1
4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Nešina keliomis knygomis apie astronomiją, mergina jau skubėjo pilies koridoriais. Šiandien ji kaip niekada vėlavo. Vildamasi, jog prie kabineto durų dar nestoviniuoja koks ankstyvas mokinukas, Ashley sunkiai kopė laiptais. Eh, gal mintis apie kažką panašaus į liftą, ne tokia jau ir kvaila. Tačiau visgi šiandien šią kliūtį ji turėjo įveikti pasitelkdama tik savo pačios jėgas. Ir štai, netrukus kaštonplaukė jau stoviniavo prie savo taip išsiilgtos klasės slenksčio. Susiradusi reikiamą raktą visame jų ryšulyje, dvidešimtmetė atsirakino duris. Įžengusi į patalpą, atbula ranka uždarė jas ir, nuskubėjusi prie savojo stalo, susikrovė atsineštą mantą. Iki pamokos pradžios jau buvo belikusios kelios minutės, o klasė vis dar atsidavė dulkėmis. Tikriausiai nėra ko stebėtis, mat nei atostogų, nei pirmosios šių metų pamokos metu kabinetas nebuvo naudojamas. Na, tačiau kad ir kaip ten bebuvo, užteko vos kelių lazdelės mostų ir viskas vėl paruošta. Stebėtina, kiek magija gali.
Susirinkus daugmaž visiems, kas nepatingėjo šį vėsų vakarą užkopti bokštan, Ashley pagaliau galėjo pradėti:
- Sveiki visi, susirinkę į antrąją astronomijos pamoką, - pradėjo mergina. - Manau, apsieisime be didelių įžangų ir iškart pradėsime pamoką. Šiandienos tema yra ūkas. Galbūt atsirastų žinančių ir galinčių trumpai bei nesudėtingai paaiškinti, kas tai? - uždavė pirmąjį šiandienos klausimą. - Be viso to, būtų šaunu, jog įvardintumėte, kaip ūkas yra klasifikuojamas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 146
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i just took a dna test.
 Teodoras, visiškai be noro žvelgė į astronomijos kabineto duris. Eiti vis tiek teks, tad jau geriau atidaryti pačiam, nei laukti kitų mokinių. Įėjo, tačiau, kaip jau pažįstate Teodorą, nepasisveikino, tik vis akies krašteliu nužvelgė profesorę. Klastuolis smalsiai sukluso, išgirdęs pamokos temą. Kaip bebūtų keista, apie ūkus žinojo nedaug, kadangi astronomija niekada nebuvo jo sritis ir antrakursis pernelyg šiuo mokslu nesidomėjo, tad gal ir nebuvo klaida čia užeiti. Tačiau dalis atsakymų kirbėjo mintyse, o Teodoras Šermanas Tomas Meiden nežinojo ar sakyti, nes jei suklys – kokia gėda.
 – Ūkai yra įvairių jonizuojančų dujų, įskaitant vandenilį bei helį, mišinys. Į sudėtį įeina ir tarpžvaigždinės dulkės, plazma. Trumpiau būtų – įvairių dujų ir dulkių telkinys visatoje, jos erdvėje. Arba dar kitaip – Lotyniškai – Nebula, kas reiškia debesis ir rūką kartu. Tarsi sunki tuštuma. Dažniausiai jie aptinkami prie žvaigždžių ar ten kur jos tik pradeda formuotis. Skirstomos pagal šviesą. Ūkų tipų yra gana daug – skaičius svyruoja nuo 4 iki 5 – tačiau nežinau ar čia visi, kadangi jie skirstomi labai specifiškai. Iš pradžių į dvi grupes: ikižvaigždiniai ir požvaigždiniai. Vėliau jie smulkinimi iki Emisinių, Supernovos (šis dar turi dvi smulkesnes grupes), Atspindžio bei Tamsiųjų ūkų. Ta penktoji kartais būna planetiškasis ūkas, tačiau dažniausiai tai yra Supernovos atšaka. Gali būti ir dar atskirų tipų, tačiau jie ne tokie svarbūs, kaip pirmieji. Tačiau galiu įvardinti tą vieną. Tai Herbigo ir Haro ūkas. – berniukas sustojo. Daugiau informacijos apie Ūką mintyse jis neras. Nustojo kalbėti ir vėl pasidarė nuobodu. Pradėjo galvoti, kokia bus praktika, ar turės ką veikti joje. Ramiai atsisėdo ir atsiduso. Kodėl gyvenimas toks sudėtingas jam?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Theodore Sher Maden »
Imagine you can make a war. And just leave. And start to laugh.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 587
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Elridė įėjusi į klasę pirmą kartą norėjo kažką dirbti. Mergina pagaliau atsikėlė linksmesnė iš lovos ir geriau išsimiegojusi. O geresnis miegas jai tikrai buvo pravartus. Pasisveikinusi su profesore grifiukė ramiausiai atsisėdo priekyje ir laukė pamokos pradžios. Aišku, kaip visada, veiklos ji labai daug neturėjo, o laukti buvo klaikiai nuobodu. Tad ši tiesiog pasidėjo rankas ant stalo, tiksliau alkūnes ir pasirėmusi galvą įsižiūrėjo į vieną tašką.
Kaip gali būti keista, Elridė užsisvajojo apie kosmosą, kai seniau galvodavo tik apie savo reikalus. Nors ilgai taip būti negalėjo, ją iš svajų pažadino profesorės balsas. Išgirdusi klausimą mergaitė mikliai pakėlė ranką, nors nespėjo atsakyti pirmoji.
-Ūkas tai tiesiog dujų telkinys, manau, tai paprasčiausia. Na, o dėl klasifikacijos jau lyg ir atsakė, jis skirstomas pagal šviesos pobūdį, ar jis atspindi žvaigždžių šviesą, ar ten, nes jis matomas tik kai persidengia su kitu ūku,- patraukusi pečiais mergaitė tikėjosi, kad atsakė gerai, nes vis dėl to kažkur buvo apie tai skaičiusi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Mergina šiandien ryte pabudo gan anksti. Todėl be jokių problemų spėjo visur, neskubant susiruošti. Prieš išeinant pasitvarkė kiek šūkuoseną, makiažą. Užmetė akį į veidrodį, tam kad įvertintų kaip atrodo ir pasiėmusi krepšį nukulniavo į astronomijos pamoką, palikdama už savęs aidančius batelių kulniuko kaukšėjimus.
Į klasę įėjo gana tvirtai. Peržiangus per slenkstį, kaip ir visada pirmiausiai įvertino klasėje esančią situaciją ir susiradusi, kur norėtų prisėsti, patraukė tiesiai į tą vietą. Eidama dar linktelėjo dėstytojai, taip lyg pasisveikindama.
Išgirdusi pamokos temą, mergina neparodė jokių emocijų. Jai buvo kiek vienoda apie ką bus ši pamoka, nes jautėsi gana pasiruošusi tam. Todėl kilstelėjo ranką ir gavusi profesorės leidimą, pamėgino papasakoti tai ką žino apie šį paslaptingai magišką dalykėlį.
- Ūkas tai tarpžvaigždinių dulkių, dujų tokių kaip vandenilis ir helis telkinys. Na, o kvalifikacija labai paprasta: emisinis, atspindžio, tamsusis, ikižvaigždinis, požvaigždinis. Kada kaip kokį ūką  apibūdinam, priklauso nuo jo sudėties ir kokias funkcijas jis atlieka.
Mergina tiek pasakiusi nutilo ir vėl linktelėjo dėstytojai leisdama suprasti, kad jau baigė.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VII kursas
 • *
 • 509
 • Taškai: 95
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Stevie skubėjo į astronomijos pamoką. Ji mėgo ten būti pirma, tad pasistengė ateiti anksti. Tačiau, kaip paaiškėjo, šį kartą pirmai ateiti nepavyko. Jau keli mokiniai sėdėjo klasėje, kai grifiukė atidarė duris. Vis dėlto vietos klasės priekyje dar buvo, tad Stevie įsitaisė tenai. Ji pažvelgė į profesorę ir pasisveikino.
Teorinis klausimas mergaitei atrodė paprastas, bet ji tik apsidžiaugė: šį kartą pamoka nėra integruota, todėl galima tiesiog mėgautis astronomija. Išklausiusi kelis atsakymus Stevie pakėlė ranką ir drąsiai tarė:
- Trumpai tariant, ūkas yra tarpžvaigždinių dujų ir dulkių telkinys. Sudarytas, kaip minėta, daugiausia iš helio ir vandenilio, tačiau yra ir kitų jonizuotų dujų. Iš pradžių ūkais buvo vadinami bet kokie objektai, esantys ne Paukščių Tako galaktikoje (taip pat ir kitos galaktikos), tačiau vėliau šis terminas buvo susiaurintas.
Stevie nutilo ir jau ruošėsi laukti praktikos, kai prisiminė, kad atsakė ne į visą klausimą.
- Ūkai gali būti difuziniai (šie savo ruožtu yra skirstomi emisinį, atspindžio ir tamsųjį) arba planetiškieji.

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 203
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Matthew koja už kojos vilkosi į astronomijos pamoką. Čia nėra tiek įdomu, kad būtų verta rioglintis į šitą bokštą dūsavo pirmakursis. Vis dėlto šiaip ne taip užlipęs jis atidarė klasės duris ir klestelėjo į artimiausią suolą, nė nepasisveikinęs su profesore. Išgirdęs klausimą Matthew vėl nebuvo patenkintas. Tokius dalykus žmonės Vikipedijoj gali pasiskaityti. Na gerai, burtininkai jo snežino, tebūnie bibliotekoj. Kam dar į tas pamokas eiti? Vis dėlto jis tikėjosi uždirbti kokį tašką savo koledžui, tad po kiek laiko kilstelėjo ranką ir pratarė:
- Ūkas yra telkinys, kurį sudaro helis ir vandenilis. Jis yra sudarytas iš tarpžvaigždinių dujų ir dulkių. Visi ūkai turi savo katalogo numerį. Kai kuriems yra suteikti ir vardai. Pavyzdžiui, Šiaurės Amerikos, Katės akies ir panašiai. Skirstymas: planetiškieji ir difuziniai. Dar yra tokie pluoštiniai ūkai ir plerionai, jie susidaro iš supernovos (sprogusios žvaigždės) liekanų.
Gal bent praktika bus verta šitų pastangų čia atsivilkti... pagalvojo Matthew pabaigęs kalbėti.

Melijandra Julija Lorijan

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • IV kursas
 • *
 • 140
 • Taškai: 20
 • Lytis: Vyras
Vaikinukas nedrąsiai atpėdino į dar vieną pamoką. Nereiks lazdelių... Nereiks! Džiaugdamasis Suzu atsisėdo kažkur prieky ir ėmė dairytis. Nors jis nieko įdomaus nepastebėjo. Nežinodamas, ką veikti iki pamokos pradžios mažametis pasirąžė, pasikasė kaklą ir ėmė žvalgytis pro langą. Įdomu, kiek čia įdomių vietų? Nors pilis tokia didelė... Taip vaikinukui bemąstant pagaliau prasidėjo ir pamoka.
Suzu nesitikėjo, kad teorijoje gebės kažką atsakyti, bet vis dėl to atsakymą daugmaž žinojo. Dar mąstydamas, kaip turėtų atsakyti berniukas kiek susivokė, kad žinoti yra viena, o paaiškinti kita. O kaip man mama aiškino... Įtempęs smegenis japoniukas pasiklausė kitų mokinių ir pakėlė ranką.
-Ūkas tai dujų telkinys klasifikuojamas į atspindžio, tamsos ir kitus ūkus. Jei neklystu jų yra keturi, bet ūkai turi ir kitokią klasifikaciją, kurios negaliu atsiminti,- taip atsakęs Suzu buvo patenkintas, kad bent truputį žinojo, o juk vis dėl to jis buvo pirmakursis.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Mergaitė nervindamasi ėjo į astronomijos pamoką ir meldėsi, kad nebūtų kas nors labai sunkaus. Ji juk visiškai nieko nežinojo apie astronomiją. Ji taip bijojo susimauti visiems matant.
O kai profesorė pradėjo klausinėti nieko normaliai nepasakiusi mergaitė padėjo galvą ant rankų ir giliai atsiduso. Iš kur ji galėjo žinoti kas tas ūkas išvis yra? Ji pirmą kartą girdėjo tokį žodį.
Išklausius kitų mokinių, per daug protingus atsakymus, mergaitė tik dar labiau sunerimo. Pasijuto visiška nemokša ir stengdamasi įrodyti kitaip, Klara pakėlė ranką. Tik tada ji prisiminė, kad ji vis dar nieko normaliai nežino. Bet jau šaukštai po pietų... Ji prasižiojo ir nusprendė, kad jau geriau tiesiog parodyti, kad bando kažką atsakyti, negu tiesiog tylėti visą pamoką.
-Na... ūkas tai dulkių bei dujų telkinys...-bandydama kaip nors išsisukti ji tiesiog kartojo kitų mokinių pasakytus žodžius,-Ūkai būna skirstomi į daugelį tipų. Dažniausiai atsižvelgiama į... šviesos pobūdį arba į kaip jie atsirado, arba...
Mergaitė prisivertė save užsičiaupti, kad daugiau nieko nereikalingo ar kvailo nepriplepėtų ir iškvėpusi orą padėjo galvą ant rankos. Tikėjosi, kad praktika nebus tokia sunki kaip teorija. Nors tuo labai abejojo.

*

Neprisijungęs Oliver Van Ray

 • II kursas
 • *
 • 35
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Evil is just live spelled backwards
   Žvaliai, bet neskubėdamas mokinys kopė laiptais į astronomijos pamoką. Nors ir nebuvo didžiausias šios pamokos dievintojas, niekad nepraleisdavo progos sužinoti kažką naujo. O kadangi vakarais ir naktimis jam susikaupti lengviausia, praleisti astronomiją būtų mažų mažiausiai kvaila.
   Galiausiai pasiekęs kabinetą Oliveris kiek pridusęs linktelėjo profesorei ir atsisėdo į savo mėgstamiausią vietą - suolą pačiame klasės gale prie lango. Tuojau pat prasidėjo ir pamoka, tad pasirėmęs galvą rankomis, berniukas ėmė klausytis. Dėkui Dievui, profesorė Tonks nebuvo viena iš plepiųjų (gal būt dėl to ją mokinys ir gerbė). Žaliaakis jau norėjo kelti ranką ir bandyti atsakyti į klausimą, bet jį pralenkė kitas klastuolis. O tada ir kažkokia grifė. O kadangi jie abu išsakė beveik visas Oliverio mintis, tasai nematė reikalo kartotis ir nusprendė šią pamoką patylėti. Tačiau kiti mokiniai vis kėlė rankas ir bėrė tą patį per tą patį, tik vienas kitas pasakydavo kažką naujo. Pfft... Kokia nesąmonė. Tarsi už kito mokinio žodžių kartojimą kažkas duoda taškus. Pala. O gal duoda? Susiraukęs pirmakursis atsilošė kėdėje ir ėmė spėlioti, kokia bus praktikos užduotis. Pirmą kartą gyvenime nenorėjo nieko lengvo.

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Marcel kaip visada šiaip ne taip, norom nenorom atkeliavo į pamoką. Įėjęs į klasęs, akimis susirado blondinę ir prisėdo prie Hope. Pasiveikinęs su ja, atsivertė knygą ir sąsiuvinį. Berniokas nebuvo mėgėjas dėmesio gauti, bet su drauge visada mielai pasišnekėdavo. Ji buvo ta protinguolė, o jis tas kuris nusirašo. Išklausęs kitų mokinių atsakymus, suvokė, kad nieko naujo nepasakys.
- Ūkas yra dujų derinys. Visi pasakė labai taikliai, bet manau yra labai svarbu pabrėžti, kad ūkas gali būi ir nuodingas. Jo pavidalu, ypač tarp burtininkų, gali būti sudarytas dirbtiškai kitų nei įprastai dujų derinys ir gali taip mąsiškai sukelti kokią nors epidemiją ir pan.
Vaikinas nutilo ir vėl stengėsi daugiau klausytis nei kalbėti. Jo mintys dažnai pasitaikydavo gana tamsokos.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

 • ***
 • 196
 • Lytis: Moteris
 • Na ką. Laimėjom?!
Vėsus vakaras puikiai tinka laipioti aukštyn ir žemyn. Iš vieno bokšto žemyn, po to vėl aukštyn, tik jau į kitą bokštą. Įdomu, kiek laiptelių įveikiu nuo Grifų Gūžtos bokšto savo kambario iki šios klasės? Ir tai dar nesimatė to kabineto. Mažiausiai pusė bokšto dar buvo likę iki kabineto, kur bus galima atsikvėpti. Galiausiai Urtė į astronomijos bokštą įkopė visa uždusus, ir laimei jai uzteko proto ateiti anksčiau, kad atsisėdus galėtų atsikvėpti. Pailsėti. Bet blogiausia buvo tai, kad suprakaitavus drėgnam vėsiam bokšte buvo nekas.
-Šaaaalta,-atsiduso grifė.
Išgirdus profesorės Tonks klausimą, ji dar prieš atsakydama pamąstė, ar tik Tonks nėra tos Tonks iš Hario Poterio istorijos palikuonė. Pavardė atitinka šyptelėjo.
-Profesore, ūkas sudarytas iš visokių kosmoso dulkių ir dujų, kaip pavyzdžiui, vandenilio arba helio. Seniau juos maišydavo su galaktikomis. Laimei, dabar tai nebevyksta, ir žinoma jad tai tiiikrai skirringi dalykai. O ūkas yra klasifikuojamas pagal šviesos pobūdį, pavyzdžiui, emisinis ūkas tai yra apšviestų jonizuotų dujų telkinys, o atspindžio ūkas tik atspindi žvaigždžių šviesą. Pats nešviečia.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

 • IV kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Štai dar viena lietinga diena. Grinčas tupėjo savo kambaryje skaitydamas knygeles ir enciklopedijas apie Achilo žygdarbius ir Heraklio nuopelnus bei nuotykius. Šie nuotykiai apie tapimą iš naujo dievu. Grinčą įkvėpė žygdarbiams į vaizduotę, todėl visą rytą jis vaikščiojo Hogvartso koridoriais, paniręs į plačią vaizduotę, piešiančia įstabius vaizdus, kuriuose berniukas skraido su pegasu ir nugali devingalvį slibiną. Tačiau įsisvajojęs Grinčas nepastebėjo, jog lipant laiptais link astronomijos kabineto atsirišo nusitrynusio bato raištelis, todėl, vos pravėręs kabineto duris ir žengdamas pirmuosius žingsnius, užlipo ant atsirišusio bato raištelio ir smakru nukrito į grindis. Netrukus, atsisėdęs ant grindų, Drakundukas susiėmė abejomis rankomis nusimušusią galvą ir per skausmą po nosimi murmėjančiai pasisveikino profesorei:
- Laba dieną, mokytoja, - taręs pasisveikinimą, Drakundukas pasikasė galvą, o pasikasęs - sunkiai, bet su ryžtu lėtai atsistojo ir atsisėdo į pirmąjį, primerkta akimi pastebėtą suolą, kuriame sėdėjo iš Grifo gūžtos narė, todėl, pasikasęs labiau galvą ir pilnai atsimerkęs, Grinčas stipriai nusigando pamatęs, jog jam teks sėdėti su Elride. Dar didesnei nelaimei, berniukas po keliu akimirkų pajuto ant smakro nemažą guzą, iškilusį krentant galva į grindis, todėl susigėdęs Drakundukas nusprendė susigūžti, galvą padėdamas ant stalo ir ją užsidengdamas abejomis rankomis. Po to pamažu trečiakursis ėmė slinkti po stalu, manydamas, kad grifė visą šį laiką jo nepastebėjo ir netrukus  atsidūrė ant grindų sėdėti, todėl lengviau atsikvėpėTikiuosi ji manęs nepastebėjo... tyliai spėliojo jis sau, iki kol išgirdo profesorės pirmąjį užduotą klausimą, todėl, iškišęs galvą iš po stalo, Grinčas, ant keturių klūpodamas, bandė atsakyti į klausimą:
- Na, manau, kad ūkai - tai sprogusios žvaigždės medžiagos liekana, bet dažniausiai įvykusios supernovos liekana, kuri gali likti, kai sprogimas įvyksta tarp juodųjų skylių arba mirštant - sprogstant, ypač masyvioms, žvaigždėms. O nuo sprogimo likusių medžiagų koncentracijos susiformuoja ūkų spalvos, todėl jie visi skirtingi, todėl dauguma ūkų klasifikuojami pagal šviesos pobūdį. - Baigęs kalbėti berniukas vėl palindo po stalu ir tyliai kvėpuodamas ketino pavalgyti kugelio, kuris buvo jo ištikimoje kuprinėje.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Grinčas Drakundukas »
niam niam niam

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ilgai netruko, kol pasipylė ir atsakymai. Žinoma, ar jie buvo teisingi, tai jau kitas klausimas, tačiau ir nepaisant viso to, Ashley atidžiai klausėsi kiekvienos nuomonės.
- Taip, daugumos atsakymuose yra tiesos, - išklausiusi paskutiniojo, pagaliau prabilo. - Pats taikliausias atsakymas buvo ponaičio Sher Maden, - šyptelėjo jam. - Taip pat trumpas, paprastas, bet kartu aiškus ir teisingas atsakymas buvo  ir panelės Pang, - žvilgtelėjo į grifę. - Visų kitų atsakymuose radau šiokių tokių spragų, - kalbėjo profesorė, protarpiais apžvelgdama klasę. - Panelės Endlercat atsakyme, kalbant apie pačio ūko apibūdinimą, pritrūko nors ir vieno, tačiau labai svarbaus žodelyčio. Ūkas - tai dujų telkinys visatoje. Na, tačiau visgi uždirbi savo koledžui tris taškus, - baigė bei keliavo prie klastuolės atsakymo.
Nežinia, laikai kiti ar pati Ashley sensta, tačiau mergina kiek nusistebėjo išdažytu pirmakursės veideliu.
- Panelė Shilck savo tašką prarado klasifikacijoje, - žvilgtelėjo į ją. -Matai, ikižvaigždinis ūkas ir emisinis yra du skirtingi klasifikacijos lygmenys. Tas pats ir su požvaigždiniu ūku, - kilstelėjo antakį. - Be to, ką turi omenyje, sakydama, kada kaip kokį ūką apibūdinam, priklauso nuo jo sudėties ir kokias funkcijas jis atlieka? - klausiamai žvilgtelėjo. - Gauni tris taškus. - Panelė Green taip pat uždirba tris taškus. Dėl difuzinio ūko esi teisi, tačiau kita ūko klasė yra ne planetiškieji, tačiau tamsiųjų debesų arba kitaip - nedifuziniai. Ponaičio Turner klaida panaši - gauni taipogi tris taškus, - trumpam atsikvėpė. - Ponaitis Nakashima - trys taškai. Panelė Severova - du taškai, - galiausiai nebekomentavo jau minėtųjų anksčiau klaidų. - Ponaiti Rufford, - kreipėsi į klastuolį. - Mano žiniomis, ūkas nėra nuodingas, o žmoniją išnaikinančias dujas galima kurti ne tik jo pavyzdžiu. Tiesa, nesupratau net kaip tu jas kurtum, tačiau net jeigu ir kurtum, pats ūkas nuo to netaptų nuodingas. Klasifikacijos negirdėjau - uždirbi koledžui vieną tašką, - keliavo toliau. - Ponaiti Drakunduk, - žvilgtelėjo į grifą. - Bandai imituoti šunį ar katę? - slėpė šypsnį Ashley, išvydusi auklėtinį ant grindų. - O ir naktipiečius galėtum pasilikti vėlesniam laikui, - perspėjo, mat jau buvo girdėjusi apie pamokose užkandžiaujantį grifą.
Aišku, ši situacija vertė dvidešimtmetę šypsotis, tačiau visgi ji kalbėjo rimtai.
- Ūkas nebūtinai yra žvaigždės liekana, - perėjo prie atsakymo. - Klasifikaciją galbūt galėjai ir kiek labiau praplėsti, tačiau pasakei bene svarbiausią vienos iš klasifikacijų bruožą - skirstymą pagal šviesos pobūdį. Trys taškai, - pagaliau baigė. - Na, o dabar trumpai apie praktiką. Nuo stalo pasiimkite po vieną lapelį, - ištraukė iš stalčiaus visą krūvelę. - Rasite ūko pavadinimą ir burtažodį. Ištarkite kerus ir bakstelkite lazdele ore - pasirodys holograma, vaizduojanti lapelyje minėto tipo ūką. Vaizdo įsiminimui laiko turėsite penkiolika sekundžių, o tada jau būsite perkelti į atvirą kosmosą. Jūsų užduotis - rasti hologramoje matytą ūką. Tai padarę, ištarkite ulin - lazdelė sugers ūką ir grįšite klasėn. Tuomet jums reikės pristatyti jį. Pasitelksite nilu kerus - ūkas išsilaisvins iš lazdelės ir visi galėsime jį apžiūrėti iš arčiau, - šyptelėjo. - Ak taip, jeigu baiminatės dėl deguonies stygio kosmose, galiu nuraminti - nieko panašaus nebus. Sėkmės darbe!

