0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 222
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
 Mokslo metai jau pamažu judėjo link pabaigos. Šilti – net karšti – saulės spinduliai nenorėjo leisti mokiniams susikaupti ir mokytis, nors egzaminai lipo ant nosies. Šiltnamyje buvo dar tvankiau ir jaunasis Ramsay visąlaik laikė jo duris atidarytas, kad tik kuo daugiau gryno oro patektų vidun. Ką gi, tokią kainą teko sumokėti už tingėjimą persodinti augalus daržan.
 Šiaip ar taip, paskutinį tųjų metų susitikimą laukė mokinių lauke – nedegė noru uždusti tame tvankiame pragare, kuris buvo statinio viduje, kad ir kaip ir jį vėdintų.
 – Sveiki. Kaip žadėjau, šiandien jau paskutinė projekto dalis. Gal net maloniausia, nes, nors reikės pasidarbuoti, tačiau gausite už tą apdovanojimą. Sandėliuke rasit krepšius, kastuvus ir visą kitą įrangą, galinčią jums padėti. Pasiimkit ją ir surinkis derlių iš savo lysvių: nuskinkit vaisius, išraukit ar iškaskit šaknines daržoves. Kadangi nurinkti stiebai daugiau vaisių šiemet nesubrandins, tai ištuštinkit savo lysves ir atliekas meskit į komposto dėžę. Po to galėsite sau pasilikti tai, ką išsiauginote: tai bus ir jūsų apdovanojimas, ir vertinamas darbo rezultatas. Pirmyn!


---
Tai jau paskutinė užduotis – derliaus surinkimas, lysvių sutvarkymas.
Be abejo, vertinsiu ne tik galutinį rezultatą, tačiau ir darbą visos pamokos metu.
Pamoka bus uždaryta šeštadienį vakare, iki to laiko galit rašyti, taisyti, papildyti ir pan.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

