0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nojus Erikas Amneta

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovas
 • *
 • 66
 • Lytis: Moteris
 • „Literatūroje viskas gražu. Net tai, kas bjauru.“ A.Škėma
III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Prieš 10 mėnesių »
Jordanas stovėjo laiptų viršuje ir žiūrėjo į klasę. Gal kiek vis dėl to persistengė paversdamas klase tokia. Vienu lazdelės mostu klasės išplanavimas pasikeitė. Nors čia liko tos pačios vynmedžio grindys, tačiau sienos pakeitė savąją spalvą į pilkšvą, o vietoj fotelių ir kilimo atsirado paprasti juodmedžio suolai. Spintos ir gyvūnų vietos liko tos pačios, šalia atsirado profesoriaus stalas.
Iki pamokos likus pusvalandžiui, profesorius atsisėdo prie stalo ir pažvelgė į savuosius gyvūnus. Alidoras saldžiai snūduriavo, o papūga atrodo kažko nerimo, bet Jordanui priežastis buvo aiški - greit čia atsiras dar viena, vyresnė papūga. Pradėjus rinktis mokiniams nužvelgė kiekvieną ir tikėjosi, kad šiandien nepasikartos pirmosios pamokos atvejis. Juk ir pats de Balzakas pusryčiavo, o vėliau pietavo ir maistas nebuvo sugedęs. Palaukęs kol susirinks visi, atsistojo.
- Sveiki visi. Gal ne visi, tačiau manau kai kurie esate girdėję apie tai, kad neseniai laikraštyje pasirodė straipsnis apie naujas arba sukryžmintas gyvūnų veisles. Tai nėra naujiena magijos pasaulyje, keista jog apie tai susiprotėjo pranešti tik prieš savaitę. Taigi, šiandienos pamokos tema aiški - naujos ir sukryžmintos gyvūnų veislės. Pradžiai norėčiau, kad išvardintumėte žinomas gyvūnų veisles (2 taškai), taip pat galite papasakoti ką apie jas žinote (+2 taškai).

((Užduotis aiški, nepatingėkite ką nors sugalvoti. Pavyzdžiui: Alikornas - vienaragio ir aetono/graniano palikuonis, sukryžminta veislė.
Teorijos postai laukiami iki: balandžio 19 d.))

