0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 2 metus »
Šįkart plaukai buvo surišti į tvirtą kasą, tad belakstančiam vaikinui jie nesitaršė į veidą. Oberonas labai ruošėsi šiai pamokai, nes ji buvo pirmoji naujaisiais mokslo metais. Iš mažo kambarėlio atsinešė medinį apvalų staliuką, kurį padėjo priešais visą klasę. Tada stryktelėjo prie savo darbo stalo ir pagriebė medžiaginį maišelį, kuris buvo prikrautas kažko įdomaus. Profesorius atsargiai ištraukė kiekvieną daiktą ir pastatė ant stalo. Tai buvo Alebrikės - ryškiaspalvės magiškų padarėlių statulėlės.
Jų čia buvo įvairiausių: ir vilkas su stirnos kojomis, ir karvė su drakono uodega, sparnais...
Viską padaręs kaip pridera, vaikinas grįžo į savo darbo vietą. Žinoma, prieš tai jis ant kiekvieno stalo padėjo po keistos formos amuletą.

Po kelių minučių

Pamokai prasidėjus ir mokiniams sugužėjus į klasę, profesorius atsistojo ir nusišypsojo savo mokiniams.
- Sveiki sugrįžę, - pasisveikino su senais mokiniais. -Sveikinu ir jus pirmakursiai, - pakreipęs galvą į pastaruosius pridūrė Oberonas. - Kadangi ši pamoka yra pirmoji, tad nusprendžiau padaryti ją įdomią. Šios pamokos tema yra Alebrikės ir su jomis susijęs burtažodis Meki Kano. Jei kas nežinote, tai Alebrikės yra ryškiaspalviai magiški padarėliai, kurie pasak meksikiečių saugo jus, jūsų sielą. Seniau jų populiacija buvo tokia milžiniška, kad daugelis iš jų net prasmukdavo į mūsų pasaulį nepakeisdamos pavidalo. Tačiau žmonės sugalvojo, kaip išspręsti šią problemą. Jie panaudojo Meki Kano kerus ir kelis amuletus. Taigi kaip jie išsprendė šią problemą? Pasukite galvas.

