0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

• VI kursas
  • *
  • 379
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Restoranas ,,Magiška Diena".
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Prabėgo dar vieni mokslo metai Hogvartse. Ginta per atostogas neilsisi, o keliauja atgal į darbą kuris atsidaro tik vasarą. Ginta į Godriko daubą atkeliavo su mama. Norėjo ją supažindinti su savo darbu. Atėjusi prie kavinukės su iškaba "Magišką diena" Ginta tarė:
- Štai. Aš čia dirbu.
Išsitraukusi raktus iš kelnių kišenes įleido mamą vidun. Ginta kavinėje buvo viena. Ankstesnis savininkas išėjo iš darbo, o dabartinis Londone tvarko reikalus. Mergaitė uždėjo ant durų užrašą: "SKUBIAI IEŠKOMI DARBUOTOJAI!" Ir jau padėjo anketas ant stalo.
- Mama, o tu nenori dirbti? - šyptelėjusi tarė Ginta.
Bet mama tik papurtė galvą. Žinoma, juk nemainysi darbo ministerijoje į šią kavinę.

*

Neprisijungęs Alen Sullivan

• VI kursas
  • *
  • 104
  • Taškai: 51
  • Lytis: Vyras
  • Priklausantis ačkarikų bendrijai
« Atsakymas #46 Prieš 2 mėnesius »
Nors buvo ir žiema, rytas buvo tiesiog nuostabus. Saulės spinduliai buvo gan šilti, kaip tik šildė Aleno pabalusią odą. Visgi švilpis atėjo į Godriko Daubą, nepasimėgauti saulės spinduliais, nors oras jį labai džiugino. Alenas kai kurį laiką, atėjo gyventi pas tetą Godriko Dauboje, nors kaip ir nenorėtu ten, bet turėjo vaidinti, kad yra labai laimingas.
 Gan nepatenkintas švilpis išėjo iš gyvenvietės, kad prasivaikščioti po šį miestą. Vaikinas buvo sutikęs gan daug įdomių parduotuvių, dalykų, kurie tikrai buvo švilpį sudominę. Bet labai nesiblaškė, visgi tai jam negalėjo pakeist jo susierzinusią nuotaiką. Kas gali būti dar blogiau? Su tokiomis mintimis vos ne visą laiką buvo Alenas. Jį nervino, jo teta, jos butas, jos vaikai, bet visgi, to vaikinas niekada neparodys.
 Einant švilpis užtiko gan įdomią kavinę, visgi Alen turėjo su savim pinigų, todėl galėjo sau leisti pavalgyti, ar tiesiog išgerti kokio nors gėrimo. Prieinant prie restorano, jam lyg jautėsi, kad tai restoranas kuris skirtas ne žiobarams. Tai supratęs, švilpiui dar labiau užsinorėjo ten, todėl jis atidarė duris ir įėjo į restoraną.
 Žmonių buvo nei mažai, nei daug. Bet tai sudarė gerą atmosferą. Vaikinas atsisėdo pačiam gale, prie kampo, visiškai vienas. Lyg būtu viskas ir gerai, bet švilpiui pradėjo "lįsti" gan keistos mintys, apie tai, jog reikia kažką čia pridaryti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Alen Sullivan »

« Atsakymas #47 Prieš 2 savaites »
Pasidabinęs smėlio spalvos priglundančiomis kelnėmis su įsiuvais ir balais marškiniais, kurių kerus sagos viršuje buvo prasegtos, Aronas įžengė į restorano vidų. Iškart užuodė gardžių patiekalų kvapą ir burnoje pradėjo kauptis seilės. Vaikinas nebuvo valgęs nuo pietų, o dabar jau pusė aštuonių vakare. Pasitaisęs savo šviežiai pakirptus plaukų galiukus, akimis apibėgo visą restorano interjerą ir pastebėjo patogų kampelį. Paltą pasikabino ant kabyklos, stovinčios kaip tik prie to staliuko. Iškart krestelėjo ir perbraukė per savo smakrą, tikrindamas ar nepaliko nereikalingo plaukelio. Kažin ji ateis? Turėtų ateiti. Juk mačiau iš jos akių, kad jai patiko. Nors čia gi moteris, kas jas supras. Pasitaisė marškinių rankoves ir laukė. Netikėtai iš kažkur išdygo persona, susirišusi plaukus į tvirtą kasą.
-Labas vakaras. Atleiskite, bet šį vakarą restoranas užsakytas.
Martelis pavartė akis ir atsigręžė į padavėją. Godžiai ją nužvelgė ir tarė:
-Žinau.
-Atleiskite, žinote? - pasiteiravo ji.
-Taip, žinau, nes pats jį ir užsakiau.
Merginą išmušė šaltas prakaitas. Ji pasitaisė marškinėlių apykaklę ir tarė:
-Gal pageidausite ko nors?
Piktai dėbtelėjo į ją.
-Prieik, kai prie mano stalelio atsisės graži panelė, o dabar dink.
Padavėja padarė, kaip buvo paliepta. Tiesiog išgaravo. Aronas giliai įkvėpė ir užsidėjo kaukę, kuris jis vis rodydavo aplinkiniams, ir net nemąstė Persefonei daryti išimties, nebent ji...

*

Neprisijungęs Persefonė Peloquin

• *
  • 30
  • Lytis: Moteris
  • Depressed and silly girl// shut up, boy :')
« Atsakymas #48 Prieš 1 savaitę »
Persefonė lūpomis gaudė orą, garsą versdama tyla. Šalta. Kai aplink kaklą apsivija švelnus brizas, mergina kaklą labiau panardina į apsiaustą. Norėjosi išnykti, stebint ilgaplaukį pro langą, norėjosi negrįžti. Persefonė menkai šyptelėjo - o kas, jei ji nepasirodys? Bėgo laikas, atrodė, kad daug greičiau nei įprastai. Bet ji nevėlavo. Tu nesupratai mano minčių, išėjai, maniau, kad liksi. Tu sakei, kad reikalavau išeiti, bet tu tik nesupratai manęs. Tu sakei, kad aš graži, sakei, bet palikai. Tu nematei mano ašarų, negirdėjai balso skambesio, nejautei skausmo. Tu be jausmų,išėjai, negrįžai. Tai kodėl aš turiu pradėt pirma? Kodėl aš ateisiu, o tu tik sėdėsi? Ji prisiglaudė prie lango. Atrodo neturėjo kuom kvėpuoti, bet širdis dar spardėsi krūtinėj, bet daug stipriau, girdėjosi net už kilometro.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017