4
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • *****
  • 1531
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #15 Prieš 10 mėnesių »
   Sorenas von Sjuardas vaikštinėjo po klasę, patylomis stebėdamas, kaip moksleiviai bando sukurti mažytes savo panacėjas. Tai buvo jam bene įdomiausia užduoties dalis, nors dar įdomiau buvo laukti, kol jie jas dar ir pristatys. Bet neilgai trukus tokiai ramybei netikėtai profesorius išgirdo pagalbos prašymą. Automatiškai atsigręžęs į ten, iš kur jį šaukia, eliksyrininkas nuskubėjo ir išvydo Grifų Gūžtos prefektą, Jasmine. Ši žiūrėjo į jį - žiūrėjo?! - tikromis žmogiškomis akimis. Profesorius kistelėjo antakį, pamanęs, kad pasivaideno.
   - Ne, nepakenks, viskas apsaugota, - papurtė galvą jis užtikrindamas, kad grifiukė jaustųsi saugiai ir drąsiai eksperimentuotų. - O tau... pagalbos nereikia? - lėtai, nedrąsiai pasiteiravo. Atrodo, jog būtent ši mergina visada prašydavo jo pagalbos. Ar ne ji buvo akla?
   Vampyro uoslė užjuto ir pasikeitimus iš vieno katilo. Panašu, kad klastuolei nepasisekė su eliksyru - Sorenas dar pamatė, kaip ji išpylė eliksyrą.

   Po kiek laiko kilstelėjo dar viena ranka - vėl grifo. Nedelsdamas Nuodų ir Vaistų dėstytojas nužingsniavo prie Stevie Green, atrodo, vienos iš naujokų grifų, jam dar nematytų. Žvilgtelėjęs į katile esantį ir su vandeniu susimaišiusį eliksyrą, profesorius dar palenkė galvą virš jo.
   - Čia eliksyras nuo skausmo, pasižymi gana bendromis savybėmis... Tai nieko blogo, jei jis bus tavo eliksyro pagrindas. Tačiau jeigu maišysi į jį vaistų nuo slogos, verčiau įberk nedidelį žiupsnelį Akhamarano rago miltelių. Padės susimaišyti, viskas gerai, nebijok, - profesorius uždėjo ranką antrakursei ant peties. Kiek atsitraukė, dar luktelėjo, ar jai neiškils daugiau klausimų.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas profesorius, senas kaip Žemės branduolys. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. Armata strigoi

*

Neprisijungęs Stevie Green

  • V kursas
  • *
  • 388
  • Taškai: 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #16 Prieš 10 mėnesių »
Stevei gerokai atlėgo širdis, kai profesorius atsakė netikėtai maloniai ir draugiškai. Netgi pasakė, kaip galima patobulinti eliksyrą. Kad ir kas bebūtų tas Akha... kažkas, kodėl gi nepadarius to, ką siūlo profesorius, užuot bandžius kažką sukurti? Juk tikrai nesukursiu nieko normalaus mąstė grifiukė.
- Ačiū, - sumurmėjo Stevie, tikėdamasi, kad profesorius nesuprato, kad tas dalykas, kurį jis patarė panaudoti eliksyrui, skamba jai kaip baisiausias keiksmažodis. Kurį laiką von Sjuardas pastovėjo Stevei už nugaros, kas ją labai trikdė, tad ji kurį laiką tik maišė savo eliksyrą. Mokytojui atsitraukus, ji nuskubėjo prie stalo ir ten rado ryškiai, net kokčiai geltoną mėgintuvėlį, ant kurio buvo parašyta "Stipriausi vaistai nuo slogos". Mergaitė nusinešė mėgintuvėlį prie savo katilo ir nuėjo ieškoti to neaiškaus daikto, kol visiškai neužmiršo, kaip jis vadinasi. Ten buvo kažkokie milteliai. Velniava, kodėl tas žodis negalėjo paprastesnis būti. Ar šitas? Ahromanono drožlės. Nee, čia drožlės, man miltelių reikia. Stevie gana ilgokai rausėsi po visas priemones, kol pagaliau rado mažą indelį su lipduku "Akhamarano rago milteliai". Turėtų būti šitas nusprendė mergaitė ir šią dėžutę taip pat nusinešė prie savo stalo.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

