0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Auksė patogiai įsitaisė keleivio vietoje. Sėdynė pasitaikė patogi tarsi svajonėse. Atrodė, kad šis paprastas kabrioletas galėtų būti bet kurio žiobaro svajonė.
Ji žiūrėjo primyn, pro priekinį stiklą. Nagi, ko jis laukia? Marietta jau buvo bepradedanti nerimauti, tačiau Dylan'as, it pajutęs jos nerimą, įsėdo vidun. Mergaitė nejučiomis pasimuistė ir pasisuko kairiau.
Per šiuos kelis pavasario mėnesius ji su pusbroliu retai prasilenkdavo ar kalbėdavosi. Apskritai, Hale priprato prie nuobodžios vienatvės. Tačiau dabar ji žvelgė į jo veidą, pagilėjusius veido bruožus, rodančius artėjančią brandą.
- Prašau, - nustojo žiūrėti į jį, - aš tenoriu atlikti su tavimi praktikos darbą. Nors kartą per visus mokslo metus.
Mergaitė suprato, kad jos balsas kažką išdavė. Tarsi kažko slėpimą, norą papasakoti, tačiau negalėjimą. Dvylikametės galva palinko pirmyn, tačiau netrukus ji vėl žvelgė pro priekinį stiklą.
- Būtinai padėsiu, - atidarė kažkokias dureles ir ištraukė vadovą, skirtą padėti naudotis, - visada, bet kur ir bet kada.

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 253
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
   Burtininkų sūnus kurį laiką pasėdėjo ant dviračio, kol kiti jau vartėsi ant žemės ir bučiavo asfaltą. Jautėsi jis itin kvailai. Nežinojo, ar tarp žvaigždžių neįsipins apsiausto kraštas, ar jis išvis teisingai sėda. Sėdynė atrodė keistai siaura ir baisiai nepatogi. Bet įsidrąsinęs grifas uždėjo koją ant plokščiosios pedalo dalies, giliai įkvėpė, užkėlė kitą koją ir staigiai nuspaudė pedalą.
   Ir iškart nukrito ant šono. Kažin ar gerai, jog važiuoti jis pradėjo ant žolės - juk visi žino, kad, nors ji apsaugo nuo smūgių ir suminkština važiavimą, žali stiebeliai painiojasi tarp ratų ir transporto priemonę stabdo. Ką gi, nieko kito Marcus'as ir nesitikėjo. Atrodo, kad nė vienas iš čia esančių neišsisuko be nukritimo ant žemės. Kai pagalvoji, ratuotas žiobariškas transporto priemones būtų galima palyginti su kokiais nors narčiais, neišdresiruotais mustangais - yra tik laiko klausimas, kada jie ištėkš tave iš balno.
   Vargais negalais ištraukęs apsiaustą iš po kažkokios aštrios dviračio detalės Sarcasmison'as atsistojo ir pastatė dviratį. Šįkart nusivedė jį arčiau asfalto, nors vis dar abejojo, kad verta mėginti važiuoti lygiu paviršiumi. Juk pogulis ant žolės yra malonesnis už kritimą ant smala sulipdytų akmenukų. Bet grifas buvo atkaklus (bent jau kol kas) ir užsėdo antrąsyk. Uždėjo dešinę koją ant pedalo, pasistūmėjo kiek į priekį ir... Vėl tėškėsi ant žemės. ,,Gal kažkas palaikytų šitą daiktą?" - susinervinęs pamintijo berniukas, trindamasis kruvinus delnus į apsiaustą.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Grifiukė svyruodama, su sambą šokančia širdimi, atsargiai, bet pagaliau atsistojo. Dabar ji stovėjo ant asfalto, kuris mergaitei šaukte šaukė „ griūk, griūk!