4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
O laikas vis bėgo ir bėgo. Tik spėk sužiūrėti, kas vyrauja lauke - pavasario pradžią bylojantis purvynas, įvairiaspalvių lapų margumynas, beprotiška kaitra ar pusnys, žlugdančios net menkiausią viltį prasibrauti. Ir išties, dabar net probėgomis galėjai pastebėti stambiais kąsniais krentančias snaiges bei gracingą jų nusileidimą žemėn. Ne vienos. Net ne dviejų, tačiau tūkstančio snaigių nusileidimą.
Iki pamokos pradžios dar buvo likę nemažai laiko, tačiau Ashley jau žingsniavo, o gal tiksliau kopė astronomijos bokšto laiptais. Galiausiai pasiekusi duris, ši susirado reikiamą raktą ir jas atvėrė. Viskas buvo kaip ir pastarąjį kartą. Hm, o ko ji tikėjosi? Jog kas nors išvartys suolus arba stebuklingai perdažys sienas? Na, bet kokiu atveju tai galėjo padaryti tik vienintelius kabineto raktus turintis žmogus, o Ashley nieku gyvu nesiruošė darkyti klasės. Įslinkusi vidun, mergina pirmiausiai pravėrė langą, kadangi patalpoje buvo ganėtinai tvanku. Krestelėjusi prie savojo stalo, ši įsimetė kelias atsineštas knygas į vieną iš stalčių bei dirstelėjo į laikrodį - netrukus turėjo nuskambėti ir varpas. Išties, vos spėjo dar kartelį permesti žvilgsniu astronomijos klasę, kai čia pat pasigirdo skambesys. Atsistojusi, ši prislinko kėdę bei lazdelės pagalba užvėrė langą.
Visi jau sėdėjo suoluose ir žvilgsniais varstė naująją profesorę. Na, bent šiai taip atrodė. Ką gi, metas.
- Sveiki visi, - pagaliau kreipėsi į atėjusius. - Džiugu, jog noras lankyti astronomijos pamokas dar bent pas kai kuriuos tebėra, nepaisant to, jog tenka įveikti tiek jėgų atimančius laiptus, - šyptelėjo visiems. - Na, o pamoką pradėsime nuo teorinio klausimo, galinčio atnešti jūsų koledžui kelis taškelius. Taigi, ką žinote apie planetų žiedus?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

 Jasmine laipteliais lipo gan sparčiai, tačiau keliais palietusi šaltą it ledas jų paviršių ir nelabai dailiai išsitėškusi (tikėjosi, kad sijonas pakankamai ilgas ir sąžiningai atlieka savo pareigą, o ne pasikėlęs ir beveik užsiraitojęs iki pažastų), atsikėlus tiesiog privalėjo sulėtinti žingsnį ir leisti sumuštiems keliams pailsėti po tokio nemalonaus atsitikimo, bent kiek sumažinti galimybių susimušti riziką. Vis dėl to, klasėje atsidūrė netrukus, pasisveikinus su profesore Tonks lėtai atsisėdo ant kėdės ir klausėsi teorinio klausimo. Žinojo, kad greičiausiai vėl bus užduotis, visiškai netinkama raganaitei, tačiau vis vien atėjo. Žinojo, kad teoriniai klausimai turbūt labiausiai jai padėjo uždirbti koledžui taškų.
 -Mūsų Saulės sistemoje žiedus turi Saturnas, Jupiteris, Uranas ir Neptūnas,- ištarė informaciją, kurią geriausiai prisiminė.- Kartais planetos turi net ne po vieną žiedą, dažnai sakome, kad vienas, tačiau tai būna keli atskiri. Dažniausiai jie būna iš ledo kristalėlių, dulkių ir uolienų, tačiau nebūtinai iš visų trijų.
