2
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Prieš 10 mėnesių »
Lucy įžengė į klasę spinduliuodama pasitikėjimu ir džiaugsmu. Klasėje buvo erdvu, pro langus blykčiojo saulė, Lewins pasijautė lyg ji būtų pirmakursė, atėjusi į pamoką. Juk atrodė, kad vos prieš kelias savaites mergina atvyko į Hogvartsą. Bet stovėjo ji prie durų, suaugus, visai nepanaši į tą, kuri stovėjo pirmąją dieną šioje mokykloje.  Išsitraukusi lazdelę Lucy mostelėjo kelis kartus ir jos turimi daiktai pasiskirstė po klasę. Keli daiktai skriejo prie stalo, prie kurio ir ėjo naujoji profesorė. Susitvarkiusi ir susidėliojusi daiktus mergina apžvelgė klasę. Niekas nesikeičia jau kurį laiką, bet ji keist ir nežadėjo, na, tik vieną dalykėlį. Juodaplaukė vėl pamosavo burtų lazdele ir visi suolai dingo. Hm... O gal per sunkią užduotį jiems duosiu? Susimąsčiusi ji patogiai atsisėdo ant kėdės ir susidėjo rankas ant stalo. Laiko dar buvo į valias, o ką veikti Lucy neturėjo. Daiktai išdėlioti, klasė paruošta, ji dar šiek tiek pasitvarkė savo apdarus – raudoną suknelę, ir viskas. Mergina liko be darbo, sėdėjo ir laukė, kol į klasę ateis bent vienas vaikas.
Ir štai pagaliau ji išgirdo tą garsą, kuris kažkada reiškė kančią. Lucy atsistojo ir ramiai palaukė, kol į klasę ateis mokiniai šypteldama kiekvienam.
-Sveiki, sveiki,- dar kartelį nusišypsojusi ji nužvelgė klasėje esančius vaikus.-Na, kaip matote, šiais metais būsiu jūsų Apsigynimo nuo Juodosios Magijos profesorė. Esu Lucy Lewins,- padariusi pauzę mergina vėl tęsė.-Na, manau, galime pradėti mūsų pamoką ir pradėsime nuo klausimėlių. Kokia nauda jums lankyti šią pamoką? Be šito norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, kodėl burtininkai naudojantys uždraustus kerus, yra tokie pavojingi?-uždavusi klausimus Lucy greit pasiėmė užrašų knygutę, mat norėjo pasirašyti pastabėles, kad išklausiusi visus galėtų atsakyti, nes nesitikėjo visko atsiminti.

(Per daug neišsiplėskite, kad galėtų atsakyti ir kiti ir nepamirštate logikos. Atsakymų lauksiu iki sekmadienio)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Lucy Lewins »

*

Neprisijungęs Terri Thinkwood

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
 • Visada ieškau RPG draugų ♥
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 10 mėnesių »
Terri neskubėdama, žvalgydamasi ėjo į pirmąją apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką. Mokiniai aplinkui šnekėjo, kad mokytoja bus nauja, tačiau tai jokio įspūdžio pirmakursei nekėlė - ji pati buvo naujokė. Tikiuosi, nesusimausiu prieš pačią pirmąją mokytoją, - mąstė mergina. Ji dar nenutuokė savo stipriųjų savybių. Na, nebent Kleopatros gyvenimo išmanymas vadinasi pliusais pamokoje.
Atsisėdo trečiame suole ir pamatė savo būsimą mokytoją - guvi, jauna mergina ryškiai raudona suknele. Ji prisistatė kaip Lucy Lewins ir uždavė nesunkų klausimą. Ačiū Dievui.
- Didžiausia nauda yra apsiginti nuo smulkių ir stambių nusikaltėlių, nenumatytų situacijų, pavojų kelionėse ar netgi darbe. O burtininkai, naudojantys uždraustus kerus, naudingi dėl visiems žinomų priežasčių - na, juk ne be reikalo tam tikri kerai yra uždrausti, tiesa? Tokie magai gali sužeisti ar net nužudyti tave, tau artimą žmogų, sutrikdyti viso miesto veiklą... Taip atsakau į abu klausimus - juodoji magija mums padeda apsisaugoti nuo tokių pavojingų žmonių kaip juodieji magai.

(Primenu, kad suolų nebėra)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Lucy Lewins »
Life is short, eat desert first ♥

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Monica Lilly Moonlight, knygomanė ir filmomanė ♥
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 10 mėnesių »
Monika visiškai neskubriai ėjo į apsigynimą nuo juodosios magijos. Visiems buvo žinoma, kad ši švilpiukė - ne kerų gerbėja. Ypač tokių. Greičiausiai vėl nuversiu kokią spintą ar vazą. Kaip visada.
Klasėje sparčiai rinkosi mokiniai - nieko keisto, juk ši pamoka viena iš populiariausių. Mokytoja, kaip Mėnesiena ir buvo girdėjusi, nauja, atrodo tikrai maloni. Ji uždavė neįprastai lengvą klausimą {o juk Monika buvo įpratusi prie iš kartų gluminančių, genijams skirtų klausimų.} Mergina atsakė viena iš pirmųjų:
- Akivaizdu, kad apsigynimas nuo juodosios magijos yra naudingas. Jis  padeda apginti ne tik save, bet ir sau artimus žmones. O juodųjų magų yra daug ir dauguma yra nepaprastai pavojingi, tad būtina išmanyti bent pagrindus.
Mėnesiena jau norėjo nutilti, kai prisiminė antrąją klausimo dalį ir skubiai įsiterpė, kol nepakilo rankos:
- Juodieji burtininkai yra pavojinga, nes... Jie gali sužeisti tave arba tau artimą žmogų, - sumalė visai į pirmąjį atsakymą panašų sakinį. Paprastai Monika žodžių stoka nesiskundė, tačiau klausimai buvo susiję. Antrakursė suprato, kad greičiausiai pasirodė kaip paskutinė kvaiša prieš naująją mokytoją, tačiau nutarė pasitaisyti per praktinę dalį.
The closer you look, the less you will see ♦

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 10 mėnesių »
Žaibiškai pasibaigus atostogoms, Ellie jautėsi išsekusi, pavargusi, neišsimiegojusi.. Vadinkite tai kaip norite, tačiau visiškai nenusiteikusi dar vieniems mokslo metams. Visgi pamokos, o gal profesoriai, juk nelauks trečiakursės, todėl pamažu apsiprasti su mintimi, jog teks ir vėl anksti keltis, skuosti į pamokas, vakarais tūnoti prie namų darbų žibalinei lempai palaikant kompaniją, stengtis neįkliūti kiemo sargui ar kokiam profesoriui, paslapčia sliūkinant Uždraustojo Miško link, reikėjo. Eh.
O štai netrukus apsimiegojusios mergiotės svajas nutraukė seniai begirdėtas varpo skambesys. Elė jau stoviniavo klasėje. Kokiu būdu grifė taip greitai atsirado kabinete, o dar ir ne bet kokiame, tačiau ANJM, ši paaiškinti negalėjo. Tiesiog stoviniavo.
- Na, nieko naujo nepasakysiu, kadangi atsakymas, mano nuomone, čia yra vienas - šis mokslas paruošia mus gyvenimui ir įvairiems pavojams, kaip antai susidūrimui su negeranorišku demonu, dvasia bei kitokio plauko gyviu, paleistais nedovanotinais kerais ir panašiai. - Na, o burtininkai, naudojantys uždraustus kerus yra pavojingi, kadangi tie burtai gali kliūti ir tau pačiam, ko kartais net nesitiki. Šiems raganiams nėra nieko švento, tad mokinukas ar pagyvenęs žmogus būsi - jei tik jiems reikės, tuoj jus pribaigs, - nuskambėjo ir Ellie atsakymas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Prisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 354
 • Taškai: 89
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 10 mėnesių »
Stevie stengėsi atsibusti, nes pamažu artinosi prie Apsigynimo nuo juodosios magijos kabineto. O šis dalykas yra ganėtinai sudėtingas, tačiau naudingas ir įdomus. Pasisveikinusi su naująja mokytoja antrakursė sustojo klasės priekyje. Vis dėlto klausimai mergaitei nepasirodė įdomūs, be to, ir atsakymas akivaizdus... Vis dėlto Stevie nenorėjo praleisti progos pelnyti savo koledžui kelis taškus, todėl skubiai pakėlė ranką. Vis dėlto iš pažiūros lengvų taškų norėjo ne ji viena, todėl prieš atsakant teko išklausyti keleto atsakymų.
- Kokia nauda iš šios pamokos? Manau, kad kaip ir akivaizdu, o jau ir paminėta. Vis dėlto norėčiau pridurti, kad šios pamokos nauda yra ir ta, kad čia ne tik išmokstame, kaip apsiginti nuo kerų ar piktųjų padarų, tačiau tai yra ir tam tikra prevencija, kaip atpažinti pavojų (užkeiktą daiktą, juodąjį magą ir pan.) iš anksto, kol dar realaus pavojaus nėra.
Stevie nutilo ir tylomis pasvarstė, ar jos atsakymas pakankamai originalus. Netrukus ji prabilo vėl, kad atsakytų į antrąjį klausimą:
- Pagrindinė priežastis, kodėl Nedovanotinus kerus naudojantys burtininkai yra pavojingi, yra, ko gero, ne ta, kurią minėjo kiti. Manau, kad pagrindinis pavojus yra tas, kad jie nepaiso taisyklių ar net įstatymų. Visi žino, kad Nedovanotini kerai yra uždrausti, bet tokie burtininkai to nepaiso ir tai daro. Manau, kad jie ir kitose gyvenimo situacijose gali nepaisyti įstatymų, kas daro juos dar pavojingesnius.
Na, ir prišnekėjau, pagalvojo Stevie, pabaigusi kalbėti. Netrukus ji su tam tikru smalsumu jau klausė, ką dar pasakys bendraklasiai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Stevie Green »
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Astronomijos profesorius
 • *
 • 143
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 10 mėnesių »
Matthew į pamoką slinko šiek tiek prisibijodamas. Berniukas pamažu apsiprato su gyvenimu magijos pasaulyje, tačiau pats pamokos pavadinimas skambėjo baisokai. Tikėkimės, mūsų ten niekas neužpuls? mintyse paklausė savęs pirmakursis. Įėjęs į klasę berniukas linktelėjo maloniai atrodančiai mokytojai, bet nupėdino iki pat klasės galo ir įsispraudė į kamputį. Vis dėlto klausimai nepasirodė sunkūs, tad Matthew kiek palaukęs pakėlė ranką ir prabilo:
- Manau, kad pagrindinė šios pamokos nauda yra ta, kad mes čia galime susidurti su kažkuo nauju. Juk čia nesimokome juodosios magijos, bet žinoti, kas tai yra, reikia. Tad šioje pamokoje susiduriame su kažkuo, kuo, tikėkimės, niekada nesusidursime.
Prieš atsakydamas į antrąjį klausimą Matthew susimąstė. Kas tie nedovanotini kerai? Tačiau išklausęs kelių atsakymų grifiukas maždaug įsivaizdavo, kas tai galėtų būti, tad atsakė:
- Nedovanotinus kerus naudojantys burtininkai yra pavojingi dėl to, kad žmogus gali tapti kad ir netyčine auka. Juk tas, kuris nežudo, netyčia nenužudys. Tačiau jeigu burtininkas naudoja žudomuosius kerus, jis gali netyčia nepataikyti ir nužudyti kitą...
Nesąmonę pasakiau, ar ne? Bet kartotis nesinori... pagalvojo Matthew pabaigęs kalbėti.
Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi. E. M. Remarque

