0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 218
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Tema: Plėšrieji augalai (Mygos volantis).

 Mokinių Starkas laukė išskirtiniame šiltnamyje – ketvirtajame. Jis net savo išvaizda skyrėsi nuo kitų – stiklas buvo ne skaidrus, o stipriai tamsintas, plieninis rėmas atrodė daug tvirtesnis ir masyvesnis. Čia augo pavojingesni žmogaus sveikatai augalai, tad vaikinukas tikėjosi nesuklydęs atsivedęs čia vaikus, kai kuriems gi dar nė dvylikos nebuvo. O šiltnamyje galėjo atsitikti visko – prie sienų ir lysvėse augo aibė įvairiausio plauko sužalojimų galinčių sukelti augalų.
 Vidurys stiklinės patalpos stovėjo ilgas stalas, abipus kurio buvo paprasti suolai be atkalčių. Stačiai į ilgąjį stalą buvo atremtas mažesnis – mokytojo stalas. Ant jo jau stovėjo maždaug pusės metro aukščio augalas, tačiau jis buvo uždengtas medžiagos skiaute, matėsi tik molinis vazonas.
 – Sveiki visi, – pasisveikino, kai po paskutiniojo mokinio užsivėrė stiklinės durys, – Kaip ir žadėjau, šįsyk pakalbėsime apie plėšriuosius augalus, tad tikiuosi, kad būsite atsargūs ir iš pamokos visi išeisite savom kojom. Gerai, o dabar prie reikalo. Ant mano stalo matote augalą, kurį šiandien tyrinėsime. Neklausiu jūsų jo pavadinimo, nes tai būtų pernelyg paprasta. Jis vadinamas Mygos volančiu.
 Vos lankininkui tą ištarus, augalo pavadinimas savaime atsirado ant žalios kreidinės lentos, kabančios jam už nugaros. Starkas greitu rankos judesiu nuplėšė medžiagą, parodydamas mokiniams augalą. Tai tebuvo vientisas rudas stiebas, storumo sulig jo riešu. Iš stiebo visomis kryptimis judėjo ir raitėsi platūs pilkšvi lapai, lyg ieškodami sau aukos. Jokių žiedų augalas neturėjo, nasrų taip pat neturėjo.
 – Gerai, o štai ir klausimas. Kuo volantis yra pavojingas, kaip pasireiškia jo plėšrumas? Jeigu dar pasakytumėte, koks yra būdas nuo jo apsisaugoti, būtų išvis nuostabu.


