2
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 91
 • Lytis: Moteris
 Į klasę įžengusi profesorė atsiduso. Seni prisiminimai prie šios klasės nebetiko, kadangi ji buvo visiškai pakeista. Bet kaipgi gerai mums, burtininkams ir raganoms! Mostelėjusi lazdele Khanna tuojau pat sienų spalvą iš baltos pakeitė į labai blyškiai oranžinę, nes šį sykį suabejojo, ar mokiniams tikrai patinka ryškios spalvos klasėje. Na, o jeigu taip, tai galėtų klestelėti ant oranžiškai geltonų foteliukų, kurie šią pamoką keitė suolus, kadangi, Cessiondi nuomone, šiandien jų neprireiks. Apsižvalgius klasėje indė nusprendė, kad smilkalų greičiausiai teks atsisakyti. Greičiausiai tuo savo keistumu ir neįtikdavo mokiniams. Tačiau juk dabar - nauji mokslo metai. Naujos idėjos, greičiausiai net pati ji pasikeitusi.
 -Sveiki, mielieji,- pasisveikino susirinkus mokiniams ir nuaidėjus varpui.- Trečio kurso ir vyresni mokiniai, jei tik lankė pamokas greičiausiai mane pažįsta, o su kitais dar nespėjau susipažinti. Aš - Cessiondi Shetaka Khanna, manau, jums būtų paprasčiausia mane vadinti pavarde, kadangi ši - trumpiausia.
 Lyg ieškodama žodžių, nors žinojo ką pasakys, apžvelgė kaip visada negausią publiką. Matė, į kitas pamokas visi eina noriai, gal būt dėl to, kad profesoriai britai? Nusišypsojusi mokiniams pradėjo savąją dalį, būdingą daugumai pamokų - teoriją.
 -Šiais laikais burtininkai ieško vis paprastesnių būrimų, tam, kad galėtų išsiburti kiekvienas. Tai yra naujieji būrimai. Su jais dažniausiai ir susiduriate pamokose. Tačiau seni būrimai parodo, kas iš tiesų yra gabus. Gal galėtumėte pateikti pavyzdžių? Trumpai pakomentuokite, kodėl manote, jog šis būrimas - senasis. Taip pat, kokia jūsų nuomonė - ar reikia abiejų rūšių būrimų, gal užtektų tik kurios vienos?

