4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sara nikolė Keyes

 • ***
 • 190
 • Lytis: Moteris
 • Alive or just breathing?
Sara neramiai žingsniavo kabineto link. Nors pamoka nebuvo pirmoji, tačiau širdis daužėsi beveik taip pat smarkiai kaip prieš vedant pirmąją pamoką. Nors dvidešimtmetė nežino ar tai bus iš viso paskutinė pamoka mokant Hogvartso mokinius, tačiau tikėjosi, kad ji bus geresnė nei praėjusios.
Jau kiek aprimusia širdimi Nikolė atrakino kabineto duris ir įėjo į pamėgtą kabinetą. Šį kartą suolų spalvos nekeitė į kitą, smagesnę, linksmą spalvą. Profesorė lengvu burtų lazdelės mostelėjimu suolų spalvą pakeitė į pradinę - rudą.
Po spalvos pakeitimo greitu metu pradėjo rinktis mokiniai.
- Sveiki visi, - šiltai nusišypsojo. - Šį kartą nedirbsime kabinete, o išeisime laukan. Užduotį ir pamokos temą paskelbsiu ten.
Moteris palaukė, kol pro duris išeis paskutinis mokinys. Sara išėjo iš kabineto, dar prieš tai atsigręžusi.
Netrukus profesorė ir mokinių būrys stoviniavo netoli Uždraustojo miško pakraščio.
- Sveiki tie, kurių nemačiau. Šiandienos pamokos tema yra žiobarų keliavimo būdai. Teorijos dalies nebus, iš karto eisiu prie praktikos darbo, kuris pareikalaus tikrai nemažo atsargumo. - Mėlynplaukės nuomone, tai tikrai lengva tema, juk visi žino, kad daugiausia žiobarai keliauja automobiliais, laivais, lėktuvais. Kai kurie pakankamai trumpus atstumus važiuoja dviračiu. - Turbūt visi žinote, kokios yra pagrindinės žiobarų transporto priemonės. Šiandienos pamokos tikslas yra transporto priemonės pasinaudojimas.
Dvidešimtmetė savąja burtų lazdele išbūrė kelis automobilius, dviračius, kai kuriems išbūrė riedučius ir riedlentes.
- Vyresnieji, galite pamėginti važiuoti su automobiliu, tačiau tie, kurie bandys važiuoti su automobiliu, galite pasiimti porininką atsargai. - Žvilgsnį nukreipė į vyresnio amžiaus mokinius, tada pažvelgė į stovinčius nedidelius automobilius.
- O visi kiti galite mėginti važiuoti su dviračiais. - Nedrąsiai parodė ranka į dviračius, o tada vėl pasisuko į mokinius. - Tie, kurie bijote pasinaudoti dviračiais, galite naudotis riedučiais, riedlentėmis. Nesvarbu ar pavyks pasinaudoti priemone, ar ne. Noriu, kad sužinotumėte, kuo žiobarams svarbus transportams. Tikiuosi, nesusižeisite.
Moteris neturėjo jokio noro matyti kokias nors žaizdas. Mėlynplaukė iškerėjo ratą, kurio viduryje buvo visos išburtos transporto priemonės (nors riedučiai, riedlentės nėra transporto priemonės, labiau pramogai, bet su šiais dalykais gali nukeliauti neilgus atstumus). Kelias buvo asfaltuotas, kad būtų patogu važiuoti. Žinoma, kelias neliks ilgai, tik iki pamokos pabaigos.
Sara pažvelgė į vieną iš dviračių ir prisiminė, kaip kadaise vaikystėje važiuodavo su rožiniu dviratuku.

Pamoką baigsiu gegužės 17 dieną. Noriu mažiausiai 3, taisykles atitinkančių, įrašų. I - IV gali dirbti su dviračiais, riedlentėmis bei riedučiais, o V - VII, jei nori, gali su automobiliais. Sėkmės!
