0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1906
Ats: Priestatas
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Startas. Antrųjų Aurio dėstymo metų pradžia. Kodėl jis grįžo? Buvo net kelios priežastys. Pirma ir pati didžiausia, Nors senkleris to nenorėjo pripažinti buvo tai, jog jam patiko dirbti su paaugliais. Nors dažnai su jais teko kariauti, ko jis visai nenorėjo, bet buvo įdomu. Darbe amžinai pasitaikydavo kažkokių netikėtumų. Be to jam atrodė, kad mokyti yra kažkas labai ypatingo. Perduoti savo žinias apie magiją, kuri pačiam Auriui buvo be galo svarbi. Na o kita priežastis tai Dolohovai. Kurie uždraudė jam čia dirbti. Juokinga. Kada Auris klausė kokių nors draudimų? Tuo labiau tų asmenų... Tą tamsų gyvenimo periodą, kuris siejosi su Dolohovais jis troško nubraukti. Nors žinojo, kad kažin ar pavyks visiškai jais nusikratyti. Kad dabar atsidūrė savo giminaičių taikiklyje. Eina jie visi velniop. Piktai pagalvojo Raudonplaukis.
Buvo vakaras. Mokslo metų atidarymo puota pasibaigė ir jis klajojo lauke. Nenorėjo miego, buvo pilnas energijos. Keista, bet per pirmus savo mokytojavimo metus ne tiek ir daug bendravo su kolegomis. Beveik visą savo laisvalaikį leido už mokyklos ribų. Bet šiandien kur nusitrenkti niekaip nesugalvojo. O jis visai nenorėjo grįžti mokyklon ir nieko nebeveikti. Kieme buvo tuščia. Aišku, kas gi trenktųsi laukan tokiu metu?
Jis pravėrė mažo priestatėlio duris. Įsitaisė ant sofos. Nutarė pagalvoti ką čia nuveikus. Jau kaip ir nusprendė sėsti ant motociklo ir rūkti pasivažinėti, bet akį patraukė kažkokia knygelė, kuri gulėjo ant staliuko. Jis paėmė. Ir atvertęs pamatė, kad tai kažkokios Profesorės kuri dėstė mokykloje prieš penkiasdešimt metų užrašai. Susidomėjo ir įniko skaityti.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 243
Ats: Priestatas
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Nauji profesoriavimo metai Hogvartse. Ak, ir vėl visi sunkumai profesoriaus gyvenime prasideda. Realiai į profesoriaus kėdę jis grįždavo dėl algos ir dėl smagių pasisėdėjimų su kolegomis. Ir todėl, kad galėtų tęsti savo tyrinėjimus. Pavyzdžiui betimukų tyrinėjimus atlikti mokykloje buvo daug patogiau nei kur nors kitur. O ir priprato rudaplaukis prie Hogvartso sienų. Viskas čia buvo pažįstama, jis čia lengvai galėjo orientuotis ir panašiai. Žinoma, savo pirminio tikslo - šeimos suradimo jis nepasiekė, tačiau buvo patenkintas savo tyrinėjimais ir kartais netgi pamokomis.
Šį vakarą prancūzas žingsniavo mokyklos kiemu. Gerti patį pirmąjį vakarą nelabai norėjosi, kadangi dar visi metai priešakyje - reiktų nors šiek tiek pasaugoti kepenis ir panašiai. Juk čia Anglijoje vynas ir šampanas nebuvo toks geras koks yra Prancūzijoje.
Profesoriaus kojos jį atvėdė į kažkokį tais priestatą. Pilkšvai melsvų akių savininkas lėtai atidarė girgždančias duris. Jas atvėręs pamatė čia jau sėdintį kolegą. Tyliai atsiduso, kadangi bendrauti nelabai norėjo, bet šyptelėjo dirbtinia šypsena.
- Labas, - pratarė pasitvarkydamas savo plaukus.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1906
Ats: Priestatas
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Kad ir kaip mėgo knygas šį kartą tiesiog negalėjo ramiai nusėdėti. Jau seniai akys nebėgo eilutėmis. Mintys klajojo kažkur kitur. Turiu pagaliau suruošti kažkokį pamokų planą. Mąstė Senkleris. Viešpatėliau, aš gi nieko nepadariau, o mano pirma pamoka jau rytoj. Na kaip ir yra kažkas, ką bus galima rytoj veikti bet vis tiek...
Tada prasivėrė durys ir pro jas įžengė Beaumont. O čia jau neblogai. Pamanė Senkleris. Kiek įsidėmėjo šis žmogus yra linkęs smagiai leisti laiką.
- Labas. - Prabilo Auris. Būtų neblogai išrūkti kur į miestą. Pasivaikščioti. Ar surasti kokią neblogą užeigą. Sukosi mintys galvoje. Tau reikėtų ruoštis pamokoms. Toms mintims prieštaravo sąžinės balselis.
- Žinai, šioje vietoje tiek visokių įdomių užrašų. - Prabilo. Kol kas nesiūlė lėkti į miestą. - Retkarčiais užklystu čia ko nors paskaitinėti.