 Išpasakojusi visą informaciją, kurią žinojo, (pripažinkim, tai tikrai buvo apgailėtina tiek nedaug žinoti) penktakursė užsičiaupė ir ėmė laukti profesorės kalbos. Na, ir kitų mokinių pasisakymo tuo pačiu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Jasmine Diana Amneta »
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 613
 • Taškai: 134
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Stevie sparčiai keliavo į astronomijos pamoką. Nors pirmosios pamokos tema ją nuvylė, mergaitė vis tiek su nekantrumu laukė šios pamokos. Atėjusi į klasę, grifiukė pamatė, kad atėjo viena pirmųjų, tad atsisėdo į laisvą vietą klasės priekyje. Išgirdusi mokytojos klausimą, Stevie apsidžiaugė: panašu, kad šį kartą pamoka bus įdomesnė! Ilgai nelaukusi mergaitė pakėlė ranką ir prabilo:
- Dauguma mano, kad žiedus Saulės sistemoje turi tik Saturnas. Ko gero, taip yra dėl to, kad nuotraukose tie žiedai yra gerai matomi. Vis dėlto, kaip ir buvo minėta, juos turi visos didžiosios (dujinės) Saulės sistemos planetos. Tačiau jie yra matomi neryškiai arba yra pasisukę į mus savo plokštuma, dėl to mes jų matyti negalime. Planetos turi daugiau nei vieną žiedą. Jie yra "numeruojami" raidėmis (A, B, ir taip toliau). Kiek pamenu, Saturnas žiedų turi iki F ar tai iki G. Taip pat jie gali turėti pavadinimus. Taip pat pavadinimus gali turėti ir tarpai tarp žiedų. Nežinau, ar šiuo metu jau yra atrasta, bet labai tikėtina, kad žiedus turi ir didelės dujinės egzoplanetos.
Stevie nutilo ir, nors nebuvo itin patenkinta savo atsakymu, laukė, ką pasakys kiti.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

 • ***
 • 196
 • Lytis: Moteris
 • Na ką. Laimėjom?!
Pagaliau įveikusi tuos sunkius ir aukštus laiptus, mergina lengviau atskvėpė. Bet ir čia nebuvo laiko ori įkvėpti, nes tuoj pat suskambėjo varpas, ir reikėjo eiti į klasę. O kojeles taip gėlė...
-Rei - kės... daugiau... treni - ruotis...-visa uždususi ir labai skaudamais kojų raumenimis šnopavo Urtė, vos klestelėjusi į suolą. Prie lango. Tam priežastys jau buvo aiškios - spoksoti į nuostabų vaizdą pro langą, ir žiūrėti kokios formos yra debesys. Deja, tai ne būrimo būdas, bet galėtų toks egzistuoti. Profesorės - seniau - grifės klausimas buvo lengvas. Labai. (Tiesą sakant, Urtė net prisiminė, kai mokytoja Ashley buvo mokinė jos koledže. Bet tai buvo labaii seniai) Taigi nieko nelaukus, šešiolikmetė pakėlė ranką ir atsakė į klausimą (kaip tikėjosi - teisingai):
-Planetų žiedai gali būti įvairiausių dydžių ir storių. Jie yra sudaryti iš visokių kosminių šiukšlių ir meteoritų. Kiek žinau, ploniausi būna gal 5 kilometrų storio. O gal plonio? Nežinau, kaip pasakyti.
-Saulės sistemoje didžiausius žiedus turi Saturnas, jei neklystu,-kaip iš vadovėlio perskaitytą tekstą atraportavo Urtė.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Bella Foun

 • III kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
Laiptai Bellai buvo neįveikiama misija. Na, bet argi pasiduos ta taip astronomiją mėgstanti mergaitė? Vis dėlto ir profesorė viena iš mėgstamiausių..
Taigi šiaip ne taip peržengusi astronomijos kabineto durų slenkstį, Bel atsiduso ir šyptelėjusi mokytojai, pasisveikino. Išklausiusi, ko prašoma, rudaplaukė ilgai galvojo - juk tai visgi nėra labai paprasta.. O tuo labiau, kad dar nė kvapo nebuvo atgavusi.
Valandėlę pamintijusi, ši nedrąsiai kilstelėjo ranką. Mergiotė buvo beužmieganti, bet mokytoja, matyt, pagaliau pastebėjo bei davė ženklą jai pasireikšti.