“. Mergaitė liūdnai apsidairė, ji bijojo judėti. Visi tokie drąsūs oi, oi... Dar ir su mašinom... Bepročiai... Savo gyvybių negaili! Mergaitė sustingusi stovėjo pikta, kad bijo ir nemoka važinėti riedučiais, Elridė turbūt būtų kažką aprėkus, jei tik pabandytų ją piršteliu paliesti. Taip prastovėjusi geras porą minučių žaliaakė atsiduso. Juk pamoka yra pamoka. Ji matė, kaip kankinasi kita mokinė su riedučiais, ėmė dar labiau bijoti, bet visgi pagaliau pasiryžo. Tik, kaip jais važiuoti taip ir nesuprato, eiti neišeitų, juk tada ratukai neturėtų jokios esmės. Elridė atsargiai pabandė važiuoti tiesia linija, bet tai nieko gero nežadėjo, ji vos vos neparkrito, jos džiaugsmui išlaikė pusiausvyrą. Nagi... Reikia, privalau... Mergaitė bandė atsiminti kažką, kur būtų mačiusi tokius batelius su ratukais, ir jai pavyko. Grifiukė prisiminė, kaip stebėjo kelias mergaites, važinėjančias su panašiais riedučiais, na, turbūt, kad riedučiais, ji tuo nebuvo tikra. Elridė bandė prisiminti, kaip jos važiavo, bet iššokęs vaizdas prieš jos akis nelabai patenkino ją. Mat, ji nelabai suprato, kaip tos mergaitės važiavo. Atrodo, kojas kažkaip keistai deda, krypsta į šonus, juk taip parkristi tik ir galima. Bet, ji visgi pasiryžo. Sukaupusi šiek tiek drąsos mergaitė tiesė vieną koją į vieną šoną, o kadangi pavyko pabandė ir su kita. Taip po truputį ji bandė važiuoti. Greit į gavusi drąsos Elridė vėl prarado pusiausvyrą ir per plauką neparkrito. Nusprendusi, kad saugiau būtų važiuoti, kur arčiau žolė, ji lėtai prisiartino prie to, bet važiuoti tais batais su rateliais nebebuvo taip baisu. Iš tikrųjų, grifė mėgavosi tuo ir džiūgavo, kad pasiėmė šią keistą transporto priemonę. Po truputėlį... O gal duos važinėti? Nors čia asfalto nėra... Gaila... Taip bemąstydama Elridė dar kartą per plauką neparkrito, ji buvo visa įsitempusi ir pajautė, kaip jau maudžia blauzdas. Nekreipdama dėmesio į jas ji vėl pabandė važiuoti, šįkart jai pavyko kiek ilgiau iki kol vėl susvirduliavo. Paėjus, rodos, tiek mažai laiko žaliaakė jau buvo pavargusi. Ji atsargiai atsisėdo ant asfalto krašto, prie žolės, ir atsiduso. Mergaitė norėtų dar pavažinėti, bet ji buvo pavargusi, kojas maudė ir vis tiek dar šiek tiek bijojo kristi, nes turbūt nepavyktų suskaičiuoti, kiek kartų ji būtų kritus, jei ne stebuklas, kad pavykdavo išlaikyti pusiausvyrą.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Jis jautė slogią nuotaiką, kuo puikiausiai tvyrojusią kabriolete. Dylan'as neturėjo idėjų kaip tą pakeisti, tesugebėjo atsidusti, paleisti iš vienos rankos automobilio ranką ir abejomis suspausti juodą, jo manymu, odinį vairą.
Padėsi. Bet kada. Negi nesupranti, kad mano pareiga tave apsaugoti? Na, gerai, nesi mano tikroji sesuo, bet jaučiuosi taip, lyg būtum! Vaikinas tylėjo, jau norėjo sukti vairą link kairės pusės, tačiau sustojo, pažvelgęs į pusseserę :
- Čia vadovas? - kilstelėjo antakius. - patikėk, iš manęs vairuotojas nekoks.
Klastuolis atlenkė viršum jo buvusį veidrodėlį ir akimirką tyrinėjo savo išvaizdą.
- Važiuojam? - paklausė taip, tarsi ji galėjo rinktis.
Dylan'as nebuvo automobilių fanatikas, jo niekad tokie žiobarų sumanyti brangūs daikčiukai netraukė. Pasukęs vairą kairiau, pajudėjo asalfatu, tačiau greitis buvo labai nedidelis. Apie šviesų įjungimą vaikinas nebuvo girdėjęs, tad vairuoti ir pradėjo be šviesų.
Kuris yra stabdis? KAIRYS AR DEŠINYS?
Reikėjo greito atsakymo jam pačiam, o dėka šios rizikos jis spustelėjo vieną iš pedalų, tiksliau, greičio pedalą. Kabrioletas staigiai šovė pirmyn, tačiau po pusės minutės, kai Dylan'as prisiplojo nugara prie sėdynės, automobilis pats sustojo, beveik išversdamas vaikiną pro priekinį stiklą.
Ne, automobilio niekados gyvenime nevairuosiu...

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Auksė žinojo, kad daugybės daiktų, dažniausiai žiobariškų, vadinamieji vadovai būdavo ganėtinai sunkūs, bet šis, melsvo kabrioleto vadovas nustelbė visus jos lūkesčius.
O jis tikrai nėra girdėjęs apie žiobariškus automobilius? Išgirdusi variklio ūžesį, Marietta tik kilstelėjo antakius, paleido iš rankų vadovą, kuris klestelėjo ant kelių.
- O tu tikrai nežinai, kad pirmiau reikia prisisegti saugos, ar kaip jis ten vadinasi, o tik paskui pradėti vairuoti? - pati segėsi diržą, kuris jai tikrai nepatiko, bet žinojo, kad saugumas - svarbu.
- Taip, - kas daugiau? - vadovas.
Ji nekreipė dėmesio į klausiamai pusbrolio ištartą žodį. Hale į rankas paėmė vadovą ir spėjo atsiverti tik įvadą - pradėjęs judėti pirmyn mechanizmas staigiai sustojo.
Mergaitė, dėka saugos diržo, liko sėdėti kaip sėdėjusi, apsaugota nuo priekinio stiklo.
- Pagal vadovą, - jau buvo radusi reikiamą skyrių turinyje, puslapį ir greitai akimis skaitė, - šitą daiktą reikia pastumti iki antrojo skaičiuko, - nuleido storą, neįdomią knygą, pasižiūrėjo kairiau ir žemiau, rado ko ieškojo - pavaroms valdyti reikiamą rankeną. Pasižiūrėjusi į Dylan'ą, tarsi jis galėtų kažką patarti, trūktelėjo rankenėlę pirmyn. Atrodė, niekas nepasikeitė.
- Dabar tikrai nerodys kaprizų, - šyptelėjo ir užvertė vadovą.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Dylan'as beveik bumbtelėjo galva į stiklą. Jis tikrai neišmanė vairavimo meno, o tobulinti įgūdžius buvo kur.
Tik beveik prisiplojęs prie stiklo, pastebėjo pusseserę, kuri patenkinta sėdėjo prisisegusi vadinamą diržą. Aš vyresnis, bet ji mane savo protu daugelyje sričių lenkia. Pasekęs Auksės pavyzdžiu, prisisegė pats.
- Ką tu tik ką padarei? - stebėjo kiekvieną jos judesį ir labai nepatikliai žvelgė link rankenos, kurios reikšmės visiškai nesuprato. Kas nors pasikeistų, jeigu šitą rankeną ištraukčiau?
- Mmm, - kažką numykė jai, vėl vairą pasuko ir su visu automobiliu pajudėjo pirmyn. Taip, taip, taip!
Vaikinas švelniai, pamažu spustelėdavo greičio pedalą, o kabrioletas lengvai skriejo per asfaltą.
- Ačiū, - trumpam pasižiūrėjo į ją ir paleido iš akių kelią, - kad ir ką ten padarei.
Tos akimirkos pakako, kad kabrioletas staigiai pasuktų link kairės pusės ir išklystų iš tiesaus asfalto.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Auksė mąstė kas bus toliau, ar kabrioletas nerodys jokių kabrizų. Ji stebėjo kaip pusbrolis užsisegė diržą. Norėjo kažkaip pakomentuoti, tačiau susilaikė - pačiai tai jau ėmė nusibosti su tais kvailais savo komentarais.