---
Vadovaukitės vaizduote, šįsyk galite visai jos neriboti – logikos neprašau.
Teorijai laiko skiriama maždaug iki penktadienio vakaro.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kvidičininkė
 • ****
 • 390
 • Lytis: Moteris
 • I'm lost.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Dvylikametė, susisupusi į žieminę mantiją ėjo į koledžo vadovo pamoką ir kažką sau panosėj burbėjo.  Sunku buvo suprasti ką būtent. Pūtė gan šaltas vėjas, dar vienas pranašas primenantis, kad žiema jau čia pat. Varnės kojos šiek tiek drebėjo. Reikėjo užsidėt šiltesnes kojines ne kartą pasikartojo mintyse ji. Tikėjosi, kad apsiausto, esančio po mantija, šiltnamyje nusirengti nereiks, mat po juo buvo pikachu pižama, kurią Amneta spėjo pamėgti.
Pasiekusi šiltnamius, kone įvirto vidun ir apsidžiaugė, kad pagaliau yra šiltoje vietoje. Tiesa, netrukus teko suraukti antakius. Šiltnamis buvo ne toks kaip visi kiti. Roro nė nenumanė kodėl taip yra - iki šiol lankėsi paprastame šiltnamyje, o šis atrodo kažkuo ypatingas.
- Laba diena, profesoriau. - Pasisveikino su herbologijos dėstytoju ir atsisėdo į pirmą pasitaikiusią vietą.
- Gal volantis iš savo stiebo išskiria kokias nors pavojingas sultis, o lapais pagriebia auką. Šis augalas greičiausiai nemėgsta vandens, tad vanduo yra apsauga nuo jo. - Tarė.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 624
 • Lytis: Moteris
 • Now it snows in hell!
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Mayra išėjo iš ledinių požemių į dar šaltesnį lauką. Susisupusi į net dvi žiemines mantijas, mergaitė jautė artėjantį peršalimą. Priėjusi prie, kaip jai atrodė, ketvirtojo šiltnamio klastuolei per nugarą perėjo šiurpuliukai. Užtamsinti langai ir plieniniai rėmai atrodė pakankamai  rodė, kad čia laikomi pavojingi augalai. Šiandien jie kalbės apie plėšrius augalus, nors dalis Mayros mėgo smurtą, pačiai Mayrai jis buvo ne prie širdies. Geriau padeginėti žmones ir daiktus. Įėjusi į šiltnamį, kuriame buvo pakankamai šilta, mergaitė nusiėmė antrą žieminį apsiaustą ir atsisėdo netoli mokytojo, bet ne per arti augalo, kad šis net ir norėdamas negalėtų jos pasiekti, bet nepastebėjusi atsisėdo šalia Roanos. Atsidususi, ji suprato, kad pati pasirinko savo lemtį, todėl nepersėdo į kitą vietą ir ramiai išklausė varnanagės atsakymo. Tada klastuolė pakėlė ranką ir tarė:
-Manau, šis augalas panašiai kaip dilgėlės turi plaukelius, tik šie įsisiurbia aukai į odą ir jis minta jos krauju arba sultimis, o apsisaugojimas būtų akivaizdžiai ugnis, nes nudeginus plaukelius šis augalas yra nukenksminamas.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 621
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Elridė atskubėjo į pamoką su šiokia tokia nuostaba. Ji niekados nebuvusi tokiame šiltnamyje, o juo labiau nė nėra girdėjusi apie jį. Nedrąsiai žengdama mergaitė dairėsi aplinkui. Iš tikrųjų, tokia aplinka jai patiko, bet ir kėlė baimę. Juk nežinia, kada koks augalas sugalvos pasičiupti tave ir sukramsnoti kaip kebabą. Pasisveikinusi su profesorium Elridė bijojo kažkur sėsti. Jai kilo noras apžiūrėti bent vieną augalą, bet baimė kaustė ir neleido judėti. Eh... sunku būti manimi... Bijai, bet nori... Stengdamasi tramdyti savo baimes ir norus grifiukė klausėsi ką sako profesorius.
-Neesu labai išmani... Bet nebūtų logiška, kad šis augalas pasmaugia aukas su savo šitais lapais... O tada išsiurbia baltymus...

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Bethany vėsią dieną išsiruošė laukan apsirengusi tarsi ankstyvą, šiluma dvelkiantį rudenį. Apranga neatitiko oro temperatūros, tad susisukusi ir susigūžusi mergaičiukė žingsniavo pirmyn, vildamasi, kad pajėgs lankstyti kojas. Nors plaukus buvo surišusi, šie vis vien draikėsi į visas įmanomas puses. Praleidau pirmą pamoką. Hm, svarbu ateiti bent į vieną ar dvi. Kad tik neatrodyčiau kaip iš katilo trauktais plaukais! Pamačiusi šiltnamį, kuriame vyks pamoka, Bethany kilstelėjo antakius ir beveik sustirusi stabtelėjo prie įėjimo. Rimtai? Viliuosi, kad toks šiltnamio baisumas ne šiaip sau. O gal ten šilčiau nei lauke? Bethany įsliūkino vidun, o tuomet užsiėmusi vietelę, ėmė laukti pradžios. Augalas, kuris pasirodė kažkokia grėsmė aplinkinių saugumui, neaiškiu būdu prisijaukino mergaičiukės dėmesį.
- Manau, kad šio augalo pagrindinis ginklas - lapai. Jie prisikabina prie aukos ir sukelia baisų skausmą. Atkabinti nelengva, lieka sunkiai gijančios žaizdos. Nuo jo apsisaugoti nėra labai sunku. Šis augalas tamsiuoju paros metu ilsisi ir netgi liečiant lapus, nieko nepadarys.
Šitaip išdėsčiusi nuomonę, dvylikametė nuleido galvą ir ją padėjo ant suolo, neturėdama tam aiškios priežasties.

*

totalusidiotizmas

Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Vishali lėkte lėkė į herbologiją. Jai visada augalai buvo prie širdies, o juo labiau kai tokiems dalykams yra skirta ir pamoka. Ji labai krimtosi, kad praleido pirmąją herbologijos pamoką. Dar iki dabar graužiasi dėl to. Tad dabar ji jokiu būdu nenorėjo jos praleisti. Vos išbėgo į lauką, ją užklubo baisiai žvarbus vėjas. Tai trukdė jai greičiau atsidurti reikiamame šiltnamyje. Bet ji visgi suspėjo, ir plačiai atidarė šiltnamio duris. Vos įžengusi į šiltnamį, jos akys apsalo. Pats šiltnamis buvo tamsinto stiklo, kas jai labai patiko. Bet kai ji pamatė kokio plauko augalų čia pilna, jai nubėgo šiurpas per nugarą. Nepasakytum, kad ji buvo bailė, bet ir nebuvo drąsuolė. Susiradusi laisvesnę ir kuo artimesnę link profesoriaus vietą, ji peržengė suolą, ir atsisėdo. Derleth nekantraudama klausėsi profesoriaus, ir teorinės užduoties. Kai paslaptingasis augalas, stovintis ant mokytojo stalo, buvo atidengtas, jai į akis iškart krito to augalo lapai. Jie buvo platūs ir pilkšvi. Vos jai į juos žioūrint, jau formavosi mintis, kaip galėtų daryti pavojų šis augalas. Ji stebėjo kiekvieną dalelę to augalo. Steibas buvo vientisas, ir gan storas. Lapai judėjo įvairiomis kryptimis, išaugę iš stiebo. Pats augalas jai kažkuo patiko. Ji net nesuprato kuo. Tiesiog patiko. Bet, grįžusi iš savo begalinių apmąstymų, ji bandė sugalvoti, ką šis augalas galėtų daryti. Mąstė keletą minučių, besiklausydama kitų nuomonių. Neišgirdusi savosios paminėtos, ji ją pati pasakė:
 - Na, aš manau, kad šis augalas su savo lapais sugauna auką, ir iš jų ištrūkti neįtikėtinai sunku, kadangi jo lapai yra labai lipnūs. Jis auką tempia link savo stiebo, kuris labai greitai nudegina, ir taip, kad išgydyti gan sunku. Bet nuo jo apsisaugoti galima jį nukenksminant. Tam nereikia daug reikmenų ar panašiai, bet reikalauja daug darbo. Galima tiesiog atvėsinti jo stiebą užpilant vandeniu, ar kur nors šaltai padėti, bet jis pats šalčio labai vengia, ir be pasidavimo priešinasi su savo lipniais ir plačiais lapais, tad tai padaryti yra tikrai sunku. - pabaigusi savo tiradą, kuri buvo gan greitai sumalta, ji atsipūtė, ir klestelėjo ant suolo, kadangi prieš tai stovėjo. Profesorius nereikalavo logikos, tai tikėkimės tiks.

*

kablelis

Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Ko gero, pirmą kartą po vasaros Stevie atsikėlė iš lovos pailsėjusi ir kupina jėgų. Žinoma, labai gerai tas, kad galės iš pat ryto eiti į mėgstamą pamoką - herbologiją. Nors oras buvo žvarbus, mergaitė ryžtingai žygiavo link šiltnamio. Pamačiusi, kad pamoka vyks ketvirtajame, apie kurį grifiukė nė girdėti nebuvo girdėjusi, mergaitė susidomėjo, nors kiek ir sunerimo: augalus Stevie mylėjo, tačiau pavojingi augalai... Na, juk jie pavojingi... Vis dėlto Stevie drąsiai įžengė į šiltnamį ir pasisveikino su mokytoju. Vos jam uždavus klausimą, mergaitė sugalvojo atsakymą. Tačiau nutarė palaukti ir paklausyti, ką atsakys kiti mokiniai. Kiek nusivylusi, kad viena iš bendramokslių pasiūlė panašią mintį, Stevie susiraukė, bet neatsisakė savo idėjos. Mergaitė pakėlė ranką.
- Mano mintis galbūt yra panaši į Elridės mintį. Tačiau aš manau, kad šis augalas pasmaugia savo auką stiebu. Labai jam yra reikalingi sugauti aukai. Prie jų prisilietęs žmogus ar koks kitas gyvas padaras nebegali pasprukti ir tada Mygos volantis auką pasmaugia. Ir tada po kiek laiko suvartoja maistui.
Ar reikėjo sakyti "suvalgo" - pagalvojo Stevie pabaigusi kalbėti. Netrukus ji jau klausėsi, ką pasakys kiti mokiniai.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

 • IV kursas
 • *
 • 504
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
  Ketvirtasis šiltnamis atrodė baugiai. Tamsesnis, tvirtesnis ir masyvesnis. Žodžiu, jei gyvenimas būtų kriminalinis filmas, čia žudikas slėptų lavonų kolekciją. Todėl visai nenuostabu, kad žengdama į patalpą Vintė nesijautė jaukiai. Mėlynos akys baikčiai apžiūrinėjo neapšviestus šiltnamio kampus, kuriuose augo agresyvios išvaizdos augalai, tiesiantys savo kraujo ištroškusius lapus pirmakursės link. Na, gerai, vertėtų pripažinti, kad norėjimas paskanauti žmogienos kol kas tebuvo šviesiaplaukės fantazijos vaisius. Bet atsarga juk gėdos nedaro; varniukė prisėdo arčiau išėjimo esančio suolo viduryje, kuo toliau nuo baisiausių organizmų.
  Durims užsivėrus, riestanosė instinktyviai krūptelėjo. Varno Nago vadovo juokelis apie pamokos palikimą savomis kojomis visai nesumažino jaudulio.
  Žinoma, atsakymo į klausimą, kaip ir visi likusieji bendramoksliai, nežinojo, tačiau pamėgino spėti:
  - Sakyčiau, šie pilki lapai gali keisti savo išvaizdą, kvapą bei galbūt net skleisti tam tikrą garsą, prisitaikydami prie suplanuotos aukos charakterio. Neveikia jie haliucinuojančiai, organizmas nepanyra į transą ir nejaučia magiškos traukos, svarbesnis Mygos volančiaus medžioklėje smalsumo faktorius. Kai auka suviliojama, jei ji priliečia augalą (tereikia milisekundės kontakto), nuodai akimirksniu pasklinda po kūną, ir organizmas miršta. Būdų nuo pavojingo augalo apsisaugoti lyg ir nėra. Na, žinoma, galima vaikščioti užsimerkus bei užkimšus nosį ir ausis vata, tačiau abejoju, ar toks problemos sprendimas skamba viliojančiai.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 218
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
 Starkas klausėsi mokinių atsakymų tylėdamas, lėtais žingsniais žigsniuodamas palei savo stalą. Išklausęs paskutiniosios mokinukės, atsikrenkštė.
 – Deja, visiškai teisingo atsakymo neišgirdau, nors arčiausiai tiesos buvo panelė Wallflower, ji savo koledžui pelno du taškus. Volantis iš tikrųjų siurbia aukos, žmogaus arba gyvūno, kraują. Tik kad jokių plaukelių neturi, tiksliau būtų jį palyginti su dėle. Dar vieną tašką gauna Bronmigfar už pastebėjimą, kad lapus nuo savęs atlupti yra be galo sunku, be to, kaip ir minėjote, – linktelėjo Varno Nago mokinei, – įsisiurbimų vietose lieka randai. Taip pat galiu pagirti panelę Derleth, mat Mygos volančio lapai tikrai yra neįprastai lipnūs. Beje, gliti masė, kuria yra padengti augalo lapai, yra naudojama klijų gamyboje.
 Trumpam nutilo, leisdamas mokiniams įsisavinti informaciją.
 – Į klausimą, kaip apsisaugoti nuo augalo, atsakymo irgi neišgirdau. Panele Adamson, sveikinu už pastabumą, nes būdų apsisaugoti kaip ir nėra. Galima trumpam jį nukenksminti, tačiau tą daryti reikėtų itin atsargiai, o ir prieiti prie augalo ne visada yra paprasta. Užtenka įpjauti augalo lapus prie pat stiebo ir jis valandai, kol pjūvio linija dar šviežia, netenka savo siurbiamų galių. Vis dėlto pernelyg ilgai liesti augalą nederėtų, nes, net ir nukensmintas, vis dar gali sukelti skausmą.
 Dabar, stebėdamas jaunesnių mokinių veidus, pasigailėjo, šiandienai paruošęs tokią užduotį. Galėjo surengti kažką paprastesnio, tačiau kelio atgal nebuvo.
 – Kaip jau minėjau, naudingi yra lapų glitėsiai, tačiau ne vien dėl jų augalas yra vertingas. Jo lapai yra turtingi sulčių, kurie yra svarbi tam tikrų eliksyrų sudedamoji dalis. Jei kartais išgertumėte nuodo, kuris sukeltų bėdų su krauju – įkaitintų jį, sutirštintų, sulėtintų kraujotaką – tai Mygos volančio sultys yra pirmas vaistas nuo tokių ligų, su kuriuo joks priešnuodis negali lygintis. Jums reikės tas sultis išgauti. Tam turite įpjauti vietą, kur iš stiebo išauga lapas. Kai jau nukenksminsite augalą, atsargiai įpjaukite lapą ties jo viduriu iš apatinės pusės. Tik žiūrėkite, kad neperpjautumėte jo visiškai, viršutinė lapo dalis turi būti nepaliesta. Iš įpjovimo pradės sunktis tirštos sultys. Kai jau jas išgausite, perleiskite per sietą: skystį supilkite į švarius buteliukus ir juos užkimškite, palikite man ant stalo; o tirščius išmeskite. Nuo stiebo įpjovimo turėsite maždaug valandą; šiam laikui praėjus, augalo žaizda užgis ir jis vėl atsigaus. Visi įrankiai yra spintoje šiltnamio gale, -augalus rasite ant pietinių lentynų, jie kol kas dar jauni ir itin didelės žalos nepridarys, tačiau vis tiek derėtų būti kuo atsargesniems. Ir nepamirškite pirštinių! Jei turėsite bėdų ar sunkumų, drąsiai kelkite ranką ir aš prieisiu. Ką gi, jei viskas aišku, galite pradėti. Sėkmės!

---
Trumpiau: įpjaunate augalo stiebą, tada tą patį padarote išilgai lapo iš apačios. Gaunate sultis, kurias reikia perleisti per sietą.
Drąsiai naudokitės fantazija, tačiau nepamirškite pridėti ir logikos.
Reikėtų bent trijų postų.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

kablelis

Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Stevie, išgirdusi, ką reikės daryti praktinėje pamokos dalyje, ne juokais išsigando. Jai buvo tikrai įdomu patyrinėti tą augalą iš arčiau, tačiau jį liesti?.. Susidūrusi su mokytoju akimis Stevie bandė nuslėpti jausmus, bet įtarė, kad jai nelabai tas sekėsi - ko gero, jos akyse atsispindėjo tikras siaubas...
Vis dėlto mergaitė kuo drąsiau nuėjo prie augalų, kuo atsargiau pasiėmė vieną vazoną ir pasistatė ant stalo. Užsidėjusi pirštines, Stevie paėmė į rankas peiliuką ir, drąsindama save, tyliai pasakė augalui:
- Na ką, mažyli, metas susipažinti iš arčiau.
Vis dėlto tai pirmakursei įsidrąsinti nepadėjo ir ji juto, kaip ranka, lėtai artėjanti prie augalo, virpa. Galiausiai Stevie įsidrąsino ir pabandė įpjauti augalą. Pirmas bandymas nepavyko, mergaitė išsigando ir atitraukė peilį. Netrukus ji, pasiryžusi šį kartą viską atlikti tiksliai, dar kartą prikišo peilį prie stiebo. Šį kartą pasisekė geriau, tačiau, pamačiusi, kas atsitiko, Stevie išsigando ir skubiai pakėlė ranką.
- Mokytojau, aš netyčia nupjoviau lapą. Ką dabar daryti?

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Hm. Kažkoks keistas augalas. Gal jis gali atstatyti vidinę ramybę? Ne, čia gi priešnuodis, kažkam. Pagaliau, susiimk! Ką, ką ten daryt? Visų pirma, reiktų vienoje vietoje turėti priemones. Na, pirmyn, ko lauki(!)? Auksė tingiai paliko savo vietą, kurią jau spėjo pasišildyti. Gerai, hm, ko gi čia reiks? Marietta trumpam sustojo, pajutusi, kad pasimetė. Šiame šiltnamyje ji niekad nesilankė, galbūt tai ją šiek tiek trikdė. Reikia šių daiktų : pirštinių, daugybės rankšluosčių, peiliuko (nedidelio, žinoma), keletos indelių, sietelio ir pačio augalo. Susipratusi, kad tik švaistė brangų (o gal ir ne), laiką, Marietta pasijudino. Susirinkusi daiktelius, kurių sąrašą turėjo ir nuolat kartojo mintyse, nuskubėjo paskutinio dalyko - augalo. Rankšluosčių ji buvo prisikišusi į visas įmanomas apsiausto kišenės, į vieną kišenę sugrūdo kelis buteliukus, o visa kita buvo jos rankose. Nieko neišmesk, viskas pavyks. Pasiėmusi pirmą pasitaikiusį, jaunutį augalą, lėtai, nenorėdama nieko pamesti, žingsniavo iki savo vietos. Pagaliau. Hale tarsi nusimetė naštą pasiekusi savo vietą. Iškart pastatė augalą, padėjo pirštines bei peiliuką, rankšluosčius pasiliko kišenėse, bet ištraukė ir arčiau vidurio, kad nenugriūtų ir nesudūžtų, pastatė buteliukus. Sėkmės. Pati norėjai, kapstykis.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 624
 • Lytis: Moteris
 • Now it snows in hell!
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Mayra, išklausiusi mokytojo nurodymų, lėtai atsistojo, kad neapsvaigtų galva, nusiėmė antrą žieminį apsiaustą, kad šis netrukdytų ir iškart pasigailėjo, nes nors šiltnamyje buvo šilčiau, negu lauke, vistiek ji šalo. Pirmakursė, drebėdama iš šalčio, atsargiai, kad ko nors neapaverstų, nuėjo į šiltnamio galą ir pasiėmė reikiamus įrankius: buteliukus, sietelė, rankšluoščius ir peiliuką. Viską pasidėjusi ant suolo, ji atsargiai pakėlė vazonėlį su augalu.
-Labas, augalėli. Šiandien tave operuosiu,-nešdama augalą kalbėjo Mayra. Atsargiai padėjusi augalėlį ant stalo, pirmakursė tvarkingai išsidėliojo įrankius eilės tvarka. Tada pratraškino pirštus ir suplojusi rankomis tarė:
-Na, augalėli, pradedam.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 432
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Šįkart Markas nemiegojo per teoriją, o atidžiai klausėsi, bet, deja, jo sugalvotą atsakymą pasakė kita mokinė. Truputėlį nusivylęs savimi, kad nieko originalesnio nesugalvojo, pirmakursis atsiduso. Jis labai norėjo būti naudingas savo koledžui, juk iš čia kilę tiek daug garsių burtininkų ir raganų, o jis dar ir nenorėjo nuvilti savo protėvių. Pasibaigus teorijai ir prasidėjus praktinei pamokos daliai, jis nusekė paskui savo pusseserę ir pasiėmė visus reikalingus daiktus šiai pamokai, peiliuką patikrinęs pirštu, ar pakankamai aštrus. Jį užplūdo atsiminimai, kaip jis su tėčiu be magijos stovyklavo, kaip kokie žiobarai. Buvo gera vasara. Dabar Markas šypsojosi, paskendęs prisiminimuose. Galiausiai sugrįžo į realybę ir nieko nelaukęs pasiėmė vazoną su vienu iš labiausiai paūgėjusiu augalu. Pasidėjęs ant stalo vazoną, Markas išsiėmė visus įrankius, užsidėjo apsaugines pirštines ir pasiruošė dirbti.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Auksė žiūrėjo į savo darbo įrankius visiškai neturėdama plano ką toliau daryti. Dar nesuprantamiau jai buvo tai, kaip reikės tą augalą pjaustyt. Gal galima iškart jį sukapot ir ramu, mm? Dvylikos sulaukusi mergaitė skeptiškai žvelgė į augalą, peilį, pirštines, sietelį ir tuos buteliukus, kuriuose turėtų atsirasti sultys. Regis, sukapoti neteks. Bet kodėl nepabandžius? Ne, tada reiks dar vieno augalo, be to, pasirodyčiau kaip kažkokia paika mergiotė, galinti bet ką sukapoti peiliu. Marietta atsiduso. Gaišti ji negalėjo, laikas tiksėjo. Iš apsiausto išėmusi popierius, kurie atstojo rankšluosčius, užsidėjo tas nelemtas pirštines bei stipriai suspaudė peilį. Tada į kitą ranką paėmė augalą, pritraukė arčiau, ant popierių jį padėjo ir suleido peilio ašmenis į stiebą. Peilis slydo lengvai, atsivėrė stiebo vidus ir gliti masė. Hale padėjo peilį, atsuko vieną iš dviejų buteliukų, o tuomet masę iš stiebo vidaus sukratė vidun. Tai užėmė dalį indo, tad palikusi jį, Auksė peiliu įpjovė išilgai lapo apačios ir pakartojo procesą. Vienas buteliukas buvo pilnas masės, ji paliko augalą (tai, kas iš jo liko) ant popierių, padėjo peilį, tačiau pasiliko pirštines, arčiau prisistūmė buteliuką su mase, sietelį ir tuščią induką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Auksė Marietta Hale »

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 218
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
 Puikiai žinojo šiandien negausiąs galimybės atsipalaiduoti ir padykaduoniauti pamokos metu. Pilnas mėsėdžių (ir žmogėdžių) augalų šiltnamis kėlė tam tikrus reikalavimus ir jaunajam herbologui, ypač susijusius su mokinių saugumu ir gyvybe, tad jis nė nesivargino sėsti. Nutarė šiandieną tiesiog vaikščioti aplinkui ilgąjį stalą – taip galės įdėmiai stebėti, ar joks mokinys nesusižalojo, be to, galės iškart matyti ir bausti sukčiaujančius moksleivius. Na, kartu ir mankšta – pusantros valandos ant kojų.
 Kaip ten bebūtų, nesitikėjo, kad pirmi keblumai prasidės taip greitai. Na, pats kaltas. Vos pastebėjęs pakylusią ranką, priėjo prie mokinės.
 – Nieko baisaus, panele Green, galima jį dar pagydyti, – bejausmiu veidu linktelėjo, prieš tai apžiūrėjęs nukentėjusį volantį.
 Pridėjęs prie pjūvio lapą, prilietė tą lietą lazdele. Žaizda trumpam sušvito gelsva šviesa ir lapas jau buvo savo vietoje.
 – Štai ir viskas. Žinoma, augalas dabar yra labai silpnas, jam reikės kelių dienų atsigauti, tad jums reikėtų paimti kitą volantį. Ir šįsyk būti atsargesniai, – kreivokai šyptelėjo, pasiimdamas su savimi sužeistą augalą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame