0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Ats: Apleistas namas miesto pakraštyje
« Atsakymas #15 Prieš 8 mėnesius »
Užsimetęs savo paaugliškus skarmalus, jaunuolis skubėjo Koukvorto gatvėmis link sutartos vietos. Saeterhaug ne pirmą kartą užsiima nelegalia veikla, todėl šį kartą nei lašelio nesijaudino, ypač, kai žinojo, su kuo susitinka. Gerbiamas profesorius Rafael Beaumont, gerai žinomas Vegard iš Hogvarsto laikų, Magiškojų gyvūnų priežiūros profesorius. Visi mėgsta nelegalią veiklą, net labai inteligentiški profesoriai. Tiesa, vaikino nenustebino profesoriaus užsakymas, garsus ir retas butelis Fernet Branca. Automobilį pasistatęs kiek atokiau nuo sutartos vietos, juodaplaukis užsimaukšlino savo juodą, apšiurusią skrybelę, išlipo. Koukvorto gatvės nebuvo apšviestos labai ypatingai, o tokią valandą, būti pastebėtam tiesiog neįmanoma. Pasišokinėdamas jis netrukus pasiekė paslaptingą, sklidintį labai keista energija namą. Širdis plakė stipriau negu reikia, šiame name kažkas tikrai ne taip, tačiau spjovęs į vidinius įspėjimus, Vegard įsiropštė per langą vidun ir užsidegė cigaretę laukdamas savo užsakovo.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Ats: Apleistas namas miesto pakraštyje
« Atsakymas #16 Prieš 7 mėnesius »
Rafael'is ieškojo ko nors ypatingo ypatingai progai. Galiausiai tai surado nelegaliame pogrindyje. Tiesa, tik Londone tai buvo labai jau nelegalu, kadangi Prancūzijoje(ne pačiame Paryžiuje, žinoma) tai nebuvo labai nelegalu. Kartais netgi padoriuose baruose galėjai gauti Fernet Brancos stiklinaitę.
Profesorius žingsniavo sutartos vietos link. Kažkodėl vaikinas ar vyras parduodantis tai norėjo susitikti nuošalioje vietoje. Žinoma, reikėjo slaptumo ir panašiai, tačiau Beaumont prisiminė iš paauglystės laikų, kad susitikimai tokiose vietose dažniau stebimi policijos nei susikeitimai kokiose nors viešose vietose.
Prancūzas atsidūso pasiekęs susitikimo vietą. Nežinojo ar darė klaidą ar ne, bet galiausiai įlipo į namą pro langą. Šiandien nevilkėjo profesoriaus kaip ir uniformos, tad niekur neužkibo. Name pradėjo ieškoti savo platintojo.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Ats: Apleistas namas miesto pakraštyje
« Atsakymas #17 Prieš 6 mėnesius »
Tamsoje kažkas sukrebždėjo, Vegard žinojo, kad tai klientas, nes kas gi čia bastysis tokiu metu? Net ir benamiai, randa geresnę vietą... Cigaretė skleidė tokią blankią šviesą, kad per dūmus galėjai įmatyti tik voratinklį, kuris buvo keli centimetrai nuo Vegard galvos. Nekenčiu vorų.
- Labas vakaras, Rafael, - gana mandagiai pasisveikino Saeterhaug ir bandė įžiūrėti kliento veidą. Dieve, jis gražesnis, nei buvo Hogvartse. Su tokiomis mintimis, užsisvajojęs, net nepajuto kaip sūrūkė cigaretę ir vos neištaškė prekės. Riebiai nusikeikęs mintyse, Vegard išdidžiai pažvelgė į profesorių, tiesa, vaikinas nežinojo, ar profesorius vis dar dirba, todėl Vegard galvoje, Rafael egzistavo tik kaip labai gražus buvęs Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorius.
- Ko gi, tau ten reikėjo, primink?