0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #45 Prieš 5 metus »
Ta mergaitė Teodorui nepatiko, be galo pasitiki savo žodžiais ir šiaip, mėgsta manevruoti situacijomis.
-Aš net nespėjau,- sukryžiavo rankas jis,- net negalvojau apie ką šneku, tiesiog labai blaškai mane.
-Visi visada griebiasi savęs. Tiesa, aš irgi,- kyštelėjo liežuvį pirmakursis,- tebūnie, kalbi tai kalbi.- ar jam nepatiko toks pokalbis? Nežinia jo neramino ir. Jis stengėsi nepasimesti nuo vis peršokančios pokalbio temos.
-Vat būtent! Tu nepanaši į grynakrauję, gal išvis žmogaus neprimeni,- sukrizeno klastuolis. Tačiau, regis, jis palietė kitokią temą nei visos ir nutilo, net, jei tai nei guodė, nei žeidė kalstuolę.
-Augintiniai tik laiko švaistymas. Sesuo augina jau nežinia kelinta ežiuką ir vis tuo pačiu vardu, kartais tenka pasirūpinti, tad aš jau geriau čia sėdėsiu nei prižiūrėsiu tą spygliuotą padarą. Jis manęs nesupranta. O Keitė,- kiek patylėjo,- na, ji mano sesuo, dažnai juokauja, nors labiau erzina, jog mano augintinis - kaukolė. Žmogaus.- jis tą pasakė su tokiu nuoboduliu, kad atrodė Europa - seniai mieganti.- o tu, matyt, augini katę?- Theodoras anksčiau pastebėjo mergaitės kelnes bei juodą plauką ant drabužio. O ir pati jautėsi labai panaši į kates, tik vargu ar prieraiši.-  tik dabar supratau kieno katė laksto po bendrąjį kambarį ir man trukdo naktimis galvoti. Ak, tiek to, atsibodo šitas bevertis pokalbis,- jis nukėlė kojas nuo stalo, pasitvarkė koledžo ženklelį, plaukus ir apžvelgė klasę.
-Mes jau seniai atlikom praktiką, kaip manai, ar galime išeiti?- paklausė merginos.
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #46 Prieš 5 metus »
  Praktinė dalis pasirodė itin lengva. Emilija galėtu plepėti ištisomis valandomis apie savo laisvalaikį ir kokia veikla jai patinka. Deja, surasti sau porą yra ne taip ir lengva. Atrodo, kad tiek daug žmonių žinai Hogvartse, o bendrauji tik su vienetais, su kuriais galima kartu dirbti porose praktinėje dalyje ir kalbėti apie laisvalaikį.
  Nedrąsiai apsidairius, klastuolė akies kampučiu pastebėjo kitą rausvų plaukų atstovę. Šyptelėjus, Emillia lėtu žingsniu pradėjo eiti link jos. Reikėjo tik tikėtis, kad Lisetė neturi sau poros, nes šalia jos, jokių mokinių nebuvo, kurie kalbėtu su ją kaip praleidinėja savo laiką. Priėjus prie klastuolės, Emily nedrąsiai į ją pažiūrėjo ir labai blaškėsi. Po tylios ir nejaukios minutės, visgi išdrįso  pasiūlyti būti porose.
 - N-nenori būti poruose? - Paklausė. Dar patylėjus vieną minutę, Emi dar kartą prakalbo. - Taigi, kuo tu užsiimi ir kas tau patinka? - Įkvėpė orą. - Tarkim aš, dievinu piešti ir domiuosi astronomiją. - Tarstelėjo ir pradėjo laukti Lisetės atsakymo.

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #47 Prieš 5 metus »
-Ir kaip gi aš tave blaškau?- sukryžiavo rankas Europa, pamėgdžiodama Theodorą. Nepanašu, kad šis būtų labai išauklėtas berniūkštis, ar tik nebus labai išlepęs?
Pastabą apie nepanašumą į žmogų mergaitė praleido pro akis. Tikrai nesusireikšmino, o ir kažko atsakyti nenorėjo, mat beprasmis ginčas su bendrakoledžiu buvo tik laiko švaistymas. Ir kažin ar vienuolikmetė giliai, o gal ir nelabai, širdyje nenorėjo būti ne žmogumi. Jei tik gerai pagalvodavo, pabandydavo pamatyti tėvus ir apskritai žmones iš kitos pusės, visada prieidavo tą pačią išvadą: žmonės - baisūs padarai.
-Smagūs tie ežiukai, ne? Būtų galima padėti kam nors tokį ant kėdės,- žvilgtelėjo į laikrodį, kurio rodyklės jau buvo beveik ten, kur turėtų baigtis pamoka.- Kaukolė ne taip smagu. Iš kur gavai?- Beveik pamintijo, kad gal pats ką nugalabijo, bet kažin, ar toks mažas berniokas galėtų...-Turiu katę,- Europa peržvelgė savo rūbus, ant kurių buvo keletas juodš plaukų- kaip matai - juodą.- Dar kartą dirstelėjusi į laikrodį, baltapūkė nudžiugo - šio rodyklės mušė paskutinę minutę,- teoriškai, dar negalime, praktiškai, galėjai išvis neateiti.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #48 Prieš 5 metus »
Lisetė ramiai sau sėdėjo, raišiodama melsvos suknelės raištelius. Išgirdusi pamokos praktiką, mergina tikrai nesigailėjo čia atėjusi. Plepėti galėjo ištisas valandas, o už tai dar ir taškų galėjo uždirbti! Argi būna geriau? Surišusi kaspiną, septyniolikmetė ėmė dairytis aplinkui. Tikėjosi rasti kokį bendrakoledžį ar šiaip pažįstamą, kuris neprieštarautų paplepėti su rausvaplauke. Pamačiusi bendraplaukę, Lisetė jau ruošėsi stotis ir žengti jos link, tačiau panašu, kad Emillia pirmiau pastebėjo prancūzaitę. Tiesą sakant, Lisetei darėsi keista, kad pastaruoju metu klastuolių keliai taip dažnai susikerta, o ypač po to, kas nutiko Alenui.
-Labutis,- plačiai šyptelėjo, parodydama, kad Emi gali atsisėsti šalia.- Hmm,- pamąstė,- neturiu kažkokiu labai didelių pomėgių, nebent gulėjimą lovoje galime tokiu pavadunti,- sukikeno Klastūnyno globotinė.- Dar mėgstu būti gryname ore, tačiau tik tada, kai yra šilta, o jei šviečia saulė, išvis nuostabu,- šalčio ir sniego Lisetė neapkentė, o dar pasivaikščiojimai tokiame ore neretai baigdavosi savaite lovoje, kas kartais nėra taip ir blogai,- tai va...- šyptelėjo septintakursė,- kaip šiaip sekasi?
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #49 Prieš 5 metus »
  Mergina pasijautė esąs it kokia aktyvistė turinti tiek daug pomėgių. Aišku, visa tai, ką pasakė Lisetė, klastuolė irgi labai mėgo. Bet tik tokiu metu, kai koks nors tingiukas užspaudžia.
 - O, būti gryname ore ir kai geri orai, man irgi patinka. Nors, dar mėgstu kai krenta šiltas ir labai stiprus lietus, kuris trunka labai trumpai. Tada ir nebaisu sušlapti. - Mintyse sukikeno.
  Emily net nežinojo ar pasakoti Lisetei, kaip jai iš tiesų sekasi. Visgi pasirodo, labai įtartina, kad kai ji 'pajuokavo' dėl dingusio įbrolio ir tada tuo metu jis realiai dingo. Turbūt taip ir prisijuokavo.. Netgi yra visokie posakiai būtent tokiuose situacijose. Užsigalvojus, deja, klastuolė visgi nesiruošė nieko pasakoti. Juk nesvarbu kaip tau sekasi, visada žmonės atsako į klausimą 'kaip tau sekasi' su žodžiu 'gerai'.
 - Na, visai neblogai.. O tau? - Taip ir jautėsi tas melas žodžiuose, kuriuos Emillia tarė. - Kaip išvis sekasi moksluose? Gyvenime? - Paklausė. - Tai gal kokį vaikiną turi? - Nusijuokus pabandė pašiepti Lisetę.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #50 Prieš 5 metus »
-Kai tik pagalvoju apie nuo lietaus sulipusius plaukus, iškart nusipurtau,- sukikeno Lisetė ir užkišo rausvą sruogą už ausies. Paklausta, kaip sekasi, Emillia, rodos, kiek susikrimto, o gal šiaip susimąstė apie kažką. Juk būna, kad topteli kokia puiki mintis į galvą, o tada atsiriboji nuo viso pasaulio?
-Mokslai, tiesą sakant, einasi sunkiai,- sukikeno Klastūnyno globotinė,- stengiuosi praleisti kuo mažiau pamokų metai, paskutiniai metai juk,- atsilošė kėdėje ir užkėlė dešinę koją ant kairiosios, pėda netyčia kliūdydama bendrakoledžę,- atsiprašau. Gyvenime, na, nė nežinau. Jau tuoj teks lėkti iš mokyklos, o nė nežinau, kuo norėčiau būti. Ar pati žinai?- susidomėjo Lisetė, galbūt tikėdamasi išgirsti sau patinkančią profesiją.- Oi, ne...- nutęsė,- esu laisva kaip paukštis,- klasėje pasigirdo tyli juoko aimana, palikusi rausvaplaukės lūpas,- bet jei Alenas kokį vakarą būtų vienišas...- kilstelėjo antakius. Žinoma, su švilpiu jau tikrai vakare nesusitiks, tačiau nežinojo, kaip kitaip sužinoti, ar klastuolė jau susivokė, kur dingo jos įbrolis.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Matias Solis Beltran

  • V kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #51 Prieš 5 metus »
Uždraustasis miškas? Per savo pusantro kurso, kuriuos praleido Hogvartse, Matijas nebuvo įžengęs į mišką. Negalėjo sakyti, kad nebuvo smalsu, tačiau tiesiog nepasitaikė proga. Nenorėdamas pasirodyti bailiu, koks nebuvo, jis tiesiog išspaudė kreivą šypseną, ir linktelėjo apie mišką kalbėjusiai Elei.
- Manau skaityti turi kiekvienas žmogus, kad įgautų bent kokį suvokimą apie gyvenimą. - Dvylikamečiui tokia frazė galėjo skambėti per protingai, tačiau šią išmintį jis perėmė iš brolio, o gal sesers, turėjo jų daugybę. - Man taip pat patinka skaityti. Ką mėgsti skaityti? - Gal jo ištartas tekstas ir nebuvo labai rišlus, tačiau tamsiaplaukis tikėjosi, kad grifiukė supras.
- Mopsą? - Nuostabą išreiškė išpūstos akys ir pakelti antakiai. - Ar tai šuo? - Dvylikametis iš šono atrodė kiek sutrikęs.
Akys nejučia nukrypo į langą, buvo sunku mokytis mokykloje, kurioje teko kalbėti ne gimtąja kalba.
- Aš auginu iguaną. Šio gyvūno pavadinimas toks pats ir mano gimtąja kalba. - Pripažino nenoriai. - Atrodo, kad čia tai nėra labai įprastas gyvūnas. - Grifiuko pečiai truktelėjo į viršų. - Man patinka muzika, ypač gitaros, jos labai populiarios ten, kur augau. Pasirodymus stebėti gali tiesiog gatvėje.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

  • IV kursas
  • *
  • 89
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #52 Prieš 5 metus »
- Hm, žaviuosi mistika ir viskuo, kas su ja susiję - šiurpios vietos, keistos istorijos, paslaptys bei panašiai, - pavartė akis. - O tu? Kokia literatūra patinka tau? - apibėrė klausimais antrakursį.
Kalbėti nebuvo taip sunku, kaip ji įsivaizdavo. Su laiku atsirado ir, regis, dar prieš vos kelias minutes kažkur prapuolusi nuotaika.
- Nejau niekada nematei mopso? - nusijuokė Ellie. - Tai toks beprotiškai mielas ir velnių priėdęs šuo. Kai kurie net sako, jog jis nosimi prisiplojo prie žemės ir todėl ši likusi tokia plokščia, tačiau man gražus kiekvienas Kurlio akcentas.
Iguana. Hm. Tiesą sakant, grifė tikėjosi, jog šis laiko katę, šunį, pelėdą ar kokią žiurkę, tačiau iguana buvo kiek.. Kiek keistas augintinis. Na, bent jau jai.
- Iguana? Tikriausiai būsi iš Pietų Amerikos, - šyptelėjo. - Na, čia išties nelabai kas augina tokius egzotiškus gyvius, tačiau kodėl gi ne? - dar kartelį nuoširdžiau vyptelėjo, stengdamasi bent kiek pakelti porininkui nuotaiką.
O muzika ji taip pat domėjosi. Ypač žavėjo tokie styginiai, kaip kanklės, arfos, lyros, tos pačios gitaros ar sopraninės ukulėlės.
- Na, pasirodymai vidury gatvės ir dar nemokamai, tikriausiai ne vieną sužavėtų, - nusijuokė rudaakė.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

  • II kursas
  • *
  • 90
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • be your own anchor.
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #53 Prieš 5 metus »
Žiema - Persefonės mėgstamiausias metų laikas. Tada ji gali būti savimi. Dažniausiai. Tad ir žiemą į pamokas eiti jai patinka. Nors, žiobarotyra jos visai nedomino, teko kažką sužinoti apie savo pamotę iš arčiau. Nes dabar jos susidariusi nuomonė tokia - žiobarai labai nemalonūs, pikti, irzlūs ir išpuikę žmonės. Taigi, ji čia ir sėdi, viduriniame, geltoname sode, kadangi raudona nepriminėnė braškių spalvos ir jos neviliojo. Sėdėjo ir nuobodžiavo. Štai ir atėjo laikas praktikai, bent kalbėti galės, nuostabu! Tačiau, dar visai nauja, pirmakursė, neturėjo pažįstamų ir nežinojo su kuom čia tą dialogą atlikti. Ji atsistojo ir palengva apėjo suolus su pavieniais mokiniais. Kartkartėmis užklausdavo ar nori dirbti kartu, bet dauguma atsisakydavo, nes jau turėdavo porą, arba šiaip ignoruodavo. Staiga varnanagė pamatė kiek pažįstamą veidą Hogvartse.
-Sveikutė!- sučiulbėjo,- jei neturi poros, galime dirbti kartu?- užklausė su šypsena veide.
Hope is harmony. A just heart, moving toward the light. That is all. Despair is hope’s polar opposite. It is messy and confusing. Despair swallows up love, hatred, and everything else. Because not knowing where you will end up is despair. Despair is what even you cannot predict. Only despair’s unpredictability will save you from a boring future.


*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #54 Prieš 5 metus »
Mergaitei nebuvo patogu stovėti, todėl ši prisėdo ant profesorės stalo ir tikėjosi, jog neprieštaraus. Įdėmiai klausėsi Saros pasakojimo, o šiai užtilus prakalbo Adelė:
- Aš grynakraujė, abu mano tėvai irgi, - nusišypsojo ir perbraukė per savo Varno Nago koledžo kaklaraištį.- Nemėgstu piešti, mano rankos tam nepritaikytos,-nusijuokė.- Bet skaityti man labai patinka, ypač istorines knygas. Labai domiuosi praeitų amžių istorija.
Adelė nežinojo ko galėtų paklausti profesorės, todėl užtilusi pagalvojo. Valandėlę tylėjusi prasižiojo:
- O jūs ar mėgstat skaityti? Oi, beje, ar šioje klasėje yra kur nors fortepijonas, na, arba pianinas, o gal smuikas?- nusišypsojo mažoji šviesiaplaukė ir nušoko nuo stalo.- Labai noriu pagroti,- nudelbė akis į žemę ir pasukinėjo savo dešinę koją.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Sebastianas Azrielis Herondeilas

  • VII kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • How would I tell her that she's all I think about?
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #55 Prieš 5 metus »
Sebastianas klestelėjo į akis rėžiantį suolą. Pagaliau vėl buvo tikruoju savimi. Pagaliau jam pavyko vėl užsisklęsti savyje. Net nesuprato kas ten buvo nutikę prie ežero. Norėjo kuo greičiau tą įvykį pamiršti. Juk tik dar kartą įsitikino žmonių ištikimybe. Palikt. Meluot. Apvilt. Na, gerai, Sebastianui vis tiek skaudu nors pastarosiomis dienomis gyvena viską neigdamas ir ignoruodamas kiek atitirpusią ledinę širdį, kurią bando vėl užšaldyti.
Prasidėjus pamokai visi mokinukai suskubo atsakyti į palyginus lengvą teorinį klausimą, bet Azas nesivargino. O kam? Ramiai sėdėjo ir laukė praktikos.  O tada ją išgirdo. O ne. Pirma mintis, kuri šovė Sebui į galvą buvo pabėgti. Bet juk negãli taip lengvai pasiduoti. Berniukas apsižvalgė ieškodamas sau pašnekovo nors, buvo įsitikinęs, kad tik tas pašnekovas ir kalbės, o Sebas apsimes, kad klausos. Na, nebent porininkas bus toks kvailas, kad net pasidarys įdomu klausytis. Bet žvilgsnis pastebėjo mergaitę. Tą mergaitę. Pabėgėlę. Juk ji kaip ir pabėgo, todėl berniukas ją taip pavadino. Kad ir kaip nenorėjo su ja šnekėtis, bet kažkodėl atsistojo ir nuėjo tiesiai link jos. Kaip tik tuo metu, kai priartėjo prie Auksės, šioji nukrito nuo kėdės. Sebastiano veido nušvietė žavinga, pašaipi šypsena. Jis klestelėjo į kėdę šalia mergaitės net nepasivarginęs paklausti ar nori ji kalbėt su juo, ar ne. Šiaip ar taip, Sebas kalbėtis nenorėjo, bet dabar buvo per vėlu.
- Ar ir vėl bėgsi?- paklausė sukryžiavęs rankas sau ant krūtinės.                                     
I've been in love. It's painful, pointless and overrated.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

  • IV kursas
  • *
  • 504
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #56 Prieš 5 metus »
  Pasirėmusi į geltoną stalą, kuris vos įėjus į klasę patraukė Vintės akį, varniukė negarsiai sumurmėjo:
  - Man taip pat malonu, - žodžius palydėjo švelni šypsena.
  Pirmakursė sulaukė keisto vyresnėlės žvilgsnio, kuriuo ši lyg stengėsi suprasti riestanosės reakciją į naują pažintį, tačiau kažin, ar ką pešė, mat moksleivė nei pernelyg džiaugėsi, nei buvo nepatenkinta. Su Andromeda bendravo pirmą kartą (nenuostabu, turint omenyje, kad buvo pora metų jaunesnė bei iš kito koledžo), tad dar nespėjo apie ją susidaryti išsamios nuomonės. Nemėgo žmonių smerkti (ar garbinti, ar, trumpai tariant, ką nors apie juos galvoti) iš karto, mat knygos viršelis ne visuomet atspindi jos turinį.
  - O aš manau, - pradėjo atsakyti į partnerės užduotą klausimą, - kad jie išties nėra tokie ir skirtingi nuo mūsų, burtininkų. Žinoma, kaip tu sakei, užsiima įvairiomis technologijomis, bet jos turbūt yra vienintelis didesnis skirtumas. Kaip ir mes, žiobarai leidžia laiką su šeima, draugais, užsiima menu, sportu, mokosi, na, e, nežinau, - akimirkai sustojo, - tiesiog linksmai švaisto savo gyvenimą. Žinau, nes mano tėtis nėra magas, ir kartais tenka vasaras leisti su jo giminėmis. O kaip tu, esi su, na, žiobarais normaliai bendravusi? - ištempusi ausis pasiteiravo.

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #57 Prieš 5 metus »
- Koks įvykis tau labiausiai patinka istorijoje? Na, o aš piešimui niekada nebuvo pritaikyta. - Sara irgi nusijuokė.
Po abiejų žodžių įsivyravo neilga tyla, profesorė girdėjo kaip kalbėjo kiti dirbantys mokiniai. Kai kurie tik neseniai buvo pradėję ieškoti darbo porininko, kiti jau beveik baigė darbą. Netrukus tylą nutraukė Adelė.
- Aš nuo mažens mėgau skaityti knygas. Kiekviena skirtingai mane įtraukia, - šyptelėjo. Dvidešimtmetė nutilo, ji nemėgo dalintis šiuo pomėgiu su kitais, kiti ją dėl šio hobio palaikydavo nubodo. To moteris nemėgo ir nemėgsta iki šiol.
Adelei šoktelėjus nuo stalo Sara iš karto pajuto jos norą pagroti, deja, šioje klasėje nebuvo mokinės norimo instrumento.
- Šiame kabinete, deja, neaptiksi jokio instrumento. Mielai išburčiau fortepijoną, tačiau laikas jau ima spausti, bet...- nutilo, - galėtume susitikti kitą kartą čia ir nueiti į kokį nors nenaudojamą kabinetą, atsinešti arba išsiburti instrumentų, o vėliau ir jais pagroti. Tai kaip?
Nikolė pažvelgė į bičiulę ir tikėjosi, kad ši per daug nenusivils profesorės atsakymu ir priims kvietimą.

Praktikos darbą pratęsiu iki 25 dienos vakaro.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #58 Prieš 5 metus »
Auksė, sukryžiavusi rankas, it sena tarka, galvoje bambėjo įvairias nesąmones. Ji jau senai žinojo, kad aplinkiniams, o ypač tėvams, nusibodo iki paskutinio kaulo siūlelio, savo komentarais ir pasisakymais. Tad įprato viską pasilikti sau : idėjas, pastabas, pagyrimus ir net įspėjimus, kurių kartais net pačiai prireikdavo. Bet tai - kita kalba ir kitos, nelyginamos situacijos. Noriu vaflių. Su sirupu. Tuo saldžiu, iš Kanados atvežtu, gardžiai rusvu sirupu. Taigi, mano žiobariškas hobis - valgymas. O tai - blogai? Nemanau. Todėl tik dar labiau noriu vaflių. Iškart po pamokos drošiu į virtuvę, gal elfai bus maloningi, mm? Nė sykio pas juos nesisvečiavau, bet girdėjau, kad jie slaptuosius svečius apdovanoja daugybe maisto patiekalų. Jeigu ką, galėsiu ir kartu su jais vaflių prisigaminti. Marietta būtų ir toliau svajojusi apie klevų sirupą, lėkštę šiltų, paskrudusių ir purių vaflių, tačiau nugirdo pažįstamą balsą. Ir sustingo iš to netikėtumo. Balsas nebuvo pažįstamas, tačiau puikiai žinojo kieno jis.
- Neturiu kur bėgti, - pakėlė akis nuo savo batų, tvirtai įremtų į grindų dangą, - o jei ir norėčiau, tai manyčiau, jog geriausia būtų išlaukti iki pamokos galo. Nebent norėtųsi papildomo dėmesio užtrenkiant duris.
Hale akimis pabandė surasti laikrodį ant sienos. Matyt, tokio nebuvo, arba vargiai ieškojo, nes jokio apvalaus ar kokios kitos formos daikto, rodančio laiką, nepastebėjo. Jos smakras, kai ši nuleido galvą dar kartą, atrodė, kad sieks kaklą, tačiau Auksė vėl spoksojo į melsvus sportinius batelius, kuriuos pavyko gauti slapta.
- Nesu nei žiobarotyros, nei žiobarų, nei bendravimo specialistė, tad nemanau, kad išgirsi ką gero, - pakėlė akis nuo grindų, - tai... Kaip žiobarai tavo nuomone, - baisiau būt negali? - leidžia laisvalaikį?
Rimtai, kas nors ištraukit mane iš čia. Pabudinkit. Ačiū. Per tą netikėtumą, Marietta visiškai pamiršo apie vaflius, saldų sirupą ir besikaupiančias seiles prisiminus skonį. Hale nusibodo spoksoti kažkur tiesiai, bet tik vienos akies kampučiu, atsargiai pažvelgė į šoną ir įsitikino, kad šalia sėdėjo tas pats Sebastianas.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #59 Prieš 5 metus »
-Man patinka įvairūs mūšiai, pavyzdžiui, Termopilų mūšis, šimtametis karas, Hastingso mūšis. Taip pat domiuosi senoviškais apdarais, muzika, architektūra.
Adelė apsidairė aplink klasę ir atsiduso. Beveik visi turi draugų čia, o aš su profesore, visada kliūna tik profesoriai, gal čia mano toks likimas?
-O kokia mėgstamiausia jūsų literatūros rūšis ir knyga?- klaustelėjo šviesiaplaukė.
Mergaitės pirštai mikliai supynė šviesius plaukus ir pabarbeno į stalą, tuomet stuktelėjo koja į grindis ir pradėjo kone jaustis kaip koncerte mušanti būgnais artistė. O staiga sustojo ir nusijuokė:
-Atsiprašau, turiu įprotį pradėti mušti įvairius ritmus.
Praėjus dar keletai akimirkų prabilo:
-Taip, mielai, galėtume susitikti muzikos salėje,- nusišypsojo.
Adelės ausis pasiekė skambus varpas, kuris atrodo reiškė, kad pamoka pasibaigė.
-Manau, kad jau eisiu,- šyptelėjo mergaitė Sarai.- Beje, pirmajame aukšte yra kietųjų Hagrido sausainiukų!- šūktelėjo prieš išbėgdama iš kabineto.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.