0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Užsisvajojusi Lisetė žvelgė pro langą ir į už jo kieme žaidžiančius saulės spindulius, kurie tik ir kvietė išeiti laukan. Gal ir išeitų, jei ne tik tas pažadas sau mokslo metų pradžioje dėl pamokų lankymo. Kol kas jai sekėsi neprastai, o ir pamokos buvo visai nieko. Pasirodo, gali nemažai sužinoti, jei tik atkulniuoji į pamoką ir nors kiek klausaisi.
Išgirdusi vėl kalbantį profesorių, rausvaplaukė pasuko melsvas akis į jį ir, padėjusi kairę ranką (kita nagais barbeno į stalo paviršių) ant smakro, klausėsi apie kerus ir ką su jais turėtume daryti. Štai ir išgirdo apie tą padarėlį drobiniame maišelyje, kurį prieš tai tiesiog praleido pro akis. Žinojo, kad ne bereikalo padėtas priešais mokinius, tad profesorius Tanseris dar užsimins apie jį, o ir šiaip, saulė klastuolei buvo įdomesnė.
Septyniolikmetės rankos niežte niežtėjo nors sekundei pakutenti tą padarą, o galiausiai, pagalvojusi, kaip puiki būti kirkiru, pirštu švelniai bakstelėjo į jį ir vos vos krustelėjo pirštą. Išgirdusi tylų ir, greičiausiai, skausmingą cyptelėjimą, atitraukė pirštą ir žvilgsniu kone atsiprašė.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Jasmine tyliai klausėsi (negi galima klausytis garsiai?) kaip varnė bando burti. Labiausiai stengėsi į galvą įsikalti burtažodžio skambėjimą, nes jis turėjo turbūt daugiausiai prasmės. Juk ne taip ištartas žodis gali pakeisti sakinio reikšmę, o burtažodis... Na, galėtų kilti įvairių netikėtumų ir tiesą sakant, galimai net Hogvartso nusprogdinimo. Tiesa, turbūt labai jau daug bandyti reiktų, verčiau pats užsimuštum, nei kaip nors pakenktum didingąjai piliai, kuri čia stovi nebe vieną amžių.
 Vos nenuklydus nuo kerėjimo pamokos ir burtažodžio, raganaitė išgirdo lemtingojo žodžio iš Roanos lūpų skambesį ir švilpimą. Kikenimą. Keistą garsą, vienu dviem žodžiu iais. Supratus, kad atėjo josios eilė, giliai įkvėpė ir iškvėpė. Pati mokinė nematė antrakursės, tačiau rodės, ana ją stebi. Ir pati Džes stebėtų aklą žmogų, jei tik matytų, tačiau dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis. Jautė, kaip drėgsta delnai, tačiau išsitraukė lazdelę. Nukreipė ten, kur maždaug turėtų būti maišelis su tuoju paukšteliu, maždaug, nes nenutuokė. Prieš paleisdama kerus atsargiai kita ranka palietė maišelį, atsargiai, kad tik neprisiliestų prie paukščio, kuriam sukeltų skausmą. Keista, ar ne? Jei penktakursė turėtų atvirkštinius jausmus, jos gyvenimas turbūt būtų visiškai kitaip susiklostęs. Būtų buvusi gera. O dabar - laiminga. Ne, nebuvo Jasmine liūdna, tačiau kasdieniniai rūpesčiai ir aklųjų privilegijos irgi buvo nepasakytum, kad malonios.
 Pasitikrinus, ar lazdelė nukreipta ten, kur turėtų būti, o ne į kokį mokinuką, pabandė susikaupti, greičiausiai, nesėkmingai.
 -Parompus,- ištarė burto žodį, panašiai kaip Roana, tačiau gal šiek tiek ne taip. Tyla. Kažkur toliau pasigirdo paukščio švilpiantis kikenimas, bet tikrai ne grifės darbas. O ką manei? Kad iš pirmo karto pavyks? Antra vertus, gal klaida ne toje vietoje?
 -Roana? Ar lazdelę nukreipus esu ten, kur reikia?
