0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 340
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
- Jei planai nepasikeis, tai nežadu palikti savo šilto guolio Hogvartse, - šypsodamasis tarė profesorius.
Tada Oberonas dar kartelį sumanė apsukti ratą aplink mokinius. Lėtai tipendamas, jis akylai stebėjo kiekvieną mokinuką. Jam rūpėjo sužinoti, kaip jiems sekėsi įvykdyti užduotį.
Baigęs apžvalgą, grįžo prie kolegės ir rankas susidėjo už nugaros. Vaikinas pametė laiko nuovoką, bedirbdamas kartu su Ashley, tai net nustebo, kai pastaroji paskelbė iki pamokos galo likus kelioms minutėms. Oho, kaip greitai laikas eina.

Po kelių minučių.

Salėje teliko jie: Oberonas, Ashley ir daugybė žvaigždynų. Tikriausiai reiktų sutvarkyti pačiam. Juk nemandagu visą darbą palikti damai. Jau ruošėsi viską sugrąžinti į pradinę padėtį, kai netikėtai prie Astronomijos profesorės pradėjo artintis vienaragio žvaigždynas. Mergina švelniai perbraukė per jo karčius ir atsisukusi padėkojo už viską. Oberonas šiek tiek raustelėjo ir atsakė:
- Nereikia dėkoti. Juk kartu ir kerėjimo pamokėlę pravedžiau. Abu gavome naudos, - nusišypsojo ir išsitraukęs lazdelę mostelėjo iš peties.
Viskas akimirka sustingo, salėje stojo godi tyla. Ir tada viskas pradėjo keistis. Visi gyvūnai sprogo į žvaigždes ir iškart buvo įsiurbiami į užkerėtas lubas. Štai ir viskas. Didžioji salė buvo sutvarkyta. Atsigręžė į kolegę ir pasiūlė savo parankę.
- Eime? - žavingai šyptelėjo.