0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 2 metus »
Pasitaisė savo baltus marškinius, kurie vietomis buvo išmarginti juodais gėlių raštais, ir atsirėmė į šaltą kabineto sieną. Akis buvo nukreipęs į atvirą langą ir giliai galvojo apie naujai atėjusius mokslo metus.
-Ech... Pasiilgau šios visos rutinos, savo mokinių ir pilies kvapo. Nejau tapau toks sentimentalus? Na, tikriausiai žmonės keičiasi, - pats tyliai su savimi kalbėjosi Kerėjimo profesorius.
Mestelėjęs atgal savo juodą garbaną, jis giliai į plaučius įkvėpė rudens oro ir atšlijo nuo sienos. Priėjo prie savo stalo ir pradėjo kuistis po savo popierius, popierėlius, tikėdamasis rasti savo knygelę, kur buvo susirašęs visus šių mokslų metų planus. Žinoma, jos ten nebuvo.
Profesorius pasitraukė nuo stalo ir susiraukė.
-Kur po galais ji prašapo?
Tik spėjo ištarti šiuos žodžius, kai iš už kampo išdygo ponaitis Varis. Ūdra suinkštė, kad Obis atkreiptų į ją dėmesį. Ir ką jūs pasakysit? Varis burnoje laikė jo taip ieškomą knygelę. Mišrūnas pasilenkė ir suėmė knygą už kraštų. Jo draugas nesipriešindamas atleido savo žandikaulius ir nutipeno į savo šiltą, jaukią gūžtą.
Tanseris atsistojo ir atsivertė reikiamą puslapį. Akimis permetė jį ir nustebo.
-Parompus kerai? Tikrai? Kokio velnio aš juos čia užrašiau? Na, tikriausiai neturiu kitos išeities, kaip vaikams pristatyti jį.

Suėjus visiems mokiniams, Tanseris apžvelgė savo klasę ir žvilgsnį užbaigė, pažvelgdamas į mažus paukštelius, kurie tyliai tupėjo savo atrakintuose narveliuose.
-Sveiki visi. Smagu jus vėl matyti sugrįžusius į Hogvartsą. Tikiuosi, kad atostogas praleidote naudingai. Šiandienos pamoka šiek tiek skirsis nuo visų praeitų, nes kalba eis apie tokius kerus, kurie keliose šalyse yra net uždrausti, - nurijo seiles. -Tai Parompus kerai. Ar ką nors žinote apie juos? Iškart pasakau, kad burtažodis priklauso kraujo magijos šeimai.

Laukiu jūsų postų iki 03-06. Nebijokite spėti ir suklysti.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

 • IV kursas
 • *
 • 505
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
  Jaudulys netilpo pirmakursės krūtinėje. Negalėjo patikėti, kad atėjo taip ilgai laukta akimirka - tuoj prasidės pirmoji jos pamoka Hogvartse. Raudonais vintažiniais sandalais apautos pėdos lėtai tipeno koridoriumi. Vintė puikiai žinojo, kur reikia keliauti, mat išvakarėse spėjo maršutą suvaikščioti triskart. Dažnai pasiklysdavo, tad, kaip sakoma, atsarga gėdos nedaro. Be to, nesunku ją buvo išblaškyti. Tereikėjo pamatyti kokį dailesnį paveikslą ar originalesnę vietą, ir mergaitė akimirksniu būtų pamiršusi kelionės tikslą. Lieka tik dėkoti, kad šįsyk taip nenutiko.
  Gyrgžt. Tai jos sandalai skleidė šį keistą garsą, mėlynakei besisupant ant pirštų galų. Atėjo truputį per anksti, todėl pasislėpusi už kampo laukė kitų mokinių; buvo nusprendusi jokiu būdu klasėje nepasirodyti pirmoji, mat bijojo būti užkalbinta kerėjimo profesoriaus. Nemėgo nejaukių pokalbių. Pagaliau išvydusi kelias būsimų bendraklasių, į pamoką keliavusių kitu keliu, nugaras, trumpaplaukė pasijudino iš vietos. Metas.
  Žengiant per slenkstį,.. ak, tiesą sakant, tai visai nebuvo taip magiška, kaip atrodydavo varniukės fantazijose! Paukščiai nečiulbėjo, saulė nespindėjo, o dabar jau matomas patalpos vidus visai neatrodė stebuklingai. Kambarys ir tiek. Tikriausiai, mergaitei būtų į naudą išmokti pažeminti savo lūkesčius. Visgi ji dar tikėjosi, kad pati pamoka atpirks tokį nefantastišką sutikimą.
  Prisėdusi kažkur vidurinės eilės gale, Vintė įsispoksojo į profesorių.   Juodomis garbanomis apdovanotas vyras iš pradžių atrodė kiek sutrikęs, tačiau, susirinkus visiems mokiniams, jis greitai tapo oriu bei garbingu. Smalsuolė kažkodėl svarstė, koks jis išties, ar ta garbinga laikysena kartais nėra tik kaukė.
  Hogvartso darbuotojui uždavus klausimą, pirmakursė nė nenutuokė, koks turėtų būti teisingas atsakymas, kalbant atvirai, net nebuvo girdėjusi apie kraujo magiją, bet pabandė spėti:
  - Galbūt šie Pomparus kerai na, e, e, nežinau, verčia kraują bėgti iš visų kūne turimų landų, kol galiausiai uždūsti?
  Žinojo klystanti, tačiau jautėsi gerai bent jau pateikusi galimą variantą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vintė Adamson »

