3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliott Duncan Sinclair

 • IV kursas
 • *
 • 83
 • Taškai: 23
 • Lytis: Moteris
 • But these days I don't even know myself
Mergina pravėrė transfigūracijos kabineto duris. Kas galėjo patikėti, kad Sofija dar sugrįš Horvartsan? Juk sėdėdama pamokose buvusi varnė pati sau prisiekinėjo, kad nenorėtų nei už ką atsidurti mokytojos vietoje. Jei kas nors anksčiau būtų pasakęs, kad mažoji Sofija taps profesore, šioji būtų garsiai nusijuokusi balsu. Na, merginos pasirinkimas tapti profesore tik dar kartą įrodo, kad niekada nereikia sakyt niekada.
Klasė atrodė taip kaip anksčiau, bet tuo pačiu viskas buvo kitaip. Mergina burtų lazdele nuvalė per vasarą susikaupusį menką dulkių sluoksnį ir klestelėjo į profesoriaus kėdę. Pažvelgė į laikrodį. Liko vos pusė valandos, tad devyniolikmetė nusprendė tiesiog palaukti. Ji žvilgtelėjo į savo pėdas, kurios buvo padabintos baltais sportbačiais. Pamačius blondinę koridoriuje pirmiausiai tikrai pamanytum, kad ji mokinė. O dar pridėkim tai, kad ir pati Sofi nebando atrodyti kaip tipiška profesorė su solidžiai atrodančia apranga.
Netrukus į klasę vienas po kito pradėjo rinktis mokiniai. Nuskambėjus varpui, skelbiančiam pamokos pradžią, Sofija pakilo nuo minkštasuolio ir atsistojo priešais klasę.
  - Sveiki, aš Sofija Demerian ir šiais metais dėstysiu transfigūraciją,- pasakė ir šyptelėjo. Nenorėjo pilstyti iš tuščio į kiaurą, todėl mostelėjo lazdele ir ant lentos pasirodė pamokos tema.
  - Taigi, šiandien kalbėsime apie Lekritus. Galbūt žinote kaip šie padarai susiję su transfigūracija ir kokia jų išvaizda?- uždavė klausimą ir vėl atsisėdo. Išsitraukė užrašų knygelę ir žiobarišką rašiklį bei pasiruošė pasižymėti mokinių atsakymus.

Atsakyti į teorinį klausimą galite iki 27d. vakaro. Sėkmės!
I’m broken, do you hear me?

*

Neprisijungęs Terri Thinkwood

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
 • Visada ieškau RPG draugų ♥
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Teri ėjo į pirmąją transfigūracijos pamoką ne vien šiais metais - tai buvo pirmoji transfigūracijos pamoka mergaitės gyvenime. Ji buvo ne tiek pasiruošusi jai, kiek nervinga, nes, kiek Varnė buvo girdėjus, transfigūracija buvo vienas svarbiausių mokslų - ir susimauti mergina nenorėjo.
Profesorė, kiek pirmakursė suprato, buvo nauja. Ji atrodė miela ir visai jauna. Pirmasis klausimas buvo apie gyvūnus Lekritus. Varniukės ranka šovė į viršų, nes ji buvo visiškai tikra dėl pirmojo klausimo dalies {ne taip, kaip dėl antrosios, tačiau mokytoja tikrai nenusivils, jei gerai atsakysiu tik į pirmąją. Tiesa?}
- Lekritus gyvūnai yra padarai, kurie geba keisti savo išvaizdą, dydį, netgi tankį. Jie susiję su transfigūracija todėl, nes davė pagrindą šiam mokslui, transfigūracijos pradininkai naudojo šiuos gyvūnus tyrimams. Dėl išvaizdos... Nesu tikra, mat jie ją keičia... - Thinkwood pabandė tempti laiką ir prisiminti, ką yra apie juos skaičius, bet nepajėgė. - Tai... tiek.
Life is short, eat desert first ♥

Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
 Jasmine atėjo į transfigūracijos pamoką ir klestelėjusi į pirmą pasitaikiusį suolą, stebėjo mažą skruzdėlytę, ropojančią suolu, nežinia kaip čia atsiradusią. Na žinot, ne tą miškinę ar rudą, o juodą ir paprastą, populiariausią variantą turbūt visame pasaulyje, tačiau kaip būtų keista, per šešerius mokslo metus pilyje jas matė vos kelis kartus.
 Seseriai transfigūracija nesisekė, prisiminė, vieną sykį net norėjo pasislėpti Grifų Gūžtos mergaičių miegamąjame, kad tik nereikėtų į ją eiti. O Džesė anksčiau taip daryti norėdavo visad. Tačiau dabar jau tuo abejojo, tad tiesiog ėjo į visas pamokas. Gal šiais metais nekalbėsime apie tai, kaip tulpę paversti rože? Pamintijus grifė vos ne norėjo imti ir prakeikt tokias nesąmones sugalvojusius burtininkus, tačiau gal vis dėl to, jei rimtesni dalykai, transfigūracija nebuvo toks prastas dalykas? Bet šį kartą... Ir vėl kažkokie padarai. Neslėpdama nusivylimo, Amneta gan garsiai atsiduso ir pakėlė ranką.
 -Lekritai. Neaiškus jų pavidalas, nes jį gali keisti, tačiau pirminė, vaikystės forma būna panaši į driežo. Ypatingi tuo, kad vieną kūno pusę gali beveik visiškai laisvai transfigūruoti, o antrąją tik dalinai - pakeisti spalvą. Taip pat, minta vaisiais nuo transfigūracinių medžių, vaisiai būna skirtingų pavidalų, tad iš to ir gauna galių pakeist savo pavidalą. Tačiau žmogus to negali atkartoti.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Auksė ilgai neužmigo, vėliau naktį buvo keletą kartų prabudusi. Nors ir neišsimiegojo, jautėsi visiškai neapsnūdusi. Taip pat, negalėjo teigti, kad ir žvaliai. Visgi, bent jau sugebėjo pailsėti, bent truputuką.
Lėtais, nedideliais žingsniais Marietta pasiekė transfigūracijos kabinetą. Mergaitė visiškai nesuprato šio dalyko reikšmės, bet išmėginti norėjo, kas, jei patiks ar pasiseks? Nors ne, tokių stebuklų jos gyvenime retai pasitaiko. Į patalpą Marietta įžengė pusiau nuleista galvele, tačiau sugebėjo šyptelti profesorei. Toks jau buvo varnės pasisveikinimas. Auksei nelabai patiko mintis, jog po juodu apsiaustu ne melsvas sijonas, o melsvi džinsai, bet tądien į sijoną nesiraukydama pažiūrėti nesugebėjo.
Pasimuisčiusi kėdėje, mergaitė vis dar jautėsi nejaukiai. Bet vos tik profesorė prisistatė, ji nesusilaikė ir šyptelėjo dar kartą - suprato, jog Sofija Demerian buvo ta pati mergaitė, kurią matydavo koledžo bendrajame kambaryje. Marietta užkišo sruogą trumpai kirptų, rudų plaukų už dešiniosios ausies ir net nepakėlusi rankos, prabilo :
- Lekritai geba pakeisti savo pavidalą į daiktą, kuris yra šalia, - varnė jau kažkur buvo girdėjusi apie šiuos padarus, bet neprisiminė kur, - jų išvaizda vis keičiasi. Na, tikslaus apibūdinimo turbūt ir nėra, arba, juos labai sunku pamatyti savos išvaizdos, nes daugumą laiko praleidžia atrodydami kaip šalia esantys daiktai.
Pagal ją, nuomonė pasirodė logiška ir aiškiai išdėstyta. Bet ar tikrai?

*

Neprisijungęs Olivia Eier

 • V kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We are all made of stardust
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Olivia anksti ryte atsibudusi ruošėsi transfigūracijos pamokai. Ji nė nenumanė kokia gali būti pamokos tema, tačiau norėdama gerai pasirodyti skaitė vieną iš knygų, kurią rado bibliotekoje. Knyga buvo sena ir vadinosi "Transfigūracijos pradžiamokslis", tačiau Olivia joje rado daugybę naudingos informacijos ir tikėjosi ją panaudoti uždirbant taškus savo koledžui per transfigūracijos pamokas. Kiek girdėjo iš sesers, šios pamokos vienos įdomiausių Hogvartse, tad Eier nekantravo joje pabuvoti. Jau po neilgo laiko ji atsidūrė kabinete. Rytas buvo gražus, pro kabineto langus švietė rudeniška saulė. Netrukus nuskambėjo varpo dūžiai taip pranešdami apie pamokos pradžią.
Mergaitė su džiaugsmu išklausė mokytojos ir teorinio klausimo. Truputį pagalvojo ką galėtų atsakyti, o tada kilstelėjo ranką, sulaukusi savo eilės ji pradėjo šnekėti:
- Aš nesu tikra, bet spėju, kad Lekritai yra gyvūnai, kurie geba transformuotis į bet ką. Manau, kad jie yra nedideli gyvūnėliai, tikriausiai gali kartais tapti nematomais, bet įprastai pūkuoti ir balti.
Baigusi Olivia žvelgdama per langą klausėsi kitų, tikėdamasi geriau pasidarbuoti praktinėje užduotyje ir uždirbti bent kiek taškų Švilpynei.
Where'd you wanna go, how much do you wanna risk?