(( Taigi, kiekvienas pateikite tik po VIENĄ, KITŲ DAR NEMINĖTĄ Ateities Būrimo metodą. Jei nebepakaks žinių, tam, kad nesikartotumėt, galit net sukurti būrimą (tada reiktų ir keliais sakiniais papasakoti eigą). Antro klausimo nuomonė - mažiausiai trijų sakinių.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 330
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Mayra viena iš pirmųjų įžengė į klasę. Iškart įęjus į akis krenta blyškiai orandžinės sienos ir orandžiniai foteliukai. Mayra klestelėjo į vieną viduryje ir užsimerkė. Mokytoja jai iškart patiko. Nors buvo svetimšalė, atrodė miela ir draugiška, tokia, kokią sutikęs gatvėje tikrai pasisveikintum. Mayra užsimerkė ir atsipalaidavo. Ją nuo pat mažens domino ateities būrimas. Ji namuose turėjo krištolinį rutulį ir Taro kortas, kuriomis mokėjo burti. Jos motina žiobarų pasaulyje buvo žinoma kaip būrėja Taro kortomis, tad dažnai žmonės užeidavo pas ją klausti įvairių dalykų. Kai susirinko daug mokinių ir prasidėjo šurmulys, Mayra atsimerkė ir apsidairė dar kartą.
Pamokai prasodėjus ir mokytojai uždavus klausimą, Mayra buvo viena iš pirmųjų pakėlusių ranką.
-Vienas iš senųjų būrimo būdų yra Taro kortos, kuriomis būrė net XIVa., todėl manau, kad šis būrimas jau yra laiko patikrintas, nes jeigu jis neveiktų, žmonės juo nesinaudotų. Taip pat gebėjimas išskaityti tikrąją Taro kortų reikšmę yra labai retas, nes retai kuris nors žmogus pirmą kartą pamatęs Taro kortas žino įskaito jų reikšmes. Taip pat, manau, kad reikia abiejų rūšių būrimų, bet naujieji būrimai labiau tinka greitiems, paviršutiniškiems klausimams, o norint tikrai įsigilinti į klausimą, reikėtų naudoti senuosius būrimus, nes šie ne tik yra laiko patikrinti, bet yra išsamesni,-drąsiai tarė ji.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • V kursas
 • *
 • 211
 • Taškai: 50
 • Lytis: Vyras
 • Beprotiškiausius sapnus paversti realybe - toks turi būti tikslas.
   Marcus'as nedrąsiai įžengė į kabinetą likus maždaug pusei minutės iki skambučio. Ryte jautėsi gerokai apsimiegojęs - tiesą sakant, po vasaros buvo gana sudėtinga grįžti į Hogvartso tvarką ir laiką.  Tačiau miegai išsilakstė, išgirdus vyresniuosius kalbant apie Ateities Būrimo pamoką. ,,Cessiondi grįžo, ta indė..." - kalbėjo kažkoks penktakursis. ,,Ta indė?" - nustebęs pasitikslino jo draugas. Ir pirmasis atsakė į tai trumpu galvos linktelėjimu ir pašaipia šypsenėle. Antrakursiam grifiukui buvo įdomūs kitataučiai žmonės, jų matyti jam tekdavo retai. Todėl ir žygiuojant į minėtą pamoką visi snauduliai išsilakstė.
   Berniuką mažumėlę nustebino oranžinės klasės sienos, kurios patraukė akį pirmiausia. Nustebino ir foteliai, išdėlioti pasieniui. Gal ir visai smagu sėdėti minkščiau, negu kitur, nors visgi taip įsipatoginus galima ir greičiau užmigti. O tada Sarcasmison'as išvydo ir profesorę Khanną. Kai ji prisistatė, berniukas suskubo kilstelėti ranką, kad tik jo minties kas nors nenugvelbtų:
   - Bene žymiausias senojo būrimo pavyzdys, mano manymu, yra krištolinis rutulys, nes tik gabūs žmonės jame gali kažką matyti per rūką, ar įžvelgti tam tikras formas... - tarė antrakursis. - Jis žinomas jau nuo ankstyvųjų viduramžių, vaizduojamas paveiksluose ir aprašomas burtininkų dienoraščiuose. O dėl rūšių, tai, mano nuomone, reikalingos yra abi. Kad ir talentingi Ateities būrimui, ir negabūs jam galėtų ateitį išsiburti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
VIki įžengė į savo purmąją ateities burimo pamoka šiais mokslo metais. Įėjusi į klasę buvo maloniai nustebinta, kad čia mokytojauja tikrai ne britė, o indė. Vikiai tai patiko jai visada atrodė įdomus kitos tautos žmonės.
Prasidėjus pamokai Viki pasigedo kasdieninių ateities burimo kabineto smilkalų kvapo, jis jai labai patikdavo, būdavo nekasdienis ir taip išsiskirdavo iš kitų kabinetų ir pamokų.
Uždavus mokytojai klausima Viki kantriai klausė bendraklasių atsakymų ir galiausiai prabilo pati, prisiminusi vieną iš jai labiausiai patikusiu skaitytu burimų.
-Hmmm.. - prinkštelėjo- senas ir man įdomiausiai pasirodes įdomiausias burimas buvo iš delno. Būrėja ar būrėjas žmonėms skaitydavo ir aišku ir dabar skaito iš delnų, taip galėdavo pasakyti žmogaus ateitį ir net įžvelgti praeitį. Šiam būrimui reikdavo būti labai daug apsiskaičiusiam ir iš
silavinusiam.
Mano mano manymu būrimu reikia  ir paprastesnių ir sunkesnių, nes sudėtingesniais kaip jus ir minėjote galima pamatyti kas iš tiesų yra gabus, o kas ne. Paprastesni būrimai yra manau tik pradžiamoksliams. Tie kurie dar tik pradeda mokintis šio meno, o vėliau, kai yra pramokstamas paprastesni eiti link sudėtingesnių, painesnių.
Baigusi kalbėti nusišypsojo.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 350
 • Lytis: Moteris
 • A thousand times I've seen this road
Įdomu buvo pamatyti profesorę, kilusią iš Indijos. Roana nebuvo smalsuolė, tačiau vis tiek mėgo kažką neįprasto. Kaip ir kasdien, varnė paliko koledžui priklausantį bokštą ir nuėjo reikiamu koridoriumi. Pasiekusi ateities būrimo klasę, Eimešvilė užėjo. Mergaitės dėmesį patraukė vyraujanti oranžinė spalva. Tai buvo nemėgstamiausia Miros spalva, bet pakęsti galėjo. Tikėdamasi, kad pamoka nesukels jai tokių pačių emocijų kaip klasėje vyraujanti spalva, atsisėdo ant vieno iš geltonesnio foteliuko. Prasidėjus pamokai, mergaitė kilstelėjo ranką.
- Vienas iš senesnių man žinomų būrimų yra būrimas taro kortomis. Jis paplitęs tiek magų, tiek žiobarų pasauliuose. Pagrįsti jog šis būrimas yra senasis, galiu istoriškais faktais. Šis būrimas žiobarų pasaulyje atsirado 14 amžiuje, magų pasaulyje jis, žinoma, turėtų būti atsiradęs daug anksčiau. Mano manymu, abi rūšys yra savaip svarbios.

