0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sebastianas Azrielis Herondeilas

  • IV kursas
  • *
  • 75
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • How would I tell her that she's all I think about?
Sebastianas Azrielis Herondeilas
« Prieš 9 mėnesius »
Vardas, pavardė: Sebastianas Azrielis Herondeilas
Amžius: 13 metų
Lytis: vyras
Gyvenamoji vieta: Gimė ir augo Švedijoje, Geteburge, prieš du metus persikėlė į Angliją, Notingamą.

Šeima

Mama: Liucinda. Žiobarė, dirba knygų leidykloje.
Tėvas: Virjamas. Grynakraujis burtininkas, dirba banke.
Pusbrolis: Kristoferis Robertas Remarkas

Išvaizda: Genai lėmė taip, kad jau vienuolikos, berniukas yra gražus, visiškai taisyklingų bruožų. Tamsūs, kartais į akis krentantys, tiesūs plaukai. Azrielis gimė mėlynomis akimis, kurios kiekvieną kartą atrodo vis kitaip (kartais apsiblaususios lyg apsiniaukęs dangus, o kartais šviesios kaip skaidrus vandenynas) ir yra tokios pat kaip mamos, bet kerų pagalba, spalva buvo pakeista į visiškai tamsią, rudą ir šaltą spalvą. Dabar berniuko akys visai kaip tėvo.
Charakterio bruožai: Sebastianas savo jausmus išmoko paslėpti labai giliai savyje. Todėl dažniausiai atrodo šaltas ir bejausmis. Gali pasakyti į akis bet ką, kad tik neparodytų tikro savo veido. Galbūt jis norėtų pasakyti ką nors malonaus, padėkoti ar ištarti komplimentą, bet pasako tik piktą padėką arba visai patyli. Jei jau kas ir norėtų prisikasti iki berniuko jausmų tektų gerokai pasistengti, nes dėl tėvo smurto, Azrielis tiesiog bijo į savo gyvenimą įsileisti dar daugiau žmonių, kurie dar labiau pagilintų jo žaizdas. Bet jei jau kartais pavyktų palenkti berniuką savo pusėn, jis pagaliau galėtų parodyti tikrąjį save.
Koledžas: Varno nagas
Baimė: neturi konkrečios baimės, bet visi siaubingi dalykai kartu sudėjus yra jo tėvas.
Gynėjas: vilkas
Gyvūnai: neturi

Mėgstamiausi

Veikla: Mėgsta bėgioti, groti kitų žmonių nervais.
Maistas: Neišrankus maistui
Muzika: klauso to, kas jam patinka čia ir dabar. Vieną dieną gali klausytis vemti verčiančio pop'so, o kitą - elegantiškos klasikos.
Spalva: tamsiai mėlyna
Kita: nekenčia dabartinės, savo akių spalvos.

Gyvenimas iki Hogvartso:

Visą savo gyvenimą patiria tėvo smurtą. Motina, kuri yra žiobarė, nelabai gina berniuką, nes pati bijo burtininko. Galima spėti, kad Virjamas, specialiai sau į žmonas pasirinko gražią, žiobarų moterį. Kad galėtų ją žeminti ir sulaukti išvaizdžių palikuonių. Taigi, Sebastianas net neprisimena kada galėjo ramiai gyventi, nes net jei viską padarydavo taip kaip norėjo tėvas, vis tiek gaudavo lupti. Vieną dieną, Virjamui grįžus iš darbo, berniukas tiesiog ramiai sėdėjo šalia motinos, bet tėvas pastebėjo nepageidaujamus panašumus tarp sūnaus ir moters. Akys. Todėl jis pasodino berniuką ant kėdės, burtais pririšo rankas ir kojas, kad šis negalėtų pajudėti, ir pakeitė akių spalvą iš nuostabios ir išraiškingos mėlynos į visiškai tamsias rudas. Po to karto, Sebastianas visiškai užsidarė savyje, nes taip buvo lengviau ištverti skausmą. Ne tik fizinį, bet ir psichologinį. Jis ne verkė, o pyko. Vėliau jis pradėjo beveik nebendrauti su žmonėmis, nes bijojo, kad jie darys ką nors panašaus kaip tėvas. Mokykloje, smurto paliktų mėlynių niekas nematė, nes jos buvo paslėptos burtų skraiste. Toks buvo visas gyvenimas tol, kol gavo laišką iš Hogvartso.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Sebastianas Azrielis Herondeilas »
And I might never be the one who brings you flowers, but I can be the one, be the one tonight

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2017