0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • III kursas
  • *
  • 690
  • Taškai:
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #270 Prieš 3 savaites »
Šis laikas turbūt buvo pats geriausias Hogvartse. Oliveris šypsojosi ir netgi beveik neliūdėjo, kad šalia nėra tėčio. Žinoma, būtų smagu, jeigu jis matytų, kaip jie skrenda. Bet galės bent jau apie tai papasakoti. Eliotas, aišku, apie tai pasakos daugybę kartų, bet gerokai tylesnis jo brolis bus kuklesnis.
Galiausiai jie nusileido, ir Oliveris suprato nelabai žinantis, kaip nulipti. Eliotas tą padarė pats, bet Oliveris linktelėjo atsakydamas į Aurio klausimą. Kiek nusiminė, kad nedrįsta pats nušokti nuo hipogrifo nugaros, kai dvynys tą šauniai padarė, bet toks jis jau buvo. Nelabai vykęs bailys.
- Tu turi torto? - pasitikslino, ir akys sužibo. Berniukas neabejojo, kad mokykloje šio gimtadieniui tiesiog būtino atributo tikrai trūks. Bet, regis, Auris pagalvojo apie viską. Oliveris klausėsi, kaip brolis pasakoja apie nuotykius, ir šiek tiek liūdėjo, nes pats juose dažniausiai nedalyvaudavo. Bet stengėsi nuvyti blogas mintis į šalį. Šis gimtadienis buvo daug geresnis nei jis būtų drįsęs pasvajoti.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1906
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #271 Prieš 2 savaites »
Nulipęs stebėjo ar Eliotas normaliai nusileis nuo didelio gyvūno nugaros. Paskui pagelbėjo nulipti Oliveriui.
- Aišku, koks gimtadienis be torto? - Nusišypsojo. Sudėjo viską, uždegė žvakutes. Na žodžiu jie susirengė lauke papuotauti.
Valgydami kalbėjosi, daugiausia aišku kalbėjo Eliotas, Auris kartais įsiterpdavo, kažką papasakodavo pats, paklausinėdavo Oliverio. Hipogrifai ganėsi sau laisvai kažką kasinėjo.
Žodžiu jie gana ilgai ten pasėdėjo. Paskui Auris viską sutvarkė. Pririšo hipogrifus. Reikėjo palydėti vaikus mokyklon, tada ketino grįžti ir paleisti juos pamiškėje. Hipogrifus aišku. Tik Eliotui to nesakė. Su Oliveriu, kuris tikrai ramiai laikytųsi drįstų nueiti į mišką ir paleisti gyvūnus. Bet dėl Elioto tikras nebuvo. Taigi nieko dėl to nepasakojo.
- Na, metas eiti. Tikiuosi, kad jums patiko. - Šyptelėjo jiems. Ir trise visi patraukė į mokyklą.