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Elridė įlėkė į klasę, bet ten neužsibuvo. Šiek tiek supykusi, kad veltui turėjo eiti į klasę, kai iškart galėjo čiuožti į lauką, mergaitė nusekė paskui profesorę. Jai darėsi įdomu, ką galima veikti žiobarotyros pamoką lauke. Na, nebent mokytoja sugalvojo šiaip, ar dėl geresnio oro, na, bet ką čia besigilinsi, sugalvojo tai sugalvojo.
Grifiukė stovėjo lauke su šypsena. Oras, grynas oras ir dangus. Tokia aplinka ją iškart atpalaiduoja. Nors, aišku, kai sužinai, kokia užduotis laukia pamokoj, dažniausiai atsipalaidavimas išnyksta, bet bent kelias minutes galima ramiai pastovėti. Ji dairėsi aplink, ne į žmones, o vaizdus. Štai, prakalbo profesorė ir dar labiau pradžiugino žaliaakę. Jokios teorijos, jai nereiks šaudyti spėjimų kažkur į Afrikos pusę, kai reikia pataikyt, kur Australija.
Profesorei išbūrus transporto priemones, Elridė iš karto pražvelgė dviratį. Ji puikiai jį žinojo ir šis visiškai netraukė jos žvilgsnio. Na, kam gali būti įdomu važiuoti su kažkuo, su kuo ne kartą esi važiavęs? Mergaitė žiūrėjo į riedlentę ir riedučius ir niekaip negalėjo sugalvoti, kuriuos imti. Jai atrodė, kad su riedlente lengviau nei su riedučiais, bet geriau pagalvojusi nusprendė, kad su ja irgi vargu ar pavažiuos. Nagi... Ką man čia imti? Trypčiodama vietoje niekaip neapsisprendė kuriuos imti, kai į galvą šovė mintis. Riedučiai ir taškas. Elridė nustojo svirduliuoti ir čiupo pasitaikiusius arčiausiai. Mergaitė tik pasičiupusi pasitraukė kažkur šalin ir klestelėjo ant žemės.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 557
 • Taškai: 32
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Stevie atėjo į klasę nusiteikusi ramiai pasėdėti pamokoje ir joje nieko neveikti. Ji nė pati nesuprato, ko atėjo į pamoką, nes tikrai nesijautė norinti dirbti. Deja ilgai netrukus jai teko nusivilti: mokytoja ne tik išvedė mokinius į lauką, bet dar ir reikės važinėti kažkokiu keistu daiktu! Mergaitė kiek nusivylė, kad automobiliais gali važinėti tik vyresni mokiniai. Tai buvo vienintelė iš pamokoje buvusių priemonių, kurią Stevie buvo išbandžiusi, tačiau jai magėjo pavairuoti pačiai. Be to, tai juk lengviausia, nei minti kažką, nei nusiversi...
Vis dėlto grifiukė prisiartino prie riedlenčių ir riedučių ir bandė išsirinkti. Apie dviratį ji buvo girdėjusi, todėl jai tai nebuvo labai įdomu. Tačiau riedlentės ir riedučiai... Nors ir maži, bet nugriūti vis tiek nesinori... Stevie susiraukusi spoksojo į transporto priemones. Ir staiga jai į galvą šovė geniali mintis. Ji pati sau tyliai ištarė:
- Juk žiobarai ir vaikšto, ar ne? Tai taip pat yra keliavimo būdas. Galiu daryti būtent tai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Stevie Green »

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • V kursas
 • *
 • 195
 • Taškai: 33
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Pagaliau sugebėjo apskaičiuoti laiką. Dažniausiai tekdavo tekinom bėgti į klasę, o štai dabar iš lėto pėdino ant peties užmetus krepšį daiktų. Faktas, kad Hogvartse praleido du metus buvo neįtikimas, o kad Torė jau greit bus trečiakursė mergaitei atrodė tiesiog juokinga. Ji jautėsi visai taip pat kaip būdama pirmakursė. Na, tik gal kiek daugiau pažįstamų ir draugų, o Hogvartso koridoriais laksto metais jaunesni vaikai. Pagaliau pasiekus žiobarotyros klasę mergaitė įėjo ir pasisveikino su mėlynplauke profesore. Sulaukus varpo skambesio, paaiškėjo, kad neteks kaisti pilyje. Torė patenkinta išėjo paskui profesorę. Net nežinojo kokia pamokos tema, bet laiko praleidimas lauke privertė iškart pamėgti šią pamoką. Žinoma, tai pasirodė kiek keista. Juk kam reik eit į lauką per žipbarptyros pamoką?
Saulė kieme mielai šildė odą. Torė, nieko nelaukus, išsitraukė iš krepšio akinius nuo saulės ir užsidėjo ant nosies. Nuostabu. Mergaitė mėgo saulės spindulius, bet kai jie patekdavo į akis, tai nebuvo didelis malonumas. Transporto priemonės. Va, kodėl visi mokinukai ėjo į lauką. Mintyse susidaręs vaizdas kaip automobilis važiuoja mokyklos koridoriais prajuokino mergaitę.                               
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 46
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Mayra dar prieš nuskambant varpui sėdėjo tvankioje klasėje, nors mergaitei ji atrodė tik truputėlį per šilta. Sušilusi, klastuolė nusiėmė žieminį apsiaustą, bet išgirdusi, kad teks eiti į lauką, nepatenkinta užsimetė jį ant pečių ir patraukė su klase koridoriais į lauką. Kai nuėjo į pamokos vietą, Mayra atsisėdo pavėsyje ir leido vėjui kedenti jos apytrumpius juodus plaukus. Keli saulės spindulėliai žaidė ant kaulėtų, baltų ir šaltų jos rankų. Taip besimėgaudama ramybe, pirmakursė praklausė pamokos užduotį, bet pamačiusi įvairius dviračius, riedučius bei riedlentes, mergaitė iškart suprato, kad teorijos nebus ir kad jie važinėsis šiomis priemonėmis. Lėtai, kad nieko neužsigautų ar kitaip neapsivertų, pilkaakė atsistojo ir pirmu taikymu nuėjo prie riedučių. Ji nemokėjo jais vaižinėti, bet kai kurie vaikai žiobariškoje mokykloje, kurią ji lankė, jais atvažiuodavo į mokyklą, tad mergaitei ši transporto priemonė visada buvo įdomi. Mayra atsargiai pakėlė riedučius ir šie pasirodė sunkesni negu atrodė iš pradžių. Atsargiai klestelėjusi ant žolės, mergaitė bandė susigaudyti, kaip užsidėti keistus batus su ratukais.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Riedučiai. Elridė dar šiek tiek patyrinėjo juos ir nusprendė pagaliau užsidėti. Tik mergaitė nieko nežinojo apie juos, jai ir pavadinimas atrodė labai sunkus. Įkišusi dešinę koją į vieną riedutį mergaitė apžiūrėjo, tikti jie jai tiko, bet ji nesuprato, kaip jie turi laikytis prie kojos. Raišteliai, kažkokie keisti mechanizmai... Grifiukė raištelius užsirišo, bet ką su tais kitais mechanizmais daryti, nelabai suvokė. Patyrinėjusi mergaitė užsegė vieną „keistąjį mechanizmą“, tačiau kito visiškai nesuprato. Jai prireikė daug bandymų, kad suvoktų, ką ten reikia padaryti, o mintis, kad jos laukia dar kitas riedutis, visiškai nepradžiugino.
Elridė po dar daugybės bandymų su kitu riedučiu pagaliau užsidėjo juos abu. Kita jai sunki misija – atsistoti. Grifiukė nepagalvojusi nuėjo šiek tiek tolėliau, ant žolytės, o su batais ant ratelių ji neįsivaizdavo, kaip atsistoti. Mergaitė atsargiai, pasirėmusi rankomis, pabandė stotis ir jai pavyko. Mažametė su baimės pilnomis kelnėmis stovėjo ir bandė išlaikyti pusiausvyrą, jai buvo labai baisu. A... Gal dėl to pravartu vaikščioti su bateliais su didžiuliu kulnu... Bent pusiausvyrą laikyt mokėčiau... Niurzgėdama Elridė pabandė žengti žingsnį, po kurio vos vos neparkrito, bet neparkrito. Apsidžiaugusi, kad vis dar stovi, o ne žolytę tyrinėja, mergaitė pabandė žengti dar vieną žingsnį. Taip po truputį ji ėjo link asfalto ir, nors ir iki jo atrodė toks mažas atstumas, mergaitei teko eiti mažais žingsniukais, nes ji kitaip nemokėjo. Jai liko dar keli žingsneliai, bet Elridė nebeišlaikė pusiausvyros ir krito sėdimąja ant žolės. Pasisekė, kad ant žolės. Ėmusi burnoti ant savo pasirinktos transporto priemonės grifiukė ėmė dairytis, ar nėra apsaugų, bet, deja, ji nepastebėjo jų. Suniurzgusi mergaitė pasidėjo rankas ir ėmė ropoti. Supratusi, kaip lengviau tai buvo daryti žaliaakė dar kartą išplūdo riedučius, mat ji būtų nei parkritus nei ką, jei būtų ropojusi, ir dėl visko, jos manymu, kalti riedučiai.
Pasiekusi asfaltą Elridė sustingo, ji bijojo stotis, nes bijojo kristi. Iš tikrųjų mergaitė tyliai ėmė plūsti tuos, kurie visiškai nieko nebijojo ir ramiausiai važinėjo.

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

 • I kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Luke į žiobatyros pamoką žingsniavo gerai nusiteikęs, jis net neabėjojo, kad šioje pamokoje jam gerai seksis, visgi prieš gaudamas laišką jis nenutuokė, kad yra burtininkas ir gyveno kaip žiobaras. Nusivylęs berniukas įžengė į klasę, nenorėdamas praleisti dar vienos pamokos troškioje aplinkoje, tačiau išgirdus, kad mokytoja pranešė, jog ši pamoka vyks lauke, jo nuotaika pagerėjo. Išklausęs mokytojos jis apsidairė ir buvo beeinąs prie riedlentės, tačiau pamatė Mayra ir nutarė pirma su ja pasisveikinti:
-Sveika, seniai matėmės, kaip laikaisi? - grifiukas paklausė mergaitės. Pastebėjęs, kad šiai ne kaip sekasi susitvarkyti su riedučiais pridūrė - gal tau padėti? - tačiau akies krašteliu pamatęs kitą pažįstamą klastuolį taip ir neišgirdo juodaplaukės atskaymo, nes nubėgo prie jo su plačia šypsena veide:
-Labas, Markai! - dar nepribėgęs šūktelėjo jis - gal nori kartu su manim pasivažinėti riedlentėm arba dviračiais? Pala! Aš turiu geresnę mintį - tu stokis ant riedlentės ir įsikabink į mane, o aš važiuosiu dviračiu ir tave tempsiu! - negalėdamas perskaityti berniuko veido išraiškos grifiukas dar pridėjo - nebijok, tai nepavojinga, mes su draugais dažnai taip darydavom ir aš tik vieną kartą krisdamas susilaužiau ranką - Lukas nusijuokė - tai sutinki?

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • VI kursas
 • *
 • 115
 • Taškai: 10
 • Lytis: Vyras
 • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Markas sėdėjo tvankioje tvankioje klasėje ir laukė varpo, kai po jo dūžio, pranešančio pamoką, mokytoja pasakė, kad vaikai keliaus į lauką. Visai tuom nesidžiaugdamas, berniukas pakilo  iš suolo ir išėjo su klase į lauką. Išgirdęs užduotį, klastuolis tikrai neapsidžiaugė, juk ko čia džiaugtis, kai net dviračiu nemoki važinėti! Tad susimąstęs rudaplaukis ėjo link transporto priemonių, kai išgirdo Luke balsą. Nustebęs Markas atsisuko į grifiuką ir laimingas išsišiepė. Šiam pasakius, kad tai ,,visiškai nepavojinga", klastuolis iškart sutiko su Luke planu. Pagaliau kažkas įdomesnio. Pasičiupęs riedlentę jis nuėjo prie takelio ir atsistojęs ant lentos neišlaikė pusiausvyros ir nusivertė užpakaliu ant asfaltu. Susiraukęs, pirmakursis atsistojo ir apsidairė, ar niekas nematė, bet visi buvo užsiėmę sava užduotimi. Iš gėdos raudonais žandais, berniukas laukė Luke ir kai šis atsivarė dviratį, įsikibo į jo apsiaustą.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 46
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Šiaip ne taip užsidėjusi riedučius, Mayra bandė atsistoti, bet vos tik atsistojo, krito ant kelių ir išsipurvino pėdkelnes, kai prie jos priėjo Luke. Mergaitei nespėjus atsakyti, jis pradingo, tad klastuolė tik gūžtelėjo pečiais ir galvojo, ar kas žiūrėjo į ją. Išraudusi, mergaitė atsistojo ir bandė mažai žingsniukais eiti. Juodaplaukei pavyko nueiti lygiai tris žingsnius, kai ji krito ant užpakalio. Ir kodėl nepasirinkau dviračio?! Dabar jau buvo ne kiek gėda, bet kiek pikta, kad nesugeba net nueiti iki takelio, tai kaip ji važinės šitais daiktais? Galiausiai krisdama ir išsipurvinus netgi ir sijoną, Mayra pasiekė takelį, kai krito ant asfalto ir nusibrozdino rankas bei kelius. Galiausiai Mayra pasiekė savo tikslą ir atsistojo ant takelio nenusiversdama.

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Atrodo Claudia ką tik prabudo ankstu rytą savo lovoje, o dabar jau žiobarotyros klasės suole. Sėdi ir lauke tos pačios nuobodžios pamokos. Veidas be emocijų o galvoje tuščia- tai apsimiegojusi ir neišsimiegojusi Claudia.
 Pamokai prasidėjus ir mokytojai paskelbus neeilinę pamoka Claudia net nesukrutėjo, o kaip gi ji tarsi atsijungus, miega atmerktom akim. Tačiau prasidėjus mokinių sambrūdžiui Claudia prabudo ir slinko paskui visus į mokyklos kiemą.
 Vos mokytojai viską paaiškinus Claudia tik tada suprato kokia smagi pamoka jos laukia, juk ji su tėvais- burtininkais beveik visą gyvenimą gyveno žiobarų kaimynystėje ir greičiausiai galėtu papasakoti apie juos daugaiu nei, bet koks žiobarų tyrinėtojas- burtininkelis.
 Claudia apžvelgusi visas priemones nusprendė nieko naulaukusi pasiimti dviratį. Juo ne tik, kad mokėjo važiuoti, bet ir su tėčiu dažnai mokindavosi keleto eilinių paprasčiausių triukų kurie burtininkams nepratusiems prie dviračių gali atrodyt įspūdingi. Pasiėmusi nedidelį žalsvai tamsų dviratį panašų į tą kurį ji turi namie ji užsidėdusi lengvai ir smagiai pravažiavo.  Grįžusi atgal tuo pačiu esfaltuotu takučiu Claudia labai įdėmiai apžvelgė kitus: tie kurie pasiėmė riedučius teko daug kristi, su dviračiais tai pat daugumai nesisekė, vyreni su mašinom ilgai terliojosi ieškodami kaip jas 'įjungti'.
Galėčiau jiems padėti tik nežinau ar leis mokytoja, gal būt tai savarankišką užduotis?- mąstė grifiukė.
 Dar porą kartu apvažiavusi ratelį mergaitė padėjo dviratį ir pasiėmė vienui vieną stovėjusią pilką riedlentę, šios priemonės jei dar niekad neteko naudoti. Tad buvo labai įdomu kaip seksis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Claudia Otilia Stephalt »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • V kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 10
 • Lytis: Vyras
 • Jūs esate visiški bepročiai.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
   Grynakraujis grifas susigūžęs vėpsojo į žiobariškas žiobariškutėles žiobariškiausias transporto priemones. Pjaustymo lentelė ant ratukų, kaliošai ant ratukų, trys pagaliai ant ratukų ir metalo laužo krūva ant ratukų. Ar žiobarai išmano nors ką be ratukų? Ar jie gali sugalvot ką nors be ratukų? Kaip atpažinti žiobarą - jis nekeliauja niekaip kitaip, tik ant ratukų. Jie gal ne krikščionys, o ratonys? 
   Kas rinkosi riedlentę, kas ratučius... tai yra riedučius. Rodos, į automobilį sėsti nedrįso niekas. Marcus'as atsiduso ir nužvelgė blizgančią mašiną - ech, ji atrodė įdomiausiai ir kiečiausiai. Bet tokiems čiūt iš žolės galvas iškišusiems į mašiną dar niekas neleido. Todėl Sarcasmison'as pasirinko dviratį. Ko gero, tai buvo viena didžiausių jo gyvenime klaidų. 
   Du ratukai... Išbadėjusio briedinio kentauro galvą primenantis vairas... Už keisto dirbtinės odos darinio užsodintos grotelės dešrelėms arba eurovizinei vištienai kepti... Tai gyvūnų kankinimui, ar važiavimui pritaikytas daiktas? Ko gero, abiems. O šiuo atveju, turint mintyje, jog žmonės irgi yra gyvūnai, tai Marcus'as pateko į kančias.
   Pirmiausia jis apsižergė dviratį ir atsisėdo ant rėmo. Kojas pakelti nuo žemės buvo baisoka ir neatrodė logiškai. Ratukai juk buvo per maži, kad taip stovėtų. ,,Žiobarai gal akrobatai?" - pamintijo berniukas, prisiminęs kasdien pro namus dardėdavusius žiobarų paštininkus. Kaire koja pasirėmęs į žemę dešiniąją vaikis uždėjo ant dešiniojo dviračio pedalo atšvaito. Šis persisuko ir lengvai brūkštelėjo per koją. Bet tatai tebuvo pradžia... 

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 46
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Atsistojusi ant asfaltinio takelio Mayros riedučiai čiuožinėjo pirmyn atgal, kol galiausiai mergaitė suklikusi skaudžiai tėškėsi ant žemės. Nurijusi karčias ašaras (juk kokia klastuolė rodys savo silpnumą bei ašaras?) pirmakursė pamažėle atsistojo ir pabandė leisti riedučiams riedėti į priekį. Bet iš to nieko neišėjo, nes šįkart Mayra tėškėsi ant užpakalio. Tikrai liks mėlynės... Klastuolė bandė dar sykį ir dar sykį ir kiekvienąkart tėkšdavosi ant žemės taip, kad kauleliai subarškėdavo. Galiausiai mergaitė pradėjo gailėtis, kad nepasirinko dviračio, juk su šiuo važiuoti tai mokėjo... Galiausiai, kai nežinia kelintąsyk juodaplaukė atsistojusi ji suprato, kaip žiobarai važinėja šiais daiktais, tad nieko nelaukusi pabandė atsispirti ir... ji pajudėjo į priekį! Iš džiaugsmo Mayra pamiršo laikyti pusiausvyrą ir vėl nukrito, bet dabar mergaitė džiaugėsi pagaliau įminusi riedučių paslaptį. Greitai atsistojusi ji vėl atsispyrė viena koja, tada kita ir taip pamažu judėjo į priekį ir net nepastebėjo, kaip įsibėgėjo ir atsitrenkė į kitą mokinę su riedučiais. Abi mergaitės parvirto ir Mayra išgirdo skaudų trakšt. Pakėlusi dešinę ranką, kurią staigiai nusmelkė nepakeliamas skausmas, klastuolė pamatė kaulo dalelę kyšančia pro praplėštą odą. Išsigandusi mergaitė pradėjo klykti - ne kiek iš skausmo, bet kiek iš baimės bei netikėtumo.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Dylan'as savo naktiniais pasivaikščiojimais po pavasariu dvelkiančias apylinkes ir naktines klajones koridoriais su karšto šokolado puodeliais visiškai pamiršo pamokas ir artėjusius atsiskaitymus.
Vieną naktį skyręs miegui (pagaliau!) vaikinas atsibudo žvalus pirmą kartą pavasario eigoje, o noras apsilankyti kokioje pamokoje nustebino net jį patį.
Patikrinęs pamokų tvarkaraštį, Dylan'as pajudėjo link žiobarotyros kabineto. Pamokos pavadinimas rodė, kad čia nieko sunkaus, bet įsitikinti norėjosi.
Klastuolis jau buvo beužsiimąs suolą, tačiau išgirdęs malonų profesorės balsą, taip ir neatsisėdo - pajudėjo link kabineto durų.
Lauke viskas atrodė kiek kitaip ryto metu, negu jis buvo įpratęs matyti naktimis. Visgi, grynas oras jam patiko. Užduotis? Mm, kuo čia pabandžius... Vaikino akys užkliuvo už melsvo kabrioleto, stovėjusio kiek toliau. Noriu. Hm, kas galėtų būti mano porininkas? Klastuolis priėjo arčiau kabrioleto, atidarė vairuotojo dureles. Vidun nežengė, o tik šiek tiek prisimerkęs dairėsi ir ieškojo kokio nors pažįstamo veido.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Pamokos - visiška nuobodybė. Žinoma, pripažįstu, yra įdomių. Bet, remiantis mano kuklia patirtimi (kur tau!), tokių daugių daugiausia v.i.e.n.e.t.a.i!
Štai tokių minčių lydima Auksė žingsniavo iš žiobarotyros kabineto. Jos nuotaika nebuvo super duper puiki, galbūt, net atvirkščiai. Ji tyliai atsiduso. Ir sustojo.
Marietta sukryžiavo rankas ir klausėsi jaunos, garantuotai, jos manymu, profesorės, kuri tikrai negalėjo pasižymėti praktikos gausa.
Išgirdusi pamokos užduotį, pirmos reakcijos dėka ištempė kaklą aukštyn. Fe. Mergaitė neturėjo jokio noro valkiotis su daiktais, kuriuos žiobarai naudoja arba laisvalaikiui, arba kasdienai. Tai atrodė beviltiška.
Pirmiausia, Hale bandė ieškoti kažko sau į porą. Kad galėtų visą darbą suversti kažkam kitam, tačiau pamačiusi pusbrolį atsirėmusį į mėlyno kabrioleto dureles, plačiai nusišypsojo. Metas pažaisti.
Lėtai, visiškai neskubėdama, dvylikametė žengė pirmyn. Pamažu artėjo link Dylan'o, kuris, kaip sprendė pati, ieškojo kompanijos.
- Labas rytas, - atidarė priekines keleivio dureles, - pagaliau apsilankei pamokoje, - užkišo plaukų sruogą už ausies, - manau, neprieštarausi.
Beveik užuominomis kalbėjusi Auksė atsisėdo automobilyje ir uždarė duris.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Dylan'as būtų dairęsis ir toliau, bet krūptelėjo išgirdęs balsą, tiesiai už nugaros, mat stovėjo nusisukęs nuo šalia vairuotojo sėdinčio keleivio sėdynės pusės. Auksė. Na žinoma.
- Aukse, - spėjo išpešti tik tiek, nes pusseserė garsiai (per ausis perėjo stiprus garsas) užtrenkė, o gal tik uždarė keleivio dureles. Jam neliko nieko kito, tik pačiam sėstis į vairuotojo vietą. Uždaręs duris, vaikinas pasitaisė akis ir pasuko galvą į šalį.
- Juk žinai, Aukse, kad negali dirbti su manim, - padėjo vieną ranką ant vairo, - automobiliais naudotis bando tikrai ne tavo amžiaus mokiniai.
Moralizuoti klastuolis nemėgo, bet po sesers netekties Mariettą saugojo kaip savąją seserį, ėmė jai justi brolišką, vis stiprėjančią meilę.
- Kaip suprantu, tavęs neatsikratysiu, - po trumpos pauzės prabilo, - bent jau kažkaip man padėk, tuomet.
Tarsi davęs nurodymą, jis užčiuopė raktelius, pasuko pirmyn ir išgirdo variklio ūžesį.
Tik, Aukse, prašau. Prašau nebandyk mano kantrybės ir prašau, neversk visų akivaizdoj man tavęs apkabint.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019