4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

 • II kursas
 • *
 • 80
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • mommy, why do i feel sad?
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
 Persefonė žiūrėjo į žemėlapį. Itin neryškus, tamsoje išvis jo nėra. Nematomas žemėlapis? Net Šiaurės skystis nerodo. Kažkas čia netaip... Pirmakursė staigiai apvertė pergamento lapą. Net mintyse nusijuokė iš savęs. Pasirodo, visas žemėlapis buvo kitoje pusėje, o ten tik matėsi vos vos įsigėręs rašalas. O štai ir Šiaurė, tiesa, įprastoje vietoje – lapo viršuje. Mažoji dailiai išraitė reikiamą raidę. N kaip šiaurė, bet tuo pačiu N kaip ir Natanielis. Gaila, kad jis neturi galimybės mokytis čia, tokia užduotis jam patiktų.
 Pradėjo nuo vandens telkinių. Šių, širdis minėjo, yra netgi trys. Galvoje skambėjo banalūs pavadinimai. Koks neoriginalus žemėlapis. Iš pradžių vos Kraujo jūros neprirašė į Vaizduotės vandenyno vietą, tad vėliau dirbo kiek atsakingiau. Trečiasis buvo vėlgi vandenynas, tik šįkart Realusis.
 Atrado populiarią įlanką. Žinoma, jų buvo daug daugiau, tačiau vidinis kompasas perdavė savo trumputę kalbą Persefonei, jog kiti nėra labai svarbūs. Štai taip Poseidono įlanka atsidūrė žemėlapyje.
 Ko gero, dabar buvo eilė sužymėti visas salas, o jų buvo ne viena ir ne dvi, atpažinti klimato juostą, kas yra kiek sudėtingiau bei pagal ją susirasti vadovėlyje augalus, kurie auga būtent šioje burtininkų pasaulio dalyje. Varnanagė puolė į darbą, vis dar šypsodamasi ir didžiuodamasi savo padaryta dalimi bei nuostabia koledžo vadovo, Herbologijos profesoriaus praktika.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Persefonė Peloquin »
1929-1933 the great depression,


*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • IV kursas
 • *
 • 238
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Atėjęs į šiltnamį Rokas atsistojo tolėliau nuo mokytojo esančioje vietoje. Mokytojui pradėjus šnekėti Rokas prisiminė, kad neatsinešė sudžiovinto augalo šakelių. O ir pamokoje aptariamas augalas buvo negirdėtas, todėl vaikinas nusprendė patylėti ir geriau nenusišnekėti atsakant į klausimą. Profesoriui išdalinus žemėlapius varnis vieta pasirodė nepažįstama ir keista. Čia kažkoks salynas.. Pažiūrėjęs į žemėlapį juodaplaukis nuėjo prie mokytojo stalo ir pasiėmė porą lauramedžio šakelių. Tada lėtai skynė lapelius nuo šakelių ir dėjo į nedidelę krūvelę. Po to nuo stalo pasiėmė nedidelį indelį ir ėjo prie kibiro, kur buriavosi daug mokinių. Sulaukus savo eilės jis pasisėmė kelis lašus jūros vandens ir nuėjo prie savo vietos. Dalį vandens varnanagis išpilstė ant lapelių, o dalį paliko indelyje.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

