4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Maëlys Barbara Agreste

• I kursas
  • *
  • 53
  • Taškai: 24
  • Confident
Ats: Status šlaitas, užsibaigiantis vandeniu
« Atsakymas #45 Prieš mėnesį »
  Juodaplaukis pažvelgė į ištiestus saldainius. Tai tikrai buvo paprasti saldainiai iš žiobarų pasaulio. Paėmęs vieną saldainį, jį ištraukė iš pakuotės ir įsidėjo į burną. Priminė dažnai sesei perkamus kinder king'us.
  - Aeronas, pirmas kursas, Švilpynė. - Prisistatė. Juk gavęs saldainį negali jos pasiųsti velniop. Stiprus vėjo gūsis papūtė į abu pirmakursius, Aeronas prie šio jau buvo pripratęs, tad viena akim žvilgtelėjo ar vėjas nenupūtė varnanagės. Ši atrodo irgi neblogai laikėsi, o ir apsirengusi panašėjo į pingviną.
  - Kaip matai nesu toks pingvinas kaip tu. Tad taip, man nešalta. Pripratau. - Keista buvo atsakinėti į šį Gerdos klausimą. Retai kas išvis stebėjo ką ir kada dėvi Desiderijus.
  - Nelaukiu. - Ką per jas veiksiu? net neįsivaizduoju susimąstė vaikėzas. - Tu žiobarų kilmės?. - Atsisuko į Marqeen.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Aeron Desiderio Shaughnessy Hemker »
Nuostabus vasaris mano skruostus raudoniu dažė.

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

• I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai: 28
  • Lytis: Moteris
  • Kurk gyvenimą pats, nepalik visko likimui.
« Atsakymas #46 Prieš mėnesį »
Gerda nusišypsojo,  kai vaikinukas prisistatė Aerono vardu. Jis taip pat buvo pirmakursis, tik, gaila, iš Švilpynės. Praėjus vienam stipresnių vėjo gūsių, mergina vos laikėsi, o švilpiui, regis, vėjas buvo nė motais.
-Tu mane pavadinai pingvinu?- varniukė griežtai nužvelgė pirmakursį. – Na, gerai, ką padarysi, - atsiduso ji.
Kai kalba nukrypo apie atostogas, Gerda visa savo siela turėjo sutikti su Aeronu.
-Aš taip pat nelaukiu atostogų, - tarė pirmakursė. – Per tą trumpą laiką Hogvartse sugebėjau prisirišti prie mokykliško ritmo, taigi, net jei pasilikčiau Hogvartse ir negrįžčiau pas savo šeimą, kurią sudaro vien žiobarai, gyvenimas nebūtų toks, koks yra dabar, - pamąsčiusi vienuolikmetė nutilo.
- Taip, aš žiobarų kilmės, galima sakyti, kad esu grynakraujė žiobarė, - patikslinusi šyptelėjo Gerda.
Tu neprivalai rodyti tikrojo savęs. Tiesiog neprivalai.

*

• I kursas
  • *
  • 53
  • Confident
« Atsakymas #47 Prieš mėnesį »
  - Aha, Pingvine. - Nusijuokė. - O ką? Nepatinka? - Pažiūrėjo į šios žalsvai pilkas akis. Nepanašu, kad Gerda buvo patenkinta bendravimu su Aeronu ir tas vaikiui buvo į naudą. Jeigu varnei nepatiks bendravimas, ji tiesiog išeis ir Desiderijus galės ramiai pabūti vienas, kaip anksčiau.
  - Mokyklinis ritmas? Kas tas išvis yra? - Kilstelėjo antakį. Net būdamas žiobariškoje pradinėje mokykloje nesilaikė to ritmo, Astridai gimus visas mamos dėmesys perėjo jai, tad niekas nežiūrėjo kaip mokosi pats Shawnesis. Dažnokai ir namų darbų vaikinas nedarydavo.
  - Mano šeimoje irgi vien žiobarai. Tad nieko apie magijos pasaulį tau papasakot negaliu. Žinau tiek pat, kiek ir tu. Savo klausimus uždavinėk kažkam kitam. - Tarė.

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

• I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai: 28
  • Lytis: Moteris
  • Kurk gyvenimą pats, nepalik visko likimui.
« Atsakymas #48 Prieš 2 savaites »
- Su Pingvino vaidmeniu man teks susitaikyti, jau nieko nebepakeisi,- su liūdesiu tarė Gerda.
Mergina pajuto šiokią tokią neapykantą iš Aerono pusės. Ar aš jam nepatinku? Ar kažką netaip pasakiau? Nurimk, juk viskas su tavimi gerai, tik tam švilpiui kažkas nepatinka.
- Aš tau nepatinku? Gal man palikti Tave vieną?
Šaltas vėjo gūsis vos nenubloškė varniukės ant žemės. Kai vienuolikmetis griežtai paprašė pirmakursės neuždavinėti klausimų, Varno Nago mokinės abejonės tik pasitvirtino. Jis manęs nemėgsta. Jis manęs tiesiog negali pakęsti. Gerdos skruostu nuriedėjo ašara, bet, laimei, ji ryškiai nesimatė.
- Aš... Aš...- nesurezgė tinkamo sakinio vienuolikmetė.- Aš maniau, kad esi malonesnis.
Po šio sakinio mergina nusisuko nuo Aerono. Nurimk. Susikaupk. Varniukė atsisuko į bendraamžį, nusprendusi pasidomėti jo veido išraiška.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Gerda Marqeen »
Tu neprivalai rodyti tikrojo savęs. Tiesiog neprivalai.

*

• I kursas
  • *
  • 53
  • Confident
« Atsakymas #49 Prieš 1 savaitę »
  - Negi įsižeidei? - Pavartė akis. Jam tas ne itin rūpėjo. Įsižeis ir išeis. Tik dar vienas nuostabus būdas atsikratyti draugijos. Nors iš kitos pusės buvo liūdna vienam beveik pusmetį vaikštinėti visur, tačiau bent jau nebuvo pastoviai zyziančių ar kitaip užknisančių žmonių pašonėje. Gal vis dėlto reikėjo gyvūną įsigyti? Tas bent nekalba, tačiau šalia būna pasvarstė Aeronas.
  - Nepatinki? - O ji sumani. - Tiesiog niekada neturėjau draugų. - Papuošė karčią tiesą. Šitam pingvinui tikrai neverta žinoti tikros priežasties. Nei apie tai, kodėl jis neturi draugų, nei apie tai kaip jis prarado galimybę turėti draugų.
  Ašarą, nuriedėjusią Gerdos skruostu juodaplaukis pastebėjo. Tačiau jokios užuojautos nejautė. Jeigu ji mano, kad jis kaip visi švilpiai - draugiškas ir nuoširdus, ji klysta. Jam turbūt tikrai labiau tiktų klastūnynas. Gal pareikalaut, kad mane perkeltų į klastūnyną, ką? Kelioms akimirkoms susimąstė Shawnesis. Kaip bepažiūrėsi tai būtų protingas sprendimas.
  - Tada atleisk, jei nuvyliau tave. Manęs niekas maloniu būti neišmokė. - Pavartė akis ir pažiūrėjo į horizontą. Saulė jau buvo pakilusi į aukščiausią tašką. Vaikinas prisimerkęs pažiūrėjo į ją.

• Hogvartsas.LT © 2007-2019