0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Knygų apie burtus skyrius
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Kai Auris ją sudrausmino, nors ir pakankamai linksmai, tai žinoma, gi jam labai smagu užkrovus man tokią užduotį, Dori apsiramino. Vis dėlto vyresnysis Senkleris buvo teisus - jiedu bibliotekoje, o jei kas išgirs ir pamatys, kad ji šaukia ant profesoriaus?
- Turi kartotis viską iš pagrindų, - tyliau, bet vis tiek besivaipydama atkartojo. - Gal ir gerai pasimokyti iš tų pagrindų savaitę, bet ne beveik pusę metų. Taip galima ir regresuoti! - reiškė nepasitenkinimą.
Kai Auris pasakė, kad tamsiaplaukė gali pasiimti laisvus savaitgalius, ji nustebo.
- Tikrai? - pasitikslino, o balsas nuskambėjo pakankamai džiaugiai. - Bet vis tiek esi nepakenčiamas, - pasakė pagalvojusi apie tai, jog užduotis vis vien apima nepelnytai ilgą laiko tarpą. - Man visiškai nusispjaut, kaip sekasi Hermiui, - atrėžė. - Kas tas berniūkštis man toks, kad turėtų rūpėti? Manau, jau pakankamai gerai mane pažįsti, kad žinotum, jog nesu gerietė atlapaširdė. Tačiau už laisvus savaitgalius, gerai, tavo užduotis bus palengvinta. Guldau galvą, neištversi nei karto neužtraukęs dūmo, ne? Taigi, galėsi ateiti į savo pamoką su suknele. Paskolinsiu, - ironiškai šyptelėjo, paėmė kažkokią storą knygą iš lentynos, metė ją į Aurį ir demonstratyviai išėjo iš bibliotekos.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Knygų apie burtus skyrius
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
- Tavo nuomone kas yra pagrindai Mendel? Tai yra daiktas, iš kurio bus egzaminas. Ir ar tai daug? Mokyti tą vaikį valandą per visą vakarą? Kaip visada eilinį kartą tirštini spalvas. - Auris pabandė įsivaizduoti save pamokoje su suknele. Dar reiktų paieškoti tokios kuri man tiktų. Na ką, bus pretekstas niekada gyvenime neužsirūkyti. Pagalvojo Senkleris.
- Gal tau ir nerūpi tas vaikis. Bet ar nesmagu, kad dėl tavo pastangų kažkas pramoksta kerėti? Vadinasi neblogai išmanai šį dalyką. Taip kad raminkis. - Na kur tau. Dori švystelėjo knygą į senklerį ir tam teko pasilenkti, kad nepataikytų. Knyga nukrito ant žemės ir jis skubiai ją pakėlė, kol nepamatė bibliotekininkė. Kuri jau ir taip į jį keistai žiūrėjo po to karto, kai su dvynukais pirmakursiais iš Grifų Gūžtos žaidė slėpynių pilyje. Mat jie vis paklysdavo. O žaisdami išmoko orientuotis mokykloje. Kartą Auriui jų teko ieškoti bibliotekoje ir bibliotekininkė tai matė.
- Ate Dori. Kitas metimas kokio daikto į mane tau kainuos papildomą valandą mokymo aišku? Taip kad raminkis. - Po galais. Ne gana to, kad per pamokas Elliw svaido į jį paršelius ar savo teleskopus, kurių ji regis turi nesuskaičiuojama galybę. Tai dar ir Mendel sugalvojo pamėtyti knygas. Reikėtų jai kada priminti, kad aš čia dirbu. Galvojo laikydamas tą knygą rankose. Gal rimtai jau metas keisti savo darbo metodiką? Bet kaip būtų nuobodu būti rimtu normaliu mokytoju.
Auris užmetė akį į knygos pavadinimą ir vėl nusišypsojo. Tu matai, kaip tik ta, kurios ieškojau. Ir sekas man kartais.
Jis pasiėmė knygą ir išėjo iš bibliotekos. Tada patraukė į savo kabinetą ruošti atsakymų tai merginai iš Varno Nago.

*

Neprisijungęs Nike Maskvel

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Atėjai į mano profilį, ane? :)
Ats: Knygų apie burtus skyrius
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
Nikė kaip tik įėjo profesoriui Aurui išeinant. Jis labai skubėjo. Profesorius tik prabėgo pro ją net nepažiūrėjąs. Nikei buvo gan keista, nes ji beveik nėra mąčius jo taip skubant. Keista... Pagalvojo ji, bet po to prisiminė, kad jai reikia eiti ieškoti knygos apie burtus. Suradusi reikiamą, jį priėjo prie knygų registracijos, ir ją pasiemė, bet dar neišėjo iš bibliotekos. Atsisėdo prie stalo šalia knygų lentynos ir pradėjo skaityti. Skaitydama ji vis dar jautėsi keistai, bet ir smalsiai. Jai buvo įdomu sužinoti viską, ko ji nežino. Ji buvo taip užsigalvojus į knygą, kad net nepamatė kaip lauke darėsi tamsu. Ji nutarė jau eiti iš bibliotekos, ir pabaigti knyga prieš einant miegoti. Ji taip ir padarė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nike Maskvel »