0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *****
 • 1519
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Prieš 7 mėnesius »
   Lauke Perkūnas grėsmingai važinėjosi savo ratais nuo pat ryto, aišku, ir pylė kaip už tėvynę. Atrodė, net požemių lubos kartais tyliai sudejuodavo nuo elektros iškrovų trenksmų. Oi buvo ko dejuoti, oi buvo. Dar turint omeny, kad ne tik virš lubų, bet ir po lubomis vyko gana pavojingi ir šiurpą keliantys reiškiniai. Nepavydžiu toms luboms. Na, ir sienoms ir grindims taip pat. Jomis dėtas įgriūčiau ir melsčiausi, kad mane pakeistų kuo nors kitu. Bet šitos lubos akivaizdžiai nebuvo nei tokios protingos, nei tiek daug gebančios.
   Kai basilisko žvyneliai prilietė pavojingai pažaliavusį viralą, šis suburbuliavo it agresyvus ir nekokios nuotaikos kalakutas. Po vėsų požeminį kabinetą it dar vėsesni Stikso upės vandenys lėtai vinguriavo, rodos, dar prastesnės nuotaikos dūmelis. O tarp šių prastos nuotaikos įvairiausių mitinių bei nemitinių sutvėrimų prie nemažo juodo katilo stovėjo juodabarzdis vyras spindinčiomis auksinėmis akimis. Jos pastebėdavo ir įvertindavo kiekvieną pakitimą tiek virale, tiek iš jo virstančiuose garuose.
   Na, gerai. O jeigu be išsidirbinėjimo, tai eliksyras buvo bemaž baigtas, o visas požemis - pridūmijęs kaip balažin kas. Panašu, kad artėjo dar vienas nemažas išbandymas ne tik kabineto sienoms, luboms bei grindims, bet ir moksleiviams - dar viena Nuodų ir Vaistų pamoka.
   ,,Tai žodžiu..." - po kelių minučių suvebleno Spaikas. - ,,Tu kaip nori, o aš šiandien tupėsiu Uždraustajam miške."
   ,,Bailys."
   ,,Ne, nu, aš valgyt noriu."
   ,,Bailys."
   ,,Grįšiu, jeigu bus į kur grįžt", - nenoromis prisipažino voras, nerdamas pro duris laukan. Sorenas šyptelėjo, kai gyvūnas dingo už sienos, ir, paskutinįsyk pamaišęs eliksyrą, užgesino ugnį.
  Reikėtų pastebėti, šios dienos oras labai tiko pamokos temai.
                               
   Moksleiviams renkantis į klasę po poros varpo dūžių, žalsvi dūmai dar nebuvo visai išsisklaidę ir palaikė kabinete paslaptingą atmosferą. Sorenas kaip visada stypsojo klasės priekyje, o žalsvąjį skystį buvo supilstęs į nedidelius butelaičius ir suslėpęs į stalčius - tokių eliksyrų palikti ant stalo be priežiūros nerizikavo. Tiesa, vieną iš jų laikė rankose.
   - Sveiki, - pasveikino susirinkusiuosius profesorius von Sjuardas. Jau nebuvo rytas, o kažkodėl ,,laba diena" pasisveikinimas skambėjo ne taip gyvai ir įdomiai. - Šįsyk nereikės spėlioti, kokį eliksyrą laikau rankose. Tačiau pirmieji du klausimai tikrai atskleis, ką šiandien veiksime. Kokias konkrečiai katastrofas yra sukėlę specialiai tam sukurti eliksyrai? Nupasakokite apie jas plačiau. Ir antras klausimas... Kaip manote, kur buityje būtų galima panaudoti sprogstamuosius eliksyrus?

   ((Į pirmą klausimą atsakykite plačiai - kas tai padarė, kur, kada, kokios pasekmės ir panašiai, aišku, svarbiausia, koks buvo panaudotas eliksyras, kokios jo ypatybės. O į antrą klausimą užteks sakinio.
   Teorija iki liepos 1 dienos.

EDIT: katastrofų pavyzdžius pateikit iš realybės arba išgalvotus, konkrečius. ))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. *

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #1 Prieš 7 mėnesius »
Stevie žvaliai žygiavo į dar vieną nuodų ir vaistų pamoką. Ankstesnė pamoka ją visai sudomino, tad mergaitė nutarė, kad reikia ir dažniau apsilankyti šiose pamokose. Kuo greičiau ką nors išmoksiu, tuo greičiau galėsiu ką nors susprogdinti pagalvojo grifiukė ir kilstelėjo antakius prieš pat atidarydama kabineto duris.
- Laba diena, - pasisveikino ji su profesoriumi ir atsisėdo klasės viduryje.
Išgirdusi profesoriaus klausimus Stevie vos neapalpo iš laimės. Oho! Čia tai geras! mintyse džiūgavo ji. Tad iš karto pakėlė ranką ir drąsiai pasakė:
- Manau, kad pirmieji sprogstamieji eliksyrai buvo sukurti senovėje. Ir, žinoma, netyčia. Sakyčiau, kad tai padarė koks nors senovės vaistininkas, bandęs sukurti ką nors įmantraus. Manau, kad jis bandė išgydyti kokį nors sergantį karalių, tačiau bekurdamas vaistus suklydo ir susprogdino patį karalių ir visus galimus jo įpėdinius. Kur tai galėjo atsitikti, net nežinau, gal kokioje Senovės Romoje. Savaime aišku, pats gydytojas irgi neliko gyvas... O manau, kad klaida galėjo būti ta, kad nebuvo pagalvota apie tai, kad kai kurios medžiagos, atsidūrusios, pavyzdžiui, ore, sprogsta. Tuo tokie eliksyrai ir pasižymi. Manau, kad tas eliksyras vėliau buvo atkurtas ir tapo pagrindine medžiaga ką nors sprogdinti. Deja, pavadinimo nepasakysiu.
Mergaitė nutilo ir, stengdamasi negalvoti, kaip labai nusišnekėjo, prabilo vėl:
- Manau, kad toks eliksyras buityje gali būti naudojamas, kai reikia ką nors greitai išsklaidyti. Na, pavyzdžiui, reikia nudažyti kambarį, tai galima įpilti šiek tiek to eliksyro į dažus ir darbas baigtas.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Magijos Istorijos profesorius
 • *
 • 109
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #2 Prieš 7 mėnesius »
Matthew nepatenkintas skubėjo į pamoką. Oras buvo neįtikėtinai bjaurus, o čia dar kažką mokytis?! Turėčiau gulėti lovoje ir gerti arbatą niūriai mąstė grifiukas. Jis gerokai nustebo, kai pamatė, kad į klasę atėjo vienas pirmųjų. Tiesą sakant, jis bandė pavėluoti, kad nereikėtų ilgai sėdėti nieko neveikiant. Prieš tai buvusioje pamokoje Matthew gerokai susimovė, tad stengėsi ir toliau likti nepastebėtas. Tikėjosi, kad profesorius neprisimena, kad būtent jis buvo tas, kuris sugebėjo visiškai sugadinti savo eliksyrą.
Supratęs temą, Matthew pasipiktino. Juk tai bus pavojinga sveikatai! Na jau ne, aš tikrai sprogmenų negaminsiu! pagalvojo jis.
Vis dėlto norėjosi bent pabandyti pelnyti kelis taškus, todėl jis sulaukė savo eilės ir, pakėlęs ranką, prabilo:
- O aš manau, kad pirmieji tokie eliksyrai buvo pagaminti ne taip jau ir seniai. Negaliu pasakyti tikrai, kada, bet manau, kad tada, kai buvo sukurti pistoletai ar panašūs šaunamieji ginklai. Čia, ko gero, koks septynioliktas amžius? Tikrai nežinau. Bet vis dėlto žmonės visą laiką kariavo, tad manau, kad pirmiausia toks naudingas daiktas tam ir buvo sukurtas. Pagrindinė jo savybė yra ta, kad jis padegtas staigiai įkaista ir sprogsta. Manau, kad sprogstamasis eliksyras yra tam tikras žiobariško parako magiškas pakaitalas. Ko gero, jis buvo sukurtas Europoje. Anglijoje ar Prancūzijoje.
Tikiuosi, čia nėra baisių nacionalistų pagalvojo Matthew, laisvalaikiu besidomintis istorija, tad toks apsakymas, jo nuomone, tikrai galėjo kam nors nepatikti.
- Nesu tikras, ar tokie eliksyrai dabar yra naudojami, - tęsė Matthew. - Ypač namų sąlygomis. Tačiau anksčiau jie buvo skirti išsprogdinti kokioms nors kliūtims. Pavyzdžiui, jeigu tiesiant geležinkelį pasitaikydavo kalnas, žmonės nesismulkindavo ir tiesiog jį ištaškydavo. Tiesa, tam naudotas parakas, tačiau, manau, tam pačiam buvo naudojamas ir sprogstantis eliksyras.
Grifiukas nutilo ir staiga pagalvojo: dabar visas Klastūnynas šaipysis iš manęs už tokį žiobarišką atsakymą...
Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi. E. M. Remarque

Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #3 Prieš 7 mėnesius »
 Jasmine į Nuodus ir Vaistus ėjo patenkinta. Praeitą kartą sugebėjo kažką išvirt nesusprogdinus klasės, tik pagadinus lubas, kurios greičiausiai negenda. Juk ne maistas yra!
 Savo mėlynom akim žvlgdama į viską - nuo požemio pilkų plytų, iki keistų ir vietomis dėmėtų suolų, išsirinko vieną arčiau priekio, dar nespėjusį tapti visiškai margu nuo dėmių. Nebuvo išranki, tačiau šiandien norėjo sėdėti būtent čia.
 Šyptelėjo išgirdusi pamokos temą. Seseriai patiko virti vaistus - būtų patikusi ir ankstesnioji pamoka, tačiau Jasmina norėjo likti prie kitokių eliksyrų. Iratai, o dabar greičiausiai ir sprogstamieji buvo pats tas.
 - Buvo panaudoti per burtininkų karą, puolant Hogvartsą. Ne paslaptis, kad visokie kerai, kaip Bombarda ir Bombarda maxima iš tiesų irgi sprogdina, dėl to tik vėliau išsiaiškino kaip Mirties Valgytojai puolė Hogvartsą. O sprogstamiegi eliksyrai geresni tuo, kad nereikia būti toj vietoj, kai kurie - uždelsto veikimo. Taip pat nereikia naudoti burtininko energijos, efektas daug didesnis ir jų galima pasiruošti iš anksto. Dėl to buvo nugriauta dalis Hogvartso ir vėliau jį reikėjo atstatyti,-trumpai stabtelėjo ir sekundėlę pamąstė apie atsakymą į sekantį klausimą.- Gan retai naudojami dabar, tačiau kartais dar naudoja vietovei, kurią nori paversti žiobarams atrodančia pavojingai. Kad galėtų susikurt kokį portalą, vedantį į magijos pasaulį ar panašiai. Tik tokiu atveju naudoja sipnesnius skysčius, kad tik apgriautų, o nenušluotų nuo žemės.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Elizabeth Von Westorm

 • II kursas
 • *
 • 14
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #4 Prieš 7 mėnesius »
Net ir bjaurus oras už lango nesugebėjo numalšinti Elizabeth noro keliauti į Nuodų ir Vaistų pamoką bei nepadaryti vsko atmestinai. Tokiomis dienomis kaip ši, tokią vėjuotą, audringą, kai lietus pila tarytum iš kibiro, mergaitė paprastai vaikščiodavo susiraukusi, pikta ir slogi, tačiau dabar ji tryško energija.
Pasiekusi kabinetą easantį požemiuose Elizabeth drąsiai pravėrę duris ir įžingsniavo į klasę pilną mokinių. Prisėdo prie laisvo suolo klasės viduryje ir apsižvalgė. Kabinete ant kiekvieno stalo buvo po katilą, lentynos pilnos knygų ir mažų buteliukų su įvairiais skysčiais, kvapas toks, kokį jį kadaise užuodė viename tėčio darbo kambaryje, į kurį jai buvo uždrausta eiti, bet akies krašteliu ji buvo mačiusi tokius pat dalykėlius kaip ir čia.
Prasidėjus pamokai Elizabeth kartu su visais pasisveikino su profesoriumi ir jam uždavus klausimus ėmė krapštyti smegeninę mėgindama prisiminti ką žino  apie sprogstamuosius eliksyrus.
 -Na, kartą esu girdėjusi, ar  skaičiusi senose Magijos Žiniose, kad būtent su šiuo eliksyru buvo susprogdintas visas Žiobarų miestas! Iš didelio ir gražaus miesto liko tik griūvėsiai... - prisiminė Elizabeth. Atsikvėpusi tęsė toliau. - Žiobarai manė, kad tai eilinis teroristų darbas, tačiau Magijos Ministerijai pavyko išsiaiškinti, kad tai Mirties Valgytojų darbas, dar Voldemorto valdžios laikais. - Elizabeth nepajuto, kaip ištarė blogiausio burtininko istorijoje vardą.
Atsakiusi į vieną klausimą ji vėl pradėjo galvoti, kur buityje jie galėtų būti panaudojami. Iš pažiūros lengvas, bet pagalvoti verčiantis klausimas.
- Galbūt jis galėtų būti panaudotas nugriauti namui, ar panašiai. Aišku pačių namo savininkų noru! - pareiškė šį atsakymą, geriau nieko nebesugalvojusi.

Sor: pataisyk. Pasvirasis šriftas nėra naudojamas tiesioginei kalbai parodyti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Elizabeth Von Westorm »
If your eyes could speak, what would they say?

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #5 Prieš 7 mėnesius »
Blondinukė ramiu žingsniu įžengė į klasę. Nuo jos dvelkė pasitikėjimas savimi, taip pat ji ir jautėsi. Atrodė, kad galėtų dangus griūti, o ji tikrai rastų išeitį ką kaip daryti. Žengusi pro klasės slenkstį - ji sustojo. Kaip visada įvertino klasėje esančią atmosferą ir būtent pagal ją pasirinko savo sėdėjimo vietą. Šį kartą tai buvo galinis suolas. Nors oras ir gana slegianti atmosfera klasėje jos visiškai nejaudino ir negąsdino, bet ji nusprendė, kad sėdėti pačiame prieky leis moksliukams. Ji niekada savęs nelaikė ta, kuri krimto knygas ir puikiai pasirodydavo klasėje. Veikiau, ji būdavo stebėtoja ir ta, kuri niekada neatsisakydavo išsakyti savo nuomonės. Atrodo galbūt tai nėra blogas bruožas, bet ji retai pagalvodavo apie viso to rezultatą.
Gana antipatiškai pažvelgus į aplinkinius, mergina atsiduso ir ranka parėmė sau smakrą. Laukdama, išsamaus šios pamokos tikslo paaiškinio ir užduoties, ji dar ne kartą spėjo pavartyti akis. Paprastai Hope nebuvo iš tų, kuri antipatiškai elgtųsi kitų atžvilgiu, bet šiandienos nuotaika neleido jai šypsotis. Atrodė, kad jei tik kas atsisuks ir jai kažką sušnabždės, ji tik sušnypš, kaip kad tikra klastuolė ir lieps apsisukti atgal. Todėl sprogiųjų eleksyrų tema buvo šiandien kaip tik pritaikyta jos nuotaikai. Išgirdusi klausimus, blondinė dar vis parėmusi savo smakrą ranka ir laukdama kada galės prabilti, pakėlė kitą - laisvąją - ranką. Gavusi žodžio laisvę, Hope kiek pasitempė ir atsisėdo kaip pridera mokinei.
- Sprogmenys ir sprogstamieji eleksyrai. Manau, kad labai svarbu pastebėti, kad jie egzistuoja jau amžius. Net žiobarai susiduria su jais. Net tas paprastasis parakas jau žinomas nuo neatmenamų laikų. Už tai žiobarai gali padėkoti Kinijos gyventojams. Visais atvejais, tiek čia - magisjos pasaulyje - tiek žiobarų.. Sprogmenys - atrasti atsitiktinai. Daugiausiai nuopelnų šioje vietoje susigriebtų alchemikai. Nors atsitiktinai sukombinuoti sprogieji eleksyrai egzistavo dar prieš juos. Visais atvejais, alchemikai siekė atrasti nemirtingumo eleksyrą, bet sumaišius sierą su kalio salietra, medžio anglimis ir gydomosiomis žolėmis, jie atrado naikinimo eleksyrą. Kadangi alchemikai buvo tiek žiobarų, tiek magijos pasaulio atstovai, tai katastrofos galėtų būti atrinktos iš abiejų pasaulių. Kaip ir anksčiau sakiau, Kinijoje parakas vaidino labai reikšingą vaidmenį. Todėl būtent ten, tuo metu valdančioji dinastija, jei neklystu, tai buvo Songų dinastija, naudojo alchemikų sukurtą sprogstamąjį eleksyrą apsiginti nuo priešų. Tačiau didesnės katastrofos buvo sukurtos būtent Europos regione. Ten karalystės, bandydamos nukariauti kitas karalystes naudodavo būtent tai. To pavyzdžiu galėtų būti Gibraltaro apsiaustis. Na, ir ryškiausios katastrofos, būtent dėl sprogiųjų eleksyrų pastebimos Antrojo Pasaulinio karo metu. Manau, kad kiekvienas, kuris yra susipažinęs su žiobarų istoriją, žino apie Hirošimą. Amerika niekada nebuvo Japonijos gerbėja, kuri kėlė grėsmę Amerikos ateičiai. Na, manau, kad tai galime susieti ir su magijos pasauliu. Kadangi ne vienas burtininkas siekė pamokyti žiobarus. Todėl prie šio miesto sunaikinimo prisidėjo ir magijos pasaulis. To tikslas buvo - sunaikinti žiobarų pasaulį. Amerikiečiai sulaukė Japonijos pasidavimo ir taip laimėjo prieš juos, na o tamsių kėslų turintiems burtininkams nelabai. Žiobarų pasaulis tai išliko.. Na, ir žinoma, negalime praleisti pro pirštus ir tokio įvykio kaip kad Hogvartso apgulties. Arba bandymo sunaikinti Azkabano kalinimo įstaigą. Juodieji magai ne kartą bandė išlaisvinti savus iš Azkabano būtent naudodamieji sprogiuosius eleksyrus. Ačiū dievui, tai buvo nesėkmingi bandymai jų atžvilgiu, tačiau tiek Hogvartsas, tiek Azkabanas buvo stipriai apgriauti.
Hope nutilo. Profesoriui savo žinias pademonstravo blondinė neužsikirsdama. Ji manė, kad yra visiškai teisi, bet viduje kiek ir bijojo, kad suklydo. Prisiminusi, kad yra dar vienas klausimas, savo teoriją mergina dėstė toliau:
- Buityje sprogieji eleksyrai gali būti panaudoti tiek pašalinti kliūtis, tiek sukurti pasigėrėjimo vertus reginius. Vis dėlto parakas dažniausiai yra sutinkamas kaip fejerverkai. O tai tikrai gražu tiek žiobarų pasaulyje, tiek čia - magijos.
Blondinė nusišypsojo ir nutilusi laukė bendramokslių minčių.

Sor: pastaba, kad nereikia kiekvienos pastraipos nukelt bei mokiniai niekad nemato Soreno jokių augintinių, tai šitą irgi reiktų pataisyt. Šiaip postas labai geras.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Hope Schilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Jenny Biatch

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Darkness is a very subjective word...
  • My secrets
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #6 Prieš 7 mėnesius »
Kol mokytojas kalbėjo, Jen kniūbsojo ant savo stalo, pasirėmusi rankomis smakrą. Klausėsi audros. Jos maža juoda gotiška širdelė džiaugėsi girdėdama dundesį, tačiau sėdėdama šaltam drėgnam rūsy. Mergaitė nerodė itin didelio susidomėjimo nuodais ir vaistais, tačiau kažkuo tai vis tiek traukė. Sprogimai. Viskas visada geriau, kai tame yra sprogimų. Sukikeno nuo šios minties. Ir dūmų. Ir šviesų. Akimirką užsisvajojo. Tuomet jos klajojimus pertraukė mokytojo klausimai. Ir taip dar labiau įaudrino Jen vaizduotę. Dabar jos galvoje daug garso ir šviesų. Ir sprogimų. Ghy.
Staiga nusipurtė nuo vieno prisiminimo, kuri išprovokavo vienas iš klausimų. Tai privertė sugrįžt ją į esamą laiką ir pasaulį. Jen pakėlė nosytę ir tarp pirštų sukdama savo smaragdinį kaklaraištį įsiklausė į tai, ką atsakinėja kiti mokiniai.
Grifiukai nestebina. Kaži, galėčiau dar buitiškiau atsakyt nei Matthew? vėl prunkštelėjo pati sau, bet pakankamai tyliai, kad niekas nepastebėtų. O gal geriau neraganėt dar pirmom dienom…. Susimąstė ir vėl sukikeno nuo to, kokia ironiška ši mintis yra atsižvelgus į vietą, kur ji dabar sėdi.
Pradėjus šnekėt kitai šviesių plaukų mergaitei su žalia uniforma, Jen šyptelėjo, nes, na, gi saviškė, reik paklausyt. Bet vidury jos šnekos užsisvajojo ir vėl įsiklausė į audros garsus ir viską kitą, kas tą sekundę atrodė įdomiau.
Atėjo jos eilė atsakyti. Sekundę, kuri pasijuto kaip šimtmetis, patylėjo, pamąstė ir prabilo:
- Katastrofas…. Teko susprogdinti šiukšlių konteinerį… manau, kad tai buvo gan nemaža katastrofa, nes paskuj turėjom slėptis. Ne visi kiemsargiai mėgsta už žiobarus … sakykim, gudresnius vaikus. – vėl nusipurtė. Atrodo gana senas eksperimentas žaidžiant kieme su Reniu, tačiau vis dar nenuoda ramybės jos tamsiai sielai.
- Na, visa kitą jau pasakė, - pridūrė, norėdama apsimesti, kad ji tikrai žinojo apie ką ten kiti mokiniai pasakojo ir, kad tikrai lankė istorijos pamokas, gyvendama tarp žiobarų.
- Panaudojimas buityje... – susimąstė dar akimirkai. Neitin šnekus vaikas. – gali būti būdas pasakyti kaimynams, kad jie klausosi prastos muzikos ir, kad jų grotuvas visai prašo būti atnaujinamas. Gal dar visai nieko būtų, jei lašelis tokio eliksyro sprogdamas suplaktų kiaušinį omletui. Dar gali atbaidyti nepageidaujamus dėdes, kai tenka miegoti parke… - tuomet ji susimąstė ir nutilo. Dar galima būtų ir porą tų dėdžių į orą paleisti. Kaip vienuolikmetės, jos siela tikrai buvo tamsi.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • III kursas
 • *
 • 557
 • Taškai: 1
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #7 Prieš 7 mėnesius »
   Savo paskutinius metus Emillia norėtu pabaigti tinkamai. Ji sau pažadėjo, kad pradės lankyti visas pamokas ir stengsis iš visų jėgų gauti geriausius balus. Nuodų ir vaistų pamoka nebuvo jos mėgstamiausia pamoka. Išvis, ji negalėjo pakęsti Soreno ir visą šį mokslą. Bet juk reikia kentėti.
  Atėjusi į klasę, mergina kreivu žvilgsniu pažiūrėjo į profesorių ir atsisėdo prie pirmo pasitaikusio suolo. Pamokai prasidėjusi, dėl gerų pažymių, Emi pasistengė įdėmiai klausti profesorių ir atsakyti į visus klausimus, nesvarbu ar jie teisingi, ar ne, bet gal ji atspės.
 - Apie kokias katastrofas būtent turite omeny? - Kiek grubiu tonu pasakė, - Bet kadangi nepatikslinot, tai manau, kad iškarto labai daug sukėlė katastrofų deginamieji eliksyrai padeginėdami pastatus, miškus ar net iškarto visus miestus. Ir tai nebūtinai gali būti ir būtent magiškas eliksyras, juk tokį "molotovo kokteilį" galima irgi laikyti kaip eliksyru, o ką jis gali išdarinėti. Secondly, kaip nepabrėžt dūminius nuodingus eliksyrus. Labai daug buvo katastrofų, kur dideliuose pastatuose paleidžia tokius nuodus ir miršdavo šimtai žmonių. Nuo ką tik gimusių vaikų iki senių. - Nuo tokio kiekio kalbos, net užduso. Bet ji savo kalbas dar nepabaigė. Juk yra ir antras klausimas į kurį reikia atsakyti.
 - Reikia žiūrėti ant kiek stiprus yra sprogstamasis eliksyras. Jį galima naudoti sodybos reikmenimis, tarkim nepatinka medis paimi ir susprogdini nafik jį. - Pabaigė savo kalbas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Emillia DiLaurentis »

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • III kursas
 • *
 • 557
 • Taškai: 1
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #8 Prieš 7 mėnesius »
  Nuodų ir vaistų pamoka kažkiek primindavo žiobarų pamoką, chemija. Todėl rodos, neturėtu būti taip sunku berniukui. Net nežinojo ko tikėtis, juk pamokose Saimonas lankėsi retai, o, kad nepasilikti antrą kartą ketvirtam kurse, jis turėtu gerai pasimokyti.
  Išklausius profesorio klausimus, Daglasas-Braunas prarijo seiles ir pasistengė pasakyti ir savo nuomonę.
 -  V-visi ž-inome apie pirmąjį ir antrąjį pasaulinius karus. O šie du istoriniai įvykiai yra tikra katastrofa, tai galim įsivaizduoti kokius ten naudojo eliksyrus. - Nežinojo kokius pavyzdžius duoti, todėl atkartojo kitų mokinių pasakymus. - Tai sprogstamieji eliksyrai, eliksyrai su nuodingais dūmais ar padeginamieji.. - Sustojo. Nepavyko jam viską plačiai papasakoti, bet jis jau bent kažką pasistengė pasakyti.
 - Manau, kad galima naudoti sprogstamuosius eliksyrus naikinant visokius parazitus. Tarkim jeigu turime namą su gražiu sodu, tai visi žinom, kad yra tokie parazitai tokie kaip.. - Keliomis sekundėmis pagalvojo. - Tokie kaip kurmiai.. Tai manau, kad su sprogstamaisiais eliksyrais galima juos arba prigąsdinti arba tiesiog. Na.. - Nutilo.

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • ***
 • 54
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #9 Prieš 7 mėnesius »
Marcel kaip visada atėjo į pamoką ir nieko nedvejojęs atsisėdo savo įprastoje vietoje prie sienos. Šiai pamokai didelės meilės nejautė, todėl stengėsi išlikti kuo mažiau pastebėtas.
Vos išgirdęs apie sprogųjį eleksyrą, pakėlė ranką ir nedvejojęs atsakė:
- Šie eleksyrai dažniausiai buvo naudojami per karus. Tai Pirmasis ir Antrasis karai. Visi mano, kad tai tik žiobarų reikalas, bet prie to prisidėjo ir burtininkų ranka. Tai jie būtų kaip pavyzdžiai. Taip pat, Hogvartso apgultis - nėra išmintis. Čia buvo ne vienas sprogusis eleksyras panaudotas. O buitis.. Sakyčiau, kad priklausomai nuo to, koks tai sprogusis eleksyras, bet gali būti naudojamas net detektyvams, tyrėjams, pagerinti darbo sąlygas. Atidaryti duris ir pan. Ironiška, bet suktis kažkaip reikia.
Marcelis mėgdavo atsakyti iš karto ir trumpai, kad visą likusį laiką, galėtų sėdėti ir būtų nejudinamas.

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • VII kursas
 • *
 • 237
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #10 Prieš 7 mėnesius »
Rokas šiandien pavargęs po buvusių pamokų atsliūkino į rūsį ir atsisėdo trečiame suole savo galvoje tyliai melsdamasis, kad niekas šalia jo neatsisės.
Pamokai prasidėjus Roko pernelyg nesudomino jos tema, bet būdamas varnanagiu jis aišku žinojo keletą faktų apie sprogstamuosius eliksyrus ir pakėlė ranką.
 – 1666 metais galingas burtininkas Tomas Farrineris buvo labai nepatenkintas karalių valdymu. Jis manė, kad visos valstybės turi būti valdomos demokratiškai. Su bendraminčių burtininkų grupele jis sukūrė deginimo eliksyrą ir taip sukėlė didįjį Londono gaisrą... O dėl antro klausimo. sprogstamieji elikyrai gali būti panaudojami nugriaunant namus, atitvenkiant užtvankas. Silpni sprogstamieji eliksyrai galėtų padėti apsaugoti teritoriją nuo vabzdžių, – mokytojui pasižiūrėjus į jį pasakė Rokas.*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

 • ***
 • 196
 • Lytis: Moteris
 • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #11 Prieš 7 mėnesius »
Šeštakursė į pamoką atžygiavo anksti, bet neskubėjo visko daryri skubotai. Ji norėjo pasitarri su protingiausiu žmogum - savimi, ir įvertinti kitų mokinių atsakymus. Galiausiai, kitiems nutilus, ji suprato, kad neturi kito pasirinkimo, ir Urtei teks žūt būt atsakyti. Nebent nori prarasti savo koledžo taškus. Po kojom nesimėto jie:
-Dabar žiobarų pasaulyje siaučia teroristai visokie, tad aš manau pasakoti apie jų naudojamą eliksyrą. Naudoju vienaskaitą, nes jie naudoja vienut vienutėlį eliksyrą, neklauskit iš kur tai žinau, ir jo lašelį užpila, arba, tiksliau sakant, užlašina ant žiobariškų sprogmenų. Jie labai šiuolaikiniai, todėl juos užbūrė susidūrus su tam tikra medžiaga sprogti. Pasauliui tai katastrofa. Žudomi nekalti žmonės... Baisu pagalvot kas ten daros.  O tiesiog sprogstamuosius galima panaudoti pasikėsinimams, inscenizuot žemės drebėjimą ar ugnikalnio išsiveržimą. Bet gana galingi šiais atvejais turėtų būti.
Baigus pasakoti, Urtė pastebėjo, kad lyg ir ne laiku kalbėjo. Nežinojo kodėl, bet taip pasijuto. Žvilgtelėjo į profesorių:
-Emm, kažkas ne taip?

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *****
 • 1519
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #12 Prieš 7 mėnesius »
   Atsakinėjo visai nemažai moksleivių ir Sorenas tuo buvo patenkintas. Klasėje buvo nemažai nematytų veidų - iš dalies nebuvo ko nustebti, nes von Sjuardas praleido visus metus ne Hogvartse, o iš kitos pusės žiūrint - keista, kad tie veidai nepasirodė dar pirmoje pamokoje. Ar čia tai keičiasi, ar kažką sudomino naujas ar senas sugrįžęs profesorius, nežinia.
   - Reikėtų šiek tiek konkretesnio įvykio, panele Green, tačiau tavo pasiūlymas panaudoti sprogstamąjį eliksyrą labai originalus, - pagyrė moksleivę profesorius. Atrodo, ši buvo pasirodžiusi ir ankstesnėje jo pamokoje.
   - Ponaiti Turner, - kreipėsi profesorius. Argi jis taip neaiškiai uždavė klausimą? - Ar žinai kokių nors konkrečių įvykių, susijusių su eliksyrais? Ne kuomet jie atsirado, o konkretų įvykį, - tarstelėjo profesorius rimtai. - O dėl panaudojimo, tiesa, dabar tai jau nebėra itin populiaru, bet seniau buvo. Dabar dažniausiai tai naudoja goblinai, statydami požemines kasyklas ar saugyklas.
   - Panele Amneta, visiškai teisingai. Mirties valgytojai isties neplačiai, bet panaudodavo sprogstamuosius eliksyrus puldami, taip pat ir Hogvartso pirmajame mūšyje. Kalbėta, jog jie eliksyrų pridėliodavo net prieš kelias dienas, o jiems ėmus sproginėti - puldavo. Visiškai teisingai ir apie panaudojimą. Žiobarai vengia tokių teritorijų.
   - Tai įvyko ne taip ir seniai, panele Von Westorm, - profesorius linktelėjo galva. - Nušluotas miestas ir atimtos gyvybės.
  ,, Visgi nieko konkretaus'' - profesorius buvo netgi šiek tiek nusivylęs. O kur Nobelio ,,žygdarbiai"? Al Queda? Rugsėjo vienuoliktoji? Londono gaisrai? Nėra? Nebuvo?
   - Hirošima. Labai gerai, panele Shilck, - syptelėjo eliksyrininkas. - Magiškieji fejerverkai taip pat atėjo iš tų kraštų, atsirado kiek anksčiau nei žiobariski.
  Kitos klastuolės prakalba kiek nustebino. Aiškus besiritančio žemyn pasaulio pavyzdys.
   - Kaip susprogdinai, panele Biatch? - pasiteiravo mokytojas. - Ir visgi tai nebuvo katastrofa. Katastrofa yra nelaimė, paveikianti daugiau žmonių. Būdas bendrauti su kaimynais... Na, esu tikras, kad įmanoma rasti ir kitų būdų susitarti, - taikiai šyptelėjo jis.
   - Pasauliniu ar vaslstybiniu mastu žinomas katastrofas, panele DiLaurentis, - atsakė juodabarzdis. - Tiesa, yra buvę visko, tačiau konkretaus pavyzdžio  tu nepateikei. Panaudojimas... Neblogas.
   - Šaunuolis, ponaiti Daglas-Braun. Tokie eliksyrai tikrai ten buvo naudojami. O kurmiams baidyti sprogstamieji eliksyrai irgi tinka.
   - Laukiau šio atsakymo, ponaiti Sviper. Didžiajame Londono gaisre buvo panaudota ne vienas kenkėjiškas eliksyras, tik būčiau linkęs abejoti, kad tik dėl karalių valdymo. Bet reikėtų pasitikslinti, - nutęsė Sorenas.
   - O kur konkrečiai tavo minimas eliksyras buvo panaudotas, panele Pang? - paklausė mokytojas. - O panaudojimas - teisingas.
   Iš įpročio supliaukšėjęs delnais prieš praktikos paskelbimą, von Sjuardas ėmė dėstyti užduotį.
   - Kaip jau turnūt nuspėjote, šiandien lauks darbas su sprogstamasiais eliksyrais. Būkite labai atsargūs ir atidūs. Pokštaujantiems atiminėsiu taškus iškart, - griežtai tarė jis. - pirmakursiams ir amtrakursiams dirbti leidžiama tik su vadinamosiomis liepsnamusėmis - garsiai pokštelinčiais ir kelias sekundes padegančiais eliksyrais, gabesnieji gali rinktis sode naudojamus sprogučius kurmiams ar varnėnams vaikyti. Trečio - penkto kurso moksleiviai gali mėginti nesudėtingus sprogstamuosius eliksyrus ar fejerverkus, o likusieji - ir sudėtingiausius vadovėlyje esančius receptus. Sėkmės, jeigu ko prireiks - pakvieskite. Beje, pagaminę eliksyrą būsite nukelti į vietą, kur išmėginsite savo gaminį.

   [[Manau, viskas aišku. Postas pasirinkimui, postas gamybai ir postas išbandymui. Galima dvuejuose postuose gaminti ir viename išbandyti arba atvirkščiai. Rašykite į a. ž., jeigu kas.
   Kažkiek papokštauti galima, bet nesugriaunam pamokos :) Viskas su saiku.
   Ir nebūkite over-powered, jūsų personažai turėtų elgtis pagal savo amžių ir galimybes.
   Sėkmės.]]

Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. *

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #13 Prieš 7 mėnesius »
Stevie jautėsi labai nusivylusi. Negausiu nieko susprogdinti? Kodėl? Galėtume apie šituos dalykus mokytis bent pora metų vėliau. Nors gal reikia kokį vyresnį draugą ar draugę susirasti? galvojo mergaitė. Juk tos liepsnamusės net nesprogsta! Juk degimas ir sprogimas nėra tas pats... Nepaisant to, kad grifiukės lūkesčiai neplanavo būti pateisinti, ji ėmėsi darbo viena pirmųjų. Profesorius užsiminė, kad gabesni gali pasirinkti eliksyrą vaikyti varnėnams ar kurmiams. Tai Stevei suteikė peno pamąstymui. Aš tikrai nesu gabi. Aišku, kad ne. Bet taip būtų bent kiek įdomiau! Mergaitė pradėjo įtemptai mąstyti, kurį gi eliksyrą gaminti. Ji nežinojo, kas yra kurmis, tačiau spėjo, kad tai yra kažkoks gyvūnas. Su varnėnais ji nuolat susidurdavo namie, kai tie atskrisdavo nulesti taip sunkiai užaugintų uogų. Grifiukė nenorėjo klausti, kas yra kurmis, nes tai būtų atrodę keistai. Tad ji nusprendė eiti lengvesniu - ir prasmingesniu keliu - pabandyti sukurti eliksyrą, kuris išvaikytų varnėnus. Bus praktinė pamokos nauda apsidžiaugė Stevie.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • III kursas
 • *
 • 557
 • Taškai: 1
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Antra NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #14 Prieš 7 mėnesius »
  Ką gi, kaip ir buvo nuspėjama, Emai reikės pagaminti eliksyrą. Nieko įspūdingo ir nuostabaus. Klastuolė gūžtelėjus pečiais, nuėjo prie lentynos kuri buvo netoliese ir paėmė nuodų ir vaistų vadovėlį kur ji galėtu surasti receptą sprogstamiesiems eliksyrams, mat savo ji yra pametusi. Atidariusi lentyną, ji buvo apdulkėta ant tiek, kad merginai buvo truputi nemalonu imti knygą iš ten. Bet per prievartą, ji visgi buvo paėmus vadovėlį kuris pasitaikė Emilliai pirmiausiai ir greitai tada ji nubėgo prie savo suolo.
  Klastuolė vertė kiekvieną vadovėlio puslapį ir ant kiekvieno eliksyro buvo užmetusi akį. Kadangi ji yra septintam kurse, todėl ji turėjo pasirinkti kokį rimtesnį eliksyrą. Mergina galvoje jau įsivaizdavo, kaip ji išmoks gaminti kokį sprogstamą eliksyrą ir tada ji pati galės ant kokio Soreno ir numesti. Haha. Po tokių minčių, Emi nusipurtė ir pasistengė daugiau nesiblaškyti.
  Visi sprogstamieji eliksyrai buvo savotiškai įdomūs. Bet Emi pasirinko eliksyrą, kuris sprogsta kaip kokia petarda. Jis nebuvo sunkus, bet tokiai kaip Emilliai, kur jai labai nesiseka gaminti eliksyrus, tai bus tikroji katastrofa. Na, pradedam!

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017