0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #60 Prieš 3 metus »
Nors ir sėdėjo savo vietoje, tačiau akimis stebėjo kiekvieną mokinį. Prisiminė, kaip pats pirmą kartą mokėsi šiuos kraujo magijai priklausančius kerus. Oberoną mokė jo motina. Jie tada atostogavo Tsibėjoje. Abu stovėjo jūržolių pievoje, kai mama stipriai suėmė savo lazdelę ir mostelėjo jam pradėti. Žinoma, Obis iškart ėmėsi darbo. Aplink savo galvą, pasipuošusią mažais, dailiais ragučiais, pradėjo sukti lazdelę, kartodamas tą patį burtažodį, kaip ir jo mokiniai. Baigęs burti, pasiteiravo motinos ar jam pavyko. Mama sumirksėjo ir pasitraukė į šalį. Mamos vietoje atsirado magiškas padarėlis, šiek tiek primenantis katiną. Padaras įtempė savo kūną ir, tyliai sumurkęs, šoko ant Oberono. Jaunuolis iškart užsidengė savo akis delnais, pasiruošęs pajusti aštrius nagus. Minutė, dvi, o nagų nepajuto. Nustebęs patraukė delnus ir išvydo padarą gulintį prie motinos. Ji šypsojosi. Ir teištarė, kad jam pavyko.
Pats sau nusišypsojo ir atsistojo. Nubraukė garbaną nuo akių ir tarė:
-Taigi, iki pamokos galo liko tik kelios minutės. Visi už praktiką gaunate po penkis taškus. Pasiplokite sau, nes išties pasirodėte šauniai, - tyliai paplojo mokiniams. -Tikiuosi, kad šį burtažodį panaudosite tinkamai. Tikiuosi, kad išviso jį panaudosite. O dabar panelės LoveGood ir Gronmigfar paaiškins, kam buvo skirtas vaškas.
Oberonas atsirėmė į savo stalą ir įtempė ausis. Išgirdęs merginų atsakymus, nusišypsojo. Perbraukė pirštu per savo šeriais apaugusį smakrą ir nusišypsojo.
-Oi, kaip smagu. Išties vaškas naudojamas, kad lazdelės magija galėtų lengviau įsiskverbti į jūsų kraujagysles ir nukopijuoti jūsų kraują. Žinoma, galima daryti ne taip subtiliai ir tiesiog persipjauti savo ranką. Tada magija tiesiogiai prisilies prie jūsų kraujo. Panelės, taškų negausite, nes tai būtų nesąžininga kitų mokinių atžvilgiu. Kitą kartą, kai viską padarysite, sėdėkite, kaip pelės po šluota.
Nutilo ir smarkiai kelis kartus mostelėjo lazdele. Iškart atsilapojo langinės, įleisdamos į kabinetą šviesą, o žvakės užgeso ir pradingo. Oberonas tarė mokiniams:
-Na, iki kitos pamokos, - krestelėjo į savo vietą, žiūrėdamas, kaip mokiniai palieka kerėjimo klasę.