((Cessė: už teoriją gavai tik tašką, nes Taro kortos jau buvo paminėtos pirmos mokinės, o į antrą klausimą atsakei tik vienu sakiniu ir nepaaiškinai kodėl taip manai))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
Loading

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

 • IV kursas
 • *
 • 46
 • Taškai:
 • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Apsiniaukęs ir darganotas pavasario rytas pažadino vis dar miegantį Grinčą, ir sapnuojantį įvairius mistinius ir nuotykių kupinus sapnus. Grinčas  buvo nusiminęs tą rytą ir liūdnas: rytą jis pradėjo ramiu atsikėlimu ir lėtu tipenimu link savos spintelės, esančios netoli jojo lovos. Apsirengęs senąjį apdriskusį švarkelį ir nuspardytus rudus aulinius batus, su nevienodais raišteliais, Drakundukas išskubėjo susirasti kažko valgomo ir prisikrauti savąją kuprinę daug skanėstų. Didžiojoje salėje Grinčas prisiėmė daugybę skanumynų: keksiukų, torto gabaliuko, keletą kepsnių, ir daug sausainių. Viską susidėjęs į kuprinę pirmakursis taip pat stengėsi nepamiršti pamėgto senojo kompoto, kurį be galo mėgo. Tada netrukus išskubėjo į pamoką. Įdomu kas yra ateities būrimas..ar mokytoja bus gera? O gal leis nukeliauti į maisto šalį ir turėti daug valgyti.. Spėliojo tyliai Drakundukas ir netrukus nedrąsiai, bet labai atsargiai atidarė klasės duris. Pirmasis berniuko žvilgsnis nuklydo į langus, o vėliau į mokytoją, kuri Grinčui neatrodė baugi, tačiau berniukas vis vien jautėsi nedrąsiai ir be galo smalsiai:
- Laba dieną, mokytoja! - pasisveikinęs per daug garsiai antrakursis suskubo atsisėsti į antrąjį suolą ir netrukus išsikrovė iš kuprinės visą turtą: be maisto ir atsigerti kompoto, pasipylė daugybė pieštukų, knygų, sąsiuvinių, žadintuvas, metalinis laikrodėlis, smėlio laikrodis, keletas plunksnų ir nematomi rašalai su žemėlapiu. Įdomu, ką veiksime.. mąstė tyliai Drakundukas ir ėmė dairytis į kitus moksleivius. Tada susinėręs rankas pasidėjo jas ant stalo paviršiaus ir trepsėdamas tyliai batais, klausėsi mokytojos pamokos. Kitaip nei visada Drakundukas jautėsi labai ramus ir šiek tiek pralinksmėjo: klasė jam atrodė jauki, o seni langai tarsi minė senąją šimtmečio paslaptį. Bet šią ramiąją akimirką nutraukė mokytojos pirmieji klausimai ir iš Grinčo veido dingo šypsena: jo veidas persimainė į išsigandusias akis, suglaustus antakius ir paraudusius skruostus. Kas yra seni burtai? Ar jie gali iškviesti maisto dvasią? Nieko nesuprantu..kodėl nelankiau magijos istorijos pamokų?! Per jas turėjo kalbėti apie šiuos dalykus..mano gyvenimas sužlugdytas... sumišęs drakundukas ėmė dairytis į savo bendraklasius: pamatęs, kad daugelis iš jų spėlioja drakundukas sunertas rankas ištiesė alkūnėmis liesdamasis prie stalo paviršiaus, o kojas suglaudė arčiau kėdės įsitempęs ėmė kaupti drąsą ir savo mintis pasakyti garsiai:
- Aš nesu tikras, bet spėju, kad iš senųjų burtų galėtų būti - gėbėjimas ateitį skaityti iš debesų formos - po spėliojimo Grinčas stipriai nusiminė: jis suprato, kad galėjo nusišnekėti, o sukaupta drąsa ėmė nykti tarsi dūmas vėjuotą dieną. Drebančiu balsu ir truputį tylesniu Grinčas stengėsi tęsti atsakymą:
- Šiuos burtus laikau senaisiais, nes manau, kad jie reikalauja ne vien magijos žinių, bet ir dvasinių jėgų, išminties, nes tai labai atsakingas dalykas: reikia įsižiūrėti į kiekvieną debesėlio linkį, formą, tamsumą. Pastebėti dalykus, kurių negalėtų pastebėti paprasti burtininkai, pavyzdžiui, kiek debesėlis turi nelygumų arba išlinkimų iš formos. Ir pagal tai nuspręsti už kiek dienų gali išsipildyti manoma pranašystė, - Drakundukas ėmė jausti vis didėjantį nerimą su kiekvienu sakiniu, -  kiekviena spalva debesėlių tą dieną gali nupasakoti, kokios kliūtys laukia šiandieną. O užėjęs didelis gilus debesys pranašauja, koks įvykis laukia ne šiandien, tačiau ateityje. Pats būrimas iš debesų atėjęs nuo antikos laikų: pirmieji šį būrimą bandė romėnai prieš Kristų tryliktam amžiuje. Tačiau dabarty labai stipriai sunykęs šis būrimas, nes tam reikia daugybės metų. Persigandęs dėl savo neišmanymo Drakundukas norėjo pabėgti iš klasės ir daugiau nebeeiti į pamokas, pritilusiu ir dusliu balsu berniukas stengėsi pabaigti atsakymą:
- Manau, kad reikėtų abiejų rūšių būrimų: abiejų rūšių būrimai leistų išlikti lygybei tarp burtininkų, nes visi nusipelno prisiliesti prie magijos, oo jei liktų tik vienas būrimas, tada silpnieji nebeturėtų galimybės mokytis, o stipresniesiems nebeliktų iššūkių magijos pasaulyje. Daugiau gyvenime nebeeisiu į pamokas! Aš žlugęs žmogus..kodėl mokytoja taip piktai žiūri į mane..kodėl aš čia esu? visas drebantis ir pilnas streso Grinčas nusprendė užvalgyti kažką: tarp savo šiūkšlinėlio, esančio ant stalo, įvairių daiktų susirado rudos spalvos sausainį ir netrukus ėmė skaniai jį kramsnoti. niam..niam skanu..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Grinčas Drakundukas »
niam niam niam

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
 Kad ir kaip bebūtų gaila, vasaros atostogos jau baigėsi, o krintantys margi medžių lapai asocijavosi su kiek kitokiais lapais, kurie buvo ne tokie spalvoti ir nuklodavo ne žemę, o stalus ar net grindis. Miegas dar niekam nepakenkė, tinginystė taip pat. Ar bent taip buvo įsitikinusi Emillia, eidama į ateities būrimo pamoką. Tinginiavimo dienos nebuvo išimtis, ir Emillia lėtai, vilkdama koją už kojos kėblino į kabinetą, kur buvo įsitikinusi, kad nuo nesąmonių kuriuos jinai turės klausytis, sugebės užmigti. Tačiau, vos pravėrusi kabineto duris, mergina liko nustebinta. Visa atmosfera buvo kiek neįprasta klastūnyno mokinei.
 Labiausiai į akis krito oranžinės klasės sienos. Nors foteliai irgi buvo verti dėmesio. Gal Emillia buvo  kiek senamadiška, bet visa tai, klastuolei nebuvo prie širdies. Viskas turi būti įprasta. Mediniai suolai ir kėdės, ir neutralių spalvų sienos. Bet išvydus profesorę Cessiondi, mergina pakeitė nuomonę. Kai ji prisistatė, Emillia susiruošė atsakyti į "tradicinį" klausimą, kuris visada užduodamas prieš teoriją arba praktiką.
- Kaip žinau, senovėje būrė su runomis. Taip ir žiobarų, taip ir tarp burtininkų šis būrimo metodas yra labai paplitęs, - pareiškė mergina. Įkvėpė oro ir toliau pratęsė, - Runos tai senovės keltų rašmenys ir magiški ženklai. Su kuriais buria ir padeda išanalizuoti dabartį ir apmąstyti tolimesnę įvykių eigą. Na, tiek apie juos ir žinau, - iškvėpė ir nutilo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Emillia DiLaurentis »

*

xilytrash

Vishali žiūrėjo pro langą į krintančias pavienes snaiges, ir klausėsi profesorės, bei kitų mokinių. Pati profesorė jai labai patiko. Ji pati bandė domėtis indų kultūra, bet žinias pagilinti reikia pačio žmogaus iš ten. O šioji profesorė buvo puikiai matoma kaip iš Indijos. Po pamokos būtinai reikės su ja pakalbėti apie indus ir jų kultūrą. Mažoji varnė negalėjo nustygti vietoje. Bet, nuvijusi tokias mintis, susitelkė į pamoką. Profesorės prašymas buvo papasakoti apie ateities būrimo būdus. Vishali atidžiai klausėsi kitų mokinių nuomonių, ir vis keitė savo nuomonę mintyse. Kai mokiniai pamažu nutilo, ji apsilaižė lūpas, ir tiesiai atsisėdusi orandžiniame fotelyje pakėlė savo ranką aukštai, kad matytūsi. Pamačiusi, kad gavo šiek tiek dėmesio, ji prabilo:
 -Numerologija. Tai vienas iš ateities būrimo būdų, tik nėra dar labai išpopuliarėjęs. Numerologija - tai teorija apie mistinį skaičių ir žmonių ryšį. Numerologai, kiekvienam skaitmeniui suteikę simbolinę reikšmę, bando iškoduoti skaičių derinius. Pasitelkusi numerologiją ir iškodavusi savo vardą bei gimimo datą gali gauti naudingos informacijos apie savo karmines skolas, gyvenimo pamokas, iššūkius, netgi žinių, ar mylimas žmogus yra tau skirtasis. Numerologijos pradžia siekia antikos laikus.- mergaitė atsipūtė tiek daug kalbėjusi. Ji patogiau klestelėjo savo foteliukyje, laukdama kitų mokinių nuomonių.

*

Neprisijungęs Nikita Borelič

 • V kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 33
 • Lytis: Moteris
 • Visi prisimena mergaitę su raudonais plaukais.
Apsiniaukęs oras trukdė gerai nuotaikai plisti. Net ryškusis geltonas sesės megztinis nepadėjo. Net ir namų elfų dovana tiktais jai, Cherei Bridon (na tiesa ji pirma pasičiupo) dubenėlis plaktos grietinėlės su braškėmis. Net ir paslaugusis mokinys padėjęs jai pasiekti ateities būrimo kabinetą - ji vis vien buvo paniurusi. Įėjusi į klasę ji vėl pamatė tuos pačius trumpus baltus plaukus o, ne... ne per labiausiai norėdama kontaktuoti su šiuo žmogumi ji nusprendė apsimesti Šere. O ką, juk jos teoriškai identiškos, tiek balsu, tiek išvaizda, abi plaukų spalvą keičia kas dvi savaites, tad ne nuostabu, kad vyresnėlė jau galėjo vėl turėti rudus plaukus. Plius sesės megztinis. Ir net nuotaika negalėtų išsiduoti. Ir te Šventieji padeda, kad varnė nesužinotų, jog šiandien sesei tinginio diena ir Šerė giliausiai miega.Tad lyg Roanos nebūtų ji ėjo ir praėjo ją. Galiausiai atsisėdo ant arčiausiai mokytojos esančio foteliuko ir klausėsi. Gal ir ji gaus bent taškelį?
-Būrimas iš akių. Tai dar Senovės Graikijoje atsiradęs būrimas. - šiek tiek balsas apkimo, - šiam būrimo metodui reikalinga labai didelė patirtis ir dar didesnis profesionalumas. Kai žmogui buria iš akių, būrėjas apkeri žmogų Arple-yem burtažodžiu, kad burtininkas nemirksėtų. Kerai visai neskausmingi ir jo poveikio net nesijaučia, apart to, kad nebesinori mirksėt, bet yra labai sunkūs. Taigi būrėjas įdėmiai stebi akis, kaip atsispindi vaizdas, kokia spalva ir t.t. - įkvėpė, - tuomet ir išsako tikslią ateitį. Jei būrėjas profesionalas - tai bus vienas tiksliausių išbūrimų ir 100% tiksliai atitiks ateitį. - pagalvojo, ar ne perdaug pasakė 'tiksliai' bet dėstė toliau, - na šis būrimas senesnis nes yra vienas sudetingiausių ir tiksliausių, bei atsirado palyginti senokai. Sakyčiau reikia abiejų, nes pasikartosiu, bet jaunesniem būtų pernelyg sunku pradėt nuo senųjų būrimų, o vyresnieji nebenustebins su pirmakursių mokamais būrimais, - baigė savo nuobodžią nuomonę. Kodėl visi taip jos praašo?
feed me tacos and tell me my red hair is pretty

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Pramiegojusi daugumą pamokų, Elė net pakraupo - kaip ji tiek sau leidžia? Stengdamasi kuo greičiau susiruošti, ši kartelį perbraukė šukomis per plaukus, o tada bėgdama nuskuodė į bent jau ateities būrimą. Įdomus gan mokslas. Ilgai netrukus, grifė išvydo ir reikiamas duris, tad net lengviau atsikvėpė - spėjo. Ir tik vos jai prilietus rankeną, nuaidėjo varpas. Mergaitė įslinko į kabinetą ir nežymiai šyptelėjo profesorei, kartu žygiuodama į savo.. hm, suolų čia nebuvo, kas vertė tamsiaplaukę sutrikti, tačiau negaišindama laiko, ji krestelėjo į vieną dar neužimtą fotelį bei patogiau įsitaisė. Tuoj nuskambėjo ir teorinis klausimas, privertęs grifę ilgokai pasukti galvelę. Na, o kol ji dėstė žodžius mintyse, tuoj pasirinktą būrimo būdą aptardavo koks kitas mokinys. Ot velnias.. Ir tai tęsėsi iki tol, kol Barlow pakėlė ranką, neturėdama net menkiausios idėjos.
- Taigi, aš esu girdėjusi apie.. - jau susinervino, jog be reikalo čia stojosi, tačiau tuoj pat merginai šmėstelėjo mintis. - Apie būrimą iš sapnų. Taip, būrimą iš sapnų. Na, kuomet kiekvienam regėtam vaizdiniui ieškomi paaiškinimai ir taip taškai sudėliojami ant i. Man pačiai taip pat tekę pasigilinti į kiek keistesnius savo sapnus, tačiau jų reikšmės arba iki galo nesupratau, arba tai neišsipildė. O senasis šis metodas yra, aišku, dėl to, nes ne vakar gimęs, tačiau naudotas ir mūsų protėvių bei ganėtinai sunkus - kiekvienas regėtas vaizdas gali turėti net kelias reikšmes, tad atsirink, kad gudras, kuri būtent ta, - kiek atsikvėpė, manydama, jog jau viskas, tačiau prisiminė paskutinį klausimą. - Mano nuomone, abi rūšys yra vienodai svarbios. Senoji - tai palikimas ir, be abejo, iš jos vystėsi antroji būrimo rūšis, o šioji kaip minėjote yra patogi ir ne tokia paini. Na, bet čia jau kiekvienas vis kitaip mąsto, -  baigė kalbėti ir vėl įsirangė savo vieton.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 91
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
 Cessiondi klausėsi mokinių atsakymų, bandydama įsiminti kas ką pasakė. O tai jau nebuvo taip lengva, dauguma veidų nematyti, greičiausiai pirmakursiai ar antrakursiai. Tik viena klastuolė lyg kur matyta, tačiau pamokose, rodos, nedalyvavo.
 -Džiugu, kad žinote daug Ateities Būrimų. Panele Wallflower,- kreipėsi į klastuolę, kurios pavardę perskaitė užrašytą ant uniformos.- Šaunus pasakojimas apie Taro kortas, ačiū už nuomonę, keturi taškai. Ponaiti Sarcasmison, puikus pastebėjimas dėl krištolinio rutulio, taip pat keturi taškai. Panelė Viki taip pat gauna keturis taškus, Ameshvillė vieną (žr. komentarą po postu). Ponaitis Drakundukas taip pat keturis, iš tiesų, būrimas iš debesų gan nelengvas dalykas,- vertindama šį mokinį pamatė, kad grifas valgo sausainį, tačiau nedrausmino, nes žinojo, kad šioje klasėje užsisėdėti neteks, tegu pasidžiaugia malonumais.- Į panelės  DiLaurentis sąskaitą vienas taškas, Derleth savo koledžui parneša du taškelius, panelės Bridon ir Barlow - po keturis.
((Kiek pakeičiau antrojo klausimo vertinimo sistemą - atsakęs kaip mano, mokinys gavo vieną tašką, o pasakęs kodėl - ir antrą))
 Apžvelgdama klasėje esančius mokinius Khanna visiems nusišypsojo ir nurijo seiles prieš dėstomos teorijos ir praktikos aiškinimą. Kiek bijojo suklysti, kadangi tai gal būt būtų sutrigdę ir sutrugdę mokiniams gauti taškų.
 - Turbūt ne vieną nudžiuginsiu, nes šiandien būrimas bus ne iš Azijos kraštų, o iš Šiaurės Amerikos, tačiau gan gerai žinomas ir Britanijoje. Paprastai šitaip išsiburti negalėtumėte, nes reikia specialių priemonių, tačiau šiandien keliausime į rūko veidrodžių namus. Jie yra Škotijoje, tad turiu pasirūpinus nešyklę. Manau, kad būtų paprasčiau iš pradžių ten nukeliauti, tada papasakosiu kaip buriame.
 Nuo spintos atskrido Selestė ir atnešė dvi dėžutes. Viena buvo lyg suklijuota, o kita, lyg paprasta pailga dėžutė, kurioje galėtų būti bet kas. Tą dėžutę, kuri buvo lyg iš dviejų dalių, Selė ir Cessė ėmė atsargiai traukti į skirtingas puses, tarp dėžučių nusitiesė baltas siūlas.
 -Visi įsikibkite į siūlą, keliausime,- kai visi bent šiek tiek buvo prisilietę prie siūlo, Khanna taip pat jį paėmė ir liūdnu žvilgsniu, kadangi čia turėjo palikti augintinę, persikėlė į rūko veidrodžių namus.
 -Taigi, kaip matote, yra reikalinga tamsa. Čia kol kas - tik prieblanda, tikrą tamsą pamatysite tik kambariuose, į kuriuos įeisite. Dabar kiekvienas gaunate po žvakę ir ilgų degtukų,- tarė dalindama išvardintas priemones. Va kas buvo toje dėžutėje - ilgi degtukai! O žvakės iš rūko namų sandėlio, juk nesitemsi tonos priemonių.- Žvakė viena, degtukai keli, tad juos naudokite jei tik prireiks. Užėję į kambarį atsistokite prieš veidrodį, užsidekite žvakę ir būtinai atsistokite. Jame matysite save visu ūgiu. Jei tikrai susikaupsite ir nenusuksite žvilgsnio, nepasiduosite aplinkos tamsai, veidrodžio stiklas virs rūku, šis ims sklaidytis. Tik išsisklaidžius rūkui palieskite antrąjį stiklą delnu. Susidarys kokia nors forma, ją įsiminę jokiu būdu neužgesinkite žvakės, atskubėkite, aiškinsimės reikšmę. Šis būrimas senasis, sunku nenukreipti žvilgsnio, tad jei nepasiseks, bandykit dar sykį, nepasiduokit. O dabar sėkmės, tik nedėkokit, nes pabėgs,- profesorė mostelėjo į eilę durų.- Ir taip, kiekvienas eikite pro skirtingas duris.


((Šis būrimas NIEKAM neturi pasisekti iš pirmo karto. Nukreipus žvilgsnį ar mintis viskas iš naujo, bandykit, neturi visiems pasisekti. Šiam darbui bent 2-3 postai, smulkiau aprašykite mintis ir jausmus, nes tai turi daug įtakos būrimui. Sugalvokit ir nesėkmių, juk už įdomų aprašymą galite gauti kaip tik daugiau taškų. Jei kas neaišku - PM. Sėkmės!))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 350
 • Lytis: Moteris
 • A thousand times I've seen this road
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Suraukusi nosytę ir antakius, Roana žvilgtelėjo į Wallflower. Ta klastuolė negi irgi kalbėjo apie taro kortas? Mira buvo nepatenkinta tuo. Kaip ji galėjo neišgirsti, kad jos būrimą jau kažkas kitas pasakė?! Nejaugi apkurto? O gal Wallflower užbūrė visus taip, kad tik profesorė Khanna girdėtų? Visgi pati Eimešvilė nebuvo klastuolė, tad gyliai įkvėpusi pasistengė nusiraminti. Bet žinojo viena - niekada gyvenime nepasitikės Mayra Wallflower.
Už prakeiktą "kopijavimą" uždirbo tik tašką Varno Nagui. Geriau būtų nutylėjusi, dabar nebūtų gėda sėdėti šioje klasėje ir klausytis praktikos užduoties. Išklausiusi užduotį, pati pirma nubėgo prie siūlo ir griebėsi už jo. Savaime aišku persikėlus vėl išklausė užduotį ir it akis išdegusi, pasigriebė žvakę, degtukus ir nubėgo į vieną iš kambarių. Norėjo kuo greičiau dingti kitiems iš akiračio.
Loading

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 330
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Mayra jautėsi puikiai, kad uždirbo Klastūnynui net! keturis! taškus! O ta varnė, kuri neišgirdo, kad ji jau pasakė apie Taro kortas turėtų džiaugtis gavusi bent vieną tašką. Užtat reikia klausytis ką sako kiti. Mayra šyptelėjo ir tingiai atsistojusi nukulniavo prie virvės. Vos ją palietusi, atsidūrė veidrodžių salėje. Buvo prieblanda, tad Mayra kliovėsi savo klausa, kad surastų mokytoją. Niekas nežinojo, bet veidrodžiai buvo jos silpnybė ir turbūt vienintelė tokia. Juose ji atrodė stora. Nerimo užklupta klastūnė beveik praleido praktinę užduotį, bet laiku susigribo ir spėjo suprasti apie ką kalbama. Pasitikinčia savimi eisena Mayra priėjo prie mokytojos ir pasiėmė žvakę bei dėžę degtukų. Jai patiko žvakės ir ugnis, bet veidrodžiai? Ne... Ji nekentė (ir nekentė buvo silpnas žodis tam apibūdinti) savo atvaizdo, todėl net neįsivaizdavo, kaip atliks šią užduotį. Kol Mayra stengėsi neparodyti savo nerimo, kiti mokiniai jau išsiskirstė po salę. Mayra lėtai apsisuko, nuėjo prie nuošalesnio veidrodžio kampe, kur puikiai matėsi, kas už jos dedasi, ir giliai atsiduso. Ji net neįsivaizdavo nuo ko pradėti. Turbūt nuo jos nerimo. Gal yra kokie iliuzijų burtai, kurie mane suplonintų?

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 350
 • Lytis: Moteris
 • A thousand times I've seen this road
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Roročka įėjo į kambarį. Jos akis pasiekė aklina tamsa. Mergaitė buvo įsitikinusi - jei būtų paranojikė, jai būtinai atrodytų jog ji kambaryje ji ne viena. Dabar puikia galėjo suprasti kerėjime ir astronomijoje sutiktą, taip pat ir NIV pamokoje matytą Džesę. Užsidegusi žvakę nuėjo prie veidrodžio. Atsistojo priešais jį ir pamatė savo išvaizdą. Prieblandoje ji dar labiau panašėjo į vaiduoklį. Wallflower labai išblaškė ją, tad buvo sunku susikaupti nenukreipus žvilgsnio. Gyliai įkvėpė, iškvėpė. Šiek tiek nurimo. Žiūrėdama į veidrodį pabandė susikaupti. Žvelgė į veidrodį laukdama rūko. Stiklas pradėjo sklaidytis, virto rūku. Tačiau tuo momentu varnei pasirodė, jog ją kažkas kviečia ir ji atsisuko. Užnugary nieko nebuvo, o ji nutraukė būrimą. Atsiduso, mat iš pirmo karto būrimas "nepavyko". Tačiau savim nenusivylė. „Šis būrimas senasis, sunku nenukreipti žvilgsnio, tad jei nepasiseks, bandykit dar sykį, nepasiduokit.“ pati sau mintyse pasikartojo Cessiondi žodžius.
Loading

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 330
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 pavasaris
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Kaip gerai, kad nešiojuosi ,,Parankų mago burtažodžių žodyną"! Mayra pasidėjo žvakę ir degtukus ant žemės, išsitraukė storą, mažą knygelę ir ėmė joje ieškoti tinkamo burtažodžio. Štai jis! Praestigia. Mergaitė įsidėjo knygelę į krepšelį, pritvirtintą prie diržo, kuris juosė jos tuniką, pasiėmė lazdelę ir sušnabždėjo:
-Praestigia.
Bet nieko neįvyko. Pabandžius dar kartą, jos atvaizdas veidrodyje ėmė keistis ir galiausiai veidrodyje atsispindėjo ji tokia, kokia visada norėjo būti. Ji kurį laiką gėrėjosi savo atvaizdu ir tik netyčia beveik užmynusi ant žvakės prisiminė užduotį. Paėmusi žvakę, ji ją uždegė degtuku ir susikaupė ties savo atvaizdu. Dabar veidrodžiai jai neatrodė tokie grėsmingi, kai juose atsipindėjo tas, ką ji norėjo matyti. Veidrodį užpildė rūkas, bet Mayra pagalvojo apie savo atspindį ir rūkas išnyko. Ką gi, niekam iš pirmo karto nepasisekė.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020