0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • ****
 • 290
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Cukrinis Kiškutis
« Prieš 3 savaites »
 Cukrinis Kiškutis buvo įsikūręs kažkur Londone, tačiau ne Skersiniame Skersgatvyje, kur buvo dauguma burtininkų parduotuvių. Jei norite tikslumo, Penkiolikos Hipogrifų g. 8 - toks buvo adresas. Pats pastatas buvo didelis, aukštas, nepasakytum, kad gražios pilkos spalvos (bet čia jau dėl skonio nesiginčysi), tačiau Kiškučiui priklausanti siena buvo beveik visa įstiklinta ir sėdint prie vieno iš kelių staliukų galėjai žvilgtelėti į nedidelę, vidurdienį puikiai apšviestą gatvelę, kurios kitoje pusėje dirbo dar kelios parduotuvėlės, vasarą žydėjo pelargonijos ir kitos gėlės gėlynuose, bet visais metų laikais čia karts nuo karto (o ir dažniau, jei būdavo judresnė diena) praeidavo burtininkai ir raganos. Tiesa, ant stiklo buvo priklijuoti keli rausvi, rusvi ir vienas baltas kiškutis, tačiau tai nelabai trugdė matomumui. Rusvame fone, virš stiklo, juodomis raidėmis buvo išraitas Cukrinio Kiškučio pavadinimas, kurį puošė besišypsantis baltas kiškutis, letenėlėje laikantis rausvu kremu ir pabarstukais padabintą keksiuką. Iš išorės dar matės tamsesnio rudo medžio durys, tačiau apie tai turbūt nė neverta pasakoti - visi pastatai juk turi duris. Viduje sienos buvo nudažytos šviesiai rudai, ant vienos iš jų kabėjo juodo kiškučio pavidalo laikrodis. Parduotuvėlė gal ir būtų atrodžiusi labai saldžiai dėl rausvų ir baltų rožių puokštelės ir šalia esančio gan didelio iš cukraus masės padarytos pažibos - kiškučio ant įstiklinto prekystalio, tačiau tamsesnio medžio apvalūs nedideli staliukai ir grakščios kėdės lyg ir nuslopino. Visgi tai buvo skirta visiems, ne tik vaikams.
 Gan nedidukė kavinukė ar parduotuvėlė (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi) tikrai neužsiėmė kokios nors buitinės technikos ar statybinių prekių pardavinėjimu. Vietoj kažkokių magijos prekių čia įsigyti galima buvo... Keksiukų! Ir kitų įvairiausių skanumynų, gabaliuką torto, o šventėms - užsisakyti! Nieko keisto, kad įėjus į šią saldumynais kvepiančią parduotuvėlę iš retai kas išeidavo tuščiomis rankomis ar pilvu. O jei jau atsirasdavo valingų žmonių, jiems būtų galima tiesiog draugiškai nusišypsoti, užslepiant žodžius, kad iš jų valios reiktų pasimokyti.
 Jei Stebuklingąjį Žvėryną vadina gyvūnų margumynu, čia taip pavadinti būtų galima keksiukus. Įvairiausių skonių ir spalvų, su skirtingais skoniais, papuošimais... Žinoma, jei kėtintumėte nusipirkti būtent kokios nors rūšies, kokios nėra pardavime, jums tektų užsisakyti, nes juk negali prikepti įvairių, o paskui išmesti. Tas pats ir su tortais - dažniausiai būdavo kelių rūšių, tačiau norint pilno, apvalaus ar net kelių aukštų torto reik tartis ir derintis papuošimus ir skonį. Meniu, kaip kokioje kavinėje nebuvo, tik ant juodos lentos kreida užrašytos gėrimų kainos, o saldumynų buvo čia šalia prie pat skanėstų. Tik parduotuvėlės šeimininkė su mama turėjo pilną sąrašą, kuris buvo palyginus gan gausus kaip pradžiai.
Keksiukai:
1. Tradicinis Kiškučio keksiukas Tešla mirkyta morkų sultyse, papuoštas kremu ir cukraus masės morkyte - 10stiklių
2. Vyšnaitė Kakavinės tešlos keksiukas, papuoštas grietinėle ir vyšnaite - 9stikliai
3. Šokoladinė vyšnaitė Šokoladinės tešlos keksiukas su vyšnių įdaru ir šokoladiniu kremu - 9stikliai
4. Šokoladinė svajonė Šokolado skonio tešla su šokolado gabaliukais, aplieta balto šokolado glaistu - 9stikliai
5. Vanilė Vanilinio sausainio skonio tešla, su vaniliniu glaistu - 9stikliai
6. Citrininis keksiukas Citrininės tešlos keksiukas su apelsinų cukatais ir lengvučiu žaliųjų citrinų kremu - 9stikliai
7. Ananasiukas Ananaso skonio tešlos ir šokolado gabaliukų keksiukas - 9stikliai
8. Milka Puri tešla, pieniško šokolado įdaras, papuošta violetinės ir baltos spalvų kremu - 9stikliai
9. Karamelė Keksiukas su karameliniu įdaru, karamelės skonio kremu, papuoštas skrudintais žemės riešutais - 9stikliai
10. Braškiniai linkėjimai Braškių skonio keksiukas, viduje cukrinė braškytė su palinkėjimu, puošta grietinėlės kremu, braškių griežinėliais - 11stiklių
11. Saulėtekis Vidutinio sunkumo tešla, kiekvienas jaučia skirtingo įdaro skonį, kuris yra su keliais lašais laimės eliksyro. Papuošta ryškiai geltonu citrininiu glaistu ir cukrine saulute - 1galeonas
12. Šviesus keksiukas Paprastas keksiukas su razinomis - 8stikliai
13. Imbiero draugija Imbierinės tešlos keksiukas papuoštas cukraus pudra ir žvaigždynu - 8stikliai
14. Raudonas aksomas Red velvet skonio keksiukas su švelniu kremu - 9stikliai
15. Miško dvasia Žaliųjų aguonų skonio tešla, kremas su pušų spyglių sirupu, sakų įdaras su lašeliu haliucinacinio eliksyro - penkias minutes jaučiamas miškas - 16stiklių
Pyragai/tortai(kaina nurodyta gabaliuko):
Tiramisu - 1galeonas
Obuolių pyragas - 12stiklių (su ledais - 14stiklių)
Čvilės lapelių pyragas - 1galeonas
Melsvųjų eglių trupininis - 1galeonas
Aguonų pyragas - 13stiklių
Vaisinis - 13stiklių
Biskvitinis Medutis - 11stiklių

