0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Katherine Silverstone

• II kursas
  • *
  • 82
  • Taškai: 58
  • Lytis: Moteris
Ats: Koridorius netoli virtuvės
« Atsakymas #60 Prieš 2 dienas »
  Mergaitė pradžioje norėjo būti tyloje ir ramybėje. Be jokio garso, tik duslūs kvėpavimas iš jos pačios, kuris reikštu vilties kibirkštėlę, bet ir tai šias kelias minutes sugebėjo kažkas sudrumsti. Žingsniai per raudoną kilimą buvo išgirsti, lyg trolis eitu per aksomines plyteles. Apmąstymams jau nebebuvo laiko,Katherine privalėjo mintis nukreipti kita linkme.
  Silverstone akimirksnių atsisuko į asmenį skleidžiantį garsą ir išvydo gal atsakymą sau prieš akis.
   - Hmm... - apžvelgė berniūkščio veido bruožus. - Labas. - monotoniškų balsų prakalbo mergaitė.
  Baltaplaukė matė nepažįstamajį, kaip grobį ar minčių išsklaidymų, bet tai šia minute jis buvo Katherine's viltis. Silverstone apėjo aplink asmenį sudėjusi rankutes už nugaros ir apžvelgė jį, lyg kažkokią vertinimo komisijos pirmininkė, bet staiga už mėlynų akučių pamatė, kad kažkas kyšojo iš jaunuolio megztinio.
  Palengva atsistojo prieš nežinoma padarą ir atpalaidavo rankutes, o mintyse rangėsi gudri mintis, kaip pavogti paimti popierių iš juodaplaukio megztinio kišenės.
  Nelaukus nė sekundės mikliai apkabino mokinį ir nejuntant pagriebė už lapelio krašto, kuris kyšojo. Kaip mikliai apkabino, taip pat mikliai ir atsitraukė su savo rankose turėtų ''turtų''.
  Staigiai užsisuko už berniuko, kad nepastebėtu nieko ir Katherine žvelgė į lapelį nuotrauką.
    - Aš esu ją mačius. - tyliai sumurmėjo Katherine ir atsisuko į keistuolį, - Ahh.. Prisimenu, jog čia Benita. Ji dabar yra grifų gūžtos bendrajame kambaryje ir maloniai tenai kartu rangosi kelios kobros ir vienas tigrinis pitonas. - šyptelėjo lūpų kampučiu, kaip pradedančioji psichopatė, - Matai šiandien paleidau juos iš terariumo ir esu įsitikinusi, kad... - žvilgtelėjo į arčiausia laikrodį, kuris buvo pakabintas ant sienos ir vėl įsmeigė mėlynas akutes į jaunuolį, - Po šešių ir penkiolikos sekundžių. Mano tigrinis pitonas ar kobra įkas Benitai. Vargšelė ar ne? - tyliai nusijuokė, - Be to nesistenk bėgti pas ją, nepavyks. - padarė trumpą pauzę, - Aš turiu priešnuodį, bet tu jo taip paprastai negausi, noriu, kad žaistum pagal mano taisykles. Klausysi manęs - gausi priešnuodį.
  Savo šaltose rankelėse laikė Benitos Black nuotrauką ir ištiesė dešinę ranką nepažįstamajui ir prakalbo:
   - Beja, mano vardas Katherine.