 • II kursas
 • *
 • 80
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • mommy, why do i feel sad?
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
 Varnanagė atsargiai vėl palygino pergamentą, tarsi šis sutrupėtų nuo menkiausio bakstekėjimo į kraštą. Kadangi buvo panašus į vieną tą senųjų piratų žemėlapių, kuriuos rodo žiobariškuose nuotykių filmuose, rašalas kiek susiliejo, tačiau vis dar negadino įskaitymo lygio. Aišku, Persefonei patiko šitoks žemėlapis. Trūko tik senovės kvapo, kurį retkarčiais gali užuosti tarp plunksnų ar senų knygų skersiniame skersgatvyje.
 Pirmakursė įsižiūrėjo į salų kontūrus. Vienas didesnis, kitas mažesnis. Ir, kaip nenustebo atpažinusi Poseidono žemyną! Tai išties sala, tačiau dėl dydžio pavadinimas įgavo dviprasmybę. Čia panašiai kaip ir Kaspijos jūra, juk tai ežeras, tačiau didumo sulig jūra. Užrašė varnė pavadinimą salos apačioje, kad rašalu neuždengtų pavaizduotų medžių, visai netoli Poseidono įlankos. Čia pat, nuojauta kuždėjo, yra ir Persefonės salynas. Penkios dailios salos puikavosi jame. Tiesa, nesuprato kodėl ne netoli Hado, o jūrų dievo valdų. Ar tai bent kažkam keista?
 Mergaitė atsiduso, peržvelgė lapą, dar liko daug ką surašyti, o laiko mažėjo su kiekviena sekunde. Vienuolikmetė nusprendė paskubėti ir į dešinę nuo Poseidono žemių pasižymėjo Hermio salą, į kairę – galingojo Hogvartso mažytį atminimą.
1929-1933 the great depression,


*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • IV kursas
 • *
 • 238
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Vaikinas vienas po kito ėmė lapelius ir iš jų bandė ištraukti lauramedžio esenciją. Pirmus porą kartų jam nepavyko, tačiau po to viskas ėjosi kaip iš pypkės. Gautas esencijas juodaplaukis pylė į tą indelį, kur yra jūros vanduo. Kai viskas buvo atliktas prasidėjo smagioji dalis – žemėlapio braižymas ir esencijos gėrimas. Jūros vanduo ir lapų išspaudos. Tikiuosi neapsivemsiu. Jis tikrai neapsivėmė skonis buvo geresnis negu jis įsivaizdavo. Tik atsigėręs jis pajuto keistą jausmą – tarsi drugelius skraidančius pilve. Veikia. Varnanagis atsivertė žemėlapį ir pradėjo braižyti. Šiaurė buvo pergamento apačioje. Tačiau Rokas jį apvertė ir ji „persikėlė“ į lapo apačią. Pasirodo ten pavaizduota Naveso jūra esanti pietvakarių Azijoje. Jame buvo Didelė sala pavadinimu Kija ir Keletas mažesnių. Varnis pasižiūrėjo į laikrodį. Nespėsiu. Ir suskubo rašyti.
Varpui suskambėjus Rokas jau baiginėjo savo darbą ir po kelių minučių jis atidavė savo darbą mokytojui ir išėjo į bendrąjį kambarį.

Žemėlapis: http://tinypic.com/view.php?pic=20i9y83&s=9#.WznP-9X7TIU
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Rokas Sviper »
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

 • II kursas
 • *
 • 80
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • mommy, why do i feel sad?
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
 Komposas buvo lyg laikrodis. Šaukte šaukė, jog greitai nebeveiks. O miegoti norisi, nesigalvoja, kad ir kokią nuostabią pagalbą ji išgėrė.
 Virš Realiojo vandenyno buvo sala, mažesnė už Poseidono, tačiau daug didesnė už Hogvartso ir štai jos pavadinimas koks skambus! Praeitoje pamokoje minėto Hado karalystė ten, tačiau pavadinimas netoks jau ir mandras. Hado sala. Tik tiek.
 Tiesiai žemėlapiui vertikaliai, tačiau ne horizontaliai per vidurį, per šiaurę, po Vaizduotės vandenynu buvo įsikūrusi Demetros sala. Visas mitologijos pasaulis! Varnė nusišypsojo ir smegenys nusiuntė impulsus į ranką vėl rašyti, kaip nurodė komposas. O pagal jo koordinatės mergaitė nustatė, jog kita gana didelė sala - Dzeuso, greičiausiai, aptarsimo kitoje Herbologijos pamokoje. Jo krašte taip pat puikavosi mažytė Olimpo sala, iš visų pusių skalaujama Olimpo įlankos. Nagi, dar viena įlanka. Mažoji šyptelėjo ir vėl.
 Likus paskutinei salai, Peloquin pagalvojo, jog nustojo veikti skystis ir vos nepradėjo iš nevilties sklaidyti vadovėlio puslapių. Netrukus viskas susitvarkė ir spės atlikti užduotį, pasakė sau, raitydama Heros salos raides.
 Kadangi užduotis jai itin patiko, pirmakursė, šįkart padedama ir knygos, surašė pusiasalius. Jai tai pasirodė itin svarbu. Poseidonas turėjo tris pagrindinius: Jūreivių, Graikijos ir Lauro. Hera džiaugėsi glausdama moteriškosios lyties atstoves Mergelių bei Dangaus pusiasaliuose. O Dzeusas vadovavo Zodiakų, Dievų ir Magijos pusiasaliams.
 Užduotis beveik baigta. Tik įdomu, Persefonė susimąstė, kokia klimato juosta. Ar mitologijos egzistuoja? Norėjo nusijuokti ji. Vis dar glumino ir augalai. Tačiau ji buvo tikra, jog spės atlikti ir puikiai pabaigs užduotį.
1929-1933 the great depression,