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Bethany pati jautė, kad pasikeitė. Bendravimo ryšiai su kai kuriais nutrūko arba pasidarė tolimi. Labai tolimi. Kaži, ar ši panele virstanti mergaitė, dėl to sielojosi. Žinoma, atsirado vienas naujas draugas jos gyvenime. Turbūt, kad draugas, nors ir kaip ji norėtų rasti būdą tą burtininką paversti ne tokiu, jos manymu, trenktu.
Transfigūracija Medutį žavėjo apie penkiasdešimt procentų iš šimto. Gal kokiu vienu, trimis daugiau. Apie dalyką susidariusių išankstinių nusistatymų trylikametė varnė neturėjo. Kam, net neišbandžius ir nepatyrus savu kailiu, bandyti save pakreipti į vieną, kitą pusę?
Palaidais medaus atspalvio plaukais Bethany sustojo prie durų. Į šią pamoką nusprendė ateiti šiek tiek surizikuodama - be uniformos. Balti, plonos medžiagos gėlėmis, kiauriaraščiu, papuošti sportiniai bateliai, visiškai neturintys kulno teikė savotiško vėjavaikiškumo prie lininės, švelniai melsvos suknelės, kurios centrą juosė blankios kūno spalvos, paprastos kasos pynimu surištas dirželis, metaliniu segtuku.
Nubaus, tai nubaus. Nieko jau nebepakeisiu. Giliai įkvėpusi, mergaitė įžengė vidun. Vos žengusi du žingsnius stabtelėjo šalimais naujosios profesorės ir susigėdo, save prigavusi spoksančią į jos batelius. Palenkusi galvą pirmyn, kad veidą puošęs raudonis nebūtų pastebėtas, leido užkristi plaukų sruogai ant veido. Viskas gerai, Beth, eik eik! Patraukusi ir už ausies užkišusi sruogą, pakėlė akis nuo grindinio, šyptelėjo profesorei ir greitai nuskuodė iki artimiausio laisvo suolo.
Bethany iš pamokos tikėjosi daug, gal net per daug. Ar mergaitė nenusivils naująja profesore? Medutis pakėlė ranką, palaukė kol keli mokiniai išdėstys savas mintis, o tuomet prabilo pati :
- Lekritai, žinoma, keičia pavidalą. Mano manymu, jie prasiverčia tik į negyvus objektus, - nuleido ranką, nes ją paskaudo, - o jų tikroji išvaizda priminė kengūrą, tačiau gal penkis kartus sumažintą. Taip pat, jie turi minkštą kailiuką, kuris gali būti begalės spalvų.
Patenkinta savimi, trylikametė varnė nutilo ir pabandė pasisukti lango link, tačiau, sėdėjo kaip tik toliausiame taške nuo jo. Tebūnie.