 Vieni keksiukai buvo perduodmi iš kartos į kartą (morkų sultyse mirkytas firminis keksiukas), kiti tiesiog žinomi, bet žinoma, buvo tokių, kurių kūrimą įkvėpė sutikti žmonės. Prie įkvėpimo reikia puodelio arbatos ar kavos, tiesa? Juoda juoda lenta, nors verčiau mažutė kopija lentos, kokia būna klasėse, maždaug nuotraukos rėmelio dydžio, su kojele aiškiai matėsi ant virš keksiukų esančio stiklo. Ant tos juodos lentos paprasta mokykline kreida, tik daug dailesniu raštu buvo užrašyti gėrimų pasirinkimai.
Arbata - 4stikliai
Joda espresso kava - 5stikliai
Latte - 6stikliai
Kava su pienu - 5stikliai
Cappussino - 6stikliai
Kakava - 4stikliai (su zefyriukais - 5stikliai)
Pieno kokteilis (braškinis, šokoladinis, mananinis, vanilinis) - 6stikliai

 Žinoma, daug kas tiesiog nepastebėdavo durelių, vedančių į virtuvę, greičiausiai dėl to, kad jos buvo už keksiukų ,,parodos" vietos - įstiklinto prekystalio. Tačiau tai buvo nelabai svarbu, paprastiems burtininkams ir raganoms labiau rūpėti turėjo užrašas ,,Vykdome užsakymus - kreiptis į pardavėją"
 Vienaip ar kitaip, tiek pati Cukrinio Kiškučio kavinukė kartu su pačia Claudie Amneta - jos savininke laukė visų smaližių ir ne tik smaližių, paprastų raganų ir burtininkų, bet būtų įsileidus net patį Magijos Ministrą.
Nebūtinai nauji dalykai neša tik negandas, o seni - gėrį