*

Neprisijungęs Elke Arlette Nieuwhof

 • I kursas
 • *
 • 63
 • Taškai: 26
 • Lytis: Moteris
 • always take a banana to a party
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 10 mėnesių »
  Pavasaris reiškė kylantį termometro stulpelį, ir, nors šis metų laikas Dionei patiko, karščio bei saulės kartais pasidarydavo tiesiog per daug. Šlapia nuo prakaito, mergina, ranka saugodama akis nuo saulės, įėjo į magiškų gyvūnų priežiūros kabinetą. Šiais metais dar nesilankė nei vienoje šio dalyko pamokoje, mat pirmosios metu glaudžiai draugavo su tualetu, o į antrąją nespėjo. Na, tiesą sakant, gal tebūtų pavėlavusi pora minučių, tačiau pakėlusi galvą nuo pagalvės Veterfold nusprendė, jog, kad ir kokia mylima pamoka bebūtų, miegas dar mylimesnis.
  Gyvūnus strazdanė mylėjo; nors susikaupti pavykdavo retai, būnant šalia jų viduje kunkuliuojantis energijos užtaisas gerokai aprimdavo. Tiesa, niekuomet taip ir nepriėmė jokio padarėlio po savo stogu. Galbūt bijojo atsakomybės, o gal net labiau pergyveno dėl to, ar būtų gera šeimininkė; nenorėjo tokio didelio sprendimo priimti skubotai, o paskui gailėtis.
  Plumptelėjusi ant kėdės, tamsiaakė skvarbiu žvligsniu nusitaikė į profesorių bei pradėjo laukti teorinės užduoties. Neilgai trukus ją išgirdo, ir putliame veide pasirodė vypsnis. Pamokos tema atrodė intriguojančiai, tačiau užduodamas teorinį klausimą de Balzakas, panašu, pamiršo kai ką paminėti - moksleiviams liepė išvardinti visas gyvūnų veisles, ne tik tas, apie kurias skaitė laikraštyje
  Klastuolė niekuomet nepraleisdavo progos ką nors geranoriškai bei neįžeidžiančiai paerzinti, tad netylėjo ir dabar; pakėlusi ranką monotoniškai prabilo:
  - Katė. Šuo. Pelė, žiurkėnas, jūrų kiaulytė. Drambliai: azijinis ir afrikinis. Žirafa, krokodilas bei beždžionė. Liūtas, tigras, geopardas, leopardas. Pantera, tinginys, gazelė, antilopė, dar, e, kaip ten jis, - akimirkai sustojo, - a, va, raganosis. Drugelis, kirmėlė, šliužas, sliekas, boružėlė, uodas. Lūšis, vilkas... dar ir šernas, - šeštakursė atsikrenkštė. - Nesupykite, profesoriau de Balzakai, prašėte išvardinti visas žinomas veisles, ir savo smegeninėj jų nešioju daugiau, bet, žinot, paskaus dar paskui liežuvis, - akyse spindint velniukams, moksleivė nusišypsojo. Vypsnis buvo nuoširdus, mat mergina tryško linksmumu. Visgi sėdėjo ramiai, laukė vyriškio reakcijos; pastarosios po įvairių pokštų labai daug pasakydavo apie kiekvieną mokytoją. - A, tiesa, ką apie jas žinau. Katės miauksi, šunys loja, pelės, žiurkėnai ir jūrų kiaulytės skleidžia labai keistus garsus. Drambliai turi straublius, žirafos - ilgus kaklus. Krokodilai yra plėšrūnai, o beždžionės, teigiama, - pirminė žmogaus forma. Liūtai, tigrai, geopardai bei leopardai, teisybės dėlei, yra katės. Panteros, tinginiai, gazelės, antilopės bei raganosiai neretai sutinkami vaikiškose knygelėse. Drugeliai dažniausiai yra labai gražūs, kartą vieną tokį tapiau. Šliužai ir sliekai kai kuriuos žmones gąsdina, tačiau aš mėgstu su jais pažaisti, o boružėlių, tikima, amžius toks, kiek ant jų sparnų yra taškelių. Uodai siaubingai kandžiojasi, vasarą nuo jų neatsibaidysi. O štai lūšys, vilkai bei šernai turi po kailio sluoksnį. Tai tiek turbūt. Atrodo, nieko nepamiršau paminėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Jordanas de Balzakas »

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • Nuodų ir Vaistų profesorius
 • *
 • 261
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 10 mėnesių »
Nepakenčiamai saulėtą pavasario dieną Natanielis pradėjo itin laimingas. Gal dėl to, kad pagaliau baigėsi skvarbus šaltis, gal dėl to, kad žengė dar keliais mėnesiais arčiau vasaros, o gal akinamo šypsnio rusvaplaukio veide dingstis buvo sėkmingai blaivus rytas, nežinia. Tačiau berniūkštis labai ir nesigilino to trupučio entuziazmo priežastimi ir panorėjęs pasidalinti šiuo energijos užtaisu su kitais, nusprendė apsilankyti bene pirmoje savo magizoologijos pamokoje. Žinoma, paprastas pėdinimas apkerpėjusiais pilies koridoriais buvo perdėm nuobodus kiek patrakusiam vaikinukui, tad Natas nusprendė tokioje išskirtinėje pamokoje prisistatyti irgi išskirtinai.
 Nuskambėjus varpo dūžiams, krūvelei burzgančių mokinukų susirinkus klasėje, profesorius skubiai jau buvo bepradėjęs berti ne itin įdomius teorinius klausimus, migdančius ne vieną vaikigalį, kai staiga, kabineto durys plačiai prasivėrė ir pro jas ant sparnų, tiesiogine to žodžio prasme, įsiveržė senoviniais šarvais apsirėdęs nenustygstantis vietoj pacukas.
- Hejejej, valstiečiai ir vergai! - kaip kokiame rusų senosios animacijos filmuke sušuko Augustas, viena ranka besilaikydamas didžiulio hipogrifo plunksnų, kitą mestelėdamas į dešinę, - hejejej, mergos ir bajoraitės! - švystelėjo ranką į kitą pusę, - atjojo jūsų princas ant balto žirgo! - timptelėjęs galingam padarui už plunksnos ir privertęs šį atsistoti piestu, teatrališkai rodydamas į save, kalbėjo Lizertas, - išlaisvinsiu jus iš baisiojo Koščėjaus gniaužtų, tas tironas daugiau nevers jūsų miegoti amžinu miegu! - priskridęs arčiau, burtų lazdele bakstelėjo į ilgų, raudonų plaukų savininką stypsantį klasės, atstojančios sceną, prieky ir pasisukęs į dailią, strazdanosę, bendraamžę, klastuolę, žavingai šyptelėjo šiai, kviesdamas prisijungti prie vaidybos, - tebūnie jūs, vargdiene mano tauta, sukilsite prieš tironą! O visos pasaulio mergelės, tik ne Morgana, nes ta tai baisaus charakterio boba, galės džiaugtis mano draugija!
 Natanielis staigiu mostu švystelėjo žemėn kelis buteliukus karnavalinių dūminių eliksyrų ir jiems sudužus, spalvingi garai pasiskirstė po visą klasę, sukeldami dar nepaprastesnį reginį. Keletą kartų apskridęs aplink erdvų kabinetą, Natukas pridūrė kažką panašaus į ,,laisvę tautai'' ir  tikėdamasis, jog mokinukai seks iš paskos, galiausiai nėrė pro duris.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Natanielis Augustas Lizertas »

Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 9 mėnesius »
 Ak, kaip keista buvo ateiti į MGP po tiek daug laiko! Jasmine kiek sudvejojo, ar tikrai tai buvo į naudą, tačiau nekreipdama dėmesio į priekaištus, klastelėjo į vieną iš suolų, buvusių klasėje. Ragana įkvėpė klasės kvapo, mat žinojo, kad profesorius dėsto pirmus metus, tačiau nepasakytum, kad ką nors ypatingo užuodė ar pastebėjo. 
 Po teorijos klausimo klasėje prasidėjo triukšmas, sukeltas vos vieno žmogaus! Girdėjo kažkokius žodžius, lyg vaidybą, kas pasirdė nesąmoninga.
 -O prince, senmergėm mes būsim,
 Kiekvieną dieną darbus greit nutriūsim
 Ir nereiks mums bėgti nuo tirono,
 Nes tu esi vertas tik ponio!
 Tava tauta tikrai nebūsim,
 Prieš tave streikuosim, būsim,
 Susirask merginą iš kitos tautos,
 Nes tau nepasiduosim be kovos!

 Dūžio garsas pasiekė grifės ausis. Pasipūtėlis. Gaidys. Garbėtroška. Narcizas. Šiai dėmesio aukai, kurios nematė, išėjus pro duris (girdėjosi žingsniai), Amneta atsikvėpė ir pagalvojus atsakė į klausimą:
 -Panketalis. Sukryžmintas pankelis ir testralis, tačiau dviejų panketalių palikuoniai būna iškrypę ir vis labiau tolsta nuo tėvų veislės. Didesni, matomi tik tiems, kurie matę mirtį, tačiau akys matomos visiems. Siaubingai atrodo pelkėje,- ak, kaip keista buvo kalbėti apie išvaizdą, kai pati nieko nematė!- Taip pat žinau akrogrifą, akromantulos ir grifono miksą, aštuonios kojos ir sparnai, salamandrinis feniksas - nemirštanti salamandra, mantiknisis, mantikoros ir knisio palikuonis, šį kartą jau švelnus it šilkas ir nė trupučio nepavojingas, kol nepradedi jo įžeidinėti.
 Kiek pakalbėjusi pritilo, norėjo paklausyti ką kiti pasakys.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Nojus Erikas Amneta