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 376
 • Lytis: Moteris
 • Stalkerė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Baigusi savo praktikos darbą, Roana suvokė, kad turėtų padėti šalia sėdinčiai aklai, nors mergaitė ir nebuvo gerietė, tačiau Džesė jai nieko bloga nepadarė, tad kodėl neatlikus bent vieno gero darbo?
Stebėjo, kaip Amneta susiranda maišelį, nukreipia lazdelę ir ištaria burtažodį. Nusprendė nesikišti, kol pati grifė nepaprašys pagalbos. Ilgai laukti neteko. Nepavykus burtams išgirdo penktakursės pagalbos prašymą.
- Tiesa sakant, nevisai. Laikai lazdelę šiek tiek per aukštai. - Pratarė Mirabetė. - Leisk padėsiu. Palietė jos ranką ir šiek tiek nuleido, to turėtų pakakti, kad Jasmine mostelėjusi pataikytų į kirkirus. - Štai. Pabandyk dabar, turėtų pavykti šį kartą. - Tarė ir paleido trejais metais vyresnės merginos ranką bei laukdama pamokos pabaigos paskendo mintyse.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
 Nors mažoji stengėsi į šūktelėjimą sudėti visas savo jėgas ir troškimus pavykti, vis dėlto nieko neatsitiko. Kodėl pasakose visada viskas pavyksta? Štai, Bela iškart pateko į prabangius Pabaigos rūmus, Snieguolę išgelbėjo pirmas pasitaikęs princas, net Šrekui iškart pavyko išgelbėti Fioną! O jai niekada niekas nesiseka. Sutiktų susikeist vietom su bet kuria fėja ar princese. Gal išskyrus Arielę – kad ir koks princas Erikas žavus (iš visų princų Norai jis patiko labiausiai), tačiau negalėtų dėl jo tylėti.
 Pabandė dar kelis sykius, tačiau ir vėl visos pastangos nuėjo šuniui ant uodegos. O Nora labai greitai prarasdavo kantrybę. Tad ir dabar, vos po kelių bandymų, jos kantrybė baigės ir mažoji supyko. Net pati nežinojo, ant ko – savęs ar tų mažų padarėlių, įkalintų tame maišelyje. Piktai sukryžiavo rankas, suraukusi veidelį ir žiopsojo į savąją lazdelę, iš kurios net nebuvo naudos. Jau norėjo pabandyti dar sykį – šįkart jau paskutinį – tačiau, keldama ranką su lazdele, medžio pagaliukas užsikabino už virvutės, kuria buvo surištas maišelis. To pakako, kad mazgas atsinarpliotų, o iš drobės išbėgtų geras pustuzinis mažų didžiaakių padarėlių. Vietomis jų rausvas kūnelis blizgėjo, o blizgučiai visada žavėjo rudaakę. Smalsiai pakėlė vieną padarėlį, tačiau šis iškart įkando jai į pirštuką. Kiti jau spėjo išsibėgiot po klasę.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VII kursas
 • *
 • 503
 • Taškai: 121
 • Lytis: Moteris
 • Nusišnekėjimo meistrė, forumo narkomanė ir nešventas Jėzus
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Kai kažkokia kvaiša atrišo savo maišelį ir aplinkui išsisklaidė debesis smulkių, blizgančių padarėlių, Mayra nenustebo. Visada atsiranda tokių kvaišų, kurie nesugeba atlikti paprastos užduoties. Kai vienas iš padarėlių įsikibo mergaitei į plaukus, ši piktai ji pagriebė, išrovė iš plaukų ir nutrepsėjus prie nelaimėlės, kuri paleido šiuos padarėlius, piktai įgrūdo padarą į maišelį, kartu su savo plaukais. Tai padariusi Mayra pasakė:
-Jeigu nesugebi laikytis paprastų instrukcijų, gal tau ne vieta kerėjimo klasėje?
Tai pasakiusi klastūnė apsisuko ant kulno ir nužingsniavusi į savo vietą atsisėdo po suolu, išsitraukė lazdelę ir pasiruošė gintis nuo blizgių padarėlių, kurie dabar jau siautėjo po visą klasę, kankinami mokinius.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
 Mažoji ir taip supanikavo, išleidusi į laisvę kirkirus, o čia dar kažkokia jai nematyta klastuolė prie jos prilėkė ir išrašė velnių.
 – Jei nesugebi gražiai kalbėti, o tik šauki, tai gal tau ne vieta Hogvartse? – apsimestinai meiliai pasiteiravo nepažįstamosios, šiai dar nespėjus atsigręžti.
 Aišku, Noros akyse jau tvenkėsi ašaros, bet mažoji neleido joms ištrykšti, stipriai suspaudusi kumštukus. Negi ji pati nesupranta, kad pasielgė negerai? Bet ar ji kalta, kad taip silpnai užrištas tas maišelis? Ji gi netyčia.
 B-bet gal profesorius nenorės jos klausytis? Kol dar niekas jos neapskundė, varniukė pripuolė prie garbaniaus.
 – Mokytojau, aš atsiprašau, aš tikrai netyčia, aš nepastebėjau, – atsiprašinėjo pro ašaras, jau spėjusias atsidurti ant jos skruostų.
 Pažvelgė į jaunąjį profesorių plačiai atmerktomis, blizgančiomis akutėmis, nutaisiusi nuskriausto šunyčio veido išraišką ir besistengdama nekreipti dėmesio į klasėje esantį šurmulį, sukeltą jos pačios žioplumo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Nora Kühnemund »
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 376
 • Lytis: Moteris
 • Stalkerė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Eimešvilė nustėro, kai jos plaukus kažkas palietė. Ji niekam ir niekada neleisdavo liesti jos plaukų. Net ir trumpi jie galėdavo taip susivelti, jog įstrigtų ranka, o ką bekalbėt apie plaukus iki čiurnų? Palietusi savo plaukus sugavo 3 kirkirus ir apsižvalgė po klasė. Akimis ieškojo mokinuko, kuris paleido šiuos padarėlius. Stebėdama kas vyksta klasėje, Roana suvokė kodėl profesorius Tanseris sakė neišleisti juos. Net nuo vieno maišelio padariukų buvo chaosas, o ką bekalbėt jei kirkirus paleistų dar kokie 5 mokiniai?
Delnais prispausdama tris mažučius padariukus priėjo prie Noros - varnanagės, kurią ne kartą matė bendrajame kambaryje. Prieš tai matė prie jos prieinant pirmakursę klastuolę ir girdėjo kaip šioji įžeidė nors kursu vyresnę, bet Miročkos vienametę.
- Nora, tiesa? - Pasitikslino jos vardą įgrūsdama kirkirus į maišelį. - Neverk, padėsiu tau. - Pabandė nuraminti jau verkiančią Kühnemund, puolusią prie mokytojo. Kol šioji bandė kalbėtis su Oberonu, antrakursė atrodė labai juokingai bandydama sugauti tuos neklusnius padarėlius. Buvo išsitraukusi lazdelę ir paleidusi užšaldymo kerus, bet nei vienas nepateko į greitai skraidančių kirkirų būrį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Roana Mirabetė Ameshville »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Profesorius vis užmesdavo akį į savo mokinius, nors labiau buvo įnikęs į bereikšmius popiergalius. Permetęs paskutinįjį dokumentą, mestelėjo jį į kitų krūvą, atsistojo ir pradėjo vaikščioti po kabinetą.
Keli mokinukai dirbo porose, o kiti nusprendė nesivarginti ir krapštinėtis su kerais individualiai. Oberonas nusišypsojo, kad jo mokomi burtininkai ir raganaitės yra skirtingi, nedaro to pačio, ką kiti. Kai kurie jau buvo įvykdę šią užduotį, o atsirado tokių, kuriems sekėsi ne taip lengvai ir dar dirbo su naujaisiais kerais.
Jis jau žengė žingsnį link savo darbo stalo, kai netikėtai po visą patalpą pasipylė kelios dešimtys mažų padarėlių, kuriems judant, žėrėdavo jų kūnėliai nuo didelio blizgučių kiekio. Pajautę laisvę, jie labai nudžiugo, tad keli iš jų pradėjo klykti, nes jie laimę jautė priešingai nei mes.
Viena klastuolė, panelė Wallflower, sučiupo kirkirą ir kandžiai tarė jo mokinei Norai, kad galbūt jai ne vieta kerėjimo pamokoje.
Tanseris susiraukė ir, pakėlęs toną, tarė:
-Kaip drįsti taip kalbėti su kitu mokiniu mano pamokoje? Gal kaip tik tau nedera būti kerėjimo pamokoje dėl tavo nuostabiojo liežuviu? - priėjo arčiau panelės Wallflower. - Na, kaip? Smagu, kai kas nors taip tave pačią įžeidžia? Tad pranešu, kad nepakęsiu jokių įžeidimų, patyčių mano pamokoje, supratote visi? - apžvelgė visus mokinius. Pasilenkė prie merginos ir tyliai pašnabždėjo. -Jei tai dar kartą pasikartos, privalėsiu palikti tave po pamokų.
Tada profesorius atsigręžė į panelę Nora. Išklausė, ką ji norėjo pasakyti ir lengvai šyptelėjo.
-Juk visiems pasitaiko tokių nutikimų. Net aš pats esu tokį patyręs. Kartą, labai seniai, mama paprašė, kad atneščiau jos firminio derlingumo ekstrakto. Žinoma, paėmiau jį ir jau buvo besiruošiantis jį atiduoti jai, kai staiga paslydau ir visą ekstraktą išpyliau ant naujojo augalo. Visas skystis susigėrė ir augalas pradėjo nežmonišku greičiu megzti savo vaisius. Vaisius augo tol, kol triukšmingai sprogo ir visas mamos šiltnamis pasidengė melsva mase. Oi buvo smagu, - pasakęs tyliai sukrizeno.
Greitai mostelėjo keliais mostais ir visi išsibarstę padarėliai dingo. Panelės Kühnemund maišelis vėl užsirišo ir pradėjo pildytis kirkirais.
-Na, o dabar visi grįžkime prie darbų.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VII kursas
 • *
 • 503
 • Taškai: 121
 • Lytis: Moteris
 • Nusišnekėjimo meistrė, forumo narkomanė ir nešventas Jėzus
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Mokytojui ją subarus, Mayra net nenustebo. Juk visi nemėgsta Klastūnyno, tad kam gi dar vargti patikti kažkuriam iš profesorių? Ir, aišku, jis puls ginti vargšiukės varniukės. Ir ką gi daugiausiai tas profesorius padarys? Atims taškų? Mes ir taip pačiam gale, nes nieko pas mus nepaskiria. Paliks po pamokų? Vau, tai baisu. Mayra tik pasitaisė plaukus ir pasirėmusi ranka toliau stebėjo klasę. O ypač stebėjo tą nelaimėlę varniukę, kurios visi puolė ginti nuo šios baaisios klastūnės. Gal dėl to, kaip aš elgiuosi mane ir paskyrė į Klastūnyną? Ir mano impulsyvus elgesys niekaip nepadeda pagerinti mūsų koledžo reputacijos. Ha, kaaaip gaila... Klastuolė apsidairė aplink klasę, gal atsiras koks nelaimėlis, kuriam reikės pagalbos, kad taip ji galėtų pasirodyti ne kaip beširdė Klastūnyno pabaisa.

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
 Jasmine tyliai ir bandydama nepratrūkti, nes nežinia dėl ko, gal balso tono, gal šiaip kažkokio įsivaizduojamo dalyko pasirodė, jog Roana elgiasi... Kažkaip nenuošidžiai. Žinoma, turbūt kitaip nebuvo įmanoma padėti, bet lengvas prisilietimas vos nenupurtė. Maždaug jusdama kur yra maišelis su gyviais, vos vėl nepajudino rankos, nes visą susikaupimo atmosferą sužeidė it ietis kažkoks subruzdimas. Deja, dėl ko viskas įvyko, Amneta nesugebėjo suvokti, nepamatys juk kas nutiko. Kiek pyktelėjus, kadangi kiti turėjo daugiau galimybių tiek atlikti užduotį, tiek suvokti kas aplinkui vyksta. Nežinia kodėl, bet tai ypatingai pasijautė per kerėjimo pamoką. Visose kitose pamokoje irgi trūko tų žvitrių žiburiukų, tačiau jie niekaip nenorėdavo sugrįžti. Ir negrįžo. O, kad bent savaitėlę galėtų būti su rega!
 -Parompus,- ištarė, bet dėl to išsiblaškymo spengė tyla. Na, bent jau iš kirkirų maišelio. Ar jūs, durni padarai, kada nors prabilsit, ar ne?! Susinervinus, nes girdėjo, jog varnei pavyko viskas daug greičiau, o už šią yra vyresnė visais trimis kursais. Trimis! Ne kokiu nors vienu, Amneta ne antro ir ne trečio kurso mokinė, turėtų užsikelt aukštesnę kartelę, o čia - nepavyko!
Stipriai sukandusi dantis,
Lyg jaustų traškančias vinis,
Ji mostelėjo lazdele,
Suprato - didi tai jėga.

Skambiai burtažodį pasakė,
Kraują varinėt įsakė,
Sučiulbusius gyvius išgirdo
Ir laimė širdyje sukirbo.
 Vos tik ausis pasiekė tas keistas ir garsus garsas, šį kart nuo pačios penktakursės suolo, kūną užliejo šiluma. Kirkirai dar pasijuokė ir nutilo, tačiau tas aidas ausyse... Jau seniai raganaitė nebuvo jautusi tokio palengvėjimo, džiugesio ir laimės, nenusakomo jausmo. Palengvėjimo... O, kad gyvenime tokių nuostabių akimirkų būtų daugiau! Jei visi tai justų, nebūtų streso, užgulusio šiandieninio žmogaus pečius. Nebūtų rūpesčių, slegiančių it akmenys. Nebūtų liūdinčių žmonių, jų ašarų nuo liūdesio nenuvalytų... Ir žemėj būtų džiaugsmas ir sapnai. Laimingi, juoką sukeliantys prisiminimai... Bet dabar matai - ne taip. Ne taip, nes laimę mes pamirštam, žmonės. Ir perkam ją it brangią prekę aukcione, pasirenkam, tokia ji bus ar ne. Bet mes mielieji, nesuprantam, žmonės, kad mūs dalia bus visad kitokia.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
 Kad jūs įsivaizduomėte Noros džiugesį, kai mokytojas ne tik ant jos nesupyko, bet dar apgynė mažąją varniukę ir papasakojo tokią smagią istoriją! Staiga klasę užplūdo garsus vaikiškas jos juokas, o ji impulsyviai puolė garbaniui ant kaklo, apsikabindama mokytoją.
 Jam sutvarkius jos pridirbtą chaosą (na, bet, pasak Littlefingerio, chaosas – tai kopėčios, tai gal jis nėra toks blogas... ak, ne, prisiminkime, kas jam atsitiko), mažylė galėjo grįžti prie kerėjimo ir galbūt šįsyk jai pavyktų sukelti juoką vabaliukams.
 Ilgai nelaukusi, patraukė link savojo suolo ir garsiai klestelėjo į jį. Atbula ranka nusivalė vis dar drėgnus skruostus, išsipūtė nosį. Paėmusi į ranką savąją lazdelę, nukreipė ją į drobinį maišelį su jame įkalintais blizgučiais.
 – Parompus, – garsiai ištarė.
 Galbūt dėl jos staiga pagerėjusios nuotaikos, galbūt dėl to, kad kirkirai, pajutę laisvę ir pabėgioję, pavargo, bet jos kerai suveikė. Iš maišelio pasigirdo tylutėlis krizenimas, kuris tik garsėjo. Patenkinta savimi varnė atidėjo lazdelę ir paslapčia išsitraukė iš kuprinės savo knygą, kad galėtų vėl džiaugtis paveikslėliais.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai: 3
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Mergaitė žingsniavo link kitos pamokos. Šį kartą, uniformą paliko spintoje. Kaip pati sakė - "Ne uniforminė nuotaika". Viskas būtų ne taip jau blogai ir niekas nekreiptų dėmesio, bet štai per koridorius Torė žygiavo pasidabinusi šviesiai mėlyna pižama ir pūkinėmis šlepetėmis. Žinoma, nepamiršo užsimaukšlinti ir storo megztinio, kuris mokėjo puikiai praskaidrinti rytus.
Torė tylomis įėjo į kabinetą ir atsisėdo beveik pačiame gale. Tame suole jau sėdėjo berniukas, bet mergaitė tikėjosi, kad jis per daug nesupyks. Prasidėjus pamokai, mergaitė atidžiai klausė ir buvo pasiryžusi pateikti teorijos atsakymą, bet šioji tiesiog pasirodė per sunki. Taigi, beliko bandyti įveikti praktiką. Visai nenorėjo dirbti viena, bet aplink nematė nei vienos savo draugės ir teko atsisukti į nepažįstamą suolo draugą.
  - Galbūt nori būti pora?- greitai paklausė,- Beje, aš Torė,- pridūrė ir atidžiau pažvelgusi į berniuką galėjo pasakyti, kad jau buvo jį mačius. Tikriausiai varniukų kambaryje. Viskas būtų buvę gerai, bet tada kita mergaitė paleido užduočiai skirtus padarėlius. Antrakursė varna visiškai persigando, o kirkirai net nesiruošė nurimti. Jų riksmai tiesiog plėšė ausis. Visa laimė, kad kaip tik tuo metu įsikišo profesorius ir klasėje vėl stojo šiek tiek didesnė ramybė.
  - Taip kaip, dirbame kartu?- dar kartą paklausė.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Gabriel Anthony Conte

 • II kursas
 • *
 • 31
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • You bring me home
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Nors Hogvartse buvo dar palyginus neilgai, bet jam puikiai sekėsi rasti reikiamas vietas. Nagi, žinoma, juk jo galvelė beveik viską atsiminė geriau už kitus. Be abejo, Eliotas visada mėgdavo tai priminti aplinkiniams. Ir šį kartą Sinkleris kerėjimo klasę rado gan lengvai ir nieko nelaukęs nupėdino į mėgstamą klasės vietą - jos galą. Kadangi teorijos atsakymo nežinojo, tai net nebandė spėlioti. Jam patiko žinoti, kad yra teisus, o tokie burtažodžiai tikrai nesuteikė užtikrintumo. Žinoma, praktikos darbą jis būtinai atliks. Juk kartais, kad ir kaip nesinori, reikia pasimokyti. Vos ant jo stalo atsirado krepšelis su kirkiru Eliotas iš kuprinės paėmė savo lazdelę. Jau buvo bepradedantis burti, kai klasėje prasidėjo sumaištis. Maži, blizgantys vabzdžiai po klasę lakstė kaip patrakę. Eliotas net nesusigaudė ką daryti. Nepasislėps ir nepagaus. Beliko tik vie as variantas - apsimesti, kad nieko nematai. Eliotas taip ir padarė. Netrukus padarai nurimo. Tikriausiai profesorius juos sugaudė, bet Eliotas nebuvo tikras, nes tuo metu apsimetinėjo besidominčiu stalo lentų nelygumais. Vos sugebėjo grįžti į realybę, kai šalia sėdėjusi mergaitė pareiškė norą bendradarbiauti. Galbūt jam pasivaodeno... ne, nepasivaideno, bet mergaitė pamokoje sėdėjo su pižama. Tikrai kvaištelėjusi. Berniūkštis kilstelėjo antakį ir sarkastiškai šyptelėjo:
  - Būti pora? Ar derėtų skaityti tarp eilučių?- porino,- Bet jau taip nori, tai galime dirbti kartu. Aš Eliotas, jei tau įdomu,- tarė Torei.
Tada jis žvilgtelėjo į maišelį, kuriame tupėjo gyvūnas. Mokytojas kažką minėjo apie kutenimą. Elioto veide pasirodė blogą žadanti šypsena. Jo pirštai priartėjo prie maišelio ir per klasę nuaidėjo šaižus klyksmas. Eliotas nusijuokė. Linksma.
