0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Antroji pamoka visiems kursams
« Prieš 2 metus »
Giliai įkvėpė.
-Gal pagaliau radau tinkamą variantą? Nejau?
Žengė kelis žingsnius atgal ir pažvelgė į savo darbo vietą. Jo darbo stalas buvo apdėliotas įvairiais vazoninias augalais, kurie savaip priminė jo svajonių kampelį - Tsibėją. Čia buvo visko: ir jūržolių, ir kepliarų, ir aginų, ir kraujo rožių, ir mėlynųjų druskažiedžių... Nuo lubų krito tankūs vijokliai, kurie vietomis buvo susipynę. Prie kai kurių vijoklių raizgų buvo pritvirtinti keli paauksuoti paukščių narveliai.
Obis pasitaisė savo tankias garbanas ir atsigręžė į Varį.
-Na, kaip? Šaunu ar ne? Tobula.
Ūdra keistai pažvelgė į profesorių ir sucaksėjo liežuviu. Pamojavo savo uodega ir movė į jam specialiai padarytą kampelį prie sumedėjusio augalo kamieno. Užmerkė akis ir pradėjo voliotis ant vilnonio pledo.
-Žinojau, kad tau patiks.

Pasitaisė savo plaukus ir pajuto savo iš baimės virpančius pirštus. Viskas gerai. Jie net nepastebės jų. Jiems net nerūpės. Jiems dzin.
Giliai įkvėpė ir krestelėjo į savo kėdę. Mokiniai pradėjo rinktis. Juos pasitiko mažų spalvotų paukštelių balsai, kurie pradėjo sukti aplink mokinius ratus.
Prasidėjus pamokai, profesorius atsistojo ir iškėlė ranką. Paukšteliai akimirksniu sustingo ir pasileido plasnoti į savo narvelius.
Profesorius tarė:
-Sveiki visi. Tikiuosi, kad visi jaučiasi gerai. Šiandien kalbėsime apie burtažodį, kurio pavadinimas yra Molus Hidus. Kaip ir kiekvieną kartą klausiu, taip ir šįsyk neapsieisime be to pačio klausimu. Ką žinote apie šį burtažodį? - linksmai nusišypsojo, nors viduje nežmoniškai jaudinosi.
Atkreipė dėmesį į savo draugą Varį, kuris apsimetė miegantis, nors aiškiai matėsi, kad įdėmiai klausosi, kas vyksta pamokoje. Kaip tau gera gyventi. Tu net neįsivaizduoji, drauge.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Auksė žingsniavo koridoriumi. Ji kvėpavo giliai ir ramiai. ...Some people got the real problems... Mergiūkštės žingsniai artėjo link reikiamo kabineto, tačiau dabar Marietta mielai būtų gulėjusi savo lovoje ar paslapčia virtuvėje džiaugtųsi karštu šokoladiniu gėrimu su taip mėgstamais zefyrais. ...Some people think I can solve them... Hale prilietė savo trumpus, į žemą uodegą surištus plaukus. Jos pirštai skleidė vėsumą. Tačiau, mergiūkštei nebuvo nei šalta, nei tuo labiau karšta. ...But I'm only human after all... Auksė įžengė į kabinetą. Akyse iškart atsirado bent šioks toks džiaugsmas, kai nepastebėjo jokios netoliese buvusios spintos ar komodos. Na, galbūt ji neatkreipė dėmesio. ...It's late and I'm awake... Dviejų dainų žodžiai pynėsi jos galvoje, šiaip taip susikeisdami vietomis. Marietta atsisėdo ir padėjo rankas ant priešais buvusio stalo. ...Chasing down the street... Hale galva pati ėmė nejučiomis sukiotis tai į vieną, tai į kitą šoną, o akys nužvelgė kiekvieną kampelį ar kitokią, patalpos bendrą vaizdą sudariusią detalę. ...No one else around...
- Manau, kad Molus Hidus yra kerai, padarantys ką nors, ko nesitiki kitas, - pati nelabai suprato ką šnekėjo, - jis nepadeda nuginkluoti, bet galbūt kažkuo suteikia pranašumą, - nutilo bei iškvėpė nedidelį oro gūsį, mat kai prakalbo, nepastebėjo kaip neįkvėpė oro. ...Chasing down the street...

*

Neprisijungęs Pasiflora Trumpaausė

 • II kursas
 • *
 • 12
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • ☆koledžas- ŠVILPYNĖ I kursas
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Pasiflora su kitais savo koledžo pirmakursiais nedrąsiai stoviniavo kolidoriuje prie profesoriaus Oberono kabineto svarstydama, kada jau laikas eiti į kabinetą. Tada visi pradėjo rinkis į klasę. Pasiflora tik įžengusi į mėgiamo profesoriaus kabinetą sustingo. Lėtai apsidairė svarstydama, ar tik čia nebus herbalogijos kabinetas. Gal ji bus kažką sumaišiusi? Bet atpažinusi nakties dangaus skliautą ant lubų nurimo. Taip. Čia tikrai profesoriaus Tanserio kabinetas. Kai apsižvalgiusi mergaitė žengė toliau, ją ir kitus mokinius pasitiko mažų, įvairių spalvų paukštelių būrys. Jie linksmai čiulbėjo, o galiausiai visiems mokiniams susėdus į vietas, jie nuskrido ir sutūpė prie profesoriaus stalo į savo narvelius. Ir tik tada Trumpaausė pastebėjo jos taip mėgstamą profesorių. Jai pasirodė, kad profesorius jaudinosi, bet bandė neišsiduoti. Turbūt tai pastebėjo ne ji viena. Na, bet Trumpaausei patiko naujasis interjeras. profesorius pasisveikindamas su mokiniais pradėjo pamoką. Tada paklausė klasės, ką šie yra girdėję apie Molus Hidus kerus. Pasiflora įnirtingai bandė prisiminti, ką esanti girdėjusi apie šiuos kerus ir toliau kalbančio profesoriaus nei negirdėjo. Ji įnirtingai mąstė, kapstėsi pati savo minyse iš visų jėgu bandydama prisiminti. Aišku tiek, kad apie šiuos kerus jai pasakojo tėtis. Jis mėgo kerus ir dažnai apie juos kalbėdavo.Jis Pasiflorai pasakodavo apie pačius įvairiausius ir įdomiausius kerus. Bet buvo minėjęs ir šiuos. staiga ji prisiminė. Ir drąsiu balsu prabilo:
-Šie kerai priverčia geriau veikti žmogaus jusles. Užburtas šiais kerais žmogus, kad ir kurčias, aklas ar turintis kitokią jutimo negalę pradeda puikiai girdėti kiekvieną, net ir menkiausią šnarėjimą, mato plika akimi nepastebimus, pačius menkiausius taškelius, padarėlius. Užuodžia nepaprastus kvapus tvyrančius ore, bet paprastai nepastebimus. Jaučia net pačius menkiausius skonius. Paragavęs vos vieno kasnelio bet kokio patiekalo, galėtų pasakyti jo tikslų receptą. Junta kiekvieną, net nejuntamą vėjelio prisilietimą prie jo kūno. Visos šios penkios žmogiškos juslės užburtajam pasidaro visiškai ne žmogiškos, bet šis burtas išsilaiko tik 15 minučių. Paskui išsisklaido, bet dažnai juo užsiburti negalima, nes gali pažeisti  natūralias jusles.- brąsiai, be jokios baimės išpoškino raganėlė,  ir stebėdama profesorių laukė jo reakcijos. Bet pastebėjo, kaip profesorius žiūri į ant savo stalo miegantį mažą, mielą gyvunėlį. Pasiflorai pasirodė, kad profesorius lyg ir kalba su juo mintimis. Ji nejučia nusišypsojo ir toliau įdėmiai stebėjo profesorių ir graibstė kiekvieną jo ištartą žodį vis dar svarstydama, ar jos atsakymas buvo teisingas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Pasiflora Trumpaausė »

