0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jenny Biatch

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Darkness is a very subjective word...
  • My secrets
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #15 Prieš 7 mėnesius »
-Man tai buvo katastrofa,- labai tyliai ir gan piktai suburbėjo sau po nosim, taip, kad tik ji girdėtų. Nepatiko profesoriaus komentaras. Pasijuto visiškai nesuprasta. Gan greit įsižeidė dėl šito. Toks jos charakteris, liepsnoja kaip degtukas. Net susimąstė kaip čia atkeršijus arba parodžius kažką. Ką, ir pati nežinojo. Bet norėjosi pavaryt taip sakant.
Liepsnamusės.... arba sprogučiai. Ką žinau. Bandom abu. Nelaikė savęs gabia mokine, bet pabandyt tai norėjos. Atsivertė magiškų gėralų ir nuodų knygą ir nuvartė iki žodžio "liepsnamusės". Pasirodo jas pagamint nėra taip sunku, kaip tikėtasi. Regis kaip ir turėjo dalykų, ko jai reikia. Mintys nušoko prie sprogučių. Pastebėjo, kad viena iš šalia esančių mergaičių irgi jau renka dalykus sprogučiui gaminti. Šyptelėjo. Velniūkštiški planai ėmė suktis galvoje. Dar pravartė knygą ir patikrino ar tikrai jinai ten sprogučius daro. Sukikeno. Oi bus dalykų.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #16 Prieš 7 mėnesius »
Stevie atsivertė vadovėlį ir nesunkiai rado reikiamą eliksyrą. Pirmiausia ji peržvelgė sudedamąsias dalis. Visos jos skambėjo kaip ilgiausi keiksmažodžiai. Mergaitė tikėjosi, kad perskaitys ir galės keliauti į spintą pasiimti dalių, tačiau paaiškėjo, kad teks neštis ir vadovėlį. Atrodysiu kaip juokdarė... pagalvojo mergaitė ir dar kartą pažvelgė į knygą. Antrakursė labai apsidžiaugė, kai pamatė, kad pirmiausia reikia užvirinti vandenį ir, jos nuostabai, įdėti gana daug cukraus. O, bus skanu pagalvojo grifiukė, kuri namuose kartais gerdavo pasaldintą vandenį. Netrukus vanduo jau virė, tad Stevie įbėrė cukraus ir paragavo. Tikrai skanu pagalvojo mergaitė ir pasisėmė dar šaukštelį. Po kiek laiko antrakursė pamatė, kad išgėrė vos ne visą savo viralą. Ji sunkiai atsiduso ir įpylė dar vandens. Šiam vėl užvirus ji įbėrė papildomo cukraus ir iš paskutiniųjų stengėsi nebegerti.
Kai pasaldintas vanduo vėl buvo paruoštas, antrakursė nuėjo iki spintos ir ten ilgai ieškojo reikalingų medžiagų. Ilgiausiai ji užtruko, kol surado tribadonado miltelius. Ilgą laiką Stevei atrodė, kad visų medžiagų pavadinimai prasideda vienodai, tad kažką rasti yra tiesiog neįmanoma.
Mergaitė susirinko reikalingas medžiagas ir grįžo prie savo katilo.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #17 Prieš 7 mėnesius »
 Turbūt nė neverta sakyti, kad buvusio (eh, kodėl gi reikia vartoti tą žodį) koledžo vadovo teigimas, jog atsakė teisingai, Amnetai buvo saldus it medus. Saldutėlaitis.  Tačiau deja, medaus čia niekur nebuvo ir šeštakursė negalėjo jo nė lašelio lyžtelėti. Apsidairiusi, kerais atsiskraidino vieną iš knygų. Bet nieks nesakė ką daryti, jei esu nelabai gabi šiam dalykui... Džesė kiek susikrimtusi vertė puslapius, tačiau kitaip, nei senos ponios, nelyžtelėdavo piršto kas penktą lapelį, nes nebuvo higieniška, o ir pačio vadovėlio švarumu buvo labai galima suabejoti. Knuto klausimas ar kartais... Diana susiraukė pamačiusi kelis išdžiūvusio kraujo lašelius, o po kelių lapų - rašalo dėmę.
