0 Nariai ir 4 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 5 metus »
Klausydamas Stevie, Markas pagaliau susikaupė ir išstūmė Luke iš savo minčių. Besiklausant apie pirtis, rudaplaukis vis linkčiojo.
-Na, tada tau tikrai vertėtų apsilankyti pirtyje, nes tai sveika ir užgrūdina organizmą.
Jis nusišypsojo, kai mergaitė sutriko dėl jo klausimo apie kaulus ir bandė visaip išsisukti, todėl klastuolis sugalvojo ją pagąsdinti. Vis dėlto, mergaitė išsirinko prastą partnerį pokalbiams.
-Na, aš tai mielu noru į savo kolekciją pridėčiau žmonių kaulų, ne tik tradicinę kaukolę, bet ir galbūt kelis šonkaulius ar blauzdikaulį. Ar žinojai, kad šlaunikaulis didžiausias žmogaus kaulas? Tai va, dar norėčiau šlaunikaulio, nes dabar turiu tik gyvūnų kaulus. Žiobarai mokykloje mane vadindavo keistu, nors atvirai pasakius, visa mano giminė keista, tu tik pažiūrėk į Mayrą - ji atrodo, kaip vaikščiojantis gyvas skeletas ir apsimeta, kad jai viskas gerai. Taigi, mums čia jau norma. Ai, beje, Mayra mano pusseserė, tai taip aš ją ir pažįstu. Na, manau, praktiką jau atlikome,-tai taręs klastuolis atsistojo ir nelaukdamas varpo dūžio išėjo iš kabineto net neatsisveikinęs.

*

Neprisijungęs Andromeda Fomalhaut

  • V kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My mind is far away from easy.
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 5 metus »
- Atleidžiu,- murmtelėjo Andromeda ir prisėdo šalia varno nago mokinės.
 Pastebėjusi, kad ji atsisėdo į dar vieną geltoną suolą nepatenkinta atsiduso. Brunetė nemėgo šviesių spalvų, o ypač geltonos.
- Malonu susipažinti, Vinte.- šiaip ne taip išspaudusi šypsnį Andromeda ir vėl pažvelgė į skaidrias varnės akis stengdamasi įžvelgti kažką priešiško Andromedai.
  Tačiau nepastebėjusi nieko pikto, neskaitant keisto akių užtemimo, tarsi liūdesio ar nemalonaus jausmo. Akimirkai dviem Andromeda pasijuto blogai, tačiau nustumdama šias mintis į šalį ji papurtė galvą.
- Nuoširdžiai, žiobarai man nėra įdomus.- lėtai rinkdama žodžius ji tarė,- Bet pakrutinus smegenis, galėčiau pasakyti, kad žiobarai laisvalaikiu arba sėdi prie naujųjų technologijų arba būna su draugais ir visaip pramogauja.
  Pasakiusi savo nuomonę Andromeda pažvelgė į Vintę, laukdama jos atsakymo.
- Ak, taip. O kaip tu manai, kaip žiobarai leidžia savo laisvalaikį?- prisiminusi, kad partnerės ji taip ir nepaklausė, mintyse trenkė sau per galvą.
the child is grown the dream is gone and I have became comfortably numb

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 5 metus »
Auksė sėdėjo viena suole ir visiškai nesisielojo. Praktikos laikas skaičiavo savo sekundes, o ji, vietoj to, kad pasijudintų, žvelgė į sieną, sukryžiavusi rankas priešais save ir bandė atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio. Išvis, kam aš atėjau čia? Juk pati dabar bandau šalintis aplinkinių ir apsimetu, tarsi neegzistuočiau. Ev, kodėl gyvenimas turi šitaip žaisti su manimi savo kvailomis ironijomis. Marietta pamažu slydo žemyn, kojos tiesėsi ir jau artėjo link priešais buvusios kėdės. Mergaitė užsimerkė. Sprandas įsirėmė į kėdės atlošą, o, kad neatitrauktų dėmesio (keista pagalvoti, kad jos dar niekas nepastebėjo pusiau gulinčios kėdėje) keletą plaukų sruogų brūkštelėjo ant veido. Nors jie ir siekė nosį, kuteno jos galiuką, tačiau Hale šiaip, taip tvardėsi. Hm, gaila, kad lovai niekas neprilygsta. Auksė nejučiomis pasimuistė, nuslydo kiek žemiau ir bam. Nugriuvo ant žemės, staigiai atsimerkė. Ji susitrenkė galvą, viršugalvyje kažkas maudė. Pasitrynusi skaudančią vietą, mergaitė, tarsi nieko nebūtų įvykę, visiškai ramiai atsistojo, pastatė ant šono nuvirtusią kėdę, o tuomet atsisėdo, šįkart nebesvajojo nusnūsti. Reikėjo veikti. Tai apie ką kalbėjome? Ak, taip. Kaip ten tie žiob-žiobarai laisvalaikį leidžia?

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 5 metus »
Profesorė ramiai rašėsi pamokos pastabas, kas kelias minutes pažiūrėdama į bendraujančius mokinius. Jiems šiandienos užduotis sekėsi puikiai, bent jau taip matė Sara.
Dvidešimtmetė pakėlė akis į prie stalo priėjusią šviesiaplaukę.
- Taip, žinoma. Ir gali į mane kreiptis 'tu', - draugiškai nusišypsojo. - Pamokos pradžioje sakei, kad žiobarai mėgsta keliauti. Kaip manai, ar to priežastis yra vien tik noras pailsėti?
Mėlynplaukė pradėjo pokalbį, ji džiaugėsi, kad kažkas priėjo prie jos. Jau geriau kalbėtis nei pildyti kažkokius užrašus. Pagalvojo ir bandė prisiminti, ką dar Adelė minėjo per pamokos teorinę dalį.
- Tu mėgsti muziką, taip? Koks tavo mėgstamiausias kūrinys? - Susidomėjo mokinės pomėgiais, ypač mokėjimu groti fortepijonu. Saros vaikystės svajonė buvo išmokti groti kokiu nors muzikos instrumentu, o apie fortepijoną nė kalbos nebuvo.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

  • IV kursas
  • *
  • 89
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 5 metus »
Ji pati nežinojo, kodėl neatsakinėjo. Na, juk neteisingų atsakymų negalėjo būti, tad kodėl Elė nesugebėjo suregzti nė elementariausio sakinio? O kad ši žinotų.
Praktinė pamokos dalis antrakursės nesužavėjo. Deja. Darbas porose gal ir nebloga idėja, tačiau dabar, kai ji mažiausiai nusiteikusi bendrauti.. Na, o ir kitiems nuotaikos gadinti nesinorėjo, tad vietoj to, jog ieškotų porininko pašnekesiams, grifė tebesėdėjo savo suole ir galvojo. Galvojo, kodėl. Ir kokiu būdu. Taip, ši vis dar tebegalvojo, kodėl pratylėjo. Gal Barlow buvo taip pasinėrusi į savo mintis, jog neišgirdo, ko prašyta? Na, tai paaiškintų, kokio velnio dvylikametė neprisimena kitų atsakinėjusių. Tikriausiai šokoladinių akių savininkė dar dabar būtų nežinojusi, jog profesorė išvis kažko prašė, jeigu nebūtų išgirdusi, jog "visi savaip teisūs". Na, tačiau dabar ne apie tai. Dabar juodaplaukei reikėjo kažko imtis, tačiau ši neįstengė. Galbūt išsiprašyti iš pamokos?
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 5 metus »
Adelei buvo nejauku į profesorę kreiptis ‘tu’, todėl nieko nepasakė, tik šyptelėjo.
-Manau, kad žiobarai keliauja norėdami pailsėti, atrasti naujas vietas,- prabilo šviesiaplaukė.- Na, gal dar visokiais kitais reikalais, kaip ten, ee, darbo, taip, darbo reikalais.
Mažoji varniukė patempė savo Varno Nago koledžo kaklaraištį žemyn. Tai buvo jos įprotis, kai ši nežinodavo ką sakyti. Profesorei klaustelėjus apie muziką Adelė išsišiepė.
-Man labai patinka Bethoveno „Mėnesiena”, šis kūrinys užburia. Toks paslaptingas ir gilus. Bethovenas kaip ir Vivaldis arba Mocartas buvo žiobaras, tiesa? Visi jie buvo žiobarai, bet ale kokią gražią muziką sukūrė. O kur dar Pergolesi! Nuostabūs kūriniai altui ir sopranui chore, bet pagroti sunku, labai sunku,- Adelė užtilo susipratusi, kad jau per daug įsikalbėjo.- O jūs, tai yra, tu groji kokiu nors instrumentu?- nusišypsojo mažoji.
Kiek patylėjus vėl paklausė:
-O jūs grynakraujė burtininkė ar maišyta?
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Matias Solis Beltran