kablelis

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Stevie šiaip ne taip prisivertė nusivilkti į herbologijos pamoką. Oras buvo toks, kad jai tikrai nesinorėjo sėdėti pamokose. Tačiau nugalėjo smalsumas: kaip gi jai sekėsi auginti vaisius?
Išgirdusi, kad šiandien reikės surinkti derlių, mergaitė buvo patenkinta: tai ne tik nėra labai sudėtinga, bet po to ji dar ir turės vaisių, kuriuos galės suvalgyti!
Nieko nelaukusi Stevie pradėjo skinti duoninius vaisius. Jau prieš kurį laiką mergaitė suprato, kad jai nepavyks išauginti skirtingų spalvų vaisių. Tačiau ji tikėjosi, kad jie nebus absoliučiai vienodi. Stevei teko kiek nusivilti: absolučiai visi vaisiai buvo ryškiai žali, tik kai kurie vos vos šviesesni.
- Ką gi... Gaila, - tyliai sumurmėjo Stevie ir nutarė, kad reikės atostogų metu pabandyti išauginti šiuos vaisius namie. - Kita vertus, jie vis tiek skanūs.
Pažvelgusi į kitą savo augalą - Ledus, Stevie apstulbo: vaisiai turėtų būti kiek didesni už duoninius, o jos išauginti vaisiai vos didesni už vyšnias...
Kas čia dabar?! Ką ne tai padariau?! mintyse liūdnai klausė mergaitė. Ji pabandė paragauti: laimei, bent skonis ganėtinai neblogas, nors vaisiai ir neūžaugos...
Sudėjusi viską į krepšelį Stevie pasijuto neįtikėtinai pavargusi, dėl to teko prisiversti sutvarkyti lysvę. Duoniniai vaisiai išsirauna visai nesunkiai, tad čia mergaitė neužtruko. Norint išrauti Ledus, reikia juos gerokai pakasti, dėl to mergaitė bedirbdama visa "išsimaudė" žemėse. Vis dėlto galiausiai viskas buvo sutvarkyta ir Stevie patenkinta žiūrėjo į švarią lysvę, kur ilgą laiką augino savo augalus.
Ji pasiūlė savo vaisių profesoriui, tačiau šis atsisakė, kad mergaitė nešina krepšeliu grįžo į pilį.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Burtininkas
 • ****
 • 479
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Marko alergija jau atslūgo, tad berniukas, išgėręs seselės duotus vaistus, keliavo herbologijos šiltnamių link. Išgirdęs, kad jau pamokų ciklas eina į pabaigą, berniukas apsidžiaugė. Priėjęs prie savo augalėlio, pamatė, kad šis labai jau nuskurdęs ir tik keli maži vaisiai kabo ant jo šaknų. Prisminęs, ką sakė profesorius, Markas gerai apžiūrėjo savo vaisius. Šie buvo mėlyni, pailgi ir su, Marko nuomone, keista žieve. Nepatenkintas, kad jam nepasisekė, berniukas pasiėmė pintinėlę, užsimovė pirštines ir atsargiai surinko vaisius.
Baigęs darbą, klastuolis išrovė likusią augalo dalį ir sumetė į komposto dėžę. Gerai išpurenęs žemę ir įsitikinęs, kad nieko nepaliko, rudaplaukis susitvarkė bei nelaukdamas pamokos pabaigos susidėjo mažuosius vaisiu į kišenę bei išėjo pilies link.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Burtininkė
 • *****
 • 831
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Laimiga Mayra keliavo link herbologijos šiltnamių. Mokslo metai ėjo į pabaigą, lauke jau buvo šilta, mergaitei nebereikėjo žieminio apsiausto ir ji tuoj pamatys savo šeimą! Niūniuodama, klastuolė priėjo šiltnamius. Išgirdusi, kad jau derliaus nurinkimas, juodaplaukė nuliūdo. Jai visai patiko rūpintis augalėliais ir ji norėjo daugiau tokių pamokų, kur ne tik spėliojimas ir mojavimas burtų lazdele. Truputėlį liūdna mergaitė apžiūrėjo savo augalėlį. Trąšos gerai jį paveikė ir jis truputėlį paaugo daugiau negu įprastai, bet vis dar atsiliko nuo kitų mokinių augalų. Laiminga Mayra suplojo rankomis ir kibo į darbą. Ant išsraizgiusių virkštelių augo du maži juodi arbūziukai. Klastuolė atsargiai juos nuėmė ir nunešusi padėjo į pintinėlę. Raudama augalo stiebą, juodaplaukė gailėjosi, kad negali daugiau auginti augalėlių šiltnamyje. Truputėlį liūdna, bet besididžiuodama savo neūžaugomis arbūzais, Mayra atsisėdo ant žolės ir laukė pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 222
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
 Starkui grįžus prie šiltnamių, mokiniai jau buvo išsiskirstę, teliko tik pilnutėlė komposto dėžė bei kelios netvarkingos lysvės. Nieko nelaukęs jaunuolis sutvarkė ir jas, išraudamas likusius stiebus. Viską sutvarkęs, išėjo laukan ir išsitraukė savąją burtų lazdelę.
 Kažką sumurmėjo panosėje, lazdele braižydamas ore keistus ornamentus. Su garsiu pokštelėjimu atsirado žali garai, o jiems išsisklaidžius dingo ir žiobariškasis šiltnamis, teliko tik graži pievutė, niekuo neprimenanti dar prieš akimirką čia stūksojantį statinį. Iš jo neliko niekas, tik neužsidengianti dėžė kompostui rodė, jog visai neseniai čia virė darbai. Ji ir netvarka sandėliuke.
 Žinoma, lankininkas galėjo sutvarkyti mažąją patalpėlę dar greičiau nei nušlavė nuo žemės paviršiaus plastiko bei plėvelės konstrukciją, tačiau kažkodėl panoro sutvarkyti pats, vien savo rankomis. Įsikišęs lazdelę į apsiausto kišenę, patraukė jo link, o mintys jau seniausiai sukosi aplink atostogas.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame