0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
Vaikinas atsiduso ir pažvelgė į vadovėlį.
- Eh, ateik čia, mažyli,- sumurmėjo pirmakursis ir susiradęs informaciją apie runas, pirmiausiai pradėjo skaityti. Jis buvo tikras, kad susipažinti su teorija visada yra geriau nei, kad iš karto eiti daryti praktikos. Permetęs akimis keliatą puslapių, berniukas nusprendė susirasti ir kitą vadovėlį. Vis dėlto gal ten yra daugiau informacijos. Todėl pakilo ir nukulniavo pasiimti senesnio vadovėlio. Grįžęs į vietą labai greitai perbėgo puslapiais ir galiausiai susirado būtent tą, kurio ir ieškojo.
- Gerai gerai , - kalbėjosi su savimi berniukas lyg pritardamas savo mintims.
Galiausiai įsigilinęs į teorinę medžiagą, pasiruošė korteles ir gražiai susidėliojo viską ant stalo, kad būtų patogu tiek skaityti, tiek rašyti, tiek dirbti su kortelėmis.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Mergina atidžiai įsižiūrėjo į korteles ir susitelkus į tą, kuri ją labiausiai traukė - atvertė.
- Hmm.. , - numykė Hope. Jos ištraukta runa priminė ženklą "mažiau". Greitai akimis nukeliavusi prie vadovėlyje užrašytų runų susirado ją ir ant lapelio užrašė:

Citata
Hope Shilck, Klastūnynas, I kursas
Pirmoji runa pavadinimu kenaz. Tai gijimo ir regeneracijos runa. Todėl priskiriama prie gydančiųjų.

Tada mergina atvertė antrąją. Šioji buvo panaši į "x" ženklą. Tai "Naudhiz" runa, skelbė vadovėlyje užrašas. Ji kosminių jėgų galia, kuri formuoja žmogaus likimą. Todėl kiek panagrinėjus šią runą daugiau, blondinukė taip užrašė ant lapelio:

Citata
Naudhiz - kosminių jėgų galia, kuri formuoja žmogaus likimą. Todėl ją priskiriu prie paslaptingųjų.


Na ir galiausiai mergina nusprendė pasirinkti paskutiniąją runą. Ištraukusi kiek apsidžiaugė, kadangi šią runą jau buvo mačiusi. Tai buvo lyg begalybės ženklas, tik kad kampuotas.

Citata
Runa "Dagaz" - tai visiško pabudimo runa. Reiškia šviesą ir teikia teigiamą energiją. Todėl tai žavingoji runa

Hope užbaigusi užduotį stryktelėjo, užvertė vadovėlį ir nunešė lapelį profesoriui. Tuomet grįžo į savo vietą susitvarkyti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Hope Džein Shilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Pasiruošęs darbui, Marcel pirmiausiai pasiėmė lapelį ir ant jo užrašė savo inicialus.
Citata
Marcel Rufford. Klastūnynas. I kursas.
Taip pasirašęs, pastūmė tiek lapelį, tiek rašymo priemonę šonan. Pasiėmė pirmąją kortelę su runa. Ji buvo panaši į "B" raidę tik kiek kampuota.
- Hm...,- susimąstė ir pradėjo skaityti kiek garsiai berniukas bėgiodamas akimis per vadovėlio puslapį, - Berkano runa.. Susijusi su paslaptimis. Atskleidžia mūsų gimimą ir atgimimą, bei aukščiausios Motinos paslaptis. Hm...
Galiausiai, labiau įsigilinęs ir supratęs viską apie šią runą, vaikinas vėl paėmė lapelį ir pradėjo aprašynėti ant šios kortelės esančią runą. Viskas atrodė štai taip:
Citata
Pirmoji runa
Pavadinimas: Berkano runa.
Reikšmė: gilina ezoterines žinias ir atskleidžia paslaptis.
Kvalifikacija: Paslaptingosios runos.
Taip gražiai ir aiškiai užrašęs, Marcel išsitraukė antrąją runą. Šioji jam sukėlė kiek šiurpokas emocijas ir mintis. Ji buvo panaši kiek į "N" raidę.
- Hagalaz,- sau pasakė klastuolis. Matyt bus susijusi su kokiais nors karais. pamanė berniukas, kadangi buvo ją regėjęs keliose filmuose. O juose nebuvo apseita be karo. Todėl užmetė akį dar kartą į vadovėlį ir greitai atsakymą išraižė ant lapelio.
Citata
Antroji runa
Pavadinimas: Hagazal.
Reikšmė: Magiškoji jėga nugalėti priešą. Sukelia stiprų emocinį smūgį.
Kvalifikacija: Prakeiktoji runa.
Po tokio nemalonaus jausmo greitai pametėjo kortelę į šoną ir tikėjosi ištraukti kiek laimingesnes emocijas sukeliančią runą. Ir jam pasitaikė ant trečiosios kortelės runa, kuri buvo panaši į rodyklę aukštyn. Šioji jau nekėlė neigiamų jausmų, todėl berniukas iš karto atmetė teoriją, kad tai galėtų būti prakeiktoji runa. Bet dėl viso pikto susirado ją vadovėlyje ir ją aprašė ant savo lapelio:
Citata
Trečioji runa.
Pavadinimas: Tiwaz.
Reikšmė: Skatina teisingumą ir demokratiją.
Kvalifikacija: Žavingoji.
Pabaigęs berniokas praktiką, sudėjo gražiai korteles, nunešė atsakymų lapelį profesoriui, o grįžtant į savo suolą, prieš atsisėdant, nunešė ir padėjo pasiskolintąjį vadovėlį atgal.

*

Neprisijungęs Oliver Van Ray

 • II kursas
 • *
 • 35
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Evil is just live spelled backwards
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
   Pirmakursis taip užsisvajojo, kad net nepastebėjo, jog daug kas ėjo į darbo pabaigą, kai kurie net gi baigė. Oliveris atsitiesė kėdėje ir sugraibaliojo paskutinę kortelę kuri, kaip vėliau paaiškėjo, vadovėlyje apie save informacijos turėjo daugiausiai - visą puslapį. Mokinys suraukė antakius ir ėmė keikti momentą, kai sugalvojo pasiimti būtent šią runą. Žaliaakis kibo į darbą vien tik su mintimi, kad po maždaug dešimties minučių jis galės eiti pavalgyti į Didžiąją salę. Nesuprato, kaip anksčiau nepastebėjo savo gurgiančio pilvo. Skubėdamas berniukas suraitė paskutinį žodį ir išdėliojęs visas kortas priešais save, apžvelgė darbą.
Citata
Žavingoji runa, pašalina neigiamas emocijas 24-ioms valandoms
           
                    Oliver van Ray, Klastūnynas, I kursas
Citata
Prakeiktoji runa, vienai valandai priverčia žmogų vis už kažko užkliūti ir pargriūti

                                Oliver van Ray, Klastūnynas, I kursas
Citata
Gydomoji runa, suteikia mėnesio imunitetą įvairioms ligoms, tačiau neapsaugo nuo susižeidimų

                                      Oliver van Ray, Klastūnynas, I kursas
Vienuolikmetis šyptelėjo. Ech, vis gi, buvo lengva. Jis atsistojo ir paėmęs kortas nuėjo link profesoriaus stalo. Palikęs runas Oliveris grįžo į savo vietą. Atrodė, kad jau gali užuosti gardų maisto kvapą sklindantį iš Didžiosios salės. Pilvui dar stipriau gurgiant, rudaplaukis žvilgtelėjo į sidabrinį laikrodį ant kairiosios rankos, be kurio net neišlipa iš lovos, ir atsikvėpė - kelios minutės ir jis laisvas. 

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Klara atsargiai užvertė vadovėlį ir dar kartą patikrino savo atsakymus norėdama įsitikinti, jog viskas yra teisinga.
Citata
Klara Severova, Varno nagas, I kursas.
1. Prakeiktoji runa. Dažniausiai naudojama apsigynimui, sukelia skausmą, bei žaizdas.
2. Žavingoji runa. Atneša džiaugsmą. Dažniausiai naudojama pralinksminti mažus vaikus.
3. Žavingoji runa. Suteikia sėkmę. Dažniausiai naudojama talismanams.
Taip. Viskas gerai. Vis dar užsimąsčiusi ir užsisvajojusi mergaitė jau žadėjo eiti atiduoti korteles, bet prisiminė, kad reiktų kažką pasakyti profesoriui. Jos širdies niekaip nepaliko nerimas, kad pasirodė kaip kvailė. Ji norėjo kažkaip padėkoti... na gal dar ir paprašyti, kad paskolintų knygą. Atsilošusi kėdėje ir žvelgdama į lubas ji mintyse pradėjo regzti sakinį po sakinio. Užtruko gana ilgai kol tai ką ji nori pasakyti bent jau turėjo šiek tiek prasmės. Mergaitė, pasiruošusi ir tyliai save padrąsinusi, paėmė korteles ir priėjo prie profesoriaus stalo.
-Labai norėjau padėkoti už jūsų pagalbą,-pradėjo ji kalbėti, stengdamasi išreikšti savo mintis kaip įmanoma aiškiau,-Taip pat ir paklausti ar galima pasiskolinti vieną iš tų senųjų knygų apie runas?

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
  Mokinukai jau pradėjo nešti atliktą darbą - korteles. Obis smalsiai jas stebėjo, nekantravo pažiūrėti, kaip sekėsi jo mokiniams. Ačiū Dievui, kad pamoka jau ėjo į pabaigą, tad nereiks ilgai laukti.
  - Tikiuosi, kad visiems patiko darbuotis ties runomis. Jos išties yra žavingos. Palaukite, kol reiks su jomis burti, - davė jauniesiems burtininkams ir raganaitėms užuomina, ko galima tikėtis sekančioje pamokoje.
  Nuskambėjus varpams, jis palydėjo mokinius žavinga šypsena. Žinoma, niekas nepasiliko kabinete be Oberono. Juk visiems reikia šiek tiek atsipūsti, net ir Variui, kuris tai darė visą savo gyvenimą. Oi ta ūdriukė. Tik ir mėgsta valgyti bei raitytis savo guolyje.
  - Vari? Kodėl tu toks tinginys?
  Padarėlis, išgirdęs savo vardą, iškart ištempė kaklą ir tingiai atsigręžė. Tanseris šyptelėjo ir pradėjo kasyti jo pasmakrę. Švelnus murkimas parodė, kad draugelis tuo mėgavosi.
  - Gerai. Eik paplaukioti, o aš bėgu tikrinti korteles.