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovas
 • *
 • 66
 • Lytis: Moteris
 • „Literatūroje viskas gražu. Net tai, kas bjauru.“ A.Škėma
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 9 mėnesius »
Keista buvo matyti tiek mažai aktyvių mokinių, ypač prisiminus praeitas 2 pamokas ir tuos metus, kai pats dar sėdėdavo tų mokinukų vietoje. Išklausęs dviejų mokinukių atsakymus ir pasibaisėjęs vieno mokinio elgesiu profesorius susiraukė ir tarė:
- Panele Veterfold, apgailėtina. Manau puikiai žinote kokioje pamokoje sėdite, taip pat esu pasakęs aiškiai pamokos tema. Kalbame apie magiškus gyvūnus, apie sukryžmintas ir naujas jų veisles. Ponaiti Lizertai, - padarė pauzę apžvelgęs visus mokinius, nei vienas paskui klastuolį nepasileido, - jūsų laukia vizitas pas ponią Evenstar, vėluojate į pamoką ir keliate sumaištį mokykloje. Jei būčiau jūsų koledžo vadovas, atimčiau iš Klastūnyno 50 taškų. - Nespėjo rausvaplaukis pridurti dar pastabos, kaip klasę užpildė dūmai ir viskas matėsi lyg pro miglą. Išsklaidęs eliksyrus, pažvelgė į vienintelę adekvačiai besielgiančią mokiniai. - Panele Amneta, puikus pavyzdys. Iš ties, panketaliai yra gan įdomi sukryžminta veislė. Esu girdėjęs, kad netrukus panketaliai bus oficialiai įtraukti į magiškų gyvūnų sąrašus ir bus tiksliai įvardintos jų gyvenamosios vietos. Šaunu, kad įvardijote ir kitas jums žinomas veisles, tiesa apie mantiknisį girdžiu pirmą kartą, jeigu ką nors apie juos žinote būtų malonu išgirsti po pamokos. - Šyptelėjo. - O dabar siūlau prieiti prie praktikos. Ant kiekvieno stalo tuoj atsiras kelios figūrėlės. Jums jau žinomų gyvūnų figūrėlės susijungs ir matysite galimą jų palikuonį. Dar nėra tiksliai žinoma ar tokie egzistuoja, todėl jums teks garbė sukurti jų "vardą" ir aprašymą, taip pat kiekvienas gyvūną matysite skirtingai. Kaip pavyzdį galiu pateikti tą patį panketalį - jeigu jis nebūtų viešai žinomas, neabejoju jog jūs jį pavadintumėte kitaip ir žinoma, jis neatrodytų taip kaip atrodo dabar. Manau užduotis yra aiški, tačiau jeigu kils klausimų galite prieiti ir paklausti. - Atsisėdo į savo suolą, o ant stalų atsirado įvairios figūrėlės.

((Mažiausiai 2 postai. Kilus neaiškumams, kreipkitės A.Ž.
Praktika baigiasi gegužės 17 d.))

Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 9 mėnesius »
 Liūdnokai šyptelėjus, kadangi pati gerai neprisiminė, Jasmine išklausė praktinę užduotį ir tiesą sakant, kiek nusiminė. Reikėjo pamatyti. Deja, bet pamatyti kaip viskas vyksta. Rodės, iš jos šaiposi užduotys, nors čia tik gyvųjų galių suteikimas negyviems daiktams.
 Nieko nelaukusi grifė pasičiupo vieną statulėlę, kad šiosios nespėtų susijungti. Ačiū Dievui, buvo gan didelės, tad galėjo mažaug nutuokti kas tai per gyvūnas. Tik kad paviršius būtų maždaug panašus... Jaučiant metalą nelabai ką nusakysi, tačiau aštuonios kojos išdavė, kad tai - voras. Na, o prilietus kitą statulėlę ir supratus, kad voras yra didesnis, mokinė nusprendė, kad tai - akromantula.
 Su kita statulėle buvo kiek sunkiau. Magijos pasaulyje, kitaip, nei žiobarų, gyvūnai būdavo keisti, kartais nesuprasi - paukštis ar žinduolis. Po ilgokų svarstyumų nusprendė, kad tai - hipogrifėlis.
 Penktakursė padėjo statulėles ant stalo ir netrukus išgirdo, kaip šios čiuožia stalu ir susidaužia. Šyptelėjus, kadangi turėtų atrodyti juokingai, pakėlė metalą ir stengėsi pastebėti kuo daugiau įvairiausių įlinkimų. Galva. Snapas. Vadinas, snapas hipogrifo. Ir sparnai. Na, greičiausiai šiuos paveldėjo iš to paties gyvio. Tačiau kojos - aštuonios. O kūno forma kažkokia primenanti mišinį.
 Nelabai ką supratusi rudaplaukė išsitraukė viską užrašančią plunksną ir atsikrenkštė. Visi girdės. O kas jai? Klausimas ar gali labiau apsisunkinti sau gyvenimą.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • V kursas
 • *
 • 114
 • Taškai: 175
 • Lytis: Vyras
 • Turėk drąsos naudotis savo protu.
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 9 mėnesius »
   Marcus'as tylėdamas pamojavo delnu sau prieš nosį, kad dūmai išsisklaidytų ir per daug nesulįstų į kvėpavimo takus, kai buteliukas su spalvotais dūmais sudužo. Visgi nežinia, ko ten tame eliksyre buvo įmaišyta, o teoriškai, kai kažką užuodi, tai to daikto jau būna tavo nosyje. O keistą dūmų kvapą Marcus'as jau galėjo pajusti labai nesunkiai. Ech, tie klastuoliai. Nors mažajam grifui šis gyvačioko poelgis pasirodė itin drąsus ar gal net sektinas, elgtis taip, kaip elgiasi klastuoliai, neleistų žavingai raudoni jo principai. Dar gi kas nors atrastų sąsajų tarp to jaunuolio ir jo. Tada jau gero nelauk. Nors nieko blogesnio irgi nesulauksi.
   Moksleivis pratylėjo ir visą teorinę dalį, klausimus pramąstė, nors magiškieji gyvūnai jam turėjo patikti. Na, gal nebūtinai magiški. Et, tiek jau tos. Užduotis pasirodė gana keista - gyvūnų kryžminimo stebėjimas ir jų kūrimas. Apie tai antrakursiui turbūt dar net nebuvo tekę girdėti, o ir išgirdus tai neskambėjo itin įdomiai.
   Netikėtai profesorius atsisėdo, o ant Marcus'o stalo atsirado dvi figūrėlės - pegasas ir briedis. Grifiukas išpūtė akis, nespėjo nė sureaguoti, kaip šie du miniatiūriniai gyvūnėliai subėgo draugėn ir staiga nušvito.   