*

Neprisijungęs Elliott Duncan Sinclair

 • IV kursas
 • *
 • 83
 • Taškai: 23
 • Lytis: Moteris
 • But these days I don't even know myself
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Mergina klausėsi visų mokinukų atsakymų, o ant lapelio pasižymėjo visus išgirstus. Kiekvienas mokinukas, vis dėlto, pasakė kažką teisingo, bet nei vienas neatsakė visiškai gerai. Sofija šyptelėjo išgirdusi mintį apie kengūras. Iš tiesų, toks atsakymas buvo labai linksmas ir jaunoji profesorė būtų sutikusi, kad jis taptų teisingu. Tačiau, deja. Kai mintis išsakė dar viena varnė, Sofija, su lapeliu, kuriame užsirašė visas mintis, rankose, atsistojo priešais klasę.
  - Manau, trumpai pakomentuosiu daugelį atsakymų. Pirmiausia noriu pasakyti, kad pats tiksliausias atsakymas buvo panelės Hale,- ji šyptelėjo žvilgtelėjus į mergaitę,- Lekritai tikrai keičia savo išvaizdą į šalia esančių daiktų. Tačiau niekaip nesugebėtų  pasiversti į gyvūną ar žmogų. Kaip panelė Bethany ir sakė - jie gali pasiversti tik į negyvus daiktus,- Sofija kiek nutilo ir pagalvojo ką pakomentuoti toliau.- Iš panelės Amnetos išgirdau tik dalinai teisingą, bet vis tiek naudingą atsakymą. Lekritai tikrai minta vaisiais, tačiau jų mityba visai neturi įtakos jų gebėjimui keisti pavidalą. Iš panelės Thinkwood taip pat išgirdau teisingo atsakymo nuotrupą,- šyptelėjo.- Šie padarėliai atsirado labai labai seniai ir buvo naudojami įvairiausiems bandymams.
Mergina pasidėjo lapelį ant stalo ir paėmė lazdelę. Ja sumosavus ant kievieno stalo atsirado po mažutį, judantį Lekrito modelį.
  - Ant savo stalo matote pradinės būsenos Lekritą. Napakeistos išvaizdos Lekritą galite pastebėti ypatingai retai, todėl jūsų matomas modelis yra dirbtinis,- pakomentavo Sofi. Lekritas buvo visai nedidukas. Gal kokių penkių centimetrų aukščio. Buvo visai baltas ir visas pūkuotas. Lekritas buvo gan liesas padarėlis stačias stovintis ant dviejų kojelių. Rankos buvo nutysusios prie šono ir buvo gan sunkiai pastebimos dėl visą kūną dengiančių švelnių pūkelių. Labai pasistengus buvo įmanoma pastebėti dvi, juodas kaip angliukai akytes ir nedidelę burnelę. Padarėlis dar turėjo gan dideles ausis.
Sofija palaukė keletą minutėlių, kad visi mokiniai spėtų apžiūrėti Lekritą, o paskui padarėliai dingo nuo stalų taip pat greitai kaip ir atsirado. Vietoje jų ant kiekvieno stalo atsirado po penkis visai vienodus daiktus. Ant vieno stalo galėjai pamatyti žaislines mašinėles, ant kito knygas, o ant kitų stalų dar visokių mažmožių.
  - Šiandien praktikos darbe turėsite atskirti kuris iš penkių daiktų yra Lekritas. Dirbsite su lekritų jaunikliais, nes šie ne tokie gudrūs kaip suaugusieji, taigi, bus šiek tiek lengviau. Galite pasitelkti įvairiausias apgaules ir viską ką tik sugalvosite. Supratę kuris daiktas yra Lekritas užrašykite ant lapelio ir atneškite lapelį man. Dirbkite vieni arba poromis. Sėkmės,- išaiškinus užduotį palinkėjo mergina ir vėl atsisėdo ant minkštos kėdės.

Taigi, ant stalo matote penkis iš pažiūros vienodus daiktus. Prisiminkite, kad tai privalo būti negyvas objektas. Taip pat ant kiekvieno stalo yra skirtingi daiktai (ant stalo penki vienodi daiktai, bet kiekvienam mokiniui skirtingi), todėl pasižiūrėkite, kad netyčia nepanaudomėt daikto, kurį naudoja kitas. Išsiaiškinę, kuris iš daiktų yra pasivertęs Lekritas ant lapelio parašykite kelintas eilėje jis buvo (pradžioje daiktai ant stalo sudėlioti priešais mokinį/mokinius eile). Darbą atlikite per mažiausiai 3 įrašus. Jei kas neaišku, tai rašykite. Sėkmės!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sofija Demerian »
I’m broken, do you hear me?

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

 • II kursas
 • *
 • 80
 • Taškai: 14
 • Lytis: Moteris
 • mommy, why do i feel sad?
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
 Miegas taip ėmė mergaitę, kad šioji net nepastebėjo, jog profesorė vėl pradėjo kalbėti. Pasiėmusi savo pergamentą, pamirkiusi rašale plunksną, puolė nusirašinėti informaciją. Neabejojo – pravers. Vėliau pažvelgė į mažytį, pūkuotą padarėlį priešais. Priminė katę ant dviejų kojų. Mielas. Šiek tiek. Minutė, kita ir vietoj jo puikavosi penki delno dydžio kamuoliukai. Kiekviename maišėsi kelios spalvos. Buvo identiški. Nebuvo jokių kampuotų kraštų, apvalus kaip niekada.
 Persefonė atsivertė knygą. Gal ten bus parašyta, kaip atskirti Lekritą? Jei ne, teks pasiklauti intuicija. Varnė vertė lapus, truputi sustodavo, paskaitydavo. Gerai, turbūt metas pasiimti į rankas.
 Pirmakursė pakėlė pirmąjį kamuoliuką. Nebuvo sunkus, įprastas, minkštas.
 – Lyg ir niekuo neypatingas, paprastas, – sumurmėjo po nosimi ji.
1929-1933 the great depression,


*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 111
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Europa kairės rankos pirštų galiukais tyliai barbeno į suolo paviršių, o dešiniąja buvo pasirėmusi smakrą. Šitaip sėdėjo visą pamoką ir ramiai klausėsi tai profesorės, tai kitų mokinių kalbų, kol prieš jos pilkšvas akis atsirado nedidelis baltas pūkų kamuoliukas. Antrakursei teko labai pasistengti, kad įmatytų tas nedideles juodas akis, it mažas erkutes įsiskverbusias į pūkus.
Po poros akimirkų vietoje balto pūkų kamuoliuko atsirado penkios vienodos violetinės žaislinės mašinėlės. Visai kaip tos, su kuriomis mažesnieji žaisdavo vaikų namuose.
Išgirdusi, kad darbą galima atlikti poromis, mažoji Europėlė nudžiugo. Šiek tiek keista, juk dažniau mėgo būti viena, bet darbas poromis nušautų du zuikius: lengviau ir greičiau atliekamas bei dvigubai daugiau taškų, jei dirbi su savo koledžo atstovu. Žinoma, kad Klastūnyno globotinė apie nieką kitą ir negalvojo, tad apsidairė, bandydama surasti pažįstamą veidą arba tą, kuris dėvėtų uniformą, padabintą Klastūnyno emblema. Ilgai ieškoti, laimei, neteko. Ne taip ir toli sėdėjo pirmakursė klastuolė, kurią dvylikametei teko matyti bendrajame kambaryje.
-Sveika,- menkai šyptelėjo, priėjusi prie bendrakoledžės stalo,- gal norėtum dirbti kartu? Juk taip lengviau, tiesa?

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Hope nebuvo per daug susikoncentravus į pamoką. Akimis bėgiojo po kabinetą ir ieškojo kažko, kas užimtų jos mintis. Bet vis dėlto tas padarėlis ant profesorės stalo, klastūnę prikaustė ir jos žvilgsnis sustojo ties pūkuotuko. Taip blondinukė jį praminė.
- Ir vėl užduotys, - pati sau sukuždėjo mergina ir atsiduso. Ji nuoširdžiai norėjo greičiau ištrūkti iš kabineto ir pasinerti į vakaro teikiamus malonumus: kūrybą kur nors gamtoje. Ji taip būtų ir padariusi, bet įsipareigojimai koledžui neleido to padaryti. Todėl štai, Hope sedėjo klasėje ir bandė akių žvilgsniu susidraugauti su tuo padūkėliu.

Galiausiai, atsiradę daiktai ant stalo, privertė Hope kiek pašokti. Kadangi savotiškas išsiblaškymas privertė ją praleisti tuos žodžius, kur buvo minima "5 skirtingi daiktai". Dar kartą giliai atsiduso ir jau norėjo pradėti užduotį, bet ją išblaškė jau kažkur girdėtas balsas. Atsisukusi blondinė išvydo kiek vyresnę klastūnę.
- Tu būsi Europa, tiesa? - pirmiausia, Hope pasiteiravo merginos. Ji labai gerai įsiminė žmonių veidus, todėl galėjo net nebendrauti su žmonėmis, tiesiog būti vienoje patalpoje su jais ir kuo puikiausiai, vėliau, atpažinti juos.
- Aš Hope, sakyčiau, kad malonu susipažinti, - Hope šyptelėjo kiek mokėdama mieliau ir pasislinko leisdama šalia prisėsti bendramokslei, - sėskis. Su kompanija visada linksmiau ir lengviau.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 111
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
-Europa,- linktelėjo,- man taip pat labai malonu, Hope,- švelniai nusišypsojo ir klestelėjo į vietą šalia bendrakoledžės. Ant šios stalo į eilutę buvo sudėti penki visai nedideli, rodos, senoviniai laikrodukai, kuriuos buvo galima laikyti ant naktinio stalelio šalia lovos. Na, bent jau dvylikametei tokia vieta šiems laikrodžiams atrodė labiausiai tinkanti.
-Vaje, nė nežinau, nuo ko reikėtų pradėti,- Klastūnyno globotinė liūdnai žvilgtelėjo į suolo draugę ir užkišo baltą plaukų sruogą už ausies. Kažkurioje pamokoje jau teko atpažinti užburtą daiktą, tad Europėlė pradėjo rodomuoju pirštu liesti kiekvieną laikrodį, gal kas nors bus ne taip, ir vienas iš jų bakstelės į pirštą. Tačiau ne. Sekundėlę pagalvojusi, baltapūkė sumanė patikrinti, ar šių laikrodžių svoriai nesiskyrė, regis, tai taip pat galėjo būti požymis, jei tik gerai pamena. Pradėjo kilnoti laikrodį vieną po kito, pakėlus ketvirtą laikrodį atrodė, kad šis vos sunkenis už kitus, tačiau į kitą ranką paėmus gretimus laikrodžius šie vėl atrodydavo lygūs. Giliai atsidususi mergaitė žvilgtelėjo į šalia sėdėjusią klastuolę:
-Gal turi kokių idėjų? Nei svoris, nei lytėjimas nepadėjo,- viltingai žiūrėjo į draugę, tikėdamasi, kad ši nutuokia, ką reikėjo daryti.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Lekritai, štelnitai, kaulitai, tukritai - mintyse rimuodama nesąmoningus žodžius su padaru, apie kurį šiandien nuostabieji Hogvartso mokiniai galėjo išgirsti transfigūracijos pamokose, Lisetė ne itin atidžiai klausėsi mokinių ir profesorės šnektų. Labiau džiaugėsi tuo, kad pamokoke buvo nemažai bendrakoledžių, pasiruošusių klastuoliams uždirbti kuo daugiau taškų. Džiaugėsi, kad ir mažieji neliūdėjo papuolę į stereotipais apipintą koledžą, o noriai ir aktyviai uždirbinėjo taškus. Tikriausiai ir toliau būtų besididžiavusi savo gyvatėlėmis, jei ne prieš melsvas prancūaitės akis išdygęs pūkų padarėlis, kurį po keletos akimirkų pakeitė penki moliniai drambliukai. Žinoma, septyniolikmetei jie labai nerūpėjo, juk ji tikrai nesiruošė darbo atlikti viena, tad nieko nelaukusi, Lisetė atsistojo ir apsidairė. Jos akys užkliuvo už pažįstamos antrakursės, kurią anais metais pakrikštijo, o ir šiaip, mergaičiukė nevengė prisidėti prie klastuolių linksmybių.
-Labas, dobilėli,- klestelėjo šalia bendrakoledžės. Šią pravardę Katrilė gavo praėjusią ateities būrimo pamoką iš Natanielio (žinoma, kas daugiau galėtų galvoti tokias pravardes),- tikiuosi, jog neprieštarauji dirbti su manimi?- plačiai nusišypsojo ir ranka perbraukė per rausvus plaukus.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Katrilei atrodė keista šnekėti apie gyvūnus ar kažkokius juos primenančius padarus per tokią pamoką, kaip Transfigūracija. Net šiai, gana palepintai mergiotei užteko savų suktų ir aštrių smegenų vingių, jog suprastų, kad šis mokslas apie pavertimus. Na, apie gyvūnus ji manė skeptiškai, tačiau praktikos niekas nepakeis, o judintis reikėjo dėl tų keletos taškelių. Teorinėje dalyje Devina tylėjo ir nesireiškė. Užtat smagiai suko raudonus plaukus tarp pirštų ir apskritai, žaidė su jais paikus žaidimus, it atėjusi čionai visai nesimokyti, o tik laiko praleisti.
