1
4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Rakinti astronomijos kabineto duris merginai buvo gan keista. Neskuosti į pamoką buvo keista. Nebijoti kreivo profesoriaus žvilgsnio, pavėlavus, buvo keista. Viskas buvo keista. Net oras buvo keistas. Smulkūs lietaus lašai, riedantys prastai nuvalyto lango paviršiumi, sutrūkusios pilies sienos, mačiusios kur kas daugiau nei koks paprastas mirtingasis per savo trumpą gyvenimėlį, atmosfera.. Viskas buvo keista. Keista ir pati Ashley, dabar stovinti prie durų ir nežinanti, ką daryti. Bet daryti reikėjo. Sugraibiusi reikiamą raktą, ši atvėrė duris ir išvydo tuščią patalpą. Ten nestovėjo koks visai dar nematytas profesorius. Ne, dabar ji pati ir buvo tas profesorius, kas kaštoninių plaukų savininkę vertė tik dar labiau nervintis. Na ir kas, jog tiek kartų ji viską stebėjo iš mokinio suolo. Tai nė kiek neguodė. Ši naujoji patirtis turėjo būti kažkas nepaprasto. Kas žino, gal ir bus, tačiau dabar reikėjo įsikurti. Nenorėdama per daug išdarkyti gan subtilaus dizaino, jaunoji profesorė tenuvalė nuo suolų per atostogas susikaupusias dulkes. Stebėtina, tačiau tai tikrai pakeitė visą peizažą. Šis atrodė.. Hmm, tvarkingesnis. Kadangi iki pamokos pradžios dar buvo likę kiek laiko, Ashley perėjo per klasę, apžvelgdama kiekvieną patalpėlės milimetrą. Matyt, taip ji stengėsi nusiraminti, kas buvo nepaprastai sunku. Na, bet prieš mokinius teks susiimti. Merginos galvoje sukosi šimtai variantų, kaip pradėti pamoką, ką sakyti, kaip prisistatyti, tačiau galiausiai viskas vėlgi vyks paskutinę minutę, mat susikaupti rudaakei niekaip nepavyko.
Nuaidėjo skambus varpo atodūsis. Vos pasiekęs merginos ausis, šis privertė jos širdį plakti kur kas dažniau, tačiau vos pasirodė pirmasis mokinys, rodės, ta baimė ėmė ir nuslūgo. Stovėdama greta savo stalo, strazdanė šiltai nusišypsodavo kiekvienam atėjusiajam ir stebėdavo, kaip šie išsirenka laisvą vietelę bei sėsteli. Čia pat jai prieš akis išdygdavo valiūkiškoji Ashley, kuri lygiai taip pat darydavo.. Kažkada.
Visiems susirinkus, jaunoji profesorė suprato, jog jau metas.
- Sveiki visi, - vėlgi šyptelėjo. - Sveikinu visus su naujais mokslo metais. Jeigu dar manęs nepažįstate, esu Ashley Tonks ir šiemet jums dėstysiu astronomiją. Tikiuosi gerai sutarsime, - nužvelgė visus, dabar akylai stebinčius kiekvieną jos veiksmą. Tikriausiai. - Na, o dabar metas pradėti pamoką. Kaip jau ir įprasta, pirmenybę teiksiu teoriniam klausimui. Taigi, ką žinote, ką girdėjote ir galite papasakoti apie krintančias žvaigždes?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

 Į astronomijos pamoką Jasmine skubėjo greitu žingsniu, kadangi žinojo, kad pamoką ves buvusi grifė. Patiko jai ši mintis, nes dabar daug pamokų vesdavo profesoriai, kurie kilę iš Varno Nago koledžo. Na, dabar kaip girdėjus, atsirado švilpių, tačiau išėjus iš darbo von Sjuardui jau manė, kad pranyks ir paskutinis profesoriaujantis grifas, tačiau klydo. Klestelėjus į pirmą suolą, prie kurio priėjo klasėje, su šypsena laukė pamokos pradžios, tad nuskambėjus varpui šiek tiek jaudinosi ir už pačią Ashley, atsiprašau, panelę Tonks, kuri kitaip nei kiti profesoriai, ši prisistatė trumpai, o tai penktakursei patiko. Išgirdus klausimą greitai pakėlė ranką ir pradėjo visą monologą, nes visų pirma, nenorėjo nuvilti profesorės, antra - sesuo buvo prikišusi informacijos apie visokius tokius dalykus.
 - Krentančia žvaigžde yra vadinamas meteoras, kuris degdamas ir suteikia tą įspūdingą vaizdą. Meteoras švyti dėl atmosferos, yra įkaitęs, todėl dega, lydosi. Dauguma meteorų sudega dar nepasiekę žemės, atmosferoje, tačiau jei koks nors pasiekia, yra vadinamas meteoritu. Meteoritai būna akmeniniai, geležiniai, arba tarpinis variantas. Didžiausieji meteoritai pridaro daug žalos - palieka kraterius, tačiau mažesnieji yra nepavojingi. Žiobarai sako, kad pamačius krentančią žvaigždę reikai sugalvoti norą ir jis išsipildys.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 687
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Nothing breaks like a heart
Bethany mėgo kartkartėmis atsisėsti ant kėdės, žvelgti pirmyn ir tarsi paskęsti mintyse. Tuomet jos galvoje atsirasdavo visokių keistų, gal net filosofijos lašelį turinčių minčių. Minčių apie tai, kaip bėga laikas, kad vienoks ar kitoks, nesvarbu, jog bereikšmis įvykis jau įvyko ir jis tiesiog išnyko. Tarsi įsirašė į istoriją. Tokių minčių lydima Bethany keliavo iki artimiausios pamokos. It nusikėlusi kažkur kitur, į tolimą pasaulį savo galvoje, bet ir čia pat būdama - Hogvartso pilyje. Taip mergaičiukė ir pasiekė astronomijos kabinetą, su pilna galvele minčių, kurios tikrai nebuvo susijusios su šiuo dalyku. Bent jau teorija sugebėjo padėti iš galvos išmesti pamąstymus apie laiką.
- Krintančios žvaigždės kitaip vaidinimos meteoritais. Daugiausia jų krenta rugpjūčio mėnesį, geriausiai matomi naktiniame danguje, tačiau skrieja ir dienos metu, - kalbėjo nei šiaip, nei taip, - krintančios žvaigždės kartais pasiekia žemės paviršių, nors dažniausiai sudega skriedamos milžinišku greičiu per mūsų planetos erdvę.
Paskutinio fakto, kurį išdėstė, ne itin mokėjo paaiškinti, bet pabandė nors keletu žodžių apie tai užsiminti.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VII kursas
 • *
 • 509
 • Taškai: 95
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Astronomija Stevei visada siejosi su paslaptingumu, tad į šią pamoką mergaitė ėjo su tam tikru smalsumu ir entuziazmu. Ji žinojo, kad pamoką ves buvusi grifiukė, tad tai sukėlė dar didesnį susidomėjimą astronomija. Nors Stevie niekada nemėgo sėdėti su knyga rankose, astronomija buvo kažkuo ypatinga. Pati mergaitė manė, kad ji šį mokslą myli dėl to, kad įgytas žinias galima pritaikyti naktį žiūrint į dangų.
Įėjusi į klasę Stevie atsisėdo į vieną iš pirmųjų suolų ir pradėjo klausytis. Mergaitei patiko bendraklasių atsakymai, tačiau netrukus ir ji pati, pakėlusi ranką ir gavusi mokytojos leidimą, prabilo:
- Krentanti žvaigždė yra visai ne žvaigždė. Tai yra meteoras. Kai jis patenka į atmosferą, prasideda trintis, dėl to jis užsidega ir mes galime matyti jį šviečiantį. Kai meteoras nukrenta ant žemės, jis yra vadinamas meteoritu. Kad būtų lengviau jų nesupainioti, galima atsiminti eilėraštuką: meteoras lekia oru, meteoritas žeme ritas, - užbaigė ji.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Stevie Green »

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Bella Foun

 • III kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
Rytas. Bella šoko iš lovos, nes labai labai laukė šios pamokos. Buvo smagu žinoti, kad profesorė yra buvusi grifų gūžtos mokinė. Mergaitei net spurdėjo širdis. Nieko nelaukusi, ši iššoko iš lovos ir bestrakaliodama traukė į astronomijos bokštą. Pirmakursė vis galvojo, kaip jai seksis pirmoje pamokoje. Tikėkimės, ši nenuvils tėvų ir net pati savęs.
