0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Ir tada ji išvydo visai kitą erdvę. Tai buvo vienas iš nedidukės medinės trobelės kambarių, nukrautas įvairiausiais rakandais - stiklainiais, žvakėmis, druskos indais, lėkštėmis bei dar kitokiomis šmutkėmis. Nusprendusi apsižvalgyti, Ellie atsargiais žingsniais perėjo kambarėlį. Ir spėkit, ką ji išvydo vienoje iš lentynų? Ogi mitritri kortas. Supratusi, jog jų prireiks, mergiotė prigriebė šias bei iškulniavo pro gretimas duris į dar vieną kambarį. Šiame vyravo nors ir ne pati maloniausia, tačiau prietema, stūksojo stalelis, o viename iš jo pusių, ant medinės kėdės, sėdėjo nerimastingai žvelgianti mergina. Ir Elė suprato. Suprato, ką turėjo daryti - išburti jai ateitį. Krestelėjusi ant kitos kėdės, ši pasidėjo kortų kaladę ir kratydama smegenis, kur čia ką nukelti, atsargiai jas perdėjinėjo. Štai, sunkumas - pienė. Jei mergiotė gerai įspėjo, tai reiškė neapsisprendimą santykiuose.
- Matau, stovi tarp dviejų vyriškių, - it nesavu balsu kalbėjo Ellie. - Lelija - vienas gan dailus, - traukė kortas. - Pinigų medis - kitas turtingas.
- Taip, pastaruoju metu neapsisprendžiu, ko išties noriu, - pasigirdo ir kitas balsas.
- Turi du pasirinkimus - arba tas, arba tas, tačiau ne abu. Jeigu ir toliau dvejosi, prarasi juos.
- Bet iš kur žinoti, kurį pasirinkti?
- Pasirinkusi tikrąją meilę, laimingai su juo nugyvensi, tačiau jeigu nepaklausysi širdies ir paliksi tau skirtąjį, iš to gero nebus.
- Kaip pasirinkti?
- Klausyk širdies.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Ir tada visa spalvų gama ėmė maišytis, kol išryškėjo naujas peizažas. Dabar tai nebebuvo uždara patalpa. Ne, Ellie persikėlė į kažkokį parkelį. Netoliese čiurškė nedidelis fontanėlis, o jame rankytėmis pliuškeno dar mažesnė šviesiaplaukė mergytė.
- Liuse, atsargiai, - grifės ausis pasiekė jau girdėtas balsas.
Ir taip, tai buvo ta pati mergina, kuriai, regis, prieš kelis metus laiko atžvilgiu ir prieš kelias sekundes Ellie nuovoka, antrakursė išbūrė ateitį. Greta mergytės mamos, šią apglėbęs, stovėjo ir vaikinas. Ir tada grifiokės veide išryškėjo šypsnys. Ji suvokė, kad mergina pasirinko teisingai. Kiek lėčiau priėjusi prie jos dukrelės, Ellie pritūpė ir pažvelgė į tas dideles rudas akeles.
- Aš Ellie, - šyptelėjo.
Mergaitė į tai atsakė tuo pačiu. Tik staiga ši įsmeigė žvilgsnį į grifės apdarus. Apsižiūrėjusi, Elė suvokė, į ką merginos dukrelė žvelgė. Išsisegusi iš rūbo savo segę, antrokė įsegė ją trimetinukei į suknelę.
- Gali ją pasilikti, - tarstelėjo grifė.
O tada Elę užplūdo šiluma. Matyt, mergaitės dėka, kuri dabar stovėjo stipriai apglėbusi tamsiaplaukę. Paskutinę sekundę grifė dar spėjo sutikti dėkingą jos mamos žvilgsnį, o tada grįžo į AB klasę.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrėja
 • ***
 • 149
 • Lytis: Moteris
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
 Cessiondi Shetaka Khanna stengėsi neatrodyti susiraukusi. Nekentė dviveidiškumo, tačiau darbar, matant tokį mažą mokinių aktyvumą, nelabai ir galėjo būti laiminga ir patenkinta. Kalbant trumpai - nusivylė. Ak, o jos mylimųjų švilpiukų čia visai nesimatė...
 Dviem mokinėms atlikus praktiką, indė šioms nusišypsojo. Mergina mėgo stebėti kaip žmonės atrodo po būrimų, tačiau juk ne visada ateitis būna graži. Rodės, kad tas neigiamas variantas pasitaikė vienai iš grifių, vyresnei, tačiau pati prisiminė, kad kai ką nors atlikdavo AB pamokose ir profesorė ką nors sakydavo, jai nepatikdavo.
 -Tikiuosi, pavyko, o jei ne, esu tikra, kad kitą sykį pasiseks. Ačiū jums už pamoką, galite eiti,- tarė ir netrukus nuskambėjo varpas. Išleidusi mokinius uždarė duris ir atsistukusi į Selestę atsisuko. Nė nenumanė ar nori toliau dėstyti po tokių nevaikščiojimų į pamokas.
It’s only a matter of time. - Elizabeth Schuyler