De Liuka atsiduso, atmetė plaukus. Mergaitė džiaugėsi, jog pamokoje apsilankė ir jos bendrakoledžiai, tačiau, tiesą sakant, dalies nepažinojo. Atėjai į pamoką, tai bent praktiką daryk. Marš, Vina! Klastuolė nenorėjo viena apžiūrinėti daiktų ar bandyti atpažinti kuris vienas jų - kažkoks padaras, labai sunkiu pavadinimu. Tiksliau - Katrilė pavadinimo net neišgirdo. Devina plačiai išsiviepė išgirdusi dobiliuko pravardę. Tik jos koledžo mokinys ir, be to, pabūvojęs vienoje pamokoje, galėjo ją taip vadinti.
- Labutis, - pakilo nuo savosios kėdės, - Lis. Mielai dirbsiu su tavimi. Galvojai ieškotis poros, o ir tu atsitiktinai pasirodei, - nusijuokė ir perbraukė pirštais per sruogą ugninių plaukų.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Hope nuoširdžiai stebėjo kiekvieną savo kolegės veiksmą. Ir stengėsi jai netrukdyti. Tik jai baigus pradėjo garsiai filosofuoti:
- Hm.. Jeigu laikrodžio neišduoda fizikinės sąvybės, tuomet reikėtų pažvelgti giliau. Hm..
Susimąsčiusiu žvilgsniu patraukiau analizuoti kiekvieno laikrodžio plyšį plyšelį. Nubėgusi žvilgsniu per spalvas ir neradusi nieko kitokio, galiausiai susidomėjo skaičiais. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodė taip, kaip ir turėtų būti, bet tada blondinė pašoko.
- Europa! Sudėk visus laikrodžius į vieną liniją taip, kad galėtumėme pamatyti skirtumus tarp rodyklių,- nieko nelaukusi Hope pati čiupo laikrodžius ir sudėliojo juos į tvarkingą liniją taip, kad būtų patogiau juos stebėti.
- Žiūrėk,- mestelėjo lengvu mostu į laikrodžius, - jeigu gerai įsižiūrėsi visos laikrodžių rodyklės eina kiek lėčiau. Trečiojo laikrodžio lėčiausiai. Kiek už jį greičiau eina pirmasis. Už jį - antrasis. O penktasis eina lyg ir įprastai. Bet kartu gal ir ne. Nesu didelė laikrodžių greičio specialistė, bet šis ketvirtasis tiksi, bet nejuda iš vietos. O jei kiek pajuda tai vos vos matoai. Lyg kažkas būtų viduje ir neleistų jam eiti tinkamai.
Susimąsčiusi taip pat pridūrė:
- Arba paprasčiausiai, nenorėdamas lėkti. Lyg spurdėdamas. Žinai, kai gyvūnai bando apsimesti, kad negyvi? Bet juos vis tiek išduoda jų spurdėjimas. Man kažkaip ketvirtasis laikrodis pradėjo asocijuotis su baltu pūkuotu kiškučiu. Galbūt aš neteisi, bet pažvelk.. Galbūt tai būtų tinkamas pastebėjimas?
Hope gūžtelio petukais ir atsisėdo normaliai į suolą lyg kiek svarstydama ar ji nors kiek teisingame kelyje ir laukdama bendrakoledžės reakcijos.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 627
 • Taškai: 191
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirmoji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Stevie snūduriuodama prasėdėjo suole visą teorinę pamokos dalį. Vis dėlto kai profesorė pradėjo aiškinti mokinių atsakymus, mergaitė susidomėjo ir kiek nusiminė. Gal būtų pavykę kokį tašką pelnyti. Kodėl aš nieko nesakiau?! pagalvojo ji, tačiau nutarė, kad bent jau praktinėje dalyje reikia pasistengti. Stevie ant savo stalo pamatė penkis iš pažiūros visiškai vienodus pergamento ritinėlius. Bus sunku pagalvojo mergaitė ir paėmė pirmąjį ritinėlį į ranką. Po akimirkos ji padėjo jį atgal ir apsižvalgė, galvodama, ar niekas nenorėtų dirbti kartu. Transfigūracija grifiukei patiko, tačiau buvo tikrai sunku, tad ji patyliukais tikėjosi, kad atsiras koks vyresnis mokinys, kuris pasiūlys dirbti drauge. Tokių neatsirado, todėl antrakursei teko kibti į darbą pačiai. Ji vėl paėmė į rankas ritinėlį ir pradėjo jį įdėmiai apžiūrinėti.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020