*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • seven
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
 Vanilė atsargiai atvyniojo žemėlapį. Tinkamas. Vėliau, kadangi nebuvo anoje Herbologijos pamokoje, pasiėmė lauro šakelę nuo mokytojo stalo. Pasisėmusi į nedidelę stiklinaitę jūros vandens, baigė traukti lauro esenciją. Po kiek laiko septintakursė išgėrė mažytį eliksyrą.
 Pradėjo, kaip mokytojas sakė, nuo šiaurės. Nuojauta kuždėjo, kad ji ne įprastoje savo vietoje – viršuje, o kiek žemiau, gal net kažkur šone. Iš tiesų, varnė didelę raidę "Š" pažymėjo kairėje pergamento pusėje. Kiek supyko ant savęs, nes ji išėjo pernelyg susiliejusi, gal profesorius nekreips į tai dėmesio. Tada pradėjo ieškoti vandens telkinio pavadinimo. Visą tekstą rašė tiesiai, nenorėdama pakreipti žemėlapio, tikėkimės ir čia nėra jokia klaida. Darbas laukia. Verfėjų jūra supo teritorijos salas, o kažkokio žemės ploto krašte, Vanilė užrašė Sausosios įlankos pavadinimą.
 Pati didžiausia sala. Ją ir buvo lengva atpažinti. O ir pavadinimas gražus. Tandėjos sala. Lyg ir kažkur girdėta, lyg ir mokėsi anksčiau. Per šitiek metų, net pamiršo pirmuosius kursus.
you're a doll, you are flawless. but i just can't wait for love to destroy us. i just can't wait for love.

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

 • II kursas
 • *
 • 80
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • mommy, why do i feel sad?
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
 Mergaitei šis punktas buvo labai sunkus. Kas tos klimato juostos? Kilo klausimas ir jį bandė spręsti, atsivertusi vadovėlį, kitas knygas. Praėjo nemažai laiko, kol susipažino kas tai yra, nes juk nerašys nuojautos nurodyto žodžio, net nežinodama, ką jis reiškia. Nusprendė, kad zona priklauso Atogrąžoms. Karša, nedaug kritulių, giedras dangus. Mitologijos dievai kaip tik ten puikiai gyventų. Ar taip mano tik viena Persefonė?
 Prisimindama, jog augalai turi prisitaikyti prie klimato, pirmakursė sutiko ne su visais variantais, kuriais tikėjo jos širdis. Be knygos neapsiėjo. Nors kiti, atrodo, labai pasitikintys savimi. Varnė, pabaigusi savo paieškas, užrašė informaciją ant lapelio.
Citata
Persefonė Peloquin
Varno Nagas
I kursas.
Klimato juosta: Atogrąžų.
Augalai: visiems augalams, kurie auga čia, turi nekenkti didelis karštis ir per mažas drėgnumas, tad jų yra tikrai nedaug: Melsvosios Dygliuonės, Atero medžiai, Magiškieji Tulėjai. Taip pat įeina ir Veneficio lauramedžiai bei granatmedžiai.
Dar kartą peržvelgusi ar nei žemėlapyje, nei ant lapelio nepaliko jokių akivaizdžių klaidų ir informacija teisinga, su šypsena veide baigė darbą, pateikdama į profesoriui Starkui.

http://i66.tinypic.com/168g3k4.jpg
1929-1933 the great depression,


*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • seven
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
 Septintakursė, pažvelgusi į labiausiai šiaurėje esančias dvi salas, susimąstė. Kažkur turėtų būti Eropo sala, tačiau kuri, didesnė ar mažesnė? Fender sala irgi čia. Mergina atsivertė knygą ir žiūrėjo paveiksliukus. Pasirodo, Eropo mažesnė salelė, tad užrašiusi abu pavadinimus, skubėjo toliau. Prie Sausosios įlankos buvo Liuferio pusiasalis, o virš jo – mažoji Kinusu salelė. Lyg ir toks jos pavadinimas. Likusios dvi salos, nors ir mažytės, buvo giminingos. Greičiausiai anksčiau jos buvo viena, vidutinio dydžio sala, tačiau atsiskyrus – pavadintos dvejais, skirtingos "lyties" vardais. Grisė ir Grisis. Didesnioji dalis, aišku, Grisės sala. Nors ir gamtoje turėtų būti atvirkščiai, Vanilė kažin kokiu neaiškiu būdu išmąstė apie tokį variantą. Kitos salelytės nebuvo labai reikšmingos, tad varnanagė jas paliko neužvadintas.
 Klimato juostos. Apie jas varnė žinojo iš ankstesnių močiutės pamokų. Ir nustatyti ją nebuvo sunku. Tai Ekvatorinė juosta, kai aplinkui karšta ir drėgna. Tokių augalų čia išties nemažai.
 Pija pasiėmė lapelį ir pradėjo rašyti.
Citata
Vanilla Hinkley, VII kursas, Varno Nagas.
Klimato juosta: Ekvatorinė (Pusiaujo)
Augalija: Raudonoji dilgėlė, Karštasis Kilpiukas, Saulės Tusinija, Egipto rožė, Auksinė Megolija ir Vandens Smėlėja.
Darbas (pagaliau) buvo baigtas ir Vanillai nusišypsojus profesoriui, žemėlapis pateko pas jį.

http://i63.tinypic.com/1zvsb43.jpg
you're a doll, you are flawless. but i just can't wait for love to destroy us. i just can't wait for love.

*

Neprisijungęs Galilea Antionette Granert

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 58
 • Lytis: Moteris
 • i'm regina george, everybody wanna be me.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
 Kaip visada nerangiai numetusi žemėlapį ant žemės ir aklai beieškojusi po stalu, surado ir vos nenuplėšdama lapo kampo, pakėlė. Atsargiai rašalo buteliuku prispaudė jį, kad šis nenukristų vėl ant žemės. Pradėjusi nuo lauro šakelių, aplankydama vandenį ir pabaigusi ties galutiniu buteliuko turiniu Martelė susiruošė pradėti užduotį. Išgėrė.
 Pradžių pradžia - šiaurė. Mergaitė dar palaukė, kol pajus, kad skystis tikrai veikia, o tada pažymėjo kryptį pačiame žemėlapio viršuje. Ta didžioji pagrindinė sala turėjo švilpei itin skambų pavadinimą - Mertėjos. O ten kiek kalnų ir kiek miškų buvo! Ir daugybė pusiasalių, kuriuos bent ant pirštų galima suskaičiuoti. Ir upės ten teka. Lyg rojus. Įdomu, kokie ten gyvūnai gyvena, kokie augalai auga? Mergaitė bandė susikaupti ties salų vardinimu, bet tik ir galvojo apie ten gyvenančias kates bei laputes. Pirmakursė atsiduso, pasižiūrėdama į laikrodį. Per daug laiko svajojo. Tikrai.
now, the boys want a taste of this strawberry shortcake.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 162
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Imagine you can make a war. And just leave. And start to laugh.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
 Skabydamas lauro lapelius nuo šakelės, o vėliau traukdamas iš jų esenciją, berniukas vos laikė žiovulį. Žinoma, ne iš miego, jam dažniausiai jo niekada netrūksta. Baigęs maišyti jūros vandenį, vienu gurkšniu išgėrė, nors tvirtino, kad jam jo nė nereikia.
 Gavęs savo lapą su salų ir kitų smulkmenų kontūrais, nustatė šiaurę. Šioji puikavosi žemėlapio apačioje, o nustatyti buvo vienas žaidimas. Pradėjo nuo vandenynų ir jūrų, ir įlankų. Džaulio vandenynas pietuose, o ribijosi su Humansono jūra. Įlankų buvo daug, net ne visas įvardino, bet, kad ir kiek jų buvo – visur matėsi žymūs fizikai. Ir Kevinas, ir Amperas, ir Celsijus, ir Paskalis, ir Hercas, ir Faradėjas buvo paminėti. Aišku, daug ir trūko, bet gal vadindamas salas suras dar? Kažin, magiškas pasaulis, tačiau fizikai – tai žiobarų, tik kodėl?
 Teodoras pasiėmė plunksną, pamirkytą juodame rašale bei pažvelgė į vidurinę salą.
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