 Vis dėl to rado. Pravertusi dar keletą lapų, kiek suteptų kažkuo, panašiu į padažą (tikėjosi, kad ten nebuvo kieno nors smegenys!), pakankamai grasiai užvertė knygą bei atsivertė jos maždaug vidurį. Prieš akis buvo eliksyro pavadinimas, nuskambėjęs kiek šiurpokai, nors nežadėjo ko nors siaubingo.
 Vidutinio stiprumo sprogstamasis eliksyras
Puikiai tinka išdaužti langams ar apgriauti neypatingai stiprius pastatus

 Sukirbėjus maždaug ten, kur buvo širdis (arba Didžiojoje salėje suvalgytas, o dabar jau apvirškintas braškinis keksiukas), Jasmine nusprendė, kad būtent šis bus jos išrinktasis, tad peržvelgė ką reikės atlikti (jokių skrodimų rodos, nebuvo) ir peržvelgus reikiamų produktų sąrašą, it kokia mamytė, pasiruošusi pamaitinti vakučius, su vadovėliu - sąrašu, lentynose ieškojo ingredientų - maisto produktų eliksyrui - sriubai.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #18 Prieš 7 mėnesius »
Kai Stevie subėrė paskutinį keiksmažodį, vienaragio rago miltelių dulkes, į katilą, eliksyras pradėjo šnypšti. Geras. Viralą reikėjo dar kurį laiką pavirti, tad mergaitė laukė nekantraudama. Maišyti vadovėlis neprašė, tad antrakursė tik laukė ir niekaip negalėjo sulaukti, kada gi pagaliau eliksyras bus gatavas. Kad šitaip nekantraučiau Nuodų ir vaistų pamokoje? Neįmanoma! mąstė Stevie. Vis dėlto ji jautėsi būtent taip. Nors tai ir nebuvo rimtas sprogstantis eliksyras, tai jau buvo šiokia tokia pradžia, už kurios galima užsikabinti ir išmokti gaminti ką nors įdomesnio.
Pagaliau eliksyras išvirė ir Stevie pasijuto esanti kažkokiame sode, kuriame, matyt, reikės gąsdinti varnėnus. Mergaitė net neįsivaizdavo, kaip turėtų veikti tas eliksyras, ką su juo daryti, kad jis atliktų savo paskirtį. Žinoma, vadovėlyje yra visi atsakymai, tačiau tas patenkintas guli ant stalo Hogvarste... Stevie pajuto, kad rankoje laiko buteliuką su savo eliksyru.
Ko gero, jam reikia reaguoti su oru pagalvojo Stevie. Vadinasi, man jį reikia išpilti. Bet kur?
Antrakursė intensyviai mąstė, ką gi jai daryti. Ji suprato, kad eliksyrą naudoti reikia kažkur netoli uogų, kurgi kitur gąsdinsi varnėnus? Mergaitė perėjo obelyną ir pamatė nuostabių braškių lysves, jai net seilė ištįso. Kiekvienos lysvės gale buvo po tuščią dubenėlį. Gal čia šitam reikalui? paklausė savęs Stevie. Verta pabandyti.
Mergaitė supylė savo eliksyrą į dubenėlį. Jis neužsidegė visai. Tačiau pokštelėjo taip, kad Stevie net stryktelėjo ir trenkėsi galva į artimiausią obelį. Nors akyse skraidė žvaigždutės, Stevie pamatė, kad varnėnai ir toliau patenkinti lesa braškes. Stevie nusikeikė ir pasijuto vėl esanti klasėje.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • VI kursas
 • *
 • 487
 • Taškai: 255
 • Lytis: Moteris
 • 1 galas - penkių klausimų ats
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #19 Prieš 7 mėnesius »
Įžengusi į klasę Elridė nužvelgė ją ir patraukė į patį priekį. Nežinia, kodėl, bet ji jautė, kad šiandieną jai prireiks pagalbos. Taip mąstydama ji įsitaisė suole. Mergaitė įsižiūrėjo į vieną tašką ir užsisvajojo. O, ką daugiau veikti? Taip, ji galėtų mokytis, klausytis, bet mergaitė tingėjo. O štai praktika priversdavo kažką daryti, kad ir ji labai nenorėjo. Juk neisi į pamoką tik tam, kad pasėdėti.
Pažadinta balsų Elridė pakėlė akis į profesorių. Žiūrint į jo akis, jai tai kažką priminė, nors nesukdama galvos mergaitė nusuko žvilgsnį kitur. Bet gaminti sprogstamus eliksyrus... Mergaitė tyliai ėmė keiktis, nes manė, kad ji bus ta, kuri susprogdins katilą. Dievai už mane turėtų melstis, o ne aš už juos... Keistai minčiai toptelėjus grifiukė atsivertė knygą ir ėmė ieškoti kokio nors jai įveikiamo eliksyro, nesvarbu, kad ji manė, kad tokio nėra. Verčiant kiekvieną puslapį mergaitės akyse, rodos, vis labiau buvo galima įžiūrėti pykčio kibirkštėlę. Mat, kadangi ji negalėjo nieko įdomaus ir tinkamo atrasti ji po truputį vis labiau ėmė pykti. Juk turi būti bent kažkas...
Pagaliau atvertusi jai tinkamą puslapį mergaitė dėkingai atsiduso. Saldainis... Ir dar fejerverkas! Laiminga mergaitė užvertė knygą ir tyliai mintyse ėmė džiūgauti. Tik bėda, kad, kadangi užvertė knygą jai reiks vėl ieškotis tokio paties puslapio. Vėl ieškodama savo saldainiuko Elridė atrado jai dar šaunesnį fejerverką. Iš dar didesnės laimės mergaitė išsišiepė, tik šį kartą knygos nebeužvertė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Elride Endlercat »
*L*

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 8
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #20 Prieš 7 mėnesius »
     O likusieji - ir sudėtingiausius vadovėlyje esančius receptus,- Klastūnyno globotinė pašaipiai mintyse pacitavo profesorių. Taip, žinoma... Kur matyta, kad Lisetė rinktųsi savo amžiui tinkamą darbą; labai tiktų frazė: „Kam vargintis, jeigu gali nesivarginti“.
     Dar sekundėlę ramiai pasėdėjusi savo vietoje, rausvaplaukė atsivertė nuodų ir vaistų vadovėlį ir turinyje susirado skyrių apie liepsnamuses bei greitai, tačiau pakankamai atidžiai jį perskaitė. Regis, nelabai sunku jas pagaminti, o ir ingridientų, palyginus, ne daug. Nors tinginys buvo užvaldęs liauną merginos kūną, šioji šiaip ne taip prisivertė nuslinkti iki spintos, esančios kabineto gale, ir iš ten parsinešti visus vadovėlyje išvardintus ingridientus, kurių reikėjo liepsnamusių gamybai. Grįžusi, užvirė katile vandenį ir dar kartelį dėbtelėjo į eliksyro receptą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #21 Prieš 7 mėnesius »
    Mažoji Klastūnyno globotinė užsisvajojusi pilkomis akimis žvelgė į klasės priekį. Dešine ranka mergaitė buvo pasirėmusi smakrą, o kairiosios pirštais tyliai barbeno į stalo paviršių. Šį kartą džiaugėsi, jog pamokos tema buvo sprogstantieji eliksyrai, mat baltapūkė dideliu gabumu šioje pamokoje nepasižymėjo, tad nesvarbu, ar pavyks, ar ne, bet kokiu atveju sprogs.
   Išklausiusi nuodų ir vaistų profesoriaus monologą, Europa atsivertė vadovėlį ir susirado puslapį, kuriame rašoma apie liepsnamuses. Dvylikametė džiaugėsi, kad mažesniesiems mokinukams profesorius von Sjuardas nepagailėjo lengvesnės užduoties. Teksto vadovėlyje buvo neperdaugiausiai, viskas aprašyta paprastai ir aiškiai, kas dar labiau palengvino patį eliksyro virimą. Įsidėmėjusi liepsnamusių sudedamasias dalis, klastuolė nužingsniavo spintos link ir susirinko visus reikmenis.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 8
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #22 Prieš 7 mėnesius »
     Laukdama, kol vanduo užvirs, Lisetė bandė įsidėmėti tolimesnę eigą, kad reikėtų kuo mačiau žvilgčioti į vadovėlį. Tiesą sakant, išvis nelabai norėjo laikyti jo šalia, jei netyčia apipiltų ar dar kas, o ir šiaip, kiekvienas žvilgčiojimas pratęsė darbo laiką, kas neitin patiko mergaičiukei.
