0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • VI kursas
 • *
 • 487
 • Taškai: 255
 • Lytis: Moteris
 • 1 galas - penkių klausimų ats
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #30 Prieš 7 mėnesius »
Ir Elridė įmetusi paskutinį ingredientą išsišiepė lyg būtų padariusi kažką labai didingo. Laiminga, kad jai pavyko. Mergaitė dar truputį pamaišė viralą ir pasiėmusi buteliuką atsargiai į jį įpylė tą juodą skystį. Juoda rožė danguj... Juoda rožė!
Tik paėmusi buteliuką į ranką grifiukė pasijautė kiek keistai. Ji nelabai suvokė, kas dedasi, bet vėliau atsiminė profesoriaus žodžius. Tai čia reiks išbandyti tai? Dairydamasi aplinkui Elridė nebuvo labai patenkinta. Tuščias laukas, saulė leidosi už horizonto. Nors gal ir gerai, mat jos pasirinkta juoda rožė vargu ar labai matysis visiškai aklinoj tamsoj.
Žiūrėdama į buteliuką Elridė vėl pajautė, kaip kyla pyktis jos viduje. Mergina nespėjo perskaityti, kaip šis eliksyras veikia. Mąstydama, ką daryti, ji ėmė trypčioti vietoje, kol pagaliau priėjo išvadą. Kadangi ši pamoka yra sprogstamieji eliksyrai, o sprogstamuosius eliksyrus reikia mesti į žemę, tai gal būt ir šį fejerverką reiktų mesti į žemę. Tad nusprendusi tai padaryti grifiukė šiek tiek atsitraukė ir nusitaikė vietą, į kurią mes fejerverką.
Merginos ranka pakilo ir ji sviedė buteliuką į žemę. Su baime Elridė praleido pačią pradžią, bet jos laimei, jai pavyko. Eliksyras sudužo, ji išgirdo kažkokį šnypštimą, o pakėlusi galvą išsižiojo. Paauglė tokios didelės rožės nebuvo mačiusi, o dar danguje. Šokinėdama iš laimės mergaitė vėl pasijautė kiek keistai. Ji grįžo į klasę išsišiepus ir labiau pasitikėdama savi. Elridė visai pamiršo, kad tas fejerverkas jai pavyko tik iš antro karto.
*L*

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *****
 • 1519
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #31 Prieš 7 mėnesius »
   Sorenas von Sjuardas vaikštinėjo po klasę, žvilgtelėdamas tai į vieną, tai į kitą katilą. Jį džiugino tai, kad mokiniai buvo susikaupę ir dirbo nekrėsdami nesąmonių. Bent kol kas čia buvo ganėtinai ramu. Tiesa, pro skvarbias mokytojiškas akis nepraslydo Klastūnyno prefektės sukčiavimas - ši išsirinko patį paprasčiausią eliksyrą, nepaisydama paskirtos užduoties. ,,Ką gi..." - pamintijo von Sjuardas, pasitrindamas delnus lyg būtų šalta. Tai tikrai nebus įvertinta geru balu.
   - Nereikia pagalbos, panele Barlow? - priėjęs prie vienos grifės, kuri dar nebuvo užbaigusi užduoties, paklausė mokytojas. Kiek jis matė ir stebėjo, mat pats buvo išgėręs atitinkamo eliksyro, moksleiviams sprogdinti visai neblogai sekėsi, nors viena grifė tat padarė ne itin atsargiai.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. *

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #32 Prieš 7 mėnesius »
Kadangi daugiau kontaktuoti su ta nelemta, dulkių pritvinkusia knyga mergiotė nenorėjo, ši pasitenkino ir pirmu pasitaikiusiu sprogstamuoju eliksyru. Nagi, ko čia reiks?
Citata
Sprogstamasis eliksyras. Sudėtis:

5 gramai kadadugių esencijos;
Šaukštas stingdytos lavos miltelių;
3 lašai trolio ašarų;
Žiupsnis sprogutės žiedadulkių;
10 gramų trintų velnio ragų.
Ne tiek jau ir daug. Grifė jau norėjo keliauti ingredientų, kai išgirdo savo pavardę.
- A, ne, niekis, susidorosiu, - išspraudė von Sjuardui šypsnį bei nubildėjo sudedamųjų dalių.
Vargais negalais susitempusi visus ingredientus, trečiakursė užkaitė katilą. Laukdama, kol vanduo pagaliau užvirs, ši sutelkė dėmesį ties eliksyro gaminimu. Kadangi sudedamųjų dalių buvo nedaug, Barlow spėjo net įsiminti visą jų eiliškumo seką. Susiveikusi šaukštą, mergiotė įžėrė į jį lavos miltelių bei pauostė, norėdama įsitikinti, jog tai ne kokie miltai. Supylusi juos katilan, Ellie pajuto padidėjusią indo kaitrą, kuri visai nemaloniai paplūdo tiesiai į trečiakursės veidą. Per daug į tai nekreipusi dėmesio, ši atskaičiavo penkis gramus kadadugių esencijos ir dešimt gramų velnio ragų. Viską išmaišiusi, Ellie pasičiupo stiklinį buteliuką su trolio ašaromis. Atsargiai nuėmusi kamštį, ši šliūkštelėjo katilan skysčio tris lašus. Pakėlusi buteliuką su žiedadulkėmis, garbanė stengėsi nedaryti pernelyg staigių judesių. Knyga sako - knyga žino. Įžėrusi sau į delną truputėlį, tolygiai išbarstė sprogutę. Po tokio kontakto vanduo it pašėlo - ėmė sproginėti, kaitrius lašus išmesdamas ir už katilo ribų. Numažinusi ugnį, mergiotė luktelėjo, kol gėralas atvės, o tada jau supylė jį į stiklinį buteliuką. Viskas.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *****
 • 1519
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #33 Prieš 7 mėnesius »
   Klasėje triukšmas vis augo - nieko keista, juk bene visi užbaiginėjo savo darbus. Sorenas per daug besišnekančiųjų neramino, o ką gi kita jiems veikti, juk darbas buvo ganėtinai sunkus ir įtemptas, todėl reikalauti dar tylos, susikaupimo ar net skaitinėjimo apie eliksyrus būtų ganėtinai žiauru. Bemaž taip pat žiauru, kaip uždaryti žydus Aušvico dujų kamerose, kapoti galvas kirviais ar giljotinomis. Kalbant apie pastarąją, yra įdomus faktas, kad jos autoriaus, daktaro Giljoteno, vaikai netgi atsisakė jo pavardės, mat nenorėjo būti siejami su žudymo įrankiu.
   - Kaip nori, - linktelėjo profesorius von Sjuardas atkakliai besidarbuojančiai grifei. - Visgi derėtų truputį pasiskubinti, nes tuoj baigsis pamoka, - Sorenas mostelėjo ranka į didelį sieninį laikrodį, stovintį kabineto šone. Rodyklės pamažėle, lėtai, bet užtikrintai skaičiavo byrantį pamokos laiką.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. *

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #34 Prieš 7 mėnesius »
Netrukus spalvos ėmė keistis, kol galiausiai grifė išvydo esanti kažkokiame tuščiame kambaryje. Aplink nebuvo nė gyvos dvasios. Iš šaltų, betoninių sienų Ellie sprendė, jog yra rūsyje. O ir langų čia nebuvo. Pribėgusi prie durų, Barlow patraukė rankeną, tačiau nieko neįvyko. Ir tuomet mergiotėje sukirbėjo ta ilgai ją kamavusi klaustrofobija. Trečiakursė manė atskračiusi jos, tačiau praeities košmarai ir vėl vertė spurdėti garbanės širdutę. Ji bandė šaukti, bandė kviestis pagalbą, tačiau niekas neatėjo. Galbūt čia nieko keisto - juk tai nebuvo realu. Tačiau to grifės smegenys dar nesugebėjo priimti. Beliko tik jos baimės. Ellie, grifė tu ar ne? Tavo rankoje sprogstamasis eliksyras, o ką darai tu? Tvirčiau suėmusi buteliuką, Barlow sviedė jį į duris ir užsikimšo ausis. Va čia tai bum buvo.. Rūsio durys išlėkė, o į patalpą ėmė skverbtis dūmų debesis. Šiems prasisklaidžius, Elė vėl išvydo klasę.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *****
 • 1519
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #35 Prieš 7 mėnesius »
   Likus tik porai kunkuliuojančių katilų profesorius von Sjuardas atsisėdo prie savo rašomojo stalo - aplink mokinius jau nebesisukiojo, kad netrukdytų paskutiniems dirbantiems, mat ir šiaip jiems jau teko susitaikyti ir taip su nelabai darbinga ir darbui palankia aplinka. Auksinėmis akimis įsispitrijo į sieninį laikrodį ir turbūt varinę švytuoklę jame po ciferblatu. Švytuoklė pamažu užhipnotizavo mokytoją ir privertė jį nusiraminti, mintyse tarsi nutildė klasės kalbas. Užsisvajojo profesorius, štai, kaip čia nutiko. Ir štai šią minutę jis pasijautė esąs ten, kur turi būti, ir jautėsi gerai kaip niekada. Galbūt tat yra vadinama darbu ar gyvenimu iš pašaukimo, kaip dabar yra populiaru sakyti - populiaru tiek tarp žiobarų, tiek tarp burtininkų.
   O švytuoklė vis švytavo ir skaičiavo laiką. Viens, du. Viens, du... Ir tuomet visai tikėtai (sakyti kitaip būtų melas) nuskambėjo varpas, skelbiantis pamokos pabaigą. O gal kai kam jau net ir visų pamokų...
   - Sėkmingos dienos, - mokiniams palinkėjo didžiulio varinio instrumento iš svajų pribudintas mokytojas. Dabar laisvas bus ir jis. Galės pasivaikščioti po Uždraustąjį mišką ir panervinti paežerėje betupinčias ir besidžiaugiančias artėjančiu pavasariu poreles...
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno.  

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017