*

Neprisijungęs Galilea Antionette Granert

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 58
 • Lytis: Moteris
 • i'm regina george, everybody wanna be me.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
 Baigusi krėsti nesąmones savo galvoje, mažylė vėl pradėjo raityti raides, šįkart vandenyno, kuris supo visas salas. Melagių vandenynas. O kodėl melagių? Ar ten maudosi melagiai? O gal iš ten gimsta melai? Vis tiek neaiškus pavadinimas. Netoli prirašė Molijos bei Morų įlankas. Surado ir Masyvo pusiasalį.
 Nuo didžiosios salos, matyt, atsiskyręs gabalėlis virto dar viena sala. Ir ne bet kokiu vardu pavadinta, o Mažosios Mergelės. Dvi šiaurės vakarų salos neliko nepastebėtos. Jas Martelė užrašė gražiu raštu išmargintomis raidėmis: Mikėjai ir Maldėnai. Likusios mažutės salelės nebuvo itin svarbios, tad jos buvo paliktos, kaip iš pradžių.
 Klimato juosta buvo akivaizdi vidutinių platumų. Čia augo viskas, nuo mažyčių gėlyčių iki aukščiausių medžių. Logiška. O augalų taip pat kalnais gali sugalvoti. Tokiais aukštais, kokie iškilo Mertėjos šiaurėje.
Citata
Marthelle Elif
I kursas
Švilpynė
Klimato juosta: Vidutinių platumų
Augalija: Muškutė, Mitėnų ramunė, Mongilų mesetė
Jai patiko, kad viskas buvo iš "M" raidės kaip ir jos vardas. Magiška. Su tomis mintimis, švilpė nunešė darbą profesoriui.

http://i66.tinypic.com/20sxif4.jpg
now, the boys want a taste of this strawberry shortcake.

*

Neprisijungęs Leonas Hollandas

 • II kursas
 • *
 • 56
 • Taškai: 29
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Skystis šaltai nutekėjo jo gerkle. Nieko neįvyko. Jokio keisto jausmo, nieko. Leonas tik keistai pažvelgė į profesorių, bet nieko netarė. Tikriausiai kažką padariau blogai, pamanė jis. Nuliūdo, bet nieko nedarė. Tik pasirėmė galvą rankomis ir pradėjo spoksoti į žemėlapį.
Viską sugadinau. Tikriausiai man nelemta būti burtininku, bet kodėl tada žiobarai tokio susilaukė? Gal... Gal netyčia taip gavosi. Turėjau vieną paprastą darbą, o ir to nesugebėjau tinkamai padaryt. Gal ir ta panelė šiek tiek man pamaišė. Juk negalėjau akių atitraukt nuo jos.
Buvo taip įsiautęs į apmąstymus, kad net nepajuto, kaip kairė ranka suėmė plunksnakotį, pamirkė rašale ir gražiu raštu kažką pradėjo rašinėti ant žemėlapio.
Netikėtai akys pačios pažvelgė į Persefonės pusę. Mergaitei sekėsi kaip dievų apdovanotai. Ji taip įnikusiai kažką rašinėjo.
Leonas dar labiau nuliūdo ir atsigręžęs užmetė į savo žemėlapį, kuris turėjo būti tuščias.
- Tikriausiai taip ir liksi tušč... - nebaigė sakinio, nes išpūtė akis.
Pastebėjo šviežią užrašą ant vienos salos. Raštas, o dar ir plunksna jo rankoje liudijo, kad tai jo pačio darbas.
- Levandų sala, - tyliai perskaitė. - Viską padariau gerai, - gal per garsiai tarė jis ir iškart susigėdo.
Stipriau suspaudė plunksną rankoje ir kibo į darbą. Po kelių minučių žemėlapį puošė tokia užrašai kaip Dendro jūra, Paslapčių pusiasalis ir t.t.
- Teliko nustatyti klimato juostą, - šypsodamasis sukuždėjo.
Plunksną padėjo į šalį ir pirštu perbraukė per pargamentą. Nieko. Jokios nuojautos, kuri jam pakuždėtų, nebuvo. Vaikinas ne juokais išsigando, nes pamanė, kad jo menamasis kompasas išseko. Netikėtai pajutęs šaltą prisilietimą, iškart atšoko. Apsižvalgė, tačiau aplink jį nieko nebuvo.
- Kas tai? Kodėl tai pasidarė šalta? - pasuko smegenis. - Gal čia nuojauta pakuždėjo klimato juostą? Tikriausiai.
Pagriebė atskirą lapelį ir pradėjo ant jo rašyti.
Citata
Leonas Hollandas
I kursas
Varno Nagas
Klimato juosta: Poliarinė
Augalija: varvekliniai sijokliai, snieginiai pūkuočiai, įšalo ramunės.
Baigęs priklijavo lapelį ant kitos žemėlapio pusės ir nutipeno paduoti jo profesoriui. Atidavė ir grįžo į savo vietą. Krestelėjo ir ramiai laikė pamokos galo, užmesdamas akį į merginukę.

http://i68.tinypic.com/35hjref.png

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

 • III kursas
 • *
 • 162
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Imagine you can make a war. And just leave. And start to laugh.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
 Theodore galvoti ilgai nereikėjo, įdomu ar kas jį stebėdamas, pamatė rašymo greitį bei didelį užsivedimą. Aišku, jam būtų daug įdomiau kartografinė užduotis – braižyti žemėlapį, o ne nurašyti proto ir širdies diktuojamų pavadinimų, bet pasitenkins ir dabartiniu darbu.
 Trumpai bežiūrėjęs į vidurinę salą, užrašė jos pavadinimą kiek didesnėmis raidėmis – Viteno sala. Į vakarus (apverstu žemėlapiu) puikavosi Hablo sala, šalia Humansono jūros, kadangi šie žmonės itin susiję, prisiminus Didžiojo Sprogimo Teoriją. Ši sala ir turėjo Farenheito pusiasalį. Rytuose buvo dar dvi salos. Einšteino bei Teslos.
 Darbas nebuvo sunkus, išties, ir Teodorui Šermanui Tomui patiko. Bet, kaip nuliūdo negalintis surašyti jokių šalių ar miestų, ežerų ar upių, sąsiaurių ar dar kitokių smulkių detalių, kadangi jo raštas buvo stambus ir netilpo į per daug jam mažą žemėlapį, o ir profesorius nieko nebūtų supratęs. Gal ir gerai.
 – Tiek to, – atsiduso ir pradėjo galvoti apie klimato juostą. Arktinė. Mažai augalų, mažai rašyti, bet vis dėl to reikėjo.
Citata
Teodoras Šermanas Tomas Maden, Klastūnynas, II kursas
Klimato juosta: Arktinė.
Augalija: Šeldono krūmokšnis, Vatinė, Volto prieskonis, Hokingo rožė, Tomsono šaltenis.
Atidavus fiziko svajonę, kitaip –žemėlapį bei pergamentą mokytojui, Theo grįžo į savo vietą laukti pamokos galo ar tiksliau laukti kol baigs kiti mokiniai.
 Kol komposas vis dar stipriai jautėsi lyg būtų įkaltas tiesiai krūtinėn, antrakursis susimąstė apie Hogvartsą. Kiek daug žmonių jis sutiko, kiek per visą gyvenimą nebuvo sveikinęsis. Ir tik vienas buvo vertas jo dėmesio. O šiaip, klastuoliui sekasi visai neblogai visus čia erzinti. Netgi kiekvienam mokiniui skyrė po pastraipą jį žeminančių žodžių. O tiek apie jo du metus čia. Tie antrieji, iš tikrųjų, tik ką prasidėjo. Klastuolis menkai sau šyptelėjo ir štai taip užbaigė savo darbą Herbologijos pamokoje.