Varpas. Su lig šiuo, Bella pravėrė klasės duris ir kiek atsikvėpė - spėjo. Mokytoja jau laukė pirmųjų savo mokinių, su kuriais taip nekantriai sveikinosi. Ilgai nelūkuriavusi, mergiotė peržengė durų slenkstį. Profesorė šiltai pasisveikino su ja, o vienuolikmetė atsakė tuo pačiu. Radusi sau patinkančią vietą, rudaplaukė atsisėdo. Profesorė laiko nemarinavo ir tuojaus prisistatė bei uždavė pirmąjį klausimą. Net nekėlusi rankos, Bella atsistojo ir drąsiai rėžė jos manymu teisingą atsakymą:
- Dauguma sako, jog pamačius krintančią žvaigždę, reikia tučtuojau sugalvoti norą ir jis išsipildo. Šie objektai man yra labai įdomūs ir norėčiau apie jas sužinoti daugiau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Bella Foun »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Burtininkė
 • ****
 • 278
 • Lytis: Moteris
 • Hilerė praktikantė
Tingiai atsikėlusi varniukė susiruošė į astronomijos pamoką. Pusryčius ir kelias pamokas pramiegoti sugebėjo, o astronomijos ne. Dar nesuskirstė pamokų "mėgstu/nemėgstu", tiesiog buvo keista, jog astronomija vyksta dienos metu. Užsidėjusi violetinės spalvos suknelę ilgomis rankovėmis, pilkaakė iš Varno Nago bokšto nukeliavo prie astronomijos bokšto. Pastebėjusi, jog mokiniai jau renkasi klasėje, pasekė jų pavyzdžiu ir atsisėdo viename iš tolėliau nuo klasės priekio esančių suolų. Nors mokytis jai buvo įdomu, tačiau pirmąją eilę užleido pirmakursiams ir astronomijos fanatikams. Prisiminė jog nepasisveikino su panele Tonks tik tada, kai šioji pradėjo kalbėti. Jau prie to, kad profesoriai bene kasmet keičiasi priprato, tad tiesiog klausėsi buvusios grifės. Puikiai prisimena, jog matė ją praeitais metais koridoriuose dėvinčią Grifų Gūžtos uniformą. Išklausiusi 3 grifių ir Bethany nuomonių, kiek pasibaisėjo paskutiniosios per drąsiai išreikšta nuomone juk ne to prašė profesorė. Pagaliau pati pakėlusi ranką, pradėjo kalbėti ramiai ir išraiškingai:
- Tegaliu pritarti jai, - tarė žvilgtelėjusi į nepažįstamą grifę, - Bethany ir dar vienai grifei, tačiau norėčiau papildyti jų nuomonę. Manau, kad krintančios žvaigždės yra ne tik meteorai. Krintančiomis žvaigždėmis taip pat dažnokai vadinamos ir kometos. - Išsakė savo nuomonę.

*

Neprisijungęs Alisa Bagley

 • III kursas
 • *
 • 26
 • Taškai:
Alisa džiaugėsi, žinodama, jog šiandien ta diena, kurios ši taip nekantriai, bet kartu ir nedrąsiai laukė. Tai buvo ypatinga diena. Šiandien pirmoji astronomijos pamoka. Alisa be galo laukė šios pamokos, kadangi jai taip patiko dangus ir jo kūnai, o žvaigždės.. Žvaigždės ypač. Merginai jau nebebuvo svarbu, kiek laiko iki pamokos, ji tiesiog skubėjo, norėdama viską kuo greičiau sužinoti. Pagaliau grifė pasiekė astronomijos kabineto duris. Giliai įkvėpusi, ji atsidarė duris ir žengė. Mokytoja pasisveikino, o Alisa atsakė tuo pačiu. Iš pradžių profesorė trumpai papasakojo apie save. Pirmametė žinojo, kad mokytoja buvusi grifė, tad jautė jai didžiulę pagarbą. Netrukys mokytoja uždavė klausimą, susijusį su žvaigždėmis ir Alisa atsistojo bei išdėstė savo kiek padrikas mintis:
- Mano manymu, žvaigždė - didelės masės šviečianti dujų sfera. Jos pasirodo naktimis. Kai kurie sako, jog kai išvysti krentančią žvaigždę, būtina sugalvoti norą ir belieka tikėti, jog jis išsipildys.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alisa Bagley »

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

 • IV kursas
 • *
 • 504
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • even dearest blue's not there, though poets would find it
  Velniava! Bandydama nusmaukti žemyn salotinio megztuko rankoves, Vintė skubiai bidzeno astronomijos kabineto link. Galimai šiek tiek vėlavo, mat iki paskutinės minutės stengėsi nuo rankų nuplauti violetinį atspalvį. Veltui. Oda nusispalvino tuomet, kai šį rytą mergaitė sumanė išmaudyti savo katę Ziuzaną, tačiau per klaidą pagriebė ne šampūno, o purpurinių dažų tūbelę. Kito žmogaus, kuriam taip nesisektų, reikėtų neblogai paieškoti. Gerai bent tiek, kad apie savo klaidą suprato dar neužtepusi tyrės ant mylimo sfinkso odos.
  Pasiekusi klasės duris, varniukė lengviau atsipūtė. Spėjo laiku. Mitriai sumurmėjo pasisveikinimą bei nerangiai užsiropštė ant galinio suolo kėdės. Plačiomis akimis stebėjo, atrodo, kiek pasimetusią profesorę, kuri, buvo girdėjusi, čia dėstys pirmus mokslo metus. Vienuolikmetė džiaugėsi, jog ne jai vienai ši patirtis buvo nauja.
  Nervingai trindama riešus, pirmakursė svarstė, ar jai patiks šis mokomasis dalykas. Tėtis buvo astronomas, todėl vylėsi, kad trupinėliai žvaigždžių geno plaukiojo ir jos kraujyje. Apie dangaus kūnus trumpaplaukė mėgo rašyti eilėraščiuose, tačiau dar niekada rimtai jų netyrinėjo. Žinoma, tėtis buvo pasidalinęs menka dalimi primityvios informacijos, tačiau savo dukters vyras niekuomet nevertė užsiimti jo mėgstama veikla, o ši pernelyg ir neprašė. Vintė nesijautė pranašesnė už bendramokslius.
  Visgi, profesorei uždavus klausimą, suprato galinti kai ką papasakoti:
  - Nesigilinsiu į mokslinį krintančios žvaigždės paaiškinimą, mat prieš tai kalbėjusieji jį išdėstė jau kelis kartus. Tenorėčiau pridurti, kad jei burtininkas, išvydęs šį reginį, mikliai sumosuos lazdele bei ištars Maviccionus, žvaigždės turės išpildyti vieną jo norą, jeigu tik jis nepaveiks kito asmens. Pavyzdžiui, žmogus gali užsiprašyti trijų milijonų galeonų, mat tai tik jo reikalas, tačiau pareikalavęs tapti Hogvartso direktoriumi tik iššvaistytų nemokamą troškimą, mat tai tiesiogiai darytų įtaką kitiems, - baigusi trumputį monologą, varniukė nejaukiai atsikrenkštė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vintė Adamson »

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Varpo dūžis- Viki jau klasėje! Vos įžengusi į klasę pastebėjo naująją profesorę dar jauną ir greičiausiai nepatyrusia, maloniai pasisveikinusi atsisėdo į artimiausią suolą, išsitraukė knygas ir stebėjo naująją profesorę.
Profesoriai pradėjus vesti pamoką Viki nuoširdžiai klausėsi mokytojos, viena ranka pasirėmus į suolą, kita padėjo šalia. Mokytojai uždavus klaudimą Viki išklausiusi kelių kitų mokinių nuomonių tarė:
-Krentančios žvaigždės- tai meteoritai pateke į Žemės atmosferą. Daugelis krentančia žvaigždę laiko kaip ir naaa....stebūklu? Visad ją pamatę sugalvoja norą ir tikisi, kad šis įsipildys.
Baigus kalbėti Viki nusišypsojo, jai naujoji profesorė atrodė labai faina, nors dar net neįpusėjo pamoka, bet Viki jautė, kad mokytoja...ypatinga?
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Claudia atkeliavo į astronomijos pamoką. Kaip įprastai pasisveikino su mokytoja ir nužingsniavo į suolą. Tik atsisėdusi susiprato, jog astronomija dėsto nauja mokytoja, dar jauna. Claudia šiektiek net susigėdo pagalvojus, kad nepastebėjo naujosios mokytojos.
Pamokai prasidėjus Claudia neįtin klausė naujosios mokytojos. Tiesa sakant šiandien keista dienai Claudiai. Visai nėra noro mokintis ar kažka daryti, žodžiu Claudia apėmė vaikiška tinginystės. Vietoj to, kad stengtusi atsakyti į ką tik mokytojos užduota klausimą Claudia tik liūdnai, nunarinus galvą kažką paišė sąsvinyje. Bet išgirdusi savo drauge Viki kuri kaip tik kalbėjo pamokoje kilstelėjo galvą. Kaip ir jos galėjau nepastebėti? Vos Vikiai baigus kalbėti Claudia nusiuntė trumpą raštelį Vikiai.
Citata
Labas
Claudia stebėjo kaip Viki reaguos į šį raštelį, svarbiausia, kad Claudia nepasirašė kas rašo.
Claudios žvilgsnis, netikėtai susitiko su mokytojos žvilgsniu. Claudia nepasimetė:
-Krentančios žvaigždės tai įkaitę meteorai, kurie įkaista saulės dėka. O priartėja prie žemės užsidega, iskrenda į mūsų atmosferą. Bekrentant yra puikiai matomi iš žemės. Dažnai kaip ir Viki sakė jie žmonėms atrodo kaip stebūklas, dažnai jie sukryžiuoja pirštus ir sugalvoja norą tikėdamiesi, kad šis išsipildys.

Baigus kalbėti Claudia toliau žvelgė tiesiai mokytojai į akis rimtu žvilgsniu. Tai buvo nelabai smagu, gana įtempta ir Claudiai tai nepatiko, tad ji nukreipė žvilgsnį tiesiai į savo pripaišytą sąsvinį ir užvertė jį, kad niekas nepamatytu, o tada išsitraukė savo astronomijos sąsvinį ir laukė kas bus toliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Claudia Otilia Stephalt »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ashley atidžiai klausėsi visų išdrįsusių pareikšti savo nuomonę. Jaunoji profesorė kiek nudžiugo, matydama tokią gausą mokinių, priklausančių jos buvusiam koledžui. O ir nusivilti, jog atsakinėjusieji neprieis prie šios pamokos temos, neteko.
Regis, pasisakius paskutiniajam, prabilo ir pati kaštonplaukė.
- Taigi, visų atsakymai buvo bemaž teisingi, - pradėjo mergina, nužvelgdama klasę. - Visi atsakinėjusieji pelno po tašką savo koledžui. Na, o antrąjį gauna tie, kurie paminėjo norų pildymą. Jei neklystu, tai bus panelės Amneta, Foun, Bagley, Viki bei Stephalt. Tiesa, panelė Adamson taip pat užsiminė apie troškimų pildymą, tačiau toliau pateikta informacija buvo netiksli. Nepaisant to, vistiek uždirbi antrąjį tašką, - šyptelėjo, tuo pačiu apžiūrėdama, ar ko nors neužmiršo. - Ne visada krintančioms žvaigždėms išsakyti norai būna išpildyti. Ne, jos atsižvelgia į tam tikrus faktorius. Visų pirma, viskas turi būti atlikta laiku. Jei žvaigždė nebus pastebėta laiku arba nespėtas išsakyti noras, aišku, niekas ir neįvyks. Tuomet jau atsižvelgiama į patį troškimą. Čia ir suklydo panelė Adamson, - trumpam atsikvėpė, o tada toliau kalbėjo. - Prašydamas pinigų, brangių daiktų, tik švaistysi laiką. Žvaigždės nereaguoja į materealius norus. Šie turi būti tikri, perpinti su tokiomis pačiomis tikromis emocijomis kaip baimė, kaltė, gėda, meilė ir panašiai. Na, supratote, ką turiu omenyje, - pakėlė nuo savojo stalo šūsnį vokų. - Taigi, o dabar metas praktikai. Kiekvienas, prašau, pasiimkite po vokelį. Atplėšę, nieko ypatingo nerasite. Tai tebus tik popieriaus skiautė su tam tikru burtažodžiu. Grįžę į suolą, nukreipkite lazdelę į rastą žodį ir ištarkite šį. Kadangi kiekvienas bus skirtingas ir nukels jie į vis kitokią vietą. Jūsų užduotis yra patiems išbandyti žvaigždes. Kiekvienoje vietoje galimybė išvysti ją krintančią, bus ne viena, o trys. Na, jeigu netyčia pražiūrėtumėte, sugalvotumėte išbandyti kelis materealius norus ir panašiai. Paminėsiu, jog tai nebus paprasta, žvaigždėta laukymė. Paįvairinimui, ten jūsų gali laukti ir netikėtumai. Neprasitarsiu, kas tai, tačiau, be abejo, galite sutikti ir įvairiausio plauko būtybių ar reiškinių. Bijoti to nereikia, kadangi nesiruošiu jūsų pražudyti. Tik sakau, kad būtumėte pasiruošę. Na, o visi, kuriems nepavyks, bus sugrąžinti klasėn vos nuskambėjus varpui. Jei pasitaikys proga, galite bandyti grįžti ir patys. Nieko tikrai neprarasite. Nebent norą, - šyptelėjo profesorė. - Taigi, visiems sėkmės darbe!
Ashley įdavė kiekvienam po vokelį ir stebėjo, kaip vienas po kito mokiniai tarė duotuosius burtus. Tik čia merginos žvilgsnis užkliuvo už dar vis suole sėdinčios grifės. Tiesa, o Jasmine tai ir palikau.. Ot kvailė.. Susimojusi, jog penktakursei reikia duoti kitokio pobūdžio darbo, jaunoji profesorė teištraukė iš stalčiaus pergamento lakštą, vildamasi, jog Džesė nesupyks dėl tokio jos aplaidumo.
- Labas, - priėjusi prie grifės, stengėsi kuo maloniau pradėti. - Nežinau, ar tau tiks ir patiks, tačiau nieko gero nesugalvoju ir pamaniau, jog galėtum pasidalinti savo mintimis bei pakeverzoti kokį rašinį. Štai, atnešiau ir meteoritų gabaliukų, gal gims kokia idėja, - nusijuokė kaštonplaukė, laukdama teigiamo ar bent jau kuo atsargiau pasiunčiančio komentaro.

Tikiuosi, viskas aišku, o jei ir iškils koks klausimas, nepasidrovėkite bei kreipkitės į asmenines. Darbo atlikimui bent trys įdomūs, kūrybingi post'ai. Stenkitės užbaigti iki 21 dienos. Sėkmės ;)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • III kursas
 • *
 • 224
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Visą teoriją Mayra prasnūduriavo. Kai prabudo, nusivylė, kad nesugebėjo uždirbti savo koledžui taško, Mayra atsisėdo į laisvą vietą. Kai mokytoja parodė vokus, Mayrai sukirbėjo smalsumas. Krentančios žvaigždės. Tikrai nebus nuobodu. Ji viena iš pirmųjų patraukė link mokytojos ir pasiėmė voką. Atplėšusi, viduje ji rado dar nematytą burtažodį, nors realiai kalbant, visi burtažodžiai jai buvo nematyti. Nukreipusi lazdelę į popieriaus skiautę ji ištarė burtažodį, bet neteisingai kirčiavo, tad nieko neįvyko. Dar kartą pabandžius, Mayrai pavyko.
Mayra atmerkė akis tamsoje. Kai jos akys apsiprato su netikėta tamsa, jai išryškėjo madžių siluetai. Mayra gulėjo ant šlapių lapų, ant šaltos žemės. Virš jos buvo neįtikėtinai žvaigždėtas dangus, toks kokio mieste nepamatysi. Atsistojusi, Mayra apsižvalgė aplinkui ir pamatė, kad ant medžių pilna voratinklių. Jos išbandymas bus vorai. Mayra nusipurtė. Šlykštu. Tada ji išgirdo juos. Tylų šiugždėjimą už jos nugaros.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Burtininkė
 • ****
 • 278
 • Lytis: Moteris
 • Hilerė praktikantė
Taškas Varno Nagui? Negi tai ne nuostabu? Atsakai - taškas, atsakai - dar taškas. Tik va kodėl su tokia sistema nedaug kas ir bando atsakyt toptelėjo Miročkai.  Netrukus prasidėjo ir praktika. Ro priėjusi paėmė vokelį sau ir grįžo atgal į vietą. Dar nežinodama, kad šalia sėdinti Jasmine - akla, pagalvojo jog vyresnė mergina pati tuoj pakils ir pasiims voką. Atplėšusi vokelį išsitraukė lapuką ir nukreipė į jį ant stalo gulėjusią savo vynmedžio lazdelę.
- Elemtia Lemiet. - Ištarusi burtažodį laukė kol kas nors įvyks. Supratusi, kad nieko nepavyko perskaitė burtažodį iš naujo ot kvaiša ne Elemtia Lemiet. - Elementia Liemet. - Ištarė vėl. Netrukus pajuto atsirandanti kitoje vietoje. Nežinia ko buvo užsimerkusi, bet atsimerkė. Eimešvilė stovėjo jūros pakrantėje. Liečiama vėjo lengvai pleveno baltaplaukės suknelė. Juodos basutės buvo aplipusios smėliu, smėlis patekęs vidun nemaloniai draskė odą. Nusiavusi batelius varniukė įbrido į jūrą ir išsiplovė batelius sušlapindama suknelę. Niekis, išdžiūs žinojo ji. Išbandyti žvaigždes...Mira pakėlė akis į dangų. Naktinis dangus buvo nusėtas žvaigždėmis. Matėsi pilnatis. Neabejojo - jei čia būtų tikra vieta, norėtų čia pasilikti visam laikui. Prisiminusi apie minėtus netikėtumus išsitraukė lazdelę ir nusprendė apsižvalgyti kartu stebint ir dangų. Atsisukusi pamatė vaizdą, tokį lyg būtų kokiame nors žiobariškame kurorte. Gultai, skėčiai, palmės, takelis vedantis link netoliese esančio aukšto pastato - viešbučio. Šviesos ten nedegė, kas dar sykį įrodė - čia netikras pasaulis.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • III kursas
 • *
 • 224
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • A garlic a day keeps everyone away.
Išsigandusi, Mayra apsisuko ir sušuko :
-Incendio!
Voratinklis už jos užsiliepsnojo ir voras degdamas nukrito ant šlapios žemės ir pavirto pelenų krūvele. Tada Mayrai šovė geniali mintis. Ji paprasčiausiai sudegins aplinkinius medžius, ir šių karštis turėtų atbaidyti kitus vorus. Ji taip ir padarė. Vorai šnypšdami krito ant žemės ir virto pelenų krūvelėmis. Kai baigė deginti voratinklius su vorais, Mayra atsisėdo ant šaltos žemės ir įsistebėjo į dangų. Nuo žaižaruojančių medžių sklindanti šiluma šildė ją ir Mayra galėjo laisvai mėgautis dangaus stebėjimu. Kai pamatė pirmą krintančią žvaigždę, jos pirma mintis, šovusi į galvą buvo motina. Ji norėjo, kad motinai viskas būtų gerai, Mayra nuoširdžiai to tikėjosi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Burtininkė
 • ****
 • 278
 • Lytis: Moteris
 • Hilerė praktikantė
Dar kartą žvilgtelėjusi į dangų suprato, kad turi sugalvoti norą. Atsisėdo ant vieno iš gultų. Ne materialus dalykai, hm? Pasvarsčiusi mergina, suprato jog dabar jai gali išsipildyti 3 norai. Paprašysiu, kad mano šeima neapsimestų, jog jiems rūpiu. O antru noru, antru noru aš paprašysiu grįžti į klasę. Nusprendė pilkaakė ir prisiminė ankstesnius planus. Apžiūrėti vietą. Atsistojusi mostelėjo lazdelę. Dėl viso pikto patikrins.
- Homenum revelio. - Ištarė ir palaukė. Kerai parodė, jog šioje vietoje ji viena. Įsidėjusi lazdelę atgal į kišenėlę, nuėjo viešbučio link. Praeidama kiekvieną metrą pažiūrėdavo į žvaigždėtą dangų. Tačiau pajutusi kažką šlykščiai slidaus šliaužiant jos koja, pažvelgė į apačią ir pamačiusi gyvatę atšoko nusimesdama gyvūną nuo kojos. Greit išsitraukusi lazdelę šūktelėjo.
- Immobulus! Duro! - Lengviau atsiduso kai pamatė, jog gyvatė tapo akmeniu. Nuo šios dienos ji nekęs ir gal net bijos gyvačių. - Aguamenti. Aguamenti. Aguamenti. - Nukreipė lazdelę į koją kelis kartus. Vis dar juto tą šleikštulį ir stengėsi jo atsikratyti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roana Mirabetė Ameshville »

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019