0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 528
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 6 mėnesius »
Nuo tokio oro norėjosi miego. Sėdėdama ant žolės Klarė bandė nepasiduoti tvankumai ir klausytis ką kalbėjo profesorė. Apie chirevus ir chirevo kipšiukus nebuvo nieko girdėjosi. Matyt dėl to, kad pernelyg nesidomėjo gyvūnais. Ne visais gyvūnais, tačiau magiškais.
Nepadėjo ir tai, kad pamoka vyko ne kabinete, kaip dauguma, tačiau lauke. Šešiolikmetė itin mėgo gamtą, tačiau čia buvo daugiau trukdžių. Galėjai užsistebėti, kad ir į dabar saulę temdžiusius debesis.
Grifų Gūžtos auklėtinė juos stebėdama klausėsi ką atsakinėjo kiti mokiniai, bandė įsiminti ką nors naudingo, kas galbūt pravers vėliau pamokoje.
Išklausiusi ir profesorės pasakojimą priėjo prie indelio, kur išsitraukė lapelį su gyvūno pavadinimu. Chirevas. Bent jau tas, kuris nesitaikys man pirštų pakramsnoti vietoj kiaulienos dešrelių...
Dairydamasi kas ištraukė kipšiukus ir dar neturėjo poros, Grifų Gūžtos prefektė pastebėjo jaunesnę koledžo mokinę, drybsančią ant pievelės ir leidžiančią sau tiesiog snausti pamokos metu. Priėjusi prie mergaitės, Klarė uždėjo ranką jai ant peties ir šiek tiek supurtė.
- Kelkis, - kreipėsi pakankamai griežtai. - Ką per naktį veikei? Ką ištraukei? - Klausimų lavina užvertė to paties koledžo atstovę.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 6 mėnesius »
Stevie net stryktelėjo. Pasirodo, ji iš tikrųjų buvo užmigusi, o dabar ją žadino gerokai vyresnė grifiukė. Mergaitė net sutriko ir sumurmėjo:
- Chirevo kipšiuką. O ką tu turi?
Nors antrakursę gerokai išgąsdino griežtas vyresniokės tonas, mergaitė apsidžiaugė, kad nebereikės ilgiau laukti ir galės kibti į darbą. Stevie ne tiek paties darbo laukė, kiek tiesiog neturėjo ką veikti, o miegas vis tiek malonesnis lovoje.
Stevie pati net nesuprato, bet tikrai nesitikėjo, kad ją užkalbins gerokai vyresnė moksleivė. Mergaitė buvo šiek tiek sumišusi, bet jau reikėjo keliauti link aptvaro, tad antrakursė, žvilgtelėjusi į porininkę, patraukė link aptvaro. Įsidrąsinusi ji pratarė:
- Tiesą pasakius, aš nieko nežinau apie šiuos gyvūnus. Tik iš pavadinimo sprendžiu, kad jie turėtų būti kažkuo panašūs, tik galbūt tie kipšiukai labiau išdykę ar panašiai. Galbūt tu ką nors daugiau žinai apie juos? Tiesa, profesorė berods minėjo, kad kipšiukai mėgsta mėsą.
Tai buvo vienintelis dalykas, kurį iš profesorės monologo nugirdo Stevie, tačiau ji nenorėjo pasirodyti vyresnei kolegei, kad visiškai nieko neišmano ir tikėjosi, kad bent pradžiai to užteks. Stevie iš indelio paėmė nemažą gabalą mėsos ir, žvilgtelėjusi į vyresniąją merginą, patraukė link gyvūnų.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 528
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 6 mėnesius »
Klarė nusišypsojo jaunesnei grifiukei. Dar kartą pasitikrinusi lapelį, ar tikrai nesumaišė, atsakė:
- Aš ištraukiau chirevį. Reiškia tavo miego laikas baigėsi. - Tardama paskutinius žodžius pakėlė antakius. Tiesa sakant paerzinti užsnūdusią jaunesnę grifę buvo visai linksma. Šiaip jau grifų prefektė nebuvo baisi. Dažniausiai ji labiau buvo panaši į pūkų kamuolėlį. Tačiau būtent būdama tarp grifų ir išmoko šiokio tokio raudonųjų sarkazmo.