http://i66.tinypic.com/15x5hv.jpg
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Theodore Sher Maden »
My daddy put a gun to my head, said if you kiss a boy, I'm gonna shoot you dead.

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 303
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Visą laiką, kol vyko teorinė pamokos dalis, Eleizija tylėjo lyg vandens būtų prisisėmusi burnon. Neturėjo ūpo atsakinėti į klausimus, tad tik sėdėjo ir klausėsi, ką kalbėjo jaunėliai. Išties išgirdo visai sumanių minčių, tačiau Ponas Starkas jas visas sudaužė. Atsakymas buvo visiškai kitoks. Varnė tik šyptelėjo lūpų kampučiais ir išgirdusi, ką reikės daryti per praktiką, nudžiugo. Žemėlapiai jai visada primindavo viduramžius, riterius, o jei konkrečiau - sostų karus.
Paėmė į rankas savo žemėlapį ir atidžiai apžiūrėjo. Nieko panašaus nebuvo regėjusi jokiame atlase. Na, reiks panaudoti tuos lapelius. Lėtai atsistojo ir nuėjo pasisemti vandens. Grįžusi nuskynė kelius lapelius nuo šakelės ir juos apšlakstė jūros vandeniu. Tada kiekvieną sudrėkintą lapelį papuošė rodyklėle, kurių dėka turėjo gauti lauramedžio esenciją. Esenciją supylė į atskirą indelį.
- Turėtų užtekti, - sušnabždėjo ir įpylė druskingo vandens.
Gerai viską išmaišė ir keliasi gurkšniais viską išgėrė.

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 303
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Tik spėjo išgeri paskutinįjį lašelį, kai kažkas užsižiebė galvoje. Lyg būtų nušvitusi. Iškart griebė žiobarų tušinuką ir kibo į darbą.
Žemėlapyje išties buvo daug salų, salyčių, tad reikėjo skubėti, kol nepasibaigė mišinuko poveikis. Pirmas pavadinimas, kurį užrašė varnė, buvo "Miegančiojo drakono sala". Ir išties, pavadinimas atitiko salą. Žemės lopinėlis tikrai atrodė, kaip miegančio slibino galva. Tada ant mažesnės salos parašė "Žuvėdrų sala". Ir taip darbavosi iki tol, kol surašė viską: ir jūras, ir vandenynus, ir salas su salynais.
Baigusi pagriebė švarų lapelį ir gražiai užrašė kai ką.
Citata
Eleizija Stigler
V kursas
Varno Nagas
Klimato juosta: Ekvatorinis
Augalija: Lietaus narcizai, mėlynosios gervinės, drėgnieji kanmedžiai
Lapelį prisegė prie žemėlapio ir nunešė jį profesoriui. Darbas buvo pabaigtas, tad sugrįžo į savo vietą ir iš kuprinės išsitraukė seną herbologijos vadovėlį.

http://i67.tinypic.com/smdemf.png

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020