They don't know about us

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai: 3
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
Tas berniukas tikrai nebuvo vienas iš draugiškiausių. Pasipūtėlis. Tą Torė galėjo pamatyti jau dabar. Taigi nustatė dirbtiną koks tu gudrutis veidą ir išklausė kaip jis kabinėjasi prie varnos žodžių. Na, ir tegu. Jei jam linksmiau, tai Torei tikrai ne liūdna. Staiga, antrakursė pamatė berniuko pirštus ir nujautė jų kėslus. Jis pakutens kirkirą! O argi mokytojas nesakė, kad taip nesielgtų?
  - Baik,- susiraukusi pasakė,- taip negal...- nespėjo pasakyti, nes klasėje nuaidėjo šaižus klyksmas. Torė abiem delnais užsidengė ausis. Kuo toliau, tuo berniukas jai labiau nepatiko. Taip ir sėdėjo kol berniukui nusibodo. Tada, vis dar susiraukusi, išrėžė:
  - Jei esi toks, atsiprašant, šiknius, tai aš galiu dirbti ir viena. Ir nemanyk, kad esi labai šmaikštus. Taip elgtis negalima,- skaitė moralą varniukė. Galiausiai, vėl atsisuko į jį,- gerai, kadangi jau įklimpau, tai vis tiek neleisiu praktikos darbui nuplaukti veltui,- dar pridūrė.
Mergaitė nukreipė lazdelę į maišelį ir jau norėjo tarti burtažodį, bet tada vėl pakėlė akis į Eliotą:
  - Jei nori galiu tau padėti. Nagi, pradėk pirmas,- atslūgus pykčiui pratarė.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 223
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
Visai nenusiminusi dėl neteisingo atsakymo, ji ėmėsi praktikos. 
Mažas, visai gražus drobinis maišeliukas labai spurdėjo, labai švilpė. Gal tai dėl nieko, gal dėl to, nes paukščiui taip geriau, bet Šerei tai atrodė baisu ir pagal ją, paukščiui reikėjo laisvės. Tos varganos, prakeiktos paukštiškos laisvės. Nors paukštis ir yra laisvės simbolis... Taigi koks tuzinas paukštukų džiugiai tupėjo nelaisvėje. Švilpei net nespėjus pasiimt lazdelės, jos spalvoti, loko pripurkšti plaukai tapo kažko čiupinėjimi. Maloniai velami. Matyt jos tankūs plaukai tapo tobula nelaisve mažam paukšteliui. Jis ten spurdėjo įklimpęs, net ir mokytojas, rinkdamas išsibarsčiusius paukščius jo nepastebėjo. Lysk... lysk... Ragino mintyse sutverimą. Sparnuotasis laisvės ženklas tik smagiai juokėsi ir blizgino jos kaklą, plaukus. Blizgučiai krito už nugaros, taip nublizgindami visą nugarą. Jai kaip nekeista pradėjo velniškai niežtėti. Nuo kasymosi ir judėjimo blizgučiai išplito po visą kūną. baik... baik blizginti mane... tyliai keikė jį. Kai viskas galiausiai užkniso, ji jėga ištraukė iš plaukų paukštį ir po klasę pasklido mielas juokas. Ji vos vos nesusilaikė paukščio pakutenusi, bet kuo greičiausiai mandagiai atnešė jį varniukei:
-Am... prašau, greičiausiai tavo, - kalbėjo lyg nervinių traukulių veikiama. Gražiai padavė paukštuką ir nusvyravo link savo suolo. Jei ji būtų pažiurėjus į veidrodį, pamatytų su kažkokiu susivėlusiu, iš plaukų sudarytu gumbu plaukuose, visą blizgančią mergaitę.
-Apči! - nuo blizgučių pradėjo čiaudėti. nu gražu... greit su magija susitvarkiusi gumbą ir blizgučius (na beveik. Plaukuose paliko, nes visai įdomiai ir Šerei gražiai atrodė) grįžo prie dar neliesto savo maišelio.

inhale sky. exhale stars