0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Hannah von Peach

 • *
 • 383
 • Lytis: Moteris
 • Hana be č, bet su karūna
III MI pamoka visiems kursams
« Prieš 1 savaitę »
Takelis, kuriuo ėjo Hannah, buvo užpustytas sniegu. Aplinkui nesigirdėjo nieko, tik Žemuogės miauksėjimas, pajautus didesnį šaltį. Pagailo profesorei rausvos augintinės, tad ji pakėlė katę ir įsupo ją į savo apsiaustą bei pagaliau pasiekė pilį. Užsukusi trumpam į požemius, o vėliau grįžusi į magijos istorijos kabinetą, pradėjo ruoštis pamokai. Suolų staiga padaugėjo dvigubai nei įprastai. Ant kiekvieno stalo padėjo po pailgą menzūrėlę, pripildytą 443.7 mililitrų keisto skysčio, kurio neįmanoma plika akimi atskirti nuo paprasto vandens. Skystis buvo uždengtas kelių sluoksnių rusva marle, kad eliksyras stipriai negaruotų. Kiekvienam įeinančiam mokiniui, mergina pranešė sėstis po vieną bei neliesti indų. Kai paskutinis mokinys įėjo, profesorė uždarė duris klasės gale, greičiausiai kažkas gimė žiobarų troleibuse, ar kaip ten sakoma.
-Sveiki,- maloniai šyptelėjo Hannah,- šiandien mes nežaisime jokių žaidimų "kas čia" ar "ką mes veiksime", kadangi neturime tiek daug laiko. Taigi, per šios dienos magijos istorijos pamoką jūs susipažinsite su vienu iš praeities burtininkų ar raganų bei galbūt turėsite galimybę nuvykti į kokią nors žymią vietą ar įvykį,- štai čia profesorė kiek atsikvėpė ir nuo stalo pasiėmė sau skirtą menzūrą su skysčiu. Pasirengė trumpam eliksyro pristatymui:
-Iš karto noriu padėkoti panelei Eier, kuri man parūpino reikiamą skaičių šitų. Jie vadinami Nikritais, minint šių išradėjo Aleksandro Nikrito pavardę. Nikritai - tai skysčiai, gebantys pusvalandžiui iškviesti norimą žmogaus dvasią. O šiandieną ir jūs turėsite tokią galimybę. Tuoj viską paaiškinsiu ir galėsite pradėti,- ji apžvelgė visą klasę ir suprato, kad turi mokinių dėmesį,- pirmiausia ant laisvos vietos suole - kėdės - greitai pilkite skystį, kol iš dūmų atsiras vaiduoklis, sėdintis ant kėdės. Ar bent tai imituojantis. Jo atsiradimas išnaikins visus gyvus iš klasės jūsų akyse, galėsite judėti, klausti norimų dalykų apie praeitį, jis galės nusivesti jus į kitą vietą, kur galbūt išvysite kokį įvykį, kaip mūšis ar prieš penkerius metus vykusi žiobarotyros pamoka. Žinoma, aš matysiu jus tiesiog sėdinčius klasėje, tad ką darysite su juo man bus gan didelė paslaptis. Primenu, laiko turite pusvalandį, o liesti vaiduoklį griežtai draudžiama, kadangi jis išnyks, o papildomo skysčio, deja, neturiu.
-Ar turite klausimų? Jei ne, galite pradėti. Sėkmės.- Han šyptelėjo ir žiūrėjo ar mokiniai viską daro pagal instrukcijas.

Jei kas neaišku - a.ž. Jūsų užduotis - per mažiausiai 3 įrašus aprašyti pokalbį bei (nebūtina) įvykį su išgalvotu arba iš Hario Poterio sagos paimtu veikėju. Sugalvokite kokią įdomią istoriją, jūsų personažo emocijas, įvykio svarbą (ar datą). Vaizduotė tikrai ne yda, tad naudokitės proga.
× Honey, you should see me in a crown ×
× Education never ends. It is a series of lessons, with the greatest for the last ×

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • I kursas
 • *
 • 44
 • Taškai: 275
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 savaitę »
Stevie, prieš porą dienų gavusi iš tėvų laišką, pasijuto taip, tarsi jie ją stebėtų, tad nutarė nueiti į magijos istorijos pamoką. Mergaitė iš karto buvo nusiteikusi, kad bus neįdomu, tad atsisėdo į klasės galą ir nutarė, kad galės tą laiką išnaudoti kam nors įdomesniam nei mokytojos klausymasis.
Vis dėlto Stevie netruko nustebti: užduotis, kurią pristatė mokytoja, skambėjo tikrai įdomiai. Pažvelgusi į indą su skysčiu, mergaitė susimąstė: apie ką klausinėti? Kadangi ji istorija nesidomėjo, nelabai išmanė įdomias asmenybes ar įvykius. Vis dėlto netrukus mergaitė sugalvojo.
Mergaitė supylė skystį ant kėdės ir netrukus pamatė, kad klasėje yra viena su vaiduokliu, atrodo, visi bendramoksliai dingo... Tai Stevię kiek sutrikdė, bet ji suvokė, kad turi vos pusvalandį, tad netrukus pratarė vaiduokliui.
- Labas. Aš Stevie.
Ar reikia prisistatyti, kai kalbi su vaiduokliu? paklausė ji savęs ir netrukus pratarė garsiai:
- Man labai įdomu, koks buvo burtininkų indėlis į Vaterlo mūšį? Ar galėtum apie tai papasakoti?

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • II kursas
 • *
 • 52
 • Taškai: 234
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 savaitę »
Į kabinetą ši prisistatė viena iš pirmųjų. Tai, jog nereikės atsakinėti į velniškai sudėtingus ar net nuobodžius teorinius klausimus, Ellie nuotaiką iškart pakėlė. Jokio galvos skausmo, tik įdomiausia pamokos dalis - praktika. O šįkart jai laiko skirta buvo į valias. Reiškias, vieni pliusai - kokybiškesnis darbasi ir dar spės pasimėgauti.
Vos gavusi leidimą pradėti, tamsiaplaukė neskubėjo. Ne, ši nenorėjo visko sugadinti, kadangi antro šanso išsikviesti dvasią greičiausiai net nebeturės. Atsilinkusi laisvą kėdę nuo stalo, grifė atsargiai pakėlė nikritą ir atvyniojusi medžiagos skiautę, staigiai išpylė eliksyrą ant jos paviršiaus. Ilgai netrukus, jis ėmė garuoti, kaip ir turėta būti. Ir tada ši suakmenėjo. Suakmenėjo, išvydusi jau matytą veidą. Ne, realiame gyvenime ji nebuvo jo mačiusi, tačiau iš pasakojimų, nuotraukų, senų laikraščių ir knygų.. Šalia jos sėdėjo Dumbldoras. Tikrų tikriausias - tie patys veido kontūrai, drabužiai, plaukai. Ir tas žvilgsnis, dabar kiaurai veriantis Ellie.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • I kursas
 • *
 • 44
 • Taškai: 275
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
- Labas, Stevie. Aš esu Jean'as. Taip, atpažinai mane. Aš esu vienas iš Napoleono Bonaparto artimiausių bičiulių, karininkas.
Stevie, išgirdusi negyvą vaiduoklio balsą, pasijuto nejaukiai. O ko tu tikėjaisi iš vaiduoklio? paklausė mergaitė savęs. Kiek įsidrąsinusi ji atsisuko į Jean'ą ir laukė, ką jis pasakys.
- Aš pats nesu burtininkas. Dėl to manau, kad nelabai kokį pašnekovą išsirinkai, - šyptelėjo vaiduoklis. Stevie nustebo: įmanoma išsikviesti ir žiobarą?! - Vis dėlto šiek tiek apie burtininkus žinau. Visų pirma, turiu pasakyti, kad mes pralaimėjome tik dėl to, kad mūsų priešai turėjo daug daugiau burtininkų. Ypač prūsai.
- Atsiprašau... O kas tie prūsai? - nedrąsiai paklausė Stevie. Ji nė karto apie tokius nebuvo girdėjusi...
- Tauta, gyvenanti kažkur toli rytuose. Ir kalbanti labai keista kalba, - paaiškino Jean'as. - Tad štai. Prūsų burtininkai pirmiausia užbūrė mūsų ginklus. Jie pasidarė labai sunkūs ir neaštrūs. Tačiau kadangi mūsų kariai buvo daug geresni, mums visai neblogai sekėsi. Tačiau tada pasirodė nenaudėlių anglų burtininkai...
Stevie kiek susiraukė: vis dėlto juk ji pati anglė, o tas vaiduoklis taip neigiamai atsiliepia apie juos... Vis dėlto mergaitė toliau įdėmiai klausėsi.

*

Neprisijungęs Urtė Pang

 • V kursas
 • *
 • 129
 • Taškai: 153
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 savaitę »
Vos įėjus į istorijos kabinetą, Urtei buvo į galvą įkalta mintis, kad sėstis reikės vienai. Bet didelio čia daikto. Vis tiek būtų sėdėjusi viena. Tik su tuščia kėde ir pasakišku vaizdu už lango. Viskas buvo apsnigta plonu sniego sluoksniu. O dabar, kai esi priverstas sėdėti vienas, to džiaugsmo nebelieka. Tad penktakursė iš karto patraukė į pirmą suolą. Prie profesorės Hannah stalo. Juk taip mokytoja geriau ją girdės. Deja, tokios progos ši Urtei nesuteikė (savo žinių pareiškimo). Visai klasėj teko iš karto imtis darbo. Ant stalų stovėjo buteliukai. Laimei, kad ji nepanoro jo gurkštelėti, bet atrodė menzūros turinys skaniai - po skanių ir sočių pusryčių Pang buvo ištroškusi. Pagal mokytojos instrukcijas "vandenį" išpylus ant kėdės, ji pastebėjo vaiduoklį. Sau ramiai plėvenantį. O kitų vaikų balsai nublanko. Taigi taigi. Laikas pakamantinėti šį vaiduoklėlį...
-Emm... Sveikas. Aš penkto kurso mokinė, iš Grifų Gūžtos. Paklausinėsiu tavęs poros dalykėlių, gerai? Tai iš pradžių būtų: vardas pavardė, gimimo-mirties data ir priežastis, kole...
Mergina pamatė jo oranžinius plaukus, ir nutrūko vidury sakinio. Taip. Ir ausies anas neturėjo.
-Ir jokių juokų, sutariam? Čia ne žaidimų aikštelė. Čia mokykla. Bet kiek žinau tau tai nė motais. Kiek. Girdėjau,-Urtė tapo šalta ir griežta. Ji nenorėjo tapti pajuokos objektu (kad ir vaiduoklis juokias), tad iš karto parodė jam kas čia vadas.