*

Neprisijungęs Nojus Erikas Amneta

 • Menininkas
 • ***
 • 117
 • Lytis: Moteris
 • Nesureikšmink gyvenimo. Gyvu iš jo nepaspruksi.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Nusižiovavęs vaikinukas nusileido iš astronomijos bokšto ir kiek paklaidžiojęs pasiekė Kerėjimo klasę. Užėjęs į patalpą, Jordanas apsižvalgė - jau spėjo pastebėti, kad kiekviena patalpa šioje mokykloje kažkuo skiriasi, ne taip kaip vaikų namuose - visi kambariai vienodi, 2 lovos, 2 spintos, vienas stalas. Raudonplaukis šyptelėjo, jis buvo laimingas jog nebegyvena vaikų namuose. Atsipeikėjęs, de Balzakas pasisveikino su profesoriumi Oberonu Tanseriu. Gėlių vainikas? Keistuolis toptelėjo jam ir pirmakursis švilpis atsisėdo į vieną iš laisvų vietų. Netrukus išgirdo ir išklausė profesoriaus klausimą. Molus Hidus? Ar tik ne panašu burtažodį vakar buvau radęs vienoje iš bibliotekos knygų? - Tik spėju, matydamas čia esančius augalus, gal šis burtažodis padeda jiems atsigauti, daugintis arba pakeičia kažką į šiuos augalus? - Pasvarstė vaikinukas. - Arba šis burtažodis išburia naktines lubas. - Žvilgtelėjo viršun.

*

Neprisijungęs Hilarya Western

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Net ir baltų balčiausia siela turi juodą šešėlį.
  • Psichopatiniai Užrašai
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Sėdinti suole, Hilarya nerimo. Ji jautė, kad kažkas ne taip, bet negalėjo suprasti, kas. Ar kalta ta keista tyla? Ar keistas jausmas, neduodantis ramybės?
Nusiramink, tikriausiai tai tiesiog normalus jaudulys prieš pamoką. Viskas gerai, mergyt.
Šios pamokos ji labai laukė, o dabar norisi persiplėšti. Matyt, tai buvo ilgesys namų. Seniai mačiusi mamą, Hily kiekvieną naktį verkdavo. Jos buvo labai artimos ir visur būdavo kartu. Dabar mergaitė mamą matydavo rečiau, todėl labai dėl to išgyveno. Pasaulis pradėjus lankyti Hogvartsą jai apsivertė aukštyn kojomis.
Gal man šį sykį patylėti? Aš dar ne viską išmanau ir gerai žinau.
Saulei šypsantis pro langą Hilarya žvelgė į profesorių ir atidžiai klausėsi.
Nieko, dar daug ko išmoksiu.

For me this is everything. And you.

*

Neprisijungęs Taylor Granger

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Pirmoji kerėjimo pamoka. Pagaliau! Taylor niūniuodama pažįstamą melodiją tvarkėsi stalčių. Mergina išsitraukė kerų vadovėlį, nuvalė nuo jo dulkes. Acorn priėjo prie jos ir ėmė murkdama glaustytis. Taylor paglostė katytę ir atsistojo, rainiukė nepatenkinta nušoko ant grindų.
-Man reikia į pamoką. Aš jau eisiu. Girdėjau, profesorius jaunas, bus įdomu... - garsiai pamąstė Taylor.
Mergaitė pėdino į kerų klasę. Priėjusi atidarė duris ir įėjo. Mokytojas iš tiesų buvo jaunas ir labai malonus. Ji pasisveikino ir atsisėdo. Kaip jau buvo įpratusi, pirmame suole. Ji manė, kad taip pelnys mokytojų prielankumą. Aplink ją ėmė suktis maži mieli paukšteliai.
Mokytojas atsistojo, priejo prie lentos ir šypsodamasis uždavė klausimą. Taylor pakėlė ranką:
- Profesoriau, manau, kad burtažodis Molus Hidus priverčia žmogų galvoti apie tai, apie ką burtininkas nori priversti jį galvoti- užvaldo mintis. Galima priversti žmogų prisiminti praeitį arba, jei norima paerzinti- priversti žmogaus mintyse skambėti kokiai nors jau pabodusiai dainai.
No matter what happens in life,be good to people. Being good to people is a beautiful legacy to leave behind.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Žalios akys žvelgė kiek toliau negu Hogvartso koridoriai, vedantys link kerėjimo kabineto. Per beveik penkerius mokslo metus galėjo pereiti juos žinodama kiekvieną batų nuzulintą akmenį. Mintys buvo nukreiptos į namus, šiemet per Kalėdas ji negrįžo namo, todėl pavasariop ji buvo pasiilgusi namų beveik nežmoniškai.
Tyliai įžengusi pro duris susirado laisvą vietą. Pavasariop pamokose galėjai rasti bemaž tik jaunesnių klasių moksleivius. Klarė jų nepažinojo, todėl pamokų metų vis labiau koncentruodavosi į darbą, o ne plepalus ir mokinės rezultatai kilo į viršų. Kabinete buvo tokia susimąsčiusi, kad pastebėti mažus, plasnojančius paukštelius prireikė ko gero minutės. Dailūs padarėliai, būtų ištiesusi ranką link vieno jų, sparnuočiai buvo kur kas vikresni ir nė neketino pailsti.
Netrukus pamoka prasidėjo ir profesorius nedelsė, užduodamas teorinį klausimą.
- Molus Hidus, visų pirma išskirtiniai tuo, jog dauguma kerų nėra sudaromi iš dviejų žodžių. O kerai labai naudingi. Sukuria tarsi barjerą, tačiau šis veikia tik žmogaus mintyse. Taip galima sau padėti susikaupti per egzaminus, nes šie kerai leidžiami naudoti visais gyvenimo atvejais. Niekaip su jais nepasukčiausi. Barjeras padeda nebegirdėti pašalinių garsų, nesiblaškyti ir sutelkti dėmesį.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Elridė įsliūkino į klasę ir be jokių žodžių klestelėjo į kėdę. Mergaitė elgėsi it jai kokia penkių aukštų dydžio, pikta kaip Petro kaimynė bitė būtų įgėlusi.  Nors per miegus iš tikrųjų jai įgėlė, bet ne bitė, o kažkokia milžiniška pabaisa, su kuria ji rungės. Mažoji grifė sapne pralaimėjo ir dėl to pabudo visa pikta su mintimi, kad turi už tai atkeršyt. Žinoma, kaip tu atkeršysi, jei visa tai buvo sapnas. Elridė visą savaitę miegojo vos kelias valandas, tad, deja, ji nebeskyrė, kur realybė, o kur sapnas. Jai atrodė, kad ji kažkur pamatys tą pabaisą ir ją pribaigs kaip psichopatas žudikas savo pasirinktą auką.
Prasidėjus pamokai mergaitė pakėlė savo pavargusias, tačiau piktas akis ir nustebo pamačiusi, kad klasėje yra daugokai augalų. Jei tai būtų herbologijos pamoka, viskas atrodytų normalu, bet dabar mergaičiukei tai pasirodė per daug keista. Susidomėjusi dvylikametė tyrinėjo augalus, kol nusprendusi, kad tai turbūt tiesiog profesoriaus pomėgis, susikaupė į pamoką. Išgirdus burtažodį Elridės akys nejučia užsidegė, hidus jai priminė hidrą, o taip ji sapne vadino pabaisą. Mergaitė leido pykčiui plisti, tačiau staiga ji nesuprasdama nustojo pykti, lyg kažkoks stebuklas būtų įvykęs ir sugrąžinęs ją į protą. Susivokusi, kad ten buvo sapnas grifiukė pavartė akis, kad taip kvailai galėjo pamanyti ir pakėlė ranką.
-Šį burtažodį, manau, sukūrė Meglinsas Kietakatis. Jis svajojo patekti į džiungles, o gyveno Šiaurės Amerikoje dėl to sukūrė šį burtažodį, kad ten patektų... Arba bent vieta aplink jį supanašėtų į džiungles...