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

 • II kursas
 • *
 • 13
 • Taškai: 57
 • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Cukrinis Kiškutis
« Atsakymas #1 Prieš 3 savaites »
Buvo pavasariška žiemos diena: saulė švietė ir skatino  merktis berniuko akis iš saldaus ryto miegų. Jam buvo be galo sunku keltis atostogos: jį aptingino ir privertė atsipalaiduoti per daug. Todėl kėlėsi tarsi didelė sunki meška. Atsibudęs ir apsirengęs seną rudą apsitrynusę liemenę, mėlyną striukę, apspardytus batus ir kuklius džinsus,  Drakundukas nusprendė aplankyti seniai nematytą Londoną, kuriame buvo jo pamėgta stebūklų krautuvėlę. Išėjęs iš Hogvarsto mokyklos pilies pirmakursis nepaprastai džiaugėsi ištrūkęs iš mokyklos jam patiko gaivus oras ir saulės spinduliai. Palydėtas draugiško vežimo vežėjo Grinčas atvyksta į Londono miestą. Miestas  pilnas daug moksleivių jų skubančių tėvų ir netgi nepažįstamų berniukui nelabai nepatinka tokia gausa žmonių, todėl stengiasi eiti pakraščiais. Ir štai krautuvėlė blizganti nuo saulės spindulių prieš akis, tačiau Drakunduko nosį patraukia saldžiai skanus kvapas sklindantis iš penkiolikos Hipogrifų gatvės tai nepaprastai sudomina  alkanąjį Grinčą. Jis seka kvapą giedrame danguje sklindantį link nuošalesnės hiprogrifo gatvės. Netrukus  eidamas berniukas atsimuša į parduotuvės duris užsiemęs už nosies ir suraukęs kaktą prisimerkęs Grinčas atidaro jaukios nedidelės parduotuvėlės dureles. Apsičiupinėjęs nosį  Drakundukas apsidairo aplink: krautuvėlė be galo jauki berniukui kurį laiką įsistebeilija į sąrašą keksiukų..vajee kiek daug maistoo ar galėčiau gauti nemokamai... galvoja sau berniukas
niam niam niam

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • ****
 • 290
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Cukrinis Kiškutis
« Atsakymas #2 Prieš 2 savaites »
 Kol atėjo giedra, tačiau kaip taisyklė žvarboka diena, Claudie jau buvo spėjusi iškepti kelias keksiukų partijas. Gal ir buvo mėgstančių pamiegoti žmonių (o taip, jų tikrai buvo!), tačiau buvusi Grifų Gūžtos mokinė jokiu būdu nebūtų įrašyta į tą sąrašą. Na žinoma, nesikeldavo penktą ar ketvirtą ryto, kaip daro bobutės, kurioms beveik nereikia miego, tačiau šešta ryto buvo pats tas.
 Dėliojant dar šiltus šokoladinius keksiukus į jų vietas ir įkvėpus šio svaiginančiai nuostabaus kvapo, tamsiaplaukė pažvelgė pro stiklą į lauką. Po truputėlį tirpstančio snieko šaltis maišėsi su šiltu kavinukės oru ir skaniu kvapu, tad apačioje, prie grindų stiklas buvo šaltas it ledas ir kas blogiausia, drėgnas. Aprasojęs, pasipuošęs lašeliais. Ir tas žiemos šaltis darė blogą įtaką ir pačiai kavinukei.
 Amneta stiklą nuvalė skudurėliu, audinį paslėpė kažkur sandėlyje, kad jo nematytų retai čia užsukantys burtininkai ir raganos. O ko gi jai reikėjo tikėtis? Kad biznį pasidarys? Negi galvojo, kad palikdama darbą Magijos Ministerijoje ką nors išloš? Ten buvo gera vieta. O ji ką padarė?
 Paimdama kitą keksiukų skardą, Amneta atsiduso. Šie buvo su laimės eliksyru. Laimės, kurios taip trūko merginai. Bet žinojo, kad keksiukai daug laimės nesuteiks, tad skanumynai nukeliavo ne į burną, o šalia kitų keksiukų rūšių, ant lygaus paviršiaus. Pasilenkus, nes po prekystaliu padėjo padėklą, ant kurio ką tik buvo keksiukai, mėlynakė iš pradžių pajuto šaltį, tada išgirdo gan tyliai skambtelinčius varpelius, kurie buvo pakabinti prie durų ir pranešdavo apie kiekvieną čionai aeinantį žmogų. Greitai išsitiesusi, jau su šypsena, neapsimestine, o tikra, nes lankytojai tikrai praskaidrindao nuotaiką, pažiūrėjo į atėjusį berniuką, kuriam duotum ne daugiau poros kursų.
 -Sveiki, ko pageidautumėte?- paklausė ir perbraukus per prijuostėlę pabandė išlydinti medžiagoje susidariusią raukšlę.
Nebūtinai nauji dalykai neša tik negandas, o seni - gėrį

