2
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • ***
 • 77
 • Lytis: Moteris
 • controlling my feelings far too long
  Žiema – nuostabus metas. Žemė turėtų užsikloti žibančiu sniego patalu, širdyse turėtų liepsnoti pačios gražiausios metų šventės laukimas, o ir artėja Naujieji metai – toji keista Elizabetai neperprantama šventė, kuomet viso pasaulio burtininkai ir žiobarai džiaugiasi keturženklio skaitmens datoje pasikeitimu. Ak, tiesa, padidėja ir pačios ekstrasensės amžius.
  Bet ne todėl šią žiemos dieną ji kiurksojo apsigynimo nuo juodosios magijos kabinete paniurusi, nors geriau tiktų įvardyti be nuotaikos. Galbūt oras kaltas? Juk nuo seno žinoma, kad šaltasis sezonas taip vadinamas ne be priežasties, vadinasi, už lango turėtų būti balta ir gražu, o vaikučiams kone privaloma linksmai lakstyti lauke ir mėtytis sniego gniūžtėmis (nesužeidžiant vieniems kitų, žinoma). Deja, nesipildė nė vienas iš aukščiau minėtųjų „turėtų“. Kuo tikriausias angliškas lietus pliaupė nesustodamas, ir Elizabetos galvoje siautė ne pačios maloniausios mintys. Apie tai, kaip nusibodo toks oras, apie tai, jog reikėtų nusidažyti plaukus taip ryškiai, kad nenaudėlis dangus susigėstų, patrauktų į šalį savo debesis ir leistų šviesti saulei. Tiesa, pastaroji mintis atrodė visai nieko, tačiau garbanė nebuvo tam nusiteikusi. Dar ne šiandien.
  Užtat nepatingėjo ant kiekvieno suolo parūpinti  po penketą įvairiausių daikčiukų. Tai buvo knygos, žaislai, nuotraukos – na, žinot, niekučiai, ir tiek. Ant lentos puikavosi užrašas, prašantis sėstis po vieną. Profesorė tikėjosi, jog vietų užteks visiems, o jei ne, buvo tikra, jog ir tokiu atveju pavyks ką nors sugalvoti.
  Laikrodžiui paskelbus vidurdienį, nuskambėjo varpas, kviečiantis mokinius į pamoką, ir jie vienas po kito sugužėjo į klasę, o Elizabeta vis dar rymojo prie savo stalo, pasirėmusi smakrą delnu. Stengėsi susikoncentruoti į linksmesnius dalykus, pavyzdžiui, spėliojimą, ar daug bus neperskaičiusių užrašo ant lentos. Net ir menką šypsenėlę sugebėjo išspausti. Skambučiui nuaidėjus antrąsyk, moteris galiausiai pakilo iš vietos. Nors šiandien nesitikėjo patirti dar vieną gyvačių antplūdį, šilto gėrimo darytis nė nebesivargino.
 – Sveiki visi, – pasisveikino atsikrenkštusi. – Tikiuosi, perskaitėte mano žinutę ant lentos, o jei to nepadarėte, prašau palikti suolo draugą ir keliauti kur nors kitur, – tai tarusi, nuvalė užrašą nuo lentos. – Ne, negalvokite, jog tai yra bausmė už nepastabumą, būtent tai ir buvo parašyta.
Elizabeta šilčiau nusišypsojo – juk kas gali mėgti susiraukusią ir bičiulius išskiriančią moteriškę? Nors ir jautėsi per jauna, kad įvardytų save kaip moteriškę.
 – Priešais save, ant stalo, matote penkis daiktus. Kol kas prašau jų neliesti ir visaip netyrinėti, tam laiko turėsite vėliau. Šiandien neprašysiu ir spėlioti, ką su jais veiksite. Geriau atsakykite į visai paprastutį klausimą: kaip atpažintumėte užkeiktą daiktą?

((Kaip ir esu minėjusi, nekartokie draugų atsakymų ir patys neprirašykite labai daug, palikite galimybę taškų užsidirbti ir kitiems. Daugiausiai dviems būdams nurodyti laiko turite iki savaitgalio.))
forcing our darkest souls to unfold
and pushing us into self destruction

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

 • Magiškojo Transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 112
 • Lytis: Moteris
 • It is what it is.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Oras už lango puikiai atitiko Šarlotės nuotaiką. Ji, kaip ir pats dangus, buvo paniurusi ir daug mieliau būtų lindėjusi viena Varno Nago mergaičių miegamajame, tačiau vidinė nuojauta sakė, kad daug geriau pasijaus, jeigu bus ne viena. Todėl sugalvojo pasivaidenti pamokoje, kurioje nebuvo jau nuo neatmenamų laikų - Apsigynime nuo juodosios magijos.
Kodėl mergina jautėsi blogai? Na, visų pirma, būdama septintakursė, ji jau kaip ir turėjo žinoti, kokiu keliu pasuks baigusi mokyklą. Pasirinkimų, deja, nebuvo daug, - profesorės darbas Hogvartse arba Magijos Ministerijos darbuotojo kėdės zulinimas, - ir nei vienas iš jų varnei neatrodė patrauklus. Dirbti kokioje nors žiobariškoje įstaigoje irgi nesinorėjo, tad kilo klausimas - kur dėtis? Šis klausimas garbanei ramybės neduodavo kiekvieną laisvą akimirką. Net akių naktį dėl to sudėti negalėdavo.
Buvo, žinoma, ir kitokių veiksnių, neduodančių Šarlotei ramybės. Pavyzdžiui, tai, kad gana mažai bendrauja su sese, nes tarp jų vis dar sklando šiokia tokia įtampa, arba tai, kad ji, būdama beveik pilnametė, niekada neturėjo normalių santykių, ir visos tokios mintys susitelkė į vieną didelį problemų debesį, kuris visur vaikščiojo kartu su varnanage.
Į Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą ji įžengė su viltimi, kad gal minčių nukreipimas į pamokos temą padės jai pamiršti visas vietas, kur skauda. Tikėjosi, kad gal, jeigu teks dirbti, pavyzdžiui, su suolo draugu, galės kažkam išsikalbėti, - deja, tam, matyt, nebuvo lemta nutikti, nes ant lentos klasės priekyje puikavosi užrašas, prašantis, kad mokiniai sėstųsi po vieną. Susiradusi laisvą suolą, mergina klestelėjo į jį ir įsistebeilijo į daiktus, padėtus ant stalo. Visi jie atrodė paprastai, taip, tarsi būtų nupirkti kokioje žiobariškoje parduotuvėje ar pavogti iš Hogvartso mokinių. Ką su tokiais daiktais galima daryti?
Profesorės užduotas klausimas dalinai išsklaidė nežinomybę - ko gero, teks atpažinti, kurie daiktai užburti juodąja magija, o kurie - ne. Tačiau kaip tai padaryti? Toks ir buvo profesorės užduotas klausimas. Nedrąsiai pakėlusi ranką, Šarlotė prabilo:
- Manau, turėtų būti koks nors burtažodis, kurį ištarus ir kaip nors įmantriai pamojavus burtų lazdele, galima sužinoti, daiktas užburtas juodąja magija, ar ne. Spėju, kad užburtasis daiktas apsigaubtų kokia nors keistos spalvos aura - taip beveik visada nutinka, naudojant panašius burtažodžius. Žinoma, būtų šaunu, jeigu, norint sužinoti, ar kažkoks daiktas užburtas, reikėtų sušokti kokį nors keistą, ypatingą šokį aplink jį, kaip nors padainuoti ar ką nors suvaidinti, tačiau čia - ne cirkas, tad abejoju, ar tai suveiktų. Nors, žinoma, visko gali būti, - pabaigė ir nusišypsojo, galvoje išvydusi, kaip klasė, pilna mokinių, šoka ir kitaip vaidina priešais šiuos daiktus.
Keista, tačiau slogios mintys dingo, merginai net pačiai to nepajutus.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • III kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
 Emillia pamokos nebe taip masino ir džiugino kaip, kad praeitais ar užpraeitais metais. Tiesą sakant, niekas labai jos smarkiai nedžiugino šiomis dienomis, jautėsi, tarsi kažkas būtų siurbęs iš jos visą jos gyvybinę energiją ir palikęs jai tik lašelį, tam, kad tik sugebėtų atsikelti ryte ir atlikti pagrindines, išgyventi skirtas funkcijas. Matyt, į tą įėjo ir apsigynimo nuo juodosios magijos pamoka.
- Labas rytas, - vangiai pasisveikino su profesorę ir klasėje jau buvusiais mokiniais, kai peržengė durų slenkstį, skiriantį koridorių ir Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą.
 Pasisveikinusi su profesorę išsirinko ketvirtą suolą eilėje prie lango. Nereikėjo ilgai laukti, kol suskambės varpas ir prasidės pamoka, tad suskambus varpui Emi nespėjo net užsnūsti, bent keliom minutėm.
 Ši pamoka Emilliai niekada nepatiko. Gal todėl, kad per pamokų praktikas jai nesisekė ir puikiai darbą ji negalėdavo atlikti. Todėl išklausius profesorės klausimą ir pažiūrėjus į tuos daiktus, Ema jau nujautė, kad tuoj nusišnekės.
- Manau, kad jeigu daiktas užburtas juodąją magiją, tai nuo jo prilietimo, tai suprastumėme. Gal tai mums sukels nemalonius jausmus ar pats daiktas pradės krėsti ką nors. - Pasakė savo galimus variantus, kurie net nėra tikslūs.
 Nelabai norėjosi galvoti apie tai ar pasakė teisingai ar ne. Tiesiog Emi atliko tą ritualą kur reikia atsakyti į teorijos klausimą, o atlikus tai, pabandė ir vėl užsnūsti.

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai: 7
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Šiandien buvo išties niūri ir lietinga dienelė. O kaipgi, lietus pylė kaip iš kibiro, vietoj to, kad iš dangaus kristų lengvutės snaigės.
Dar prieš pat nuskambant didžiąjąm varpui raudonplaukė mergaitė patraukė į ANJM pamoka. Įėjusi į klasę iškart pastebėjo užrašą ant lentos ir atsisėdo į pirmąjį suolą esanti kol kas dar laisvą. Ant jo buvo padėti visokie daiktai, nietniekiai. Viki neturėjo  laiko geriau jų apžiūrėti, nes antrakart suskambėjus varpui mokytoja su visa klase pasisveikino ir pradėjo pamoką.
Mokytojos užduotas klausimas Vikiai pasirodė gana įdomus, išklausiusi keleta savo bendraklasių atsakymų mergaitė tai pat nusprendė išreikšti nuomone:
-Mano nuomone užkeikti daiktai veikia netinkamai, tai vienas iš bruožų- mergaitė kostelėjo- daiktas tai pat gali būti įtartinas tarkime jūdėti nejudintas, gali netgi kėsintis į jūsų gyvybę sakykim užburta kokia nors lėlė gali bandyti jus padurti bemiegančius- stojo trumpa tyla- žinoma stipriai užkeikti daiktai neišsiskirs visiškai niekuom ir juos galėtu atsikirti tik magiškų daiktų užkeikimų specialistai, tačiau egzistuoja ir toks burtažodis leidžiantis laisvai nuginkluoti neigiamą daikto užkeikimą tai- Alessoco tačiau jis tik tinka nestipriam užkeikimui.
Baigus kalbėti mergaitė šyotelėjo Gal pasakiau per daug?-pasirėmusi ranka mąstė ji. Bet šią mintį nuvyjo šonan, gi ji tik pasakė tai ką žinojo ir viskas.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai: 7
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Šiandien buvo niūru lauke, kaip ir niūru Claudios mintyse. Šiandien ji buvo mažkokia prisnūdusi ir jautėsi kaip apdujusi. Gal kažką ne to suvalgiau?
Atėjud vidurdieniui nuskambėjo varpas, skelbiantis Claudiai, kad laikas į kita pamoka- ANJM. Ši pamoka buvo nei bloga nei gera, Claudiai ji nekėlė jokių emocijų tiesiog įprasta pamoka ir daugiau nieko.
Įžengusi į klasę atsisėdo į suolą šalia kažkokios mergaitės tačiau  pažvelgusi į lentą pastebėjo užrašą beskialbiantį, kad sėst reik po vieną. Claudia nejučia susiraukė, apgrabaliojusi daiktus persėdo į kita tolimesnį suolą,atsisėdus galvą padėjo ant knygų- jei aiškiai trūko miego, gal tas negailestingas lietus ją taip šiandien veikia.
Greičiausiai Claudia užsnūdo, nes tik mokytojai pradėjus kalbėti ji staiga kilstelėjo galvą ir atsibudo.
Pamoka ėjo kaip pamoka kaip ir kiekvienoje pamokone mokytojams užduodant klausimą Claudia į jį atsako kaip ir kiti mokiniai.
-Užkerėtus daiktus galima atpažinti iš jų išvaizdos, tai pat jei daiktas užkeiktas blogais tikslais gali jums prisilietus jums pakenkti- nudeginti, įdurti nors pavidšius būtu ligus. - daugiau pasakyti mergina nebeturėjo ką. Tad nutilo ir klausėsi kitų atsakynėjimų.
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • III kursas
 • *
 • 218
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Šiandien visą dieną pylė kaip iš kibiro, tad požemiuose buvo drėgna ir šalta. Susisupusi į žieminę mantiją, juodaplaukė skubėjo į Apsigynimo nuo juodosios magijos, arba trumpiau ANJM, pamoką. Tyliai niūniuodama mėgstamos grupės dainą, Mayra įžengė į klasę. Jai truputėlį svaigo galva nuo viso to lipimo laiptais, nes mergaitė eilinį kartą praleido pusryčius.
Patogiai įsitaisiusi kėdėje su žiemine mantija, mokytojai uždavus klausimą, mergaitė išklausė kitų atsakymų su šypsenėle ir prisiminusi Nuodų ir vaistų pamoką, pakėlė ranką ir tarė:
-Tam tikri eliksyrai reaguoja būdami netoli užkerėtų daiktų arba būdami užpilti ant jų. Dažniausiai eliksyrai pakeičia spalvą arba pradeda skleisti tam tikros spalvos šviesą.

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • V kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Žiema. Mergaitės mėgstamas sezonas. Ypač smagu kai būna sniego, o po kojomis šis grikši. Bet šiandien oras visai nepanėšėjo į tikrą, ant visokiausių atvirukų piešiamą, žiemą. Tikrų tikriausia pliurza.
Torė visa šlapia parbėgo į pilį. Buvo pasivaikščioti. Ne, jai visai nepatiko toks prasiėjimas. Guminių batų padai šlykščiai girgždėjo vos prilietę pilies grindinį, o varnė jau nebeturėjo laiko grįžimui į bokštą ir persirengimui sausais drabužias. Reikalingo burtažodžio, kuris galėjo išdžiovinti rūbus, taip pat negalėjo prisiminti, todėl traukė tiesiai į apsigynimo nuo juodosios magijos klasę.
Kai pagaliau pasiekė klasę, iki pamokos pradžios buvo likusios vos kelios akimirkos. Pažvelgusi į lentą ir pasisveikinusi su profesore, Torė atsisėdo į suolą. Šlapią apsiaustą pakabino ant laisvos kėdės šalia, o plaukus (beje, taip pat šlapius) paskubomis surišo į uodegą. Ant stalo buvo padėti keli daiktai, bet mergaitė jau buvo pasimokiusi, kad Hogvartse geriau nieko neliesti iki paliepimo.
Prasidėjus pamokai ir vos pasigirdus teorijos klausimui mergaitė pakėlė ranką. Taip, Torės atsakinėjimas teorijoje buvo itin retas atvejis, bet šį kartą taip atsitiko.
  - Manau, kad užkeiktus daiktus galima atpažinti gan paprastais būdais. Vienas iš tokių - pabandyti juos padegti. Daugelio užkeiktų daiktų ugnis nepaveiks. Taip pat galima ir atvirkščiai - aplieti juos vandeniu, nes užkeikti daiktai dažnai net neperšlampa,- išsakė savo du turėtus variantus. Tikėkimės, kad nesusimovė, nes ši diena ir taip jau buvo sumauta.                                           
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Elena Lovegood

 • VII kursas
 • *
 • 240
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
 Šis rytas Elenai nebuvo pats geriausias. Tiesą sakant vos jai atsikėlus ir pažvelgus pro langą, jos nuotaiką iš kart pasikeitė. Nors Grifė atsikėlė puikios nuotaikos, tačiau dabar vaikšto susiraukusi. Visą jos nuotaiką pakeitė šios dienos orelis.
 Žingsniavusi pilnais koridoriais žmonių, metamorfmagė vis kažką burbėjo sau po nosimi. Pilkaplaukė kas kiek laiko vis pasukdavo galvą langų pusėn, tikėdamasi pamatyti kiek geresnį orą. Tačiau to išvysti jai nepavyko, todėl penktakursės nuotaika dar labiau subjuro.
 Pagaliau pasiekusi apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą, LoveGood vilkdama koją už kojos įėjo į jį. Greitai susiradusi laisvą vietą, raudonakė atsisėdus pasirėmė ranka galvą ir apsižvalgė po klasę. Tačiau vos nuskambėjus mokyklos varpui, Elena nustojo dairytis. Prakalbus Profesorei ir uždavus klausimą, mergina pasimetė. Ištiesų ji niekuomet nesidomėjo užkeiktais daiktais. Tačiau greitai pakėlusi ranką, Grifė išsitiesė.
 -Manau, kad užkeiktus daiktus galima atpažint bandymais jį sunaikint. Kad ir kokiais burtažodžiai bandytumiem jį sunaikinti, jis nesusinaikintų niekaip. Na, nebent kažkas sukurtų tokį burtažodį, kuris galėtų jį sunaikinti,- išsakiusi savo mintis, LoveGood atsisėdo ir giliai įkvėpė. Raudonakė nesitikėjo jog atsakys teisingai, tačiau pabandyti buvo verta.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

 • IV kursas
 • *
 • 504
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
  Atidumo Vintėje tebuvo keli trupinėliai, tad kone nepastebėjo ant lentos esančio užrašo, liepiančio sėstis po vieną. Nors jis, tiesą sakant, trumpaplaukei didelės reikšmės neturėjo, vis tiek būtų plumptelėjusi į dar neužimtą suolą. Bendrauti mėgo, tačiau ne pamokų metu, ypač ne tų, kurios nebuvo tokios įdomios, kad norėtų profesoriaus dėstytą medžiagą peržvelgti namuose (o apsigynimas nuo juodosios magijos pateko į šių gretas). Mergaitė mėgo skaityti bei domėtis įvairiais dalykais, kuriems, švelniai tariant, intereso neturėjo dauguma jos bendraamžių, ir visgi mėlynakė nekentė privalomo mokymosi namuose. Taip jau jos mintys veikė - automatiškai priskirdavo kiekvieną dalyką, beasocijuojantį su prievarta, prie tųjų, kurių negalėjo tverti.
  Patogiai įsitaisiusi ant prie palangės stovinčios kėdės, Adamson išklausė profesorės tiradą, stengdamasi nekreipti dėmesio į ant jos suolo padėtus daiktus, bei pakėlusi ranką prabilo:
  - Jei gerai pamenu, užkeiktų objektų šešėliai yra tamsesni ir didesni, - vylėsi, kad žinios neapvils, - o kiekvienas jų turi po mažytę, gal net miniatiūtinę, žymelę, patvirtininančią tokią jų būseną. Tiesa, ji nematoma plika akimi, todėl užkeiktą daiktą atskirti nuo paprasto toli gražu nėra lengva užduotis.

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • ***
 • 77
 • Lytis: Moteris
 • controlling my feelings far too long
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
  Ne veltui sakoma, jog prasiblaškymas išvaiko niūrias mintis. Elizabeta dabar jautėsi daug geriau – jos veide vėl švietė šypsena, šįsyk tikra, o ir akys kitaip žibėjo. Sakutym, lyg tikrasis jos pašaukimas ir būtų jaunosios kartos švietimas. Koks jis buvo iš tiesų, nei pati moteris, nei jos draugės dvasios tiksliai atsakyti negalėjo.
 – Visi esate šaunuoliai, tik jūs, panele Stephalt, galėjote pasiūlyti kiek originalesnį būdą. Visi savo koledžams pelnote taškų, galite pasidžiaugti savimi ir vieni kitais, – profesorė padarė trumputę pertraukėlę ir nužvelgė mokinių veidus, lyg tikėtųsi dar vieno gyvačių antplūdžio kaip kad anąsyk.
  Atrodo, šį kartą niekas nebuvo atsinešęs savo augintinio, tad garbanė ramiau atsiduso. Tiesa, apsiausto – šiandien buvo nusprendusi atrodyti kaip tikra profesorė – kišenėje paruošta gulėjo burtų lazdelė, link kurios Elizabeta nejučiomis vis kyštelėdavo pirštus.
 – O kadangi visi esate tokie gudrūs ir šiandien išgirdote daugybę gerų būdų, esu tikra, kad ir su šios dienos užduotimi susidorosite puikiai. Būtų pernelyg paprasta, jei tereikėtų nukenksminti ant lėkštutės patiektą daiktą, tiesa? Todėl jų prieš save matote keletą. Pati pasirūpinau, kad vienas daikčiukas iš rinkinio būtų supažindintas su juodąja magija ir žinotų, kaip pakenkti tiems, kurie kėsinsis sutrikdyti ramybę, žinoma, nelabai skaudžiai, juk kas gi čia būtų, jei imčiau skriausti savo brangiuosius mokinius, m? – moteris kilstelėjo antaktį ir sukikeno. – Tai va. Savo pasirinktu metodu – galite rankomis, tik būkite atsargūs, galite mėginti padegti, tik ne visą kabinetą, galite ir šokti daiktui – kas žino, gal yra paveiktas tokių kerų, kurie linksmybių tiesiog netoleruoja? Tik burtažodžių atpažinimui nenaudokite, nors tas vienos mokinės nurodytas yra tikrai puikus. Magiją panaudosite vėliau: surastą užkeiktą daiktą jums reikės nukenksminti, o tai labai paprastai padarysite panaudoję explico kerus, – profesorė priėjo prie lentos ir balta kreida dailiomis raidėmis ant lentos išraitė ką tik pasakytą burtažodį. – Gali būti,  kad pikčiurna daiktas nepasiduos iš karto, tad jums reikės kaip reikiant pasistengti, – mirktelėjo. – Visos šios pamokos esmė yra ta, jog man būtų labai smagu, jei, ko jums labai labai nelinkiu, gyvenimo kelyje susidurtumėte su juodosios magijos paveiktu daiktu, žinotumėte, ką daryti. Negarantuoju, kad tai be jokios abejonės padės bet kokiu atveju, ypač tokiu, jei jums netyčia tektų labai stipriai užkeiktas daikčiukas, nes su tokiais net ir patyrusiems burtininkams kartais būna sunku susidoroti.
  Baigusi kalbėti, Elizabeta atsikvėpė ir patogiai įsitaisė profesoriškame krėsle. Prisiminė, kaip pačiai būdavo sudėtinga išvterti ilgas kalbas, bet ką jau padarysi, jei kitaip neišeina?
 – Sėkmės darbe! Jei matysiu, kad labai nesiseka, ar patys taip jausitės, pakvieskite, ateisiu. Ir būkite atsargūs, – skubiai pridūrė.

((Atpažįstate daiktą ir jį nukenksminate su minėtu burtažodžiu. IŠ pirmo karto gali ir nepasisekti, nebūtina ir greitai atpažinti – tam turėsite parašyti bent 3 įrašus.))
forcing our darkest souls to unfold
and pushing us into self destruction

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 428
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Niūrios mėlynos akys žvelgė į tolį pro įvairaus dydžio lašeliais, tik dar labiau įrodančiais apie, Lisetės nuomone, tragišką orą, nusietą langą. Į lauką mergina, deja, greit nebeišeis. Buvo nepajėgi ištverti šaltį, o tam pasiryždavo tik tada, kai norėdavo savaitėlės atostogų lovoje; teks laukti pavasario.
Taip ir pražiūrėjo pro langą, kol mokiniai vienas po kito čiauškino atsakymus, rožinę galvelę į klasės prieky kryptelėjo tik tada, kai iš ten pasigirdo profesorės ir vadovės Maier balsas.
Ant stalo buvo tvarkingai sudėti penki daiktai: žalsvos spalvos buteliukas, kuris derėjo prie merginos apsiausto, kurį, kad ir kaip keista, šiandien vilkėjo klastuolė, emblemos, nedidelė medžio šakelė, gal net kiek drėgnas, matyt, bus neseniai parneštaa iš lauko, o gal tai užkeikimo požymis?, mažytė, gal penkių centimetrų aukščio, sniego senio statulėlė, rausvas, kiek tamsesnis nei prancūzaitės plaukai, šiaudelis ir sidabrinis veidrodėlis, telpantis į delną.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Vėsiomis rankomis pasirėmusi smakrą, Europa atidžiai klausėsi mokinių atsakymų į profesorės užduotą klausimą. Mergaitė, tiesą sakant, jautė šiokį tokį nepasitenkinimą savimi, kad nesugebėjo iš savo galvelės išpešti jokio atsakymo. Kitoje pamokoje, ko gero, vienuolikmetei būtų nė motais, tačiau apsigynimas nuo juodosios magijos ją traukė. Juk negali žinoti, kaip apsiginti nuo kažko, jei nežinosi, nuo ko giniesi, tiesa? Juodoji magija, kaip niekas kitas, domino klastuolę. Net porą knygų, paprašiusi vyresniųjų klastuolių, apie ją spėjo perskaityti, o juk po prievartos skaityti vaikų namuose nė pažvelgti į knygas nenorėjo.
Įsiklausiusi į kiekvieną apsigynimo nuo juodosios magijos profesorės žodį, Europa apžvelgė daiktus. Šių buvo penki: geltonų ir švelniai melsvų karoliukų apyrankė, primenanti giedrą vasaros dangų, lėlės galva, nušiurusiais geltonais plaukais ir viena užmerkta akimi. Šios nė užkeikti nereikėjo, atrodė, tarsi iš pačio pragaro būtų atvykusi... Ant pirmakursės stalo taip pat gulėjo nedidelis plokščias ir dailiai nugludintas akmenėlis, mažytė juodos, visai kaip vienuolikmetės, katės figūrėlė ir rausva pagalvė, į kurią norėjosi atsitrenkti ir niekada nepabusti.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 428
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Mergina puikiai girdėjo visus būdus, kuriuos pamokos pradžioje vardino kiti mokiniai. Nė nežinojo, ką rinktis ir nuo ko pradėti. Deginti daiktų, tiesą sakant, nelabai norėjo, nors, kaip ir, ko gero, kiekvienas vaikas, troško padegti mokyklą, dar labiau siekė sėkmingai ją pabaigti, todėl dar pusmetį teks iškęsti, o po to, na, po to bus matyt... Daiktų užlieti vandeniu taip pat nenorėjo - per daug netvarkos, tad visgi, kaip visada, pasirinko jai lengviausią būdą - liesti daiktus ir žiūrėti, ar šie neduria į pirštą, nedegina jo.
Ištiesususi dešinės rankos rodomąjį piršą, Lisetė lėtai palietė juo buteliuką, tačiau nieko nepajutusi, visu delnu apėmė jį. Nieko... Nusprendusi, kad veidrodžiai neretai turi sąsajų su mistiniais, nelabai gerais dalykais, septyniolikmetė atsargiai paėmė jį į rankas. Vėl nieko nepajutusi, mergina pažvelgė į savo atvaizdą ir, pasitvarkiusi negražiai stovinčią rausvą plaukų sruogą, padėjo veidrodėlį į šalį. Toliau tiesė ranką link tos drėgnos medinės šakelės, tačiau netyčia plaštaka užkliudė sniego senį, kuris vos nudegino odą, palikdamas ant jos nedidelę raudoną žymę. Deginantis sniego senis...- mintyse šyptelėjo klastuolė ir ėmė raustis kuprinėje, tarp niekučių ieškodama burtų lazdelės.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Mergaitė nesuprato, iš kur turėtų gauti ugnies ar vandens, jei negalima naudoti burtažodžių, tad, numetusi šiuos būdus į šalį, mintyse permetė kitus mokinių atsakymus. Būdas atpažinti užkerėtą daiktą pagal jų ženklinimą atrodė visai nieko... jei tik turėtų kokį mikroskopą. Nusprendusi neieškoti iššūkių, Europa atsiraitojo apsiausto rankoves ir vieną po kito į nedideles rankutes ėmė daiktus, pradėdama nuo lėlės galvos. Buvo tikra, kad ši nebus užkeikta, juk būtų per paprasta, tik šiaip norėjo paliesti, palaikyti rankose. Prieš porą metelių vaikų namuose baltapūkė nutraukė visų lėlių, laimei, šių nebuvo labai daug, galvas po to, kai susipyko su grupele mergiočių. Ko gero, tai buvo vienas iš smagiausių prisiminimų, beveik keliančių šypseną, ko blyškiame Europos veidelyje niekas nematė jau ne vienerius metus.
Padėjusi lėlės galvą į šalį, baltapūkė paėmė apyrankę ir pasukiojo ją ant pirštų, netyčia numesdama ją į prekį per porą suolų. Išpūtusi pilkšvas akis, mergaitė toliau tęsė darbą, tikėdamasi, kad niekas nematė. Paėmusi katės figūrėlę, vienuolikmetė jau buvo bepradedanti galvoti apie lovoje likusią Orbitą, tačiau pajuto keliolikos aštrių adatų dūrį į delną. Suveikę refleksai, privertė numesti figūrėlę ant stalo. Skausmo persmlektomis pilkomis akimis Europa pažvelgė į savo blyškų delnelį, tačiau ant jo nebuvo nė žymės. Užkeikimą liudijo tik skausmas.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 428
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams | pavasaris
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Burtų lazdelės galą įrėmusi į smakrą, Lisetė, it kokia kvailelė, dar kartą palietė sniego senio figūrėlę. Pasigirdo šnypštimas ir tyli skausmo aimaną iš rausvaplaukės lūpų. Atrodo, jau aštuonioliktus metus skaičiuoja, tačiau elgiasi lyg artėtų aštuntas gimtadienis...
Pažvelgusi į lentą, Klastūnyno globotinė tyliai perskaitė burtažodį ir, nukreipusi lazdelę į tą deginantį sniego senį, ištarė jį:
-Explico,- nei garso, nei kokio nors vizualinio efekto nebuvo. Klastūnyno prefektė nė nežinojo, ar kerai suveikė ir ar išvis taisyklingai ištarė burtažodį. Ištiesusi kitos rankos rodomąjį pirštą, na, dėl viso pikto, kad nekliūtų tam pačiam, ir vos vos prilietė plastiką. Pasigirdo tylus, tačiau, laimei, nebe toks skausmingas čirkštelėjimas. Gaidys...- susinervino klastuolė ir dar kartą ištarė burtažodį:
-Explico,- vėl nieko.- Jeigu tu nesuveikei...- pro piktai suspaustus dantis išvožė Lisetė ir dar kartą ištiesė pirštą. Šį kartą nieko! Neskauda! Paėmus figūrėlę į delną, taip pat jokio skausmo. Su pasididžiavimu Klastūnyno globotinė padėjo, gal labiau numetė, sniego senį ant stalo ir, sukryžiavusi kojas, patogiai įsitaisė, laukdama pamokos pabaigos.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019