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • ****
 • 261
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 10 mėnesių »

Susikišęs rankas į tamsių kelnių kišenes, septintakursis žingsniavo naujokėliais atakuotais koridoriais tolyn iki pat erdviosios klasės, kurioje turėjo vykti eilinė apsigynimo nuo juodosios magijos pamoka. Visai nebuvo keista matyti strazdanosį tokį atsipūtusį, ypač tada, kai egzaminai netykojo už kiekvieno kabineto durų, o vasaros vėjas vis dar kedeno smaragdinių akių savininko plaukus. Nors rugsėjis tik prasidėjo, tačiau spalvoti gandai, žinoma, neaplenkdami ir Natuko, iš lūpų į lūpas skriejo kur kas greičiau už tokius pat spalvotus lapus. Ir nors kasmetinė profesorių kaita buvo ne itin naujas įvykis Hogvartse, vis tik kasmet jis sukeldavo nemažą smalsuolių antplūdį šviežių dėstytojų pamokose. Apsigynimas nuo juodosios magijos to taip pat neišvengė ir net susilaukė gan reto svečio.
Rusvaplaukiui visai nerūpėjo panašaus pobūdžio pamokos, jei gerai išmanysi kerėjimo ir nuodų bei vaistų meną, tai ir mokėsi nuo jo apsiginti, - vis mintydavo vaikinukas.
 Galiausiai žengtelėjęs klasėn, septyniolikmetis kiek kilstelėjo tankius antakius. Įprastinės, sėdimąją kankinančios, gigantiškų suolų eilės buvo pradingusios, o nuostabos nerodantys saujos mokinukų veidai - jau spėję apsiprasti su jaunosios profesorės Rožės roža.  Maloniai vyptelėjęs juodaplaukei, Natanielis atsargiai krestelėjo ant šaltų grindų ir nejučiomis apsidairė, bandydamas surasti bent vieną pažįstamą snukutį.
- Geras klausimas, - išsišiepęs, balsu pamintijo klastuolis, vos tai braškei prisistačius ir nedelsiant pradėjus teorinę dalį. Po kelių minučių besikartojančių bendraklasių pliurpalų, strazdanius ne itin mandagiai pradėjo vartyti žalsvas akutes ir galiausiai neiškentęs, prabilo:
- O kokia nauda mums gyventi, jei vis tiek mirsim? Tiesą sakant, šios pamokos nėra naudingos, nes visko galima išmokti ir kitose kerėjimo ar nuodų ir vaistų pamokose, - skėsčiodamas rankomis, kalbėjo septintakursis, - mano manymu, Nedovanotinus kerus naudojantis burtininkas nėra pavojingas. Kodėl visi galvojate,- jau kreipėsi ne tik į profesorę, - jog tik koks žudikas ar, kaip, kad sakė kažkuri mergiotė, negerbiantis įstatymų pilietis švaistosi tais kerais į kairę ir į dešinę. Nemanote, kad Nedovanotini kerai gali būti puikiausia apsigynimo priemonė? Ir tarp kitko, kodėl pavyzdžiui koks Conjunctivitus burtažodis, kuris sukelia baisų akių skausmą ir net apakina yra leistinas, tačiau jau Nukryžiavimo kerai, sukeliantys,  lažinuosi, tokią pačią agoniją, jau yra Nedovanotini? - Nejučiomis atsistojęs, drąsiai diskutavo Natanielis, tuo pačiu kiek piktindamasis tokia, vaikinuko nuomone, kvaila kerų kvalifikacija. - Taip pat kuo Legilimens kerai, kurių pagalba žmogus gali įsibrauti ar net valdyti kito protą ir mintis skiriasi nuo Valdymo užkeikimo? Tarsi Imperio burtai būtų baisesni. Žvelkite plačiau. Ne visada gėris yra geras, o blogis - blogas. Tai tik sumauti stereotipai. - Augustas nutilo, tačiau kiek palūkėjęs, įstengė vyptelėti rubininės suknės savininkei ir švelniau pridūrė, - tikiuosi, kad esate objektyvi bei priimate kitokios nuomonės išsakymą.

*

Iris Amherst

Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 10 mėnesių »
Iris beeinant į sekančią pamoką, kurios nebe prisiminė jau, per ilgas vardas ir tiek, nebuvo ypatingai puikioje nuotaikoje. Mat kažkurio, arba kažkurios, protinguolių numesta smirdanti kojinė buvo tiesiai prie jos lovos miegamajame ir pažadino ją ankščiau nei vištas. Tad dabar ji sekė keletą vyresnių šiek tiek mokinukų, pasirodo tiesiai į apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Na suraskit bent vieną juodąjį burtininką šimto kilometrų atstumu nuo Hogvartso. Lyg būtų čia nuo ko gintis. Vos įžengus pro duris, profesorė per daug maloniai šypsojosi klastuolei. Amherst tiesiog vyptelėjo profesorei, ir dar labiau susigadino nuotaiką, pamačiusi, kad suolų nėra. Patogumo lygiui duočiau dešimt balų iš antro galo. Pastebėjusi vieną vyresnį vaikiną iš to pačio koledžo kaip ir ji, mergaitė atsisėdo ant žemės netoli jo. Vos jos sėdimajai palietus šaltas grindis, pasigirdo pastarojo monologas. Ir kaip žmonės nepavargsta tiek kalbėti. Jos pačios nuomonė buvo kiek kitokia.
- Pagal manę, apsigynimo nuo juodosios magijos mokymas yra bevertis. Suraskit man bent vieną pavojingą juodąjį burtininką, kuris nesislapstytų arba nesėdėtų Azkabane. Ir juo labiau, jeigu pirmakursius jau to mokote, kaip jūsų manymu pirmakursis apsigins? Beviltiška. Plius, tokių burtininkų mūsų kraštuose mažėja, tad jokios prasmės.- vis dar su prasta nuotaika ji sukryžiavo rankas, visą kalbą sėdėdama ant žemės sukryžiuotomis kojomis.
 Nusisukusi nuo visų, ji tiesiog žiūrėjo į vaizdą pro langą, neketindama staiga būti linksma ir nepaniurus.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • III kursas
 • *
 • 218
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 10 mėnesių »
Mayra negalėjo patikėti, kad ji ištvėrė pirmuosius mokslo metus Hogvartse. Vasarą namuose jai visa tai atrodė kaip sapnas, bet tai buvo realybė. Mergaitė, jau antrakursė, susisupusi į žieminį apsiaustą, nors vis dar siautė užsilikę nuo vasaros šilumos gūsiai, žingsniavo koridoriumi, kurį užplūdo pasimetę pirmakursiai. Mayrai atrodė, kad nuo pirmo kurso ji nė kiek nepasikeitė ir vis dar yra ta maža pasimetusi mergaitė. Besišypsodama, klastuolė įžengė į klasę, bet pamačiusi, kad teks sėdėti ant grindų, iškart susiraukė. Geriau stovėti ir deginti kalorijas negu susimušti užpakalį ir po to negalėti sėdėti kitose klasėse. Tad Mayra ir liko stovėti. Išgirdusi klausimus tik pavartė akis, bet pakėlusi ranką atsakė:
-Apsigynimas nuo juodosios magijos yra svarbus jeigu nori rinktis profesiją susijusią su, aišku, juodąja magija. Bet kaip jis,-mergaitė mostelėjo į neseniai kalbėjusį klastuolį ranka.-sakė, kodėl vieni kerai ,,leistini", o kiti - ne? Kas išvis sugalvojo magiją skirstyti į juodąją ir baltąją? Kodėl šios pamokos nepavadinus tiesiog ,,Apsigynimas nuo magijos"? Juk beveik visi burtai gali būti panaudoti puolimui, tad ar jie nuo to tampa ,,blogais" ir tu užsiimi ,,juodąja" magiją? O burtininkai, naudojantys uždraustuosius kerus yra lygiai tiek pat pavojingi kaip bet kuris burtininkas, gebantis normaliai naudoti magiją. Taigi, negi visi burtininkai yra pavojingi? Taip. O kuom jie pavojingi? Savo drąsa nepaisyti visuomenės normų ir įstatymų.
Išbėrusi litaniją, Mayra atsirėmė į sieną, nes jai apsvaigo galva ir akyse pradėjo temti, o galūnės nutirpo. Mergaitė nuleidusi galvą tankiai kvėpavo. Svaigulys praėjo ir ji silpnai šyptelėjo mokytojai.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

 • IV kursas
 • *
 • 39
 • Taškai:
 • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 10 mėnesių »
Netrukus į klasę įbėgo vis dar alsuodamas Drakundukas, kuris buvo apsirengęs senu nusitrynusiu rudu švarkeliu, juodomis kelnėmis ir senais nusitrynusiais rudais batais. Pasitaisęs švarkelį ir labiau pasitempęs kelnes berniukas pasisveikino profesorei:
- Laba diena, mokytoja! - pasisveikinęs Drakundukas pamojavo kaire ranka mokytojai ir netrukus nustojo mojavęs, kai pastebėjo, kad nebėra jo mėgstamo suolo. Išsigandęs Grinčas jautėsi pasimetęs, o jo galvoje sukosi be galo daug minčiųViešpatie aš nužudžiau savo suolą...taip ir maniau, kad nereikėjo neštis maisto - dabar jis suvalgė stalą!keikdamas mintyse stalo dingimą berniukas norėjo pabėgti iš klasės, tačiau nežinojo, kaip tai padaryti, todėl palengva truputį šlubuojančiu žingsniu prisiartino prie sienos ir tyliai slinko į kampą, kuriame pasijautė mažumėlę drąsiau.  Šiek tiek atsigaudamas nuo patirto netikėtumo Drakundukas išsigando antrą sykį, kai išgirdo pirmąjį klausimą:Vaje..kas yra apsigynimas nuo juodosios magijos? O tai susiję su maistu..tikriausiai, kad tai bus su dinozaurais susijusi pamoka: dinozaurai pikti, o juodoji magija irgi taip pat pikta...  filosofuodamas tarsi graikų filosofas Drakundukas ryžosi atsakyti į pirmąjį mokytojos užduotą klausimą:
- Na aš manau, kad ši pamoka naudinga, nes galima sužinoti kažką naujo apie juoduosius dinozaurus, kuriuos gali sukurti tik juodosios magijos burtažodžiai, - pajautęs, kad galėjo nusišnekėti Drakundukas jautėsi nesmagiainorėčiau pabėgti.. drebančiu balsu Grinčas stengėsi toliau tęsti savąjį atsakymą į kitus klausimus, bet jo drąsa ir ryžtas kalbėti pamažu mažėjo, - kadangi uždrausti kerai yra neleistini, todėl juos naudojantys burtininkai gali atimti gyvybę ir drauge gali peržengti žmoniškumo ribas, pavyzdžiui, pavergti kito burtininko kūną ir tada jį valdyti iš vidaus. Nutilęs Drakundukas nusiminė ir, išsitraukęs iš kuprinės keksiuką, ėmė kampe valgyti.. niam niam niam..                                             
niam niam niam

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 529
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 10 mėnesių »
Šiandien galima buvo pasakyti, jog šeštakursė grifė tiesiog vilko kojas. Apsigynimo nuo juodosios magijos Klarė nemėgo. O gal apsigynimas nuo juodosios magijos nemėgo Klarės? Dalykas, šiaip ar taip ilgaplaukei nesisekė.
Užėjusi į kabinetą ir pasisveikinusi su profesore pamatė, jog įprastai riogsančių sunkių suolų nebuvo. Profesorės grifė nepažinojo. Šioje vietoje ilgiau nei kelis metus niekas neužsibūna. Taip sakė ir kai Klarė buvo dar pirmakursė.
Įsispraudusi kur toliau nuo profesorės, neduok Merlino barzdą išstumdyti suolai reikš vien praktinę pirmąją pamoką, ji laukė varpo, kuris bent jau netruko suskambėti.
Profesorei uždavus klausimą įsitempęs merginos kūnas kiek atsipalaidavo.
- Nauda. Na turėtumėm išmokti apie tai, kokie pavojai gali tykoti susidūrus su juodąja magija. - Ilgaplaukė iškvėpė tekstą. - Niekas nesako, kad būsime pasiruošę tikriems pavojams, mat tam paruošia tik gyvenimas, tačiau bent žinosime savisaugos priemones. - Liauni šešiolikmetės pečiai pakilo jai vėl įkvėpiant. - O burtininkai naudojantys uždraustus kerus, nedovanotiną magiją pavojingi tuo, jog nuo jos itin sunku apsiginti. Nepadės nei Protego nei Repello, tik itin galingi, dažniausiai ne vieno burtininko skleidžiami kerai gali padėti bent laikinai apsisaugoti nuo itin stiprios, dažnai kankinama mirtimi pasibaigiančios juodosios magijos.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • II kursas
 • *
 • 131
 • Taškai: 70
 • Lytis: Vyras
 • Turėk drąsos naudotis savo protu.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 10 mėnesių »
   Marcus'as Sarcasmison'as užsimiegojęs įžengė į klasę, į ją pliekste plieskė saulė bei spigino į vargšes užsimiegojusias raudonas akis. Atrodė jis turbūt bemaž kaip vampyras.
   Kai akys pagaliau priprato prie šviesos, berniukas gavo nustebti. Iš klasės buvo išgaravę visi stalai ir kėdės. ,,Kas čia dabar?" - grifiuko krūtinėje viskas užšalo, akys išsiplėtė, miegai išsilakstė. Nejaugi pati pirma pamoka jau bus skirta kovoms? Taigi jį supalys kaip obuolį... O jis juk beveik niekada Apsigynimo nuo Juodosios magijos pamokų nelankė... Ragas, bro, ragas...
   - Nauda tokia, kad mes nebūsime supa... Hm, išmoksime apsiginti nuo Juodosios Magijos bei ją atpažinti, įgausime žinių apie gynybinę magiją... Galbūt ir apie tamsiąsias būtybes šio to išmoksime? - netvirtai, nė neapgalvojęs savo žodžių, kalbėjo trečiakursis. Giliai širdyje tikėjosi, kad už atsakinėjimą neteks būti pakviestam pirmajam į kovą. - Tokie burtininkai gali... neigiamai paveikti tiek atskirus asmeninius žmonių ryšius, sveikatą ar psichiką, tiek pakenkti ištisoms žmonių grupėms ar šalims. Ir tai būna nebūtinai tiesioginis kenkimas, po Juodosios Magijos panaudojimo daug žmonių pajaučia blogį net per atstumą ar netiesiogiai jos veikiami, - paskubomis bėrė jis.

Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 10 mėnesių »
Lucy stebėjo visus vaikus ir jų klausėsi. Atsakymai ją tenkino ir džiugino, tad merginai darėsi vis labiau įdomu, ką tie vaikai sugeba. Mergina vis kažką rašteldavo į užrašų knygutę ir laukė, kol atsakymai baigsis.
-Išgirdau tikrai įdomių ir vertų dėmesio atsakymų,- nužvelgusi visus Lucy tęsė.-Bet atkreipsiu dėmesį tik į kelis. Ir čia mintis visiems, neteisiu už kitokį mąstymą, bet Apsigynimo nuo Juodosios Magijos jūs neišmoksite kitose pamokose. Pasakykite, kiek kartų mokėtės kitose pamokose apsisaugoti nuo kažkokių baisių padarų, ar turėjote išmokti gynybos burtažodį?-dabar jau išnykus šypsenai veide mergina tyliai atsiduso. Dar kartą nužvelgusi visus iki vieno ji žvilgtelėjo į savo užrašus ir greit išsibraukė pirmąją eilutę.
-Taip, yra daugybė burtų, su kuriais galima padaryti taip pat daug žalos, bet taip yra. Ir, kaip ir panelė Karter jau paminėjo, nuo nedovanotinų kerų žmogus neapsigins jokiais protego, ar kažkuriais kitais burtažodžiais. Nuo šių kerų galima apsiginti tik išsisukant nuo jų, pasislėpus ar nespėjus burtininkui ištarti burtažodžio sustabdyti jį. Magijos Ministerija turėjo daug bėdų su šiais kerais, todėl juos uždraudė. Ir taip, pasauly yra daug burtininkų, kurie neliečia šių uždraustų kerų ir yra pavojingi. Bet primenu visiems, kad naudojantys nedovanotinus kerus burtininkai yra stiprūs ir bebaimiai ir tai nereiškia, kad jie neturi proto, jie nesišvaisto bet kur burtažodžiais ir jiems nebus jokio „netyčinio“ nužudymo. O beje... Apsiginimas naudojant tokius kerus... Nejau tai jūsų nepavers tokiu pačiu žiauriu žmogum, kokių daugelis bijo?,-pagaliau nutilusi Lucy palaukė, kol vaikai priims, arba atmes informaciją. Ji tikėjosi, kad bent truputėlį privertė susimąstyti prieš ją esančius mokinius ir užvertė savo užrašų knygutę.
-Na, o dabar noriu, kad visi ateitų už mano stalelio ir pradėsiu aiškinti praktiką,-palaukusi, kol vaikai susirinks mergina pasižiūrėjo, ar netyčia neturi buteliuko vandens. Bet, deja, neradusi jo nusiminė. Nelengva... Išgyvensiu.
-Šiandienos praktikoje norėsiu patikrinti, kaip gebate greitai įsisavinti naują informaciją, panaudoti senąją, kaip gebate bendradarbiauti ir, aišku, ką gebate. Duodu jums laiko iš knygų pasikartoti burtažodžius, bet būtent tokius, kurie padės apsiginti nuo nedovanotinų kerų. Ne, man nereikia jokių pasiaukojimo kerų ar kažko panašaus. Susiraskit paprastus, bet pravarčius burtažodžius,- taip pasakiusi ji mostelėjo lazdele ir į klasės vietą, kur kažkada buvo suolai, atskrido „žmonės“ su juodais apsiaustais ir burtų lazdelėmis rankose, nors iš tikrųjų ten tik buvo apsiaustai ir lazdelės.
-Žengus toliau, nei yra mano stalas, jūs būsite mūšio lauke,-šyptelėjusi mokiniams ji vėl tęsė.-Šie žmonės neužilgo išnyks ir jų yra lygiai tiek, kiek jūsų. Kiekvienam po vieną. Jūs turėsite išeiti į mūšio lauką, kur, kaip matote, nėra už ko pasislėpti ir bet kada prie jūsų gali atsidurti koks nors žmogiukas juodu apsiaustu. Turėsite apsiginti nuo jo, jei jums nepavyks ir jus palies žalia spalva – žudymo kerai, raudona spalva – nukryžiavimo kerai ir geltona spalva – užvaldymo kerai, žaidimas baigtas. Bet tikiuosi tai nutiks mažai daliai mokinių, tikiuosi, kad vyresni padės apsiginti jaunesniems, kadangi šie žmonės gali pulti ir keliese vieną,- šyptelėjusi Lucy jau norėjo pradanginti apsiaustus, kai prisiminė dar kai ką.-Vos nepamiršau... Nesijaudinkite, jus tiesiog palies švieselė, nuo kurios neilgam liks dėmelė,–pagaliau pabaigusi ir pamojus lazdele išnyko tie apsiaustai, o mergina stebėjo mokinius, kol jie kartojasi burtažodžius.
-Na, lėkit į mūšio lauką, te, kad ir į ką tikite, padeda jums,- taip pasakiusi profesorė atsitraukė šalin ir su šypsena laukė gražaus reginio ir tikėjosi, kad mokiniai bent truputį pasistengs.
(Paieškot burtažodžių, perėjus stalą vaizdas nesikeičia, po kiek laiko atsiranda juodas apsiaustas nuo kurio reikia gintis. Prašau 3 postų. Sėkmės)

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • ****
 • 261
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 10 mėnesių »
Išgirdęs porą panašių atsakymų į savo, Natanielis silpnai vyptelėjęs, nužvelgė šalininkes.
Klastuoliai laikosi kartu, - linksmai sau pamintijo vaikinukas.
 Deja, pagaliau prabilus ir profesorei, strazdaniaus šypsena kaip mat išblėso.
- Tiesą sakant, taip. Mokėmės. Bent jau aš tikrai dalyvavau keliose kerėjimo, magiškų gyvūnų priežiūros ir net herbologijos pamokose, kuriose teko išmokti bei panaudoti keletą gynybos burtažodžių, - nemandagiai pertraukdamas dėstytojos kalbą, ginčijosi Lizertas.
- Ne, nepavers, panele, - profesorei tęsiant kalbą, apsigynimo, naudojant Nedovanotinus kerus, tematika, vėl burbtelėjo smaragdinių akių savininkas, - juk tai - savigyna. Argi koks nors bemagis asmuo ar net paprasčiausias žiobaras būtų baisus smurtautojas, jei keliais stipresniais spyriais, apsigintų nuo kokio nors žudiko - maniako? Tai tik tavo paties reikalas ar lyginsi save su jais, ar savo poelgius priimsi kaip paprastą ir visai nedraustiną savigyną.  Natanielis nutilo. Įdomu, ką dabar atsakys, - nebyliai pagalvojo berniokas. Jaunajai profesorei visus pakvietus prie savo stalo, žalsvaakis per daug neskubėdamas palengva nupėdino link jo. Pirštų galiukais pavartęs kiek aptriušusią knygiūkštę, gulinčią ant dėstytojos stalo krašto, septintakursis ne itin įdėmiai klausėsi praktinės dalies instruktažo ir panelei Rožei galiausiai pabaigus aiškinti užduotį, rusvaplaukis akutėmis nuskenavo visus mokinukus bei suradęs mažųjų gyvačių būrelį, patraukė šio pusėn.
- Na, jauniklės, kas norit į komandą? - Išsišiepė mažiukėms Natukas ir palūkėjęs pridūrė, - gal kuri nors iš jūsų turit ypatingų gebėjimų, labai praversiančių „mūšyje"?*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • III kursas
 • *
 • 150
 • Taškai:
 • Ta, kuri stebi saulėtekius ♥
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 10 mėnesių »
Daniela suprato, kad mintyse atsakė gerai - bent jau iš pastabėlių, kurias paminėjo naujoji profesorė. Jos praktinė užduotis merginai pasirodė ne tokia jau ir sudėtinga. Pagalvojo Daniela penkios minutės prieš ją nužudant. Klastuolė atsivertė sunkią, burtažodžių prikimštą knygą. Jos visai neviliojo iš naujo skaityti žinomus kerų pavadinimus, tačiau ji norėjo bent jau patenkinamai pasirodyti ir "nemirti" tik įžengus į mūšio lauką.
Mintyse pakartojus kelius paprastus, bet tikrai pravarčius burtažodžius {žemių sienos, dūmų užsklandos, vėjo gūsio} ir jau norėjo eiti, kai prie jos ir grupelės įvairaus amžiau Klastuolių priėjo vyresnis rusvaplaukis vaikinas iš to pačio koledžo {lyg ir vardu Natanielis} ir pasiūlė burtis į grupelę. Bet kas, pažįstantis Kravitz, žino, kad ji daug mieliau dirba viena ir netiki skirtingų, nederančių asmenų grupelių sėkme - o mergina tikrai skyrėsi nuo šalia stovinčių Klastuolių ir tikrai nemanė, kad galėtų būti dalis "darnios komandos". Tačiau tada Daniela išvydo, kad dauguma mokinių eina bent jau dviese, o ir mokytoja skatino nesikauti vienam. Kas geriau - gauti gerą pažymį su grupele tavo koledžo mokinių ar susiauti vien dėl to, kad nenori bendrauti?
Todėl mergina pusiau niurnėdama pasisiūlė į Natanielio komandą, nors širdyje suprato, kad komandoje jai nesiseks lygiai taip pat.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019