0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 104
 • Lytis: Moteris
 Laikas bėgo. Ir bėgo. Ir bėgo. Tik pati Cessiondi Shetaka Khanna niekur nebėgo, o sėdėjo prie stalo, ant kėdės. Sėdėjo ir galvojo apie sekančias pamokas, kurias norėjo vesti Hogvartso mokinukams. Ir tiesą sakant, mokslo metų pradžioje sudarytas planas jai nepatiko. Bent jau kai kurios jo dalys.
 -Kaip manai, Sele, ar galima būtų jį kiek pakeisti?- paklausė papūgos, geriausios draugės tiek visame gyvenime, tiek šioje pilyje, kur jau trečius metus niekaip nesugebėdavo su kuo nors ramiai pasikalbėti, nes kai kurie profesoriai keitėsi it kojinės ir indė nenorėjo prie jų prisirišti.
 Ara gūžtelėjo sparnais, o tada linktelėjo snapu, o Cessiondi išsitraukė krištolinį rutulį. Žinojo, kad šis daiktas populiarus tik teorijoje, mokiniai praktikos nemėgsta, tad nusprendė šį senąjį būrimą pasilikti tiesiog sau. Stebėdama rūką, palengva išvydo kaip jis sklaidosi, kažkas ryškėja. Retai sau pačiai burdavosi, daug dažniau kitiems ar tiesiog mokino. Per šitiek metų suprato, kad geriau kai kurių dalykų nežinoti, nes kartais viskas atrodo per daug aišku. Kaip antrąjame mokymosi kurse, kai išsiburdavo vos ne visą dieną ir vėliau tai taip įgryso iki gyvo kaulo, kad net norėjo mesti studijas.
 Į plaukus įsikabinę papūgos nagai privertė atsikvošėti, nes į rutulį žiūrėjo stiklinėmis akimis ir nelabai ką matė.
 -Baik,- vienu žodžiu nukirto Selestė ir Khanna sunkiai atsidususi atsistojo ir paėmė krištolą. Tik tada nagai atsileido.- Juk pati to nenori.
 Dar vienas atodūsis pasigirdo iš merginos pusės ir padėjusi rutulį į vietą lentynoje, atidarė šalia puvusios spintos dureles ir pradėjo ieškoti ko nors, tinkamesnio pamokos temai už krištolinius rutulius.

Kiek vėliau, kiekvienas mokinys, lankantis Ateities Būrimo pamokas, gavo po laiškelį.
Jei norite, galite ateiti su pižamomis
C. S. Khanna


 Kai klasėje buvę suolai glaudėsi visiškai prie lentos, o didžiąją klasės dalį buvo užėmusios lovos, Cessiondi šiaip ne taip burtų pagalba išbūrė užuolaidą, ryškiai skiriančią berniukams ir mergaitėms skirtą plotą. Nuostabiausios karališkos lovos galėjai nesitikėti, vis vien juk burtų pagalba, o ir pati profesorė nebuvo geriausia mokinė transfigūracijos dalyke.
 -Sveiki visi,- pasisveikino su mokiniais, kurie, rodos nebuvo labai patenkinti, nes Ateities Būrimas buvo paskutinė pamoka šią dieną.- Kadangi pamokos turime vos keturiasdešimt penkias minutes, teks kiek labiau paskubėti. Pasirinkite po lovą. Mergaitės dešinėje pusėje, berniukai kairėje. Prie lovos pasidėkite daiktus ir ateikite prie stalo,- mostelėjo ranka link įvairiausiais daiktais apkrauto profesoriško stalo, kuris, jei būtum užkrovęs kiek daugiau daiktų, turbūt būtų sulūžęs.- Pasirinkite po užrašų knygutę ir rašymo priemonę, kuri jums prie širdies. Taip pat - po triušiuką. Jie išburti, tad nebijokit, nieko nenutiks,- ir išties, triušiukai it pliušiniai, ramiai tupėjo ir tik krutanti nosytė išdavė, kad jie gyvi.
 Leisdama mokiniams pasiimti daiktus, profesorė iš spintos išsitraukė padėklą, ant kurio buvo pristatyta daugybė buteliukų. Panašūs, ne visai vienodi, bet skysčio visur buvo tiek pat. Tik spalva skyrėsi - vienuose buvo švelniai gelsvas skystimėlis, kituose - melsvas.
 -Trečio kurso ir jaunesni be išimties ima po buteliuką su geltonu skysčiu, ketvirto ir vyresni gali rinktis kurį nori, sudėtingumas tas pats, tačiau nuoširdžiai siūlau gelsvą. Gelsvas parodys gražesnius dalykus, melsvas - loterija, tačiau kaip pastebėjau, loterija jums pasitaiko beveik visada ir už mėlyno pasirinkimą neatsakau,- tarstelėjo ir pradėjo it kokia seselė vaikščioti prie lovų su buteliukais, leisdama pasiimti ar pasirinkti po vieną.
 Kai visi mokiniai buvo gavę eliksyrus, Khanna atsistojo prieš klasę ir nors nebuvo svarbu, kurioje vietoje stovės, kaip visada atsistojo prie savo stalo. Įprotis, ne kas daugiau.
 -Užrašų knygeles ir rašymo priemones pasidėkite prie lovų, triušiukus taip pat. Šiek tiek juos paglostykite ir galite gulti į lovas. Išgerkite skystį. Miegosite apie pusvalandį, kaip jau supratote, bursime iš sapnų. Išgertas skystis leis greitai užmigti, iš vis ką nors susapnuoti ir praskaidrins sapnus. Atsibudę sapną užsirašykite. Klauskit kas neaišku, o jei viskas gerai sėkmės,- Cessiondi šyptelėjo, mokiniams, nors žinojo, kad jie to greičiausiai nepamatys.


[Trumpai - pasiimate užrašų knygutę, rašymo priemonę ir triušiuką nuo stalo, iš Cessės atnešto padėklo eliksyrą. Paglostote triušį, išgeriate eliksyrą, užmiegate. Sapne pamatote tokį pat kiškutį, jį sekate ir pamatote ką nors. Tai nėra kas nors tiesiogiai, kaip gavimas N iš kokios nors pamokos, taip pat, tai nebus kokia nors forma ar vienas gyvūnas. Pavyzdžiui, sapne galite raškyti obuolius - tai reikštų artėjantį džiaugsmą ar pan. Atsibudę nepamirškite visko užsirašyti. Šiam darbui - 2 įrašai
P.S. Po šitos užduoties maždaug įrašas sapno reikšmei aiškintis, bet nepradėkit aiškintis be RPG liepimo.]

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Bethany labai nustebo, kai ją pasiekė raštelis, o jame dar keistesnė žinutė - galimybė su pižama pabūti pamokoje. Apsimesiu, kad to nemačiau. Visgi, suknelės ar sijono dėtis mergaitė nepanoro, tad pasitenkino iš šviesaus džinsinio audinio pasiūtais šortukais, purvinai žalsvos spalvos marškinėliais, trumpomis rankovėmis ir, kad tikrai nepasidarytų šalta, įsispraudė į nesusegamą, plonų siūlų, beveik permatomą megztinuką, kuris siekė kelius. Keistas derinys keliavimui į pamoką, hm. Bet tiek jau tos. Dar truputį pasistaipiusi prieš veidrodį, trylikametė varnė pajudėjo link pamokos kabineto.
Daiktai, kuriuos spėjo pagriebti prieš išeidama iš miegamojo tebuvo tik lazdelė. O ko daugiau turėtų prireikti? Medutis labai nustebo įžengęs į Ateities Būrimo kabinetą ir ilgai spoksojo į išvaizdžiai atrodžiusias lovas. Gal jos pasirodė išvaizdžios tik todėl, nes ji visą laiką jautėsi pavargusi? Galbūt, bet tikro atsakymo žinoti tikrai nenorėjo.
Vos tik išgirdusi, kad teks rinktis lovą dešinėje pusėje, akelėmis greitai susirado labiausiai patikusią ir šyptelėjo pati sau, it planuodama kokią klastą. Ką teks šią pamoką veikti Bethany tikrai norėjo sužinoti, juk ne kasdien kabinete išvysi lovas ar gausi galimybę nors trumpam nusnūsti. Mergaitė pati nesuprato, jog visą laiką stoviniavo vos per keletą žingsnių nuo stalo su daugybe daiktų. Oho... Ir viso šito prireiks? Medutis net nesuvokė, kaip ėmė kandžioti lūpą ir stebėjo vieną į akį kritusią knygutę su daugybe pastelinių spalvų raštų bei ornamentų. Šalimais gulėjo paprastas pieštukas, idealiai nudrožtas. Būtent šiuos du daiktus varnė žaibišku greičiu nugvelbė, kol koks kitas burtininkas to nepadarė. Plonyčio megztuko kišenėse nugulė ir lazdelė, ir iš nuo stalo paimti daiktai. Abejomis rankomis varniukė stengėsi išlaikyti minkštą, mielą smėlinės spalvos triušiuką. Visai kaip žaisliukas... Ji jau norėjo eiti link išsirinktos lovos, tačiau dar reikėjo pasiimti buteliuką su gelsvu, nelabai aiškiu, bet gan gerai atrodžiusiu skysčiu.
Viename delniuke Bethany stengėsi nesutraiškyti (buvo labai suspaudusi) nediduko butelaičio, bet abi rankos prilaikė triušelį, žaviai krutančia nosimi. Žingsniuoti iki lovelės nesiskubino, nors laikas buvo labai brangus. Svarbiau jai buvo tik smėlinės spalvos triušiukas, kurio vos neišmetė iš savo rankų ant lovos.
Atsisėdusi ant lovos, Bethany labai norėjo glostyti triušiuką, bet šiaip, taip susivaldė ir padėjo gyvūną ant žemės, šalia kitus turimus daiktus iš kišenių. Tik buteliuką pasiliko šalia savęs, lovoje. Atkimšęs Medutis keletą minučių nepatikliai ir abejingai žiūrėjo į gelsvą skystymą, o galų gale, pati veikdama prieš savo valią, vienu mauku viską išgėrė. Skonio mergaitė nesuprato. Tarsi būtų paprastas, dažytas vanduo. Kol nepasidarė vėlu, viena ranka paglostė triušelį ir akimirksniu susirangė lovelėje. Bethany puikiai jautė besimerkiančias akis ir viską apimantį miegą.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • Herbologas
 • ****
 • 271
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Gavęs profesorės raštelį apie galimybę atpėdinti į pamoką su pižama, Natanielis nei kiek nesutriko, o kaip tik galėdamas pasinaudoti šitokia galimybę nesirengti tos oficialios uniformos, kuri, tenka pripažinti, jam labai tiko, susirado savo patogųjį, meškiuko ausytėmis bei uodegyte padabintą, rusvą miegojimo kombinezoną ir jį apsirėdęs, tamsiais pilies koridoriais patraukė ateities būrimo klasės link.
 Pravėręs plačias kabineto duris, strazdanosis žingtelėjo vidun ir išvydęs į dvi puses suskirstytas lovas, krestelėjo į vieną ,,berniukiškojoj" pusėj.
Viena ausimi klausydamasis indės instruktažo, smaragdinių akių savininkas prisimerkęs žvilgsniu skenavo triušiukus.
- Mhm, žinau aš tuos jūsų užkerėjimus. Galvą guldau, dabar jie kokia pasiutlige serga! Pažiūrėkit kaip piktai šypsosi ir žiūri savo kraujo ištrokusiom, raudonom akytėm, - nusipurtė septyniolikmetis ir atsikėlęs iš lovos, dailiai pamojo lazdele ją tolėliau atitraukdamas bei taip pristumdamas dar porą gultų.
Apžiūrėjęs gan patogias, pūkines pagalvėles, Natukas greitai nusprendė jas visas susirinkti iš kitų lovų ir pasisavinęs sau, it mažas vaikpalaikis susistatė tikrą pagalvių pilį.
  Neskubėjo klastuolis veržtis prie daiktų kruvos, o dėstytojai priėjus paduoti buteliukų su eliksyrais, nepasiėmė nei vieno.
A vdrug ten ko nors primaišyta, - dar pamintijo riestanosis ir belaukdamas bendrakoledžiečių armijos, nusprendė patūnoti savo tvirtovėj.