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

 • ***
 • 59
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Užmerktos akys. Visiška tamsa. Tik ausyse tobula ir mylima muzika. Ji vis išaukštėdavo ir pažemėdavo, o kartais tai priversdavo Gabriellą ir nusišypsoti. Atsibusti iš keistojo transo merginą privertė niuktelėjimas į šoną. Ji prasimerkė. Kambaryje nieko nebuvo. Ji čia tik viena. Kaip ir visada. Eier jau per daugiau nei pusę mokslo metų įprato gyventi viena. Iš pradžių atrodė gana baugu, bet ji pati pasirinko šį tuščią kambarį. Tylenė išsirideno iš savo lovos. Nuo stalo pagriebė porą knygų kurias įsikišo į kuprinę. Perbraukusi šepečiu per savo garbanas ji išėjo iš kambario. Koridoriais perėjo mokyklą kol pasiekė kerėjimo kabinetą.
Nuspaudusi durų rankeną pateko į kabinetą, kuris buvo neįprastai pasikeitęs. Tai Gabriellai iš karto patiko. Čia buvo įvairiausių augalų, nuo lubų kabėjo lijanos, o prie jų buvo prikabinti narveliai paukščiukams. Menkai nusišypsojusi pirmakursė atsisėdo į ramią vietą klasės gale. Netrukus prasidėjus pamokai ji išklausė profesoriaus. Žinoma, drovuolė mieliau būtų ir toliau tylėjusi, tačiau švilpė norėjo uždirbti bent kiek taškelių Švilpynei. Ji tik ramiai pakėlė ranką ir tarė:
- Esu girdėjusi, kad Molus Hidus burtažodis yra skirtas sukurti kam nors tobulą aplinką, pakeisti ją pagal žmogaus skonį arba pritaikyti gyventi tam tikram gyvūnui.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1081
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Mergina švelniai perbraukė ranka per smulkiai garbanotus ir į kuodelį surištus plaukus. Šyptelėjo, vėjui įskraidinus mažytę ramunėlę, kuri įsipainiojo į jos plaukus netoli ausies. Pavasaris jai patiko. Tik retkarčiais imi ir bijai. Kažko, kas laukia ateityje. Kažko, kas nenutiko ir nenutiks. Kažko, kas jai patinka, kad užgožtų tą nerimą. Prefektei įėjus pro kabineto bulis, staigiai sušvilpė paukšteliai. Maži, dideli, plasnodami į narvelius. Dar vienas šypsnis šiandieną. Varnanagė atsisėdo, klausėsi profesoriaus žodžių, balsas ją migdė. Apskritai, jai niekada nepatikdavo pamokos. Ir kas galėjo taip pagalvoti? Dabar susiraukė ir Vanilė, išgirdusi klausimą. Du žodžiai, reiškiantys vieną burtažodį trigdė, vertė apversti smegenis aukštyn kojom, įtemptai galvoti. Visų atsakymai buvo skirtingi, o Vanilla turėjo dar kitokį - akivaizdu, kad neteisingą. O gal? Burtažodis jai priminė žodį, lyg ir anglišką, tiksliau - antroji burtažodžio dalis.
-Gal Molus Hidus burtažodis paslepia daiktus ar dar ką?- gan tylokai pratarė,- antrasis žodis, jei dvi jos paskutines raides pakeistumėme viena E, gautumėme žodį Hide, o išvertus iš anglų kalbos tai būtų slėpti, paslėpti. Galbūt mes šioje pamokoje mokysimės slėpti daiktus, šiuo burtažodžiu?- kai baigė dėstyti atsakymą, vėl kukliai pasitaisė rusvą sijoną ir toliau klausėsi mokinių atsakymų.

+2
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Oberonas Tanseris »
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 239
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
   Marcusas, pirmakursis Grifų Gūžtos mokinys, skambučiui nuskambėjus pasistengė užeiti į klasę vienas iš pirmųjų - jau per pirmąsias pamokas patyrė, kad tie, kurie to padaryti nespėdavo, gaudavo pasitenkinti pačiais nepatogiausiais suolais tiek padėties klasėje, tiek senumo bei vadinamo stovio atžvilgiu. Iš tiesų, geriau jau prasibrauti ir išsirinkti neklibančią kėdę bent jau klasės viduryje, ką pirmakursis ir padarė. Klasės gale mažai tegalėdavai matyti per vyresniųjų galvas, o klasės priekyje labai jau nejauku būdavo sėdėti, todėl vidurys - pats tas. Aukso viduriukas, kaip sakoma. Dažniausiai geriausias žmonių sprendimas.
   Sarcasmison'as pasidėjo ant stalo knygą ir burtų lazdelę. Po teisybe, jis vis dar bijojo ją paimti į rankas, mat vaikiui vis vaidenosi, kad viskas aplinkui staiga suduš ar išsilakstys į šalis, taip, kaip nutiko šito, senio gi... Šit, koks jo vardas ar pavardė - Olivanderis. Olivanderio krautuvėje. Vaizdelis buvo nekoks.
   - Šis burtažodis yra susijęs su paslaptimis... - tarė Marcusas, kai pakėlė ranką ir gavo profesoriaus leidimą atsakinėti. - Jeigu aš gerai atsimenu, jis skirtas įrengti slėptuvėms. Na, jeigu tiksliau - šiais kerais užbūrus tam tikrą vietą, ją pašaliniam žmogui bus sunku rasti. Ir burtas buvo burtininkų pirmąsyk panaudotas Pirmojo pasaulinio karo metu, bandant slėptis nuo priešų.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