    Užvirus vandeniui, Klastūnyno prefektė subėrė maždaug du šimtus gramų cukraus. Nelabai varginosi matuoti, todėl viską dėjo, kaip žiobarai sako, iš akies. „Kam vargintis, jeigu galima nesivarginti“,- mintyse nusišypsojo septyniolikmetė ir, mediniu šaukštu maišydama vandenį su cukrumi, lėtai, kaip buvo prašoma vadovėlyje, bėrė šiek tiek parako. Tiesa, šiek tiek daugiau nei buvo parašyta vadovėlyje, ne dėl to, kad apsižioplino, o tiesiog manė, kad kuo daugiau parako, tuo didesnis ir, žinoma, smagesnis sprogimas.
    Įdėjusi paskutinį ingridientą - arbatinį šaukštelį sieros - Lisetė maišė viralą tol, kol šis pažaliavo, o tada burtų lazdelės pagalba užgesino ugnį ir, keletą minučių leidusi skysčiui atvėsti, įpylė jo į stiklinį buteliuką.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #23 Prieš 7 mėnesius »
     Europa užvirė katile vandenį, o tada apsidairė, ieškodama bendraamžių, kurie virė tą patį eliksyrą.
Panašu, kad ir Klastūnyno prefektė Lisetė nesivargino ir gamino liepsnamuses skirtas pirmo bei antro kurso mokiniams. Baltapūkė kurį laiką stebėjo vyresniąją bendrakoledžę, o tada užgesino ugnį po savuoju katilu ir, pasiėmusi vieną nedidelį stiklinį buteliuką, nuliuoksėjo prie Lisetės stalo. Sekundėlę pagalvojo, kad pati rausvaplaukė atsiuntė šią mintį į Europėlės galvą, juk būtent ji garsėjo tobulu išsisukinėjimu iš darbų.
-Sveika,- maloniai šyptelėjo vyresnėlei bendrakoledžei ir pažvelgė į jos viralą. Panašu, kad šis buvo baigtas, juk vadovėlyje rašė, kad turi pažaliuoti,- gal galėčiau į savo buteliuką įsipilti tavo eliksyro?- tyliai kikendama paklausė ir su viltimi pilkose akyse žvelgė į prancūzę.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 8
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #24 Prieš 7 mėnesius »
     Lisetė jau ruošėsi keliauti į kitą vietą, kur galės išbandyti sprogstantį eliksyrą - liepsnamusę, tačiau prie jos stalo prisistatė antrakusė bendrakoledžė, kvailų vyresnėlių klastuolių bandymų auka. Kažin, ar jos delną dar puošia po krikštynų likęs randas?- tyliai pamintijo septyniolikmetė, slapčiomis bandydama apžvelgti abu Europos delnus. Lyg ir nieko neliko. Tiesa, baltapūkė atsivilko pas Lisetę ne šiaip sau. Mergaitė norėjo eliksyro, kurio, žinoma, rausvaplaukė bendrakoledžei nepagailėjo.
-Labutis,- plačiai šyptelėjo,- be abejonės!- Klastūnyno prefektė paėmė tuščia jaunesnėlės buteliuką ir į jį įpylė žalio skysčio,- prašau,- atidavė ir grįžo prie savo reikalų, palikdama Europą su savaisiais.
    Klastuolė, į rankas paėmė savo buteliuką ir po keletos akimirkų atsidūrė įprastoje pievoje su margaspalvėmis gėlėmis. Nieko nelaukusi, stipriai metė eliksyrą į žemę, o tada pašoko iš išgąsčio. Sprogimo garsas buvo kur kas garsesnis nei mergina tikėjosi, o ir apie liepsną, regis, bus praklausiusi. Dar sekundėlę pastovėjusi pievoje, Lisetė grįžo į kabinetą ir, patogiai įsitaisiusi, laukė pamokos galo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #25 Prieš 7 mėnesius »
     Tarsi būtų negana to, jog Lisetė su malonumu sutiko duoti savo eliksyro Europai, bet dar pati jo ir įpylė į stiklinį buteliuką.
-Vaje, labai tau ačiū,- mandagiai nusišypsojo prefektei ir greitai sugrįžo į savo vietą, iš kurios persikėlė į tamsią ir nepažįstamą gatvelę. Beveik priminė tą, kurią mintyse matė per apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką, kai ieškojo vilkolakio. Tiesą sakant, mažoji gyvatėlė nelabai žinojo, ką turėjo daryti su skysčiu. Gerti atrodė nelogiška - kas, jei susprogs ji pati? Sudaužyti irgi nedrįso, mat tai buvo vienintelis jos buteliukas. Ko gero, taip ir būtų stoviniavusi tamsioje gatvėje, tačiau buteliukas, atrodė, pats išslydo jai iš rankų ir nukrito ant šaltų cementinių šaligatvio plytelių. Garsus sprogimas išgąsdino mergaičiukę, o ir nedidelė liepsna, nors trukusi tik keletą sekundžių, nepadėjo. Tačiau juk tai reiškė pasisekimą? Besidžiaugdama Europa grįžo į kabinetą, kur nuobodžiaudama laukė pamokos galo

Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #26 Prieš 7 mėnesius »
 Jasmine, ieškodama įvairių ingredientų, vis žvilgtelėdavo į vadovėlį. Mintyse išbraukdama rastus produktus bei daiktus, ieškojo paskutinio likusiojo - mėlynosios nūtrijos danties. Dantukai buvo pasislėpę giliai lentynoje, tad kiek užtruko, kol grifiukė juos pamatė.
 It kokia Kalėdų eglutė, apsikarsčiusi stiklainėliais, dėžutėm, šakštais, šaukšteliais, tuščiais ingeliais, patraukė link savo suolo, kur pasičiupo svarstykles. Buvo keista, kad prašė vandenį pamatuoti gramais, tačiau jeigu jau to reikalauja - prašom.
 Dailiu lazdelės judesiu, į lengvą induką pylė vandenį tol, kol jis išsilygino ir tapo lygus svareliams, sveriantiems du šimtus penkiolika gramų. Grifė greitai supylė vandenį į katiliuką ir užkaitė - žinojo, kad eliksyras vienas iš sudėtingesnių, tad laiko marių neturėjo.
 Kai dideli burbuliukai jau šėlo vandens paviršiuje, mokinė šyptelėjo ir įlašino porą lašelių drakono kraujo. Tamsus skystis, išties. Greičiausiai buvo paimtas iš venos, nes toks tamsus... Vis dėl to, vandenyje pasklido ir beveik nenudažė, tačiau šen bei ten galėjai rasti kokią užuominą.
 Didžiausias pasikeitimas vyko garuose. Šie patamsėjo. Nieko nelaukusi Amneta vykdė toliau tai, ką liepė vadovėlis - grūstuvėlėje sugrūdo dvidešimt tris baltas žieminės čiokokos uogeles, į jas įlašino septynis lašus gyvatės nuodų. Va dėl ko nori naudoti kerus. Eliksyrų sudedamosios dalys brangios.
 Kai uogų ir nuodų mišinys atsirado katile, pasklido kažkoks keistas kvapas, o skystis, buvęs katiliuke pradėjo šnypšti, it acto įpylus į sodą. Putos kilo iki katiliuko viršaus, tada it lazdele mostelėjus nuseko. Mokinukė pasiskaitė ką reikia daryti toliau, tada supjaustė tris žaliąsias pupas, labai susmulkino, pavartė vos ne košele ir suvertė į katilą. Paėmusi šaukštą, pamaišė pagal laikrodžio rodyklę septyliolika kartų ir stabtelėjo. Mostelėjo lazdele, užgesindama ugnelę ir ištarus Glacius pradėjo vėsinti katilą. Ant viršaus spėjo susidaryti plonas ledukas, o raganaitei pasidarė šalta. Pamanius, kad pakaks, į nedidelės talpos skysčių matuolį įpylė dešimt mililitrų lauramedžio aliejaus ir atsargiai, su slibino odos pirštinėmis atkimšo geležinį buteliuką, kuris buvo visas apvyniotas oda. Silizilio rūgštis. Jos prireikė vos šlakelio, ledas ėmė lydytis ir netrukus jo jau nebebuvo. Į rūgštį grifė žiūrėjo atsargiai ir pylė ją labai rūpestingai - nė lašelis neužtiško ant suolo ar kur kitur. O atlikusi su ja darbą, užkimšo ir tik tada nusiėmė pirštines.
 Vėl gelbėtojos lazdelės pagalba uždegė ugnelę po katiliuku ir laukdama, kol užvirs, kaip ir reikalavo instrukcija, sutarkavo du nūtrijos dantis, kas buvo tiesą sakant sunkoka, nes dantys - kaulas, buvo kieti. Gavusi baltų, su oranžinėmis priemaišomis miltelių, jų nesupylė į eliksyrą, o gerai perskaitė tekstą ir pasiėmė buteliuką pakankamai tvirtu, bet ne per tvirtu stiklu. Užgesinus ugnelę, uždengė katiliuką, nes garai buvo kenksmingi ir palaukus,kol šiek tiek pravės, į buteliuką įstatė piltuvėlį ir atsargiai supylė eliksyrą į buteliuką. Užkimšo kamštuku, miltelius subėrė į nediduką medžiaginį maišiuką. Paruošta.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • VI kursas
 • *
 • 487
 • Taškai: 255
 • Lytis: Moteris
 • 1 galas - penkių klausimų ats
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #27 Prieš 7 mėnesius »
Skaitydama receptą Elridė nebuvo taip patenkinta. Kodėl čia reikia tiek kruopštumo... Tas po to... Po velnių siaubinga pamoka skirta žmonėms kankint! Taip keikdamasi grifiukė susižiūrėjo reikiamus ingredientus ir giliai atsidususi užkaitė katilą. Ingredientų iš tikrųjų buvo nedaug, vet pagal ją, jų ten buvo galybė, tad mergaitė tingėjo visus skaityti, o dar visa gaminimo eiga. Bet visgi, ji prisivertė perskaityti dar kartą ir persižiūrėti, ar tikrai viską turi.
Citata
Reikalinga:
Sauja juodųju pupergražių
Lašiukas  nhoflės kraujo
Pogerzės šaknų stiebelių
50 g sprogstamųjų lasgerių
Isnos lapelių
Trojanos kaktuso spyglių (5)
Kerčio uodegos
Tughlio nago
Baigusi skaityti mergaitė nusipurtė. Kas per šlykštynės dedamos į šituos eliksyrus... Atsidususi ji pasiėmė peilį ir pasidėjo pupergražias. Katile vanduo jau buvo įšilęs, tad jai teko paskubėti. Su peilio geležte išspaudusi iš pupergražių sultis, jas supylė į katilą, o pupergražias padėjo į šalį. Katile vanduo greit nusidažė juoda spalva. Gražu... Toliau skaitydama receptą Elridė nusipurtė. Ji pasidėjo Kerčio uodegą ir perpjovus, kosėdama ir žiaukčiodama, ištraukė iš jos kaulą. Įmetusi jį į katilą mergina dar stebėjo, kaip tą kaulą surija juodas vanduo. Vėliau ji įmetė Tughlio nagą kartu su Isnos lapeliais.
Vėl nusipurčiusi, mat jai buvo labai šlykštu mergaitė toliau tęsė darbą. Šita pamoka ne man... Pasiėmusi Pogerzės šaknų stiebelius Elridė ant jų užlašino nhoflės kraujo ir įmetė į katilą. Pamaišiusi tris kartus  grifiukė giliai įkvėpė ir atskaičiavusi įmetė sprogstamųjų lasgerių.