*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Katrilė visas tris valandas praleido prie veidrodžio. Ir viskas tik tam, kad išsirinktų pižamą. Išpuikus merga? Geriau to jai nepasakyti, mat nieko gero nebus. Galiausiai, išsirinko pižamą, kurią sudarė bordo spalvos, lengvučius šortai kartu su maikute ant petnešėlių, varganos, blausios baltos spalvos su bordo spalvos, kaip šortukai, dobiliukais. Palikusi visišką netvarką ant savo lovos, suverstą spintą ir pravirus stalčius, klastuolė pasitikinti savimi ėmė pėdinti koridoriais. Su pižama taip išdidžiai ji niekad nežingsniavo, bet niekada nesakyk niekada - būtent taip galvojo raudonplaukė, maivydamasi priešais veidrodį. Plaukus susirišti pamiršo, tad jie, visiškai netiesinti ir žaismingai garbanoti tabalavo kur norėjo. Svarbu, kad pačiai netrukdė.
Katrilė nieko nepasiėmė iš kambario, net ir burtų lazdelės. Vos tik įėjusi vidun, pamačiusi lovas, klastuolė linksmai išsišiepė - nujautė kažką linksmo. Užsiėmusi lovą, pusiau gulėdama, pusiau sėdėdama, mergaitė stebėjo profesorę. Daiktų, reikalingų būrimui, pagriebti nesiskubino. Viskas atrodė pernelyg gražu, tyra... Taip, kaip gyvenime nebūna. Devina suraukė nosytę ir normaliai atsisėdo. Ji jau buvo beeinanti daiktų, reikalingų darbui, tačiau dar nepakilusi nuo lovos, apsidairė. Užuolaida, skyrusi berniukų ir mergaičių puses, Katrilei nesutrukdė keletą minučių stebėti vyresnio, to paties koledžo burtininko. Supratusi jo ketinimus (arba iš dalies), stryktelėjo. Pagriebė savo pagalvę, o greitu žingsneliu lėkdama ir visaip manevruodama, vogė pagalves, padėtas ant kitų lovų, kol dar neatklydo jas užsiėmę burtininkai. Kai pagalvių bokštas pasidarė aukštesnis už ją pačią ir nebegalėjo matyti kur ėjo, patraukė link šios idėjos kūrėjo - vyresniojo klastuolio. Pasiekusi jį, visas pagalves paleido ant vienos iš pristumtų lovų. Tuomet, geriau pagalvojusi, su keletu pagalvių apdėjo pagalvių pilies šonus, o kitas paliko šalimais. Tam, kad pilis laikytųsi geriau. Katrilė atsisėdo prie pat tvirtovės, palenkė galvą kiek žemiau ir nei kiek nenustebusi pravėrė burną :
- A, čia tu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Catrille Devina de Liuka »

*

Neprisijungęs Oktavianas Setas Šeldonas

 • IV kursas
 • *
 • 51
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è stato tanto grande e ormai / non sa morire
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
 Nurodymas atvykti į pamoką su pižama jam pasirodė komiškas. Neprotingas. Kaip čia taip jie eis per šaltą pilį apsirengę vien miego rūbais? Ar mokytoja nepagalvojo, kad jie gali susirgti? Oktavianas to nesuprato, o ir mokyklos taisyklės aiškiai nurodė, kad pamokų metu moksleiviai privalo būti apsirengę uniformomis. Tad – nenorėdamas laužyti vidaus taisyklių – nepaisė raštelio ir į kabinetą atpėdino apsirengęs įprastai. Mokykline uniforma.
 Tiesa, pasigailėjo tą padaręs, mat kostiuminės kelnės, iškrakmolyti marškiniai bei veržiantis kaklaraištis nebuvo itin patogi apranga miegui,o nusirengti iki apatinių Šeldonas nedrįso. Labai jau nepadoru.
 O ir klasės sutvarkymas jam pasirodė keistas. Seksistiškas. O jei kas nors jaučiasi esąs kitos lyties negu gimė? Ar profesorė yra homofobė?
 Be to, Oktavianas susidūrė su dar viena moraline problema. Suprato, kodėl berniukai buvo atskirti nuo mergaičių... Tačiau ką daryti tiems berniukams, kuriems berniukai ir patinka? rba mergaitėms, mėgstančioms mergaites? Tokios mintys sukosi šviesiaplaukio galvoje, nors jis pats nė negalėtų pasakyti, kodėl apie tai susimąstė.
 Triušių jis bijojo. Mintyse pritarė įžūliam akiplėšai klastuoliui, prabilusiam apie gyvių kraugeriškumą. Jam irgi atrodė, kad balti neva pūkuoti žvėrys gali juos užpulti, o jis ir taip nesijautė itin komfortiškai, turėdamas miegoti kitų žmonių akivaizdoje. Tai jau buvo neetiška. Ar mokytoja to nežino?
 Nedrąsiai nusivilko apsiaustą ir pasikabino jį prie vienos iš tolimesnių lovų berniukų pusėje, kuo toliau nuo didžiulės pagalvių tvirtovės, jau pastatytos to klastuolio. Pilną gelsvo skysčio buteliuką pasistatė ant stalelio, ten pat padėjo savo asmeninę užrašų knygutę bei tušinuką ir ėmėsi batų – nelips gi į lovą su jais. Prie triušio preit taip ir nedrįso.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Oktavianas Setas Šeldonas »
non siamo un soffio di vento
non siamo un momento
lo sai che il tuo posto è per sempre qui