  • V kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 5 metus »
Matijas nebuvo aktyviausias žmogus pamokose. Viena vertus jis nebuvo socialinis drugelis, o dar ir kalbos barjeras. Antrą kursą įpusėjusio dvylikamečio kalboje vis dar galėjai išgirsti aiškią ispanakalbę gaidelę.
Berniukas dairėsi po kabinetą. Kalbėtis su profesore jis tikrai nenorėjo. Įprastai privengdavo bendravimo su vyresniais Hogvartso bendramoksliais, ką jau pasakyti apie profesorius. Besižvalgant į mokinius, kurie dar neįsitraukė į kalbas Matis pamatė maždaug savo amžiaus mergaitę, vilkinčią to paties koledžo drabužiais. Nenorėdamas pasirodyti visiškas liurbis nusprendė prieiti.
- Labas, - šį žodį tamsiaplaukis jau gebėjo ištarti neišduodamas savo kilmės, - mano vardas Matijas. - Prisistatydamas mandagiai linktelėjo ir ištiesė ranką tamsiaplaukei. - Mes iš to paties koledžo, nors tavęs nepažįstu, bet gal norėtum šiandien pamokos metu dirbti kartu?
Paskutinis ilgas sakinys išdavė rudaakio minkštesnę, nei britų, tartį. Mačio skruostai nuraudo, leisdami suprasti, jog šis vis dėl to nesijautė taip jaukiai.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

  • IV kursas
  • *
  • 89
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 5 metus »
Taip, galėčiau pasakyti, jog nesveikuoju ir.. gal leistų išeiti. Idėja pasišalinti iš pamokos vis labiau viliojo. Ellie dar nesijautė tokia beviltiška, kaip antai dabar. Bėgti nuo praktikos, kadangi nesugebi perlipti per save? Nebūdinga antrametei, tačiau.. Tik staiga pasigirdo balsas. Regis, besikreipiantis į ją. Akis pakėlusi nuo stalviršio, mergiotė išvydo rudaakį grifą. Ši kiek susimėtė, mat jis sujaukė visus planus, tačiau po siūlymo dirbti kartu, neturėjo kur dingti.
- Aaaa, taip, žinoma, sėskis, - permetė žvilgsnį į laisvą kėdę. - Ak taip, aš Ellie. Na, arba Elė. Vadink kaip patogiau, - šyptelėjo ir taipogi ištiesė ranką.
Naujasis porininkas tikrai išmušė juodų plaukų savininkę iš vėžių. Dabar šiai reikėjo elgtis įprastai. Hm, sunki užduotėlė. Bernioko kalboje galėjai išgirsti kiek anglams neįprastą akcentą, tačiau tai Barlow dėmesio nepatraukė. Regis, tuo tarpu Matias kiek pergyveno. Tai pastebėjusi, dvylikametė dar kartą tešyptelėjo laukdama, kol šis prisės.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 5 metus »
Moteris atidžiai klausėsi Adelės, stengėsi gaudyti kiekvieną mokinės ištartą žodį, tačiau, žinoma, keli žodžiai praslydo pro ausis.
- Aš nemoku groti jokiu instrumentu, tik žiobarų pasaulyje mokino mus su kažkokia dūdele groti, bet dūdelė buvo ne man. -Šyptelėjo. -  Norėčiau išmokti groti fortepijonu. Na, o "Mėnesienos" nesu girdėjusi, bet būtinai pasiklausysiu, -pažadėjo.
Adelei uždavus klausimą Sara sutriko, iš tiesų ji nelabai žinojo,kas jos tėvai, todėl ir nežinojo ar ji maišyto kraujo burtininkė, ar grynakraujė.
- Na tai ganėtinai įdomi istorija. Gyvenau su globotiniais, tad iš tiesų nežinau, kas mano tikrieji tėvai. Todėl negaliu atsakyti į šį klausimą, - liūdnai šyptelėjo. - O tu grynakraujė ar maišyto kraujo burtininkė?
Profesorei iš tikrųjų buvo įdomu sužinoti, apie varnanagę.
- O kokių dar pomėgių turi? Gal mėgsti skaityti knygas, o gal patinka piešti? - Bandė atspėti, o supratusi, kad per daug kalba nutilo.
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 5 metus »
Tos kvailos minutės įkyriai lėtai slinko, o dar ir puikiai girdimos buvo Teodoro ausims. Pirmakursis nusisegė nervus draskantį laikrodį. Kažkaip velniai trečią valandą nakties praūžė, o dar ir Keitė nerimavo dėl jo, kadangi ji vienintelė žinojo berniuko paslaptį - tinginys neina į pamokas! Taip skelbia jo akys ir balsas, kalbant su sesute. Kaip minėjau, velniai sujaukė protą ir štai jis čia, žiobarotyroje. Ar tai ne per nuobodi pamoka Teodorui? Ir nenaudinga. Akivaizdu. Tačiau jis netingėjo bent ant suolo pagulėt. Nuostabu. Teorija ir vėl jį nupurtė, kvailas klausimas, kvailas atsakymas, kvaila pamoka. Išvis, koks įdomumas jam buvo klausytis tokių akivaizdžių burtininkams dalykų. O, teorija, maišyta su praktika, klastuolis suskubo komentuoti:
-Jei ką tik apie to buvo klausiama, tai kam dar apie tai kalbėti su vienu asmeniu, o ne visa klase. Gi genialu, atsakymai bus skirtingi,- pašaipus balsas nuskambėjo, gal išgirdo jį ir mokytoja.
Theo dar reikėjo poros, vis dėlto - taškai koledžui. Labiausiai norėjo kažko iš klastūnyno, lengviau susišnekėti. Ir pamatė, laisva mergaitė. Tiesa, ji jam buvo kažkur matyta, ak, tikrai ne bendrasis kambarys.
-Labas, Europa- atsisėdo šalia baltaplaukės, net nepaklausęs leidimo, įžūlu,- vargu ar dar surasi ką į porą, dirbam kartu?
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 5 metus »
Kaire ranka pasirėmusi smakrą, dešinės rankos pirštais barbendama į stalo paviršių, Europa nuobodžiai klausėsi žiobarotyros profesorės. Darbas poromis... mažoji Klastūnyno globotinė tokio, švelniai pasakius, nemėgo. Visas tas susipažinimas, jei randi porą, žinoma, o ir šiaip, viską geriau atlikti vienai, kai niekas nekiša savo kvailos nuomonės.
Baltapūkė nesiruošė nė pajudėti iš savo vietos. Jei kas nors ateis, gerai, jei neateis - dar geriau, tada galės ramiai sau išsliūkinti iškart po varpo skambesio.
Na, visgi praktikos vienuolikmetei išvengti nepavyko. Prie jos stalo atpėdino krikštynose ir šiaip keletą kartų bendrajame kambaryje matytas klastuolis.
-Labas, Theodorai. Na, poros aš ir neieškojau, bet galim,- Europa dirstelėjo į ant sienos pakabintą laikrodį.- Tai va, ką, ponuli, papasakosi? O gal išvis nepasakosi, ir mes tik apsimesime dirbantys?- Pasiūlė, jos nuomone, genialią idėją,- na, nebent savyje turi kažką įdomaus, paklausysiu,- pasuko baltais plaukais uždengtą galvelę į berniuką ir apsimetė tarsi labai įdomiai klausytųsi jo pasakojimo.

*

Neprisijungęs Matias Solis Beltran

  • V kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 5 metus »
- Malonu susipažinti, - nuoširdžiai Elei linktelėjo Matis. Gimtojoje šalyje mergaites berniukai nuo mažų dienų sveikindavo pakštelėjimu į skruostą, tačiau šioje šalyje žmonės buvo uždaresni. Antriems metams bėgant argentinietis berniukas jau buvo visai neblogai prisitaikęs.
Tamsiaplaukis norėjo įveikti užduotį, todėl nesivaržydamas prisėdo į laisvą vietą.
- Na, vieną bendrą dalyką mes jau turime, - rudaakis kalbėjo apie raudonai auksinį koledžą.
Nuo pat mažens jį mokė būti džentelmenu, net ir prieš seses, ar padykusią mergiotę iš gretimo namo.
- Papasakok, kokie tavo pomėgiai... - nedrąsiai kalbino, mintyse perkratydamas ko dar galėtų paklausti. - Gal turi kokį gyvūną ir mėgsti juo rūpintis?
Matijo mintys nukrypo prie iguanos, kurią laikė kambaryje, aukštai bokšte, užrakintą užburtame narvelyje. Daugumai tai atrodė keistas augintinis, tačiau berniuko kambario draugai, iš pradžių išsigandę žalsvo padaro, dabar jau drįsdavo paimti šaltakraujį ant rankų.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

  • IV kursas
  • *
  • 89
  • Taškai:
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 5 metus »
- Taip, turim, - nežinojusi, ką bepasakyti, tarstelėjo grifė ir nusuko akis žemėn.
Matijui pasiteiravus, kokie jos pomėgiai, Ellie kaip mat kilstelėjo žvilgsnį nuo grindų - argi su jom ši turi kalbėti?
- Hm, mėgstu tyrinėti Hogvartso apylinkes. Uždraustasis miškas taip pat į jas įeina, - nusijuokė.
O visgi pagalvojus, kiek ji galėtų košės prisivirti, jei kas būtų išgirdęs tokius žodžius. Na, bet kas tiesa, tas ne melas.
- Dažnai sutemus išeinu laukan pasivaikščioti. Vakaras mane žavi - paslaptingiausias paros metas, - pažvelgė į porininko akis, taip atsikvėpdama. - Na, taip pat mėgstu skaityti. Tėvai buvo įsitikinę, jog pakliūsiu į Varno Nagą, tačiau niekad nesupratau jų požiūrio. Na, tai nejau kiti koledžai negali skaityti? Ar visos knygos ir tai, kas su jomis susiję, priklauso būtent Varno Nagui? Keisti stereotipai.. - pritildė toną. - O dėl augintinio, tai turiu mopsą Kurlį. Mėgstu jį, bet ne visas jo "zbitkybes", kurias vėliau man tenka srėbti. Kad ir pvz.: kaimynų katino uodegos patampymas, - sukrizeno, prisiminusi, koks reginys ten buvo. - O kaip tu? Kokie tavo pomėgiai? Kaip su augintiniu?
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 5 metus »
Teodoras nervingai sukrizeno nuo gyvatėlės išsireiškimo, o vėliau patogiau įsitaisė kėdėje - kojos buvo užkeltos ant stalo, atrėmęs nugarą į atlošą ir rankas sudėjęs mąstytojo poza. Nors nieko daug jis ir nemąstė. Tiesa, užduotis buvo kvaila ir nuobodi, o pirmakursis nelabai mėgsta aušinti burną dėl tokių menkniekių, jam labiau patinka kalbėti apie jam svarbius, aktualius ir apskritai įdomius dalykus.
-Merginoms pirmenybė,- nusivaipė,- vargu ar mes turim bendrų pomėgių, tačiau kitų aš jau neieškosiu. Ir sakai, kad poros nė nereikėjo, tai ką čia veiki? Tokia kaip tu, manau, mieliau sėdėtų kur ant medžio uždraustajame miške,- kalbėdamas, tyrinėjo mergaitės išvaizdą, apie jis turėjo nuomonę, bet gal ją pasiliks sau.
-Aš net nežinau kokia užduotis, beje,- ranka staiga perbraukė per garbanas. Įkyrus gestas, tačiau niekaip neina šio įpročio atsisakyti. Vis dėlto, Theo ausis pasiekė šiokios tokios sakinių nuotraukos. Pomėgiai, pomėgiai, tik taip?
-Aš groju smuiku ir...- sustojo, jam nepatiko, kad mergaitė nesiklausė,- ir nieko, kam man čia pasakoti, jei tau neįdomu. Klastūnynas nerūpi?- kiek pyktelėjo pirmakursis. Žinoma, jam turbūt irgi mažai terūpi. O jis toks, vienintelis, greičiausiai.
-Tu žiobarų kilmės? Iš kur kilusi?- staigiai paklausė, kadangi reikėjo rodyti mokytojai, kad apie kažką kalba. 
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 5 metus »
-Na, niekada negali žinoti, kokia mano lytis,- šiek tiek kilstelėjo antakius viršun Europa.- Juk negalėjau žinoti, kad laukia darbas poromis. Ir ne, neatspėjai. Tokios kaip aš,- pabrėžė, - dabar mieliau drybsotų lovoje.
 Vienuolikmetė piktai dirstelėjo į bernužėlio kojas, ramiai sau sukeltas ant suolo. Visgi ginčytis nesiruošė, mat vaikėzas buvo panašus į tokį, kuris mano esąs visada teisus.
-Rūpiu sau tik aš, o kadangi Klastūnynas yra didelė dalis manęs ir dar tokia bus bent šešerius metus, man rūpi ir jis. Nejaugi manai, kad priešingu atveju dar šnekučiuočiausi čia su tavimi?- atsiduso Europa ir vėl nusuko savo pilkšvas akis į laikrodį, kurio rodyklės, atrodė, judėjo lėčiau už sraigę.
-Argi į Klastūnyną gali patekti tie, kurie nėra grynakraujai?- trumpai susimąstė baltapūkė, užkeldama koją ant kojos. Pro skylę juoduose džinsuose ties keliu juto šaltą stalo paviršių. Tiesa, skylė atsirado visai ne dėl mados, tik vienuolikmetės katinėlis nusprendė pakandžioti ir padraskyti mylimas šeimininkės kelnes, tad jai teko visai juos pradrėksti, kad niekam nekiltų klausimų.- O jei rimtai, tai nežinau. Nerūpi... tai ar turi augintinių?- bandydama nusukti temą paklausė.