- Nustačiau, kažką, kad kabrioletas nebūtų nustatytas stovėjimo būsenoje, o, kad, galėtų laisvai judėti iš vietos, - atidarė dureles ir į nedidelį staliuką, į vietą padėjo vadovą.
Jo neprireiks, tiesa? Juk Dylan'ui puikiai sekasi... Marietta mėgavosi žiūrėdama pirmyn, pro priekinį stiklą, stebėdama pamažu pro šalį slenkančius objektus.
- Visada prašom, - nusišypsojo dar plačiau, pagavusi pusbrolio akių žvilgsnį, - Dylan'ai, ŽIŪRĖK KUR VAŽIUOJI!
Hale pirmąkart per visus mokslo metus parodė savo trykštančią baimę. Baisu mergaitei buvo tai, jog artėjo keletas medžių, o rėžtis su naujutėliu kabrioletu į vieną iš jų - nesinorėjo.
Po sekundės, kitos, Auksė atsisegė diržą, tuomet stvėrė vairą ir ėmė sukti į priešingą pusę.
- Spausk stabdį! - spėjo sušukti.

*

Neprisijungęs Iglė Iglute

 • II kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • No te rindas
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Iglė pasirinko dviratį, tai tiko jos kursui ir buvo naudojama ir kitų moksleivių. Iglė Igliukas užlipusi ant dviračio pabandė važiuoti, atsargiai mynė padalus, kurie buvo itin sunkūs. Tačiau jai nepavyko!
Iglė bandė klausti kitų moksleivių tačiau jie buvo kažkur išskubėję, ną ką pamanė ji. Teks kapanotis pačiai.
Dar kart pabandė užlipti ant dviratuko tačiau ir šį kart nepavyko. Iglė numetė dviratį ir pasiemė riedlentę. "Gal šįkart pavyks?"
Atsistojusi ant riedlentės Iglė pagaliau pajautė žemę po kojomis, pagaliau matė visa tai ką matė kiti moksleiviai pasirinkę riedlentes. Iglė važiavo tol, kol baigėsi paskutinioji pamoka. Ten ji matė visą ko reikia. Ir pagaliau po ilgo laiko suprato, ką ji šiais metais nuveikė ir kaip patobulėjau. Bet labiausiai buvo dėkinga profesorei, kuri pasirinko tokią neįtikėtinai linksmą pamoką.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Jam patiko palengva lėkti asfaltu, nedideliu greičiu. Deja, tokia laimė tikrai truko ne ilgą laiką, o viskas ėmė suktis link to, ko baisiausiai nenorėjo.
Kabrioletas ėmė drebėti vairuojamas per neasfaltuotą žemę. Dylan'ui darėsi baisu, tačiau dabar jis mažiausiai galėjo pasiduoti panikai. Vaikinas net nespėjo suvokti kiek laiko praėjo, tik tarsi atsibudo Auksei surėkus jo vardą ir pamatęs jos rankas ant vairo, o savąsias nuleistas.
Ką man po galais daryt? Kur stabdis, kur?! Visiškai pasimetęs vaikinas stipriai suspaudė vieną iš keletos pedalų, automobilis ėmė skrieti milžinišku greičiu pirmyn, tiesiai į patį pirmą pasitaikiusį medį. PO GALAIS!
Klastuolis staigiai spustelėjo stabdį ir kabrioletas, visiškai to nesitikėjęs, pašoko pirmyn dar keletą metrų ir trenkėsi į medį. Iššoko oro pagalvės, o Dylan'as iškart atsisegė saugos diržą, atidarė lauko dureles ir išlipęs lauk, ėmė laukti savo mylimosios giminės.
- Manau, praktikos pakaks, - susikišo rankas į kišenes ir patraukė arčiau kitų, pamažu trokšdamas grįžti pilin ir melsdamas, kad profesorė pernelyg nesupyks dėl sugadinto žiobariško kabrioleto.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Laikas gebėjo bėgti žaibiškai, o būtent tas momentas, ta akimirka tokia žaibiška ir pasirodė.
Kol Auksė sukiojo vairą į visas puses ir tik dar labiau vertė kabrioletą lėkti banguotai, labai vylėsi, jog pusbrolis sustabdys šį kabrioletą iki artimiausio medžio.
Vienu momentu Marietta pamanė, kad viskas baigėsi, tačiau variklis tik garsiau suūžė, o iš to netikėtumo ji vos nepaleido vairo.
AR BENT, PO GALAIS, SUVOKI, KAD AŠ DAR GYVENT NORIU?
Bent jau antrasis pusbrolio manymas ir atrodė sėkmingas. Staigiai pašokus metalo laužui (nors iki to laužo dar tolokai) Marietta vos galva nesivertė pirmyn - trenkėsi į ne tokią ir minkštą oro pagalvę.
Glostydama savo plaukus, Hale išsliuogė iš sugadintos transporto priemonės lauk, paskui pusbrolį. Oho... Priekis kaip reikiant palamdytas...
- Na, - pasivijo Dylan'ą, - manau šiam kartui pakaks, - atsisuko pažiūrėti ir vaizdas tikrai nekėlė gerų emocijų, - tik, žinok, kad prieš pradedant vairuoti reikia ir šviesas įsijungti. Bet čia tik smulkmena.
Hale svajingai nužvelgė tvarkingus Dylan'o plaukus, o tuomet žingsniuodama šalia, pėdino link pilies, pernelyg neskubėdama.

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Claudia riedlentę padėjo ant žemės kaip ir turėjo būt- ratukais į žemę. Viena koją atsargiai padėjo ant pilkos riedlentės lentos, kita koja kiek pasispyrė. Iškart pradėjo riedėti, nors tai buvo gana lėtai ir grifiukė nuvažiavo mažą atstumą jei labai patiko. Šis naujas daiktas- trasnporto priemonės jei suteikė džiaugsmo, buvo iš ties smagu juo važiuoti. Claudia stengės vis daugiau ir stipriau atsispirti- didėjant greičiui buvo sunkiau išlaikyti pusiausvyrą. Supanikavusi dėl gana jei pasirodžiusio perdidelio greičio mergaitė nusivertė nuo riedlentės ir nukrito ant esfalto. Sunkiai besistodama jautė kaip delnai pradėjo tiesiog degte degti, keliai tai pat buvo sumušti, riedlentė gulėjo šalia ant šono. Vos vos atsistojusi antrakursė nusivalė delnu ir nepaisydama skaudančių kelių ir delnų ji toliau bandė važiuoti su riedlentę- nepasidavė.
 Krituai dar porą sykiu mergaitė nusprendė, kad su riedlentę baigta. Reikia išbandyti dar ką nors naują. Kelių lazdelių mostais pagydžiusi delnu mergaitė jau beveik sveika nuėjo paziūrėti, kas dar liko iš neįšbandytu transporto priemonių.
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

 • I kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Lukas atsivaręs dviratį pastebėjo raudoną Marko veidą, tačiau nusprendė nieko dėl to nesakyti ir tik šyptelėjo. Grifiukas džiaugėsi gavęs progą ne tik pabūti lauke, o ne tvankioje klasėje ar visada prieblandoje sklendžiančiuose koridoriuose, bet ir praleisti daugiau laiko su Marku. Pajutęs, kad šis įsikibo jam į apsiaustą, berniukas pradėjo važiuoti ir linksmai šūktelėjo:
-Tvirtai laikykis, važiuojam!