Praktikos atlikimui reikėtų bent dviejų post'ų. Pasitelkite vaizduotę ir kūrybiškumą. Na, o jeigu kyla kokių nors klausimų dėl užduoties, kreipkitės į asmenines.  ;)
Papildyta: nebūkit banalūs ir nerašykit, jog ūką randat taip lengvai. Įdomumu tokie postai tikrai nespinduliuoja. :)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Rosette la Claire

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
Sėdėdama pamokoje Samantha vos neužmigo. Astronomija, jai atrodė nuobodžiausia pamoka iš visų. Štai dabar, mokytoja liepė visiems atlikti užduotį. Pasiimti lapelį ir perskaityti kažkokį ūko pavadinimą, vėliau pamačius hologramą atsidursi kosmose, suradus savąją, grįši į klasę. Atrodė lengva. Samantha paėmė gražiausią mėlyną lapelį ir perskaitė keistoką pavadinimą, kuris pasirodė šiek tiek juokingas. Kol pirmakursė svajojo, kiti jau analizavo savo hologramas, o kitų net nebebuvo matyti klasėje, todėl Samantha pradėjo. Ištarusi burtažodį, pamatė minėtą hologramą, kuri atrodė šiek tiek keistai, tai buvo tarsi maža pelėda, atrodė lyg Samanthos pelėda. Mergaitei bandant dar labiau įsižiūrėti į hologramą, atsidūrė kosmose.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Samantha la Claire »

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

 • ***
 • 196
 • Lytis: Moteris
 • Na ką. Laimėjom?!
Urtė nusišypsojo sau, supratusi, kad ji uždirbo savo koledžui taškų. Ir dar gana daug. Jei gerai suprato, ji, ir kažkoks ponaitis Sher Maden gavo daugiausiai taškų - net visus keturis. Bet ką gali žinoti. Profesorė to garsiai neištarė. Taip pat grifė šypsojosi ir dėl to, kad jos moksliškoji knygų graužikės pusė pasitarnavo. Gal kada nors visi išmoks, kad knygas skaityti yra verta, ir labai apsimoka. Profesorei Tonks baigus aptarti mokinių atsakymus ir paaiškinus užduotį, šešiolikmetė pagriebė lapelį, kurį kažkas buvo numetęs ant žemės. Taip visi skubėjo pasirinkti reikiamą. Bet Urtė pasitenkino ir šituo. Lapelyje buvo parašytas ūko pavadinimas (šiuo atveju  tai buvo Sraigės ūkas) ir burtažodis, kurio pagalba nergina galėjo pamatyti savo ūką hologramoje. Ištarusi jį, Urtė išvydo prieš savo akis tikrą grožį. Ūkas buvo akies formos, tos akies vyzdys buvo mėlynas, pats obuolys - balkšvas, o vokai (kraštai) - oranžiniai.
- Oho....-deja, Pang neilgai gavo žavėtis šiuo grožiu: ji atsidūrė kosmose, kur buvo pilna ūkų. Rasti savąjį nebuvo sunku, nes jis jai buvo labai gražus. Ji ištiesė lazdelę ir ištarė burtažodį:
- Ulin.
Ūkas sulindo į lazdelę, ir ji greitai pasijuto esanti vėl klasėje. Be jos, čia buvo tik mokytoja, ir mokinė, spėjusi grįžti greičiau už Urtę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Urtė Pang »
Lightning makes no sound until it strikes.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019