0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #75 Prieš 1 metus »
- Iš tikrųjų kiekvieną eterinį aliejų galima kam nors pritaikyti, - pritardama nusišypsojo Nelannai. - Mums pasisekė, nes burtininkams pasigaminti eterinį aliejų kur kas paprasčiau nei tiems, kurie nėra burtininkai. Jiems tai ilgai trunka ir brangiai kainuoja.
Sumuštinį buvo įmanoma valgyti, tačiau Sakura nepasakytų, kad tai labai skanu. Akimirkom net atrodė, jog valgė popierių. Todėl paskui ji paskanavo gabalėlį meliono, jog šiek tiek atsigaivintų.
- Net nežinau, kaip žmonės išnagrinėjo augalų poveikį, - susimąstė. - Mama mane nuo pat vaikystės išmokė naudotis eteriniais aliejais, o paskui ir juos gaminti. Bet kokia visa to pradžia... Aš net neįsivaizduoju! Ir niekada apie tai nepagalvojau! - nusijuokė. - Pasimokyti? Žinoma, galime. Tik abejoju, kad man bus didelė nauda. Tikriausiai jau nepakilsiu į aukštesnį lygį nei esu dabar.
Sakura ne itin troško mokytis papildomai transfigūraciją ar apsigynimą nuo juodosios magijos. Ji susitaikė su tuo, kad šie dalykai jai nesiseka. Dabar tai atrodė mažiau svarbu nei anksčiau.
Gruodei paklausus apie gitarą baltapūkė vos vos sutriko. Tikrai. Kodėl gitara? Žinoma, jog todėl, kad gitarą parodė Auris Senkleris. Jeigu jis grotų kitu instrumentu, tikriausiai juo grotų ir Sakura.
Ji nenorėjo meluoti, bet nenorėjo ir pasakoti. Todėl tiesiog gūžtelėjo pečiais. Ir paklausė:
- O jūs ar esate grojusios kokiu nors instrumentu? Galbūt irgi mokate kažkuo groti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #76 Prieš 1 metus »
- Nenustebčiau, jeigu augalų savybes atrado tiesiog atsitiktinumo dėka, - tęsė pokalbį apie augalus Nelanna. - Pavyzdžiui, galbūt kambaryje turėjo pluoštelį levandų žiedų ir pajuto, kad jie ramina, nuima galvos skausmą. Tikriausiai ir su kitais augalais kas nors panašaus nutiko.
Mergaitė paėmė meliono riekelę. Šis buvo sultingas ir saldus. Apsidžiaugė, kad namų elfai suruošė joms maisto, nes pačios tikriausiai niekur nebūtų jo gavusios. O ilgiau pabuvus tikrai jos išalktų.
- Ne, aš negroju. Nesu net bandžiusi, - atsakė Sakurai. - Bet kažkaip ir nevilioja mane mokytis groti, manau, kad per ilgai laiko užtruktų kažką išmokti. Tu šaunuolė, Sakura, kad išmokai. Nekantrauju išgirsti, kaip mums pagrosi.
Žvelgdama į Sakurą, Nelanna pastebėjo, kad kažkas žolėje sujudėjo. Judesys buvo trumpas, tad galėjo lengvai jo nepastebėti. O gal jai netgi pasirodė ir ten iš tiesų nieko nebuvo.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #77 Prieš 1 metus »
Gruodė užsimąstė apie Sakuros žodžius. Ji buvo visiškai teisi. Juk ne burtininkams pasidaryti aliejuką ar vaistus užtrunka daug ilgiau. Ji ir vėl pradėjo mąstyti apie magijos ir žiobarišką pasaulį. Tiesą pasakius vieną ir tą patį pasaulį. Ji įsivaizdavo kaip būtų, jei magiška medicina taptų prieinama visiems. Niekam netektų tiek kamuotis, kaip jai po gaisro. O ir daugybei kitų žmonių.
- Man vis dar labai gaila, kad žiobarai ir burtininkai nenori ir negali gyventi bendrai. - Staiga pasakė, nors kalba ėjo visai apie ką kitą.
- Atsiprašau, tiesiog užsigalvojau šiek tiek. - Šyptelėjo.
- Groti aš niekada nebandžiau. Ar tau buvo sunku išmokti? - Balsas vis dar buvo mąslus, nes mintyse kūrė nuostabius planus, kurie niekada nevirs realybe.
Tada staiga pamatė kažką sujudant aukštose žolėse. Ir galiausiai iš jų išlindo lankutis.
- Kaip keista. Kodėl jis ne medyje. - Nusistebėjo mergaitė.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #78 Prieš 1 metus »
- Įdomi įžvalga, - pasakė Sakura omenyje turėdama Nelannos mintį, jog augalų savybės galėjo būti atrastos atsitiktinumo dėka. - Manau, kad tikrai galimas variantas, jog taip būtų nutikę. Galbūt kai kurių augalų naudingumas pastebėtas netyčia, o paskui žmonės jau patys ėmė ieškoti naudos kituose augaluose? - toliau svarstė. - O gal nori pabandyti pagroti? - paklausė Nelannos bei išėmė gitarą iš dėklo ir padavė draugei. - Pabandyk tu, o paskui tegul pabando Gruodė, - nusišypsojo.
Netrukus Gruodė palietė temą, apie kurią varnanagė daug galvojo pati. Anksčiau ji nežinojo, jog yra žmonių, kurie negali burti. Ir dabar jai iš tiesų atrodė labai neteisinga tai, jog tie, kurie nėra burtininkai, turi daug vargti nešiodami sunkius daiktus, tvarkydamiesi, gydydamiesi. Juk burtininkai galėtų jiems padėti.
- Visiškai su tavimi sutinku, Gruode, - pritarė. - Aš ir labai norėčiau, jog šis pasaulis nebūtų suskirstytas. Ir kad jame būtų mažiau plastiko bei asfalto, - nusijuokė. - Lankutis? - susidomėjo Sakura. Ji paėmė gyvūnėlį į ranką. - Oi. Jis sužeistas! Sužeista jo kojytė, žiūrėkite.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #79 Prieš 1 metus »
- Išties apmaudu, kad burtininkai ir žiobarai negali gyventi kartu, - pasakė Nelanna. - Bet manau, kad žiobarai tik ir ieškotų progos, kaip pasinaudoti mumis. O gal net pavydėtų, kad mes galime daug ką pasilengvinti magijos pagalba. Tad nors ir burtininkai slėpdamiesi elgiasi kažkiek savanaudiškai, bet gal tai yra į gera.
Nelanna paėmė Sakuros ištiestą gitarą, bet nespėjo pirštais užgauti stygų, kai Gruodė pamatė lankutį. Sakura išdrįso jį paimti ir pastebėjo jo sužeistą kojytę. Nelannos namuose yra svečiavęsi keli sužeisti lankučiai, kuriuos mama išgydė ir vienus paleido į laisvę, o kitus grąžino šeimininkams.
- Gal turite gervuogių lapų mikstūros? Išteptume jo kojytę, kad sugytų, - pasiūlė varniukė. - Ką mes su juo darysime? Tikriausiai negalime jo pasilikti.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #80 Prieš 1 metus »
- Aš manau, kad būtų tokių burtininkų, kurie apgaudinėtų žiobarus ar kažkaip tyčia juos užkerėtų. - Ji prisiminė Alano pusbrolį. Tą, kurį sutiko dvare per atostogas. Prisiminė viską, ką paskui apkalbėjo su Alano tėvais.
- Gal būtų tokių žiobarų, kurie norėtų pasinaudoti magija. Bet ir burtininkai nemažiau gali kenkti. Gaila, kad žmonės, kurie galėtų viskuo dalintis tarpusavyje nenorėtų to daryti. - Gruodė visai norėjo pabandyti groti. Tik tai kol kas šiek tiek užgožė jos mintys apie pasaulį, koks galėtų būti.
- Bet tu parodysi kaip reikia gerai? Juk neužtenka vien braukyti per stygas. - Nusišypsojo.
Iš Sakuros Rankų lankutis atkeliavo pas Nelanną.
