0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Airina Sebastiana Sauders

  • I kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i didn't eat for three days so i could be lovely
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #90 Prieš 4 metus »
 Šiemet pavasaris baltapūkei atrodė niūrus. Virš Hogvartso besikaupiantys debesys pranašavo lietų, o ir kylantis vėjas turėjo norą sukabinti rankytėmis su varnanage ir aprodyti apylinkes jo ritmu. Dar ir mintyse besisuko viena mintis. Viena liūdna mintis. Hogvartsas – jos antri namai, kuriuos greitu metu turės palikti atostogoms. Ar vasara pilyje būtų kitokia? Įdomesnė, nei slaugos namai?
 Mergiotė, blaškoma liūdesio, nusigavo iki pievos palei savo koledžo bokštą. Ne, nemanykit, jog išskrido, kaip tikra varna pro langą. Prasmuko it tyli, pilka pelytė, nes jau buvo gerokai sutemę ir mokiniai buvo varomi atgal į bendruosius kambarius lyg kokie gyvuliai. O štai, Airina atsisėdo ant minkštos žolės, žvilgsnį nukreipdama į horizontą, bandydama įžvelgti bent medžių kontūrus. Pirštai maigė išrautas margaspalves gėles.
 Jai patiko tyla ir tamsa. Taip psichologiškai gera ir ramu, jautėsi saugi ir bent savimi. Greitai Airina taps ta pati drovi žiobariūkštė, vežama iš vienos ligoninės, į kitą, nes nepatikimi gydytojai vis nenustato jos problemų. O dabar Sebė yra čia, burtų mokyklos kieme, nepastebimai pro ašaras šypsosi pasauliui ir tik vaiduoklis galėtų išgirsti jos svajas.
Sometimes I do feel like I’m a failure. Like there’s no hope for me. But even so, I’m not gonna give up. Ever!

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #91 Prieš 3 metus »
Karen žingsniavo link pievos kurią jau buvo mačiusi ne vieną kartą, žvelgdama pro Hogvarsto langus, bet iki kurios per visus tuos mėnesius Hogvartse nebuvo nuėjusi, bet tik šiek tiek priartėjusi. Bet šią dieną ji nusprendė neleisti niekam jos išblaškyti, todėl tiesiu taikymu patraukė link šiek tiek apžėlusios pievos. Nors diena ir buvo šilta, bet mergina buvo apsirengusi lyg rudens viduryje, kai vis dar buvo šilta, bet karts nuo karto papūsdavo šaltokas vėjas - trumpi šortai, kiek per didelis tamsus džemperis. Artėjant prie jos mergina juto gėlių kvapą kuris po truputį svaigino ją. Vos tik įžengusi dar kiek paėjo ir griuvo tarp gėlių bei žolių ir ėmė žiūrėti į dangų. Debesėliai plaukė iš lėto keisdami formas, vieni buvo panašūs į ežerėlį, kiti į vienokį ar kitokį gyvūną, dar kiti buvo visiškai neaiškios formos. Kadangi taip gulint pasidarė kiek per karštą klastuolė nusirengė džemperį ir kiek pasilanksčiusi pasidėjo po galva.



(([RPG NUTRAUKTAS]))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #92 Prieš 3 metus »
Vovere visus metus darydavo namų darbus ir pro langą matydavo pievą.Ji visus  mokslo metus norėjo ją apžiūrėti ,bet visada nebūdavo laiko to padaryti.Bet būtent tą dieną kai visi  darbai buvo atlikti mergaitė pagaliau suprato ,kad būtent tą dieną ji turi apžiūrėti pievą.Nes po to bus egzaminai ir ja laiko nebebus.Tad mergaitė papusryčiavusi pagaliau susiruošė.Ji keliais valandas klaidžiojo aplink pilį ,bet taip ji ir nerado tos pievos.Tikriausiai man reikėjo iššokti pro langą  . Mąstė varniukė.Ir pagalvojo ,kad dar šiek tiek paeis jeigu neras tai grįš į bokštą .Taip ir ji padarė po dešimties minučių ji pagaliau pasekė pievą.Pagaliau aš ją radau. Apsidžiaugė pirmakursė.Bet ji džiaugėsi neilgai.Nes apžiūrėjusi pievą nieko gero nepamatė.Tikriausiai čia nebus nieko įdomaus. Pagalvojo vienuolikmetė ir jau norėjo eiti.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #93 Prieš 3 metus »
Esmeralda paruošė namų darbus ir dabar ėjo pakvėpuoti grynu oru. Pamanė, jog pievelė už Varno nago bokšto tikrai tinkama vieta. Kartais tyloje ir ramybėje pabūti sveika. Eidama takeliu ji pamatė mergaitę. Ant emblemos buvo varnas, turbūt ji yra varnanagė. Atrodė miela ir draugiška. Jau nepirma Esmeraldos suikta mergaitė iš Varno nago, visos jos būna tikrai draugiškos. Esmeralda truputį padvejojo, bet įsidrąsinusi priėjo prie Varnanagės ir linksmai paklausė:
- Sveika, aš Esmeralda. Esmeralda Aukso Gija. Esu čia visiškai šviežia, na, kaip supranti nauja. Esu Grifiukė.- Esmeralda parodė savo emblemą ant juodo apsiausto. - Mėgstu veikti ką nors judraus. O tu? Ką tu mėgsti veikti? Ar esi naujokė? - Esmeralda žiūrėjo į varniukę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Esmeralda Aukso Gija »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #94 Prieš 3 metus »
Kai jau varniukė norėjo eiti.Ji pamatė kaip ateina kažkokia mergaitė.Kai jinai prisistatė pirmakursė atsakė:
-Labas, aš Vovere.Vovere Krisina .Aš esu iš varno nago.Prieš patekdama į Hogvartsą neblogai žaidžiau kvidičą dabar aš nuo to nutolau.Mėgstu skaityti, domėtis.Ir aš esu pirmakursė.
Visišką tiesą ,kad grifai yra draugiški ir energingi. Pagalvojo vienuolikmetė.Ir dar apsidairė po pievą ,kad įsitikintu ,kad čia nieko nėra įdomaus.
-O ką čia tu veiki ? Jeigu tu nori šioje pievoje rasti kažką įdomaus tai turiu tave nuvilti ,nes čia nieko nėra įdomaus,- viską išrėžė varniukė.
Šiandien ji neturėjo nuotaikos bendrauti ji jau norėjo grįžti varno į nago bokštą.Ir palikti Esmeraldą vieną.Bet ji vistiek stovėjo ir niekur neėjo.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #95 Prieš 3 metus »
-Ne, aš neisiu. Pirmą kartą čia esu, dažniausiai viską ištyrinėju. O čia tirai urėtų būti kas nors įdomaus. Daug žmonių čia nevaikšto, jai ką nors rasime, didelė tikimybė, kad dar visiškai nepagadintą. - linksmai pasakė Esmeralda. - norėtum kartu? - grifiukė ėmė uostyti čia augančias gėles ir pinti iš jų vainikus. - Šiaip aš mėgstu pabūti po medžiu prie ežero pakrantės. Visai kaip Haris Poteris ir jo draugai. Dabar suprantu kodėl jiiems ten patikdavo aptarinėti ką nors. Ten niekas nelenda ir galima gražiu kraštovaizdžiu pasigėrėti. ir tu galėtum kartais ten nueiti ir pasėdėti... Žiūrėk, už tos eglaitės kaž kas gražiai žybčioja. - ir grifiukė pamojusi ateiti varniukiai, nubėgo švieselės link.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #96 Prieš 3 metus »
Vovere suprato ,kad Esmeralda niekur iš čia neis.Mergaitė jau norėjo eiti ,be ji išgirdo grifės pasiūlymą ir suprato ,kad nieko kito ji neveiks grįžusi į varno nago bokštą.Ir jai beliko būti kartu su Esmeralda.Tad ji pasakė:
-Gerai būsiu su tavim kartu ir dar atidžiau patyrinėsiu.
Kai nieko ji neras galėsiu grįžti iš šios nuobodžios pievos. Nusprendė pirmakursė.Ir nuėjo į kitą pievos dalį.Vieną ausimi klausėsi ką sakė Esmeralda ir nevisus žodžius ji išgirdo ,nes pievoje pastebėjo kažkokį nematytą augalą kurį tikrai nėra mačiusi herbologijos pamokose.
-Esmeralda ar esi mačiusi tokį augalą?Ir be to esu buvusi prie ežero gal kokį kartą ar du,- tyliai pasakė varniukė ir padarė pauzę,-pala ką tu ten matai ?
Ir Vovere pribėgo prie tos vietos kur buvo švieselė.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #97 Prieš 3 metus »
Esmeralda atsargiai apžiūrinėjo daiktą. Tai buvo sidabrinė dėžutė, o ant jos mėlynas smaragdas. Ji pravėrė dėžutę, o joje gulėjo raštelis, pakabukas su tokiu pačiu mėlynu smaragdu kaip ir ant dėžutės ir raktelis. Sidabrinis raktelis, labai mažas. Esmeralda paėmė voklelį ir atplėšė jį. Ten buvo parašyta:

Miela Esmeralda,
Voldemorto galbūt jau ir nėra, bet jo šalininkai labai smarkiai stiprėja. Būk atsargi, tu įpatinga. Neslampinėk kai sutems, nei Hogvartse, nei jo apylinkėse. Mes galim įtarti, kad mokykloje yra šnipas. Ateik šeštą valandą į vietą kurią atrakina raktelis. Medalijoną nešiok kas dieną. Ir ateik be draugų.

Esmeraldai Aukso Gijai nuo H.P., H.Į., R.V.

Esmeralda skaitė dar kokis tris ar keturis kartus. Negali būti, kad tai tiesa, jeigu tai tikrai šis laiškas nuo to apie ką galvoja mergaitė, tai... Tai yra Vau iš didžiosios raidės. Ji net nepastebėjo, kad už nugaros stovi Voverė. Grifiukė krūptelėjo. Varniukė jau bus perskaičius raštelį.
- Atleisk, buvo parašyta ateiti be draugų. Jeigu jau perskaitei turėtum žinoti... - ji užsisegė medalijoną su rakteliu. Tai bus pirmas Esmeraldos nuotykis Hogvartse.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #98 Prieš 3 metus »
Mergaitė stovėdama šalia Esmeraldos perskaitė kažkokį raštelį.Manau ,kad tai yra netikras nuotykis. Sava nuomone mintimis išreiškė varniukė.Ir Esmerados paklausė:
-Ar tu tiki kas čia yra parašyta ,nes atrodo ,kad tai melas.
Viską pasakiusi pirmakursė iš Esmeraldos paėmė raštelį ir dar kartą perskaitė ,bet taip ir nepagavo siūlo galo.Ir ji negalėjo atitraukti akių nuo tų inicialų ji niekada nėra tokių mačiusi,Ir paklausė:
-Gal žinai ką reiškia tie inicialai ?
Bet tada kai ji paklausė ji pastebėjo ,kad Esmeralda jau buvo užsisegusi medalioną ir raktelį.Ar ji tikrai šia istoriją patikėjo ?. Paklausė savęs kvailo klausimo vienuolikmetė.Ji puikiai suprato iš Esmeraldos žodžių ir judesių ,kad ji patikėjo kiekvienu žodžiu kas buvo parašytą tame raštelyje.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #99 Prieš 3 metus »
- Nežinau ar čia tikra ar ne, bet smalsumas neduoda ramybės. O mane smalsuma visada nugali. Raktelis atrodo tikras, raštelis taip pat. Tik labai norisi sužinoti nuo ko tai. - Esmeralda dar kartą perskaitė raides esanšias prie jos vardo apačioje. - Čia parašyta H. P., o taip pasirašydavo Haris, tada H. Į., tai turėtų būti Hermiona, o paskutinis nereikia nei spėlioti, R. V. - Ronaldas Vizlis. Bet didžiausias klausimas kaip jie sužinojo, kad aš rasiu šią dėžutę ir būtent aš rasiu, o ne koks kitas vaikas? Iš kur jie gali žinoti, kad aš niekam neišpliurpsiu? Na, žinoma, aš to niekada nepadaryčiau, tačiau vistiek? Ir kodėl būtent aš? - ji apvertė kitą lapelio pusę. Ten irgi kažkas buvo parašyta. ,,Ne tavo reikalas kaip mes sužinojom, jog tu būsi čia, be to mes žinom, kad tu niekam neišpliurpsi. Būtent todėl tave ir pasirinkom." - Jie žinojo ko aš klausiu ir iškarto atsakė! - isterišku balsu pranešė Esmeralda savo draugei. - Aš atrodau ne kaip, arne? Na, bet patikėk. Tai tikrai realybė. Aš žinauuuu. Taip, tu varniukė, gal tau tai neatrodo logiška ar kas nors dar. Bet nevisur viskas turi būti logiška. Tai ar patikėsi manimi? - viltingai paklausė Esmeralda.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Esmeralda Aukso Gija »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #100 Prieš 3 metus »
Mergaitė be pertraukų klausėsi ką sakė grifė.Ji nepraleido nė vieno žodžio ,bet tuo pačiu metu ir dar labiau netikėjo.Kai Esmeralda viską pasakė varniukė tik tai prabilo:
-Na... aš vis dar netikiu ką tu sakai ar kas yra čia parašyta,- parodė į raštelį pirmakursė,- ,bet manau ,kad yra maža dalelė tiesos.
Viską pasakiusi Vovere paėmė esančia dėžute kur ką tik buvo įdėtas laiškelis ,medalionas ir raktelis.Mergaitė kokiais dešimt minučių tyrinėjo dėžute ir per tą laiką nieko nesakė.Kol pagaliau įtariai paklausė:
- O tu žinai kur ieškoti vietos kur reikės panaudoti raktą ?
Tikiuosi ,kad ji nežino apie tą vietą. Tikėjosi vienuolikmetė.Nes nenorėjo ,kad Esmeralda veltusi į išgalvotas istorijas kurios neturi nei vieno tikro fakto.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #101 Prieš 3 metus »
Esmeralda įdėmiai kluasėsi Voverės. Ir kai varniukė baigė šnekėti, mergaitė ramiai atsakė.
- Nė velnio nežinau kur galėtų tikti šis raktelis, bet ikrai žinau kelias slaptas vieteles kur jis galėtų būti panaudotas. Vis dėl to, aš visada mėgdavau ko nors ieškoti. Kaip žiobariškas žaidimas ,,Lobis", reikia skaityti užuominas, o kai visas perskaitai, pagaliau randi lobį, supranti? Tau vis dar nepatina šitas laiškelis ir raktelis? Kaip suprantu, turbūt ne. - niūriai atsakė gifiukė. Ji nesuprato, kodėl Voverei taip nepatinka tas laiškelis ir išviso visatai ką ji rado. - Bet žiūrėk, kaip jie galėjo sužinoti, kad aš būtent tų klausimų klausiu? Juk tai yra keista ir įdomu. O aš tai tenoriu išsiaiškinti. Žinoma, mane gali įvilioti ir į spastus, bet tai reikia išsiaiškinti. Jei nenori, netikėk. Kodėl tau tai taip nepatinka visa tai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Esmeralda Aukso Gija »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #102 Prieš 3 metus »
šgirdusi ,kad ji tos vietos nežino ,o tik įtaria keliais vietas ji pasakė:
-O tu nepagalvojai ,kad Hogvartsę negalimą padaryti naujų vietų.O tai reiškia ,kad tą vietą jau turėjo būti nuo Hogvartso atsiradimo.Ir ją jau senai kažkas turėjo pamatyti ir kažkam pranešti.Ir apie tą vietą turėtu daug kas šnekėti.Nes visiems įdomi vietą yra be rakto.Bet niekas apie tokia nekalba tai reiškia ,kad tai melas.
Kai jaunoji varniukė išdėstė visas savo mintis.Ji pamatė ,kad lapelis kur viskas buvo užrašytą pradėjo degti.Mergaitė nelaukdama nei sekundės ištarė:
-Aguamenti.
Iš lazdelės ištryško vanduo mergaitė taikėsi į lapelį ,bet nieko ugnis nesitraukė.Bet tas buvo keistą ,kad ugnis daugiau nieko nesudegino.Tikriausiai ji magišką. Po kiek laiko ji išgirdo klausimą ir atsakė:
-Nes tai yra visai netikrą čia tikriausiai kažkoks pokštas norint paerzinti.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #103 Prieš 3 metus »
- Aš taip nemanau. Jei tai būtų pokštas, kodėl jie turi pasirašyti trijulės vardais? Kodėl kitoje lapelio pusėje buvo atsakymai į mano klausimus? Kodėl jis sudegė? Kodėl ši dėžutė buvo čia? Aš manau todėl, kad: pirma, dėl vardų galiu klysti, bet tai arba realybė arba spąstai. Antra, dėl atsakymų, nemanau, kad koki nors maži vaikai mokėtų tokią magiją, nes vyresni taip nedarytų, nebent sugrįžtų į Hogvartsą Džordžas ir Fredis Vizliai. Atsakymai į mano tikslius klausimus buvo visiškai tikslūs. Trečia, dėl sudeginimo. Turbūt siuntėjas arba siuntėjai nenorėjo, kad kiti nesužinotų kas ten parašyta, tad sunaikino laiškelį. Ir ketvirta, dėžutė buvo čia, nes magijos pasaulis tikrai norėjo, kad kas nors ją surastų. Arba mane kaž kas sekė ir kol aš su tavimi kalbėjausi paslėpė dėžutę ten. O jeigu tai ir klastotė, aš sužinosiu kas ją padarė. Taigi, jeigu tu nenori mielai prašom, gali netikėti, o jeigu tiki, galėtum padėti man, o ne amžinai bandyti mane įtikinti, kad aš to neieškočiau. Tai ar tu tiki ar ne?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Esmeralda Aukso Gija »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #104 Prieš 3 metus »
Mergaitė nesuprato kodėl Esmerala tiki tokiom nesąmonėm. Ji daugiau nenorėjo jos įtikinėti.Jeigu nori tikėti išgalvotomis pasakomis tegu tiki. Pagalvojo vienuolikmetė.Ir tyliai pasakė:
-Gerai dėl manęs tikėk ir karvės patarimu ,bet nenusivilk jeigu tai bus pigus pokštus.Nes taip ir bus.
Pirmakursė puikiai žinojo ,kad kalbėjo grubiai ,bet ji dėl to nei truputi to nesigailėjo.Ji norėjo Esmeralda nuvesti į protą ir parodyti realybę.Ji nenorėjo ,kad kažkas gyventu pasakomis ir istorijomis.Varniukė jau norėjo eiti tad nieko nelaukdama nuėjo prie pievos pabaigos.Ir atsisuko į Esmeraldą ir pasakė:
-Iki ir netikėk vaikų pasakomis prieš miegą,- pasakė patarimą varniukė.
Ir išėjo iš pievos į varno nago bokštą tikėdamasi ,kad ten bus įdomiau.
Pasaulis mane stebina.