2
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Nežinia, kas apsireiškė Ashley, tačiau ši nusrendė užeiti dar ir į astronomijos bokštą. Šiaip ne taip užkopusi hipnotizuojančiais laiptais, trečiakursė įžengė į klasę ir tyliai pasisveikinusi su naująja profesore, sėstelėjo į galinį suolą. Netrukus nuaidėjo ir skambus varpo atodūsis, bylojantis dar vienos pamokos pradžią. Nuskambėjus pirmajam klausimui, kaštonplaukė neskubėjo. Bene pirmą kartą istorijoje ji sugalvojo apmąstyti savo atsakymą, o tik tada šį pareikšti, tačiau nieko doro tai vistiek nedavė. Išlaukusi kol baigs dar vienas hogietis, Tonks mandagiai kilstelėjo ranką.
- Yra daugybė priežasčių, kodėl reikalinga astronomija. Daugumą jau išvardino, tad aš tik pridursiu, jog šio mokslo dėka galima nustatyti tikslų laiką, kokių nors Žemės vietų geografines koordinates, padėtį erdvėje.. - nukreipė žvilgsnį į šoną, lyg dar vis galvodama, ką pridurti, tačiau nieko daugiau šiuo momentu Ashli nebesugebėjo sumintyti.
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

 • Burtininkė
 • ***
 • 149
 • Lytis: Moteris
 • Saulėlydis gilesnis nei saulėtekis
  • wattpad
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Šiandien garbanė atrodė kaip niekad pikta ir baisiai atrodanti, nors miegojo ji puikiai, atėjo į pamoką basa ir su savo mėgstamiausia ilga lig kulkšnių, juoda suknele. Raudonplaukės garbanos tapo nesušukuojamos vien kažkokio antrakursio berniūkščio dėka, mat jis mostelėjo lazdelę į Melisą ir jos plaukai visi pakilo aukštyn.
Eidama su sena, didžiule, juoda užrašine pro suolus, mergina norėjo užmušt kiekvieną, kuris kažką pasakys apie jos plaukus. Tegu tik pabando prabilti ir panaudosiu duro burtažodį, kad pavirstų akmeniu .
- Labas rytas,-garbanė maloniai nusišypsojo profesorei.
Susiradusi laisvą vietą prie atidaryto lango, mergina atsisėdo ir netyčia su garsu numetė ant stalo savo užrašinę, o šalia jos pasidėjo žiurkės uodegą, tai jos talismanas.
-Galbūt astronomija nėra reikalinga kurmiams, bet manau, kad mums, ji tikrai reikalinga. Juk žvaigždės, kiti dangaus kūnai gali mums tiek daug parodyti!  Ankščiau pagal dangaus šviesulius žmogus orientuodavosi laike ir vietovėje, o be to, mūsų čia ir dabar tikrai nebūtų. Astronomija padėjo mūsų protėviams išgyventi ir neišprotėti,- Melisa atsakė į profesorės Bonheure klausimą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Melisa Keyes »
Kai žiūriu aukštyn, nors neturiu akių.

*

Neprisijungęs Amaltėja Nereidė Barnard

 • ***
 • 67
 • Lytis: Moteris
 • Est-ce que tu as de choléra dans tes joues?
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Klausydama mokinių atsakymų, Kamilė stengėsi kiekvienam bent lūpos kampučiu šyptelėti. Dauguma atsakymų kartojosi, tačiau vienos švilpės atsakymas profesorei įstrigo labiausiai. Negana to, kad ji pateikė visiškai skirtingą nuomonę, bet ir pateikė astronomijos mokslo teikiamų žinių ir gebėjimų alternatyvas.
-Taip, astronomija padeda surasti kelią, tačiau tik naktį, kai burtažodžiai tai gali padaryti bet kuriuo paros metu,- Klastūnyno vadovė kalbėjo vaikštinėdama nuo durų prie lango ir atgal,- žvaigždžių pagalba galite nuspėti ateitį, tačiau tam yra tiek kitų būdų, kiek danguje žvaigždžių, o tai, kad astronomija yra reikalingas dalykas todėl, kad jį moko mokyloje...- prancūzė atsiduso,- tie, kurie lankėte žiobarų mokyklą, tikriausiai žinote, kiek nereikalingo šlamšto yra kišama į vargšes mokinių galvas,- aštuoniolikmetė savo kalbą užbaigė dideliu kavos gurkšniu, po kurio puodelyje liko tik pora šaukštelių kavos tirščių,- kaip astronomijos profesorė, negaliu teigti, kad dalykas nėra reikalingas, ir tikrai tikrai to nedarau,- Kamilė šyptelėjo ir už ausies užkišo vieną plaukų sruogą, kuri nepanoro būti kuodo dalimi,- visi dalykai, kuriuos išvardinote, visgi vienaip ar kitaip padeda gyvenime, o kad tai dar labiau užtikrintumėte, atliksite praktinę užduotį,- rudaplaukė pasiėmė savo burtų lazdelę ir ore užrašė „constelle“,- tai yra šiandienos burtažodis. Jo dėka mintyse sukursite kažkokios situacijos vaizdą, kurioje turėsite panaudoti jau turimas astronomijos žinias. Galbūt būsite pasiklydę, o žvaigždės padės rasti kelią namo, galbūt nuspėsite kokią nelaimę ir jos išvengsite, galbūt atrasite meteoritą ir iš jo sukursite naują eliksyrą ir dar bet ką, ką tik sugalvos jūsų genialios galvelės. Linkiu sėkmės,- profesorė dar vienu šypsniu užbaigė monologą ir atsisėdo į savo vietą, stebėdama mokinius, pradedančius darbą.

Praktiką galite atlikti iki vasario 9 dienos. Visas rpg taisykles atitinkantys bent trys post'ai. Būkite originalūs.