Teorinė dalis vyks iki 06-13
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Bethany, nors ir visą paskutinį vasaros mėnesį sau prisiekinėjo, kad mokysis viską, o ne tik kas įdomu (turbūt šio įpročio niekad neatsikratys), prasidėjus rudeniui vėl ėmė laužyti pažadus sau. Viena tokių pamokų pasitaikė būtent Kerėjimas. Mergaičiukės nuomonė apie šį dalyką tai pakildavo, tai vėl nurisdavo žemyn. Nepaisant to, ji net ne per prievartą atslinko iki šio dalyko kabineto.
Bethany tiksliai neprisiminė datos, kada paskutinį kartą čia lankėsi, bet pasistengė rasti sau laisvos vietos suoluose, kuriuose jau kažkada sėdėjo. Profesorius nelabai atrodė pasikeitęs kol mergaitė nesilankė, labiau jos dėmesį traukė keisti daiktai ant stalo ir dar keistesni gyvūnų hibridai. Labai tikiuosi, kad pamačiusi karvę su su dragono uodega, šiandien neišvysiu katino ir šuns mikso, kitaip sakant, katašunio. Varniukė sužinojusi šių padarų pavadinimą ir reikšmę, tik pakraipė galvą į šonus, tačiau nusprendė, kad šios būtybės tikrai buvo stalo.
- Jie išsprendė problemą šiais kerais, - smegenys dar nespėjo įsiminti pačių kerų, - kurie Alebrikes įkalino amuletuose.
Išsakiusi savo nuomonę, kurią tingėjo argumentuoti, mergaičiukė pakėlė akis į lubas.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Auksė vangiai troško tam tikrų dalykų mokymosi, bet tai buvo įsilavinimas, o to pakeisti neįmanoma. Tad visa apsiblausiusi, susiraukusi taip, kad net pamačiusi save, pati išsigando, lėtais ir visiškai energija netrykštančiais žingsniais atslinko iki pamokos kabineto. Marietta mielai būtų padėjusi galvą ant stalo ir trumpam užsnūdusi, tačiau šios idėjos atsisakė, mat užsiėmė suolą pamačiame priekyje. Ot ir protinga tu, Mare.. Regis, mergaitė net nesilankė šiame kabinete, mat viskas aplink atrodė nematytai, nors žinojo, kad tai nesąmonė. Hmm... Alebrikės ir amuletai...
- Manau, kad Meki Kano burtažodis trumpam laikui sumažina Alebrikių energiją, o ją sugeria amuletai, - beveik pati nesuprato, ką sušnekėjo, - tokiu būdu Alebrikės nebegali kada užsinorėjusios atklysti į mūsų pasaulį nepakeitusios pavidalo, - mieguistumas ją užvaldė ir baigusi kalbėti padėjo galvą ant stalo.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Pro aukšto Grifų Gūžtos bokšto langus galėjai matyti voratinklius, dar vienas ženklas, kad atėjo ruduo. Paskutinį kartą pažiūrėjusi pro langą Klarė leidosi iš bokšto į Kerėjimo kabinetą. Kelias pirmas savaites koridoriuose vyravo sumaištis. Pirmakursiai klaidžiodavo koridoriais nerasdami tinkamo kelio.
Pagaliau prasibrovusi iki klasės, Klarė pasisveikino su profesoriumi ir įsitaisė kabineto gale, prie lango, kur netrukdoma galės ne tik pamoką stebėti.
- Amuletus meksikiečiai užburia ir kabina Alebrikėms ant kaklų, Meki Kano burtažodis būtent tam ir naudojamas. Kai tik amuletas atsiduria Alebrikei ant kaklo, jos tampa nematomos, jų galios susilpnėja, todėl savo noru grįžta į reikiamą dimensiją.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • V kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • don't waste your time or time will waste you
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
  Nuo uniformos nubraukusi dulkeles (jų ten, tiesa, jau ir taip nebebuvo) ir už ausų užsikišusi porą plaukų sruogų, Florencija Heilė drąsiai nuspaudė rankeną, pravėrė duris ir įžengė į kabinetą. Mergaitė jau buvo spėjusi jį primiršti, taip pat ir jai ne visai įprastos išvaizdos profesorių. Dievaži, ką pamanytų ponas Darsis, sužinojęs, koks keistuolis jo dukrą moko kerėjimo paslapčių?
  Bet rusvaplaukė jau spėjo prie beveik visko priprasti, visgi ne kokia pirmakursė buvo, tad visai nespoksodama į profesoriaus kasą mandagiai pasisveikino ir įsitaisė viduriniame antrajame suole. Prieš save pastebėjo keistą amuletą ir smalsiai jį apžiūrėjo neliesdama. Ką gali žinoti, gal jis pavojingas ir kol kas nevalia jį čiupinėti?
  Atidžiai išklausiusi pasisveikinimą ir šiokią tokią įžangą, varnanagė susimąstė. Kai galiausiai atėjo jos eilė kalbėti, tiksliau, gavo galimybę taip pat ką nors pasakyti, galvelėje jau sukosi viena kita lyg ir nebloga mintis.
 – Aš manau, – prakalbo trylikametė, – kad šiais kerais jie užbūrė amuletus, tad į mūsų pasaulį norinti prasmukti Alebrikė atkeliauja tik mažyte savo dalimi – ta, kuri patenka į užburtą daikčiuką. Ir keisti gyviai nebesirodo, ir sielos apsaugotos.
no one's going to take me alive
time has come to make things right


