3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Pirma pamoka visiems kursams
« Prieš 1 metus »
Išaušus naujai dienai, šviežiai iškepta profesorė įžengė į jai gerai pažįstamą transfigūracijos klasę, kurioje dar neseniai sėdėjo suole kaip mokinė mieganti per pamokas (įskaitant ir transfigūracijos). Na, dabar buvusi varnė nervingai gniaužė savo palaidinės rankogalius ir stebėjo laikrodį, laukdama, kol į klasę pradės rinktis mokiniai. Laikas prabėgo greitai, kadangi Dawn momentu net nepastebėjo, kad į klasę jau įslinko keli mokiniai. Tamsiaplaukė kiek susigėdo dėl tokio savo nepastabumo ir šyptelėdama pasisveikino su atėjusiais mokiniais. Netrukus jų jau buvo pilnutėlė klasė ir, vos suskambėjus suskambėjus skambučiui, mergina palaukė, kol nurims šurmulys, atsikrenkštė ir pradėjo pamoką:
- Sveiki visi susirinkę į pirmąją transfigūracijos pamoką šiais mokslo metais. Esu Dawn Strain, jūsų naujoji profesorė, - stengėsi nuryti drebantį balsą rudaplaukė. Tai, atrodo, jai sekėsi puikiai, atsižvelgiant į tai, kad į ją šiuo metu žiūrėjo būrys akių, regis, tik ir laukiančių, kol Dawn pasakys kokią nesąmonę ir kriokdama išbėgs iš klasės. - Taigi, stengsiuosi, kad mano pamokose jums netektų nuobodžiauti ir, na, bent jau kažko išmoktumėte, - pridūrė ši ir nukeliavo prie dėžės, kuri stovėjo prie jos rašomojo stalo. Netrukus ant to pačio stalo jau stovėjo nedidelė balerinos skulptūrėlė, panaši į tas muzikinėse dėžutėse esančias, kurios sukasi einant mielai muzikytei.
- Na, gal kas turite minčių ir galėtumėte pasakyt, kuo balerinos yra susijusios su magija, magijos pasauliu? - paklausė Dawn mokinių, nekantraudama išgirsti kuo įdomesnių atsakymų, taip pat, bent jau dalelyte atitinkančių šios pamokos temą.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Net pasistriksėdama, Elė kiūrino pilies koridoriais. Keista, tačiau slankiojo ji ne šiaip sau. Nežinia, kokia dvasia mergiotei apsišvietė, tačiau dabar ji tvirtai nusprendė nueiti į transfigūracijos pamoką. Juolab ir girdėjusi buvo šį bei tą apie naująją profesorę. Susipažinti visada pravartu.
Pagaliau atklydusi iki klasės durų, antrokė giliai įkvėpė it ruošdamasi kokiam egzaminui, o tada žengė klasėn. Ir iš kur tas jaudulys.. Juk mokytoja jos nepraris (tikriausiai). Na, tačiau kad ir kaip ten bebuvo, grifė jau stūksojo patalpėlėje. Nežymiai šyptelėjusi profesorei, ši atsisėdo į gretimą suolą bei susidėjo rankas. Tuoj pat Barlow ausis pasiekė ir pirmasis teorinis klausimas. Užmetusi akį į skulptūrėlę, stovinčią ant vieno iš stalų, antrametė kilstelėjo ranką.
- Na, mano manymu, šios balerinos grojama muzika yra kur kas magiškesnė nei įsivaizduojame. Ne kiekvienas gali įsiklausyti ir išgirsti ne tik grojamas natas, tačiau ir melodijoje užkoduotas mintis, o juk paslaptingumas iš dalies taip pat magija, - pritildė toną, o tada vėl krestelėjo suolan.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 627
 • Taškai: 191
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Stevie su nekantrumu laukė transfigūracijos pamokos. Visi žino, koks tai yra sudėtingas dalykas, tačiau tikrai turėtų būti įdomu ir naudinga. Čia tau ne magijos istorija pagalvojo mergaitė eidama link transfigūracijos kabineto. Atidariusi duris Stevie pasisveikino su jauna mokytoja, bet, atrodo, ši mokinės nepastebėjo. Gūžtelėjusi pečiais mergaitė atsisėdo klasės priekyje.
Išgirdusi mokytojos klausimą Stevie nepajėgė nuslėpti nusivylimo: šitaip laukta pamoka, o kalbės apie balerinas? Kokia nesąmonė! Ar tai ir yra transfigūracija?! pagalvojo mergaitė ir nutarė nesivarginti atsakyti į klausimą. Vis dėlto netrukus jai kilo mintis ir, palaukusi, kol prieš ją kalbėjusi grifiukė atisėdo, Stevie prabilo:
- Balerinos šokdamos atlieka įvairius judesius, kartais netgi neįtikėtinus. Kaip žinome, norint atlikti kai kuriuos burtus, reikia ne tiesiog mostelėti lazdele, o padaryti ką nors įdomesnio. Galbūt tai yra susiję? Galbūt kažkaip tie judesiai yra "nužiūrėti" nuo balerinų?
Stevie nutilo ir staiga suprato, kad jai šovusi mintis nėra tokia jau gera. Bet ką jau padarysi - kas pasakyta, tas pasakyta. Mergaitė laukė kitų atsakymų, tikėdamasi, kad kas nors pasakys ką nors dar neįtinamesnio.