- Kaip manot kas galėjo sužaloti jį? - Paklausė.
- Aš neturiu. O tu turi Sakura? Jei turėtum reikiamų lapų galėčiau ją paruošti. - Ji norėjo pagydyti tam padarėliui koją.
- Gal galėtume jį pasilikti trumpam? Kol pagytų. - Svarstė.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #81 Prieš 11 mėnesių »
Sakurai klausantis Nelannos ir Gruodės apmąstymų baltapūkę apėmė liūdesys. Juk jie visi gyveno viename pasaulyje, tačiau Nelanna sakė, jog tie, kurie nėra burtininkai, ieškotų progos pasinaudoti burtininkais. Gruodė sakė, kad ir burtininkai gali ne mažiau kenkti. Merginai norėjosi, jog visi būtų geri ir kad niekas niekuo nenorėtų naudotis, nenorėtų kenkti. Deja, bet šitas pasaulis buvo kitoks. Jame egzistavo negeri žmonės ir tuo Sakura juk pilnai įsitikino žiemą.
- Pradžiai tiesiog pabraukyk stygas, - nusišypsojo šviesiaplaukė Gruodei. - O paskui parodysiu, ką su kitos rankos pirštais reikia spausti. Mikstūros neturiu, tačiau kažkur, man rodos, turiu lapų, - atsakė Nelannai ir ėmė raustis tašytėje. Štai, - suradusi padavė lapus Gruodei. - Tokia jau ta gamta. Čia vyksta natūrali atranka. Kažkas susižeidžia, kažkas išgyvena... Kol lankutis pasveiks, manau, galime jį ir pasaugoti.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #82 Prieš 11 mėnesių »
Padėjusi į šalį gitarą, kurią netrukus paėmė Gruodė, Nelanna ištiesė delną, kad galėtų paimti sužeistą lankutį.
- Kaip gerai, kad radai gervuogių lapų! - tarė Sakurai ir, atsisukusi į Gruodę, paklausė: - Ar kitas sudedamąsias dalis turi? Gal rasiu pas save kažko, ko tau trūksta.
Nelanna bandė prisiminti, ką mama yra pasakojusi apie rūpinimąsi sužeistais lankučiais. Atrodo, kad ištepus gervuogių lapų mikstūra, reikia tvirtai aprišti sužeistą kūnelio dalį ir palaikyti apie savaitę. Vadinasi, šitiek laiko lankutis gyvens kurios nors iš jų kambaryje.
- Negalime jo paleisti į laisvę, kol nepagijo kojytė, - tarė draugėms. - Gamtoje jis gali neišgyventi, jei elgsis neatsargiai.
Mergaitė pažvelgė į žaismingai šokančią ugnį ir užsisvajojo. Dabar mielai išsitiestų žolėje ir paklausytų muzikos, jei tik Sakura joms pagrotų.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #83 Prieš 11 mėnesių »
Tema apie pasaulio nelygybes kol kas buvo nustumta šonan. Reikėjo padėti tam mažam padarėliui sužeista koja.
- Gerai. Bet paskui, kai pagaminsiu tą mikstūrą. - Pasakė dėl gitaros ir atsargiai paguldė instrumentą ant žemės.
- Čia nieko neturiu. Man dar reikėtų molio, vandens. Bet jo žinoma galima gauti kerais. Dar trijų džiovintų mėtų lapelių, trijų klintarožės žiedų ir regis viskas. Ar ką nors praleidau Nelanna? Aišku reikia katilo. Gal kuri nors galėtumėt kerais prišaukti mano eliksyrų darymo rinkinį? Man tie kerai nepatinka. - Šaukiamieji kerai kol kas buvo didžiulė katastrofa ir ji net nenorėjo pradėti.
- Taip. Pas kurią nors jis tikrai galės pabūti. Kas čia tokio ar ne? Manau, kad tą mikstūrą juk reikės tepti ne vieną dieną. Tai kitaip ir negalėtume daryti. - Svarstė.
- Kaip manote, kas galėjo sužeisti lankuti?

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #84 Prieš 10 mėnesių »
Sakura mostelėjo burtų lazdele ir netrukus prie varnanagių atskriejo Gruodės eliksyrų darymo rinkinys. Baltapūkė džiaugėsi, kad kuo toliau, tuo geriau jai sekėsi burti. Tačiau tikrai gerai sekdavosi tik paprasti, kasdieniai kerai, o jeigu mergina patekdavo į kokią nors netikėtą ar juolab - pavojingą situaciją, tuomet nieko gero ir neišeidavo.
- Jį sužeisti galėjo bet kas, - ramiai atsakė Sakura mergaitei. - Gamtoje gyvūnams gresia daugybė pavojų. Kaip ir mums šiame pasaulyje, - ji ir vėl prisiminė žiemą, bet stengėsi tas mintis atitolinti. - Žinote, ką galėsime padaryti? - kilo mintis strazdanei. - Ogi parsinešti lankutį į pilį ir galbūt palaikyti jį Varno Nago bendrajame kambaryje, kol šis pasveiks? Žinoma, reikėtų informuoti ir kitus koledžo mokinius, - prikando lūpą.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #85 Prieš 10 mėnesių »
Nelanna iš kuprinės išsitraukė dėžutę su įvairiais eliksyrų gaminimui skirtais lapais.
- Čia turėtų būti reikalingų lapelių, - padavė dėžutę Gruodei. - Tikrai, sužeisti galėjo bet kas, kad ir sidabrinis graužalius ar melsvasis uldukas. Mamai keletą kartų teko gydyti jų užpultus lankučius ir kitus gyvūnėlius.
Laimei, kad lankučiai nėra labai linkę siaubti kambarius, kaip kokie knisiai, nes antraip kiti varniukai nebūtų patenkinti jų atsigabentu gyvūnėliu.
- Dar turėsime parūpinti jam maisto, juk alkano visą savaitę nelaikysime, - priminė draugėms.
Pagalvojusi apie maistą, Nelanna ir pati pasijuto alkana. Tad pasiėmė sumuštinį su dešra ir sūriu ir pasimėgaudama jį ėmė valgyti. Sumuštinis nepriminė to, kurį gaudavo namie, bet ir šis buvo nepaprastai skanus.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #86 Prieš 10 mėnesių »
- Ačiū. - Padėkojo Sakurai prišaukusiai mergaitės daiktus. Pasiraususi ji pastebėjo, kad neturi klintarožės žiedų. Bet jų atrado Nelannos dėžutėje.
- O ar nemanote, kad jam bus baisu bendrajame kambaryje? Ten taip triukšminga. Gal geriau būtų jį palaikyti ramioje vietelėje pas kurią nors iš mūsų? - Mergaitė prisiminė, kad lankučiai minta vėdarėliais. Taigi teks jų ir prigaudyti.
- Man atrodo bus sunku atrasti daug vėdarėlių. Teks eiti į mišką. - Pasidalijo savo mintimis. Miškas baugino.
Gruodė ruošė mikstūrą. Į užvirusį vandenį sudėjo suplėšytus gervuogių lapus. Taip pat subėrė sutrintus ir sumaišytus klintarožės žiedelius ir mėtų lapus. Tada įtrupino truputį molio, kuris juk turėjo daug gydomųjų savybių. O tuomet pamaišė katilą tris kart pagal laikrodžio rodyklę ir paliko pavirti.
Po penkiolikos minučių nukaitė jį. Katile radosi tiršta masė tinkama tepti.
- Reiktų, kad atvėstų. Nebent kuri nors galite atšaldyti kerais ir patepti bei sutvarstyti kojytę.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #87 Prieš 10 mėnesių »
Merginos svarstė, ką toliau daryti su lankučiu, o Gruodė dar ir ruošė mikstūrą. Ir čia Sakura pagalvojo apie tai, jog net dabar, kai varnanagės atėjo pailsėti, jos nesiilsi. Į galvą šmėstelėjo mintis, kad geriau jos nebūtų pamačiusios to lankučio. Bet Sakura, kaip tu gali taip galvoti! Juk tai vargšas gyvūnėlis, kalbėjosi su savimi mintyse šeštakursė.
- Aš surasiu vėdarėlius, - tarė ir nusišypsojo. - Galbūt būtų geriausia, jei lankutis pabūtų su tavimi? - pasiūlė Gruodei. - Tu geriausiai žinosi, kada reikia tepti kojytę. Lai atvėsta, - turėjo omenyje paruoštą masę. - O per tą laiką galite pabandyti pagroti gitara, - ir Sakura įdavė muzikos instrumentą Nelannai į rankas. - Man reikia šiek tiek poilsio, - pridūrė. Nors žinojo, jog prieš einant į pilį reikės parūpinti vėdarėlių.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #88 Prieš 9 mėnesius »
Nelanna džiaugėsi, kad Gruodė gali pasirūpinti mikstūra. Nors pati nuodų ir vaistų pamokose jautėsi geriau, nei kerėjime ar transfigūracijoje, bet vis tiek jautė, kad Gruodė turi daugiau patirties. Ją pačią labiau traukė herbologija.
Kartu su draugėmis laukdama, kol atvės mikstūra, varniukė paėmė iš Sakuros gitarą. Pabandė keletą kartų perbraukti stygas. Garsas buvo tarsi brauktum per tvoros virbus. Ji buvo mačiusi, kad norint išgauti gražų garsą, reikia pirštais suspausti stygas ir tuomet groti. Mergaitei tai pasirodė per daug sudėtinga, gėlė pirštus.
- Gal geriau tu pagrok, Sakura, man nelabai pavyksta.
Grąžinusi gitarą draugei, ji patikrino, ar atvėso mikstūra. Atrodė, kad masė jau tinkama tepti, tad ji pasisodino ant kojos mažytį lankutį ir kruopščiai sutepė jo kojytę.
- Na štai, viskas bus gerai, mažyli, - nusišypsojusi lankučiui, padėjo jį ant pledo, šalia sultingo meliono. - Aš jau visai išalkau, o kaip jūs?
Ji pasiėmė riekelę šalia lankučio buvusio meliono, ir su pasimėgavimu suvalgė.
- Gražus vakaras, ar ne?
Nelanna nužvelgė ežero paviršių. Jame tarsi pasišokinėdami žaidė besileidžiančios saulės spinduliai. Mergaitė stebėjo ežerą, už jo stūksančių medžių viršūnes, linguojančias nuo silpno vėjo gūsio. Žvelgdama į tolį, Nelanna nepastebėjo, kaip staiga link jų tarsi kulka nėrė paprastasis suopis. Šis stvėrė lankutį ir taip pat staigiai, kaip atskrido, nulėkė pilies link.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Nelanna Light »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Stovyklavimui skirta pakrantė
« Atsakymas #89 Prieš 9 mėnesius »
Gruodė nebuvo užtikrinta ar žinos kada reikia tepti tą žaizdą. Paruošti vaistą vienas dalykas. O gydyti kitas. Žiūrėdama kaip Nelanna susitvarkė su ta užduotimi pasakė.
- Man atrodo, kad geriausia jį būtų patikėti tau. O jei vaistai pasibaigs aš paruošiu daugiau. - Dar buvo gerai tai, kad Sakura pasakė, jog prigaudys vėdarėlių. Pati bijojo eiti į baisų tankų ir visokių pabaisiškų padarų pilną mišką.
Dabar, kai viskas buvo sutvarkyta norėjosi paklausyti kaip Sakura groja. Vakaras tikrai buvo toks žavus ir mielas. Ir dar pavyko nuveikti kai ką gražaus ir prasmingo. Mergaitė norėjo atsigulti ant žolės, užmerkti akis ir paklausyti muzikos. Bet vis žvilgčiojo į lankutį. Juk jis gal galėjo pabandyti sprukti. Ir tada ji pamatė kažkokį nepažįstamą plėšrų paukštį, kuris staigiai stvėrė lankutį ir nusinešė.
- Ne! - Šūktelėjo, bet paukščio juk negalėjo pavyti.
- Kaip siaubinga. - Tevaliojo ištarti.