0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #60 Prieš 5 metus »
Elijah supyko ant merginos, kad ši atsisako jo kraujo, nes iš išvaizdos buvo galima sakyti, kad ji meluoja.. Jai vis blogėjo, o tai matyti buvo galima iš vis labiau blyškančios odos, ji vos laikėsi ant kojų..
- Klausyk ilgai meluosi? - Klaustelėjo savo draugės Chris' as, kai staiga prakastas riešas vėl užgijo.. - Matau, kad tau blogai, kraujas liejasi, tuoj pradės srove bėgti, nukraujuosi, o tada pati žinai kuo viskas baigsis.. Juk žinai, kad tu tai ne aš ir tikrai mirsi, kad ir vilkolakė.. - nerimastavo jaunasis vampyras.. Mergina jau nebesilaikė ant kojų, ji paprasčiausiai krito tiesiai grifui ant rankų.. Gal taip ir geriau, - pamįslijo vaikinas ir eilinį kartą prakandęs savo riešą pridėjo jį prie Lunos burnos..
- Gerk tik tai sakau! - Surėkė vaikis, nes jai dar ilgiau ji atsisakys, tai tikrai mirs.. - Dar jauna mirti, - ramino merginą, kuri atrodė neadekvati.. Jis nebuvo tikras ar jo kraujas padės, tačiau norėjo išbandyti.. 
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #61 Prieš 5 metus »
-Nėra taip blogai, kaip atrodo,-prieštaravo mergina, tačiau vienintelis dalykas ko mėlynakė norėjo, tai užmerkti akis ir nugrimsti į tamsą.-Neketinu čia mirti,-vos ištarus šiuos žodžius rudaplaukė atsidūrė ant Elijah'aus rankų. Kojos jos nebelaikė. Besimuistydama berniuko glėbyje mergina pajuto prie lūpų prispaustą berniuko riešą, iš kurio varvėjo kraujas. Patekęs į burną kraujas paliko malonų pėdsaką. Nieko nelaukdama rudaplaukė ėmė gerti vampyro kraują. Mėlynakės širdis ėmė daužytis, kaip pasiutusi. Malonus ir šiltas kraujas pasklido po visą kūną. Atitraukusi kruvinas lūpas nuo Elijah'aus riešo rudaplaukė apsilaižė jas ir pažvelgė į berniuką. Mėlynai ryškias akis buvo pakeitę kraujo raudonumo akys. Šaltos, žiaurios ir bejausmės akys įsmigo į Elijah'ų. Sumirksėjus raudonas akis pakeitė ryškiai mėlynos, kuriose atsispindėjo šiluma. Šaltas ir bejausmis žvilgsnis dingo.
-Dėkui...-vos kilstelėjusi savo lūpų kampučius padėkojo mergina. Ji jautėsi keistai, jog šįkart berniukui teko ją gelbėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #62 Prieš 5 metus »
Merginai atsitraukus vaikis taip pat paliko ją nuošaliau.. Nes norėjo nuo jos atsitraukti, nebenorėjo su ja suartėti nei fiziškai nei kažkaip kitaip, tačiau tas šiltas merginos žvilgsnis truputį Elijah supainiojo, tačiau neilgam..
- Prašom, - mandagiai šyptelėjo vaikis.. - Tačiau nežinojau ar padės, na teorija pasitvirtino, - kilstelėjęs pečiais nutęsė grifas.. - O kas tau nutiko, juk dabar taip, ši žaizda užgijo amžiams turbūt, bet kur tu taip susižeidei, tik nesakyk, kad griūvai ir kažko panašaus netikėsiu? - Susidomėjo garbanius, jam buvo smalsu sužinoti, kas taip smarkiai sužeidė merginą..
- Tai gal jau papasakosi kas per vasarą nutiko? Nes matau, kad turi daug ką papasakoti, - kiek pyktelėjęs tęsė Chris' as, jis užpyko, kad mergina tylėjo ir apie skausmą nieko nesakė, juk ne kiekvienas gali taip kentėti.. o jei ji būtų mirusi tiesiai jam ant rankų..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #63 Prieš 5 metus »
Elijah'ui atsitraukus mergina atsistojo. Nors žaizda nebekėlė skausmo, tačiau Luna jautė, jog ji visiškai neužgijo. Kilstelėjusi marškinius rudaplaukė išvydo gana gilų įdrėskimą. Nors įdrėskimas dabar neatrodė toks gilus, koks buvo, tačiau žaizda vis dar atrodė gana siaubingai.
-Ne, neužgijo,-nuleidusi marškinius žvilgtelėjo į berniuką.-Aš ir neketinu sakyti nieko panašaus. Įsidrėskiau pati.-Nemeluodama atsakė mėlynakė.
-Kad ir ką galvojai nieko panašaus nebūtų nutikę, be to nustok pykti, vargu ar verta,-atsiduso mėlynakė bandydama nuraminti berniuką, ji nė neabejojo, jog Elijah'us galvojo, jog ši galėjo mirti,-be to, kad įsidrėskiau pati sau, jog per pilnatį galėčiau lengviau valdytis, nieko ypatingo nenutiko.-Jei nekalbėsime apie mano gimimo istoriją... Mintyse pridūrė rudaplaukė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #64 Prieš 5 metus »
Merginai pakėlus marškinius vaikis išvydo gan gilų įdrėskimą, kuris dabar buvo apspitęs krauju, tačiau į tai vaikinas nekreipė dėmesio..
- Klausyk, tau skauda? - Kiek nusipurtęs klaustelėjo grifas... - Na gerai, įsidrėskei pati, tačiau kodėl tau blogai, juk tavo pačios nuodai negali sklisti tavo organizme? - Kiek rodydamas susidomėjimą nutęsė Elijah.. Jis nesuprato kaip ji gali jaustis blogai pati sau pakenkdama...
- Tai kaip vasara, kaip kelionė? Be to nesuprantu, kaip mano kraujas tavęs visiškai neišgydė, man kažkas čia keista.. Nes dažnai jis išgydo visas žaizdas, - pasimetęs bandė aiškintis rudaplaukis tik jis nesuprato ar kalbasi su savimi ar klausia merginos.. Nieko nesuprantu, čia kažkas negerai..
- Be to gali kardą duoti, norėčiau palaikyti, - šyptelėjo Elijah ir laukė, kol mergina jam paduos tą gražų įrankį..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #65 Prieš 5 metus »
-Ne, nesirūpink, ji netrukus užgis,-šyptelėjo mergina uždėdama ranką ant kardo rankenos. Įpratusi taip daryti, kai nešiojasi kardą, dabar nė nepastebėjo, kaip instinktyviai uždėjo ant jo ranką.
-Pamiršk tai,-Luna nenorėjo apie tai kalbėti, ypač, po tai kai jie susiginčijo, tad tikėjosi, jog Elijah'us pamirš apie tai. Žinojo, kad tai gali dar labiau apsunkinti jų bendravimą. Jei mes dar kada bendrausim... Mėlynakė suprato, kad berniukas nenori elgtis priešingai, nei liepė tėtis ir puikiai jį suprato.
-Vasara ir kelionė buvo puiki, Australija nuostabi šalis,-šyptelėjo mėlynakė,- o tau? Kaip tu praleidai vasarą?-Nekreipdama dėmesio į berniuko užduotus klausimus kalbėjo Luna.
-Žinoma,-linktelėjo mergina ir ištraukusi kardą ištiesė jį Elijah'ui. Kardo ašmenys spindėjo saulės šviesoje.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #66 Prieš 5 metus »
Elijah kiek nustebo neišgirdęs atsakymų į savo klausimus tad nusprendė dar sykį pakartoti, nes šie jam atrodė gan svarbūs, jei jis nesužinos ramybės sau ilgai neduos, o nežinia kuo tai gali baigtis..
- Įsidrėskei pati, tačiau kodėl tau blogai, juk tavo pačios nuodai negali sklisti tavo organizme? - dar sykį pakartojo Chris' as ir žvilgtelėjo į merginą, gan supykusiu žvilgsniu, davė suprasti, kad nori atsakymo..
- Pas mane taip pat buvo gan puiki vasara, neįskaičiuojant motinos iš niekur pasirodžiusios ir tėvo pykčio.. ir dar karo.. Aišku, kuriame turėjau dalyvauti, - su nemalonumu užbaigė Dawson' as.. - O aš aplankiau Italiją ir Ispaniją. Nuostabios šalis, o dėl Australijos pritariu nuostabi šalis, gan egzotiška.. - baigęs šnekėti tik šyptelėjo ir paėmė į rankas kardą, šis buvo gan sunkus, tačiau jo grožis..
- Kur tu jį ir gavai?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #67 Prieš 5 metus »
-Nes turiu išskirtinius nuodus, be to nebūtina į mane taip žiūrėti, tai nieko nepakeis,-atrėmusi gan piktą berniuko žvilgsnį atsidususi atsakė mergina. Tikėjosi, jog daugiau Elijah'us nebeklausinės, nors turbūt tai mažai tikėtina. Išgirdusi apie karą mėlynakė klausiamai pažvelgė į berniuką.
-Kuri šalis labiau patiko?-džiaugdamasi, jog pokalbis pasisuko kita tema šyptelėjo rudaplaukė.-Taip, Australija tikrai gana egzotiška šalis, tačiau turbūt tuo ji tokia įspūdinga.-linktelėjo Luna žvelgdama į berniuką, kuris grožėjosi jos kardu.
-Tai Kailo kardas, kurį jam padovanojo tėtis 14-tojo gimtadienio proga.-Žvelgdama į plieninį kardą maišytą su sidabru atsakė rudaplaukė. Kardo rankena buvo pagaminta iš tokio tamsaus medžio, jog ši atrodė juoda,o ją puošė sidabrinis staugiantis vilkas, kurio akyse spindėjo mažučiai safyrai. Alink jį vijosi plonos sidabro gijos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #68 Prieš 5 metus »
Lunai atrėmus Elijah žvilgsnį jis paprasčiausiai nutylo, nebenorėjo pradėti, tiksliau nusileido..
- Labiau patiko Italija, nes ten daug architektūrinių statinių ir kažko panašaus.. Be to Italijos istorija yra labai įdomi.. - Tik numykė berniūkštis ir vėl nutylo, nes nebežinojo ką sakyti, atrodė, kad tyla dabar bus geriau, nes jo pyktis ėmė virti, prisiminus motiną, kurią galima vadinti "pabaisa"..
- Šaunus kardas, - laikydamas rankoje numykė vaikis, tačiau šiandien buvo niekam nepasiruošęs.. - Ačiū, kad davei palaikyti, tačiau šiandien aš nenusiteikęs mokytis.. - prisiminęs kai prašė merginos, kad pamokytu tik užbaigė vaikinas.. - Daug kas per vasarą įvyko dabar išėjau į lauką tik smegenis "pravedinti".. - šyptelėjo jaunasis vampyras ir prisėdo ant žolės.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #69 Prieš 5 metus »
Stebėdama Elijah'ų mergina atsisėdo ant žemės sukryžiuodama kojas ir klausėsi vaikino pasakojimo, o tuo metu gaivus rudens vėjelis kedeno mėlynakės plaukus. Ji trumpam užsimerkė bandydama nustumti visas mintis į šalį ir atsiriboti nuo visko, kas įvyko vasarą. Prisiminusi Kailo žodžius, kai šis mokė savo mažąją sesutę valdytis, Luna šyptelėjo ir atmerkė akis. Ryškiai mėlynose akyse karaliavo ramybė, o žvilgsnis ir vėl tapo švelnus.
-Italija išties įdomi savo istorija ir gamta, bei architektūriniais pastatais. Turbūt tai viena iš įdomiausių šalių pasaulyje.-Žvilgtelėjusi į berniuką šyptelėjo rudaplaukė, tačiau šis atrodė nusiminęs ir liūdnas.
-Papasakosi, kas nutiko?-vos vos kilstelėjusi savo lūpų kampučius paklausė mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #70 Prieš 5 metus »
Elijah jautėsi kiek išsibalansavęs.. Tiksliau išsimušęs iš vėžių nuo visų įvykių nutikusių vasarą.. Viskas atrodė per daug painu ir sudėtinga, o nauji mokslo metai tik dar labiau sutrikdė vaikiną. Paguoda buvo tik draugai, kurių buvo tik keli..
- Taip, - tik linktelėjo vaikis į merginos reakciją apie Italiją... Ir vėl užsigalvojo, tačiau išgirdęs merginos klausimą kas nutiko jis netgi pasimetė... Nežinojo ar atsakyti ar ne.
- Hm.. - numykė Chris' as, - Gerai pasakysiu.. Mama grįžo ir viską sugadino.. O labiausiai mano jausmus, aišku aš jai parodžiau, kad man ji nerūpi, kad gyvenu be jos puikiai, tačiau kam ji grįžo koks tikslas.. Ir jau tiesa sakant sutikau ją čia. Man mirtis.. Visur po kojomis maišysis ji.. Iš tiesų kaip galima palikti savo vaiką.. Tu galėtum ji taip palikti, jei jų turėtum?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #71 Prieš 5 metus »
Išvydusi berniuko reakciją Luna suprato, jog šis buvo pasimetęs ir sutrikęs, o pasakyti Elijah'aus žodžiai tai tik įrodė. Berniukui baigus kalbėti mėlynakė kelias akimirkas tylėjo, nežinojo ką pasakyti ir kaip paguosti Elijah'ų.
-Ne, daryčiau viską, kad jie būtų saugūs ir laimingi...-Atsakiusi į užduotą klausimą Luna pažvelgė į vampyrą. Mergina jautė jo viduje degantį pyktį ir puikiai jį suprato. Juk jis beveik visą gyvenimą augo be motinos, be jos meilės ir švelnumo, o ši būtent dabar, kai jis susitaikė jos netekęs įsiveržė į jo gyvenimą.
-Žinau, jog dabar pyksti ant jos ir turi visišką teisę, tačiau ar išklausei dėl ko ji tave paliko? Ar bent pabandei suprasti, kaip ji jaučiasi? Neginsiu jos, bet manau turėtum viską apmąstyti ir bent pabandyti ją suprasti...-Mėlynakės balsas tapo tylus ir ramus. Ji tikėjosi, jog ir Elijah'us išliks ramus ir suvaldys pyktį, kurį sukėlė motina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #72 Prieš 5 metus »
Berniuko pyktis vis labiau intensyvėjo, o jos pasakyti žodžiai, kad darytu viską, kad jie būtų saugūs ir laimingi tik dar labiau skaudino vaikį, nes šis dėl savo vaikų darytų tą patį..
- Tai va, kad darytum viską ir jų tikrai nepaliktum.. - nutęsė vaikis ir žvilgtelėjo į Luną.. Jam buvo skaudu ir pykta, jam atrodė, kad jis iš tiesų yra bejausmis vaikinas.. Aišku, jis vampyras, tačiau čia tikrai nebuvo pasiteisinimas..
- Išklausiau, tačiau iš kur galiu žinoti, kad tai tiesa, be to sužinojau, kad dar turiu ir sesę, va, iš šitos mokyklos, žinai kaip tai skaudu, du vaikai palikti, maža to, sesuo augo vaikų namuose.. - tęsė vaikis, - aš tikrai nežinau ar galėsiu kada jai atleisti už tokį elgesį, nes tai mane labai įskaudino, supranti? - Tik užbaigė vaikis ir atsisėdo ant žolės.. Nors iš tiesų jam dabar tereikėjo meilės...
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #73 Prieš 5 metus »
Matydama sutrikusį ir įskaudintą Elijah'ų mergina nežinojo, kaip elgtis. Guosti ji nemokėjo, tai puikiai žinojo. Vaikystėje jai nieko neteko guosti, visada tai darydavo Kailas. Jis ne tik mokėdavo paguosti, bet ir nuraminti ir jam tai puikiai sekėsi, priešingai, nei Lunai. Giliai įkvėpusi juodaplaukė žvilgtelėjo į vaikiną.
-Tu juk jauti širdies plakimą, būtum supratęs, jei ji būtų melavus,-priminė mėlynakė,-Ir jei ji nemelavo, vadinasi, tikrai ne savo noru jus paliko,-pabandė paguosti mergina, tačiau žinojo, jog žodžiai nieko nepadės, bent jau ne šitoj situacijoj. Atsistojusi Luna priėjo prie Elijah'aus ir atsiklaupusi šalia jo švelniai apkabino. Būdama taip arti vaikino juodaplaukė jautė visus jo jausmus. Šie buvo kur kas stipresni, nei manė.
-Suprantu, tačiau tu nesi bejausmis, Elijah'au, jauti kur kas daugiau, nei pats supranti,-tyliai atsakė mėlynakė iškvėpdama šiltą orą vaikinui į kaklą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #74 Prieš 5 metus »
- Taip jaučiu, tačiau jos širdis atrodo tokia suledėjusi, aš nenoriau jos apkabinti, paprasčiausiai aš nenorėjau jos matyti ir jos girdėti, tai tikrai yra skaudu, ji man paliko per dideles nuoskaudas aš negaliu taip, supranti? - Klausiamuoju žodžiu užbaigęs sakinį tik žvilgtelėjo į Luną, kuri artėjo link jo.. Jam buvo visai smagu, kad merginai jis rūpėjo, tačiau nebuvo tikras ar jis nori vėl suartėti su Luna, nes vėlesnis išsiskyrimas gali būti kur kas skaudesnis... o dar tas švelnus apkabinimas lyg tikro šilto žmogaus buvo toks Elijah mielas, kad jis tik atsakė tuo pačiu, tačiau greit atsitokėjo..
- Iš kur tu žinai, gal ir kažką jaučiu, tačiau aš vos nenužudžiau savo motinos, ji nualpo, o aš tik pašaipiai žiūrėjau į jos kūną ir tikėjausi, kad tai tik paprastas jos lavonas, tai turbūt yra baisu, negi mane taip veikia tie vampyriški instinktai, žiaurumas ir šaltakraujiškumas? Negi aš toks beviltiškas? - dar sykį klaustelėjo Chris' as.. Tačiau jis tik pajautė tai, kad Luna jam pradeda patikti, tačiau stengėsi tą mintį vyti į šalį, nes ir amžiaus skirtumas, kuris pagal išvaizdą išvis nebuvo matomas, ir gaujos neleistu būti drauge.. Tačiau vilkės skleidžiamas gėris buvo toks stiprus, kad Dawson'ą traukte traukė.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“