*

kablelis

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Stevie pavargusi slinko į kerėjimo pamoką. Ji jautėsi labai išsekusi, tačiau pažadas sau geriau lankyti pamokas vertė ją vilktis link kabineto. Žvilgtelėjusi į profesorių mergaitė visai apsidžiaugė, kad jis nepasikeitė. Pamokos buvo visai įdomios, o ko daugiau reikia? Pamokos tema mergaitei pasirodė keista, bet įdomi. Gerai, kad susiprotėjo neliesti to keisto daikto, gulinčio ant stalo. Vis dėlto klausimas grifiukei buvo sunkus ir ji niekaip negalėjo sugalvoti bent kiek įdomaus, bet kartu ir logiško atsakymo. Galiausiai Stevie pakėlė ranką ir pratarė:
- Aš manau, kad šie kerai sumažino jų populiaciją. Ar bent jau neleido jai toliau didėti. Tai yra, šių kerų dėka populiacija buvo stabilizuota. O nuo tų Alebrikių, kurios prasmuko į mūsų pasaulį, buvo saugomasi amuletais. Amuletai tiesiog sumažina poveikį.
Stevie kaip visada pasijuto nusišnekėjusi, bet, deja, nieko protingesnio sugalvoti nepavyko...

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Elridė įsliūkino į pamoką ir trumpai apsidairiusi susirado laisvą vietą. Ji pasižiūrėjo į ant stalo esantį amuletą, bet nedrįso jo liesti. Jei padėta bus susiję su praktika... Ehh, nenoriu... Mergaitė vis dažniau ir dažniau tingėjo keltis iš lovos ir eiti į nelemtas pamokas, o tai, kad nors ir mokslai tik prasidėjo tokios padėties visiškai nekeitė. Grifiukė nesuprato, ką ji veikia pamokose, jei vis tiek tingės kažką jose daryti. Taip mąstydama, kad ji tingi, mergina prasėdėjo ilgai, bet pagaliau prakalbo profesorius. Žiūrėdama į amuletą Elridė negalėjo sugalvoti nieko logiško ar kažko suprantamo, jos norimą atsakymą jau pasakė, tad ji ramiai sėdėjo ir laukė, kol galbūt pagaliau ateis mintis į galvą.
-Ooo... Galbūt jie užkerėjo šiuos amuletus ir juos uždėdavo ant tų Alebrikių, o jos su amuletais virsdavo į žmones,- tikėdamasi, kad jos mintis buvo bent truputį logiška grifiukė su tuščia galva stebėjo profesorių.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Tik spėjo pabaigti savo sakinį, kai mokiniai iškart puolė atsakinėti. Pirmoji manė, kad kerai alebrikes įkalina į amuletus, antroji - amuletas sugeria šiek tiek būtybės energijos... Oberono ausys įsitempė tada, kai prakalbo panelė Karter. Žinoma, jis ir prieš tai buvo ištempęs ausis.
Baugus kalbėti paskutiniajai mokiniai, Oberonas šyptelėjo ir mostelėjo lazdele, leisdamas alebrikių statulėlėms nuskrieti prie kiekvieno mokinio. Jis atsiduso.
- Galite iš arčiau pažiūrėti, kaip atrodo tos alebrikės. Žinoma, tai tik keramikos darbas, tačiau tikrosios beveik nesiskiria nuo šių.
Sukryžiavo rankas ant krūtinės.
- Du taškus savo koledžui uždirbo panelė Klarė Karter, pataikiusi beveik į dešimtuką. Šis burtažodis amuletą užburia. Todėl, jį uždėjus ant alebrikės, būtybė netampa nematoma, o pavirsta į žiobarišką savo pavidalą. Nors jos virsta į žiobarišką savo versiją, tačiau negali misti bet kuo. Alebrikės minta tik lotoso žiedais, augančiais mirusiųjų pasaulyje. Todėl jos pradeda silpti ir yra priverstos grįžti namo atgauti jėgas.
Baigęs kalbėti, jis išsitiesė ir stipriau suėmė savo burtų lazdelę.
- Jūsų šiandienos užduotis yra užkerėti amuletą ir užmauti jį ant pro dimensijų plyšį prasmukusios alebrikės. Planirus maximus.
Viena iš keturių patalpos sienų pradėjo keistai virpėti. Tada jos centre atsirado mažas violetinis taškelis, kuris su laiku vis plėtėsi ir plėtėsi. Sustojo tik tada, kai buvo pakankamai didelis, kad pro jį pralįstų neužsimaskavusios alebrikės. Pirmoji į klasę įskrido milžiniška plunksnuota ir raštuota gyvatė sus drakono sparnais. Ji apsuko kelis ratus ore ir nėrė prie artimiausio lango, tikėdamasi prasmukti laukan, į atvirąjį pasaulį. Jos nelaimei, Oberonas jau buvo tuo pasirūpinęs. Jis klasės kampuose užrašė reikiamas runas, kurios sukūrė tinklą, nepraleidžiantį dvasių, įskaitant alebrikes.
- Ko laukiate? Nebijokite ir kibkite į darbą. Nepamirškite, kad šios būtybės yra sumanios. Taip lengvai nesileis būti išvaromos.

Parašykite nors tris postus. Galite dirbti kartu, padėti vienas kitam, tačiau kiekvienas mokinys turi užauti amuletą ant alebrikės.

P.S. Jei reikėtų pagalbos įsivaizduojant alebrikę ;)
https://www.google.lt/search?q=alebrije&sa=X&rlz=1C1NDCM_ltLT725LT725&biw=1366&bih=662&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=2rpZ3WursoZbSM%253A%252CiihxXYW95rSZfM%252C_&usg=__Ae-4BtO7UkRst3_ijEqxQL84PDQ%3D&ved=0ahUKEwip_LeK29jbAhVkIJoKHU94BU4Q9QEIOTAC#imgrc=_

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Klarė paėmė į rankas statulėlę. Tai buvo driežas su vienaragio ragu. Keista kompozicija Juolab, kad driežas buvo margintas daugiausia rožine ir raudona spalvomis. Ryškios spalvos šiek tiek rėžė prie pilkų Hogvartso sienų pripratusią akį. Šeštakursė prisiminė, kaip mokykloje panašias statulėles stebėjo ant ispanų kalbos mokytojo stalo. Šios mažos mergaitės akį ypač traukė. Nenuostabu, kai mažosios Karter mokytojas buvo kilęs iš Meksikos.
Uždirbusi taškų savo koledžui žaliaakė trumpai pasipuošė šypsena. Pamokose šia paauglės puošmeną po praleistų metų retai galima buvo pamatyti.
Ant vienos kabineto sienų profesorius atidarė portalą. Viena po kitos čia ėmė plūsti spalvotos būtybės. Padarėliai rodos buvo įvairiausi. Tarsi vaikų piešiniuose: realybėje nepriklausančios gyvūnams dalys jungėsi sukurdamos žaismingą magiją.
Nusižiūrėjusi Alebrikę katės kūnu, drugelio sparnais ir voverės uodega nusidažiusį raudona, oranžine ir mėlyna spalvomis, paėmė medalioną nuo stalo, prie kurio sėdėjo. Statulėlę perkėlė į kitą suolo pusę. Nenorėjo gražaus suvenyro sudaužyti negrabiais kerais.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 546
 • Lytis: Moteris
 • IH customer support, how may I help you?
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Mayra tingėjo atsakinėti į teorinę pamokos dalį, tad tiesiog gulėjo ant suolo bei stengėsi neužmigti. Taip būtų pragulėjusi ir praktinę dalį, kai netikėtai prieš pat mergaitės nosį praskrido žiurkė su drugelio sparnais, išmargintą įvairiomis šiltomis spalvomis. Nustebusi, klastuolė net šoktelėjo iš suolo, bet prisiminusi praktinę pamokos užduotį, pasičiupo netoliese ant suolo buvusią katės su kanopomis bei ragais statulėlę. Neatitinka tos dvasios, bet aš va šitą, būtinai šitą, sugausiu. Mayra užšoko ant suolo ir akimis stebėdama žiurkės pavidalo dvasią pradėjo bėgioti suolų paviršiumi, nepaleisdama jos iš akių ir bandydama nusitaikyti lazdele. Bet dvasia, tarsi pajutusi, kad mergaitė siekia pagauti būtent ją pradėjo lėkioti kaip išprotėjusi. Kelis kartus netgi pralėkė pro pat Mayra ir ši vos nenugriuvo nuo suolo.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 383
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Markas visą pamokos teorinę dalį raičiojo statulėlę, kurią rado atsisėdęs į savo suolą. Tai buvo margas balandis, kaip tik puikiai tinkantis raičiojimui. Prasidėjus praktinei daliai, klastuolis atsiduso ir atsistojęs apsidairė, ieškodamas balandžio formos dvasios. Jis norėjo, kad dvasia atitiktų jo alebrikę, nes Markui buvo labai svarbi tvarka. Jis buvo vienas iš tų žmonių, kurie pačią pirmą dieną išsikrauna lagaminą ir tos tvarkos nesugriauna iki pat paskutinės mokslo metų dienos. Atsistojęs rudaplaukis dairėsi, vis ieškodamas savosios dvasios, kai galiausiai pamatė šią bandančią ištrūkti pro langą. Dvasia vis daužėsi į stiklą ir vis būdavo nutrenkiama atgal kažkokių burtų, tad Markas pagalvojo, kad jam tai bus lengvas darbas sugauti ir užmesti amuletą ant dvasios.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 546
 • Lytis: Moteris
 • IH customer support, how may I help you?
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Prisiminusi amuletą, Mayra sustojo ir nukreipusi lazdelę į pakabuką tarė:
-Meki Kano.
Pirmą kartą nieko neįvyko, tad mergaitė pabandė užkerėti amuletą dar kartą ir dar kartą, kol galiausiai iš amuletas trumpam nušvito žalsva šviesa ir klastuolė pajuto jį pulsuojant. Šypsodamasi ji atsisuko, ieškodama alebrikės, bet šios nebuvo niekur matyti. Sutrikusi, Mayra apsidairė, bet niekur nerado savosios dvasios. Galiausiai pamatė ją tupinčią ant sietyno ir besisupančią. Kaip iš vaikiško piešinio, huh. Nutaikiusi lazdelę į alebrikę, mergaitė pabandė ją sugauti su spąstais.
-Laqueum!-iš Mayros lazdelės iššovė kilpa ir apglėbė alebrike, bet perėjo kiaurai ją. Klastuolė su delnu pliaukštelėjo sau per veidą. Aišku, kad tau nepasisekė, kvaiša, juk čia dvasia.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Nedidukė virvelę primenanti grandinėlė puikiai tilpo delne. Maždaug centimetro skersmens apvalus pakabutis žėrėjo tamsia violetine spalva, šviesai krentant jis galėjo atrodyti mėlynas. Šią spalvą žiobarai vadino indigo. Kiek patyrinėjusi amuleto išvaizdą grifiukė taip ir nesuprato, iš ko šis pagamintas. Akmuo arba stiklas buvo jos paskutiniai spėjimai. Tačiau pagrindinis pamokos tikslas nebuvo atspėti iš ko pagamintas kerams naudojamas atributas.
Paėmusi lazdelę į dešinę ranką, kelis kartus pasitreniravo mostą. Nutarė negaišti laiko, mat sunkioji dalis turėjo būti pričiupti spalvingąją Alebrikę ir užkabintį kairėje rankoje esantį pakabutį jai ant kaklo. Užkabinusi grandinėlę ant kairės rankos pirštų, jog kerai pataikytų tiesiai į viduryje esantį akmenėlį ištarė:
- Meki Kano. - Amuletas šiek tiek sužibėjo. Šeštakursė tai suprato kaip teigiamą kerų reakciją. Atlikusi pirmąją užduoties dalį ėmė dairytis anksčiau nusižiūrėto padarėlio.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Klasėje įsivyravo žaismingas, šiek tiek juokingas ir margaspalvis chaosas. Ten lakstė daugybė alekbrikių. Akyse net pradėjo mirguliuoti įvairiausi raštai ir spalvos. Giliai įkvėpęs ir pamirksėjęs, Oberonas nusigręžė nuo mokinių ir priėjo prie didelio lango. Persimetė garbanas atgal ir pabandė susikoncentruoti ties vaizdu, kurį galėjai matyti pro langą.
Kol Tanseris ramiai žvelgė pro langą, iš jo paties praverto portalo tyliai išlindo grakštus gepardas su krokodilo uodega ir vanago sparnais. Alebrikė buvo visa pasidabinusi mėlynais atspalviais. Pritūpusi pradėjo lėtai sėlinti link Kerėjimo profesoriaus, kol jis nieko neįtardamas ranka pasirėmė į sieną. Kai buvo likę tik keli centimetrai, gepardas tyliai sumurkė ir šmurkštelėjo vaikinui tarp kojų, ramiai pradėdamas glaustis prie jų. Profesorius akimirkai išsigando, bet pastebėjęs, kad tai tik alebrikė, nusiramino ir pradėjo glostyti padarą.
- Ką tu saugai? Ką globoji?
Obiui labai parūpo sužinoti, kodėl padaras nelakstė po jo klasę, o ramiai murkė prie jo kojų. Gepardas tik pakėlė snukį ir stryktelėjęs lyžtelėjo jo veidą. Oberonas šyptelėjo ir pabučiavo padarui į kaktą.
- Nejau mane?

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Spalvingųjų padarėlių kabinete buvo tiek daug, jog buvo sunku atrasti būtent tą Alebrikę, kuri prieš tai patraukė žaliaakės dėmesį. Užtruko bemaž penkias minutes, kol pastebėjo, jog katės snukučiu pasipuošusi mažylė stypsojo už kelių suolų nuo kaštonplaukės. Nuojauta kuždėjo, kad be kerų pagauti gyvį bus beveik neįmanoma. Nereikėjo didelės išminties pastebėti, jog šios būtybės itin miklios ir jei pačios nepanorės bendrauti, žmogui su jomis nepavyks varžytis.
- Mobilicorpus - Klarė ištarė kerus, kuriuos vienintelį sykį panaudojo jos mama prieš dvynius. Kai jie zujo nesustodami vidury judrios gatvės. Tačiau kerai tik trumpam sustabdė šiltaspalvę būtybę. Po akimirkos ji jau nevaldoma leidosi į priešingą kabineto šoną. Grifų Gūžtos atstovei teko galvoti vėl, kaip pagauti judrų padarėlį, kuris nebuvo parankus įprastai suveikiantiems burtams.
- Immobulus. - Mėlyna šviesa sužibo iš lazdelės, pabrėždama nedidelę Alebrikės mesvaspalvę dalį. Ir didžiai nuostabai meksikiečių legendų objektas sustingo. - Accio! - Kiek per garsiai, tačiau taip įsakmiai, kad kitos išeities, kaip tik paklusti, neliko.
Nejudantis kūnelis atsidūrė šalia ilgaplaukės mergiotės. Buvo gaila, jog turėjo tokią gražuolę stingdyti. Bet norėdama užduotį kitos išeities neįsivaizdavo. Šie kerai bent nekėlė skausmo. Paėmusi medalioną nuo stalo švelniai, vos liesdama Alebrikę užnėrė ant tvirto, tačiau liekno raumeningo kaklo. Bakstelėjo lazdele į palyginus su kitais gentainiais mažą būtybę. Atgijusi ši nebebuvo tokia greita ir palaipsniui įgijo paprastos, niekuo neypatingos ugninio kailio katės pavidalą.
- Profesoriau? - Klarė kilstelėjo ranką. - Šios gražios būtybės čia ir liks tol kol nusilps?
Grifės klausimas buvo vedamas įprasto smalsumo, šešiolikmetė ištiesė ranką katei pauostyti. Žinojo kaip elgtis su raine, norint paglostyti.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar