0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1402
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #15 Prieš 5 dienas »
   Sorenas von Sjuardas vaikštinėjo po klasę, patylomis stebėdamas, kaip moksleiviai bando sukurti mažytes savo panacėjas. Tai buvo jam bene įdomiausia užduoties dalis, nors dar įdomiau buvo laukti, kol jie jas dar ir pristatys. Bet neilgai trukus tokiai ramybei netikėtai profesorius išgirdo pagalbos prašymą. Automatiškai atsigręžęs į ten, iš kur jį šaukia, eliksyrininkas nuskubėjo ir išvydo Grifų Gūžtos prefektą, Jasmine. Ši žiūrėjo į jį - žiūrėjo?! - tikromis žmogiškomis akimis. Profesorius kistelėjo antakį, pamanęs, kad pasivaideno.
   - Ne, nepakenks, viskas apsaugota, - papurtė galvą jis užtikrindamas, kad grifiukė jaustųsi saugiai ir drąsiai eksperimentuotų. - O tau... pagalbos nereikia? - lėtai, nedrąsiai pasiteiravo. Atrodo, jog būtent ši mergina visada prašydavo jo pagalbos. Ar ne ji buvo akla?
   Vampyro uoslė užjuto ir pasikeitimus iš vieno katilo. Panašu, kad klastuolei nepasisekė su eliksyru - Sorenas dar pamatė, kaip ji išpylė eliksyrą.

   Po kiek laiko kilstelėjo dar viena ranka - vėl grifo. Nedelsdamas Nuodų ir Vaistų dėstytojas nužingsniavo prie Stevie Green, atrodo, vienos iš naujokų grifų, jam dar nematytų. Žvilgtelėjęs į katile esantį ir su vandeniu susimaišiusį eliksyrą, profesorius dar palenkė galvą virš jo.
   - Čia eliksyras nuo skausmo, pasižymi gana bendromis savybėmis... Tai nieko blogo, jei jis bus tavo eliksyro pagrindas. Tačiau jeigu maišysi į jį vaistų nuo slogos, verčiau įberk nedidelį žiupsnelį Akhamarano rago miltelių. Padės susimaišyti, viskas gerai, nebijok, - profesorius uždėjo ranką antrakursei ant peties. Kiek atsitraukė, dar luktelėjo, ar jai neiškils daugiau klausimų.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 10 metų vedęs NIV pamokas. Beje, vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

Kas verda eliksyrus iš mandragorų, o kas - iš ašarų, plunksnų ir kančių...

*

Prisijungęs Stevie Green

 • II kursas
 • *
 • 74
 • Taškai: 113
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #16 Prieš 5 dienas »
Stevei gerokai atlėgo širdis, kai profesorius atsakė netikėtai maloniai ir draugiškai. Netgi pasakė, kaip galima patobulinti eliksyrą. Kad ir kas bebūtų tas Akha... kažkas, kodėl gi nepadarius to, ką siūlo profesorius, užuot bandžius kažką sukurti? Juk tikrai nesukursiu nieko normalaus mąstė grifiukė.
- Ačiū, - sumurmėjo Stevie, tikėdamasi, kad profesorius nesuprato, kad tas dalykas, kurį jis patarė panaudoti eliksyrui, skamba jai kaip baisiausias keiksmažodis. Kurį laiką von Sjuardas pastovėjo Stevei už nugaros, kas ją labai trikdė, tad ji kurį laiką tik maišė savo eliksyrą. Mokytojui atsitraukus, ji nuskubėjo prie stalo ir ten rado ryškiai, net kokčiai geltoną mėgintuvėlį, ant kurio buvo parašyta "Stipriausi vaistai nuo slogos". Mergaitė nusinešė mėgintuvėlį prie savo katilo ir nuėjo ieškoti to neaiškaus daikto, kol visiškai neužmiršo, kaip jis vadinasi. Ten buvo kažkokie milteliai. Velniava, kodėl tas žodis negalėjo paprastesnis būti. Ar šitas? Ahromanono drožlės. Nee, čia drožlės, man miltelių reikia. Stevie gana ilgokai rausėsi po visas priemones, kol pagaliau rado mažą indelį su lipduku "Akhamarano rago milteliai". Turėtų būti šitas nusprendė mergaitė ir šią dėžutę taip pat nusinešė prie savo stalo.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • II kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #17 Prieš 5 dienas »
Mayra teoriją pratylėjo, nes labai jai tingėjosi aiškinti kuom Felix Felicis galingesnis už panacėją, bet su malonumu išklausė kitų mokinių atsakymų. Prasidėjus praktinei daliai, klastuolė užkaitė katile vandenį ir nuėjusi pasiėmė tris buteliukus: Eliksyrą nuo įvairių bėrimų, kažkokį žalią eliksyrą su nusitrynusia etikete ir Eliksyro nuo nudegimų koncentratą. Atsargiai pastačiusi buteliukus ant savo suolo, juodaplaukė atsivertė vadovėlį ir perskaičiusi jame esančią medžiagą pradėjo intensyviai galvoti. Jeigu koncentratas, tai reikia jį atskiesti, bet neparašyta kokiu santykiu, bet eh, kaip nors. Pabandykim santykį 1:2. Mergaitė sumaišė šaukštą rubino spalvos eliksyro su dviem šaukštais vandens ir supylė į katilą. Užkaitęs gėralas pasidarė permatomas. Patenkinta klastuolė užkimšo buteliuką ir pažvelgė į sekantį, žalią, su neįskaitoma etikete. Minutėlę ar dvi padvejojusi, Mayra paėmė ploną indą ir gerai šliūkštelėjo dalį jo turinio į katilą ir pamaišė pagal laikrodžio rodyklę tris kartus. Katile buvęs skystis pajuodavo ir pasipylė iš katilo pilkos putos fontanu. Išsigandusi mergaitė greitai atšoko nuo darbo vietos, tikėdamasi, kad karštos ir neaiškios putos neužkrito ant ko nors, ir sušuko:
-Profesoriau! Padėkit!

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • II kursas
 • *
 • 74
 • Taškai: 11
 • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #18 Prieš 5 dienas »
Markas teorijos dalį pramiegojo ir būtų mielai pramiegojęs ir praktiką, jeigu ne šurmulys prasidėjęs klasėje ir baisiojo profesoriaus vaikštinėjimas aplinkui. Žiovaudamas berniukas atsistojo, uždegė ugnį ir susirinkęs darbo priemones pradėjo kurti ,,panacėją". Atsargiai į įkaitusį katilą įpylęs vandens, berniukas apsižiūrėjo, kokius buteliukus atsinešė. O jis atsinešė eliksyrus nuo viduriavimo, karščiavimo ir vėmimo. Na, sukursiu ,,panacėją" nuo pilvo ligų, kaip ten jos... Gastrokažkas... Ei, tai juk nesvarbu! Susikaupk! Į vandenį įpylęs tris šaukštelius eliksyro nuo viduriavimo berniukas gerai jį įmaišė mayšydamas prieš laikrodžio rodyklę penkis kartus. Bepilant eliksyrą nuo vėmimo, kažkas pradėjo šaukti profesorių ir tai išgąsdino Marką ir šis įmetė visą buteliuką į katilą. Katile buvęs skystis pradėjo burbuliuoti ir šnypšti bei pats katilas pradėjo lydytis iš apačios. Nustebęs berniukas tiesiog atsitraukė ir pakelęs ranką laukė, kol profesorius sutvarkys jo padarytą jovalą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1402
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #19 Prieš 4 dienas »
   Vos profesorius atsitraukė nuo dviejų pasimetusių grifiukių, pagalbos ėmė šauktis du kito koledžo - Klastūnyno - nariai. ,,Ar tik nebūsiu per sunkią užduotį davęs?" - pamintijo Sorenas, paskubomis žingsniuodamas prie Mayros Wallflower. Jeigu jį ir toliau šaukinės tokiais tempais, pamokos gale jis bus nubėgęs visą maratoną tarp stalų, o barzda bus peršlapusi nuo prakaito lyg įmerkta į ežerą. Ir varvės, gadindama eliksyrus. Ir liežuvis bus ištįsęs iki grindų, žodžiu, vaizdelis bus labai jau... traukte traukiantis į eliksyrų gamybos pamokas.
   Visgi nepernelyg kreipdamas dėmesį į vaizduotės kuriamus savo atvaizdus Sorenas jau stovėjo prie Mayros. Iš katilo veržėsi pilkos putos. Profesorius paėmė sidabrinį samtį ir kelissyk pamaišė viralą prieš laikrodžio rodyklę. Putos beveik kaipmat susitraukė ir sulipo atgal į katilą.
   - Reikėtų daugiau atidumo, panele Wallflower, - pastebėjo profesorius. - Maišyti reikia tik prieš laikrodžio rodyklę, tikrai tai minėjau, - tarė ir susiprato, kad visgi pasakė ne visai taip. Et, bala nematė. - Jei darsyk ims kilti putos, įpilk lašelį mėnulgėlės acto. Yra buteliukas ant mano stalo.
   Sutvarkęs šį reikalą von Sjuardas nužygiavo prie kito klastuolio - Marko. Šis atrodė kiek jaunesnis už Mayrą. Bet štai prisidirbęs tai buvo gerokai labiau, negu jo koledžo draugė.
   - Kokį į katilą įmetei buteliuką? - paklausė profesorius, katilo apačiai lydantis ir šnypščiant ant stalo. Kiek padvejojęs juodabarzdis mostelėjo lazdele ir prastas vaizdas dingo nuo stalo - liko vien švarus ir nesugadintas berniuko katilas. - Būk atsargesnis, - perspėjo profesorius.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 10 metų vedęs NIV pamokas. Beje, vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

Kas verda eliksyrus iš mandragorų, o kas - iš ašarų, plunksnų ir kančių...

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • III kursas
 • *
 • 62
 • Taškai: 45
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #20 Prieš 4 dienas »
Sėdėdama kažkur galiniame suole, Ellie skaičiavo klasėje suraizgytus voratinklius. Vienas.. Du.. Trys.. Ai ne, ten tas pats. Va, čia jau trys.. Ir pagaliau jos ausis pasiekė profesoriaus balsas. Vadinasi, teorija baigta. Kodėl Elė tylėjo? Nes neturėjo nė žalio supratimo, kas ta panacėja. Keturi.. Na, gal taip ir geriau - užtat turėjo marias laiko viską apsvarstyti bei nusiteikti darbui. Ir, žinoma, suskaičiuoti bent mažą dalelę voratinklių.
Išklausiusi tamstos von Sjuardo kalbos, tamsiaplaukė pirmiausiai griebėsi knygos. Penkiasdešimtasis.. Ir štai, visas šūsnis informacijos.
Citata
Psichologiniam skausmui turėtų būti teikiama pirmenybė - rūpintis išore neprotinga, kuomet pūva vidus. Vėliau turėtų būti gydomos širdies ligos, genetinės, infekcinės, vėžinės, peršalimai, alergija, lūžiai ir pnš.
Toliau grifė net nesivargino skaityti. Nenorėjo paskiau susivėlinti, o ir ištisi keturi puslapiai informacijos dabar nežavėjo. Atsislinkusi kėdę, mergiotė kilstelėjo iš savo vietos bei nubildėjo eliksyrų link. Rado gėralą nuo depresijos, bulimijos, anoreksijos, infarkto, aritmijos, diabeto, autizmo, laimo ligos, raupų, gripo bei atvirų kaulų lūžių. Šiaip ne taip susinešusi reikiamus ingredientus, Ellie pasičiupo samtį ir užkaitė jau katile slūgsantį vandenį. Rodos, bus nemažai darbelio.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • II kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #21 Prieš 4 dienas »
Profesoriui pamaišius katile buvusį skystį prieš laikrodžio rodyklę ir putoms pamažu išnykus, Mayra nusiramino ir lengvai atsiduso.
-Ačiū, profesoriau,-sumurmėjo klastuolė gėdingai nuleidusi galvą ir nedrąsiai priėjusi prie katilo pažvelgė į jo vidų. Eliksyro buvo likę perpus mažiau negu prieš putų incidentą. Na, bent jau galbūt labiau koncentruotas gausis. Liko trečiasis butelaitis. Juodaplaukė vis dar drebančiomis rankomis atsargiai jį atkimšo, bet prisiminusi profesoriaus žodžius, vėl užkimšo buteliuką ir jį padėjusi nuėjo prie mokytojo stalo pasiimti kažkokio acto. Gerai apsidariusi ir paskaičiusi etiketes, mergaitė surado mėnulgėlės actą ir dėl viso pikto nusinešė jį į darbo vietą. Tikiuosi, jo panaudoti neprireiks. Dabar jau tvirtomis rankomis Mayra atkimšo orandžinį eliksyrą ir supylė trečdalį jo į katilą bei pamaišė tris kartus prieš laikrodžio rodyklę.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • II kursas
 • *
 • 74
 • Taškai: 11
 • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #22 Prieš 4 dienas »
Mokytojui mostelėjus lazdele ir katilui susitasius, Markas tik linktelėjo profesoriui ir padėkojo, pasakęs, kad netyčia įmetė buteliuką eliksyro nuo vėmimo. Ką gi, viską teks pradėti iš naujo. Berniukas pažvelgė į jam likusius eliksyrus ir nuėjęs vėl pasiėmė eliksyrą nuo vėmimo. Grįžęs rudaplaukis labai tingėjo nešti katilą prispilti vandens, tad tiesiog išsitraukė lazdelę ir nukreipęs ją į katilą tarė:
-Aguamenti.
Iš lazdelės pasipylęs vanduo pripildė katilą ir berniukas dar vienu mostu uždegė ugnį ir vanduo pamažu pradėjo šilti. Kai vanduo katile pradėjo burbuliuoti, Markas sumažino ugnį ir įpylė truputėlį eliksyro nuo vėmimo ir išmaišė pagal laikrodžio rodyklę, kaip girdėjo profesorių sakant kažkam. Tada šliūkštelėjo pusę likusio eliksyro nuo viduriavimo ir vėl išmaišė. Na, ir paskutinis... Tikiuosi nieko nenutiks. Atsargiai įpylus truputėlį eliksyro nuo karščiavimo ir viską gerai išmaišius, eliksyras pakeitė spalvą iš šleikščios orandžinės į purpurinę.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017