Pasukusi link aptvaro prisiminė, kad kuprinėlėje, kurią nešė visur turėjo vaisių, nučiuptų nuo pusryčių stalo, tad jei ką, galės pasidalinti su vaisiaėdžiais. Laimė, ištraukė juos, mat liesti mėsą rankomis buvo didelis tabu. Nors ir mokėsi mokykloje, kur eliksyrams naudojo ne tik varlių šlauneles.
- Aš pati klausiausi tos pačios pamokos, - Klarė mirktelėjo jaunesniajai. - Gal aptvare ką naujo sužinosim, jei tik būsim pakankamai kūrybingos prisišaukti gyvūnus. Norint atlikti užduotį reikės stebėti abu. Įdomu kaip mėsėdis žolėdžio nesuėda. - Savo pastebėjimais dalinosi gan tyliai, tačiau buvo tikra, jei porininkė klausėsi, ją girdėti galėjo.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 6 mėnesius »
Kas iš to, kad ji už mane daug vyresnė, jeigu ji nežino nieko daugiau už mane? liūdnai pagalvojo Stevie, kuri tikrai nesijautė entuziastingai eidama į aptvarą.
- Deja, aš nesu labai kūrybinga, - nedrąsiai šyptelėjo mergaitė. Tiesą sakant, ji jautėsi esanti labai nekūrybinga, bet tikėjosi, kad nebus taip, kad visą darbą atliks vyresniokė. Tad beeidama Stevie įtemptai mąstė, ką gi galėtų padaryti, kad prisišauktų gyvūnus. - Manau, kad su chirevais bus sunkiau negu su kipšiukais. Ar jie nebijos žmogaus kvapo? Jeigu jie neėda mėsos, įtariu, kad jiems žmonės nepatinka.
Tarsi "valgo mėsą" reiškia "valgo žmogieną" pagalvojo Stevie su siaubu, nes suvokė, kokią nesąmonę pasakė, bet buvo per vėlu. Reikėjo bandyti gelbėti situaciją.
- Noriu pasakyti, kad galbūt mums reikia kažkaip užsimaskuoti. Gal žinai, ar yra kokių žolių ar ko, kurios panaikintų žmogaus kvapą?
Stevie jautėsi labai kvailai, taip ir girdėjo, kaip mintyse porininkė iš jos tyčiojasi. Antrakursė nežinojo, kur dėti tą mėsą, kurią laikė rankoje, iš viso nežinojo, ką daryti. Tačiau kažką daryti reikėjo, tad Stevie nužingsniavo gilyn į aptvarą.
Mergaitė staiga pastebėjo kažką, besislepiantį už krūmo. Ji staigiai sustojo ir tyliai pratarė Klarei:
- Žiūrėk, ten turėtų būti chirevas, nes kaip kipšiukas jis per didelis. Jis kažką valgo. Kažką panašaus į vaisių. Galbūt mums reikėtų susirasti vaisių ir bandyti juos privilioti? Tačiau... Kaip privilioti vienu metu du tokius priešingus gyvūnus?
Stevie norėjo prakeikti save, kam pasiėmė tą mėsą. Žinoma, tai padės privilioti chirevo kipšiuką, bet chirevas prie jos nė iš tolo nesiartins...
Mergaitė su viltimi pažvelgė į porininkę ir tikėjosi, kad ji padės nuveikti ką nors naudingo.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 528
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #19 Prieš 6 mėnesius »
- Nieko, - pratarė Klarė keliais metais jaunesnei pamokos bendrininkei. - Įveiksim šiuos padarėlius. - Dar neatskleidė, bet šešiolikmetė grifė jau turėjo šiokią tokią idėją, kaip atskirti gyvūnus ir kaip privilioti juos vieną prie kito, taip, kad Hogvartso mokinės liktų nepastebėtos ir kartu galėtų stebėti gyvūnų pasivertimą vieną kitu.
Atidžiai dairydamasi po aptvarą, žaliaakė klausėsi, ką kalbėjo Stevie. Tačiau jokio atsakymo kurį laiką negalėjai išgirsti iš strazdanės lūpų.
- Esi tikra, kad ten chirevas? - Grifė pakėlė akis į kompanjonę. - Bet kokiu atveju, turiu planą. Vaisių turiu kuprinėje, visada juos nešiojuosi. Prie dviejų medžių galime padėti vaisių ir mėsą. Medžių kvapas turėtų bent kiek sugerti kito gyvūno maisto kvapą. Mes galime pasislėpti už kitų medžių ir stebėti, kaip gyvūnai, kurie anksčiau ės maistą, pastebės vienas kitą ir, kaip tikiuosi, pradės mėgdžioti vienas kitą.
Suradusi du medžius, tarp kurių buvo nemažas tarpas, tinkamas stebėti, Klarė iš kuprinės ištraukė vaisius. Padėjusi kriaušę ir apelsiną, tikėjosi, jog kita grifė pakartos tą patį šalia kito medžio, jog padės mėsą ir atsitrauks, ką dabar nuveikė šeštakursė. Beliko sulaukti gyvūnų, kurie, kaip ši galvojo ir pasirodė netrukus. Dabar reikėjo tik šiek tiek sėkmės, gyvūnams pastebėti vienas kitą.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • IV kursas
 • *
 • 306
 • Taškai: 213
 • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #20 Prieš 6 mėnesius »
- Gera mintis, - pasakė Stevie. Ji apsidžiaugė pagaliau galėdama atsikratyti tos mėsos, tad skubiai padėjo ją prie medžio ir atsitraukė. Laimei, mintis buvo teisinga ir mokinėms nusišypsojo sėkmė: visai netrukus Stevie atkreipė dėmesį, kad chirevas, tupėjęs už krūmo, susidomėjo vaisiais. Netrukus prie kito medžio prisiartino chirevo kipšiukas. Mergaitė, bijodama ką nors pamiršti, iš karto pradėjo rašytis pastabas kąsnelyje pergamento.
Dvylikametė žvilgtelėjo į chirevo kipšiuką ir jau norėjo kumštelėti porininkę, bet neišdrįso, tad mergaitė tik sušnibždėjo:
- Žiūrėk!
Gyvūnas nustojo taršyti mėsą ir pradėjo uostinėti aplinkui. Stevie pagalvojo, kad jis, ko gero, užuodė chirevą, tad dabar tereikia šiek tiek palaukti. Mergaitė sutelkė dėmesį į chirevo kipšiuką ir nė nematė, ką daro antrasis gyvūnėlis.
Ai, ne man reikia, tiek to pagalvojo Stevie, staiga prisiminusi, kad netoliese yra tas antrasis gyvūnas. Netrukus chirevo kipšiukas atkreipė dėmesį į chirevą ir iš karto susidomėjo. Stevei susidarė įspūdis, kad chirevo kipšiukas labai žmogiškai mostelėjo letenėle, tarsi ką prisiminęs ar supratęs. Netrukus Stevie suprato: padarėlis suvokė, ką matantis, ir nutarė jį pamėgdžioti. Pirmiausia jis kiek pakeitė išvaizdą ir nors neatrodė visiškai kaip chiveras, buvo labai paanšus. Chirevo kipšiukas pradėjo baikščiai žvalgytis aplinkui ir krūpčioti. Mergaitė paėmė nedidelę šakelę ir ją perlaužė. Gyvūnėlis nuo garso net pašoko.
- Gal dar turi vaisių? - paklausė mergaitė Klarės. Ji paėmė apelsiną ir atsargiai parideno chirevo kipšiuko pusėn. Jis, žinoma, išsigando atriedančio ryškaus daikto, bet greit suprato, kas tai yra, ir susidomėjo. Gyvūnėlis atsargiai prisiartino ir norėjo paragauti, tačiau netrukus jis keistai cyptelėjo ir pabėgo. Stevie susimąstė ir ant pergamento parašė:

Citata
Stevie Green, Grifų Gūžta, II kursas
Chirevo kipšiukas: puikiai moka pamėgdžioti chirevą, taip pat sugeba pakeisti išvaizdą ir atrodyti panašus į chirevą. Tačiau chirevo kipšiukas negali pakęsti uogų ar vaisių, netgi kvapo, ir jo vengia. Tai būtų būdas atskirti šiuos gyvūnus vieną nuo kito, nes supainioti tikrai įmanoma. IŠVADA: chirevo kipšiukai puikiai gali apsimesti chirevais, tačiau juos atskirti galima panaudojant maistą.

Stevie perlenkė pergamentą ir atsisuko į Klarę:
- Aš jau baigiau, einu, nunešiu pergamentą profesorei. Jau baigei?
Mergaitė neskubėdama išėjo iš aptvaro ir galų gale pasijuto patenkinta, kad šį kartą dirbo su gerokai vyresne koledžo drauge.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 528
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #21 Prieš 6 mėnesius »
Beveik nemirksėdama grifiukė stebėjo ką darys gyvūnai, kai tik jų žvilgsniai susidūrė. Tai buvo tarsi keistas dvynių apsikeitimo vienas kitu ritualas. Tik šie dvyniai nebuvo identiški, tiesa sakant net nelabai broliškai atrodė. Viskas taip, kaip pasakojo profesorė.
- Ššššš... - Prisidėjusi pirštą prie burnos tildė jaunesnę grifiukę.
Gyvūnai neatrodė nustebę, kai pamatė vienas kitą, tačiau Klarė ėmė stebėti chirevą. Šis į savo vardo brolį žiūrėjo su tam tikru atsargumu. Praėjo kelios akimirkos, bent jau taip atrodė, kol chirevas ėmė mainytis. Tačiau visai simpatiškas gyvūnėlis padarė klaidą. Įgijęs kipšiuko išvaizdą jis ėmė elgtis drąsiau. Nežinia ar gyvūnas protavo, ar taip elgėsi iš gerų mėgdžiojimo galių. Bet chirevas per gerą metrą apėjo Klarę ir sekundėlei sulindo į žaliaakės kuprinėlę. Vaisiai, suprato pagrindinį faktą. Kaštonplaukė žymėjosi kiekvieną smulkmeną. Negalėjo atsistėbėti, kaip arti buvo gyvūnas. Greitai pasirodęs, greitai jis ir dingo. Bet to užteko, jog žaliaakė pastebėtų, jog išvaizdą jis galėjo kopijuoti idealiai. Jei norėtum, gal būtum galėjęs rasti prie ko prikibti, tačiau net ir tarp dvynių būna šiokių tokių skirtumų. Pagriebęs obuolį chirevo kipšiuku pasivertęs chirevas atsitraukė. Jaunoji grifiukė bandydama suvokti savo išvadas paklausė Klarės, ar ši neturinti daugiau vaisių, nenorėdama kalbėti ir trukdyti mergina ištraukė maišelį su keliais likusiais vaisiais ir padėjo arčiau antrakursės. Kelias akimirkas stebėdama kaip neatgaudamas tikrojo pavidalo chirevas dingsta tarp medžių, apgalvojo ką galės užrašyti. Ištraukusi iš užrašinės laisvą lapelį, šešiolikmetė užrašė:

Citata
Pasivertęs kipšiuku chirevas ėmė elgtis drąsiau. Neaišku kodėl: ar būdamas gudrus ir protaudamas, ar įgijo ir chirevo kipšiuko charakterio bruožų. Išvaizda nuo pasiverstojo nesiskiria. Tačiau maisto šaltiniai išlieka tie patys. Chirevas pasivertęs kipšiuku nebebijojo žmogaus. Priėjo pats ir pasivogė vaisių. Tyrimo metu prieita prie išvados, kad gyvūnas puikiai moka keisti išvaizdą ir prisitaikyti prie kitos rūšies, tačiau atpažinti tikrąjį gyvūno būvį padeda maisto pasirinkimas.

Klarė Konė Karter, Grifų Gūžta, VI kursas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Klarė Konė Karter »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #22 Prieš 6 mėnesius »
Mergaitė kiek susierzino, kad vėl reikės keliauti susidurti su gyvūnais akis į akį, o negana to dar ir juos aprašyti. Na ką ir vėl manipuliacija gyvūnais, kažkokie gyvūnų teisių pažeidimai, - pavartė akis blondinė ir nukeliavo pas profesorę išsitraukti kortelę. Nieko nelaukusi mergaitė pasiėmė vieną iš krašto buvusią kortelę. Ją apvertusi mergaitė išvydo besipuikuojantį kipšiuką.
Na taip taip taip, bent jau galiu vadinti jį kipšiukų, o ne pilnu pavadinimu, kurio niekaip neparisimenu, - pirmakursė patraukė su kortele rankoje pas draugą Marcelis, su juo ji tikėjosi atlikti praktiką jei tik žinoma kortelės leis.
- Labas, Marceli, - ių už nugaros atėjusi pasiveikino mergaitė, - ką išsitraukei? Aš tai tą kipšiuką , - prefektė parodė kortelę draugui.
- Gal netyčia pavyks atlikti praktiką kartu? Nebent tu nenori.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • ***
 • 54
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #23 Prieš 6 mėnesius »
Berniukas sulaukęs praktikos užduotęs paskelbimo nukulniavo iki profesorės išsitraukti kortelęs. Jis nejautė didelės simpatijos tokioms užduotims, bet negalėjo prieštarauti. Vis dėlto jie mokykloje ir tik profesoriai žino geriausiai, kas yra naudinga ir būtina augančioms mokinių asmenybės tobulėjimams.
Taigi nieko nesakęs išsitraukė kortelę ir ją apvertęs išvydo, kad tai chirevas.
Hmmm, gal ir visai nieko, - susimąstė klastuolis ir grįžo į savo vietą. Prie jo labai greitai priėjo persona. Kadangi ji buvo už nugaros, pirakursis negalėjo išvysti jos ar jo veido, bet tik merginai prabilus, Marcelis iš karto ją atpažino. Hope Džein Shilck niekada nesumaišyti su niekuo kitu.
- Labas dar kartą, blondinuke, aš išsitraukiau chirevą, tai manau, kad esame tinkami atlikti praktiką kartu. Eime? - vaikinas pažvelgė į miško pusę.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #24 Prieš 6 mėnesius »
Mergaitė sulaukusi teigiamo atsakymo, nukeliavo iki narvų, kur buvo galima išvysti visus tuos gyvius, kurie mergaitei visiškai nepatiko.
- Na ką.. chirevo kipšiuk, kur tu? - mergina į ėjo į narvą ir žvilgtelėjo dar kartą į savo kortelę, kad būtų tikra, kuriam gyviui skirti daugiausiai dėmesio.
- Šis mano , o tas tavo, - sumurmėjo Marceliui ir išsitraukė iš kišenės mėsos gabalėlius, - o ką man daryti jeigu jie su tais sparneliais pabėgs nuo mūsų šakomis?
Labiau pati savęs paklausė blondinukė.
Ji tik giliai atsiduso ir pradėjo šį gyvį mini skraiduolį vilioti nusileisti nuo šakų žemyn. Į pagalbą pasitelkė mėsos gabalėlius, kuriuos pasiėmė iš karto po kortelės išsitraukimo. Pamažu šis padarėlis išsiepė savo dantis ir puolė maisto link.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • ***
 • 54
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #25 Prieš 6 mėnesius »
Mergaitei pradėjus darbuotis su savo ištrauktu padarėliu, berniukui teko pasidarbuoti su kiek baikštesniu ir augalinį maistą mėgstantį gyvį. Šis nesikarstė po medžius, todėl buvo kiek arčiau Marcelio. Galiausiai šis užuodė, kad berniuko kišenėje buvo kažkas skanaus, todėl artėjo berniuko link po milimetrą. Galiausiai Marcelis išsitraukė iš maišelio uogas ir pradėjo jas pamažu dėlioti viena linija, kuri vedė arčiau Hope išsitraukto kipšiuko. Jų planas buvo priversti šiuos padarus netikėtai susitikti taip, kad šie išsigąstų. Tokiu atveju turėtų jie nuo emocinio smūgio greitai pakeisti pavidalą.
Taigi berniukui dėliojant uogas kipšiuko link, chirevas pamažu sekė šia linija ir pasigardžiuodamas valgė jam skirtas uogas.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #26 Prieš 6 mėnesius »
Galiausiai mergaitės kipšiukas sukirto mėsos gabaliukus ir buvo jau nusileidęs ant žemės. Todėl Hope pasėkė savo draugo pavyzdžiu ir pradėjo mėsos gabalėlius dėlioti linija taip nukreipdama kipšiuką artėti jo panašaus vardo savininko link.
- Šaunuolis, - pagyrė jį blondinukė.
Galiausiai šie du padarai susidūrė. Ir kaip buvo tikėtasi jie nesitikėjo tokio susidūrimo, o ir dėl maisto išsigando. Jie nesuprato, tirkiausiai, kad vienas nevalgo uogų, o kitas mėsos, todėl greitai pradėjo kovoti už maistą ir savotišką išgyvenimą. Tad akimirką jų išvaizda pasikeitė.