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

 • II kursas
 • *
 • 13
 • Taškai: 57
 • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Cukrinis Kiškutis
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
Grinčas tarsi užburtas stovėjo prie keksiukų lentelės, kurioje buvo parašyti visi keksiukų pavadinimai: jie buvo kerintys ir labai skaniai atrodė, todėl berniukas ilgą laiką stovėjo žvilgsnį nukreipęs į keksiukus ir netrukus ėmė sukinėti vieną į kitą riešus, nes pilvas ir galva nepakluso Drakunduko norui išeiti. Iki kol netrukus antrakursis išgirdo mandagų, bet labai netikėtą balsą. Atgavęs mintis ir grįžęs dabartinį pasaulį Drakundukas pamatė pardavėją ir netrukus krūptelėjo: jis ėmė trauktis toliau nuo pardavėjos, nes nežinojo, ką atsakyti, todėl suglaudęs antakius ir išplėtęs akis žiūrėjo į pardavėją ir  nedrįso tarti žodžio: jis be galo bijojo ir jautė didelį nerimą. Negerai išėjo tikriausiai turėjau naktį ateiti, nes pardavėja atrodo užsiėmusi mažumėlę tikriausiai jai sutrugdžiau... tyliai sau galvojo Drakundukas ir nusprendė paklausti, bandydamas pasiteisinti:
- Laba diena, pardavėja,- nedrąsiai truputį tylesniu balsu prakalbo berniukas, - suprantate, esu labai išalkęs, bet aš nežinau, ką valgyti. Pasimetęs antrakursis bandė pasitaisyti:
- Todėl atėjau į jūsų krautuvėlę..ar reikia man prisistatyti? Persigandęs Grinčas nebežinojo, ką daugiau pridurti, todėl liko stovėti, suglaudęs kojas ir truputį palenkęs rankas į priekį vidurį krautuvėlės.
niam niam niam

Ats: Cukrinis Kiškutis
« Atsakymas #4 Prieš 4 dienas »
Blondinė žiūrėjo pro langą. Tiesa sakant Neptūnė nematė kas vyksta už lango, ji buvo paskendusi mintyse. Jautėsi vieniša. Pastaruoju metu vienišumo ji nemėgo labiausiai, tačiau kitokio pasirinkimo neturėjo. Jos darbas buvo tūnoti ministerijos 6 lygyje ir peržiūrinėti įvairius popierius su prašymais teisėtai sunaikinti nešykles, kurias atgabena pelėdos ir panašia veikla. Supratusi, jog jei toliau sėdės šiame nors ir jaukiame, tačiau niūriame kabinete, gali išprotėti. Užsimetusi žieminę mantiją, mat ne už kalnų šalčiai, o pati Neptūnė dėvi rudeninius batelius, džinsus ir ilgarankovius marškinius. Nežinojo yra krautuvėlėje židinys ar ne, tad nusprendusi nerizikuoti vadovė nusileido liftu į vestibiulį, o iš šio telefono būdele pakilo į Londono gatves. Jautė kaip vidinėse mantijos kišenėse patogiai susirango Mera ir Regalas. - Ar ne per maža kišene, Mera? sukikeno Nika. Kaip atsakymą išgirdo piktą katinišką urgztelėjimą - Jau senokai tavęs prašau kišenes paversti magiškomis. sumurmėjo sfinksė - Atleisk, vis pamirštų tai padaryti. Pažadu šiandien namie tai padarysiu pažadėjo ir pažvelgė į aplinką. Gatvėmis vaikščiojo žiobarai, jie net nenutuokė jog telefono būdele, kurią jie turbūt kasdien praeina, yra magiška. Kaip tyčia iš galvos "iškrito" Cukrinio kiškučio adresas. - Penkiolikos Hipogrifų gatvė, 8 namas išgirdo Regalą. Keista, kad tas ežys sugeba tiek daug prisiminti. - Ačiū, Regalai. Padėkoj augintiniui ir nupėdino reikiama kryptim. Lauke vis dar švietė saulė, tačiau rudens šilti orai traukėsi, užleisdami vietą žvarbiems žiemos orams. Džiaugėsi šiandien užsidėjusi ne paprastą apsiaustą, o žieminę mantiją. Neabejotina - būtų sušalusi, o sirgti mėlynakei tikrai nesinorėjo. Netrukus Neptunika pasiekė reikiamą pastatą ir priėjusi rudas duris palenkė rankeną bei užėjo vidun. Pas Claudie jau buvo pirkėjas, tad Eimešvilei beliko stebėti juos ir laukti savo eilės.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017