Visai užsimiršęs, kad klastuolis ne tik kad pirmą kartą stovi ant riedlentės, bet ir taip "visiškai nepavojingai", kaip pats Lukas įvardino, naudojasi ja, grifiukas pradėjo važiuoti vis greičiau ir greičiau, kai staiga iš kažkur pasigirdęs siaubingas klyksmas jį taip išgąsdino, kad jis nejučiomis staigiai sustabdė dviratį. Neišlaikęs pusiausvyros berniukas nukrito nuo dviračio, kuris tik per plauką neužkrito ant jo, tačiau Lukas visvien jautė ant savęs kažkokį svorį, neleidžiantį jam atsikelti. Berniukui prasimerkus jo žvilgsnį sutiko rudos Marko akys.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 403
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Luke pradėjus važiuoti, Markas sunerimo, bet kuo greičiau berniukai važiavo, tuo smagiau jam darėsi. Visiškai įsibėgėjus, klastuolis iš džiaugsmo sušuko ir viena ranka pasileido. Viskas, ką jam tereikėjo daryti, tebuvo laikytis Luke apsiausto ir praskėtus kojas stovėti ant reidlentės bei laikyti pusiausvyrą, kas berniukui buvo pakankamai paprasta, kol nepasigirdo pažįstamas klyksmas ir Luke staigiai sustojo. Markas, vis dar lekiantis iš pagreičio, atsitrenkė į grifo dviratį. Rudaplaukis net nepajuto, kaip jo kojos atsiplėšė nuo riedlentės ir jis atsidūrė ant Luke. Vos tik tai pastebėjęs Markas visas išraudo ir pasikėlė rankomis nuo kito berniuko kūno, bet, pats sau nenorėjo to pripažinti, jam tai patiko. Markas panoro apkabinti Luke ir taip stebėti su juo debesis bei vienas kitą kol nusileis saulė. Vis dar raudonuodamas, tylėdamas Markas atsisėdo šalia ir pastebėjo, kad susiplėšė savo uniformines kelnes. Tada klastuolis iš širdies nusijuokė ir atsisukęs į Luke tarė:
-Tai ką, varom toliau?

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

 • I kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
Lukas jautė kaip jo žandai užkaito ir nors buvo sutrikęs bei šiek tiek išsigandęs tokio Marko artumo jam teko sau pačiam pripažinti, kad jis nenori, jog klastuolis iškart pasitrauktų. Markui pasikėlus nuo grifiuko šis taip pat bandė atsisėsti pasiremdamas rankomis, tačiau iškart susiraukė aštriam skausmui pervėrus jo ranką. Norėdamas sužinoti šio skausmo priežastį berniukas apžiūrėjo savo delną ir pamatęs, kad jame žiojėjo maždaug monetos dydžio pailga žaizda, kuri net nežadėjo nustot kraujuoti. Nenorėdamas be reikalo gąsdinti šalia sėdinčio tamsiaplaukio grifiukas paslėpė delną tarp apsiausto klosčių ir atsisuko į Marką, norėdamas įsitikinti, kad šis nėra sužeistas. Baisiausia ką berniukas pastebėjo buvo suplėšytos uniforminės kelnės, o išgirdęs nuoširdų klastuolio juoką jis lengviau atsikvėpė.
-Aš ne prieš dar pasivažinėti, bet manau dviračio man šiandienai užteks - Lukas tyliai sukikeno - gal pasiimam riedlentes ir varom pažiūrėt kas ten taip klykia?

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 403
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
Markas net nepastebėjo, kad Luke bandė paslėpti ranką ir kad jo apsiaustas buvo kruvinas bei kraujo dėmė plėtėsi.
-Žinoma. Man atrodo, kad girdžiu pažįstamą klyksmą. Ah, kad tik nebūtų Mayra.
Atsistojęs klastuolis pasiėmė riedlentę ir lėtai važiavo klykiančios mergaitės link. Kadangi buvo truputėlį trumparegis, iš pradžių įžiūrėjo tik tiek, kad nesavu balsu klykė juodaplaukė pirmakursė, bet prisiartinus Marko blogiausios mintys išsipildė. Ten klylė Mayra su atviru lūžių dešinėje rankoje. Nulipęs nuo riedlentės, rudaplaukis pribėgo prie pusseserės ir ją papurtė.
-Nerėk, nerėk! Žiūrėk į mane. Viskas bus gerai,-raminančiu balsu bandė nuraminti klastuolę Markas. Pakėlęs savo lengvutę pusseserę, jis ją kaip nuotaką nunešė prie mokytojos.
-Mokytoja, man atrodo mums reikia į Ligoninės sparną,-negyvu balsu tarė mokytojai Markas.