*

Neprisijungęs Viki Viki

 • II kursas
 • *
 • 42
 • Taškai: 118
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 5 dienas »
MI pamoka Vikiai niekada neatrodė labai reikalinga, reikšminga ar įdomi. Tad į šią pamoką mokinė atsliūkino su niūria veido išraišką. Claudia atsisėdo į patį pirmąjį suolą, knygų išsiimti net nesivargino, nes iki varpo dūžio dar minutė. Nors tai ir sako, kad kaip tik reiktu ruoštis Viki per daug tingėjo. Visdėlto iškart po varpo dūžio knygos ant Viki stalo jau buvo išsiimtos. Mokytojai pradėjus kalbėti Viki vos nemirė iš nuobodulio, tačiau nugirdusi, kad laukia įdomesnė pamoką nei visada mergaitė sukruto. Vos mokytojai davus ženklą pradėti Viki griebė indą ir išpylė visą skystį ant kėdės. Iš pradžiu iš mergaitės akiračio dingo visi bendraklasiai žinoma ir mokytoja, skystis ant kėdės pakeitė spalvą į žalią. Tuomet  pasigirdo kurtinantis klyksmas, Viki susiėmė ausis, tas baisus klyksmas truko apie penkias sekundes, tačiau apkurst galėjai jau per pirmąją akimirką. Mergaitė stebėjo skystį, šis po truputį pradėjo įgauti pavidalą ir vis kilo kilo aikštyn, kol galiausiai iš paprasto skysčio į mergaitę žvelgė šuo- vaiduoklis. Jis buvo visiškai permatomas ir žalsvas, kadangi gyvūnai nekalba, šuo tik amtelėjo. Ir Viki pajautė, tarsi ją kažkas temptu, klasės vaizdas pradėjo tamtis, viskas pradėjo ilgėti, viskas aplknk išsitampė. Viki tiesa sakant norėjo paliesti šunį tačiau prisiminė ką sakė mokytoją. Ir staiga mergaitė pajautė kaip bumtelėjo, ant kažko atsisėdo kas tai buvo ji nematė, nes iš išgąsčio buvo užsimerkusi. Jau šiektiek išsidrąsinusi pramerkė akis ir išvydo, jog sėdi ant žalios žalios žolės. Jai už nugaros augo medis žydintis rausvais žiedais. Mergaitė pakėlė galvą apsižvalgyti aplink ir kartu akimis ieškojo šuns- vaiduoklio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 dienas sukūrė Viki Viki »
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • V kursas
 • *
 • 103
 • Taškai: 197
 • Lytis: Moteris
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 4 dienas »
 Koks velnias pakišo mintį, kad reiktų šliaušti į tą magijos istorijos pamoką? Žinojo, greičiausiai praktikos užduotis nebus jai ypatingai tinkanti. Arba liks visko iki galo nesupratusi. Net nežinojo kas blogiau. Per ANJM nematė prieš ką kovoti, astronomijos įvairūs dalykai buvo suvokiami tik akimis, kurių taip trūko, iš NIV - pasityčiojimas, apie AB ir tą kvailai keistą profesorę išvis verta patylėti. Na, kerėjimas dar pusė velnio, jei mosuot nereik, o žiobarotyros buvo kiek pramokusi - gyveno tarp žiobarų. Na bet vis tiek, ką reikėjo daryti ir su kitais dalykais - herbologija, MGP, transfigūracija (kur taip sudėtingai reikėjo viską įsivaizduoti, ak) ir galų gale - magijos istorija! Pripažinkim, ne jai buvo skirtos tos įvairios knygos ar kitokie magistoriniai dalykai, net nelįsdavo į galvą, o ką čia kalbėti apie suvokimą nieko nematant!
 Turbūt nereikėjo nieko sakyti ir buvo aišku, kad klasėje ji sėdėjo susiraukusi. Ant nutaisiusi kitokią neigiamą grimasą ir sukandusi dantis. Visi iš jos tyčiojosi. O ypač dalykai, kurių reikėjo mokytis.
 Užduotis iš pirmo žvilgsnio garso buvo nesudėtinga, tačiau geriau pagalvojus, jei nežinojo vien kur kėdė, ką būtų galėjusi pamatyti? Turbūt būtų likę tik spėlioti.
 Grifė ranka atrsargiai braukė per stalo paviršių, mėgindama ieškoti to skysčio. Netrukus šį suspaudė delne. Stipriai, kad nepaleistų. Greičiausiai dirbant su tokiais visokiais skysčiais kamštelis būdavo sudėtingiausia dalis - vis bijodavo išpilti, tačiau šį kartą galėjo drąsiai nuimti kažkokį skudurą. Sakė, reikia viską pilti greitai, bet kas iš to? Mokinė galėjo tik susirasti vietą, kur jos manymu buvo kėdės vidurys. Ir viskas. Supylė viską, padėjo stiklą atgal ant stalo. Neaišku buvo ar vaiduoklis jau susidarė ar kas. Tik deja, Diana suvokė, kad viską padarė it robotas, bejausmiškai. Bet juk greičiausiai tos dvasios net nenorėjo būti iškviestos. O kas, jei būčiau pasakiusi, kad tai prieštarauja mano religijai?
 Tačiau jos mintis pertraukė garsus krenkštelėjimas, privertęs net drąsuolę grifę krūptelėti.
 -Ir vėl man davė ne gryniausiosios kartos atstovą,- suburbėjo savo tembru, kuris buvo lyg kažką primenantis. Kažką nemalonaus.
 -Bela?- paklausė laukdama atsakymo, bet pradžiai gavo tik garsų ir šiurpų nusikvatojimą.
 -A tu akla esi, kad manęs nepažįsti?- tęsė tvardydama juoką.
 Dar gražiau. Jasmine Diana Amneta stovėjo prieš Belatriks Lestreindž ir net neįsivaizdavo ko jos galėtų paklausti.
Tai, kad nematau laikrodžio nereiškia, kad laikas stovi vietoje, o aš nesikeičiu.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • II kursas
 • *
 • 52
 • Taškai: 234
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 4 dienas »
Susigaudžiusi erdvėje, grifė atsikrenkštė ir pagaliau prabilo:
- Sveiki, aš Ellie Barlow, - stengėsi kalbėti kuo natūraliau. - O jūs tikriausiai būsite Albas Dumbldoras..
- Malonu, panele Barlow. Leiskite pasiteirauti, iš kur žinote, kas aš?
Kaip tai iš kur? Visi gi žino, kas jūs.. Visas magijos pasaulis žino apie garsųjį Albą Dumbldorą.
- Geriau paklauskite, kas jūsų nežino.. - nusuko akis žemėn. - Gi jūs legenda..
Ji žinojo, apie kokį svarbų įvykį turi kalbėti, tačiau vis nerado žodžių įžangai. Tuo tarpu dvasia tikriausiai taip pat numanė, kodėl buvo iškviesta. Tai bylojo tas žvilgsnis.
- Jūsų mirtis buvo skaudus kirtis visam magijos pasauliui, - teišspaudė ji.
- Taip.. - pagaliau prakalbo ir Albas. - Tačiau nejau manai, jog kare su Voldemortu galima apsieiti be aukų?
- Na ne, bet..
- Mano mirtis nebuvo beprasmė.
- Ne, ji beprasmė. Kas pasikeitė, kai mirėte? Voldemortas ėmė pasitikėti Severu? Bet argi Severas taip pat nemiręs? - pernelyg įsikarščiavusi pertraukė Dubldorą. - To buvo galima išvengti. Būtumėt labiau pasitarnavęs gyvas.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • II kursas
 • *
 • 52
 • Taškai: 234
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 dienas »
- Kartais mes nesuprantame kai kurių poelgių reikšmės. Kai kada ta reikšmė būna kur kas gilesnė, nei galime įsivaizduoti ir toli gražu ne lengvai suprantama. Kartais taip tiesiog turi būti, - įsmeigęs žvilgsnį į sienos kertelę, kalbėjo jis.
- Kad ir ką bepasakytumėt, ši mirtis visus tik sugniuždė. Kovoti būtų buvę kur kas paprasčiau su jumis, nei be jūsų. Manau, Poteris dabar pasakytų tą patį.
- Gal, - teištarė Dumbldoras. - O gal jis visgi suprato.
- Nesvarbu, geriau eikime prie kitų klausimų, - stengėsi nurimti mergiotė. - Ar labai skauda? Na, ar skauda, kai į tave paleidžia mirtinus kerus?
- Neslėpsiu, tai tikrai ne koks malonus padų kutenimas. Bet gal tik šiek tiek iš pradžių.. Vėliau jau nieko nebejauti.
- Hm, o ar buvo baisu?
- Jei neklystu, tai jau esu kažkada sakęs, tačiau pasikartosiu. Racionaliam protui mirtis tėra dar vienas didelis nuotykis..
- Ir visai neskaudu, jog jus bando pribaigti mokinys, ar tiek metų pažįstamas draugas?
- Na, žinojau, jog Drakas bandys, tačiau suvokiau ir tai, kad šis neįstengs. Matai, Smirdžius nebuvo toks blogas. Jis tiesiog neturėjo to, ko manė, jog Poteris turintis - draugus, sėkmę, palaikymą. Jis pavydėjo, todėl virto tik savotišku blogiuku. Būnant tik savotišku blogiuku Smirdžių šeimoje yra ganėtinai sunku. Drakas neturėjo kito pasirinkimo.
- O Severas?
- O Severui liepiau perimti Drako užduotį. Tikriausiai jam buvo kur kas skaudžiau, nei man, tačiau šis privalėjo.
Ir ji vos susilaikė vėl nepradėjusi ginčytis su Albu.
- Taip.. - teišspraudė Ellie. - Ką gi, dėkoju už pokalbį, buvo malonu išgirsti Albo Dumbldoro mintis.
- Man taip pat buvo įdomu išklausyti jauno žmogaus nuomonės. Ačiū už galimybę ir sudie, Ellie.
- Tiesa, dar vienas klausimas! - prisiminę mergiotė, tačiau dvasia jau buvo išgaravusi.
Jei galėtumėte atsukti laiką, ar ką nors pakeistumėte?
a forest bird never wants a cage

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017