- Pagaliau , - apsidžiaugė mergaitė ir išsitraukė lapelį, kur greitai parašė išvadas:
Citata
Hope Džein Shilck, Klastūnynas, I kursas
Chirevo kipšiukas buvo priviliotas mėsa ir viliojimas sudarant mėsos linija link chirevo. Jie nesitikėjo tokio susidūrimo, o ir išsigando, kad kitas gali pasisavinti kito maistą, todėl lyg gindamiesi staiga pakeitė išvaizdą.
Lapelį mergaitė vėliau atidavė profesorei, bet prieš tai ji patraukė iš miško.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • ***
 • 54
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #27 Prieš 6 mėnesius »
Berniukas buvo kantrus ir kantriai laukė kaip baikštus chirevas keliaus uogų keliu ir galiausiai bus savotiškai apgautas. Marcel norėjo sužinoti, kokia gi ta reakcija bus, kuomet šie gyvūnai išvys vienas kitą. Ir šis momentas atėjo. Staiga gyvūnai atšoko vienas nuo kito kiek išriesdami nugaras iš išgasčio, o gal reflekso ginti savo teritoriją ir staigiai pakeitė savo išvaizdą. Pakeitus išvaizdą, chirevas ilgai žiūrėjo į savo tikrąjį atspindį bei šiepė dantis. Žinoma jie abu šiepė dantis, bet tai truko akimirką. Jie vėl atgavo savo išvaizdą ir greit susirinkę maistą, pabėgo vienas nuo kito toliau.
Berniukas su Hope grįžo ten, kur buvo profesorė. Pasiėmęs lapelį užrašė:
Citata
Marcel Rufford, Klastūnynas, I kursas.
Chirevas.
Chirevas buvo kiek kvailokas ir greitai pasidavė uogų vilionėms. Pamačius savo "priešininką" išsigando ir akimirkai pakeitė išvaizdą ir iššiepė dantis, tačiau staigiai atgavo savo išvaizdą ir susirinkęs savo maistą pabėgo kuo toliau. Todėl galiu teigti, kad šis gyvūnas yra kiek baikštus, bet ginantis savo teritoriją.
Lapelį berniukas padavė profesorei ir pats nuėjo laukti praktikos pabaigos paskelbimo.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

 • Ministro padėjėja
 • *
 • 658
 • Lytis: Moteris
 • I wonder why
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #28 Prieš 6 mėnesius »
Rosemarie rodėsi, kad lėtai slenkantį laiką gali justi kiekvienu savo kūno plaukeliu. Taip lėtai, jog kartu ir kankinamai. Mokiniams sulindus tankmėn, ji liko stovėti netoliese jei kartais kas nors nutiktų, o dabar, nuo pradžios praslinkus netrumpam laiko tarpui, dėl nepertraukiamo mindžikavimo ėmė skausti kojas. Tik šiek tiek. Tačiau galiausiai neapsikentusi atplėšė aptvaro duris ir taip pat žengė vidun. Jai žūtbūt reikėjo ką nors nuveikti – negalėjo pakęsti stovėjimo vienoje vietoje.
Bet, regis, susizgribo jau per vėlai. Daugelis mokinių jei dar nebuvo baigę, tai artėjo į darbo pabaigą, dėliojo paskutinius taškus arba jau ėjo profesorės bei išėjimo link. Atsidususi dėl savo pavėluoto mąstymo, Rose apsisuko ant kulno ir dar kartą, nepraėjus nė porai minučių, peržengė narvo slenkstį. Atsidūrusi išorėje vėl palaikė duris, kol išėjo paskutinis viduje buvęs mokinys, o tuomet tvirtai jas užspaudė. Mažiausiai ko jiems reikėjo, tai nevietinių gyvūnų pilies teritorijoje.
Susirinkusi priskrebentus lapus ir padėkojusi už dalyvavimą pamokoje, profesorė, kartu su pilies varpu, paskelbė jos pabaigą. Keletą akimirkų stebėjusi, kaip būrys juodai vilkinčių figūrų lingavo tolyn, žvilgtelėjo miško pusėn. Dar vienas, šįkart sunkus atodūsis išsiveržė iš jos lūpų, kadangi Rosemarie net neabejojo, kad viso to išmontavimas užtruks ne ką trumpiau, nei truko pastatymas. Ir visgi, nusprendusi tai palikti vakarui, rausvaplaukė nusigręžė ir taip pat apleido pamiškę.

i wish i could hear your silence

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017