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • III kursas
 • *
 • 218
 • Taškai: 5
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 9 mėnesius »
Mayra buvo labai pavargusi, nes prastai šią naktį miegojo, o tiksliau - užmigo paryčiais ir atsibudo vos saulei patekėjus. Tad, Natanieliui įsiveržus į klasę ir surengus šou, mergaitė niekaip nesuregavo, nes jau buvo pripratusi prie klastuolių išdaigų. Mokytojui uždavus praktinį darbą, klastuolė vos neužmigo. Trumpam užmerkus akis ir pasnaudus, juodaplaukė atsimerkė ir pamatė dvi figūrėles - liūto ir kažko mišinį bei vienaragį. Netrukus šios statulėlės su trenksmu susijungė ir Mayra pašoko iš vietos. Rezultatas gavosi nei toks nei šioks: liūto galva su ragu ir šešiomis kojomis bei skorpiono uodega. Pilkaakė atsargiai palietė statulėlę ir ši kažkaip atgijusi įkando jai į pirštą bei pabėgo nuo mergaitės garsiai dunksėdama savo metalinėmis letenomis į suolą.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • III kursas
 • *
 • 114
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 9 mėnesius »
Berniukas įdėmiai klausėsi mokytojo aiškinimo bei mokinių atsakymo, kas jam visiškai nebūdinga, o kitam klastuoliui surengus spektaklį berniukas jau norėjo lėkti paskui jį, bet susilaikė, nes bent Hogvartse turi stengtis. Vos tik mokytojui uždavus praktinę užduotį, visas smalsumas ir entuziazmas išgaravo iš berniuko galvos ir šis tingiai susikėlė kojas ant stalo, kai pro jį prabėgo dungsėdama metalinė statulėlė kažkoks liūto ir skorpiono mišinys. Pašokęs Markas vos nenusivertė nuo kėdės, kai su žybsniu susijungė jo statulėlės, rudaplaukiui net nespėjus pamatyti, kokie gyvūnai susijungė. Atsisėdės, berniukas atidžiai apžiūrėjo metalinę statulėlę. Ši buvo panaši į kažkokio slibino ar drakono (Markas nežinojo visų tų nelabai subtilių skirtumų tarp jų) ir knyzlio mišinį. Statulėlė turėjo drakono uodegą bei sparnus, bet knyzlio galvą bei priekines letenas.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • III kursas
 • *
 • 218
 • Taškai: 5
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 9 mėnesius »
Mergaitės statulėlei magiškai pabėgus (o ko daugiau tikėtis Hogvartse) Mayrai beliko kliautis savo atmintimi. Tad pasiėmusi pergamento lapelį ji pradėjo mintyti. Gal liūtaragis? Bet ne, buvo ir kažkoio kito gyvuno dalių. Gal skorpiono? Greičiausiai. Arba voro. Kokie magiški vorai? Ai, tie kur sutikau Uždraustame miške. Cha, tikiuosi čia nėra legilimatų. Kaip jie ten vadinasi? Akromantulai ar kažkaip panašiai. Žodžiu, Akroliūtragis? O gal ten ne akromantulas, o skorpionas vis dėlto, juk aštuonių kojų tai neturėjo... Skorpliūtragis. Per daug sudėtinga. Pavadinkim... Auksaragiu! Pačiupusi (netiesiogiai) šią idėją, mergaitė greitai užrašė naujojo gyvūno pavadinimą. O aprašymui... Liūto, skorpiono bei vienaragio mišinys, Turi vienaragio ragą bei galines kojas, liūto galvą ir priekines kojas bei skorpiono uodegą. Viską atsainai užrašiusi ir nunešusi numetė pargamento skiautę su jos vardu ant mokytojo stalo bei išėjo iš klasės nelaukdama pamokos pabaigą skelbiančio varpo. Turėtų džiaugtis, kad išvis atėjau į pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • III kursas
 • *
 • 114
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Kas įmūrijo Marką į sieną?
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 9 mėnesius »
Markas dar kartą gerai apžiūrėjo statulėlę ir mintyse įvardino jos visas labiausiai įsimintinas savybes. Sparnai, ausys, kailis, pereinantis į žvynus... Kaip ir viskas. Dabar tereikia sugalvoti pavadinimą. Knyzdrakonis? Per daug sudėtingą. Didelis katinas? Per daug paprasta. Draklys. Štai tau ir pavadinimas. Draklys! O aprašymas atrodė maždaug taip:
 
Citata
Drakono bei knyzlio mišinys, sukurtas magijos pagalba. Turi knyzlio galvą bei letenas, o kailis pereina iš banguoto orandžinio pūko į žalvarinius žvynus. Uodega bei sparnai drakono.
Markas tvarkingai atsiplėšė pergamento juostelę ir pasirašė. Įprastai drąsus berniukas šįkart atsargiai prisėlino prie mokytojo stalo ir padejo savo sulankstytą juostelę ant kažkieno atplėštos apglamžytos skiautės ir akies krašteliu pastebėjo, kad ant jos parašyta jo pusseserės vardas. Hmm... Įdomu, kas nutiko Mayrai, kad tokia pavyzdinga mokinė taip atsainai pradėjo žiūrėti į pamokas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • V kursas
 • *
 • 114
 • Taškai: 175
 • Lytis: Vyras
 • Turėk drąsos naudotis savo protu.
Ats: III-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 9 mėnesius »
   Rezultatas buvo nuspėjamas gana nesunkiai. Prieš grifiuko akis akimoju išdygo stambus, storų ir tvirtų kojų padaras su plačiomis skeltomis kanopomis. Nuo būtybės smakro žemyn tįso nedidelė ožiška barzdelė, o viršugalvį puošė nuostabūs dideli ragai, tiesa, kiek mažesni nei šios būtybės pirmtako briedžio. Ant plačios ir tvirtos nugaros skleidėsi didžiuliai pegaso sparnai. Beje, reikėtų nepamiršti paminėti ir kitokios padaro kailio spalvos - tamsi briedžio kailio spalva, matyt, susiliejo su balta pegaso ir sudarė žavingai smėlinę. Visgi nors ir buvo savotiškai gražus, hibridas buvo ir itin keistas. Aišku, niekaip kitaip ir būti negalėjo. Bet nedelsdamas Marcus'as pasiėmė pergamento lapą ir plunksną. Miniatiūriniam briedžio ir pegaso hibridui plavinėjant po stalą, grifas kūrė jo aprašymą:
Citata
Briedasas.
Briedžio patino ir pegaso patelės mišrūnas. Itin tvirto ir stambaus, bes gana grakštaus kūno. Turi panašią į lapės uodegą, sparnus ir nemažus ragus. Taip pat turi barzdą, skeltas plačias kanopas. Kailio spalva - smėlinė.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017