0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 337
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Antroji pamoka visiems kursams
« Prieš 1 metus »
Plaukus susirišo į mažą kuodelį ir nutipeno prie savo augalų. Klasėje jų buvo visur: ir ant palangių, ir ant sienų, ir net aplink pačio profesoriaus darbo stalą. Žodžiu, kerėjimo kabinete galėdavai pasijusti kaip Tsibėjoje, nes čia augo tik tai salai būdingi augalai: jūržolės, kalabėjos, nykšukiniai dilgėnai, karabinos, amžinosios dulkos ir daugybė kitų augalų.
   Obis priėjo prie pirmojo vazonėlio ir gausiai pripylė vandens iš labai mielo laistytuvėlio. Žemė iškart sugėrė vandenį. Jos buvo labai godžios, vandenį dievino labiau nei saulę. Tačiau klasėje augino ir tokius augalėlius, kuriems vandens prireikdavo tik kartą per metus. Pavyzdžiui jūržolės.
   Kai jau darbas ėjo į pabaigą, iš savo guolio išlindo Varis. Ūdra išsitiesė visu savo ilgiu ir gardžiai nusižiovaujo. Tikriausiai pasisekė numigti, ne taip kaip Tanseriui. Pastarasis jau kelias paras gyveno be miego. Juk valandos nepavadinsi tobulo miegu. Jis tą visą laiką bandė perprasti runų magiją, nes artėjo pamokos, kurių metu jis turės mokiniams išaiškinti šią retą ir seną kerėjimo rūšį.
   -Gerai nusnūdai, drauguži.
   Varis tik sumurkė ir nupėdino link savo naujosiso pramogos. Baseinas buvo paslėptas už profesoriaus stalo ir daugybės augalėlių, tad niekas net nenuotuokė apie jį. Variui įšokus, keli vandens lašeliai šoktelėjo aukštyn, bet greitai vėl grįžo pas savo brolius.

   Kitą dieną

   Šiandien garbanos laisvai krito ant jo veido. Nusprendė nesusirišti jų į kasą ar kuodą. Apsivilko juodus marškinius ir tokios pat spalvos kelnes bei patraukė link klasės. Įėjęs giliai įkvėpė oro. Plaučiai prisipildė gardaus augalų aromato. Net siela suvirpėjo iš malonumo.
   Tik spėjo prieiti prie savo stalo, kai pradėjo rinktis mokiniai. Su visais pasilabinęs, iš stalčiaus išsitraukė gan pilną vokelį. Ant jo buvo užrašyta siuntėjas ir gavėjas. Žinoma pastarasis buvo Oberonas. Jis nupirko kai ką mokiniams. Neapsidžiaukit. Tai ne dovanėlės ar saldumynai. Voke buvo daiktai, kurie bus praktinės pamokos dalis.
   Prasidėjus pamokai, vaikinas tiesiai atsistojo ir susidėjo rankas už nugaros.
   -Labas rytas, - dar kartelį pasisveikino su mokiniais. - Galvojau pamoką pravesti lauke, tačiau kaip tik pasitaikė toks bjaurus oras, - mostelėjo ranka į langus. – Tad teks darbuotis čia. Šiandienos pamokos tema yra runų magija. Tai pati seniausia ir keisčiausia kerėjimo atšaka. Vietoje burtų lazdelių, žmonės magija pasinaudodavo su akmenų ir runų pagalba. Užrašydavo runą šventaja anglimi ant akmens, norėdama išlaisvinti magiją, kuri tūno visoje gamtoje.
   Tyliai atsikrenkštė.
   -Žinoma, turiu jums kelis klausimėlius. Runų magija yra suskirstyta į dar keturias atšakas. Kokias? Ar dar ši kerėjimo rūšis yra naudojama. Jei taip, kuriose šalyse?
   Uždavęs keletą klausimų, grįžo prie savo stalo ir, įtempęs ausis, atplėšė voką, kuris buvo pilnas kortelių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Auksę oras taip paveikė, kad ši pradėjo slapstytis nuo kiekvienos gyvasties ir išvis galvojo apie pabėgimą iš pilies, savotiška mokslų metimą. Deja, kažkas širdyje mergaitei to padaryti neleido, galbūt žinia, kad neturėtų kur bėgti, arba, pusbrolio egzistavimas pilyje.
Marietta visa susigūžusi žingsniavo link kabineto - pamokoje lankytis nenorėjo, o veidas, raudonas nuo rytinių ašarų buvo slepiamas nuo kiekvieno akių. Įžengusi į kabinetą, Hale tyliai ir greitai pasisveikino nuleidusi galvelę. Nenorėdama ilgiau stoviniuoti, mergaitė nutipeno iki suolo, viename iš jų įsitaisė, bet dabar veido žemyn nelenkė. Runos varnei atrodė visiška nesąmonė. Ji puikiai atsiminė, kaip brolis bandė jai paaiškinti jų veikimą ir svarbą, o mergaitė troško jį nuvežti pas žiobarų gydytoją.
- Dar keturios runų magijos šakos yra šios : jausmų būrimo, ateities būrimo, gyvūnų būrimo, gėlių būrimo, - apie visas buvo girdėjusi iš dingusio brolio, - ir, kaip žinoma, kerėjimo. Kerėjimo šaka naudojama šiomis dienomis. Kaip ir anksčiau, - susigėdo savo žodžių, - atšaka naudojama daugelyje pasaulio šalių, tad vardinti nelabai apsimokėtų.
Auksė nežinojo, ką sumalė, tačiau gavo progą patikrinti, ar brolis šnekėjo nesąmones ir viską sugalvojo, ar tai buvo teisybė, o ji, kaip visad, nesugebėjo tikėti.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
     Labiau už viską Lisetė nekentė žiemos. Šalta, šlapia, šlykštu - trys „Š“, apibūdinančios šį metų laiką. Neretai prideda ir dar vieną „Š“, tačiau mokyklos vadovybė nusprendė, kad toks žodis nėra tinkamas vartoti mokykloje... Užsidėjusi didelį ir storą šviesiai violetinį megztinį ir dar apsisiautusi savo mylimu rožiniu pledu, Klastūnyno globotinė susiraukusi pėdino į kerėjimo kabinetą. Jau geriau užduotis tegu būna lengva...
     Įžengusi į klasė, mergina nepasisveikino nei su profesoriumi, nei su klasėje buvusiais mokiniais, ir klestelėjo į suolą, kad ir kaip bebūtų keista, toliau nuo lango - kad tik nematytų tos bjaurasties už jo.
Išgirdusi klausimus, rausvaplaukė kurį laiką sėdėjo, bandydama kažką sumąstyti, ir po poros akimirų pakėlė sušalusią ranką:
-Nežinau, į kokias atšakas ji yra suskirstyta,- tiesą sakant, nė neįsivaizdavo, iš kur turėjo žinoti. Juk mokykloje pirmą kartą apie tai kalbėjo,- bet manau, kad runų magija nebėra toks dažnas dalykas, koks buvo seniau, ir yra naudojamas mažiau pažengusiose šalyse, tokiose kaip Kenija, Tanzanija ar Urugvajus.

  +2
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Oberonas Tanseris »