  • III kursas
  • *
  • 220
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #17 Prieš 10 mėnesių »
Mayra teoriją pratylėjo, nes labai jai tingėjosi aiškinti kuom Felix Felicis galingesnis už panacėją, bet su malonumu išklausė kitų mokinių atsakymų. Prasidėjus praktinei daliai, klastuolė užkaitė katile vandenį ir nuėjusi pasiėmė tris buteliukus: Eliksyrą nuo įvairių bėrimų, kažkokį žalią eliksyrą su nusitrynusia etikete ir Eliksyro nuo nudegimų koncentratą. Atsargiai pastačiusi buteliukus ant savo suolo, juodaplaukė atsivertė vadovėlį ir perskaičiusi jame esančią medžiagą pradėjo intensyviai galvoti. Jeigu koncentratas, tai reikia jį atskiesti, bet neparašyta kokiu santykiu, bet eh, kaip nors. Pabandykim santykį 1:2. Mergaitė sumaišė šaukštą rubino spalvos eliksyro su dviem šaukštais vandens ir supylė į katilą. Užkaitęs gėralas pasidarė permatomas. Patenkinta klastuolė užkimšo buteliuką ir pažvelgė į sekantį, žalią, su neįskaitoma etikete. Minutėlę ar dvi padvejojusi, Mayra paėmė ploną indą ir gerai šliūkštelėjo dalį jo turinio į katilą ir pamaišė pagal laikrodžio rodyklę tris kartus. Katile buvęs skystis pajuodavo ir pasipylė iš katilo pilkos putos fontanu. Išsigandusi mergaitė greitai atšoko nuo darbo vietos, tikėdamasi, kad karštos ir neaiškios putos neužkrito ant ko nors, ir sušuko:
-Profesoriau! Padėkit!

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • III kursas
  • *
  • 114
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #18 Prieš 10 mėnesių »
Markas teorijos dalį pramiegojo ir būtų mielai pramiegojęs ir praktiką, jeigu ne šurmulys prasidėjęs klasėje ir baisiojo profesoriaus vaikštinėjimas aplinkui. Žiovaudamas berniukas atsistojo, uždegė ugnį ir susirinkęs darbo priemones pradėjo kurti ,,panacėją". Atsargiai į įkaitusį katilą įpylęs vandens, berniukas apsižiūrėjo, kokius buteliukus atsinešė. O jis atsinešė eliksyrus nuo viduriavimo, karščiavimo ir vėmimo. Na, sukursiu ,,panacėją" nuo pilvo ligų, kaip ten jos... Gastrokažkas... Ei, tai juk nesvarbu! Susikaupk! Į vandenį įpylęs tris šaukštelius eliksyro nuo viduriavimo berniukas gerai jį įmaišė mayšydamas prieš laikrodžio rodyklę penkis kartus. Bepilant eliksyrą nuo vėmimo, kažkas pradėjo šaukti profesorių ir tai išgąsdino Marką ir šis įmetė visą buteliuką į katilą. Katile buvęs skystis pradėjo burbuliuoti ir šnypšti bei pats katilas pradėjo lydytis iš apačios. Nustebęs berniukas tiesiog atsitraukė ir pakelęs ranką laukė, kol profesorius sutvarkys jo padarytą jovalą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • *****
  • 1531
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #19 Prieš 10 mėnesių »
   Vos profesorius atsitraukė nuo dviejų pasimetusių grifiukių, pagalbos ėmė šauktis du kito koledžo - Klastūnyno - nariai. ,,Ar tik nebūsiu per sunkią užduotį davęs?" - pamintijo Sorenas, paskubomis žingsniuodamas prie Mayros Wallflower. Jeigu jį ir toliau šaukinės tokiais tempais, pamokos gale jis bus nubėgęs visą maratoną tarp stalų, o barzda bus peršlapusi nuo prakaito lyg įmerkta į ežerą. Ir varvės, gadindama eliksyrus. Ir liežuvis bus ištįsęs iki grindų, žodžiu, vaizdelis bus labai jau... traukte traukiantis į eliksyrų gamybos pamokas.
   Visgi nepernelyg kreipdamas dėmesį į vaizduotės kuriamus savo atvaizdus Sorenas jau stovėjo prie Mayros. Iš katilo veržėsi pilkos putos. Profesorius paėmė sidabrinį samtį ir kelissyk pamaišė viralą prieš laikrodžio rodyklę. Putos beveik kaipmat susitraukė ir sulipo atgal į katilą.
   - Reikėtų daugiau atidumo, panele Wallflower, - pastebėjo profesorius. - Maišyti reikia tik prieš laikrodžio rodyklę, tikrai tai minėjau, - tarė ir susiprato, kad visgi pasakė ne visai taip. Et, bala nematė. - Jei darsyk ims kilti putos, įpilk lašelį mėnulgėlės acto. Yra buteliukas ant mano stalo.
   Sutvarkęs šį reikalą von Sjuardas nužygiavo prie kito klastuolio - Marko. Šis atrodė kiek jaunesnis už Mayrą. Bet štai prisidirbęs tai buvo gerokai labiau, negu jo koledžo draugė.
   - Kokį į katilą įmetei buteliuką? - paklausė profesorius, katilo apačiai lydantis ir šnypščiant ant stalo. Kiek padvejojęs juodabarzdis mostelėjo lazdele ir prastas vaizdas dingo nuo stalo - liko vien švarus ir nesugadintas berniuko katilas. - Būk atsargesnis, - perspėjo profesorius.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas profesorius, senas kaip Žemės branduolys. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. Armata strigoi

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

  • IV kursas
  • *
  • 88
  • Taškai:
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #20 Prieš 10 mėnesių »
Sėdėdama kažkur galiniame suole, Ellie skaičiavo klasėje suraizgytus voratinklius. Vienas.. Du.. Trys.. Ai ne, ten tas pats. Va, čia jau trys.. Ir pagaliau jos ausis pasiekė profesoriaus balsas. Vadinasi, teorija baigta. Kodėl Elė tylėjo? Nes neturėjo nė žalio supratimo, kas ta panacėja. Keturi.. Na, gal taip ir geriau - užtat turėjo marias laiko viską apsvarstyti bei nusiteikti darbui. Ir, žinoma, suskaičiuoti bent mažą dalelę voratinklių.
Išklausiusi tamstos von Sjuardo kalbos, tamsiaplaukė pirmiausiai griebėsi knygos. Penkiasdešimtasis.. Ir štai, visas šūsnis informacijos.
Citata
Psichologiniam skausmui turėtų būti teikiama pirmenybė - rūpintis išore neprotinga, kuomet pūva vidus. Vėliau turėtų būti gydomos širdies ligos, genetinės, infekcinės, vėžinės, peršalimai, alergija, lūžiai ir pnš.
Toliau grifė net nesivargino skaityti. Nenorėjo paskiau susivėlinti, o ir ištisi keturi puslapiai informacijos dabar nežavėjo. Atsislinkusi kėdę, mergiotė kilstelėjo iš savo vietos bei nubildėjo eliksyrų link. Rado gėralą nuo depresijos, bulimijos, anoreksijos, infarkto, aritmijos, diabeto, raupų. Šiaip ne taip susinešusi reikiamus ingredientus, Ellie pasičiupo samtį ir užkaitė jau katile slūgsantį vandenį. Rodos, bus nemažai darbelio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

  • III kursas
  • *
  • 220
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #21 Prieš 10 mėnesių »
Profesoriui pamaišius katile buvusį skystį prieš laikrodžio rodyklę ir putoms pamažu išnykus, Mayra nusiramino ir lengvai atsiduso.
-Ačiū, profesoriau,-sumurmėjo klastuolė gėdingai nuleidusi galvą ir nedrąsiai priėjusi prie katilo pažvelgė į jo vidų. Eliksyro buvo likę perpus mažiau negu prieš putų incidentą. Na, bent jau galbūt labiau koncentruotas gausis. Liko trečiasis butelaitis. Juodaplaukė vis dar drebančiomis rankomis atsargiai jį atkimšo, bet prisiminusi profesoriaus žodžius, vėl užkimšo buteliuką ir jį padėjusi nuėjo prie mokytojo stalo pasiimti kažkokio acto. Gerai apsidariusi ir paskaičiusi etiketes, mergaitė surado mėnulgėlės actą ir dėl viso pikto nusinešė jį į darbo vietą. Tikiuosi, jo panaudoti neprireiks. Dabar jau tvirtomis rankomis Mayra atkimšo orandžinį eliksyrą ir supylė trečdalį jo į katilą bei pamaišė tris kartus prieš laikrodžio rodyklę.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • III kursas
  • *
  • 114
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #22 Prieš 10 mėnesių »
Mokytojui mostelėjus lazdele ir katilui susitasius, Markas tik linktelėjo profesoriui ir padėkojo, pasakęs, kad netyčia įmetė buteliuką eliksyro nuo vėmimo. Ką gi, viską teks pradėti iš naujo. Berniukas pažvelgė į jam likusius eliksyrus ir nuėjęs vėl pasiėmė eliksyrą nuo vėmimo. Grįžęs rudaplaukis labai tingėjo nešti katilą prispilti vandens, tad tiesiog išsitraukė lazdelę ir nukreipęs ją į katilą tarė:
-Aguamenti.
Iš lazdelės pasipylęs vanduo pripildė katilą ir berniukas dar vienu mostu uždegė ugnį ir vanduo pamažu pradėjo šilti. Kai vanduo katile pradėjo burbuliuoti, Markas sumažino ugnį ir įpylė truputėlį eliksyro nuo vėmimo ir išmaišė pagal laikrodžio rodyklę, kaip girdėjo profesorių sakant kažkam. Tada šliūkštelėjo pusę likusio eliksyro nuo viduriavimo ir vėl išmaišė. Na, ir paskutinis... Tikiuosi nieko nenutiks. Atsargiai įpylus truputėlį eliksyro nuo karščiavimo ir viską gerai išmaišius, eliksyras pakeitė spalvą iš šleikščios orandžinės į purpurinę.

*

Neprisijungęs Stevie Green

  • V kursas
  • *
  • 388
  • Taškai: 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #23 Prieš 10 mėnesių »
Stevie drąsiai nužygiavo prie savo stalo nešina reikiamais ingredientais. Neįsivaizdavo, ką ir kaip daryti toliau ir staiga suprato, kad vien profesoriaus patarimo neužtenka. Ko gero, teks atsiversti vadovėlį. Atsivertusi 50-tą puslapį antrakursė perskaitė, kad eliksyras nuo skausmo, sumaišytas su vaistu nuo slogos bei kelių rūšių priemaišomis, yra labai geras daiktas: pasirodo, jis veikia beveik kaip panacėja: tikrai gydo nuo visų ligų, tiesa, tik tų, kurios yra susijusios su galva: kosulys, galvos skausmas, sloga ir panašiai. Na ir bus gerai. Mama gal ir sukurtų kažką įmantresnio, bet man tikrai užteks ir to nutarė Stevie. Pirmiausia grifiukei teko gerokai daugiau įpilti vandens, nes jos viralas buvo tamsiai žalias - beveik tokios pat spalvos, koks ir mėgintuvėlyje buvęs eliksyras nuo skausmo. Vadovėlis sakė, kad tinkamos koncentracijos viralas turi būti švelniai samaninis, beveik balkšvas. Tad Stevie neskubėdama pylė vandenį, kol galiausiai spalva ją patenkino. Žinoma, jis ne toks turi būti pagalvojo Stevie, bet tik numojo ranka. Tada antrakursė įbėrė šiek tiek miltelių, nes, jos supratimu, bet kokios sudedamosios dalys, kurios tik palengvina virimą, turi būti beriamos ar pilamos iš karto po to, kai skystis yra tinkamos spalvos. Skystis sušnypštė - beveik kaip mūsų pelėda, kai būna pikta atkreipė dėmesį Stevie - ir tapo šviesiai melsvas. Stevie nežinojo, ar taip ir turi būti, bet rankos nekėlė. Kol visi gyvi, tol bus gerai apsisprendė Stevie. O kai kas nors mirs... Ką gi, tada profesorių šaukti jau bus per vėlu.
- Norint, kad eliksyras pradėtų veikti greičiau, įberkite šiek tiek varnanagio rago miltelių, - tyliai perskaitė Stevie, bandydama susikaupti. - Pala... Varnanagio rago?
Stevie prunkštelėjo įsivaizdavusi, kaip tai turi atrodyti, bet perskaičiusi dar kartą suprato, kad ten buvo parašyta "vienaragio". O gaila.
Spintoje susiradusi reikiamų miltelių antrakursė grįžo prie katilo ir pamatė, kad per tą laiką, kol ji skaitė ir vaikščiojo, eliksyras vėl pažaliavo. Kas man čia ko pripylė? pasipiktino Stevie ir jau buvo bekelianti ranką, bet apsigalvojo. Tiek to. Viską sumaišiusi grifiukė įpylė vaistų nuo slogos ir kaip mat pasijuto drąsiau: eliksyras tapo gelsvai oranžinis - kaip tik toks, kaip buvo aprašyta vadovėlyje. Ką beliko padaryti, buvo šiek tiek pavirti skystį, kol jis paraus ir tada tris kartus pamaišyti. Stevie, įsitikinusi, kad liko lengviausia dalis, atsipalaidavo.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Astronomijos profesorius
  • *
  • 149
  • Lytis: Vyras
  • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #24 Prieš 10 mėnesių »
Varlės, varlytės, skanios jūsų kojytės mintyse dainavo Matthew, pjaustydamas dalis, kurias jis palaikė varlių kojomis. Pasidomėti, kas buvo parašyta ant dėžutės, pirmakursis nepagalvojo. Atrodė, kad bus įdomiau nieko neskaityti ir bandyti kurti pačiam. Tad supjaustęs kojas pirmakursis drąsiai jas sumetė į katilą. Atrodė, kad niekas nepasikeitė: skystis kaip buvo, taip ir liko alyvinis. Ką gi, gerai, atsinešime ko nors dar pagalvojo Matthew. Oi... Juk reikės aiškinti, kodėl dedu tą ar aną. Ko gero, negalėsiu sakyti, kad ta dėžutė buvo arčiausiai. Ką aš ten supyliau? Berods vaistus nuo kosulio. Mąstyk! Matthew giliai susimąstė ir nuėjo prie spintos, tikėdamasis rasti ką nors, kas, jo nuomone, galėtų sustiprinti vaistų poveikį. Berniukas nesitikėjo, kad pavyks sukurti vaistą, gydanti nuo visai skirtingų ligų, tad jo tikslas buvo sukurti tokį vaistą, kuris tą pačią akimirką išgydo kosulį. Mėtos, čiobreliai, kas dar?.. galvojo grifiukas, bet nieko net panašaus į tai nematė spintoje. Rado keistą daiktą, kurį kažkokia grifiukė padėjo į šoną.
- Ahromanono drožlės, - perskaitė pirmakursis. - Sueis.
Nusinešęs dėžutę prie stalo Matthew ilgokai mąstė, kiek gi jam tų drožlių berti. Pirmiausia įmetė porą gabaliukų. Nieko neįvyko. Tada grifiukas paėmė gerą žiupsnį ir drąsiai subėrė į katilą. Viralas vos ne tą pačią akimirką pavirto į beveik sustingusio cemento tirštumo košę.
Puiku ironiškai pagalvojo Matthew.
Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi. E. M. Remarque

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

  • III kursas
  • *
  • 220
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #25 Prieš 10 mėnesių »
Baigusi maišyti eliksyrą, Mayra pasiruošė kalbėjimui. Atsivertusi vadovėlį, klastuolė ieškojo, kas galėtų būti tas žalias eliksyras. Pasirodo, tai buvo eliksyras nuo slogos, o jo įpylus per daug į eliksyrą nuo nudegimų įvyksta kažkokia paini reakcija ir mišinys supotoja. Tai štai kas man nutiko... Mintyse dar kartą pasikartojusi ką įpylė į katilą, mergaitė pakėlė ranką ir profesoriui priėjus pradėjo pasakoti:
-Tai... Tai į katilą įpyliau... eliksyrus nuo nudegimų ir bėrimų... Bei eliksyrą nuo slogos ir jo per daug įpylus bei netaisyklingai išmaišius mano katilas suputojo. Šis, mano išvirtas eliksyras, turėtų gydyti nuo nudegimų, bėrimų bei slogos... Vajė, kokie prasti pasirinkimai...
Mergaitė tik dabar susigribo, kad tas eliksyras nuo slogos visai čia ne prie ko. Nuleidusi galvą ji pasakė, kad eina į tualetą ir išėjo iš klasės.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • III kursas
  • *
  • 114
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #26 Prieš 10 mėnesių »
Eliksyrui pakeitus spalvą į purpurinę, klastuolis apsidairė ieškodamas profesoriaus. Suradęs mokytoją, jis kantriai pakėlė ranką ir šiam priėjus pradėjo dėstyti savo sukurtos ,,panacėjos" nuo skrandžio ligų galimybes:
-Taigi,-berniukas mostelėjo į katilą,- Aš išviriau panacėją nuo skrandžio ligų ir dažniausiai pasitaikančių simptomų: vėmimo, viduriavimo bei karščiavimo. Išgėręs šio eliksyro žmogus turėtų pasijusti geriau, ypač jeigu apsinuodijo maistu, kas dažnai nutinka kelionėse.
Beigęs pasakoti, Markas suprato, kad truputėlį nuklydo į lankas, bet tiesiog nusišypsojo profesoriui ir šiam nuėjus, supylė dalį viralo į buteliuką ir paslėpė po apsiaustu. Kažkada pravers... Turbūt. Sutvarkęs savo darbo vietą, klastuolis laukė pamokos pabaigą skelbiančio varpo.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ***
  • 196
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #27 Prieš 10 mėnesių »
Urtė nevėlavo į pamoką, bet atėjo labai vėlai. Galima sakyti tuo momentu, kai profesorius von Sjuardas ėmė klausinėti iš naujos temos. Arba prisistatyti. Deja, mergina negalėjo atsakyti į nei vieną klausimą dėl tos pačios priežasties, dėl kurios vos nepavėlavo į pamoką - ji šiuo metu miegojo. Arba, taip sakant, bandė budintis. Buvk stropi mokinė, ir žinojo kad nevalia vėluoti (o tuo labiau miegoti), tad įtempus ausis (ką snausdama ant galinio suolo geriausiai sugebėjo), gaudyt kiekvieną išsiilgto Soreno pasakytą žodį. Tai visada praverčia verdant ar dirbant savarankiškai. Profesoriui baigus šnekėt, ji gailiai atsiduso, ir nusprendė imtis darbo. Aha, ir nuo ko man vaistus išradus? Nereikia jokių įmatrybių, o tai po to nieko nesigaus.. Mąstant šia akimirka, reikia vaistų nuo nemigos. O tada praverstų ir kitos rudenį pasitaikančios ligos. Grifė nusišypsojo - greit sumislijo, ką virs. Tiksliau - kokią panacėją virs.  Katile užvirino vandenį, ir maišydama sidabriniu šaukštu į kairę (!) pusę, ėmė pilti anksčiau susirasto buteliuko turinį. Supylė pusę, staiga prisiminus, kad profesorius liepė neperdozuot. Taigis. Dabar viralas buvo beveik baltos spalvos. Kaip sapnas debesyje.
-Och. Visa laimė, kad netamsėja,-lengviau atsiduso šeštakursė. Ir tada katilo turinys ėmė burbuliuoti. Tapo pilkšvas.
-Tu taip reaguoji į karštą vandenį? Nekas, nekas...

*

Neprisijungęs Stevie Green

  • V kursas
  • *
  • 388
  • Taškai: 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #28 Prieš 10 mėnesių »
Stevie baigė virti eliksyrą ir rezultatas ją visai patenkino. Jis nebuvo toks raudonas, koks buvo aprašytas vadovėlyje, tačiau bent jau rusvai oranžinis. O tai, mergaitės nuomone, jos lygiui buvo pakankamai neblogai. Grifiukė pakėlė ranką ir, sulaukusi profesoriaus von Sjuardo, pradėjo pasakoti:
- Mano eliksyras yra pakankamai artimas panacėjai, nes jis gydo nuo visų ligų, tiesiogiai susijusių su galva. Peršalimų (kosulio, slogos ir panašiai), galvos skausmo, galbūt ir plaukų slinkimo. Tam panaudojau eliksyrą nuo skausmo ir vaistus nuo slogos. Įpyliau šiek tiek miltelių, kuriuos jūs man patarėte.
Kad ir koks bebūtų jų pavadinimas pagalvojo Stevie, bet, žinoma, garsiai šito nepasakė. Netrukus ji tęsė:
- Kiekvienas norime pasveikti kuo greičiau. Tam reikalui į savo eliksyrą įbėriau varnana... vienaragio rago miltelių, nes jie pagreitina eliksyro veikimą.
Labai jau lengvai tas tavo eliksyras išsivirė pagalvojo Stevie, pabaigusi kalbėti ir laukdama, ar profesorius kaip nors pakomentuos jos darbą.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Astronomijos profesorius
  • *
  • 149
  • Lytis: Vyras
  • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #29 Prieš 10 mėnesių »
Matthew suprato, kad jo eliksyras - jau žlugęs reikalas, dėl to net nežinojo, ką daryti. Ar verta kviesti profesorių ir sakyti, kad man nieko neišėjo? Tuo labiau, kad net neturiu priežasties, kodėl ėmiau vieną ar kitą medžiagą... Pirmakursis intensyviai mąstė, ką daryti. Galiausiai jis nutarė, kad geriau profesoriaus von Sjuardo nekvies ir tyliai pasėdės iki pamokos galo. O jau tada kuo greičiau ners iš klasės. Katilą kada nors išvalysiu. Bus gal laiko iki kitos pamokos pagalvojo Matthew. Jis atsisėdo ant kėdės ir bandė būti nematomas. Pirmakursiui pasirodė, kad profesorius žiūri į jį tad skubiai apsimetė, kad skaito buteliuko etiketę. Vis dėlto profesorius tą akimirką prie grifiuko nepriėjo, tad jis lengviau atsiduso, bet vis tik su didele nekantra laukė, kada gi pasibaigs tokia nesėkminga pamoka.
Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi. E. M. Remarque

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2019