*

Neprisijungęs Taylor Granger

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Taylor nenusiminė, negavusi taškų. Visgi pirma astronomijos pamoka, dar spės prasimušti. Užtat praktikos užduotis mergaitę pradžiugino. Jai visada patiko keliauti po savo vaizduotę. Taylor atsistojo iš savo vietos, išsiemė lazdelę ir prisidėjo ją prie smilkinio.
Constelle - garsiai ir aiškiai ištarė ji.
Staiga jai pradėjo suktis galva. Mergaitė susvyravo ir vos neparkrito. Taylor prisvirduliavo prie artimiausio suolo ir atsisėdo. Ji nebebuvo klasėje. Dabar ji sedėjo ant smėlio. Buvo juoda kaip smala naktis. Ji pajuto svilinantį karštį. Mergaitė susivokė, esanti dykumoje. Hmmm, reikia kažkaip atsivėsinti pamąstė grifiukė. Ji nusivilko juodą apsiaustą, paėmė į rankas burtų lazdelę. Accio gertuvę- išsirūpino vandens.
Gerai. Nepanikuok. Dabar tau tereikia grįžti namo.
No matter what happens in life,be good to people. Being good to people is a beautiful legacy to leave behind.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Nuskambėjus paskutiniojo mokinio atsakymui, prabilo ir pati profesorė, paskelbdama antrąją pamokos dalį arba taip lauktosios, o kartu gal ir nelabai, tačiau praktikos metą. Atidžiai išklausiusi, įsidėmėjusi kiekvieną mokytojos žodelį, kartais dar bei užsirašiusi (matyt, nes nenorėjo žūt, pražūt pamokos metu), Ellie išsitraukė savo lazdelę, kuri dar nespėjo pabūvoti juodų plaukų savininkės rankelėje ir giliai įkvėpusi, čiupo jautį už ragų.
- Constelle, - pasigirdo neužtikrintas mergaitės balselis, o gerai stebėdamas šios veiksmus, išvystum, kokią dailią figūrą ji sumakliavojo ore.
Staiga pasigirdo baisus ūžimas. Akimirką Barlow jau manė, jog tuoj apkurs, o čia dar ėmė ir akyse temti bei temti, vaizdas blyškėti ir blyškėti, kai staiga nebeliko nieko. Tik tuštuma. Akinanti juoduma. Na, bent jau to nenormalaus baubimo nebesigirdėjo. Dieve Dieve, nereikėjo man viso šito, nereikėjo.. Tai kur aš dabar? Kur man eit?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 536
 • Taškai: 19
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Žalios Klarės akys stebėjo vėjo lankstomas šakas. Retomis dienomis pamokos buvo įdomesnės už laiko švaistymą lauke, tačiau šiandien vėjas tebūtų suvėlęs plaukus, kuriuos tektų šukuoti ilgiau, nei užtruktų vaikščiodama.
Profesorės balsas buvo ramus ir penkiolikmetė turėjo susikaupti, kad išgirstų praktinę užduotį. Pirmakursiams nenuskilo, mažieji Hogvartso mokinukai dar nedaug ką mokėjo, todėl ir nuveikti galėjo nelabai daug. Dažniausiai penktakursė grifė pasitikėjimu savo jėgomis nedegė, tačiau šiandien kažkas pasikeitė. Norėjosi išbandyti, ko pasiekė per keturis su puse metų, todėl nedelsė.
- Constelle. - Ištarė, žemą balsą atkartojo storų bokšto sienų aidas. Net ir sėdėdama jautė, kaip galva apsunksta veikiama kerų, tarsi per ilgai sulaikius orą.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai: 42
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
 Rusvaplaukei buvo keista. Jautėsi, it profesorė bandytų užginčyti visus jų argumentus, esą astronomija yra reikalinga, nors galiausiai ir taip tą pasakė. Turbūt taip neturėtų elgis, argi ne? O gal čia taip priimta – dar nebuvo perpratusi Anglijos žmonių bendravimo subtilybių
 Kaip ten bebūtų, nutarė imtis darbo. Tik vat tie kerai... Turėjo blogą nuojautą dėl jų: mosikavimas burtų lazdele niekada nebuvo jos stiprioji pusė. Atsidūso ir iš apsiausto kišenės ištraukė lazdelę.
 – Constelle, – pabandė ištarti kuo tvirčiau ir ryžtingiau, tačiau pastangos nuėjo veltui: vis dar sėdėjo klasėje, nepasikeitė visiškai nieko.
 Nutarė pabandyti dar sykį. O tada antrą ir trečią. Galiausiai jai pavyko – ranką nutvilkė elektros srovė, kad net išmetė iš delno lazdelę, pajuto, kaip pradeda mausti galvą, o ją pačią apima nevaldomas mieguistumas. Pasidavė jam ir užsimerkė.
 Atsimerkė po kelių sekundžių, tačiau aplinkui nematė nieko. Negi ji apakino pati save? Jau buvo bepradedanti panikuoti, tačiau jos galvelėje atsirado mintis pažvelgti aukštyn. Užvertusi galvą pastebėjo tamsiai mėlyną dangų, nusėtą turbūt milijonu žiburėlių. Buvo giedra, net mėnulio nesimatė.
 Ilgainiui akys priprato prie tamsos. Įžvelgė medžių siluetus, jų juoduma išsiskyrė iš bendro, pilkšvo fono. Gerai, reiškiasi ji miške. Tik kad medžiai supo ją iš visų pusių ir dabar... dabar reikia iš čia išeiti. Širdis akimirkai sustojo – niekur negalėjo rasti savo lazdelės. Negi ją pametė? Galiausiai lyg per miglą prisiminė, kad, ranką nutvilkius elektrai, numetė ją ant grindų. Po velnių. Reikės kliautis savo ne itin plačiomis astronomijos žiniomis. Hm, nuo ko pradėjus?
 Turbūt reikia rasti Šiaurinę.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Nihal Eris

 • III kursas
 • *
 • 112
 • Taškai: 10
 • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Oras puikus, dangus giedras, saulės spinduliai kaitina žemę, o Nihal sėdi astronomijos pamokoje, kieme, ant žolytės. Vėjas toks švelnus, tačiau mergaitės plaukai atrodė klaikiai. Grifė šiuo momentu labai laukė praktikos, gal todėl, kad pirmakursė, o gal.. kas ten žino, kas dedasi toje mažoje jos galvelėje. Tik išgirdusi prakalbant mokytojai, ji išties apsidžiaugė, dėl praktinės dalies, bet ji pirmakursė, o kiek ne daug dar ji žino, bet juk turėtu pavykti išsikapstyti, juk metai po truputį bėga į pabaigą, o Eris tikrai nemažai žino, tad žinių jai turėtu pakakti. Nihal pažvelgė į mokytoją, iš apsiausto išsitraukė lazdelę.
- Constelle, - visu savo pajėgumu tarė mergina ir... ir Nihal pradėjo suktis galva, ji jautėsi lyg apsvaigus. Jos dėmesį patraukė, keisti garsai, buvo labai tamsu, sunku ką įžvelgti, tačiau mergina puikiai matė kažkokį sutrūnijusį namą, dešinėje pusėje medžių siluetai, tai greičiausiai miškas.. o kairėje takas, kuris vedė į nežinią.. Ką aš dabar darysiu.

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Claudia iš tikrųjų gavus tokia nelengva užduotį kiek sumišo, tačiau kadangi tai buvo jos mėgstamiausia pamoka nepasidavė. Mokytoja buvo jauna tačiau Claudiai ji pasirodė gana nuobodi. Ir kodėl gi mintyse reik daryt šį darbą? mąstė Claudia.
Na, bet apsidariusi po klasę ir supratusi, kad daugelis jau pradėjo užduoti mergaitė ir gi nusprendė nieko nelaukti.
Užsimerkė, ir ištarė burtažodį. Iškart iškilo nuostabus vaizdas prieš akis. Ji buvo laukymėje, taip lauke. Pūtė švelnus, lengvas vėjalis, buvo naktis, tolumoje driekėsi miškas, o dangus buvo didžiulis. Jame kaip ant delno matėsi visi žvaigždynai, žvaigždelės, paukščių takas ir dar gaugybė Claudiai nežinomų dangaus paslapčių. Mergaitė tyliai atsigulė ant aukštos, minkštutės žolės ir žvelgė į bekraštį dangų...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Claudia Otilia Stephalt »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Viki ištikrųjų šiektiek snaudė pamokoje, tik mokytojai palinkėjus gero darbo ji prasibudino. Ehhhh ir ką gi vėl reik daryt? netoli išgirdusį kažkuria mokine tariant burtažodį Viki griebė lazdelę ir net gi tiksliai nežinojusi ką daryri tai pat iš tarė šį burtažodį, nieko neatsitiko. Tik pastebėjusį, kad kita mokinė užsimerkus Viki tai pat padarė tą patį. Staigiai Vikiai prieš akis driogstelėjo vazidas, kažkokios spalvos, kažkoks keistas greitis, lekimas. Staigiai Viki atsirado gatvėje ant šaligatvio. Aplink buvo nuosavi beveik visi vienodi nameliukai, Viki įtarė, jog čia žiobarų miestelis, nes nėra girdėjus kažką panšaus į šį miestą. Buvo naktis, gatves apvietė žibintai, namukuose degė viena kita blausi švieselė. Viki pakėlė galvą į viršų, dangus buvo nusėtas smulkiomis, nelabai ryškiomis žvaigždutėmis. Viki nežinojo ką daryt toliau, tad toliau stebėjo dangu. Kol išvydo kažką mažuliuką sparčiai artėjantį link, jos mergaitė net prisimerkė norėdama įžiūrėti atidžiau. Staiga kažkas driokstelėjo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Viki Viki »
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

 • Burtininkė
 • ***
 • 149
 • Lytis: Moteris
 • Saulėlydis gilesnis nei saulėtekis
  • wattpad
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Išklausiusi profesorės monologą, Melisa ėmėsi darbo. Iš didelės kišenės, esančios suknelės šone, išsitraukė savo lazdelę. Mergina atsistojo, užsimerkė ir lazdelės galiuką priglaudė prie smilkinio.
-Constelle,- ištarė mergina.
Ji jautė lyg aplink ją būtų susidariusi vandenyno banga ar uraganas. Mergina jautėsi lyg ją kažkas neštų ir praėjus kelioms akimirkoms, atsimerkė. Šiai neskaudėjo galvos, ji jautėsi lyg jos galvoje tvyrotų rūkas. Melisos akys regėjo atrodo jai pažįstamą vaizdą, bet ši nesugebėjo prisiminti. Tai buvo tiltas, kuris jungė dvi visiškai skirtingai atrodančias vietoves. Pūtė stiprus vėjas, todėl garbanė negalėjo gerai įsižiūrėti į esamus aplink ją vaizdus.
-Kas tai per tiltas? Kodėl jis man toks pažįstamas?- klaustelėjo savęs raudonplaukė.
Girdėjosi traukinio signalas, šalia Melisos važinėjo seni Volvo, Ford markės automobiliai. Horizonte buvo matyti kaip leidžiasi saulė. Mergina stebėjo kaip dangus iš lėto užsitraukia tamsa. Staiga jai dingtelėjo. Tai Forto tiltas Edinburge. 
-Kairėje turėtų būti kelias link Edinburgo centro. Tikiuosi šis stiprus vėjas manęs nenupūs nuo tilto,- kalbėjosi su savimi mergina.
Ji pastebėjo, kad jos plaukai grįžo į savo įprastą padėtį, todėl užsimetė ant savo galvos gobtuvą, kuris buvo pritvirtintas prie suknelės, lazdelę saugiai paslėpė kišenėje ir patraukė, jos manymu, Edinburgo centro link.
Kai žiūriu aukštyn, nors neturiu akių.

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

 • ***
 • 59
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Gabriella šį rytą jautėsi gana prastai. Skaudėjo galvą, diegė visą kūną, bet pažvelgusi pro langą tik dar kartą sau priminė jog jau beveik pavasaris ir sparčiai artėja egzaminai. Subjurusiu veidu ji išsirito iš lovos ir susiruošė. Glėbyje suspaudusi vadovėlius nupėdino į astronomiją. Pirmakursė nelabai ką išmanė apie šį dalyką. Danguje jai nepavykdavo net Grįžulo Ratų atpažinti, o ką ten bekalbėti apie tuos visus Kasiopėjos, Andromedos, Drakono bei kitokius žvaigždynus. Tad ji sau ramiausiai atsėdėjo per teorinę pamokos dalį klasės kamputyje. Tylenė rimtai pradėjo darbą tik išgirdusi praktiką.
Blondinė paėmė savo dar ne per daugiausiai naudotą lazdelę. Ji prisimerkė ir iš lėto atsargiai, žinoma ir tyliai ištarė:
- Constelle, - bet nieko neįvyko.
- Cons-tel-le, - ištarė beveik paraidžiui ir jau kiek garsiau, bet vis dar neatsirado joks vaizdinys.
- Constelle,- šįkart jau ištarė žymiai garsesniu normaliu balsu. Jai prieš akis šmėstelėjo kažkoks šešėlis, o tada mergaitė paniro į transą nusikeldama į savo minties kažkokį vaizdinį.
Eier stovėjo. Kažkur. Aplinkui juoda. Iš kažkur atsirado šiokia tokia šviesa. Po jos kojomis pradėjo ryškėti žemė. Kelias. Atsirado kažkokie tai garsai.

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Atrodo dangų ji stebėjo ištisą amžinybę, kol prisiminė, kad čia i ne šiaip sau guli ir svajoja, o kad reik padaryti darbą tada ji staigiai atsisėdo. Bat Claudia nežinjo ką tiksliai daryti, juk mokytoja leido savo galvą kažką nuveikti. Tad vėl atsigulė ant minkštutės žolės, žvelgė į dangų ir jai kilo išganinga mintis. Juk ji iš žvaigždžių galėtu pabandyti spėlioti ateitį, juk Claudia domisi horoskopais ir jais tiki- dangus jos tikras pagalbininkas, darbo įrankis. Tad Claudia dabar į dangų žvelgė norėdama ką nors įžiūrėti, bet jei nesisekė. Tada ji prisiminė viena iš savo mėgstamiausių skaitytu knygų apie astronomija ištauką ten tai pat buvo užsiminta apie horoskopus Claudia prisiminė viena iš ištraukų ..norėdami įžiūrėti ką nors danguje nepasitelkite proto, pasitelkite savo širdį, nes tik ji jums padės, palengva akimis ieškokite ir rasite...
Claudia atsiplaidavo, ir palengva be jokios įtampos stebėjo dangaus skliautą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Claudia Otilia Stephalt »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Elzė Merė Smitherson

 • Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovė
 • *
 • 203
 • Lytis: Moteris
 • but being alone gave me room to heal
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
Išgirdusi į savo žodžius komentarą ji šiek tiek susigėdo. nagi... juk patys prašėt nuomonės, aš juk ir nemelavau  bet paskui šiek tiek pasipūtė ir nekreipė į tai dėmėsio.
-A-apči! Atsiprašau, - nusičiaudėjo ir pagriebė lazdelę. Pridėjusi prie smilkinio ji užsimerkė ir tarė
-Conte-eiapči! jau užkniso. constelle. - greitakalbe sukalbėjo kol nespėjo nusičiaudėti ir kažkas jos smegeninėse įvyko. Viskas sukosi, pūstėsi, kai ji atsidūrė meteorite. Tam pačiam kaip ir praeitą kartą. vėl? Jėga! ji pasileido aplink per minkštą žolę ir numetusi batelius į šoną pradėjo braidyti per upelį. o kaip aš iš čia ištrūksiu? Juk patys kerai neištems manęs iš čia kaip tas eliksyras... eliksyras... manau tai vienintelis būdas man grįžt į pamoką.. bet vietoj to kad kažko ieškotų, ji upeliu nupėdino iki patogios vietos išsitiesti ir ten išsidrėbė. Žolytė maloniai kuteno kūną, o ir nebebuvo taip šalta. o gal negrįžt... juk čia taip gera... juk galėčiau gyvent... ir numirt iš bado.
Oi aš tikrai nenoriu, kad mokytoja dėl manęs būtų pasodinta į Azkabaną... nu teks. Tik iškur man gaut eliksyro recepto? O... žinau. 
suradusi būdą ji nušliaužė sijonu kaip sliekas žole ir pradėjo žvalgytis stalo atmainos

inhale sky. exhale stars

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
Na štai, prabilo ir pati profesorė. Tiesą pasakius, Ashley nelabai ką ir girdėjo, mat buvo užsiėmusi tyrinėjimu vaizdinių už gerai nublizginto stiklo. Nebuvo ten ko nors įdomaus, matyt tik taškas, į kurį trečiokė galėjo įsmeigti žvilgsnį bei tuomet pasinerti į savo įvairiausių minčių perkrautą galvelę. Paskaudus akis, kaštoninių plaukų savininkė atsibudo ir dar spėjo pagauti paskutinius mokytojos žodelius. Nieko gero tikriausiai nebus, atsimenant, kad bene pusę jos kalbos strazdanė praklausė.
- Constelle, - tyliai suburbėjusi, kažką savąja lazdele suraitė ore.
Nereikėjo ilgai laukti, kol kas įvyks. Čia pat mergiotei įprastai mirktelėjus, vaizdas prieš akis pasikeitė. Gerokai pasikeitė. Nebuvo suolų ar mokinių, profesorės ir keturių sienų, o vietoj to - kažkokia saulėta laukymė. Aplink stūksojo medžių gausa, žolė buvo kiek pageltusi, su vėjo pagalba darningai siūbavo švendrų kuokštai, o šalia Ashli - jis. Milžiniškas uolienos gabalas, žemėje palikęs baisų kraterį.
P. S.I hope you're happy.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020