siamo il sole in un giorno di pioggia
siamo musica vera che resta

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Kas galėtų skambėti geriau už pižamų vakarėlį dieną ir dar pamokoje? Na, nebent pižamų vakarėlis, kurio nestebi profesorė, a? Tačiau Lisetė nesiskundė ir linksmai žingsniavo į ateities būrimo kabinetą, vėsioje rankoje gniauždama profesorės leidimą užsivilkti pižamą. Tiesa, rausvaplaukės pižama vis labiau panašėjo į maikutę - trumpa (laimei, prancūzaitė toli gražu nebuvo iš aukštųjų) švelniai rožinė suknutė miegojimui, kiek nusitrynusi, juk klastuolė nė nepamena, nuo kada ją turi!
Pravėrusi kabineto duris, rausvaplaukė melsvomis akimis apžvelgė klasę. Vaikinai atskirti?Nu čia dabar!- nė nepasisveikinusi Klastūnyno globotinė pratraukė užuolaidą ir žvilgtelėjo į vyriškąją pusę.
-O! Sveiki, draugai,- plačiai šyptelėjo pamačiusi Natanielį ir Katrilę, statančius pagalvių pilį,- ir nedraugai,- tyliai pridūrė, pamačiusi, kad gretimose lovose gulėjo ir kiti vaikėzai. Visai čia jų nereikėjo...
-Koks vakarėlis be manęs!- Klastūnyno globotinė šiek tiek įsibėgėjo ir it nelabai kokia nardytoja nėrė į bendrakoledžių pastatytą pagalvių krūvą. Žinoma, iškart pasitvarkė suknelę, kad joks kelnaičių kraštelis neišlįstų. Žinant Natanielį, šis būtinai pasišaipytų...

if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
  Gavus raštelį nuo Ateities būrimo profesorės, Emillia tiesiog susiraukė. O ką daryti, jeigu kažkas neturi pižamos? Gi yra tie žmonės, kurie miega tik su paprastais marškinėliais ir apatiniais. Kaip tik  prie jų buvo priskiriama ir Klastūnyno globotinė.
  Mergina apvertė visą savo spintą, kad surasti kažką primenančią pižamą. Galų galiausiai surado didelius marškinėlius, kurie buvo Emai labai laisvi ir tokie gan ilgi, siekė iki klastuolės kelių. Bet tai tikrai nepalengvino merginos problemą. Juk šie marškinėliai negražūs! Kaip ji su tokiom galės būti?
  Visa įraudusi, klastuolė ėjo link Ateities būrimo klasės su kaimietiškom tapkėm ir dideliais marškinėliais. Ji jautėsi kaip visiška kvailė taip eidama. Jau netgi buvo tokia paranoja, kad kažkas iš galo žiūri į ją ir apkalbinėja.
  Klastūnyno globotinei niekada negali suprasti, kur dingo ta Hogvartso pamokų atmosfera, kuri buvo ankščiau. Ankščiau buvo labai griežtos pamokos, o dabar mokytojai daro arbatas mokiniams ir rengia pižamų vakarėlius. Absurdiška. Tokie dalykai jai dar labiau sukėlė pyktį. 
  Įėjus į klasę, mergina jautė didelį gėdos jausmą ir pykčio. Gavosi toks mix'as kuris tikrai sakė, kad geruoju niekas čia nepasibaigs. Taip ir norėjosi, kažką padaryti blogo. O pamačius ką išdarinėja kai kurie klastuoliai, Emi tik šyptelėjo. Mergina atėmė nuo kažkokio mažiaus pagalves ir metė į Lisetę ir Natanielį. 