*

Neprisijungęs Juliet Thompson

 • III kursas
 • *
 • 40
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
 Išbūti pamokose tapo vis sunkiau ir sunkiau. Atrodė, jog užtekdavo saulės spinduliui vos pašviesti pro langą ir Džiulietos galvoje pradėdavo suktis mintys apie vasarą, šiltesnius orus ir namus. Bet iš tiesų dažniausiai vis dar būdavo apniukę ir vėjuota, o atostogos visai nelaukė už kampo. Ir kad ir kaip Džiulė ilgėjosi namų, giliai širdyje žinojo, kad ten bus dar vienišesnė nei mokykloje. Todėl likusius mėnesius mokytis skatino viltis, jog gavusi gerus egzaminų rezultatus pradžiugins savo mamą ir privers ją didžiuotis. O tai jai buvo labai svarbu.
 Į klasę mergaitė atėjo jau visiems pradėjus rinktis. Kad netektų stoviniuoti šalia klasės apsuptai mokinių, dažnai pertraukų metu mieliau vaikščiodavo koridoriais ar kieme, o grįždavo tik likus nedaug laiko iki pamokos. Dauguma suolų jau buvo užimti, tačiau tai nebuvo problema. Sėdėti gale Džiulietai patiko daug labiau.
 ,,Molus Hidus..." Apie šį burtažodį ji ne per seniausiai skaitė knygoje. Atrodė, jog atsakymą puikiai žinojo, bet jo prireikus visiškai pamiršo. ,,Slepti, paslėpti..."
 -Galbūt jis padeda paslėpti daiktą, jį užmaskuoti?

+2
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Oberonas Tanseris »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 340
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Patogiai įsirėmė į savo stalo kraštą ir, ištempęs ausis, klausėsi mokinių dėstomų minčių. Pirmieji buvo visai pro šalį, daugelis bandė burtus susieti su pasikeitusia kabineto aplinką, bet tai buvo du nesuderinami dalykai. Tikriausiai čia jo pačio klaida buvo, kad neperspėjo mokinių, kad aplinka su kerais nesusijusi. Persibraukė per savo tamsias garbanas, kurios buvo pasidabinusios mažomis gėlytėmis, giliai įkvėpė ir toliau klausėsi mokinių.
Galiausiai, kai jau buvo beveik praradęs viltį, prakalbo panelė Hinkley. Jos manymu šie kerai paverčia daiktus nematomais, juos paslepia. Taip pat teigė ir panelė Tomson. Jis jų atsakymų nekomentavo, kol kas.
Išklausęs paskutinįjį mokinį, Oberonas išsitiesė ir tarė:
-Taigi, atėjo eilė teisingajam atsakymui. Dvi panelės iš jūsų kompanijos atsakė teisingai. Daugelis bandė sieti tai su šiais augalais, naujomis dekoracijomis, tačiau jos ne prie ko. Nusprendžiau pakeisti savo kabinetą, - sunėrė savo pirštus ir pajuto, kaip jie pradėjo prakaituoti. -Po du taškus uždirbo panelės Hinkley ir Tomson. Jos teigė, kad burtažodis paslepia daiktus, padaro juos nematomais. Tai tiesa. Ir jie kuo puikiausiai veikia. Pats mėgstu juos naudoti, nes kerai padeda išvengti nereikalingų žvilgsnių. Šis burtažodis turi vieną minusą. Jo trukmė nėra pakankamai ilga, tad kas keturiasdešimt penkias minutes juos reikia atnaujinti. Nepatyrusio burtininko iškviesti kerai taip ilgai neišsilaikys, o norint kerų poveikį panaikinti, reikia ištarti šiuos žodžius.
Oberonas nerimastingai persibraukė per kaklą ir giliai įkvėpė. Tu gali. Nieko blogo neatsitiks. Bus kaip tik įdomiau.
-Ilijo Oparus.
Ir tada tai pradėti vykti. Alink jo galvą pradėjo suktis mažos žiedadulkes primenantys spindulėliai. Po kelių sekundžių jie išsilakstė, kartu nusinešdami ir nematomumo šydą. Oberono ragai pasirodė visu gražumo.
-Dabar, kai žinote burtažodžio paskirtį, laikas jums paties jį išbandyti. Dirbsite individualiai. Jūsų tikslas - auksinis žiedas. Ant kiekvieno paukštelio yra prikabintas auksinis žiedas. Turėsite paslėpti save po kerų šydu ir sugauti padarėlį. Tada nuo jo kojos nuimsite žiedą ir būsite įvykdę užduotį. Nebijokite, paukštelių užteks visiems. Pasiimkite savo lazdeles ir paltus bei traukime į mokyklos kiemą.
Profesorius atsistojo ir patraukė link durų. Paukštelių pulkas pakilo iš savo vietų ir pradėjo plasnoti jam iš paskos. Keli net atsitūpė ant jo ragų.

Grakščiai ištiesė ranką į orą ir greitai ja mostelėjo. Paukšteliai išsilakstė į visas puses ir profesorius tarė:
-Nagi, sugaukite juos. Pirmyn, - paragino jis.

Jūsų užduotis - sugauti paukštį, naudojantis Molus Hidus kerais, ir nuo jo kojos nuimti auksinį žiedą. Tikiuosi bent dviejų postų. Sėkmės.

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Viki išgirdusį užduotį greit pasiėmė ir savo lazdelę, užsimetė paltą ir kone pirma išbėgo į kiemą. Aiškiai ištarus burtažodį iš kart tapo nematoma, ir ėmėsi dairytis paukštelių. Vos keli šviesos greičiu praskrido pro Viki galva. Jei jie visi šitaip greit skraido, niekad jų ne pagausiu ir nesvarbu, kad esu jiems nematoma Viki bandė ir bėgti paskui, ir tykoti kaip katė grobio, tačiau nesisekė. Galvojo pažiūrėti kaip sekas kitiems, bet ar tai įmanoma, kai visi yra nematomi. Nebetekusi vilties ji klestėjo krūmuose, prie medžio kamieno.Gal koks paukštis atskris čia? mąstė Viki. Staiga krūmuose išgirdo kažka subrazdant. Taip tai tikrai negalėjo būti kitas mokinys, ne tai galbūt paukštelis. Viki tyliai atsikėlė nuo žemės ir slinko atsitūpus link to garso.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Mokytojui davus užduotį Claudia ramiai pasiėmė lazdelę, paltą ir su visai nukulniavo į lauką. Lauke buvo gana apsiniauke, vėsoką toks oras Claudiai nepatiko.
Ištarus burtažodį Molus Hifus Claudia iškart tapo nematoma. Šyptelėjo kad iškart pavyko ir pradėjo dairytis paukštelių. Matė kelis parskrendant tačiau taip greit, kad net nesugebėjo įžiūrėti kaip jie tiksliai atrodo, atskyrė juos nuo paprastų tik tuomet kai ant kojytės sužibo auksinis žiedas. Claudia nors ir nematė kitų mokinių,  bet girdėjo jų žingsnių keliamą triukšmą tad nusprendė paėėti kur nors atokiau, į krūmynus. Claudia dairėsi aukštyn į dangų ir aukštai esančias medžių šakas. Deja nieko nesimatė. Gal aš per daug nuklydau į šoną? mąstė Claudia. Galiausiai mergaitės žvilgsnis užkliuvo už kažko blizgančio. Tai buvo auksinis žiedas. Nemažam medį, ant šakos stovėjo tas paukštelis, jam ant kojos žybėjo auksinis žiedelis. Realiai Claudia buvo nežinojo ką daryti, nes paukštis buvo per aukštai. Apsidairė aplink tačiau kaip paukštį nukelti žemiau nesugalvojo, vėl pakėlė akis į paukštelį. Toje vietoje kur ką tik buvo paukštis nieko nebuvo Ehhh nuskrido pyktelėjo Claudia ir toliau ėjo dairydamasi.
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