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 168
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
 Mokinukė atsargiai žingsniavo Hogvartso laipteliais ir lygiomis grindimis. Jau daug vandens buvo nutekėję nuo tos nelemtos Helovino nakties, pakeitusios gyvenimą. Ir gal būt visam laikui sugadinusios.
 Iš esmės naujieji mokslo metai daug ko nepakeitė, tiesiog reikėjo stipresnių vadovėlių, mokymas žinojo, kad bus sunkesnis, nes ne už kalnų laukė VML egzaminai. Neįsivaizdavo kaip juos laikys, tačiau ne čia esmė. Juk yra daugybė suaugusių žmonių, mokytojų, kurie greičiausiai tuo pasirūpins.
 Kerėjimo kabinete nejautė jokių didelių pasikeitimų, gal pasikeitė klasės spalva ar suolai, tačiau atmosfera, rodos, išliko tokia pati. Grifė susirado vieną iš suolų, į jį klestelėjo ir pradėjo laukti pamokos. Pasimokius, kad paprastai nueina lėčiau nei kiti ir nenorėdama pavėluoti, dažnai ateidavo anksčiau už kitus mokinius, dar prieš suskambant varpui. Ir niekas nepasikeitė. Labai panašus teorinis klausimas kaip ir kiekvieno Hogvartso darbuotojo, juk dažniausiai užduodama „kas tai yra?“, tik pakeičiant žodžius.
 -Jei kraujo magija kiek susijusi su giminystės ryšiais, o Parompus kerai uždrausti, gal jie naudojami norint atkeršyti? Kaip giminės prakeiksmas - nepatinka vienas žmogus, užkeiki jį, o kartu ir visą jo šeimą ir giminę.
 Anksčiau Jasmine dar jaudindavosi dėl atsakymų, tačiau čia, Hogvartse jau suprato, jog tai yra bereikšmis dalykas. Ar nervinsies, ar ne, nuo to niekas nepriklauso. Vis vien profesorius žino teisingą atsakymą ir būtent tas atsakymas yra teisingas.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Burtininkė
 • ****
 • 224
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Oi tas jausmas čia sugrįžti... nors Švilpė žinojo, kad tas jausmas po daugiausiai 2 savaičių praeis, tad reikia juo džiaugtis. Oras geras, sveikata - taip pat, mintys kol kas nesisuka apie išdaigas sesei, ji jaučiasi gerai. Ir ne, ji ne įsimylėjo. O sugrįžo. Tiesa, šios pamokos labiausiai nelaukė. Visa vasara be magijos, bijojo, kad nesusprogdintų klasės su savo ypač geru bendravimu su lazdele. Ar panašiai. Ir štai - atidarė kabineto duris, ir nematydama slenksčio, užkliuvo už jo. Laimei spėjo įsikabint už durų ir nepargriūti. Lyg nieko nebuvus, net nežiūrėjus į mokytoją pasisveikino ir nutipeno į pamėgtą centrinį suolą. Šio mokytojo ji neperprato. Ir net nesiruošė. Bet galvojo, jog profesorius labai mėgsta gėles. Va ir dabar marškiniai išpuošti jomis, ir plaukai. Įsipatoginusi, ji įsiklausė. Kol susigalvojo, jog kraujo magijos šeima greičiausiai nėra grynakraujai, užtruko.
-Am... sakyčiau... galbūt burtažodis užverda kraują... ir, - nežinojo, kas tiksliai nutinka, tad pasirinko lengviausią atsakymą, - tu tokiu būdu miršti.
Buvo juokinga jaudintis dėl atsakymų vaje... vargšai tie... nors Šerė žinojo, jog greičiausiai jis bus neteisingas, bet gi kai kurie profesoriai duoda taškus už orginalumą.

inhale sky. exhale stars

*

kablelis

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Užsižiūrėjusi į paveikslą, kuriame skraidė pulkelis paukščių, Stevie nepastebėjo aukštos panelės ir į ją atsitrenkė.
- Atsiprašau, - skubiai sumurmėjo ir smuko į klasę. Netrukus prasidėjo pamoka ir mokytojas uždavė klausimą. Stevie, žinoma, neskubėjo atsakyti į klausimą, bet netrukus suprato, kad ji turi gerokai kitokią nuomonę negu jos klasės draugės. Tad netrukus mergaitė įsidrąsino pakelti ranką ir pasakyti:
- Nors parompus kerai kai kuriose šalyse uždrausti, kažkodėl nemanau, kad jie yra skirti žudymui ar kankinimams. Galbūt jie pakeičia kraujo spalvą? Tačiau tada negaliu paaiškinti, kodėl jie turėtų būti uždrausti...
Stevie staiga sutrikusi nutilo ir jautėsi taip, tarsi visi klasėje sėdėję mokiniai sužiuro į ją.

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Pagaliau! Prasidėjo dar vieni nauji mokslo metai Hogvartse. Tai antrieji metai Vikiai ir štai pirmoji jos šių metų pamoka- Kerėjimas! Vos išaušus šiai dienai Viki nekantravo pradėti savo antrąjį kursą mokykloje.
Atėjus laikui Viki su kitais mokiniais įžengė į kabinetą. Viki trumpam stabtelėjo ir giliai visus plaučius įkvėpė gerai pažįstamo ir neužmirštamo kabineto kvapo sumišusio su mokyklos kvapais. Viki atsisėdo ties klasės viduriu, išsiėmė knygas ir besišypsanti žvelgė klasę. Oficialiai prasidėjus pamokai Viki labai įdėmiai klausėsi mokytojo, šiais metais ji norėjo būti labai stropia mokinę ir nepraleisti nei vieno žodelio. Tačiau mokytojui paklausus kas yra Porompus kerai Viki tylėjo kaip kapas. Po atostogų ji nebuvo labai gerai pasikartojusi kerėjimo. Dabar jautėsi nevykėlė. Šypsena išblėso, tačiau ji įdėmiai klausė kitų mokinių atsakymų ir sėmėsi informacija, žinoma kartu laukė ir mokytojo aiškinimų.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Antrieji metai Hogvartse- šiai jaunai mergaitiai, bežigiuojančiai į kerėjimo kabinetą.
Claudia pati pirma žengė į klasę, maloniai pasisveikinusi su mokytoju išsirinko labiausiai traukiantį suolą, iššiėmė knygas ir laukė pamokos, stebėjo kitus bendraklasius.
Pamokai prasidėjus ir mokytojui paklausus Claudia susimąstė, poto dar išklausiusi keleto mokinių atsakymų tarė:
-Man Porompus kerai nėra žinomi, tačiau kai paminėjote kad tai priklauso kraujo magijos šeimai, tada man kilo mintis, kad gal būt tai tiesiog kraujo varinėjimo kerai? Na...žinote aukai kankinti bebrotiškai greitai vsrinėti kraują joje...kažkas panašaus. Nesu dėl viso to tikra.
Claudia išties nebuvo tikra dėl šito, viska ką ji pasakė buvo jos spėjimas.

+2
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Oberonas Tanseris »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Roana pasišokinėdama ėjo į Kerėjimo pamoką, buvo džiugu jog iš 10-ies profesorių pasiliko du pažįstami, kerėjimo profesorius ponas Tanseris ir magijos istorijos dėstytoja panelė von Peach. Iš Varno Nago bokšto nulipusi į reikiamą aukštą priėjo kerėjimo klasę. Puikiai iki šiol prisiminė savo šokiruotą mimiką, pamačius jog Oberonas visai ne žmogus, tiksliau pusiau žmogus, pusiau kalnų elfas. Įdomu, šiandien bus paslėpęs ragus ar nebe? pasvarstė Mirabetė. Įėjusi į klasę pasisveikino su profesoriumi, į jo ševeliūrą pakeliui pamiršo, kad reiktų atkreipti dėmesį. Tiesiog atsisėdo prie grifės, jau matytos astronomijos kabinete. Tikėdamasi jog nesuklydo žvilgtelėjo į vyresniąją merginą ir tarė.
- Labas, Jasmine tiesa? Ne prieš jei atsisėsiu čia? Aš Roana iš Varno Nago. Antrakursė. - Leptelėjo ir pastebėjusi, kad Jasmine nežymiai linktelėjo, suprato tai kaip leidimą. O netrukus ir pamoka prasidėjo, tad persėst per vėlu.
- Galbūt parompus burtažodis yra kraujo valdymo kerai, sukurti viduramžiais ir uždrausti dėl piktnaudžiavimo jais? - Pasakė savo versiją, juk už blogą atsakymą negaus su lazda per sprandą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Profesorius, tyliai stovėdamas prie sienos, klausėsi savo mokinukų, tikėdamasis, kad nors vienas žinos atsakymą. Besiklausydamas jis pradėjo čiupinėti savo raktikaulį. Tai jis darydavo, kai neturėdavo kur dėti rankų. Akys lakstė tai prie vieno, tai prie kito mokinio, kol galiausiai išgirdo iš dalies teisingą atsakymą. Akys sublizgėjo, bet jis vis dar tylėjo. Norėjo išgirsti, ką pasakys likę mokiniai.
Galiausiai jis atšlijo nuo sienos ir pasitaisė savo garbanas. Žengė žingsnį prie savo stalo ir nurijo seiles. Pradėjo kalbėti:
-Parompus kerai geba valdyti kraują, tekantį jūsų ar kitų organizmų kraujagyslėmis. Du taškus savo koledžui uždirbo panelės Stephalt ir Ameshville. Naudodami šiuos kerus, mes gebame manipuliuoti kraujo tekėjimo greičiu, kryptimi ir taip toliau. Galime užkirsti kelią kraujui patekti į smegenis pakeisdami jo kryptį. Tokiu atveju organizmui atsitiktų didelė nelaimė. Tikriausiai patys suprantate apie ką aš kalbu. Dėl šios ir kelių priežasčių kerai buvo uždrausti Čilėje, Šiaurės Korėjoje, Azerbaidžane, Gruzijoje.
Giliai įkvėpė ir vėl pradėjo liesti savo raktikaulį.
-Kaip minėjau prieš tai, kerus galima panaudoti ir ant žmogaus, tačiau ši kraujo magija nėra tokia stipri, kad pakenktų mums, mūsų organizmui, taip stipriai kaip paukščių ar gyvūnų.
Mostelėjo lazdele ir prie kiekvieno mokinuko atsirado po mažą drobinį maišelį. Jo viduje kažkas krabždėjo, švilpė.
-Atėjo eilė praktikai. Prieš jūsų nosis yra drobiniai maišeliai. Juose yra maži padarėliai - Kirkirai. Turėsite panaudoti šiuos naujus kerus ant jų. Nebijokite, jie nenukentės. Priešingai. Jūs sukelsite jiems juoką, iškelsite visą linksmybių puotą, - akies kampeliu dirstelėjo į Varį. -Kirkirai pasižymi tuo, kad jų receptoriai yra atvirkšti mūsiškiams. Jei bandysime sukelti jiems skausmą, jie jaus švelnų kutenimą ir pradės garsiai šnypšti, bet jei bandysime juos pakutenti - pradės kriokti lyg skerdžiami. Tad prašau nekutenti jų.
Patraukė savo darbo vietos link ir prisiminęs pridūrė:
-Išgirdę jų garsų švilpimą, suprasite, kad jums pasisekė. Tik neatriškite drobinių krepšelių, nes tada... Čia įsivyraus chaosas, - ir banaliai pridūrė. -Sėkmės darbe.

Reikalauju bent dviejų-trijų postų. Nebūkite visi vundermagai, juk smagiau, kai ne viskas pasiseka. Galite dirbti porose ir individualiai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Ilgai laukti mokytojo komentaro neteko - šis prakalbo iškart po Mirabetės atsakymo. Abejojo, kad bus atsakiusi teisingai. Nors ir priklauso Varno Nagui Roana toli gražu ne itin pritampa čia. Ameshville giminė jau senokai praminta prakeikta tik dėl vieno dalyko - visi, dabar jau suaugę, šeimos atstovai lankė Švilpynės koledžą. Visai neseniai sesuo net papasakojo apie savąjį paskirstymą - esą, jai net nespėjo uždėti paskirstymo kepurės kai šioji garsiai sušuko Švilpynės pavadinimą kuo aš tokia ypatinga, kad paskirstymo kepurė ilgai galvojo ir galiausiai paskyrė mane į Varno Nagą? Mintis išblaškė iš mokytojo lūpų išgirsta pavardė. Jos pavardė. Suraukusi nosyte žvilgtelėjo į mokytoją ir iš tolimesnių jo žodžių suprato, kad neklydo - jis tikrai ją paminėjo dar du taškai varno nagui, šaunu.
- E, hm, Jasmine, gal norėtum dirbti kartu? - baltaplaukė atsisuko į suolo draugę ir atsargiai paklausė.

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 168
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
 Nuo to nutikimo, apvertusio gyvenimą, Jasmine nebeprieštaraudavo ir net kiek šyptelėdavo, kai kas nors pareikšdavo norą atsisėsti prie jos. Dažnai tas gerasis samarietis dar padėdavo atlikti užduotis, kurios tiesą sakant, greičiausiai tik jai būdavo sunkios.
 -Jasmine, penktas kursas, Grifų Gūžta,- trumpai prisistatė, nors greičiausiai pati Roana apie ją visa tai žinojo. Juk grifišką uniformą nuo kito koledžo gebėjo atskirti visi Hogvartso mokiniai, vardas taip pat nebuvo paslaptis, tik žinoma, kursas galėjo kiek klaidinti, tačiau ne čia esmė. Rudaplaukė bandė įsiminti varnės balsą, nes dažniausiai iš jo atpažindavo žmones. Kvapo įvaldžiusi nebuvo, be to, juk jį galima pakeisti. Kvapai keičiasi kaip žmonės, tik daug greičiau... Amneta įsitikinus, kad tikrai nepasivaideno, gal kiek per atsargiai, nei įprastai, atsakė.- Taip, žinoma. Gal galėtum... E... Pradėti pirma?
 Nežinia dėl ko užsikirtusi (juk žinot, būna, pamiršti kokį žodį) mergina vis dėl to ir pati išsitraukė lazdelę, tačiau tikrai nenutaikė į rodos, silpną garsą sukeliantį maišelį, greičiausiai kilusį iš to, kad paukštukas jame judėjo.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 556
 • Lytis: Moteris
 • amžinai pikta
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Mayra įdėmiai stebėjo profesorių ir bandė perprasri jį. Viskas jai čia buvo nauja ir nepažįstama, tad susipažinimas su profesoriais (netgi jeigu tai reiškė nemalonų jų stebėjimą) ją ramino ir neleido nerimui užgriūti kaip bangai. Pasibaigus teorijos aiškinimui, prieš ją atsirado maišelis, kuriame kažkas krebždėjo. Mayra nedrąsiai bakstelėjo maišelį lazdele. Parompus.Įdomūs ir naudingi kerai. Mayra tyliai sukikeno. Bent jau ši pamoka įdomi ir tikrai naudinga.
-Ehem. Gerai,-paskė Mayra sau.-Parooompus!
Nieko neįvyko. Nusivylusi, Mayra atsiduso. Ir ko gi ji tikėjosi? Kad jai, pirmakursei, pavyks iš pirmo karto panaudoti kerus? Cha. Įkvėpusi ir iškvėpusi, Mayra susivaldė ir pabandė darsyk ir darsyk ir darsyk, kol iš nevilties jai norėjosi trankyti galvą į suolą. Ji taip ir padarė, atkreipdama kelių mokinių dėmesį, bet jai tai nerūpėjo. Giliai atsidususi ji nusprendė padaryti pertrauką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
- Pradėti pirma? Žinoma. - Tarė. Gal būtų šyptelėjusi, tačiau jau žinojo, kad šalia sėdinti Amneta to nepamatys. Miročka jau susidariusi įspūdį - grifai draugiškesni už švilpius gal dėl to, kad su jais lengviau bendrauti ir jie nėra kerėplos pamąstė prisimindama Cherę. Roana Cherės nematė astronomijoje, o kerėjimo klasėje mato tik jos seserį. Gal tai ir geriau, kad po to kambario jos nebesimato?
Suprato nuklydusi nuo pamokos(mintimis), tad pasistengė susikaupti ir nukreipė lazdelę į taikinį - drobinį maišelį su kirkirais. - Parompus. - Ištarė, bet lazdelė nė neblykstelėjo. Kaip dažniausiai ir būna, mergaitei nepavyko iš pirmo karto panaudoti kerų. - Parompus. - pabandė vėl ir blykstelėjusi šviesa nuskrido maišelio link. Iš drobinio gaminio pasigirdo į juoką panašus švilpimas.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 556
 • Lytis: Moteris
 • amžinai pikta
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Šį kartą man tikrai pavyks. Mayra privertė save susikaupti ties burtažodžiu, Parompus, Parompus.Kaip skambiai šis burtažodis nusirita nuo liežuvio. Vienas malonumas jį tarti. Mayra pasitaisė savo marškinių apykaklę ir kaklaraištį, atsikrenkštė, giliai įkvėpė ir lėtai iškvėpė ir pasirengusi jau norėjo sakyti burtažodį, kai jos maišelis staiga nutilo. Nustebusi ir susidomėjusi klastūniukė bakstelėjo maišelį lazdele ir iš jo pasigirdo kikenimas. Ji bakstelejo dar kartą, šįkart stipriau ir prisiminė, ką sakė profesorius: jeigu bandysime sukelti jiems skausmą, jie jaus kutenimą, bet jeigu juis pakutensime, jie pradės klykti, kaip skerdžiami. Nusišypsojusi Mayra susikaupė ir mostelėdama lazdele ištarė:
-Parompus!
Ir iš maišelio atsklido linksmas kikenimas, panašus į nežmogišką juoką. Man pavyko! Mayra linksmai nusišypsojo ir apsidairė, stebėdama, kaip sekasi kitiems mokiniams.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
 Vakar močiutė Norai atsiuntė naują knygą, pasakų rinkinį apie undinėles, sniego karalienes ir fėjas. Nora nebuvo didelė knygų mylėtoja, tačiau šitoje buvo tokia gausybė spalvotų piešinių, labai labai gražių, kad ji negalėjo atsispirti jos nuolatiniam vartymui. Nors žadėjo močiutei skaitysianti tik laisvu laiku, tačiau pagunda buvo per didelė ir nusinešė knygą ir į pamokas.
 Visą teorinę pamokos dalį tik tą ir tedarė, kad vartė knygą, pasidėjusi ją sau ant kelių po suolu. Net pasaką ar dvi perskaitė, buvo taip įdomu. Įsijautusi nė nepastebėjo, kaip profesorius jau pradėjo aiškinti pamoką. Susigėdusi užvertė knygą (bet vis dar laikė ją sau ant kojų), pasiruošusi padirbėti. Iš sijono kišenės išsitraukė lazdelę, pasiruošusi ją panaudoti.
 Nenorėjo kenkti gyvūnėliams, net jei jų nematė, tad nuoširdžiai apsidžiaugė sužinojusi, kad jie reaguoja ir jaučia kitaip nei žmonės. Iš laimės net pašoko savo suole, o knyga garsiai nukrito ant  žemės. Dirstelėjo į profesorių. Regis, nepastebėjo. O gal? Kol dar negavo pylos, pasilenkė ir pakėlė knygą, susikišdama ją į kuprinę. Neduok deive mokytojas ją pasiims sau ir pats žiūrės į karalaites.
 Užteks tų svajų, dabar metas dirbti. Nukreipė lazdelę į drobinį maišelį.
 – Parompus! – garsiai sušuko.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!