- Planetos žiedai - tai dulkių, uolienų, ledo ir kt. objektų telkinys supantis planetą. Saulės sistemoje juos turi ne tik Saturnas, tačiau kaip kiti jau ir minėjo, dar Jupiteris, Uranas bei Neptūnas, - atsakiusi sėstelėjo atgal į vietą ir nekantriai laukė praktinės užduoties.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Bella Foun »

*

Neprisijungęs Alisa Bagley

 • III kursas
 • *
 • 26
 • Taškai:
Šį kartą nebuvo taip sunku užkopti tais galvą sukančiais laiptais. Ne, net atvirkščiai - spėjo ir daug ką apgalvoti, ir probėgomis pro langą paspoksoti, ir susikaupti pamokai.
- Labas rytas, - tarstelėjo profesorei, pasiekusi klasę.
Nužingsniavusi į savo mėgstamiausią vietą, šviesiaplaukė atsargiai krestelėjo ant kėdės ir ėmė svarstyti, kokie išbandymai jos laukia šiandien. Klausė, regis, amžinybę. Matyt, nekantrumas daro savo. Tačiau vos teorinis klausimas pasiekė jaunėlės ausis, pirmakursė bemat kilstelėjo ranką. Gavusi profesorės leidimą kalbėti, ši atsakymą pateikė it ant lėkštutės:
- Manau, visi tą senai žino, tačiau pasikartosiu. Saturnas turi bene įspūdingiausius žiedus. Be šios dujinės planetos jais džiaugtis gali ir Uranas, Jupiteris bei Neptūnas, - pradėjo Alisa. - Ak tiesa, patys planetos žiedai susidaro iš dulkių, ledo, uolienų ar kitų kosminių šiukšlių, taip besilipinant į žiedą, apsupantį planetą.

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Šiandien Viki buvo tai puikiai ir  motyvuotai nusiteikusi, kad net kopdama nemažai laiptelių į astronomijos pamoką napajautė nuovargio. Vos įžengusį į klasę visus apdovanojo savo šypsena, smagiai pasisveikinusi su mokytoją prisėdo į suolą kuris dar vis kolkas buvo laisvas. Išsikrovusi knygas palaimingai žvelgė pro langą laukdama pamokos pradžios juk astronomija- toks įdomus mokslas.
Galiausiai varpui paskelbus pamokos pradžią Viki akis atitraukė nuo lango ir vis dar besišypsodama apžvelgė visą klasę.
Galiausiai mokytojai prabilus Viki įdėmiai ją stebėjo. Gavus klausimą Viki kiek sumišo, neprisiminė kad aname kurse kas nors išvis butu apie tai užsimine o apie šį kurseą tuo labiau. Kol kiti atsakinėjo Viki bandė ieškoti informacijos šalia ant stalo gulėjusiame vadovėlyje, tačiau nieko neradusi pradėjo įtemptai mąstyti:
-Tie žiedai yra planetų dulkių, uolienų, ledo ir kitų smulkių objektų....išsidėstymas.-atsiduso- Tai pat židuose gali būti planetos palydovų. Tokius žiedus mūsų saulės sistemoje turi keturios planetos: Jupiteris, Uranas, Neptunas, o įspūdingiausią žiedą turi Saturnas. Asmeniškai man tie žiedai labai gražūs, jie man visad simbolizuoja planetą.
Baigusi kalbėti maloniai kaip visad anusišypsojo ir su įdomumu klausėsi kitų.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Laiptai! Tai beveik neįveikiama Claudiai! Pastaruoju metu Claudia jaučias visada pavargusi nesvarbu koks paros metas rytas ar vakaras, Claudia visada pastaruoju metu be nuotaikos ir greičiausiai dėl to kaltas Claudios nuomone mokslas, nors ištikrūjų baisi nemiga naktimis, kuriomis ji pradėjo sapnuoti košmarus.
Vos vos užsikabariojusi laiptais į astrinomija, sustojo norėjo, bent sekundėle pailsėti, tačiau varpo dundesiai sakė visai ką kita. Nurėglinusi į klasę mokytojai tik burbtelėjo kažką panašaus į Laba dien ar Labas ryt.... Vis dar gaudydama orą Claudia atsisėdo į suolą, taip beje tame pačiame suole sėdėjo ir jos getai pažįstama, jau galima sakyti gera draugė- Viki. Claudia burbtelėjo Lababsssss.... ir pasilenkė iš kuprinės išsiimti vadovėlių ir knygų.
Mokytojai prabilus ir nutraukus kasdienines mokinių šnekas Claudia ir sukruto. Mokytojai uždavus klaudimų kaip ir visada visi pradėjo atsakinėti. Išklausiusi keletos mokinių, tuo tarpu ir Viki atsakymų Claudia, kad ir kaip prastai jautėsi tai pat norėjo atsakyti:
-...žiedai tai planetų dalis, didžiausią musų saulės sistemoje žiedą turi saturnas, žiedai sudaryti iš meteoritų, ledo, planetos planetos palydovų.
Čia Claudios atsakymas ir baigėsi, Claudia pajuto kaip gerklėje kažkas kylą, kyla ir...plerptt....
Claudia ką tik supykino vidurį astronomijos klasės. Kokia gėda...
Claudia pasijutus daug daug geriau atsitiesė suole, dabar jei buvo žymiai geriau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Claudia Otilia Stephalt »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • V kursas
 • *
 • 211
 • Taškai: 50
 • Lytis: Vyras
 • Beprotiškiausius sapnus paversti realybe - toks turi būti tikslas.
   ,,Kokie žiobariški atsakymai..." - parėmęs galvą ranka ir klausydamasis klasės draugų pamanė sau Marcus'as. Vis apie žiedus, jų numeravimą, sandarą, matomumą, ech... Aišku, pats grifiukas irgi negalėjo pasigirti labai jau didelėmis žiniomis apie tuos žiedus, bet šio to pasiskaitinėjęs ilgais vienišais vakarais bibliotekoje ar dar kur nors, kur galima įlįsti ir nebūti užkabinėjamam, buvo.
   - Po to, kai Heigensas atrado Saturno žiedus, - pavardę berniukas dėl visa ko susirado astronomijos  vadovėlyje. - Viena burtininkų sekta kurį laiką tvirtino, jog žiedą Saturnui užmovė Saulė ar dar kuri nors planeta. Taip jie bandė įrodyti, kad meilė galima tarp bet kokių Visatos objektų, - tarė Sarcasmison'as. - O man teko girdėti faktą, kad planetų žiedus sudarančios dalelės skleidžia ypatingą magiją, naudojamą ateities būrime bei burtų lazdelių gamyboje. Tačiau šias daleles gauti yra neįtikėtinai sunku ir jos neįtikėtinai daug kainuoja, - užbaigė grifas.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • VII kursas
 • *
 • 218
 • Taškai: 31
 • Lytis: Moteris
 Į pamoką atskubėjusi pirmakursė švilpiukė dairėsi kitų savo koledžo mokinių, norėjo ką nors pamatyti ir pasišnekėti, ar šiaip paspoksoti. Kaip pastebėjo, švilpių pamokose nebuvo labai daug, tačiau jie tikrai stengėsi ir Wrenos manymu visada buvo draugiški. O tai turbūt net svarbiau už koledžo laimėtą taurę (tiesa, ir tokią būtų gauti smagu, tačiau jau tiek tos, nesevajokime, nes neišsipildžiusios svajonės žlugdo).
 Kalbėjo daug mokinių, į koledžus Alder stengėsi nežiūrėti, klausytis ką jie kalba. Tikėjosi, kad astronomijoje nereikės naudotis lazdelėmis ir jai pavyks labiau, nei kerėjime. Ten jai nepavyko net paprastučio veiksmo atlikti!.
 Kai dauguma mokinių baigė kalbėti, šviesiaplaukė nelabai drąsiai pakėlė rankelę:
 -Sakoma, kad kartą per metus visų planetų žiedai pranyksta, o kitą rytą vėl būna. Ar ne žiedavimosi diena skaitosi? Būtent šią dieną, kai apskaičiuoja, burtininkų paukščių žiedavimo stotys sužieduoja daugiausiai paukštelių,- tarė įsitikinus, kad visiškai nusišnekėjo, kadangi paprastai atsakyti negalėjo. Juk tarp žiobarų gyveno, o šiais laikais pastoviai tekdavo eiti į kokią biblioteką ar klausinėti savo koledžo mokinių. O tai jai nelabai patiko, kadangi pastovus klausinėjimas greičiausiai erzino kitus.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 318
 • Taškai: 119
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Po ilgų (net dvi savaites trukusių) priverstinių atostogų ligoninėje, Mayra vis dar sunkiai šnopuodama kilo laiptais. Tai tie prakeikti riebalai, kuriuos priaugau. Cha, ir jie mano, kad pasveiksiu. Užkopusi šimtu kažkiek laiptelių, pirmakursė klestelėjo į suolą ir klausėsi kitų mokinių atsakymų lėtai gurkšnodama vandenį iš buteliuko. Išklausiusi visus atsakymus, juodaplaukė pakėlė ranką ir tarė:
-Kai planetos tam tikrose pozicijose, net jų žiedai susilygiuoja labai panašiai arba sudaro tam tikrus raštus ir nuo to gali priklausyti tam tikrų kerėjimų matomi vaizdai, taip pat, kai kurių planetų žiedai matomi tik tam tikru laiku.
Viską išbėrusi vienu atsikvėpimu, pilkaakė klastuolė nuleido ranką ir toliau lėtai gurkšnojo ledinį vandenį.

*

geltonatulpė

Šimtas trisdešimt vienas, šimtas trisdešimt du, šimtas trisdešimt trys.. Ir štai Eunji po daugybės spiralinių laiptelių jau sėdi astronomijos pamokoje. Ją astronomija žavėjo vien tuo, kad tai buvo pamoka, kurioje galėjai mokytis apie dangaus kūnus. Tai buvo dar vienas dalykas, žavintis ją. Juk kiekvienas nori sužinoti kas ten dedasi už ozono sluoksnio? Tai buvo ilgalaikė ir neįmanoma svajonė Eunji. Na, pasvajoti visiems gi galima, ar ne? Su ta mintimi jos ausys pagavo varpo garsą, skelbiantį pamokos pradžią. Ji patogiau įsitaisė savo suole, žvilgtelėdama į profesorę. Ir profesorė jai patiko. Kitas žmogus pasakytų, kad jai viskas patinka susiję su astronomija. Iš dalies, tai tiesa... Neilgai trukus ir pasigirdo malonus profesorės balsas, skelbiantis šios pamokos teorijos dalį. Jai, tiesą sakant, labiau patiko praktikos dalis. Ten smagiau. Bet ji nebuvo „sadistė“, ir norėjo uždirbti taškų savo koledžui. Tad juodų plaukų savininkė įdėmiai klausėsi profesorės žodžių. Planetų žiedai? Įdomu.. Mergaitė gan ilgokai suko savo nedideles smegenėles, besiklausydama kitų mokinių nuomonių. Ji savąja kiek abejojo, bet nebuvo nedrąsi, kad jos neišreikštų.
- Am… bijau suklysti, bet… manau kad planetų žiedai egzistuoja ne tik mūsų Saulės sistemoje. Be šios planetų sistemos, egzistuoja daugybė kitų, sutelpančių į galaktiką kurioje esame – Paukščių galaktiką. O ir pačių galaktikų daug. Tad planetų su žiedais begaliniai skaičiai yra. Patys žiedai yra sudėti iš dujų, ir įvairių uolienų, bei kosmoso šiukšlių. Pačios planetos spalva, ir jos žiedo sudėtis „nuspalvina“ patį žiedą, - pirmakursė pajuto, kad jau gerokai įsivažiavo, bet neketino sustoti. - Jeigu neklystu, planetos žiedas prisideda prie planetos sukimosi. Planetų žiedai gali būti sudėti iš kelių, ir apgaubti planetos tam tikrą dalį dideliu atstumu. Kadangi Jie yra sudėti iš dujų, ir įvairių uolienų bei kosmoso šiukšlių, dujos blokuoją vaizdą žiede, tad jame tyko daugybė pavojų, susiduriant su įvairiais meteoritais ir panašiai. Taip sakant, planetos žiedas kartu planetą kaip ir „apsaugo“ pačią planetą. - Eunji pradėjo justi nuovargį tiek kalbėti, tad pabaigė tiesiog paprastai. - Tai va.
 Pabaigusi silpnai linktelėjo, plačiai nusišypsojo ir klestelėjo atgal ant suolo.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Sunėrusi rankas už nugaros, ji įdėmiai klausėsi daugiausiai panašių atsakymų. Žinoma, pasitaikė ir kiek įdomesnių nuomonių, tačiau visi mokiniai vis tiek savaip džiugino merginą. Tarp kitko, dar vienas šiandienos akcentas privertė kiek susimąstyti - klasė it nusidažė raudonai auksine spalva. Taip, galėjai išvysti ir kelis kitų koledžų atstovus, tačiau grifiukai kaip niekad atliko savo pareigą bei nepamiršo naujosios vadovės. Na, o gal tiesiog buvo priversti prisiminti. Tačiau nesvarbu. Svarbu, jog dabar Ashley nesėdėjo viena ir pati sau nevedė pamokos. O galėtų.
Staiga profesorę iš vėžių išmušė viena sunegalavusi mergina. Pasimetusi, ši trumpam atsiprašė visų bei lazdelės pagalbą nuo grindų pašalinusi skrandžio turinį, priėjo prie blyškiaodės.
- Ar labai blogai jautiesi? Gal palydėti į ligoninės sparną? - prisilenkė ir kiek tyliau pasiteiravo.
Nelaukusi atsakymo, Ashley dėl visa ko pervedė grifę į galinį suolą greta lango ir šį pilnutėliau atvėrė.
- Grynas oras nepakenks, o jei jausiesi blogiau, nedvejok ir keliauk pas hilerį, - tarstelėjo bei grįžo prie savojo stalo.
Pagaliau išklausiusi, regis, paskutiniojo, mergina šiam linktelėjo, taip padėkodama.
- Taigi visų atsakymai buvo šaunūs, - pradėjo Ashley. - Džiugu, jog tiek žinote apie planetų žiedus. Kiekvienas gaunate po du taškus, - vylėsi, jog bent kiek nudžiugino susirinkusius. - Esate teisūs, teigdami, jog žiedus turi ne tik Saturnas, tačiau ir Jupiteris, Uranas bei Neptūnas. Labai įdomi informacija ir panelės Green. Išties, žiedai vadinami raidėmis. Tikriausiai papildomai domiesi astronomija, šaunuolė, - šyptelėjo grifei. - Na, tačiau kol kas dėl to pernelyg nesukime galvos. Visų raidžių jums tikrai neteks kalti, - patikino ši. - Teisios buvo ir panelės Amneta, Pang, Foun, Bagley, Wallflower bei Viki, - permetė akimis per klasę ir skaitydama nuo uniformų, išvardino pavardėmis. - Dėl panelės Stephalt atsakymo galima kiek padiskutuoti, - atsargiau pažvelgė į tikriausiai vis dar negaluojančią mokinukę. - Menkas pastebėjimas, tačiau žiedai lyg ir nėra planetų dalis, kadangi ne visos juos turi. Visa kita gerai, - šyptelėjo. - Ponaičio Sarcasmison'o atsakymas taipogi įdomus. Buvo aiškinama ir tokia žiedų atsiradimo versija, tačiau vėliau ji kiek prislopinta mokslininkų. O dėl magijos.. Nežinau, kiek tai susiję su ateities būrimu, tačiau teko girdėti apie jos naudojimą kuriant lazdeles, - apdalino šypsena ir jį. - Panele Alder, - kreipėsi į švilpę. - Taviškis atsakymas taip pat savitas, tačiau galiu patikinti, jog žiedai niekur nedingsta, - kilstelėjo antakį. - Tai tėra žmonių šnekos ir bandymas žiedavimo dieną supinti su planetų žiedais. Na, tačiau visgi atsakymas, kaip jau ir minėjau, vertas dėmesio, - vylėsi, jog tai nenuskambėjo pernelyg grubiai. - Ir panele Moon, - pažvelgė į varniukę. - Galbūt dar neišsiplėskime iki kitų galaktikų ar planetų sistemų. Kol kas mūsiškėje yra taip pat ką tyrinėti, - šyptelėjo. - O dėl žiedų sudėties, vaizdo blokavimo bei dar kelių faktų esi teisi. Beje, nelabai supratau, ką norėjai pasakyti apie žiedų spalvą. Kitą kartą pasitenk rišliau, - pagaliau trumpam atsikvėpė. - Na, o dabar metas praktikai. Šįkart antroji pamokos dalis skirta ne įtvirtinti teorijoje įgautas žinias, kaip dažna, tačiau patikrinti jūsų jau turimas, - išsitraukė lazdelę ir jos pagalba iš už stalo pakėlė nedidelę kartotinę dėžė. - Kiekvienas gausite po mažą kiekį tam tikros planetos dalelių, - kalbėdama, ant kiekvieno stalo atskraidino po nedidelę medinę dėžutę. - Atvėrę skryneles, atsargiai užsiberkite ant savęs šias daleles, dabar įgavusias dulkelių pavidalą. Nebijokite, plaukuose jų neliks, - kilstelėjo antakį, kažkur lūpų kamputyje slėpdama šypsnį. - Atsidursite ant tam tikros planetos žiedų. Na, o kaip gi išsilaikysite ant kosminių šiukšlių? Jūsų masė bus kur kas mažesnė, judėti galėsite laisvai, o be viso to dar paminėsiu, jog tai tebus haliucinacija. Na, tačiau pasistengti verta, kadangi būsite vertinami, - it skatindama nusiteikti praktikai, kalbėjo mergina. - Tad štai, nusikelsite ant tam tikrų žiedų ir savo sukauptomis žiniomis ar kitokiais metodais turite išsiaiškinti, kokiai planetai jie priklauso. Kai jau manysite, jog žinote atsakymą, garsiai šį ištarkite - grįšite į klasę. Ar įspėjote planetą, sužinosite vos pratarę tą patį jos pavadinimą. Žalias fejerverkas, pasirodysiąs kažkur jums virš galvų, bylos užduoties įveikimą, raudonas - neteisingą atsakymą, - grąžino dabar jau tuščią dėžę ant stalo. - Bandyti laimę, tiesiog vardinant visus žinomus dujinių planetų pavadinimus, nepatarčiau, kadangi tokiu atveju jūsų užduotis tuoj pat bus baigta ir, žinoma, darbas neužskaitytas, - patikino, tuo pačiu apžvelgdama klasę. - Ak, tiesa, kadangi planetų, turinčių žiedus, yra nedaug, gali įvykti taip, jog atlikinėsite praktiką ne vieni. Tokiu atveju galite dirbti kartu arba atskirai. Sėkmės darbe!

Praktikos atlikimui reikalingi bent du kūrybiški ir įdomūs post'ai. Galite dirbti poromis, galite vieni, tačiau planetų visiems tikrai neužteks. Jei visgi dar kyla neaiškumų, kreipkitės į asmenines - pasistengsiu pagelbėti  ;)
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Mergaitė pusę pamokos prasėdėjo savam svajų pasauly. Jos manymu, tai joks nusižengimas,  nes apie planetas ir jų žiedus ji žinojo tik viena – kad egzistuoja kažkur kosmose. Taip, pasiklausiusi ji galėtų praplėsti savo žinias, bet kam? Elridė buvo užtingusi, ypač, kai jos kėlimasis iš lovos buvo skaudus kritimas ant žemės. Dėl kritimo jausmo, kurį, aišku, ji jau ne pirmą kart patiria, grifiukė susimušė alkūnę ir prakeikė dar vos vos prasidėjusią dieną. Tad, dėl tokios juokingos smulkmenėlės ji leido sau bent truputį pailsėti svajojant. Bet eilinį sykį tas svajas užgožė mintys apie mergaitės ateitį. Ji vis dar svarstė, kas jos laukia. Įklimpusią į tokius apmąstymus Elridę aplanko visokiausi prisiminimai, kurie kelia ne per geriausią jausmą. Tik jie ilgai nesitęsia, prakalbus profesorei mergaitė pagaliau pabudo ir sukluso.
Na... Tikrai gera diena, ką aš žinau apie tas planetas... Niūriai pašnairavusi į dėžutę mergaitė visiškai neturėjo noro į ją žiūrėti. Vienintelė mintis – Kam stengtis, jei susimausi? Apsidairiusi aplink klasę mergaitė atsiduso. Ji stipriai nenorėjo kažką daryti, bet reikia. Medinė skrynutė atskrido ant jos stalo, bet Elridė nekreipė į ją dėmesio. Ji dar kartą apsidairę aplink klasę, Elridės žvilgsnis sustojo ties nepažįstamu berniuku, tada, pagaliau, nuslinko link gautos skrynutės stūksančios ant jos suolo. Grifiukei kilo noras paimt tą medinę skrynutę ir numesti ant žemės, kad nebereiktų užduoties vykdyti. Ji tikėjosi, kad ta skrynutė taip suduš. Bet deja, prieš koledžo vadovą nereiktų pasirodyt kaip laukinei kiaulei iš tolimo krašto. Na, teks daryti, ką teks. Ji lėtai, lyg sulėtintame filme, atidarė medinę skrynutę. Dulkes... Žiūrėdama į jas Elridei kilo klausimas, ar ji gali nuo jų imt čiaudėti? Ar pavyzdžiui, jei būtų alergiška dulkėms, tai būtų ir šitoms. Bereikšmiai klausimai su nevisiškai susijusiomis temomis kirbėjo jos galvoje, kad tik užgaišt laiką ir nedaryti tos užduoties.
Pagaliau, pasibaigus tūkstančiui bereikšmių minčių mergaitės galvoje ji pasiryžo padaryti, ką privalo. Turbūt čia niekad ramiai nepabūsiu... O sakė pas žiobarus per pamokas ir miegot galima... O gaila. Ji pasiėmė skrynutę ir užsivertė ją ant galvos. Mergaitė kaip ir kiekvieną sykį užsimerkė ir laukė, kol pateks, kur turėtų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 613
 • Taškai: 134
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Stevie apsidžiaugė išgirdusi, kad profesorė buvo patenkinta jos atsakymu. Išgirdusi, ką reikės nuveikti praktikoje, mergaitė dar labiau apsidžiaugė. Jai atrodė, kad turėtų būti tikrai įdomu. Stevie drąsiai susibėrė daleles ant savęs ir netrukus pasijuto besanti kažkur. Tikrąja to žodžio prasme. Grifiukė pasijuto kiek nejaukiai, tačiau jai netrukus pavyko nusiraminti.
- Taigi, - pratarė mergaitė sau. Žinojo, kad aplinkui gali būti kitų mokinių, tad samprotauti reikėjo tyliai, nes Stevie norėjo dirbti viena. - Saturnas, Jupiteris, Uranas, Neptūnas. Kadangi Uranas "rieda" savo orbita, ko gero, nelabai realu būtų atsidurti ant jo žiedų. Juk turėčiau būti pasvirusi 90 laipsnių kampu. Bet pala... Juk ant žiedų iš viso nėra realu atsidurti, vadinasi, tai nėra argumentas...
Stevie atsargiai pavaikščiojo ir pirmiausia nutarė, kad reikia nustatyti, iš ko jie susideda. Tai nebuvo labai lengva, nes vaikščioti reikėjo priprasti, bet mergaitė tiesiog mėgavosi tuo, ką daro.
Jupiterį daug geriau matyčiau patį. Tikrai. Jį, manau, galiu atmesti. Neptūnas turėtų būti mėlynesnis. Tas, ko gero, irgi matytųsi. Turbūt irgi galiu atmesti. Taigi Saturnas ir Uranas. Ledas ar uolos?
Stevie intensyviai mąstė, kaip jai nustatyti, kur yra, kol staiga šovė į galvą mintis, kurią ji netyčia išsakė garsiai:
- Bet juk čia niekas nėra buvęs. Kaip man žinoti, ar tai, ką žinome apie planetas, čia tinka? Gal nuo žiedų planetas matyti sunku ir nesimato jų spalvų?
Mergaitė pasijuto šiek tiek beviltiškai. Vis dėlto rankų nuleisti ji nė neketino.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020