Ir štai jos linksma nesėkmė. Katilę buvęs turinys sprogo ir išjuodavo visą Elridės veidą. Tobula... Tyliai ėmusi keiktis mergaitė norėjo nusiplėšti savo plaukus. Bet to nepadarė, nes pamatė, kad praleido Trojanos spyglius. Garsiai atsidususi su pykčių akyse mergaitė vėl pradėjo viską iš pradžių, tik šį kartą prieš mesdama pogerzes su nhoflės krauju įmetė Trojanos kaktuso spyglius.
Pagaliau, prieš įmesdama sprogstamąsias lasgeres mergaitė šiek tiek atsitraukė. Atsargiai... Atsargiai...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Elride Endlercat »
*L*

Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #28 Prieš 7 mėnesius »
 Buteliukas buvo vienoje rankoje. Maišelis su milteliais - kitame. Dar sykį persiskaitė ką reikės daryti toliau. Jei tai būtų paprasta pamoka, mus reiktų jį išbandyti. Bet profesorius nenori savo požemy turėti vidurių...
 Diana užsimerkė. Jei būtų koks nors kitas profesorius ar profesorė, būtų nelabai tuo patenkinta ir įsitempusi, tačiau von Sjuardu pasitikėjo. Juo pasitikėjo sesuo, o ji pasitikėjo seseria. Paprasta. Arba ne.
 Kažkas pakuždėjo, jog jaučiasi it kylant žiobarišku liftu. Iš tiesų jausmas buvo panašus, tačiau aplinkui dar judėjo vėjas niekadėjas, grėsmingai, lyg plėšdamas medžių šakas. Tačiau mokinė buvo nuo to apsaugota, nieko nejuto.
 Kaip viskas prasidėjo, taip ir baigėsi - staigiai. Grifė atsimerkė tik tada, kai pajuto švelnų vėjuką, kedenantį plaukus bei išgirdo liūdesio ir ilgesio persmelktą paukščio giesmelę. Kai keletą kartų tankiai sumirksėjo, suprato dėl ko ta giesmelė buvo tolia liūdna. Aplinkui, greičiausiai, nusiaubtas karo, buvo miestelis. Pagal namus matė, akd nedidukas - nei dangoraižių, nei kokių išdidžių pastatų nesimatė. Lengvino užduotį tai, kad nebuvo žmonių, tačiau kartu tai buvo dar nykiau negu bet kokioj dykumoj. Na, Sacharoj Amneta nebuvo, bet ir nenorėjo papulti, tačiau gyvybės, apart to paukštelio ir jos daugiau nebuvo. Net gi žiurkių.
 Namukai dūlojo jau spėję kiek sukežti namukai. Nedidukai, vieno, daugiausiai dviejų aukštų, statyti seniau. Turbūt, kad gerokai seniau. Praradęs žmones miestelis buvo be gyvybės - gėlelės daržely buvo nudžiūvusios, tik keli žiedai, nežinia kaip sugebėję, net ir sudžiūvę išlaikė gelsvą atspalvį. Žolė, žinoma, irgi geltona, išdegusi, ruda. Nebuvo matyti vandens šaltinio, tik keli debesėliai skraidžiojo daunguje, palengva jungdamiesi, tačiau nebuvo aišku ar jie būtent čia ir atiduos savo ašaras. Verčiausiai bėgo kur nors kitur, kur žemė nėra tokia sudžiūvus ir netrupa, kad vanduo būtų panaudotas naudingesniam darbui. Kepino saulė.
 Jasmine išsirinko vieną labiau nei kiti sukežusį namuką ir įėjo į jo vidų. Stalas, lova, viskas išvartyta. Jei ne ta saulė, būtų gerokai papuvęs ar papelijęs, tačiau dabar medinės lentos tiesiog griuvo ir iš stogo buvo nedaug naudos - per visus plyšius bei kelias nukritusias lentas matėsi saulės spinduliai.
 Prisiminus savo darbą, mokinukė apsižvalgė, išėjo pro duris ir paėjusi gatvele, kitoj gatvės pusėj, už keturių namų pamatė kitą namą, kuris galėjo būti priedanga. Juk sprogimas neturi būti stiprus.
