0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 1 savaitę »
Šįkart plaukai buvo surišti į tvirtą kasą, tad belakstančiam vaikinui jie nesitaršė į veidą. Oberonas labai ruošėsi šiai pamokai, nes ji buvo pirmoji naujaisiais mokslo metais. Iš mažo kambarėlio atsinešė medinį apvalų staliuką, kurį padėjo priešais visą klasę. Tada stryktelėjo prie savo darbo stalo ir pagriebė medžiaginį maišelį, kuris buvo prikrautas kažko įdomaus. Profesorius atsargiai ištraukė kiekvieną daiktą ir pastatė ant stalo. Tai buvo Alebrikės - ryškiaspalvės magiškų padarėlių statulėlės.
Jų čia buvo įvairiausių: ir vilkas su stirnos kojomis, ir karvė su drakono uodega, sparnais...
Viską padaręs kaip pridera, vaikinas grįžo į savo darbo vietą. Žinoma, prieš tai jis ant kiekvieno stalo padėjo po keistos formos amuletą.

Po kelių minučių

Pamokai prasidėjus ir mokiniams sugužėjus į klasę, profesorius atsistojo ir nusišypsojo savo mokiniams.
- Sveiki sugrįžę, - pasisveikino su senais mokiniais. -Sveikinu ir jus pirmakursiai, - pakreipęs galvą į pastaruosius pridūrė Oberonas. - Kadangi ši pamoka yra pirmoji, tad nusprendžiau padaryti ją įdomią. Šios pamokos tema yra Alebrikės ir su jomis susijęs burtažodis Meki Kano. Jei kas nežinote, tai Alebrikės yra ryškiaspalviai magiški padarėliai, kurie pasak meksikiečių saugo jus, jūsų sielą. Seniau jų populiacija buvo tokia milžiniška, kad daugelis iš jų net prasmukdavo į mūsų pasaulį nepakeisdamos pavidalo. Tačiau žmonės sugalvojo, kaip išspręsti šią problemą. Jie panaudojo Meki Kano kerus ir kelis amuletus. Taigi kaip jie išsprendė šią problemą? Pasukite galvas.

Teorinė dalis vyks iki 06-13
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 dienas sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Bethany Gronmigfar

 • III kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Cause I don't care if I lose my mind
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 savaitę »
Bethany, nors ir visą paskutinį vasaros mėnesį sau prisiekinėjo, kad mokysis viską, o ne tik kas įdomu (turbūt šio įpročio niekad neatsikratys), prasidėjus rudeniui vėl ėmė laužyti pažadus sau. Viena tokių pamokų pasitaikė būtent Kerėjimas. Mergaičiukės nuomonė apie šį dalyką tai pakildavo, tai vėl nurisdavo žemyn. Nepaisant to, ji net ne per prievartą atslinko iki šio dalyko kabineto.
Bethany tiksliai neprisiminė datos, kada paskutinį kartą čia lankėsi, bet pasistengė rasti sau laisvos vietos suoluose, kuriuose jau kažkada sėdėjo. Profesorius nelabai atrodė pasikeitęs kol mergaitė nesilankė, labiau jos dėmesį traukė keisti daiktai ant stalo ir dar keistesni gyvūnų hibridai. Labai tikiuosi, kad pamačiusi karvę su su dragono uodega, šiandien neišvysiu katino ir šuns mikso, kitaip sakant, katašunio. Varniukė sužinojusi šių padarų pavadinimą ir reikšmę, tik pakraipė galvą į šonus, tačiau nusprendė, kad šios būtybės tikrai buvo stalo.
- Jie išsprendė problemą šiais kerais, - smegenys dar nespėjo įsiminti pačių kerų, - kurie Alebrikes įkalino amuletuose.
Išsakiusi savo nuomonę, kurią tingėjo argumentuoti, mergaičiukė pakėlė akis į lubas.

*

Neprisijungęs Auksė Marietta Hale

 • III kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Don't care about the person that I might be
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 savaitę »
Auksė vangiai troško tam tikrų dalykų mokymosi, bet tai buvo įsilavinimas, o to pakeisti neįmanoma. Tad visa apsiblausiusi, susiraukusi taip, kad net pamačiusi save, pati išsigando, lėtais ir visiškai energija netrykštančiais žingsniais atslinko iki pamokos kabineto. Marietta mielai būtų padėjusi galvą ant stalo ir trumpam užsnūdusi, tačiau šios idėjos atsisakė, mat užsiėmė suolą pamačiame priekyje. Ot ir protinga tu, Mare.. Regis, mergaitė net nesilankė šiame kabinete, mat viskas aplink atrodė nematytai, nors žinojo, kad tai nesąmonė. Hmm... Alebrikės ir amuletai...
- Manau, kad Meki Kano burtažodis trumpam laikui sumažina Alebrikių energiją, o ją sugeria amuletai, - beveik pati nesuprato, ką sušnekėjo, - tokiu būdu Alebrikės nebegali kada užsinorėjusios atklysti į mūsų pasaulį nepakeitusios pavidalo, - mieguistumas ją užvaldė ir baigusi kalbėti padėjo galvą ant stalo.

*

Prisijungęs Klarė Konė Karter

 • VI kursas
 • *
 • 433
 • Taškai: 100
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 6 dienas »
Pro aukšto Grifų Gūžtos bokšto langus galėjai matyti voratinklius, dar vienas ženklas, kad atėjo ruduo. Paskutinį kartą pažiūrėjusi pro langą Klarė leidosi iš bokšto į Kerėjimo kabinetą. Kelias pirmas savaites koridoriuose vyravo sumaištis. Pirmakursiai klaidžiodavo koridoriais nerasdami tinkamo kelio.
Pagaliau prasibrovusi iki klasės, Klarė pasisveikino su profesoriumi ir įsitaisė kabineto gale, prie lango, kur netrukdoma galės ne tik pamoką stebėti.
- Amuletus meksikiečiai užburia ir kabina Alebrikėms ant kaklų, Meki Kano burtažodis būtent tam ir naudojamas. Kai tik amuletas atsiduria Alebrikei ant kaklo, jos tampa nematomos, jų galios susilpnėja, todėl savo noru grįžta į reikiamą dimensiją.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • III kursas
 • *
 • 13
 • Taškai: 50
 • they make me dream your dreams
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 6 dienas »
  Nuo uniformos nubraukusi dulkeles (jų ten, tiesa, jau ir taip nebebuvo) ir už ausų užsikišusi porą plaukų sruogų, Florencija Heilė drąsiai nuspaudė rankeną, pravėrė duris ir įžengė į kabinetą. Mergaitė jau buvo spėjusi jį primiršti, taip pat ir jai ne visai įprastos išvaizdos profesorių. Dievaži, ką pamanytų ponas Darsis, sužinojęs, koks keistuolis jo dukrą moko kerėjimo paslapčių?
  Bet rusvaplaukė jau spėjo prie beveik visko priprasti, visgi ne kokia pirmakursė buvo, tad visai nespoksodama į profesoriaus kasą mandagiai pasisveikino ir įsitaisė viduriniame antrajame suole. Prieš save pastebėjo keistą amuletą ir smalsiai jį apžiūrėjo neliesdama. Ką gali žinoti, gal jis pavojingas ir kol kas nevalia jį čiupinėti?
  Atidžiai išklausiusi pasisveikinimą ir šiokią tokią įžangą, varnanagė susimąstė. Kai galiausiai atėjo jos eilė kalbėti, tiksliau, gavo galimybę taip pat ką nors pasakyti, galvelėje jau sukosi viena kita lyg ir nebloga mintis.
 – Aš manau, – prakalbo trylikametė, – kad šiais kerais jie užbūrė amuletus, tad į mūsų pasaulį norinti prasmukti Alebrikė atkeliauja tik mažyte savo dalimi – ta, kuri patenka į užburtą daikčiuką. Ir keisti gyviai nebesirodo, ir sielos apsaugotos.
no one's going to take me alive
time has come to make things right*

Prisijungęs Stevie Green

 • II kursas
 • *
 • 73
 • Taškai: 113
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 6 dienas »
Stevie pavargusi slinko į kerėjimo pamoką. Ji jautėsi labai išsekusi, tačiau pažadas sau geriau lankyti pamokas vertė ją vilktis link kabineto. Žvilgtelėjusi į profesorių mergaitė visai apsidžiaugė, kad jis nepasikeitė. Pamokos buvo visai įdomios, o ko daugiau reikia? Pamokos tema mergaitei pasirodė keista, bet įdomi. Gerai, kad susiprotėjo neliesti to keisto daikto, gulinčio ant stalo. Vis dėlto klausimas grifiukei buvo sunkus ir ji niekaip negalėjo sugalvoti bent kiek įdomaus, bet kartu ir logiško atsakymo. Galiausiai Stevie pakėlė ranką ir pratarė:
- Aš manau, kad šie kerai sumažino jų populiaciją. Ar bent jau neleido jai toliau didėti. Tai yra, šių kerų dėka populiacija buvo stabilizuota. O nuo tų Alebrikių, kurios prasmuko į mūsų pasaulį, buvo saugomasi amuletais. Amuletai tiesiog sumažina poveikį.
Stevie kaip visada pasijuto nusišnekėjusi, bet, deja, nieko protingesnio sugalvoti nepavyko...

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • IV kursas
 • *
 • 204
 • Taškai: 30
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 6 dienas »
Elridė įsliūkino į pamoką ir trumpai apsidairiusi susirado laisvą vietą. Ji pasižiūrėjo į ant stalo esantį amuletą, bet nedrįso jo liesti. Jei padėta bus susiję su praktika... Ehh, nenoriu... Mergaitė vis dažniau ir dažniau tingėjo keltis iš lovos ir eiti į nelemtas pamokas, o tai, kad nors ir mokslai tik prasidėjo tokios padėties visiškai nekeitė. Grifiukė nesuprato, ką ji veikia pamokose, jei vis tiek tingės kažką jose daryti. Taip mąstydama, kad ji tingi, mergina prasėdėjo ilgai, bet pagaliau prakalbo profesorius. Žiūrėdama į amuletą Elridė negalėjo sugalvoti nieko logiško ar kažko suprantamo, jos norimą atsakymą jau pasakė, tad ji ramiai sėdėjo ir laukė, kol galbūt pagaliau ateis mintis į galvą.
-Ooo... Galbūt jie užkerėjo šiuos amuletus ir juos uždėdavo ant tų Alebrikių, o jos su amuletais virsdavo į žmones,- tikėdamasi, kad jos mintis buvo bent truputį logiška grifiukė su tuščia galva stebėjo profesorių.

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 dienas »
Tik spėjo pabaigti savo sakinį, kai mokiniai iškart puolė atsakinėti. Pirmoji manė, kad kerai alebrikes įkalina į amuletus, antroji - amuletas sugeria šiek tiek būtybės energijos... Oberono ausys įsitempė tada, kai prakalbo panelė Karter. Žinoma, jis ir prieš tai buvo ištempęs ausis.
Baugus kalbėti paskutiniajai mokiniai, Oberonas šyptelėjo ir mostelėjo lazdele, leisdamas alebrikių statulėlėms nuskrieti prie kiekvieno mokinio. Jis atsiduso.
- Galite iš arčiau pažiūrėti, kaip atrodo tos alebrikės. Žinoma, tai tik keramikos darbas, tačiau tikrosios beveik nesiskiria nuo šių.
Sukryžiavo rankas ant krūtinės.
- Du taškus savo koledžui uždirbo panelė Klarė Karter, pataikiusi beveik į dešimtuką. Šis burtažodis amuletą užburia. Todėl, jį uždėjus ant alebrikės, būtybė netampa nematoma, o pavirsta į žiobarišką savo pavidalą. Nors jos virsta į žiobarišką savo versiją, tačiau negali misti bet kuo. Alebrikės minta tik lotoso žiedais, augančiais mirusiųjų pasaulyje. Todėl jos pradeda silpti ir yra priverstos grįžti namo atgauti jėgas.
Baigęs kalbėti, jis išsitiesė ir stipriau suėmė savo burtų lazdelę.
- Jūsų šiandienos užduotis yra užkerėti amuletą ir užmauti jį ant pro dimensijų plyšį prasmukusios alebrikės. Planirus maximus.
Viena iš keturių patalpos sienų pradėjo keistai virpėti. Tada jos centre atsirado mažas violetinis taškelis, kuris su laiku vis plėtėsi ir plėtėsi. Sustojo tik tada, kai buvo pakankamai didelis, kad pro jį pralįstų neužsimaskavusios alebrikės. Pirmoji į klasę įskrido milžiniška plunksnuota ir raštuota gyvatė sus drakono sparnais. Ji apsuko kelis ratus ore ir nėrė prie artimiausio lango, tikėdamasi prasmukti laukan, į atvirąjį pasaulį. Jos nelaimei, Oberonas jau buvo tuo pasirūpinęs. Jis klasės kampuose užrašė reikiamas runas, kurios sukūrė tinklą, nepraleidžiantį dvasių, įskaitant alebrikes.
- Ko laukiate? Nebijokite ir kibkite į darbą. Nepamirškite, kad šios būtybės yra sumanios. Taip lengvai nesileis būti išvaromos.

Parašykite nors tris postus. Galite dirbti kartu, padėti vienas kitam, tačiau kiekvienas mokinys turi užauti amuletą ant alebrikės.

P.S. Jei reikėtų pagalbos įsivaizduojant alebrikę ;)
https://www.google.lt/search?q=alebrije&sa=X&rlz=1C1NDCM_ltLT725LT725&biw=1366&bih=662&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=2rpZ3WursoZbSM%253A%252CiihxXYW95rSZfM%252C_&usg=__Ae-4BtO7UkRst3_ijEqxQL84PDQ%3D&ved=0ahUKEwip_LeK29jbAhVkIJoKHU94BU4Q9QEIOTAC#imgrc=_

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017