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

 • Burtininkė
 • ***
 • 144
 • Lytis: Moteris
 • Saulėlydis gilesnis nei saulėtekis
  • wattpad
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Varnanagė į klasė įlėkė džiaugsmingai pasišokinėdama, transfigūracija - kone jos mėgstamiausia pamoka. Atsisėdo pačiame priekyje, prie lango, kad menka saulutė šildytų jos strazdanotą veidelį. Ant stalo mestelėjo savo juodą, seną užrašinę bei plunksnakotį, niekada nežinai kada reikė ką užsirašyti. Plaukus sukėlė į viršų ir susirišo į arklio uodegą, po paskutiniosios pamokos jis nebenori, kad jos plaukai sukiltų į viršų ir niekaip negrįžtų į pradinę padėtį.
Profesorei pradėjus kalbą Melisa ją nužvelgė nuo pat galvos iki kojų. Ši atrodė labai jauna bei matyta, Melisa buvo įsitikinusi, jog ši moteris - buvusi varnanagė. Ji atrodė susikausčiusi, susijaudinusi. Aišku, kad jai nejauku, juk pirmoji jos pamoka. Melisa išsišiepus sėdėjo suole ir bandė ją palaikyti savo žvilgsniu, juk nesinori, kad profesorė pačią pirmą pamoką apsiverktų iš nevilties.
Pamačiusi baleriną raudonplaukė sukluso. Grakšti mažos balerinos skulptūrėlė kaip reikalas patraukė Melisos žvilgsnį.
-Galbūt kaip minėjo Stevie balerinos rankų ar kojų judesiai, įvairūs suktukai susiję su įvairių burtų atlikimu?- Melisa užtilo, nebežinojo ką sakyti.
Bet staiga vėl jai toptelėjo mintis:
-Ar gali būti, jog šios skulptūrėlės skirtos valdyti kito žmogaus judesius?
Kai žiūriu aukštyn, nors neturiu akių.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Mayrai įžengus, nuskambėjo varpas, kviečiantis į pamoką. Mergaitė pasirinko suolą viduryje: ne per arti mokytojos, kad visi laikytų ją moksliuke, bet ir ne per toli, kad negirdėtų ką kalba mokytoja per kitų mokinių plepėjimą. Transfigūracija... Turbūt pati naudingiausia pamoka. Susimąsčiusi, Mayra praklausė teorinį klausimą, tad bandė suprasti apie ką kalba kiti mokiniai, atsakinėjantys į profesorės klausimą. Galiausiai ji suprato tiek, kad tai susiję su balerinomis. Galbūt klausė kaip balerinos susiję su magija arba transfigūracija? Kol Mayra bandė sugalvoti atsakymą, visas pirmiausiai šaunančias mintis pasiglemžė kiti mokiniai. Galiausiai, ir jai į galvą šovė kai kas originalaus:
-Gal balerinos susiję su transfigūracija todėl, nes kiekvienam vaidmeniui jos turi pasikeisti net tik fiziškai, bet ir psichologiškai, taip pat buvimas balerina reikalauja daug pasiruošimo ir ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, kaip ir tranfigūracija?

*

totalusidiotizmas

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Mergaitė nugirdo profesorės klausimą, ir įsistebeilijo į statulėlę. Kiti vaikai minėjo valdymą su ja. Ne, tam yra skirtos vudu lėlės..  ji svarstė. Dar kiti minėjo bešokant balerinų judesiais burti. Bet jai ir tai neatrodė teisinga. Visgi ši pamoka buvo transfigūracija. Turėjo kažkas būti susiję su tuo. Ji sugalvojo įjungti savo fantaziją tam. Statulėlė kaip iš muzikinės dėžutės.. Statulėlėje pavaizduota balerina.. Muzikinėse dėžutėse jos pradeda šokti pasukus ratuką ir pradedant groti muzikai..!  jai šovė gan logiška mintis. O jeigu, įjungus tam tikrą muziką kažkas pradeda judėti? Tarkim, įjungi valsą, ir dviejų drugelių statulėlės pradeda šokti? O kai išjungi, sustingsta kaip statula. Cha, visai kaip muzikinės kėdės..  jį mąstė. Vishali nusprendė pasakyti savo nuomonę, mintyse ją apsvarstydama. Manau tiks.  varnė nusprendė. Pakėlusi aukštai ranką, ji atsistojo, ranką nuleido ir pradėjo reikšti savo nuomonę:
 - Pagal manę, ši statulėlė, ir kitos į ją panašios yra užburtos. Ir jos gali pradėti judėti, kažką padarius. Šį kartą tai galėtų būti muzika. Tam tikrai statulėlei įjungus tam tikrą muziką, ar kad ir garsą, ji gali pradėti šokti, ar aplamai judėti. - išdėsčiusi viską ji atsisėdo ir atsipūtė. Tikiuosi, kad teisingai. Varnoms reikia mirtinai taškų..  su ta mintimi ji įsitaisė patogiau, ir klausėsi kitų nuomonių. 

*

Neprisijungęs Gilianas Ledinis

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Keista pirmoji diena pasitaikė Gilianui. Iš pradžių apsigynimas nuo juodosios magijos, dabar transfiguracija... Jis vis dar jautėsi keistai šiame, naujame jam, pasaulyje.
Vaikinas vėl sėdėjo pirmame suole ir dar prieš mokytojai paklausiant apie baleriną, jis jau galvojo, kuo tai susiję su dėstomu dalyku.
-Profesore, aš noriu pamėginti atsakyti į jūsų klausimą. - Tarė Gilianas.
-Manau, jog balerina susijusi su šiuo mokslu, dėl jos lankstumo ir gebėjimo įsijausti ir tarsi transformuotis į atliekamą vaidmenį. Jos tarsi įkūnija kažką kito, ne save. Visa tai jos atlieka nepriekaištingai, be galo daug praktikuojasi, kol pagaliau visiškai pavyksta tai įgyvendinti ir parodyti žiūrovams. -Gilianas tikėjosi, jog profesorė, už tokią mintį, jo nepavers varle....
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Gilianas Ledinis »

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Viki įžengė į transfiguracijos pamoką. Kaip ir į kiekvieną pamoką, ji pasisveikino su nauja mokytoja.
Atsisėdo į suolą ir žvelgė į langą. Galiausia ją iš apmastymu pažadino mokytojos balsas. Ši pamoka Vikiai buvo gana įdomi parastai, tačiau šiandien Viki prastai buvo nusiteikusi, o mokytojai uždavus klasimą Vikiai jis pasirodė nesamoningas.
Tad ji drąsiai tiesiai šviesiai išrėžė:
- Mano manymu ji nesusyjusi su transfiguracijos magija. Tai tik balerinos statulėlė, nematau nieko magiško. Nebent aš labai klystu.
Baigus kalbėti Viki rimtu ir kartu abejingu veidu stebėjo mokytoją. Viki toliau nusissuko į lango puse, ją labiau už viską šiandien domino oras lauke nei transfiguracijos išvedžiojimai apie 'stebūklingas' balerinas.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Claudia pirmoji įžengė į transfiguracijos pamoką. Ir prisėdo į suolą, mokytoja jos ir dar kelių mokinių net nepastebėjo. Cladia išvydo kaip į klasę įžengia Viki tačiau ji atrodė suirzusi, Claudia nedrąsiai pasisveikino, bet Viki buvo per daug toli, kad išgirstu.
Prasidėjus pamokai Claudia klausėsi mokytojos, poto visų mokinių atsakymų. Viki atsakymas jai atrodė gana piktas.
- O aš manau, kad ši balerina yra tiesiog yra pati magiška, esu ne karta girdėjusi tokių muzikinių dėžučių muzika. Ji tiesiog užburia ir ramina...
Claudia norėjo dar kažką pridurti, bet nežinojo kaip tiksliai išreikšti savo mintis, tad nutilo ir mąstė, gal kokia mintis šaus jai į galvą netikėtai ir Claudia dar ką nors pridurs. Tačiau niekas taip ir nešovė į tą jos galvelę.
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Elridė įėjo į klasę ir sustojusi ėmė dairytis. Mergaitė ėmė ieškoti pakitimų, mat veik visi naujieji profesoriai pakeisdavo kažkaip klasę, bet jų nepastebėjo. Patraukusi pečiais grifiukė patraukė link laisvo suolo. Patogiai įsitaisiusi mergaitė pabandė susikaupti pamokai, bet štai. Jos mintis užgniaužė vėl tie patys laiškai, kuriuos ji buvo sudeginusi. Nagi... Turi juos pamiršti, privalai... Naujas gyvenimas. Supratusi ką pagalvojo Elridė ėmė krapštyti galvą. Iš tikrųjų, galima sakyti, kad patekusi į Hogvarstą mergaitė ėmė gyventi visiškai naują gyvenimą. Ji pasikeitė visokeriopai ir ją tas šiek tiek pradžiugino, bet visgi, mergaitė ilgėjosi. Ji ilgėjosi visos savo vaikystės namuose, su jos tikrąja šeima, kuri ją mylėjo. Dabar ji tikrai žinojo, kad jos mamai ji rūpėjo, matė, ką mama galvoja apie ją, Elridę tik skaudino, kad ji matė, ką galvojo ir tėtis. Na, bet štai, profesorė ėmė kalbėti ir grifiukė pabudo iš savo uragano galvoje. Išgirdusi balerinas mergaitė šyptelėjo.
-Manau, balerinos susijusios... Dėl visko. Jos grakščios, lanksčios... Kuriančios magiją... Kuri skiriasi nuo visų kitų. Ne kiekvienas žmogus tai supranta, ne kiekvienam tai lempta...

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Dawn įdėmiai klausėsi atsakymų, sklindančių iš įvairiausių klasės pusių, tuo pat metu stengdamasi įsiminti nors kelias atsakinėjančių mokinių pavardes - vis dėlto, su jais teks bendrauti visus šiuos mokslo metus.
- Didžioji dalis jūsų atsakymų buvo tikrai originalūs, tačiau norėčiau skirti po tašką panelėms Vishali Derleth ir Claudia Otilia Stephelt, - greitai žvilgtelėjo merginų pusėn, taip pat klasėje ieškodama dar vieno veido, - ... ir 2 taškai keliauja panelei Ellie Barlow, kurios atsakymas labiausiai atitiko šiandienos pamokos temą, - šioji greitai atsikrenkštė ir ėmė kalbėti toliau. - Na, o šios pamokos tema susijusi su balerinomis ir muzika, - tarstelėjo profesorė ir, pamojus lazdele, iš dėžės šalia jos rašomojo stalo ėmė kilti į ant stalo padėtą panašios balerinos statulėlės. Neilgai trukus, ant kiekvieno mokinio stalo atsirado po statulėlę. Balerinų išvaizda visų buvo skirtinga. Ta pačia lazdele Strain ant lentos užrašė "PRIMARA".
- Taigi, seniais laikais Primaros būdavo balerinos, kurios šokdavo pagal hipnotizuojančią muziką. Aišku, jos šokdavo ne savo noru, kadangi hipnotizuojanti muzika taip paveikdavo balerinas, jog šios niekaip nesugebėdavo sustoti šokti. Jokie kerai nepadėdavo jų sustabdyti, tuo labiau pačios muzikos, tad balerinos taip ir būdavo paliekamos šokti iki kol jos numirs iš išsekimo arba būdavo tiesiog nužudomos, kad nesikankintų, - tai pasakiusi, mergina paėmė į rankas vieną iš statulėlių. - Kiekvienas turite ant savo stalo po šią baleriną. Jūsų užduotis yra atgaivinti baleriną, šiuo atveju, su burtažodžiu delerentus. Vos tik balerina atgis, ji pradės judėti ir tuo pat metu ims groti hipnotizuojanti muzika, apie kurią neseniai kalbėjau. Jūs, pasinaudodami kitu burtažodžiu limberempra, turėsite paversti tą grojančią melodiją į žodžius, iš kurių turėtų susidaryti mįslė. Su burtažodžiu alederentus balerina turės tučtuojau būti užmigdyta. Ir, aišku, nepamirškite įminti mįslę, kurią turėsite užrašyti į pergamento ritinėlį su atsakymu ir padėti man ant stalo pamokos gale, - išbėrė Dawn, mintyse žymėdamasi, ar pasakė viską, - Ak, taip.. - netrukus prisiminė bene svarbiausią dalyką, kurį pamiršo paminėti, - Vos tik Primara atgis, nedelskite ir pradėkite šifruoti melodiją, kadangi šioji gali užhipnotizuoti ir jus. Sėkmės! - gana entuziastingu balsu pridūrė Dawn ir nukeliavo į savo vietą prie rašomojo stalo, stebėdama dirbančius mokinius.

Užduotį, tikiuosi, supratote. Jei ne - nebijokite klausti ir rašykite man į a.ž. Lauksiu iš jūsų mažiausiai dviejų įdomių post'ų.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Elridė klausydama profesorės eilinį sykį paskendo į svajas. Šį kartą jos galvoje sėdėjo močiutė su pasakų knyga. Grifiukė atsiminė, kaip jai skaitė pasaką apie baleriną, kuri dėl savo puantų negalėjo nustoti šokti. Tikrai panašu... Gal tas pasakas rašo burtininkai? Susimąsčiusi mergaitė žvilgtelėjo į balerinos statulėlę. Šioji buvo su dailia juoda suknele, iškėlusi virš galvos rankas, bei pakėlusi dešiniąją koją. Grifiukė nejučia šyptelėjo. Pati dailiausia būtent man... Žiūrėdama į baleriną Elridė  susiraukė. Išgirdus, kad reikės atgaivinti baleriną, mergaitei jos pagailo. Vargu, ar kas norėtų būti atgaivintas tam, kad visą savo turimą laiką negalėtų nieko kito daryti, tik šokti.
Grifė greitai išsitraukė lapelį, kad spėtų užsirašyti burtažodžius, nors labai nenorėjo vykdyti tokios praktikos. Profesorei pasakius, kad balerinos gali užhipnotizuoti ir ją, per kūną perbėgo milijonas skruzdėlių. Mąstydama, kaip galėtų bent pailginti laiką, kad jos neužhipnotizuotų, Elridė apsidairė aplink klasę. Įdomu, jei vanduo padeda prabusti... Gal padės ir šioje situacijoje? Mergaitė išsitraukė mažą buteliuką vandens. Jausdama, kaip širdis ima vis stipriau trankytis, giliai įkvėpė. Ramiai, jei puikiai pasiruoši darbui, viskas išeis. Mergaitė pasiėmė savo užrašų knygutę ir ėmė ieškoti joje tuščio lapo, kas buvo sunku, mat veik visuose lapuose buvo kažkas nupiešta. Pagaliau atradusi tokį lapą pasidėjo prie jo pieštuką. Išsitraukusi burtų lazdelę Elridė atsistojo. Naaaagiiii... Nustok bijot! Jos drąsinami žodžiai neveikė, mergaitė jautė didžiulę baimę ir negalėjo jos niekaip nuslėpti.
-delerentus-ištarusi burtažodį ji nustebo. Mergaitė norėjo dar sukaupti jėgų ir drąsos, bet įvyko kažkas keisto. Grifiukė pamatė, kaip balerina atgyja.

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

 • Burtininkė
 • ***
 • 144
 • Lytis: Moteris
 • Saulėlydis gilesnis nei saulėtekis
  • wattpad
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Strazdanoto veido savininkė kiek susikrimto, kad visiškai nepataikė atsakymu į klausimą. Visuomet iš kiekvienos pamokos gauna bent vieną tašką, na bet kaip jau yra, taip yra, nieko nepadarysi. Melisa užsirašė savo užrašinėje burtažodžius, kuriuos minėjo profesorė Dawn Strain. Kalbant apie pačią profesorę, Melisai ji patiko, atrodė labai draugiška ir mėgstanti tai ką daro.
Prieš merginos akis stovėjo balerinos skulptūrėlė. Jos susiglaudusios kojos buvo tiesios, viena ranka iškelta, o kita nuleista, galva grakščiai iškelta į viršų. Plaukai buvo susukti į kuodą, o prie kūno gludo žalsvas triko ir pūstas sijonas, na, bent jau taip atrodė Melisai, skulptūrėlė buvo per maža, kad suprastum kaip tiksliai toji balerina atrodo.
Profesorė skyrė mokiniams darbą, atgaivinti baleriną, iššifruoti melodiją ir vėl tą baleriną užmigdyti. O jeigu aš pati būsiu užhipnotizuota, kas tada? Melisa nusipurtė nuo tokių minčių ir išsitraukė burtų lazdelę. Kelias akimirkas žiopsojo į skulptūrėlę ir galiausiai pakėlusi lazdelę norėjo ištarti burtažodį, bet sudrebėjus ir nutirpus jos dešinei rankai lazdelė nukrito ant grindų. Melisa drebančiomis rankomis pasiėmė lazdelę ir giliai įkvėpusi ištarė:
-Delerentus.
Balerinos abi rankos pakilo, mergina išgirdo hipnotizuojančią melodiją ir atsiminusi ką turi padaryti iškart ėmėsi darbo.
Kai žiūriu aukštyn, nors neturiu akių.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Negavusi nė vieno taško, Mayra nusivylė savimi. Vėl nepataikiau į atsakymą. Kas čia dabar... Priešais ją atsirado balerinos statulėlė ir mergaitė iškart pradėjo savo kojas lyginti su balerinos (jos kojos laimėjo). Balerina dėvėjo juodą tutu ir buvo užsidėjusi šydą ir atrodė kaip iš žiobariško filmo ,,Juodoji gulbė" pagrindinė veikėja, šokanti Juodąją Gulbę. Mayra buvo pražiopsojusi pirmąjį burtažodį, tad labai įtempusi ausis klausėsi ir stebėjo, ką daro kiti mokiniai. Išgirdusi burtažodį ir pamačiusi, kad mokiniai kažką rašo, Mayra išsitraukė pergamento ir plunksną su rašalu bei pasidėjo šiuos įrankius ant stalo. Tada tvirtai suėmė lazdelę ir nukreipusi šią į baleriną tarė:
-Delerentus.
Iškart pasigirdo hipnotizuojanti ir paslaptinga muzika. Mayra užsikimšo ausis, bet muzika skambėjo jos galvoje, tad nieko nelaukdama mergaitė tarė kitą nugirstą butažodį:
-Limberempa.
Iš pradžių niekas nepasikeitė, bet pamažu ėmė ryškėti žodžiai melodijoje. O balerina vis šoko ir šoko...

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Mergiotė vis negalėjo atitraukti akių nuo tos pačios balerinos. Įdomu, pagal kokią melodiją šoką ant profesorės stalo stūksanti skulptūrėlė? Na, bet Elei tikriausiai taip ir nepavyks to išsiaiškinti, tačiau tuoj pat atkeliavo ir būtent antrakursei skirta skulptūrėlė. Tai buvo daili mažos merginos kopija melsva suknele, ant kurios klosčių galėjai išvysti po priklijuotą mažą blizgutį, apsiavusi tokiais pat melsvais puantais, šokolado spalvos plaukus susirišusi į dailų kuodą, stovinti ant vienos kojos, o kitą pakėlusi nuo žemės bei pirštus įrėmusi į pastarąją, rankas iškėlusi viršun ir ties viršugalviu vos vos matomai sulietusi jas nagų galiukais. Kiek užsisvajojusi, Elė išsitraukė lazdelę. Na štai, muzika dar negroja, o aš jau it nesavame kailyje. Gražu.
- Delerentus, - pasigirdo mergaitiškas balselis, o tada ir svaiginanti melodija.
a forest bird never wants a cage

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020