0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #45 Prieš 5 metus »
Išklausiusi berniuko Luna pakėlė akis į jį ir atsistojo.
-Nori keršto dėl to ką padarė vilkolakiai, kurie negali valdytis per pilnatį? Tuomet gal man išžudyti visus animagus už tai kad nužudė mano brolį?-Merginos akyse atsispindėjo pyktis.-Visą laiką maniau, kad nereikia kaltinti kitų dėl ką padarė kiti, tačiau dabar puikiai suprantu, kad tai netiesa.  Mano brolis žuvo mano akyse. Kaip manai ką aš dariau? Atkeršijau? Ne, nes tai tebūtų pralieję daugiau kraujo. Aš neginsiu vilkolakių, nes puikiai žinau, kad žuvo daugybė žmonių dėl jų, tačiau jie žudo ne savo malonumui, manai atgavę žmogišką pavidalą jie didžiuojasi savimi? Ne, dėl to kiekvieną pilnatį daugelis susipančioja save grandinėm ir užsideda apykakles su spygliais, kurie sminga jiems į kaklus, manai lengva visa tai matyti? Lengva žiūrėti, kaip žmonės su kuriais užaugai ir kurie tau kaip šeima, kenčia nepakeliamą skausmą, kad tik nieko nenužudytų? Vilkolakiai turi savo įstatymus ir visos gaujos privalo laikytis jų, antraip gauja, kuri nesilaiko jų netenka savo pavidalo galios. Tuo metu kai kurie vampyrai žudo savo malonumui, nė nepagalvodami, jog tie žmonės turi šeimas. Suprantu, tavo pareiga padėti saviems, tačiau kerštas niekur nenuves ir tu pats tai puikiai žinai,-baigusi kalbėti rudaplaukė pažvelgė Elijah'ui į akis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #46 Prieš 5 metus »
Šįkart Luna atrodė ne be ta mergina, kurią pažinojo Elijah..
- Taip noriu, jei jie negali valdytis tegu prisiriša, juk kiekvienas turi prisirišti, o kad kai kurie žudo ir savo malonumui, tą dien kai nužudė pusbrolį ir tetą, nebuvo pilnatis... Jie paprasčiausiai įsibrovė į namus ir paskerdė maniškius.. Aš tai nežinau kodėl, tačiau atkeršyti noriu, dėl savo dėdės, kol aš nenužudysiu tų dviejų vilkolakių, gali būti, kad prarasiu ir dėdė.. Tad atleisk man, be to aš net nežinau iš kurios jie gaujos.. Gal jie net netaviškiai.. - vaikis šnekėjo gan ramiai, tačiau pyktis virte virė.. - Vampyrai nežudo žmonių turinčių šeimų, dažnai kraujo gauna iš tų, kurie yra savižudžiai ir nori mirties.. Jei apie mus mažai žinai, geriau ir nekalbėk.. - dar labiau suirzęs tęsė vaikis.. - Be to taip, tu galėjai atkeršyti animagams, tai tavo reikalas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #47 Prieš 5 metus »
Luna ilgėjosi tų kartų, kai bendravo su Elijah'u, kaip su geru draugu, o dabar jie vienas ant kito pyksta. Nenorėdama rodyti savo jausmų mergina paslėpė liūdesį giliai savyje ir akys vėl blizgėjo iš neapykantos.
-Tuomet kaip vilkolakiai užpuolė juos, jei buvo ne pilnatis? Vilkolakis negali keisti pavidalo be pilnaties.-Nebent tai buvo ne vilkolakis...
-Pirma turėtum išsiaiškinti kas iš tiesų užpuolė tavo dėdę ir jo šeimą,-Luna pyko, jog berniukas kaltina vilkolakius nė nežinodamas ar tai buvo tikrai jie.-Nežudo? Mūsų rasės kariauja jau nuo seno, o tu sakai, kad vampyrai nežudo žmonių turinčių šeimas? Tuomet nuo kada vaikai yra savižudžiai? Per šias atostogas mačiau, kaip vampyras užpuolė moterį su vaiku. Ar irgi jį ginsi?-Rudaplaukė pažvelgė į berniuko akis.-Ne viskas prasideda ir baigiasi kerštu...
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #48 Prieš 5 metus »
Elijah buvo pilnas pykčio, pats nesuprato kas su juo negerai, tačiau norėjo rėkt ir išsakyt Lunai viską ką galvoja..
- Tą dien buvo pusiau pilnatis, buvo like kelios dienos, jie nebuvo pakeitę pavidalo, be to dėdės nebuvo namie, o teta ir vaikis buvo paprasti, jie nebuvo nei vampyrai nei kažkokios kitos rasės, tad paprastuosius išžudyti yra lengviausia.. O kodėl jie tai padarė nežinau.. kerštas, neapykanta grynakraujams ar kažkas kita.. Tu žinai ką reiškia netekt mylimo.. Tavo tėvas išžūdė tuos, kurie nuskriaudė tavo brolį, tad mes nužudysim tuos, kurie palietė mūsų šeimą, o kaip sužinosim kurie? Turim tų žmonių nuotraukas.. buvo kameros.. - užbaigęs atsidūso.. jis nerėkė, jis lengvai viską paaiškino.. - Mano vampyrai kuriuos prižiūrim, žmonių neliečia.. tam esam įkūrę donorystės centrą.. Be to žinai kiek pasaulyje vampyrų, daug.. tad ką padaro vieni.. neatspindi kitų supranti? Dėl to tavęs ir neteisiau ankščiau, nes nemačiau tikslo, juk ne tu užpuolei mano šeimą, o kiti.. kurių pasaulyje yra daugybė.. - net nežvelgė merginai į akis.. nieko ten įspūdingo negalėtum pamatyti.. - be to nenoriu pyktis dėl mūsų gaujų..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #49 Prieš 5 metus »
-Tuomet nesuprantu kodėl jie juos puolė...Nei mano gauja, nei kuri nors kita, kurią pažįstu niekada nepuola nieko be priežasties, ypač žmonių. Mano gaujos didžioji dalis bendrauja su žmonėmis, kurie viską žino apie mus. Mes neturim priežasčių pulti žmones,-Luna buvo sutrikusi. Ji puikiai žinojo, kad nei viena iš jos žinomų gaujų nebūtų puolę žmonių, bet kodėl kiti puolė, jei vis dar galėjo valdyti pavidalą?
-Turbūt taip būtų sąžininga, jei jie valdydami pavidalą puolė nekaltus žmones, jie turi atsiimti.-Rudaplaukė nenorom sutiko. Nebenorėjo daugiau ginčytis, be to juk jie turi žinoti įstatymus, arba galios atėmimas arba mirtis. Turbūt jiems lieka antras variantas ir visa tai užbaigs vampyrai.
-Puikiai, suprantu,-linktelėjo mėlynakė ir prisiminė, kaip kelis vakarus praleido su savo gaujos nare ir jos vaikinu vampyru. Tiesa, jiems teko slėptis, tačiau tai pavertė viską tik dar smagiau. Jie abu atrodė be galo įsimylėję, o Rajanas buvo draugiškas ir mielas, tad mėlynakė davė pažadą, jog padės jiems susitikti, net jei tai bus pavojinga. Be to, juk ji pati bendravo su Elijah'u, kuris regis dabar nebenorėjo matyti rudaplaukės.
-Mums nereikia pyktis dėl gaujų...Bent jau kol kas...-Liūdnokai tarė Luna. Staiga kilusi mintis net pačią merginą privertė nustebti. Galbūt jei pavyktų parodyti, jog meilė gali egzistuoti tarp vilkolakių ir vampyrų, kaip Džesikos ir Rajano, jie bent šiek tiek kitaip į visą tai žiūrėtų? Bent trumpam pavyktų nutraukti nesutarimus, arba visam laikui... Tačiau visa tai atrodė neįmanoma ir turbūt taip ir buvo.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #50 Prieš 5 metus »
- Galvoji aš suprantu, nieko visiškai, kodėl, nei vienas vampyras negali paaiškinti šito mėšlo, kurio prikretė vilkolakiai.. Jie turbūt tikrai ne taviškiai.. kažkokie atsilikėliai, o dabar taip jie mirs.. tegu žino kad taip elgtis negalima.. - nutęsė Elijah ir nurimo.. Pyktis ėmė slugti.. Dabar užplūdo šiek tiek geresni jausmai, vaikis prisiminė vasarą, kai susipažino su mergina, kuri vaikinui krito į akį.. Tačiau ji buvo tik vasarai, ji išvyko į kitą pasiaulio kraštą su savo tėvais..
- Manau taip, nereikia mums pyktis, bent jau kol kas, vėliau galėsim, dabar nereikia, nemėgstu aš šitų kivirčų, be to taip man teks žudyti tuos du vilkolakius, nes taip įrodysiu savo narsą, manęs paprašė tėvas, kai grįšiu šią vasarą.. Tik nerėk ir suprask.. - nutęsė Chris' as.. Jaunasis vampyras žinojo, kad jie kartu būti negali, nei kaip draugai, nei kaip pora, nebent tektu slapstytis, be to Luna jam nieko nejaučia, laiko tik mažuoju broliuku.. tad Dawson' as suteikė galimybę kitai merginai.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #51 Prieš 5 metus »
Luna žiūrėdama miško link klausėsi berniuko.
-Nežinau, kaip tau, tačiau man visa tai jau atsibodo...Atsibodo, jog per kažkokį kvailą nesutarimą tarp vampyrų ir vilkolakių turiu aukoti savo draugus. Pažvelk, mūsų šeimos dar nė nepradėjo pyktis, o mes jau spėjom susiginčyti ir tai vos neperaugo į tikrą pyktį. Daugiau nebenoriu viso to.-Mergina pažvelgė į Elijah'ų, jei nežinotum kiek iš tiesų berniukui metų, būtum galėjęs pamanyti, jog jie vienmečiai. Elijah'us atrodė vyresnis ne tik išvaizda, bet ir savo mąstymu.
-Galbūt jei mūsų draugystė nenutrūktų, mes galėtume visiems parodyti, jog vilkolakiai ir vampyrai gali bendrauti ir be nesutarimų?-Šįkart mėlynakė kalbėjo su berniuku, kaip su būsimu vampyrų vadu, ne be savo jaunesniu broliuku. Vargu, ar ji galės jį taip dar vadinti. Luna buvo pasiryžusi padaryti viską, kad rasės susitaikytų, net jei pirmas kartas, kai tai pasakė savo gaujai buvo siaubingas.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #52 Prieš 5 metus »
- Patikėk man irgi, aš tiesiog norėjau pasakyti, kad tėvas mums neleidžia bendrauti, nepagalvojau, kad čia iškils toks konfliktas be priežasties.. Atsiprašau.. - nutęsė vaikis, tačiau ne kiek gailėdamasis ar kaltindamas save, o dėl mandagumo.. Jam atrodė taip pat neteisinga pyktis dėl to, ko dar nėra būtina ir kas dar keisčiau tai jų visiškai neliečia..
- Tiesa, be to tie vilkolakiai turbūt net nesusiję su tavimi.. - užbaigė vaikinas.. Ir išgirdęs kitą klausimą kiek sutriko, nes nežinojo ką atsakyti po to kai susirado draugę ir dar tėvas jam uždraudė su ja bendrauti, tačiau taip, tėvo čia nėra šioks toks pranašumas, bet vistiek ne kas..
- Nežinau net, iš dalies aš to noriu ir labai noriu, tačiau mano tėvas.. jis... - atsidūso berniūkštis, - jis užpyks, nebent tik mokykloje, o vėliai jau tektu kažkaip jiems įrodyti, kad tai įmanoma, bet ar mes išgalėsim.. Ar jie mūsų klausys.. O nebus taip, kad dar labiau visus susikivirčysim ir kils didelis karas per kurį išliesim daug kraujo..? Bet pala, aš tėvui pasakiau, o tu kam nors apie tai prasitarei? Na apie mūsų draugystę? - Kiek susidomėjęs klaustelėjo Elijah, nes jai ji nesidomėjo tuo ir dabar bando įrodyt savo tiesą, kad vampyrai ir vilkolakiai gali sutarti, tai šiek tiek nesąžininga, tačiau jai nerizikuosiu niekad nieko nesužinosi..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #53 Prieš 5 metus »
-Nežinau ar pavyks juos įtikinti, tačiau pabandyti verta, ypač jei tai bent trumpam sustabdys nesutarimus taip vilkolakių ir vampyrų. Žinoma, jaunesnius bus daug lengviau įtikinti, tačiau suaugę...Vistiek kaip nors įtikinsim,-šyptelėjo mergina. Kaip būsima vadė dabar mėlynakė kalbėjo užtikrintai ir nė neabejodama, tik viduje nesijautė taip pat.
-Tuomet pasistengsim, kad tas karas nekiltų, jei bent dalį pavyks įtikinti, jie mums padės ir bus lengviau. Taip, tėvams aš apie tai jau pasakiau, jie reagavo gan normaliai, tačiau gauja...eee...švelniai tariant supyko, žinoma, ne visi. Nė nežinau ar į tai pastūmėjau aš, arba galbūt taip susiklostė, tačiau mano gaujos narė pamilo vampyrą, kaip ir šis ją. Aš jiems pažadėjau padėti, tad užuot pykusis su tavimi, turėčiau bandyti ką nors sugalvoti...-Mėlynakė nežinojo, kaip viskas pasikeis, bet tikėjosi, kad viskas kryps į gerąja pusę.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #54 Prieš 5 metus »
- Jei tu ką kalbi ir pati tuo tiki tai ok, man tinka, tačiau kažkaip aš tuo nelabai tikiu.. - suburbėjo Elijah.. - Juk supranti, kad per daug nuoskaudų turi, tad sutarimas čia yra labai menkas.. - atsidūso ir tęsė toliau, - juk žinai, kad visi saugo savo protėvių ten palikimą ir taip toliau, be to svarbiausias dalykas tradicijos.. - pabrėžė vaikinas.. Ir toliau jau nieko nebesakė, nes turbūt mergina jau suprato, ką Chris' as turėjo omenyje.. Juk vilkolakių ir vampyrų konfliktai gan seni ir tai kažkaip ištaisyti yra neįmanoma, nes vieni kitiems palikę daug įvairių nuoskaudų, kurios kaži ar kada užgis..
- Na galim pasistengti, tačiau reikia tai ir įgyvendinti, o mano gauja nieko nežino, man užteko tėvo reakcijos, kuri buvo gan baisi... Gaujos reakcijos aš net įsivaizduoti nenoriu, tėtis liepė laikyti liežuvį už dantų, nes kažką vilkolakiai yra pridirbę, tačiau manau ne taviškiai, nors ką žinau.. Sakė dar neturiu to žinoti.. - užbaiginėjo Dawson' as.. Juk ne aš kaltas dėl visų šitų nesąmonių...
- Juokauji tu gal, vampyras vilkolakę.. Šitą situaciją esu girdėjęs, šiemet manęs vienas mano gaujos narys, tiksliau geras draugas, taip pat prašė jį dangstyti, sakė kartais teks ir palydėti juos.. - šyptelėjo jaunasis vampyras tai prisiminęs.. - Oj tas Rajanas.. - garsiai mąstė vaikinas.. - Šią vasarą dar jų nelydėjau , nes sakė kažkokia tai mergina jiems ten padeda.. - nutęsė vaikis ir tik po šių pasakytų žodžių jam toptelėjo mintis..
- Palauk.. - grifas sutingo.. - Negi tai mūsų gaujos? - Su šiokia tokia panika balse nutęsė vaikinas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #55 Prieš 5 metus »
-Aš puikiai suprantu kokia visa ši situacija yra beviltiška, bet nesu ta, kuri taip lengvai pasiduoda, net jei atrodo, jog tai neįmanoma. Tad nežinau, kaip tu, tačiau aš pasiruošusi padaryti viską, jog visas šitas baigtųsi. Nenoriu, kad kitos kartos kentėtų dėl šito nesutarimo.-Tyliai atsiduso rudaplaukė.
-Tuomet mums teks įkalbėti abi gaujas, kad ir kokia būtų jų reakcija. Tiek vampyrai, tiek vilkolakiai yra įskaudinti vieni kitų, tačiau jei taip ir toliau, tai žaizdos tik gilės...-Mergina nusisuko miško link išgirdusi kažkieno širdies plakimą, tik regis tai tebuvo žvėrelis. Elijah'aus žodžių mėlynakė gerai neišgirdo, tačiau vos jam ištarus Rajano vardą Luna taip staigiai atsisuko, jog turėjo sukąsti dantis ir prispausti ranką prie liemens, jog neaikteltų iš skausmo. Žaizda ant liemens dar nebuvo gerai užgijusi ir regis per staigus judesys ją atnaujino, tačiau mergina nekreipė į tai dėmesio, net jai tai kėlė nemažą skausmą.
-Regis, kad taip...Džesika ir Rajanas įsimylėję vienas kitą...-Rajanas su Džesika buvo jaunesni už Luną, tačiau vien tai, jog jie abu buvo skirtingų rasių, o dabar paaiškėjo, jog Rajano gaujai vadovauja Elijah'aus tėtis, pasidarė dar sunkiau. Jie kaip reikiant įklimpo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #56 Prieš 5 metus »
- Na aš irgi stengsiuosi nepasiduoti, tačiau ar tu tikra, kad mudu išgalėsime viską pakeisti? - Kiek su abejojęs tarė Elijah.. - Juk mes tik vadovai, tačiau gauja turi ir savo nuomonę, nemanai? Tikrai ne visi su tuo sutiks.. O kurie nesutiks, ką daryti su jais? - Kiek sutrikęs nutęsė vaikinas.. Kaip ji nesupranta, kad tai yra neįmanoma misija..
- Žaizdos ir gylėje, kol mes čia, net nežinome kas ten vyksta, gal jie vieni prieš kitus kovoja, gal vieni kitus skerdžia? - Vaikinas atsidūso, nes visa tai jau pabodo..
- Taip.... - gyliai įkvėpė Chris' as ir vėl ėmė šnekėti.. - Jiems bus ne kas, kai aš vadovausiu jiems bėdų nekils, tačiau tėvas.. Jie dėl to manęs ir paprašė pagalbos, nes esu Joseph sūnus, tačiau kaži kiek ilgai galėsiu jiems padėti, a? Taip pat ir tu? - Pamįslė vampyras apie Rajaną, - jis šaunus bičas patikėk manim, nenoriu, kad jam kas nutiktu.. mirsiu už jį jei reiks.. mes esame artimi pakankamai, - nutęsė Dawson' as ir vėl prasmego tyloje.. Kai..
- Tiesa, gal jau gana? Man pabodo, čia dar ne mūsų reikalas.. Na mūsų, tačiau ne laikas ir ne vieta, - šyptelėjo Elijah ir žvilgtelėjo į toliau esantį mišką užuosdamas kraują... Kažkas kažką papjovė..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #57 Prieš 5 metus »
-Žinoma, kad gauja turi savo nuomonę, bet ji visada seks pagal savo vadą, jei tik šis juos įtikins ir ves teisingu keliu.-Luna tai puikiai žinojo, juk visa jos gauja buvo pasiryžusi sekti jos tėvus, net jei tai bus paskutinis kartas.-Jei jie imtų kariauti, mes jau žinotume tai,-nė neabejodama savo žodžiais ištarė rudaplaukė.
-Kuo ilgiau,-ryžtingai atsakė mergina ir žvilgtelėjo į berniuką.-Taip, tu teisus...Man užteko vasaros, o dabar dar ir čia...Vado pareigos išties gali išvaryti iš proto...-atsiduso mėlynakė ir užuodė kraują. Iš pradžių pamanė, jog miške susipjovė kažkokie žvėreliai, tačiau netrukus suprato, kad kraujavo atsinaujinusi žaizda. Mergina nedrįso pakelti palaidinės ir pažiūrėti, nenorėjo matyti žaizdos ir kaip ji atrodo, be to nenorėjo, jog tai pamatytų ir Elijah'us.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #58 Prieš 5 metus »
- Na jūsų gauja tai gal taip, o tarp mūsų bijau, kad karas nekiltu, tad nežinau kaip čia gausis, - ir šiuo sakiniu vaikinas užbaigė šią temą, nieko daugiau nebesakė, nes jam atsibodo, žinojo, kad tai bus sudėtinga, tačiau dabar nenorėjo apsikrauti, nes per daug ir taip visko buvo, o jei dar apsikraus ir šiuo reikalu jis išprotės ir tada jau taps žiauriu padaru..
- Tu jauti, kraujas, aš puikiai jį užuodžiu ir jis gan arti, tik nesuprantu kur, nes nieko negirdžiu ir nematau.. - burbtelėjo vaikis, kai staiga išvydo krauju išteptus merginos marškinius..
- Kur išsitepei? - Susidomėjo Elijah, kai išvydo jo vis daugiau ir daugiau.. - Ėj, tu kraujuoji.. - kiek susijaudinęs ištarė Chris' as, tačiau jis jaudinosi kiek ne dėl Lunos, o dėl to, kad jam teks valdyti savo kraujo troškimą..
- Klausyk, aš grynakraujis, berots mano kraujas gydo, - tai pasakęs vaikis prakando savo riešą ir priėjo prie merginos... - Gerk, - tai pasakęs jis stovėjo ir žiūrėjo į vilkę..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pieva už Varno Nago bokšto
« Atsakymas #59 Prieš 5 metus »
Luna džiaugėsi, kad Elijah'us užbaigė tą temą. Nebenorėjo daugiau apie tai galvoti. Jai užteko vien minties, jog tai padaryti galbūt neįmanoma, toliau gilinantis atrodė, tik dar blogiau. Berniukui prakalbus apie kraują, mėlynakė žengė kelis žingsnius atgal ir išvydo, jog ant marškinių ėmė skleistis raudona kraujo gėlė.
-Man viskas gerai,-užtikrintai atsakė rudaplaukė, tačiau žaizdai atsinaujinus nuodai ir vėl pasklido po visą kūną.-ne, nereikia, žaizda užgis,-žodžius tarti darėsi vis sunkiau, nekalbant apie stovėjimą ant kojų, atrodė, jog šios greitai nebeišlaikys merginos. Na jau ne, nesiruošiu leisti nuodams paveikti mano kūną. Atsitraukusi nuo Elijah'aus kelis žingsnius mergina žvilgtelėjo į tolį, vaizdas po mažu ėmė lietis, tačiau mėlynakė kelis kartus sumirksėjo ir giliai įkvėpė.
-Viskas gerai,-dar kartą pakartojusi žvilgtelėjo į berniuką. Nors išstovėti ant kojų reikalavo daug jėgų, tačiau bent jau kūnas kovojo su nuodais.
I am a wolf and I am stronger than fear.