0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elke Arlette Nieuwhof

  • I kursas
  • *
  • 61
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • always take a banana to a party
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
  Dionė kone niekuomet nepraleisdavo progos pareikšti savo nuomonę (o ją, teisybės dėlei vertėtų paminėti, turėjo beveik visais klausimais), tačiau kartais mergina tiesiog tingėdavo tai daryti. Ypač nelabai įdomiose pamokose, o viena jų tamsiaplaukei buvo ir žiobarotyra. Nieko prieš ją neturėjo, taip pat (bent kol kas) nejautė neapykantos nei vienam šio dalyko profesoriui, su kuriuo teko bendrauti per šešerius metus Hogvartse; strazdanė tiesiog nesuprato, kodėl žiobarų gyvenimas turėtų ką nors taip stipriai dominti. Nors pati buvo grynakraujė burtininkė, tarp magijos bei kito pasaulio nejautė didelės atskirties. Kartais apsilankydavo žiobariškuose miesteliuose, ir ten nepatirdavo jokių problemų, nesijautė kaip atsiskyrėlė. Kai kuriais dalykais, sukurtais ne magijos pasaulyje, už pilies ribų, saugiuose namuose, naudojosi ir pati. Ypač mėgo muzikos grotuvą ir ausinukes, kurių kompanijos kiek trūkdavo mokslo metų laikotarpiu.
  Taigi, šiandienos teorijos metu ji neprakalbo. Juk kiekvienam kvailiui aišku, ką žiobarai veikia laisvalaikiu, nėra jie tragiškai nuo burtininkų besiskiriantys ateiviai, apie kurių egzistenciją niekas nieko nežinotų.
  O štai praktinė užduotis šeštakursei patiko. Nereikėjo atlikti jokio darbo, tiesiog sėdėti ir bendrauti. Jeigu partneriu netaps koks nors nuoboda, Dionė, buvo tikra, maloniai praleis iki varpo dūžio likusį laiką. Kad taip ir nutiktų, Veterfold mikliai pakraipė galvą, ieškodama, su kuo galėtų pasišnekučiuoti. Žvilgsnis užkliuvo už raudonų plaukų kupetos, priklausančios kitai klastūnei, vardu Morgana. Pastaroji buvo tikra koledžo žvaigždė, pagarsėjusi savo kandžiais pasisakymais bei neįtikėtinai klastuolišku charakteriu. Pats metas su ja artimiau susipažinti.
  Priėjusi prie bendramokslės, strazdanė atsikrenkštė, tikėdamasi taip atkreipti jos dėmesį, o tuomet tarė:
  - Sveika. Nori kartu dirbti? - daugžodžiavimas nebuvo vienas šešiolikmetės bruožų, tad ji iškart ėjo prie tikslo. Vylėsi, kad Buterfield sutiks, mat, nors buvo kiek ramesnio būdo, Dionė manė, jog merginos puikiai sutartų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Dionė Veterfold »

*

kablelis

Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Stevie negalėjo atsidžiaugti, kad berniukas neatmetė jos pasiūlymo. Nors, kiek ji suprato, jis sutiko su ja kalbėti tik dėl to, kad neturėjo, su kuo, mergaitei tai nerūpėjo.
- Aš Stevie, - ištarė ji. - Malonu susipažinti. Kas man patinka miškuose? Net nežinau. Viskas. Tikrąja to žodžio prasme. Aš dievinu gamtą ir ramybę. Mes gyvename nedideliame miestelyje, tad esu pripratusi, kad aplinkui tylu. Londone buvau vieną kartą gyvenime, kai atvažiavau į Kings Kroso stotį. Ir man ten nepatiko. Per daug žmonių! Aš dievinu medžius ir gryną orą. Labiau, tiesa, mėgstu mišką nei parką, nes man parkas yra pernelyg civilizuotas. Man patinka, kai medžiai auga taip, kaip nori jie, o ne taip, kaip jiems liepia žmonės. Vaikščiojimas yra mano mėgstamiausias užsiėmimas. Dėl to mėgstu vasarą, nes žiema šalta ir šlapia... O tu visai nemėgsti pavasario? Ar tik dėl to, kad esi alergiškas? Ir... Ar tau labiau patinka miesto parkai ar laukiniai miškai?
Mergaitė net pati nustebo, kad šitiek daug pasakė nepažįstamam berniukui. Kiek sutrikusi dėl šios prakalbos ji laukė, kad klastuolis atsakys.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Kol Stevie tauškėjo, Markas mandagiai šypsojosi, vis pridėdamas ,,hmh" ir ,,aha". Grifiukei užsiminus apie jo alergiją, klastuolis susiraukė. Jis nekentė šios savo kūno silpnybės. Mergaitei baigus kalbėti, rudaakis susimąstė ir pamąstęs prabilo:
-Man labiau patinka miškai, nes juose lengviau paslėpti lavoną...-berniukas nutilo ir rankove nusibraukė vėl išbėgusias ašaras iš jo paraudonavusių akių,-Ir ten tamsu. Ir visai smagu, jeigu nėra žiedadulkių, nes aš daugumai jų esu alergiškas. O parkai... Na, į parką smagu nusivesti žmogų, kuris tau patinka, nes ten yra sūpynių, ant kurių galima pasėdėti ir pasikalbėti tiesiog...
Markas nutilo. Jo mintys grįžo prie Luke, jo pusseserės draugo. Nežinia kodėl, bet mintis, kad jiedu gali tapti pora jį skaudino. Nustūmęs jausmus į šoną, klastuolis paklausė:
-Ką mėgsti veikti gamtoje?

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

  • VII kursas
  • *
  • 209
  • Taškai:
  • We’re dancing on tables
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
Torė nusišypsojo sužinojusi, kad koledžui uždirbo keturis taškus. Bet juk ir teorija buvo pakankamai lengva. Juk tai reikalavo visai paprastučių žinių, o žiobarų pramogos panašios ir į burtininkų. Juk ir tie ir anie yra žmonės. Mergaitė buvo kiek nepatenkinta išgirdus praktikos darbą. Reiškia, šiandien nieko neišmoks. O gaila. Juk tam ir eina į pamokas. Tokias žinias, kokias gaus dabar, ji gali gauti ir bendrajame kambaryje, ir visoje pilyje. Na, nebent profesorė manė, kad vaikai visai nebendrauja tarpusavyje. Juk toji žiobarotyrą dėstanti Sara atrodė visai jauna, taigi, Torė spėjo, kad turėjo prisiminti mokyklos laikus. Juk yra daug įdomesnių vietų pakalbėti apie laisvalaikį negu pamoka. Mėlynakė apsižvalgė. Galbūt ras kokį nors pažįstamą, nes visai nenorėjo dabar pažindintis su kažkuo kitu. Akelės neužtiko dažniausios pamokų partnerės Betės, ir tiesą sakant, Torė kiek nusiminė. Jei čia būtų buvęs Medutis, pamoka iš karto taptų šios dienos nugalėtoja. Bet jos nebuvo. Tačiau žvilgnis užkliuvo už kito kiek pažįstamo veido. Hubertas. Torė bent kiek nudžiugusi paliko akis geliantį geltoną stalą ir ant peties užsimetė krepšį. Mergaitė greitu žingsneliu nukulniavo link berniuko ir klestelėjo šalimais.
  - Ar nieko prieš?- šyptelėjo. Kalbėjo pakankamai tyliai, nes po teorijos atsakymo balsas vėl prarado jėgas, todėl, jei pradėtų kalbėti garsiai, tikrai išgąsdintų Hubertą gergždžiančiu balsu. Torė greitai atsegė krepšį ir ištraukė termosą, kuriame esanti šilta arbata puikiai tiko trylikmetės savijaitai, bei du, į plėvelę suvyniotus sumuštinius. Žinoma, gali pasirodyti keistai, kad mergaičiukė tamposi krepšyje sumuštinių, bet niekada negali žinot kada užeis silpnumo akimirka ir gelbėdama nuotaika turėsi užkąsti. Mergaitė padėjo vieną plėvelėje esantį sumuštinį ant stalo, o kitą nieko nelaukus išvyniojo ir atkando.
  - Vaišinkis,- nurijusi kąsnį ištarė varnui ir smekru mostelėjo link sumuštinio.                                                           
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

kablelis

Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 5 metus »
Paslėpti lavoną? Jis rimtai? pagalvojo Stevie ir kiek išsigando. Vis dėlto klastuolis ilgai apie tai nešnekėjo, kas mergaitę kiek nuramino. Vis dėlto grifiukė pastebėjo, kad Markas kalbėdamas mąsto apie kažką kita. Stevie susimąstė apie tą vienintelį parką, kuris buvo netoliese esančiame miestelyje. Jame rinkdavosi neaiškūs paaugliai, kurie, ko gero, ne mokėsi Hogvarste, o neaišku, ką veikė gyvenime. Ji tą ir pasakė:
- Aš nevaikštau į parkus labai dažnai. Dėl to man jie asocijuojasi su neaiškiais žmonėmis, kurie ten tik stumia laiką, bet nejaučia pagarbos gamtai.
Mergaitė suabejojo, ar tiksliai perteikė tai, ką turėjo galvoje, bet tikrai nebuvo malonu prisiminti tuos keistuolius...
- Aš gamtoje labiausiai mėgstu leisti laiką viena. Vaikščioti, klausytis miško garsų. Labai mėgstu nedidelį ežeriuką, esantį mano miške. Labai mėgstu maudytis. Tau patinka plaukioti? - paklausė Stevie ir pati pajuto, kad jai šis pokalbis atrodo, kuo toliau, tuo labiau nenatūralus...
Keista pamoka... pagalvojo mergaitė ir laukė, ką atsakys klastuolis.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

  • IV kursas
  • *
  • 504
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 5 metus »
  Snaudulys jau beldėsi į duris, kai Hubertas išgirdo kažkur pažįstamą balsą. Išsigandęs fakto, kad kone užmigo, vaikinukas mikliai pakėlė galvą. Šalia jo sėdėjo Torė, ta pati Torė, kuri tapo koledžo prefekte, su kuria susipažino Varno Nago išvykoje ir kuri, pasirodo, yra draugės Noros jaunėlė sesutė.
  - Ee, t-taip, t-tai yra, ne, e, ne, - vis dar šiek tiek nesklandžiai mąstydamas sumurmėjo keturiolikmetis, patikindamas, kad neturi nieko prieš pokalbį su mergaite. Tiesa, išsyk suprato, kokią klaidą padarė. Finitsis jis dorai nepažinojo, tebuvo šnekėjęsis (išties gal labiau tiktų žodis „tylėjęsis“) kartą, tad situacija pasitaikė itin nemaloni. Buvo tikras, kad apsikvailins, nes prie nusišnekėjimų antrakursė dar nebuvo pratusi, o tuomet gal pasakys apie jo neprotingumą Norai, o tuomet... tuomet... Šeflerio mintyse ėmė regztis siaubingi ateities variantai. Galbūt jis praras savo geriausią ir vienintelę (santykiai su Ele vis dar buvo neaiškūs) draugę. Pats žinojo, kad jo širdutė iš baimės ima kurti nelabai įtikimas (tačiau labai baisias) istorijas, bet ši mintis neapleido varnanagio minčių.
  Bendramokslei iš krepšio išsitraukus termosą arbatos bei porą sumuštinių, trečiakursis sutriko. Pats dievino šilto skysčio skonį, jeigu tik arbata buvo ne juodoji, tačiau niekada nė nepagalvojo į pamokas atsitempti priešpiečių. Tiesa, jeigu tai darytų, pasigriebtų tikriausiai ne arbatos, o kavos su pienu ir dviem šaukteliais cukraus. Dar įsimestų kokią bandelę, labiausiai tikėtina, jog su obuolių džemu. Nors sumuštiniai jam irgi patiko, tad, Torei vieną tokį pasiūlius, nejaukiai pasimuistė, nuraudo, padėkojo bei jau tiesė ranką riekės link, kai suprato turintis klausimą.
  - E, e, at-tsiprašau, bet ar jame yra, na, e, žinai, mėsos? N-nes aš jos nev-valgau, tai, jei kas, nen-noriu, tu tik neįsižeisk, ne, e, supranti, ne dėl tavęs, bet dėl vegetarizmo, e, nenorėčiau tokiu at-tveju, aha, - bėrė žodžius, nespėdamas apie juos mąstyti.
  - O tai mes, e, dabar čia turėtume, e, kalbėt apie tai, ką v-veikiam laisvalaikiu, t-tiesa? - nežinia kodėl užplūdus mikčiojimui, pasitikslino Šefleris.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

  • IV kursas
  • *
  • 504
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 5 metus »
  Išgirdusi praktinę pamokos užduotį, Vintė nė nežinojo, kaip reikėtų jaustis. Nesuprato ir to, ar dera šitai apskritai vadinti užduotimi. Nebuvo nieko prieš, mat pirmūnė, kad ir kaip bebūtų keista, nelabai mėgo mokytis, jei tai buvo susiję su pareigomis bei prievale, tačiau mintis apie tokiomis sąlygomis turėsiantį gimti pokalbį nuteikė keistokai. Be to, nieko šioje klasėje nepažinojo. Hogvartse dar tebebuvo naujokė, dar ir ne ta, kuri nuolat kiurksotų bendrajame kambaryje ar kokioje menėje, tad susirasti rimtų draugų nespėjo. Tiesa, nejautė kokio nors desperatiško noro tokią situaciją pakeisti. Mėgo smagią kompaniją, tačiau vertino ir vienatvę.
  Jau svarstė, kaip čia kuo geriau išsisukus iš susiklosčiusios padėties, kai išgirdo mergaitišku balsu ištartą pasisveikinimą. Pakėlusi akis, Adamson išvydo mielą mergaitę, ant kurios klastuoliškos uniformos raitėsi dvi ilgos rudos kasos. Jeigu neklydo, nepažįstamoji buvo pora metų vyresnė.
  - Sveika, - nedrąsiai atsakė, įtardama, kokiu tikslu klastuolė čia atbidzeno. - Gal nori su manim, e, žinai, dirbti? - greitai pridūrė, supratusi, kad bendramokslė taip šio klausimo ir neuždavė.
  Džiaugėsi štai tokiu būsimos partnerės pasirodymu, mat likimas be poros nėra itin viliojantis scenarijus, o štai ši mergaitė atrodė kaip smagi kompanionė.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
Klastuolis klausėsi Stevie vis badydamas susikaupti, bet jo širdis plazdėjo kaip į narvelį uždarytas paukščiukas vos tik pagalvojus apie Luke, tad užduotis nebuvo viena iš lengvųjų. Grifiukei užsiminus apie keistuolius parke, Markas nesusilaikė ir įsiterpė:
-Kad aš ir dažniausiai esu vienas iš keistuolių parke, bet man patinka juos stebėti ir sekti. Taip galima sužinoti labai daug apie žmones ir jų laisvalaikį, ypač tokį netipinį.
Mergaitei baigus kalbėti, rudaplaukis atsakė:
-Mėgstu plaukioti, o ypač žiemą, kai šalta ir nėra žmonių. Esi plaukiojusi žiemą po pirties? Žinau, kad tai daugiau žiobariška pramoga, be juk mes ne taip jau ir skiriamės nuo jų. Jeigu nesi, būtinai pabandyk, nes labai malonu. O šiaip plaukiojimui vasarą per daug būna žmonių aplinkui. Na, ir paskutinis klausimas, nes pamoka eina į pabaigą, ką manai apie kaulų kolekcionavimą kaip laisvalaikį?

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

  • VI kursas
  • *
  • 308
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 5 metus »
  Žiobarotyra buvo viena iš mėgstamiausių Morganos pamokų, per kurias klastūnė beveik nieko neveikdavo. Na, nieko neveikimas nebuvo vienintelė priežastis, kodėl ši klasė jai taip patiko. Nors jai patys žiobarai nebuvo prie širdies, tačiau jų technologijos visada pradėdavo prastumti laiką, kaip ir dabar, viena ausimi ji klausėsi per ipod'ą sklindančios sunkiojo metalo melodijos, o kita ką tauškė žiobarotyros mokytoja. Išgirdusi apie praktinę užduoti patenkinta išsiviepė. Kalbėtis Morganai visada patikdavo, o tiesiai šviesiai išrėžti savo nuomonę patiko dar labiau, nei taukšti niekus.
   Ugniaplaukė dar nežadėjo pasijudinti iš vietos, tik truputi pasuko galvą į šoną pažvelgdama į besiporuojančius mokinius. Kiek pasivaipiusi ji išgirdo krenkštelėjimą. Pakėlusi akis ji pažvelgė į tamsaus gymio merginą. Šioji buvo kažkur matyta, tad Morgana prisimerkė galvodama kur ją matė. Bingo! Dionė Veterfold, klastūnė padėjusi per gyvačių mėtymą. Vyptelėjusi garbanė pasikėlė nuo suolo ir nugara atsirėmė į kėdės atlošą ir pasirąžė.
- Žinoma, kodėl gi ne?- ugnelės, Morganos žaliose akyse žybtelėjo.- Tai prisėsk, ko čia stovi kaip medis?- pridūrė mostelėdama į laisvą suolą priešais.
  Laukdama kol strazdanė prisės Morgana sunėrusi pirštus ir juos ištiesusi į priekį, kiek patraiškė.

 
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Andromeda Fomalhaut

  • V kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My mind is far away from easy.
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 5 metus »
  Išgirdusi mergaitės klausimą Andromeda kone neišvertė akių į kitą pusę. Sukryžiavusi rankas ant krūtinės ir skvarbiu rudų akių žvilgsniu, žvelgdama į šviesiaplaukę, ji pasakė:
- Kaip manai, kokiu tikslu aš atsibeldžiau iki tavęs? Na, tikrai ne tam kad prastovėčiau.
   Rudaplaukė įsikando į žandą mintyse save iškeikdama dėl tokio elgesio. Andromeda kiek patylėjusi atsirėmė į suolą ir užvertė akis į viršų, o tada suėmė save į rankas ir stengdamasi kuo mieliau nusišypsoti ji ir vėl pažvelgė į varno nago mokinę.
- Aš - Andromeda. Andromeda Žvyniuotoji, o koks tavo vardas? - rudakė prisistačiusi, paklausė šviesiaplaukės ir laukdama atsakymo atsiduso.
  Ji tikrai šiuo metu nenorėjo velniškai nenorėjo bendrauti su bet kokia gyva būtybe, tačiau privalėjo ir Andromeda nežinojo kaip dėl to jaustis. Ar rėkti iš nepasitenkinimo, ar stengtis būti maloniai, kad neišgąsdintu pirmakursės, bei gauti pažymį už praktiką.
 
the child is grown the dream is gone and I have became comfortably numb

*

Neprisijungęs Elke Arlette Nieuwhof

  • I kursas
  • *
  • 61
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • always take a banana to a party
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 5 metus »
  Tikriausiai, žiobarotyros profesorė buvo užsivertusi darbais bei desperatiškame laisvos valandėlės jiems atlikti poreikyje, nes skirta užduotis labiau priminė leidimą leisti pamoką, kaip moksleiviai nori. O Dionė ketino tuo pasinaudoti. Jeigu pasiseks, su partneriu žiobarų laisvalaikį spės aptarti per pirmąją dešimtį minučių, o vėliau, na, žinote, galima bus pakalbėti įdomesnėmis temomis.
  Mindžikuojant vietoje bei laukiant, kol Morgana atkreips dėmesį į greta stypsančią strazdanę, Veterfold kone pasigailėjo sprendimo prie jos prieiti. Niekuomet neteko su raudonplauke bendrauti akis į akį, o ji, kaip žinia, koledže buvo įtakinga. Jei tamsiaakė susikirs, ir Buterfield nepriims jos kompanijos pasiūlymo, tai galėjo gerai nesibaigti.
  Todėl šeštakursei gerokai palengvėjo, kai mergina pakvietė prisėsti. Žinoma, dėkingumo neparodė, tik sumurmėjo pritarimą bei klestelėjo ant laisvos kėdės, kuri, netikėtai apkrauta šešiolikmetės svoriu, kaip reikalas sugirgždėjo. Garsas buvo toks, kad akimirką ilgaplaukė net išsigando, jog netvirta baldo mediena tuoj įlūš. Na ir puikus prisistatymas tai buvo; išsyk parodė savo nevėkšliškumą.
  Nejaukiai pasimuisčiusi, moksleivė atrėmė pečius į kėdės atlošą, susikėlė koją ant kojos bei pasikasiusi pakaušį nuobodumą parodančiu tonu tarė:
  - Taigi, ką žiobarai veikia laisvalaikiu? Sakyčiau, miega, valgo bei kvėpuoja, tačiau abejoju, ar tai atrakintų Keyes skiriamus taškus, - pasidalinusi su profesorės pavarde susietu juokeliu, klastuolė laukė partnerės atsakymo.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

  • VI kursas
  • *
  • 308
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 5 metus »
  Pastebėjusi menką išgąsti tamsiaplaukės veide, kai ši atsisėdo ant kėdės, Morgana tyliai prunkštelėjo ir truputi pasekusi Dionės pavyzdžiu užsikėlė kojas ant stalo. Šių raumenis nepaprastai maudė dėl bėgiojimo, tačiau norint susigrąžinti prarastą formą ji privalėjo bėgioti.
  Išgirdusi klastūnės juokelį susietą su profesorės pavardė Morgana tyliai nusijuokė.
- Na, humoro jausmą turi.- trumpam pasuko galvą ir mirktelėjo merginai, bet tada greitai nusisuko nuo jos.
  Morgana nebuvo mėgėja bendrauti žiūrėdama žmogui į akis. Jai tiesiog nepatiko, bet jei prireikdavo, visada įsispoksodavo į antakius. Taip atrodydavo, kad ji žiūri tiesiai į akis.
- Mano manymu, žiobarai beveik nieko neveikia apart ėdimo kaip šunys ir sėdėjimo prie išmaniųjų techologijų.- nelabai nusiteikusi pokštauti Morgana paprastai atsakė ir išsitraukusi ausines iš ipodo vėl pažvelgė į Dionę, tiksliau, jos antakius.- Gal geriau pakalbėkim apie ką nors įdomesnio nei apie žiobarus? Pavyzdžiui, kodėl priėjai prie manęs?
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

  • IV kursas
  • *
  • 504
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 5 metus »
  - E, na, atsiprašau, kad paklausiau, - sumišusi į orą rankas iškėlė Vintė. - Prisėsk, jei nori, - kiek ramiau tarė. Nors klastuolė ir galėjo atsakyti mandagiau, vienuolikmetė neįsižeidė. Tiesą sakant, ši kandumo bei tiesmukiškumo gyslelė jai net patiko. Pati būtų norėjusi mokėti viską rėžti taip, kaip yra, to nesigėdyjant. Deja, mintyse turėjo įmontuotą neišimamą mandagumo jutiklį, kuris nieko, kas jo standartų neatitikdavo, iš burnos neišleisdavo. Tai nereiškė, kad Adamson neturėdavo nuomonės ir už ją nekovodavo, toli gražu ne, tiesiog visa tai darydavo itin švelniai, kartais net pernelyg.
  Staigiai pakitusi porininkės veido išraiška tik dar labiau išmušė iš vėžių. Nepanašu, kad vyresnėlė mėgavosi riestanosės kompanija, ir tai nenuteikė maloniai. Iš švelniai rožinių lūpyčių ištrūko atodūsis. Jei būtų žinojusi, kad susiklostys tokia situacija, pamoką galimai būtų praleidusi, jokių žinių ji vis tiek neduos, tik nukankins vargšes nervų ląsteles.
  - Mano vardas Vintė, pavardė - Adamson, mokausi pirmame kurse ir esu iš Varno Nago, oi, juk tai akivaizdu, dėviu uniformą, - prisiminė mergaitė, kuri mokslo metų pradžioje privalomo aprangos kodo vengė it velnias kryžiaus. Deja, prieš kelias dienas šia tema teko pasikalbėti su prefekte, tad, kad ir kaip gaila, nuo šiol vienuolikmetė per prievartą grūdosi į nepatogius drabužius.
  - Taigi, um, ką žinai apie žiobarų laisvalaikį? - išsklaidydama tylą pasiteiravo.

*

kablelis

Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
Kaulų? Kokių dar kaulų?! gerokai sutrikusi pagalvojo Stevie. Ji nemėgo atrodyti iš tų mergaičių, kurios visko bijo. Tad nusprendė pirmiau atsakyti į pirmąjį Marko klausimą ir taip duoti sau šiek tiek laiko pagalvoti apie kaulus.
- Aš nė karto nesimaudžiau pirtyje iš viso. Tačiau esu žiemą maudžiusis ežere. Smagumėlis! Vis dėlto man vasarą vanduo labiau prie širdies, tada galėčiau iš viso neišlipti. O tau šiaip žmonės nepatinka ar tik maudytis prie jų nemėgsti? Aš pati nesu labai daug bendraujanti, galbūt mes šituo panašūs? - šyptelėjo Stevie. Ir tada pradėjo karštligiškai galvoti, ką gi pasakyti apie tuos kaulus.
- Na, o dėl kaulų... - nutęsė ji. - Niekada apie tai nesusimąsčiau. Galbūt būtų įdomu juos apžiūrėti, bet nemanau, kad norėčiau laikyti savo kambaryje, - pratarė ir pasijuto nusivylusi savo atsakymu. - Ar tu juos kolekcionuoji? - dar paklausė Stevie.
Tikiuosi, nepaaiškės, kad jis slepia lavonus miške ir susirenka jų kaulus, pagalvojo mergaitė.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antra Žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 5 metus »
Šviesiaplaukė išgirdusi, jog uždirbo savo koledžui keturis taškus nusišypsojo. Pirmą kartą iš pamokos teorijos gavo taškų, mat ankščiau niekada netikdavo jos atsakymas, per daug plačiai mąstydavo.
Sužinojusi praktinę užduotį, ši apžvelgė visą klasę. Visi jau susėdę poromis šnekučiavosi ar bent jau bandė užmegzti pokalbį. Laisvų žmonių nebuvo, bent jau Adelė jų nepastebėjo, todėl atsistojusi iš savo vietos, lėtai nupėdino prie profesorės Keyes. Profesorė nuleidusi galvą kažką skaitinėjo ar rašinėjo, nesuprasi ką ten ji darė. Šviesiaplaukė atsikrenkštė ir palaukė kol moteris atkreips į ją dėmesį, o tuomet prabilo:
-Aš Adelė, ar galima šią pamokos praktinę dalį praleisiu su jumis?- nusišypsojo savo miela šypsena ir gūžtelėjo pečiais.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.