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 229
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Ateiti į pamoką su pižama? Dar to betrūko piktinosi Matthew, gavęs raštelį su tokia žinia. Nors gal ir nieko būtų, greičiau užmigčiau...
Įėjęs į klasę Matthew apstulbo: Lovos?! O gaila, kad nepasiėmiau pižamos... Berniukas nutarė, kad ši pamoka jam turėtų patikti. Puiku. Išsimiegosiu ir tada pamoka baigsis. Man patinka mąstė pirmakursis. Žinoma, užduotis nebuvo išsimiegoti, tačiau berniukas bent kol kas to nepaisė. Nusinešęs priemones prie savo lovos, Matthew klausė, ką gi čia reikės nuveikti. Nors nusišauk! pagalvojo Matthew. Kaip neįdomu! Ir ko aš čia atėjau...
Profesorei perspėjus, kad jaunesni mokiniai turi gerti geltoną skystį, Matthew baudėsi specialiai paimti melsvajį. Tačiau jam pasirodė, kad profesorė stebi būtent jį, tad atsidusęs grifiukas paėmė skystį, kaip buvo liepusi profesorė. Grįžęs prie lovos Matthew patogiai įsitaisė, paglostė triušiuką ir užsivertė visą skystį. Nebuvo itin skanu, tačiau Matthew iš karto nugrimzdo į miegą.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VI kursas
 • *
 • 628
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Gavusi raštelį, kad galima į pamoką ateiti su pižama, Stevie sutriko. Tai atrodė labai keista, tačiau kartu ir smalsu. Vis dėlto mergaitė kiek pasvarsčiusi įsidėjo pižamą į kuprinę su mintimi, kad jeigu niekas jos neišsitrauks, ji tikrai to nedarys viena. Ateities būrimas nebuvo mėgstamiausia grifiukės pamoka, be to, ji buvo keistai pavargusi, todėl klasėje pamačiusi lovas, ji visai apsidžiaugė. Ir pernelyg nenustebo. Juk profesorė siūlė ateiti su pižamomis pagalvojo Stevie. Ji pamatė, kaip klastuoliai žaidžia su pagalvėmis ir mielai būtų prisidėjusi, tačiau jie buvo gerokai vyresni, tad antrakursė tik tyliai praslinko pro juos ir radusi laisvą lovą įsitaisė.
Grifiukė ramiai palaukė, kol bendramoksliai susirinks reikiamus daiktus, nes jai tikrai nebuvo svarbu, kaip atrodys užrašų knygelė ar rašymo priemonė. Tad kiek palaukusi Stevie nuėjo iki profesorės stalo ir paėmė likusias priemones. Mergaitė grįžo į lovą ir pradėjo nekantriai laukti, kada bus galima pradėti. Ji puikiai suprato, kad miegas tetruks pusvalandį ir tai nebus natūralus miegas. Tačiau ta lova buvo tokia viliojanti...
Stevie nutarė pižamos nesivilkti. Juk čia tikrai nepersirenginėsi pagalvojo ji. Ji, nė nelaukusi, kol profesorė pabaigs pasakoti apie užduotį, jau kuris laikas glostė triušiuką. Nors jis ir buvo šiek tiek keistas, kailiukas buvo be galo švelnus ir tikrai malonus glostyti. Stevie nenoromis grįžo prie stalo ir pasiėmė gelsvo skysčio buteliuką. Ji dar kartą paglostė triušiuką ir išgėrė visą skystį. Iš karto po to mergaitė pajuto, kaip ima miegas, tad ji pasistengė patogiai įsitaisyti lovoje ir nusiteikti sapnuoti.
- Labanakt, - tyliai sumurmėjo ji prieš pat užmigdama.

*

Prisijungęs Mayra Wallflower

 • VII kursas
 • *
 • 424
 • Taškai: 92
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Gavusi raštelį iš Ateities Būrimo mokytojos, sakantį, kad galima ateiti su pižama, Mayros viduje sukilo nerimas. Pirma, ji visai nenorėjo rodyti savo kūno, o antra, jos pižama rožinė! Ir dar su meškiukais ir širdelėmis! Tragedija! Bet, nenorėdama išsiskirti iš kitų, klastuolė apsivilko savo rožinius šortukus bei per didelę palaidinę su dideliais meškiukais bei širdelėmis, užsikišo lazdelę už šortukų gumos ir visa raudona nupėdino į kabinetą. Mergaitei buvo gėda dėl to, kaip atrodė ir jai rodėsi, kad visi koridoriuje ją tik ir stebi bei smerkia. Galiausiai, pasiekusi klasės duris, mergaitė greitai šmurkštelėjo vidun, nenorėdama atkreipti savo bendrakoledžių, o ypač vyrenių, dėmesio. Bet vos tik įžengė į klasę, pirmiausiai pamatė tiek berniukų, tiek mergaičių pusėse po pagalvių bokštą ir kaip rausvaplaukė meta pagalves. Pagalvių mūšis? Gal prasiblaškysiu... Pasičiupusi pagalvę nuo žemės Mayra metė ją į klastuolę, metusią pagalves prieš tai. Tikiuosi nesupyks labai... Ir apsisukusi iį baimės šmurkštelėjo į siaurą plyšelį po lova. Kaip aš čia sutilpau? Uf, nebeišlendu. Supratusi, kad įstrigo, mergaitė pradėjo šaukti:
-Ei! Kas nors! Pakelkit lovą!

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 104
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
 Cessiondi žiūrėjo į klastuolius, visiškai nenorinčius dirbti ir galinčius sutrugdyti kitų miegą. Iškvėpusi orą, pati paėmė baltą kiškutį ir greičiausiai, kad visai netikėtai, atėjo ir atsisėdo ant ponaičio Lizerto lovos, šalia to pagalvių kalno.
 -Finite Incantatem,- tarė nukreipdama lazdelę į kiškutį ir šis atvirto į paprastą dėžutę.- Kaip matote, jie neserga pasiutlige, ponaiti Lizertai. Lapifors,-Netrukus dėžutė tapo panašiu, tik turinčiu tamsesnes letenėles kiškučiu.- Oculatus juoda. Va, prašom, akys neberaudonos. O dabar prašau toliau vykdyti būrimą, nes kitaip šįvakar jūsų lauksiu savo kabinete. Areštui, aišku. Ir jei jau taip norėsite, galėsit apsivilkti tas savo pižamas.
 Profesorė lazdelės mostu išskyrė lovas, o tada taip pat kerų pagalba pagalves išdėliojo ten, iš kur buvo paėmę mokiniai. Shetaka Wingardium Leviosa kerais pakėlė mergiotės, praeitais metais jau nusipelniusios arešto lovą ir pasiėmus dar vieną, šį kartą rusvutį triušiuką, nuėjo prie varniaus, kuris gyvūnėlio dar neturėjo.
 -Nagi,- tyliai ištarė, kad tik mokinys girdėtų.- Jis tavęs pats labai bijo.

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

 • II kursas
 • *
 • 83
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • see you in hell
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
 Persefonė atsargiai pravėrė didžiulį lagaminą, kuriame į Hogvartsą atsivežė trečdalį savo turto. Kiek netvarkingai sudėtų rūbų pusėje, varnanagė išsitraukė nelabai lygią tamsiai violetinę pižamą. Tai beveik kelius siekianti ilga suknelė. Pasiėmė ir pūkuotas kojinaites. Irgi violetavas. Varnė laukė ypatingos progos, kada galės išmėginti būtent šį komplektą.
 Rudenio galas nebuvo toks ir žavus, tad visi nelankantys ateities būrimo pamokų vaikščiojo koridoriais, Pirmakursė ant viršaus apsisiautė mokyklinį apsiaustą, bijodama būti apkalbėta pakeliui į pamoką.
 Nors, tiesą sakant, nepatiko jai nei ateities būrimas, nei pižamų demonstravimas, nei pamokos užduotis miegoti visų akivaizdoje, nei triušiukai, tačiau mielai sutiko išsirinkti užrašinę. Ši atitiko pižamos spalvą. Taip suderinta jis atsisėdo lovoje, iš kurios ką tik vyresnė klastūnyno mergiotė nugrobė pagalvę. Varnanagė atsiduso. O kam tos pagalvės?
 – O galima, kad mano triušis būtų violetinės spalvos? – gliausdama butelaitį gelsvo skysčio Persefonė drąsiai pareiškė savo norą, pagrasinusi apsiverkti, jei negausianti.
 Kol negavo triušio, kitokio neims į rankas, tad varnė išdidžiai atsisėdo ant savo lovos krašto, vis dar neturėdama pagalvės (turbūt profesorė pamiršo ją grąžinti atgal).
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Persefonė Peloquin »
1929-1933 the great depression,


*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 163
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • all they do is analyze my mental health
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
 Gavęs raštelį nuo profesorės, Teodoras, dažniausiai sutikdavęs pamokų metu miegoti, atsiduso. Miegoti savo kambaryje ar prieš visus klasėje nėra vienas ir tas pats. Turbūt dar niekas nežinojo, jog klastuolis miega visiškai nuogas, apsigaubęs tik paprasta balta paklode ir nieko daugiau. Arba išvis nemiega. Berniukas niekada neturėjo pižamos, o juk ten nerodys savo nuogumo, tad apsirengęs savo mylimas kostiumines kelnes, neveržiančius baltus marškinius bei ilgą paltą, nurioglino į pamoką, nelabai norintis miego. Kur tai matyta – miegoti pamokoje?! Na, jau matyta.
 Įėjęs į klasę, jis nė kiek nesutriko. Išsirinko patogią lovą tarp kalstuolių tariamos fortos bei varnanagio, truputi dėbtelėjęs į jį abejingu žvilgsniu.
 Užrašinę bei tušinuką jis pasiėmė savo. O triušis. Baisūs padarai. Jam ir Keitės triušį Agrą pakanka prižiūrėti. Net, jei ir atrodo taip pat nepavojingai, jis kandžiojasi. Teodoras Šermanas Tomas nepasitikėjo profesore. O ir buvo šališkas bei ne itin mandagus. Ir labai nuvertimo profesorę, jog šioji negalėtų sugalvoti ko blogiau. Tebūnie. Atsisėsdamas ant lovos nusirengė tik batus. Jam buvo ganėtinai patogu. Profesorės antklodę numetė ant žemės, atsinešė savąją. Ploną ir naują. Atsigulė, kiek supykęs, jog neleido pasirinkti mėlyno buteliuko. O pasiimtą triušį ištiesęs ilgas rankas, nugrūdo po lovą. Baisumėlis. Ir jis visiškai nenorėjo miego. Net, jei tas skystis padės užmigti. Kam miegoti, neverta. Antrakursis atsirėmė į nepatogią pagalvę, truputi padaužė ir užsimerkė, nežadėdamas atlikti užduoties.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Theodore Sher Maden »
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Tiesą pasakius, Katrilė nusivylė. Ji tikėjosi, kad profesorė bent dalį pamokos nepastebės pramogų ar bent jau leis truputuką padūkti. Tačiau, vos tik lovos prasiskyrė, klastuolė nupėdino mergaičių pusėn, atsisėdo, tiksliau griuvo, ant savo lovelės ir susiraukusi atrėmė veidą, viena ranka. Mintyse padėliojusi galimus scenarijus, Devina nusprendė dabar darbo nesiimti - iš principo. Pakėlusi galvą aukšteliau, nuleidusi ranką, de Liuka šyptelėjo savo klastinga šypsena, sukurpusi naujų linksmybių planą.
- Profesore, - kojos ėmė tabaluoti ore, - negi negalima gauti truputuką linksmybių? Omenyje turiu ne areštą, - pavartė akis, - negi negalima surengti trumpo pagalvių mūšio, arba, trumpam pasistatyti pagalvių tvirtovę? - kilstelėjo vieną antakį, - darbą atliksime, galite neabejoti. Bet prašau, truputis linksmybių niekam nepakenks...
Katrilė atmetė garbanotus, raudonus plaukus atgalios. Pasirengiam linksmam vakarui, Devina. Na, pamoka irgi nusimato smagi. Klastuolė savo drąsos nesibaidė. Jos manymu, be rizikos ir taisyklių laužymo, naujų vėjų įnešimo, visas pasaulis ir gyvenimas būtų visiška nuobodybė.

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 104
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
 -Triušiukai violetiniai nebūna,- atsakė nedidukei mergaitei.- Akių spalvą galime pakoreguoti, tačiau visą triušelį - čia jau būtų jam nesmagu. Bent jau išsiburk, paskui žiūrėsim,- miršktelėjo akį varnei.
 O kiti mokiniai vis dar maištavo. Cessiondi sukando dantis žiūrėdama kaip po lova nugrūdamas kišktis, išsitraukiama kita antklodė. Mano mokymosi laikais tokių dalykų nebūdavo.
 -Dabar ne rytinė pamoka, kad turėtume valandą laiko, deja,- tarstelėjo.- Panele de Liuka, jau iš keturiasdešimt penkių minučių sugaišome bent penkias, o skysčio trukmė - pusvalandis.Galit kad ir ateiti čia prieš komendanto valandą ir išbūti visą naktį, tačiau jūs dabar tiesiog nespėtumėte. O paskui vėliau norėsis tik dar penkių minučių padūkti. Jei norite, galiu visą šitą taip palikti, galit pasilikti po pamokos, tačiau dabar gerkite skystį ir susapnuokite sapną. Jeigu nevykdysite užduoties, grės taškų praradimas, trolis ir areštas, kurio metu tikrai negalėsite žaisti pagalvių mūšio.
 Nors ir atrodė iš išorės kiek supykusi, viduje Cessiondi pati norėjo sugrįžti į tuos laikus, kai galėdavo žaisti ir negalvoti, kad yra atsakinga už mažą milijoną mokinių. Na gerai, maždaug porą dešimčių. Ir norėjo leisti žaisti. Tikrai norėjo, tačiau laiko nesustabdysi, o nukelti pamokos nelabai buvo ir kur, ir kaip, mat kai kurie, drausmingiausieji, jau miegojo. Maždaug septynios minutės. Po tiek laiko jie pradės sapnuoti.

((Žmonės, rimtai. Už durniaus voliojimą taškų nerašysiu, eikit vykdyt užduoties, o paskui po pamokos bėkit į kabinetą siaust. Tik Hogą vietoj palikit ir bošto nenusprogdinkit :D ))