 Šį kartą Jasmine grįžo prie pirmojo namuko, kurį apžiūrėjo bei liūdnai šyptelėjusi, įėjo ir pamačiusi, kad samanos, kuriomis buvo apkaišyta gyvenamoji vieta, sugebėjo pabėgti. Kai kurios dar buvo lentų plyšiuote, tačiau kitos riedėjo gatve it kamuoliukai. Pamačius šią, niekam neįsomią detalę, uždarė langus, prie kurių buvo sunku prisiliesti - tiek laiko įkaitęs stiklas nevėso. Tik darbą tęsti reikėjo iš lauko. Ten, pritūpusi prie slenksčio, grifė atrišo maišiuką su mėlynosios nūtrijos dantų milteliais. Atkimšo buteliuką. Dabar laukė sudėtingiausioji dalis. Nesinervinti ir viską atlikti tiesiai. Miltelius pasislinko prie maišiuko krašto, kad būtų lengviau supilti ir atsargiai, bet gan greitai supylė į buteliuką. Metė maišelį į namo vidų, buteliuką užkimšo, pakratė, sumaišydama šias dvi dalis, įbėgo į namelį, padėjo maždaug jo vidury, išbėgo iš patalpos ir užtrenkė duris. Turiu pusę minutės. Dešimt sekundžių jau sutiksėjo. Liko 20.
 Grifė pasileido gatvele. Nė nenumanė, kad šita žeme bus bėgti taip sunku - karštis skverbėsi net pro batus, o pačiai mergiotei darėsi karšta. Tačiau atbėgo. Užlindo už namo. Prakaito lašiukas kaptelėjo nuo kaktos ant nosies, tik tiek jis spėjo padaryti. Amneta rankomis prisidengė ausis. Sprogo. Kažkas sprogo ir prefektė tikėjosi, kad namukas. Porą sekundžių slėpėsi šešėlyje, atsiraitojo prakaitu baigiančias permirkti marškinių rankoves iki alkūnių ir išėjo pažiūrėti kas ten įvyko.
 Namas, kaip ir tikėjosi, buvo palaidotas po nuolaužomis, o viskas kažkodėl pradėjo amsėti. Bet ne taip spiginant saulei, buvo gera. Buvo pridužę stiklų, kad patvirtino, jog eliksyras atliko savo darbą. Nuo nuolaužų krūvos sklido dūmelis, tačiau įvyko kai kas netikėto. Prasidėjo lietus. Tamsus pilki debesys prapliupo raudoti, it praradę savo draugą. Užgesino menką liepsnelę, tačiau kiek permerkė ir grifę.
 Pajutusi vėl tą vėją bei keistą jausmą, Diana užsimerkė ir po keliolikos sekundžių grįžo į klasę. Kiek sulyta, šlapiais plaukais, be buteliuko, bet įvykdžiusi užduotį.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #29 Prieš 7 mėnesius »
Teorinėje pamokos dalyje ji sėdėjo tyliai it pelė po šluota. Šįkart ne dėl to, jog nežinojo atsakymo. Tiesiog per daug užsigalvojo ir praklausė užduotus klausimus. Na, o gal ir girdėjo, tačiau net nesivargino kalbėti. Eh, sunkiai suprasi, kas sukasi tos trečiakursės galvelėje..
Tačiau visgi praktikoje nusimuilint juodakasei net ir labai norint nepavyktų. Gal ir pavyktų, tačiau tikriausiai tektų pasišalinti ir iš NIV kabineto. O išsišokti grifė tikrai nenorėjo. Atsinešusi vadovėlį, mergiotė giliau atsiduso bei ėmė sklaidyti knygos lapus, ieškodama tinkamo skyriaus. Aišku, ji galėjo paprasčiausiai atsiversti vadovėlio turinį, tačiau ne, turėjo rinktis kur kas sudėtingesnį ir daugiau laiko ir nervų reikalaujantį būdą.
Citata
Penktas skyrius. Nesudėtingi sprogstamieji eliksyrai bei fejerverkai.
Ak, pagaliau. Dar nors menkiausias prisilietimas prie tos knygos ir tuoj paspringsiu dulkėm..
a forest bird never wants a cage

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017