1
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 62
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Pieva, kurioje auga įvairiausios lauko gėlės
« Atsakymas #45 Prieš 1 mėnesius »
Viltis sudužo paskutinė. Kupidonas  toliau varė savo dainelę.
Kajus kietai sukando dantis, tramdydamasis neužstaugti ant šio švilpio, mat šio argumentai yra kvaili ir nieko neverti.
-Mano nuomonė ne kvaila, o jei taip manai, bent argumentuok,- išpyškino dvivardis, lyg būtų prasidėjęs su gan dviem - trims protingais asmenimis ir praklausęs jų protingų debatų, kur kiekvienas kiekvieną talžo su argumentų gausybe ir savo nuomone.
Susikišo rankas į kišines.
Tamsios akys įdėmiai tyrinėjo bendrakoledžio veidą. Iš kurio Marso jis nukrito ar atsirado?
-Atleisk, jei bent taip tau pasirodė, bent neketinu tavęs skųsti vadovei,- šaltai atšovė Kajus Arno,- Omenyje turėjau, kad jei tavo kalbas išgirs vadovė. Nesu linkęs kaip prefektas iš pirmo karto kažką bausti, linkęs labiau duoti antrą šansą,- tyliau pratarė, žengdamas artyn Kupidono.
Kajaus veidas surimtėjo, akys tarytum pajuodavo iš užslėpto pykčio,- Jei išgirsiu šitaip,-pabrėžė kiekvieną žodį,- Kaip kalbi šiandien, būsiu priverstas griežčiau reaguoti  į tavo kalbas ir jas vertinti, kaip netolerantiškas, menkinančias kitus bendrakoledžius ir dėl to imtis veiksmų. Ar supratai, Kupidonai? - prefektas žvelgė į bendrakoledžio mėlynų akių gilumą, bandydmas išvysti, kažką už ko galėtų įsikibti ir įsitikinti, jog Kupidonas viską teisingai suprato.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Kupidonas Monro

 • IV kursas
 • *
 • 19
 • Taškai: 10
 • Lytis: Vyras
 • I’m a sweet disaster
Ats: Pieva, kurioje auga įvairiausios lauko gėlės
« Atsakymas #46 Prieš mėnesį »
Todėl Kupidonui ir nepatiko švilpiaii-šleikščiai, nusaldintai malonūs ir draugiški, ant tiek, kad net vimdo. Na pripažinkim-joks žmogus nebuvo toks draugiškas. Na, todėl turbūt klastūnynas ir geriau-ten žmonės tiesmuki ir bent gali žinoti, kad jei su tavim sutaria, tai tikrai sutaria, o ne iš kvailo noro visiems patikti ir visiems palikti mandagių vaikelių įspūdį, kaip kad tos nieko vertos geltonos dėmės.
Po švilpio išsireiškimų Kupidonas nusijuokė. Geras, Kajus atrodė, kaip piktas viščiukas, bet turbūt nebuvo ko stebėtis. Buvo beveik linksmą, bet tam idiotui ėmus aiškinti Monro antakiai šoktelėjo viršun. Tokie durniai rajone seniai gulėtų sudaužyti griovyje, o žiniose skelbtų skelbimą su "IEŠKOMA". Šiaip ar taip Kupidonui norėjosi parodyti kas  čia kam gali kažką burnotis.
-Manau mes abu skirtingai suprantame kas čia gali kam aiškinti, švilpiuk,-spjaute išspjovė šviesiaplaukis, o tada smarkokai stumtelėjo švilpį tolyn nuo savęs. Tai, kad tas suskis drįso išvis tarti jo vardą siųtino-Kupidonas niekada nemėgo savo vardo, o dar girdint jį taip tariant išvis. Fū.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Kupidonas Monro »

*

Prisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 62
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Pieva, kurioje auga įvairiausios lauko gėlės
« Atsakymas #47 Prieš mėnesį »
Kajaus kūną silpnai nupurtė pykčio elektrinės kilmės virpuliai.
Prefektas stipriau sukando dantis.
Ak tu, rupke,- sugriežė dantimis mintyse vyresnysis švilpis.
-Tikrai pastebėjau,- šaltai atkirto Kajus ir pajuto stiprų stumtelėjimą. Reakcija buvo greitesnė už mintis: galvoje "persijungę pavaros" ir viskas įvyko greitai: rankos žaibiškai pakilo tarp Kupidono rankų, delnais praslydo iki pat alkūnių, Kajus į šalis numušė jaunesniojo švilpio rankas.
Kelias jau buvo laisvas: staigūs žingsniai ir Kajus pats nustūmė Kupidoną per nuo savęs tolyn.
Prefektas sustojo.
Grėsmingos it anglys juodos akys įsmigo į jaunesnį švilpį.
Jis galėtų viską pabaigti ir po to nesulauktų bandymų vėl "rodyti ragus" prieš jį. Galėtų taip padaryt, kaip sakant: padarai ir eini namo, tačiau...
Jis prefektas.
Ir nesijautė tvirtai, ypač prieš bendrakoledžį. Koks skirtumas, jog tasai ne itin gražiai šnekėjo apie Švilpynę, tačiau nesijautę turįs teisę toliau naudoti prieš Kupidoną savyginos judesius.
Bet jis puolė tave. Jis tave gali puolti dar sykį. Tokie ir puola,- bandė įtikinti save Kajus, tačiau jis dvejojo.
Jis bijojo kažką sužeisti. Kažką pasiųsti į ligoninės sparną. Bijojo panatyti savo tamsiąją pusę. Bijojo sužverėti. Bijojo išvysti kitp kraują ant savo krumplių.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019